Sound

Erste Liga Austria - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
27 Iul
31 Mai
Joi 18.10.2018
1
x
2
03:00 Austria Lustenau -:- Austria Wien II - - - -
03:00 Wattens -:- Juniors OÖ - - - -
03:00 Blau-Weiß Linz -:- Horn - - - -
03:00 Wiener Neustadt -:- Anif - - - -
03:00 Wacker Innsbruck II -:- Kapfenberger SV - - - -
03:00 Lafnitz -:- Ried - - - -
03:00 SAK Klagenfurt -:- Amstetten - - - -
03:00 Floridsdorfer AC -:- Vorwärts Steyr - - - -
Vineri 19.10.2018
1
x
2
Final Austria Lustenau 5 - 2 Austria Wien II (4 - 1) 1.62 4.20 5.50
Final Wattens 4 - 1 Juniors OÖ (1 - 1) - - -
Final Blau-Weiß Linz 1 - 1 Horn (0 - 0) 1.55 4.30 6.20
Final Wiener Neustadt 2 - 1 Anif (0 - 0) 2.84 3.40 2.40
Final Lafnitz 0 - 0 Ried (0 - 0) 3.85 3.60 1.91
Final SAK Klagenfurt 2 - 2 Amstetten (0 - 2) 2.34 3.45 3.10
Sâmbãtã 20.10.2018
1
x
2
7 ' Wacker Innsbruck II 0 - 0 Kapfenberger SV (0 - 0) 2.55 3.10 2.55
Duminicã 21.10.2018
1
x
2
11:30 Floridsdorfer AC -:- Vorwärts Steyr - - - -
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Wattens 11 7 3 1 24 9 +15 24
? V V E Î V
2 Blau-Weiß Linz 11 7 1 3 22 11 +11 22
? E Î Î V V
3 Ried 11 6 3 2 17 7 +10 21
? E V V V Î
4 Austria Lustenau 11 5 3 3 22 13 +9 18
? V Î V Î V
5 Wiener Neustadt 11 5 3 3 13 13 +0 18
? V E V Î E
6 Kapfenberger SV 10 5 2 3 18 15 +3 17
? V V V Î Î
7 Anif 11 5 1 5 16 11 +5 16
? Î V V Î Î
8 Lafnitz 11 4 4 3 16 15 +1 16
? E V E V V
9 Floridsdorfer AC 10 4 2 4 14 18 -4 14
? V Î V V V
10 Amstetten 11 3 4 4 18 16 +2 13
? E Î Î V Î
11 Austria Wien II 11 4 1 6 14 24 -10 13
? Î Î Î V V
12 Wacker Innsbruck II 10 3 3 4 8 9 -1 12
? Î E Î V E
13 Juniors OÖ 11 3 2 6 13 23 -10 11
? Î V E Î Î
14 SAK Klagenfurt 11 2 4 5 12 17 -5 10
? E V Î Î V
15 Horn 11 2 2 7 13 22 -9 8
? E Î Î E Î
16 Vorwärts Steyr 10 1 2 7 6 23 -17 5
? Î E E Î Î
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Amstetten 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E Î Î V Î
2 SAK Klagenfurt 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V Î Î V
3 Austria Lustenau 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î V Î V
4 Austria Wien II 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î Î V V
5 Blau-Weiß Linz 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E Î Î V V
6 Floridsdorfer AC 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î V V V
7 Horn 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E Î Î E Î
8 Juniors OÖ 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V E Î Î
9 Kapfenberger SV 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V V Î Î
10 Lafnitz 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V E V V
11 Anif 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V V Î Î
12 Ried 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V V V Î
13 Vorwärts Steyr 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î E E Î Î
14 Wacker Innsbruck II 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î E Î V E
15 Wattens 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V E Î V
16 Wiener Neustadt 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V E V Î E
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Wattens 11 7 3 1 24 9 6 4 2 0 15 4 5 3 1 1 9 5 +15 24
2 Blau-WeiY Linz 11 7 1 3 22 11 6 4 1 1 13 6 5 3 0 2 9 5 +11 22
3 Ried 11 6 3 2 17 7 5 4 0 1 10 3 6 2 3 1 7 4 +10 21
4 Austria Lustenau 11 5 3 3 22 13 6 3 1 2 12 9 5 2 2 1 10 4 +9 18
5 Wiener Neustadt 11 5 3 3 13 13 5 2 1 2 3 6 6 3 2 1 10 7 +0 18
6 Kapfenberger SV 10 5 2 3 18 15 6 3 1 2 12 8 4 2 1 1 6 7 +3 17
7 Liefering 11 5 1 5 16 11 5 3 1 1 9 2 6 2 0 4 7 9 +5 16
8 Lafnitz 11 4 4 3 16 15 6 1 3 2 6 5 5 3 1 1 10 10 +1 16
9 Floridsdorfer AC 10 4 2 4 14 18 5 1 1 3 3 7 5 3 1 1 11 11 -4 14
10 Amstetten 11 3 4 4 18 16 5 0 2 3 8 11 6 3 2 1 10 5 +2 13
11 Austria Wien II 11 4 1 6 14 24 5 2 0 3 8 11 6 2 1 3 6 13 -10 13
12 Wacker Innsbruck II 10 3 3 4 8 9 5 1 1 3 3 7 5 2 2 1 5 2 -1 12
13 Juniors OO 11 3 2 6 13 23 5 2 1 2 7 11 6 1 1 4 6 12 -10 11
14 Austria Klagenfurt 11 2 4 5 12 17 5 0 3 2 5 7 6 2 1 3 7 10 -5 10
15 Horn 11 2 2 7 13 22 6 0 1 5 5 13 5 2 1 2 8 9 -9 8
16 Vorwarts Steyr 10 1 2 7 6 23 5 0 1 4 3 14 5 1 1 3 3 9 -17 5
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Amstetten 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Austria Klagenfurt 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Austria Lustenau 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Austria Wien II 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Blau-WeiY Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Floridsdorfer AC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Horn 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Juniors OO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Kapfenberger SV 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Lafnitz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Liefering 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Ried 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Vorwarts Steyr 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Wacker Innsbruck II 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Wattens 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Wiener Neustadt 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
Clasament Live!
Comparați doua echipe
Promovează
Retrogradează
Statistici Erste Liga ( 86 meciuri jucate din 433 )
Partide jucate 86
Victorii gazde 34.9%
Victorii oaspeți 41.9%
Egaluri 23.2%
Total goluri 246
Goluri / meci 2.86
Goluri / meci echipa gazdă 1.42
Goluri / meci echipa oaspete 1.44
Cartonase galbene 325
Cartonase galbene / partidă 3.8
Cartonase roșii 16
Cartonase roșii / partidă 0.2
Peste 0.5 goluri 93%
Peste 1.5 goluri 80.2%
Peste 2.5 goluri 57%
Peste 3.5 goluri 29.1%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 69.8%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 37.2%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 12.8%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 3.5%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 82.6%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 54.7%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 23.3%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 1.2%
Goluri în repriza 1 107
Goluri în repriza 2 139
Goluri în repriza 1 (gazde) 52
Goluri în repriza 2 (gazde) 70
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 55
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 69
Echipa gazdă învinge la 0 15 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 15 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 6 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 8 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 15 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 15 meciuri
Echipa gazdă a înscris 65 meciuri
Echipa oaspete a înscris 65 meciuri
Nu s-au marcat goluri 6 meciuri
Penalty-uri înscrise 20
Penalty-uri ratate 7
Penalty-uri / partidă 0.3
Top echipe Erste Liga
Loc Echipă GPM GI
1 Wattens 2.18 24
2 Austria Lustenau 2 22
3 Blau-Weiß Linz 2 22
4 Kapfenberger SV 1.8 18
5 Amstetten 1.64 18
6 Ried 1.55 17
7 Anif 1.45 16
8 Lafnitz 1.45 16
9 Floridsdorfer AC 1.4 14
10 Austria Wien II 1.27 14
11 Horn 1.18 13
12 Juniors OÖ 1.18 13
13 Wiener Neustadt 1.18 13
14 SAK Klagenfurt 1.09 12
15 Wacker Innsbruck II 0.8 8
16 Vorwärts Steyr 0.6 6
Loc Echipă GPM GP
1 Ried 0.64 7
2 Wattens 0.82 9
3 Wacker Innsbruck II 0.9 9
4 Anif 1 11
5 Blau-Weiß Linz 1 11
6 Austria Lustenau 1.18 13
7 Wiener Neustadt 1.18 13
8 Lafnitz 1.36 15
9 Amstetten 1.45 16
10 Kapfenberger SV 1.5 15
11 SAK Klagenfurt 1.55 17
12 Floridsdorfer AC 1.8 18
13 Horn 2 22
14 Juniors OÖ 2.09 23
15 Austria Wien II 2.18 24
16 Vorwärts Steyr 2.3 23
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Austria Wien II 1.27 11 9 2 5 4 1 6 5 1
2 Juniors OÖ 1.18 11 9 2 5 5 0 6 4 2
3 Anif 1.45 11 8 3 5 3 2 6 5 1
4 Horn 1.18 11 8 3 6 5 1 5 3 2
5 Kapfenberger SV 1.8 10 7 3 6 5 1 4 2 2
6 Blau-Weiß Linz 2 11 6 5 6 4 2 5 2 3
7 Amstetten 1.64 11 6 5 5 3 2 6 3 3
8 Ried 1.55 11 6 5 5 4 1 6 2 4
9 Lafnitz 1.45 11 6 5 6 2 4 5 4 1
10 SAK Klagenfurt 1.09 11 6 5 5 2 3 6 4 2
11 Wattens 2.18 11 5 6 6 2 4 5 3 2
12 Austria Lustenau 2 11 5 6 6 3 3 5 2 3
13 Floridsdorfer AC 1.4 10 5 5 5 1 4 5 4 1
14 Vorwärts Steyr 0.6 10 5 5 5 2 3 5 3 2
15 Wiener Neustadt 1.18 11 4 7 5 2 3 6 2 4
16 Wacker Innsbruck II 0.8 10 3 7 5 2 3 5 1 4
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Wattens 1 - 0 4 - 1 6 - 5 3 - 2 4 - 1 6 - 0 24 - 9
2 Blau-Weiß Linz 4 - 0 5 - 3 4 - 0 2 - 7 5 - 0 1 - 1 22 - 11
3 Austria Lustenau 4 - 5 2 - 0 7 - 1 3 - 2 3 - 3 3 - 2 22 - 13
4 Kapfenberger SV 2 - 1 2 - 0 4 - 3 1 - 3 1 - 5 8 - 3 18 - 15
5 Amstetten 1 - 3 3 - 2 4 - 3 5 - 2 2 - 2 3 - 3 18 - 16
6 Ried 4 - 0 3 - 0 2 - 1 2 - 2 4 - 2 2 - 2 17 - 7
7 Anif 0 - 1 1 - 1 3 - 2 3 - 2 5 - 1 4 - 4 16 - 11
8 Lafnitz 2 - 0 0 - 2 3 - 3 5 - 2 4 - 5 2 - 3 16 - 15
9 Floridsdorfer AC 0 - 3 2 - 3 3 - 4 3 - 2 3 - 1 3 - 5 14 - 18
10 Austria Wien II 3 - 1 1 - 6 1 - 5 3 - 3 3 - 7 3 - 2 14 - 24
11 Wiener Neustadt 2 - 1 1 - 0 1 - 2 2 - 3 2 - 2 5 - 5 13 - 13
12 Horn 2 - 5 1 - 3 3 - 3 1 - 4 3 - 4 3 - 3 13 - 22
13 Juniors OÖ 1 - 2 2 - 6 2 - 4 4 - 3 3 - 4 1 - 4 13 - 23
14 SAK Klagenfurt 0 - 1 3 - 2 2 - 3 2 - 2 2 - 4 3 - 5 12 - 17
15 Wacker Innsbruck II 1 - 2 1 - 1 1 - 3 2 - 0 1 - 2 2 - 1 8 - 9
16 Vorwärts Steyr 1 - 3 0 - 1 2 - 6 2 - 4 0 - 2 1 - 7 6 - 23
Transferuri Erste Liga
Jucător

An:

Echipa: