Sound

2. Division Belarus - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
15 Apr
09 Nov
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Ruh Brest 2 2 0 0 10 0 +10 6
? V
2 Neman-Agro 2 2 0 0 5 2 +3 6
? V Î Î Î Î
3 Osipovichy 2 1 1 0 3 1 +2 4
? E Î V Î Î
4 Ivatsevichi 2 1 1 0 3 2 +1 4
? E
5 Viktoriya Maryina Horka 2 1 1 0 5 3 +2 4
? V Î V Î Î
6 Uzda 2 1 1 0 4 3 +1 4
? V V Î Î V
7 Oshmyany 2 1 0 1 2 3 -1 3
? V V V V V
8 Sputnik 2 1 0 1 3 2 +1 3
? V V V V Î
9 Krumkachy 2 1 0 1 2 2 +0 3
V Î Î Î Î
10 Molodechno-DYuSSh 4 2 0 1 1 3 4 -1 1
? Î V V Î Î
11 Energosbyt-BSATU 2 0 1 1 1 3 -2 1
? Î Î Î V V
12 Gorki 1 0 0 1 2 4 -2 0
? Î
13 Bumprom 1 0 0 1 1 3 -2 0
14 Kletsk 2 0 0 2 1 3 -2 0
? Î Î V V V
15 SMI Autotrans 2 0 0 2 0 10 -10 0
? Î Î Î V V
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Ruh Brest 2 2 0 0 10 0 1 1 0 0 9 0 1 1 0 0 1 0 +10 6
2 Neman-Agro 2 2 0 0 5 2 1 1 0 0 2 1 1 1 0 0 3 1 +3 6
3 Osipovichy 2 1 1 0 3 1 1 0 1 0 1 1 1 1 0 0 2 0 +2 4
4 Ivatsevichi 2 1 1 0 3 2 1 1 0 0 2 1 1 0 1 0 1 1 +1 4
5 Viktoriya Maryina Horka 2 1 1 0 5 3 1 1 0 0 4 2 1 0 1 0 1 1 +2 4
6 Uzda 2 1 1 0 4 3 1 1 0 0 2 1 1 0 1 0 2 2 +1 4
7 Oshmyany 2 1 0 1 2 3 1 0 0 1 0 2 1 1 0 0 2 1 -1 3
8 Sputnik 2 1 0 1 3 2 1 1 0 0 2 0 1 0 0 1 1 2 +1 3
9 Krumkachy 2 1 0 1 2 2 1 0 0 1 1 2 1 1 0 0 1 0 +0 3
10 Molodechno-DYuSSh 4 2 0 1 1 3 4 1 0 1 0 2 2 1 0 0 1 1 2 -1 1
11 Energosbyt-BSATU 2 0 1 1 1 3 1 0 1 0 1 1 1 0 0 1 0 2 -2 1
12 Gorki 1 0 0 1 2 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
13 Bumprom 1 0 0 1 1 3 1 0 0 1 1 3 0 0 0 0 0 0 -2 0
14 Kletsk 2 0 0 2 1 3 1 0 0 1 0 1 1 0 0 1 1 2 -2 0
15 SMI Autotrans 2 0 0 2 0 10 1 0 0 1 0 1 1 0 0 1 0 9 -10 0
Comparați doua echipe
Promovează
Statistici 2. Division ( 14 meciuri jucate din 210 )
Partide jucate 14
Victorii gazde 0%
Victorii oaspeți 85.7%
Egaluri 14.3%
Total goluri 45
Goluri / meci 3.21
Goluri / meci echipa gazdă -
Goluri / meci echipa oaspete 1.29
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii -
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 85.7%
Peste 2.5 goluri 57.1%
Peste 3.5 goluri 28.6%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 -
Peste 1.5 goluri în repriza 1 -
Peste 2.5 goluri în repriza 1 -
Peste 3.5 goluri în repriza 1 -
Peste 0.5 goluri în repriza 2 -
Peste 1.5 goluri în repriza 2 -
Peste 2.5 goluri în repriza 2 -
Peste 3.5 goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 -
Goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 (gazde) -
Goluri în repriza 2 (gazde) -
Goluri în repriza 1 (oaspeți) -
Goluri în repriza 2 (oaspeți) -
Echipa gazdă învinge la 0 -
Echipa oaspete învinge la 0 12 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 12 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 -
Echipa gazdă a înscris -
Echipa oaspete a înscris 12 meciuri
Nu s-au marcat goluri 2 meciuri
Penalty-uri înscrise -
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Top echipe 2. Division
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Neman-Agro 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
2 Uzda 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
3 Molodechno-DYuSSh 4 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
4 Gorki 2 1 1 0 0 0 0 1 1 0
5 Oshmyany 1 2 1 1 1 0 1 1 1 0
6 Kletsk 0.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
7 Sputnik 0.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
8 Krumkachy 0.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
9 Viktoriya Maryina Horka 0.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
10 Ivatsevichi 0.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
11 Ruh Brest 0.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
12 SMI Autotrans 0 2 1 1 1 0 1 1 1 0
13 Bumprom 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0
14 Osipovichy 1 2 0 2 1 0 1 1 0 1
15 Energosbyt-BSATU 0 2 0 2 1 0 1 1 0 1
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Neman-Agro 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 1
2 Gorki 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 0
3 Osipovichy 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 1
4 Uzda 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 1
5 Oshmyany 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 2
6 Sputnik 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
7 Ruh Brest 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
8 Kletsk 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
9 Ivatsevichi 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
10 Molodechno-DYuSSh 4 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
11 Krumkachy 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
12 Viktoriya Maryina Horka 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
13 Energosbyt-BSATU 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
14 SMI Autotrans 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
15 Bumprom 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
Transferuri 2. Division
Jucător

An:

Echipa: