Sound

Regionalliga Austria - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
03 Aug
09 Iun
Joi 25.10.2018
1
x
2
20:00 Parndorf -:- St. Pölten II - - - -
Vineri 26.10.2018
1
x
2
15:30 Leobendorf -:- Neusiedl - - - -
18:00 Traiskirchen -:- Ebreichsdorf - - - -
18:00 Mauerwerk Sport Admira -:- Team Wiener Linien - - - -
20:00 Mattersburg II -:- Bruck/Leitha - - - -
20:30 Wiener SK -:- Schwechat - - - -
Sâmbãtã 27.10.2018
1
x
2
15:00 Stadlau -:- Rapid Wien II - - - -
Duminicã 28.10.2018
1
x
2
16:30 Admira II -:- Mannsdorf-Großenzersdorf - - - -
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Ebreichsdorf 12 9 1 2 37 10 +27 28
? E V V V V
2 Mauerwerk 12 9 0 3 24 10 +14 27
? V Î V Î V
3 Leobendorf 12 7 3 2 26 11 +15 24
? V E E V V
4 Bruck/Leitha 12 6 2 4 16 16 +0 20
? Î V E Î Î
5 Wiener SC 12 6 2 4 20 23 -3 20
? E Î V Î V
6 Rapid Wien II 11 6 1 4 20 10 +10 19
? Î E Î V V
7 St. Pölten II 12 5 4 3 19 16 +3 19
? V E V Î Î
8 Mattersburg II 11 5 3 3 20 18 +2 18
? E V V V V
9 Traiskirchen 12 5 2 5 21 20 +1 17
? Î Î V V V
10 Mannsdorf-Großenzersdorf 11 5 2 4 16 17 -1 17
? E V V Î Î
11 Neusiedl 12 4 4 4 23 22 +1 16
? V Î E Î Î
12 Team Wiener Linien 11 3 5 3 17 19 -2 14
? E E Î V E
13 Parndorf 12 3 3 6 13 19 -6 12
? E V V E V
14 Admira II 12 1 2 9 12 27 -15 5
? Î Î Î Î V
15 Stadlau 12 0 4 8 12 33 -21 4
? E Î Î E Î
16 Schwechat 12 0 2 10 7 32 -25 2
? E Î Î Î Î
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Ebreichsdorf 1 1 0 0 3 0 +3 3
? E V V V V
2 Mauerwerk 1 1 0 0 2 1 +1 3
? V Î V Î V
3 Wiener SC 1 1 0 0 2 1 +1 3
? E Î V Î V
4 Neusiedl 1 0 1 0 2 2 +0 1
? V Î E Î Î
5 Stadlau 1 0 1 0 2 2 +0 1
? E Î Î E Î
6 Leobendorf 1 0 1 0 1 1 +0 1
? V E E V V
7 Mattersburg II 1 0 1 0 1 1 +0 1
? E V V V V
8 Schwechat 1 0 1 0 0 0 +0 1
? E Î Î Î Î
9 St. Pölten II 1 0 1 0 0 0 +0 1
? V E V Î Î
10 Admira II 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î Î Î V
11 Parndorf 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V V E V
12 Rapid Wien II 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î E Î V V
13 Team Wiener Linien 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E E Î V E
14 Bruck/Leitha 1 0 0 1 1 2 -1 0
? Î V E Î Î
15 Traiskirchen 1 0 0 1 1 2 -1 0
? Î Î V V V
16 Mannsdorf-Großenzersdorf 1 0 0 1 0 3 -3 0
? E V V Î Î
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Ebreichsdorf 12 9 1 2 37 10 6 4 1 1 20 6 6 5 0 1 17 4 +27 28
2 Mauerwerk 12 9 0 3 24 10 4 4 0 0 9 1 8 5 0 3 15 9 +14 27
3 Leobendorf 12 7 3 2 26 11 6 4 2 0 16 6 6 3 1 2 10 5 +15 24
4 Bruck/Leitha 12 6 2 4 16 16 7 3 1 3 9 11 5 3 1 1 7 5 +0 20
5 Wiener SC 12 6 2 4 20 23 5 2 1 2 7 9 7 4 1 2 13 14 -3 20
6 Rapid Wien II 11 6 1 4 20 10 7 4 1 2 12 7 4 2 0 2 8 3 +10 19
7 St. Polten II 12 5 4 3 19 16 6 5 0 1 12 7 6 0 4 2 7 9 +3 19
8 Mattersburg II 11 5 3 3 20 18 5 4 0 1 12 4 6 1 3 2 8 14 +2 18
9 Traiskirchen 12 5 2 5 21 20 6 2 1 3 8 8 6 3 1 2 13 12 +1 17
10 Mannsdorf-GroYenzersdorf 11 5 2 4 16 17 6 3 1 2 8 8 5 2 1 2 8 9 -1 17
11 Neusiedl 12 4 4 4 23 22 7 2 3 2 16 12 5 2 1 2 7 10 +1 16
12 Team Wiener Linien 11 3 5 3 17 19 7 2 3 2 14 14 4 1 2 1 3 5 -2 14
13 Parndorf 12 3 3 6 13 19 5 2 1 2 4 5 7 1 2 4 9 14 -6 12
14 Admira II 12 1 2 9 12 27 5 1 1 3 8 11 7 0 1 6 4 16 -15 5
15 Stadlau 12 0 4 8 12 33 4 0 2 2 5 9 8 0 2 6 7 24 -21 4
16 Schwechat 12 0 2 10 7 32 8 0 2 6 5 20 4 0 0 4 2 12 -25 2
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Ebreichsdorf 1 1 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 +3 3
2 Mauerwerk 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 +1 3
3 Wiener SC 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 +1 3
4 Neusiedl 1 0 1 0 2 2 1 0 1 0 2 2 0 0 0 0 0 0 +0 1
5 Stadlau 1 0 1 0 2 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 +0 1
6 Leobendorf 1 0 1 0 1 1 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 +0 1
7 Mattersburg II 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 +0 1
8 Schwechat 1 0 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 1
9 St. Polten II 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 +0 1
10 Admira II 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Parndorf 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Rapid Wien II 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Team Wiener Linien 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Bruck/Leitha 1 0 0 1 1 2 1 0 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 -1 0
15 Traiskirchen 1 0 0 1 1 2 1 0 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 -1 0
16 Mannsdorf-GroYenzersdorf 1 0 0 1 0 3 1 0 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0 -3 0
Comparați doua echipe
Promovează
Posibilă Retrogradare
Retrogradează
Statistici Regionalliga: Ost ( 94 meciuri jucate din 240 )
Partide jucate 94
Victorii gazde 24.5%
Victorii oaspeți 47.9%
Egaluri 27.6%
Total goluri 306
Goluri / meci 3.26
Goluri / meci echipa gazdă 1.04
Goluri / meci echipa oaspete 1.53
Cartonase galbene 22
Cartonase galbene / partidă 0.2
Cartonase roșii 20
Cartonase roșii / partidă 0.2
Peste 0.5 goluri 94.7%
Peste 1.5 goluri 87.2%
Peste 2.5 goluri 66%
Peste 3.5 goluri 39.4%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 45.7%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 23.4%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 6.4%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 1.1%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 50%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 42.6%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 18.1%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 5.3%
Goluri în repriza 1 72
Goluri în repriza 2 110
Goluri în repriza 1 (gazde) 42
Goluri în repriza 2 (gazde) 95
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 30
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 82
Echipa gazdă învinge la 0 13 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 31 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă 16 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 31 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 13 meciuri
Echipa gazdă a înscris 48 meciuri
Echipa oaspete a înscris 66 meciuri
Nu s-au marcat goluri 15 meciuri
Penalty-uri înscrise 9
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Top echipe Regionalliga: Ost
Loc Echipă GPM GI
1 Ebreichsdorf 2.42 29
2 Mauerwerk Sport Admira 2 2
3 Mauerwerk 1.91 21
4 Neusiedl 1.75 21
5 Leobendorf 1.58 19
6 Mattersburg II 1.55 17
7 Traiskirchen 1.5 18
8 Wiener SC 1.36 15
9 Rapid Wien II 1.27 14
10 Mannsdorf-Großenzersdorf 1.27 14
11 Team Wiener Linien 1.18 13
12 St. Pölten II 1.17 14
13 Wiener SK 1 1
14 Parndorf 0.92 11
15 Bruck/Leitha 0.92 11
16 Stadlau 0.83 10
17 Admira II 0.67 8
18 Schwechat 0.33 4
Loc Echipă GPM GP
1 Mauerwerk 0.45 5
2 Leobendorf 0.58 7
3 Rapid Wien II 0.73 8
4 Ebreichsdorf 0.75 9
5 Wiener SK 1 1
6 Mauerwerk Sport Admira 1 1
7 Wiener SC 1 11
8 Parndorf 1.08 13
9 Mannsdorf-Großenzersdorf 1.18 13
10 Traiskirchen 1.33 16
11 Bruck/Leitha 1.33 16
12 Mattersburg II 1.36 15
13 St. Pölten II 1.42 17
14 Team Wiener Linien 1.45 16
15 Stadlau 1.58 19
16 Neusiedl 1.75 21
17 Admira II 1.83 22
18 Schwechat 2.67 32
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Ebreichsdorf 2.42 12 11 1 6 5 1 6 6 0
2 Neusiedl 1.75 12 9 3 7 6 1 5 3 2
3 Mattersburg II 1.55 11 9 2 5 4 1 6 5 1
4 Wiener SC 1.36 11 9 2 5 3 2 6 6 0
5 Stadlau 0.83 12 9 3 4 2 2 8 7 1
6 Admira II 0.67 12 9 3 5 4 1 7 5 2
7 Schwechat 0.33 12 9 3 8 6 2 4 3 1
8 Traiskirchen 1.5 12 8 4 6 4 2 6 4 2
9 Team Wiener Linien 1.18 11 8 3 7 6 1 4 2 2
10 Mauerwerk 1.91 11 7 4 4 2 2 7 5 2
11 Rapid Wien II 1.27 11 7 4 7 4 3 4 3 1
12 St. Pölten II 1.17 12 7 5 6 5 1 6 2 4
13 Parndorf 0.92 12 6 6 5 2 3 7 4 3
14 Leobendorf 1.58 12 5 7 6 3 3 6 2 4
15 Mannsdorf-Großenzersdorf 1.27 11 5 6 6 3 3 5 2 3
16 Bruck/Leitha 0.92 12 5 7 7 3 4 5 2 3
17 Mauerwerk Sport Admira 2 1 1 0 0 0 0 1 1 0
18 Wiener SK 1 1 0 1 0 0 0 1 0 1
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Ebreichsdorf 4 - 1 6 - 2 7 - 2 6 - 1 8 - 2 6 - 2 29 - 9
2 Mauerwerk 4 - 1 4 - 1 3 - 0 4 - 2 4 - 2 3 - 3 21 - 5
3 Neusiedl 3 - 0 4 - 2 5 - 6 4 - 6 0 - 5 7 - 3 21 - 21
4 Leobendorf 5 - 2 5 - 1 3 - 3 3 - 1 4 - 1 4 - 3 19 - 7
5 Traiskirchen 1 - 2 4 - 5 2 - 5 2 - 2 6 - 3 6 - 3 18 - 16
6 Mattersburg II 5 - 2 5 - 3 1 - 1 6 - 1 5 - 4 4 - 4 17 - 15
7 Wiener SC 2 - 3 2 - 2 7 - 3 1 - 5 2 - 2 5 - 7 15 - 11
8 Rapid Wien II 1 - 1 5 - 1 3 - 3 3 - 2 6 - 1 2 - 2 14 - 8
9 Mannsdorf-Großenzersdorf 3 - 4 1 - 4 3 - 0 3 - 3 1 - 2 5 - 2 14 - 13
10 St. Pölten II 2 - 4 0 - 4 2 - 4 2 - 2 3 - 4 7 - 4 14 - 17
11 Team Wiener Linien 1 - 1 5 - 1 0 - 3 3 - 6 5 - 1 3 - 7 13 - 16
12 Parndorf 1 - 6 1 - 5 3 - 1 3 - 0 3 - 5 2 - 3 11 - 13
13 Bruck/Leitha 5 - 1 2 - 2 3 - 2 3 - 4 3 - 3 0 - 4 11 - 16
14 Stadlau 0 - 3 4 - 4 1 - 8 3 - 4 2 - 7 3 - 7 10 - 19
15 Admira II 0 - 3 2 - 6 1 - 2 2 - 3 1 - 8 6 - 5 8 - 22
16 Schwechat 0 - 3 1 - 8 3 - 5 2 - 8 0 - 2 1 - 6 4 - 32
17 Mauerwerk Sport Admira 0 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 0 2 - 1
18 Wiener SK 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 0 1 - 1
Transferuri Regionalliga
Jucător

An:

Echipa: