Sound

Cupa Belarus - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
Miercuri 05.07.2017
1
x
2
Final SDJuShOR-8 0 - 7 Neman Grodno (0 - 2) - - -
Final Volna 0 - 1 Minsk (0 - 1) - - -
Joi 06.07.2017
1
x
2
Pen. Orsha 2 - 1 (1 - 1) Slavia (0 - 0) - - -
Vineri 07.07.2017
1
x
2
Final Smorgon 1 - 4 Dinamo Brest (0 - 3) - - -
Final Neman-Agro 1 - 5 BATE (1 - 2) - - -
Sâmbãtã 08.07.2017
1
x
2
Final Baranovichi 0 - 1 Naftan (0 - 1) - - -
Final Smolevichy-STI 0 - 2 Torpedo BelAZ (0 - 1) - - -
Final Gomelzheldortrans 0 - 1 Vitebsk (0 - 0) - - -
Pen. Tarpeda 0 - 1 (0 - 0) Gomel (0 - 0) - - -
Prelungiri YuA-Stroy-DYuSSh 0 - 3 Slutsk (0 - 0) - - -
Final Molodechno-DYuSSh 4 0 - 3 Krumkachy (0 - 2) - - -
Final Mikashevichi 0 - 2 Gorodeya (0 - 2) - - -
Duminicã 09.07.2017
1
x
2
Pen. Slonim 1 - 2 (1 - 1) Dnepr Mogilev (0 - 0) - - -
Final Zabudova-2007 0 - 4 Dinamo Minsk (0 - 2) - - -
Final Belshina 1 - 4 Isloch (1 - 1) - - -
Final Luch Minsk 1 - 5 Shakhtyor (0 - 3) - - -
Sâmbãtã 22.07.2017
1
x
2
17:00 Vitebsk -:- Slutsk - - - -
Final Naftan 1 - 2 Krumkachy (0 - 0) 2.74 2.62 1.80
Prelungiri Isloch 2 - 1 Gorodeya (0 - 0) 3.25 3.30 2.10
Final Neman Grodno 1 - 0 Minsk (1 - 0) 1.45 3.15 1.21
Amanat BATE - Torpedo BelAZ - - - -
Duminicã 23.07.2017
1
x
2
Final Dinamo Minsk 0 - 1 Dnepr Mogilev (0 - 1) 1.60 3.75 5.00
17:00 Naftan -:- Krumkachy - - - -
Pen. Vitebsk 0 - 1 (0 - 0) Slutsk (0 - 0) 1.80 3.30 4.00
Final Dinamo Brest 2 - 1 Gomel (1 - 1) - - -
Final Shakhtyor 6 - 0 Orsha (2 - 0) 1.05 10.00 21.00
Duminicã 12.11.2017
1
x
2
Prelungiri BATE 2 - 1 Torpedo BelAZ (0 - 0) - - -
Duminicã 11.03.2018
1
x
2
Masa verde Krumkachy 0 - 3 Neman Grodno - 2.50 3.20 2.50
Final Shakhtyor 3 - 1 Dnepr Mogilev (0 - 1) 1.17 6.00 13.00
Miercuri 14.03.2018
1
x
2
Final Dinamo Brest 2 - 0 Slutsk (0 - 0) 1.30 4.50 9.00
Final Isloch 1 - 2 BATE (0 - 2) 9.50 4.75 1.28
Sâmbãtã 17.03.2018
1
x
2
Masa verde Neman Grodno 3 - 0 Krumkachy - - - -
Final Dnepr Mogilev 2 - 0 Shakhtyor (0 - 0) 5.20 4.00 1.50
Duminicã 18.03.2018
1
x
2
Final Slutsk 1 - 2 Dinamo Brest (0 - 1) 3.25 3.30 2.00
Final BATE 2 - 1 Isloch (0 - 1) 1.23 6.10 11.50
Miercuri 18.04.2018
1
x
2
Final BATE 2 - 0 Neman Grodno (2 - 0) 1.28 5.00 8.50
Final Dinamo Brest 2 - 0 Dnepr Mogilev (1 - 0) 1.28 5.00 8.50
Miercuri 02.05.2018
1
x
2
Final Dnepr Mogilev 1 - 4 Dinamo Brest (0 - 1) 3.60 3.30 1.90
Final Neman Grodno 0 - 0 BATE (0 - 0) 4.00 3.30 1.80
Sâmbãtã 19.05.2018
1
x
2
Final BATE 2 - 3 Dinamo Brest (1 - 1) 1.80 3.60 3.75
Luni 11.06.2018
1
x
2
17:30 Montazhnik Mozyr -:- Naftan - - - -
Pen. Montazhnik 0 - 1 (0 - 0) Naftan (0 - 0) - - -
Miercuri 13.06.2018
1
x
2
Final Sdiusor 0 - 3 Uzda (0 - 1) - - -
15:00 Ynergetyk-BDU -:- Khimik Svetlogorsk - - - -
15:00 Montazhnik Mozyr -:- Naftan - - - -
15:00 Oshmyany -:- BGATU Minsk - - - -
Final Pripyat 0 - 8 Belshina (0 - 3) - - -
Final Viktoria Maryina Gorka 0 - 6 Lida (0 - 1) - - -
Pen. Energetyk-BDU 1 - 0 (0 - 0) Khimik Svetlogorsk (0 - 0) - - -
Pen. Oshmyany 0 - 1 (0 - 0) Ynergetyk-BDU (0 - 0) - - -
Pen. SMI Autotrans 2 - 1 (1 - 1) Baranovichi - - - -
Final Osipovici 2 - 3 Slavia (0 - 1) - - -
Final Polotsk 2 - 3 Orsha (1 - 0) 3.50 4.35 1.65
Pen. Sputnik 0 - 1 (0 - 0) Smorgon (0 - 0) - - -
Final Krumkachy 0 - 1 YuA-Stroy-DYuSSh (0 - 1) - - -
Final Gorki 0 - 2 Slonim (0 - 1) - - -
Prelungiri Kletsk 1 - 0 Mikashevichi (0 - 0) - - -
Final Molodechno-DYuSSh 4 1 - 3 Zabudova-2007 (0 - 2) - - -
Final Neman-Agro 1 - 3 Gomelzheldortrans (1 - 1) - - -
Final Tsementnik 0 - 5 Volna (0 - 2) - - -
19:00 FK Cementnik -:- Volna - - - -
Miercuri 11.07.2018
1
x
2
Prelungiri Ynergetyk-BDU 1 - 2 BATE (0 - 1) - - -
Marþi 24.07.2018
1
x
2
17:30 Orsha -:- Vitebsk - - - -
Final Orsha 0 - 4 Vitebsk (0 - 1) 22.00 9.60 1.14
Vineri 27.07.2018
1
x
2
Final Lida 0 - 3 Minsk (0 - 2) - - -
Prelungiri Volna 0 - 2 Torpedo BelAZ (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 28.07.2018
1
x
2
Final Gomelzheldortrans 3 - 2 Dnepr Mogilev (2 - 1) - - -
Final Belshina 3 - 1 Neman Grodno (1 - 0) - - -
Final Uzda 2 - 3 Smolevichy-STI (0 - 2) - - -
Final Slonim 1 - 2 Gorodeya - - - -
Final Naftan 0 - 1 Slutsk (0 - 1) - - -
Final SMI Autotrans 1 - 6 Gomel (1 - 2) - - -
Duminicã 29.07.2018
1
x
2
Final Smorgon 0 - 4 Tarpeda (0 - 2) - - -
Final YuA-Stroy-DYuSSh 0 - 5 Isloch (0 - 1) - - -
Final Slavia 3 - 2 Luch Minsk (2 - 0) - - -
Pen. Kletsk 2 - 3 (1 - 1) Dinamo Brest (0 - 1) - - -
Final Zabudova-2007 0 - 11 Shakhtyor (0 - 9) - - -
Final Energetyk-BDU 0 - 7 Dinamo Minsk (0 - 3) - - -
Sâmbãtã 11.08.2018
1
x
2
16:00 BATE -:- Gorodeya - - - -
16:00 Dinamo Minsk -:- Minsk - - - -
16:00 Gomel -:- Isloch - - - -
16:00 Gomelzheldortrans -:- Smolevichy-STI - - - -
16:00 Shakhtyor -:- Dinamo Brest - - - -
16:00 Slavia -:- Belshina - - - -
16:00 Tarpeda -:- Slutsk - - - -
16:00 Vitebsk -:- Torpedo BelAZ - - - -
16:00 Slavia -:- Belshina - - - -
Final Gomelzheldortrans 3 - 0 Smolevichy-STI (1 - 0) - - -
Pen. Vitebsk 1 - 0 (0 - 0) Torpedo BelAZ (0 - 0) 2.30 3.00 3.85
19:00 BATE -:- Gorodeya - - - -
Duminicã 12.08.2018
1
x
2
Final Tarpeda 0 - 2 Slutsk (0 - 1) - - -
17:00 Tarpeda -:- Slutsk - - - -
Final Gomel 0 - 2 Isloch (0 - 2) 2.76 3.15 3.00
18:00 Gomel -:- Isloch - - - -
19:00 Dinamo Minsk -:- Minsk - - - -
Final Dinamo Minsk 2 - 0 Minsk (1 - 0) 1.55 3.30 6.50
Amanat Shakhtyor - Dinamo Brest - - - -
20:00 Shakhtyor -:- Dinamo Brest - - - -
Statistici Cupa ( 72 meciuri jucate din 94 )
Partide jucate 72
Victorii gazde 19.4%
Victorii oaspeți 56.9%
Egaluri 23.7%
Total goluri 218
Goluri / meci 3.03
Goluri / meci echipa gazdă 0.85
Goluri / meci echipa oaspete 2.15
Cartonase galbene 17
Cartonase galbene / partidă 0.2
Cartonase roșii 5
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 84.7%
Peste 1.5 goluri 75%
Peste 2.5 goluri 51.4%
Peste 3.5 goluri 37.5%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 70.8%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 36.1%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 11.1%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 1.4%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 69.4%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 52.8%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 29.2%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 13.9%
Goluri în repriza 1 91
Goluri în repriza 2 122
Goluri în repriza 1 (gazde) 20
Goluri în repriza 2 (gazde) 41
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 71
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 81
Echipa gazdă învinge la 0 8 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 26 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 4 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 5 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 26 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 8 meciuri
Echipa gazdă a înscris 35 meciuri
Echipa oaspete a înscris 53 meciuri
Nu s-au marcat goluri 11 meciuri
Penalty-uri înscrise 7
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Top echipe Cupa
Loc Echipă GPM GI
1 Shakhtyor 5 25
2 Belshina 4 12
3 Dinamo Minsk 3.25 13
4 Lida 3 6
5 Dinamo Brest 2.5 20
6 Uzda 2.5 5
7 Isloch 2.33 14
8 Slavia 2.33 7
9 Gomelzheldortrans 2.25 9
10 Polotsk 2 2
11 2 2
12 BATE 1.88 15
13 Neman Grodno 1.8 9
14 Gomel 1.75 7
15 Gorodeya 1.67 5
16 Volna 1.67 5
17 Krumkachy 1.67 5
18 Luch Minsk 1.5 3
19 Tarpeda 1.33 4
20 Vitebsk 1.25 5
21 Dnepr Mogilev 1.14 8
22 Minsk 1 4
23 Orsha 1 4
24 Slonim 1 3
25 Zabudova-2007 1 3
26 Smolevichy-STI 1 3
27 Neman-Agro 1 2
28 Torpedo BelAZ 0.75 3
29 Slutsk 0.67 4
30 Naftan 0.5 2
Loc Echipă GPM GP
1 Vitebsk 0 0
2 Khimik Svetlogorsk 0 0
3 Oshmyany 0 0
4 Montazhnik 0 0
5 Sputnik 0 0
6 Dinamo Minsk 0.25 1
7 Torpedo BelAZ 0.25 1
8 Gorodeya 0.33 1
9 Volna 0.33 1
10 Baranovichi 0.5 1
11 Kletsk 0.5 1
12 Ynergetyk-BDU 0.5 1
13 Tarpeda 0.67 2
14 Krumkachy 0.67 2
15 Slutsk 0.67 4
16 Minsk 0.75 3
17 Naftan 0.75 3
18 Shakhtyor 0.8 4
19 Dinamo Brest 0.88 7
20 1 2
21 Slonim 1 3
22 Gomelzheldortrans 1 4
23 Neman Grodno 1 5
24 Isloch 1 6
25 BATE 1 8
26 Gomel 1.25 5
27 Lida 1.5 3
28 Uzda 1.5 3
29 Belshina 1.67 5
30 Slavia 1.67 5
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Dinamo Brest 2.5 8 5 3 3 1 2 5 4 1
2 Shakhtyor 5 5 4 1 2 2 0 3 2 1
3 Isloch 2.33 6 4 2 2 1 1 4 3 1
4 BATE 1.88 8 4 4 4 2 2 4 2 2
5 Belshina 4 3 3 0 2 2 0 1 1 0
6 Gomelzheldortrans 2.25 4 3 1 3 2 1 1 1 0
7 Dnepr Mogilev 1.14 7 3 4 2 1 1 5 2 3
8 Zabudova-2007 1 3 3 0 2 2 0 1 1 0
9 Orsha 1 4 3 1 2 1 1 2 2 0
10 Dinamo Minsk 3.25 4 2 2 2 0 2 2 2 0
11 Lida 3 2 2 0 1 1 0 1 1 0
12 Uzda 2.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
13 Slavia 2.33 3 2 1 1 1 0 2 1 1
14 Neman Grodno 1.8 5 2 3 2 0 2 3 2 1
15 Gomel 1.75 4 2 2 1 0 1 3 2 1
16 Krumkachy 1.67 3 2 1 1 0 1 2 2 0
17 Luch Minsk 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
18 Neman-Agro 1 2 2 0 2 2 0 0 0
19 Smolevichy-STI 1 3 2 1 1 0 1 2 2 0
20 Molodechno-DYuSSh 4 0.5 2 2 0 2 2 0 0 0
21 Smorgon 0.33 3 2 1 2 2 0 1 0 1
22 Polotsk 2 1 1 0 1 1 0 0 0
23 2 1 1 0 1 1 0 0 0
24 Gorodeya 1.67 3 1 2 0 0 3 1 2
25 Volna 1.67 3 1 2 2 0 2 1 1 0
26 Tarpeda 1.33 3 1 2 2 0 2 1 1 0
27 Vitebsk 1.25 4 1 3 2 0 2 2 1 1
28 Minsk 1 4 1 3 0 0 4 1 3
29 Slonim 1 3 1 2 2 1 1 1 0 1
30 Slutsk 0.67 6 1 5 1 1 0 5 0 5
31 Naftan 0.5 4 1 3 2 1 1 2 0 2
32 SMI Autotrans 0.5 2 1 1 2 1 1 0 0
33 YuA-Stroy-DYuSSh 0.33 3 1 2 2 1 1 1 0 1
34 Viktoria Maryina Gorka 0 1 1 0 1 1 0 0 0
35 Sdiusor 0 1 1 0 1 1 0 0 0
36 Pripyat 0 1 1 0 1 1 0 0 0
37 SDJuShOR-8 0 1 1 0 1 1 0 0 0
38 Tsementnik 0 1 1 0 1 1 0 0 0
39 Energetyk-BDU 0 2 1 1 2 1 1 0 0
40 Torpedo BelAZ 0.75 4 0 4 0 0 4 0 4
41 Baranovichi 0.5 2 0 2 1 0 1 1 0 1
42 Kletsk 0.5 2 0 2 2 0 2 0 0
43 Ynergetyk-BDU 0.5 2 0 2 1 0 1 1 0 1
44 Gorki 0 1 0 1 1 0 1 0 0
45 0 2 0 2 1 0 1 1 0 1
46 Montazhnik 0 1 0 1 1 0 1 0 0
47 Sputnik 0 1 0 1 1 0 1 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Khimik Svetlogorsk 0 1 0 1 0 0 1 0 1
49 Oshmyany 0 1 0 1 1 0 1 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Shakhtyor 3 - 0 1 - 1 10 - 0 3 - 1 3 - 1 5 - 1 25 - 4
2 Dinamo Brest 2 - 1 5 - 1 2 - 0 3 - 4 3 - 0 5 - 1 20 - 7
3 BATE 2 - 0 4 - 1 2 - 2 1 - 0 5 - 3 1 - 2 15 - 8
4 Isloch 1 - 0 2 - 0 2 - 3 0 - 1 5 - 2 4 - 0 14 - 6
5 Dinamo Minsk 1 - 0 4 - 0 1 - 1 1 - 0 2 - 0 4 - 0 13 - 1
6 Belshina 0 - 0 1 - 0 1 - 1 1 - 0 0 - 3 1 - 1 12 - 5
7 Gomelzheldortrans 0 - 2 2 - 0 2 - 0 1 - 1 1 - 0 3 - 1 9 - 4
8 Neman Grodno 1 - 0 0 - 3 2 - 0 1 - 1 3 - 0 2 - 1 9 - 5
9 Dnepr Mogilev 1 - 0 1 - 2 1 - 2 2 - 4 1 - 2 2 - 3 8 - 13
10 Gomel 0 - 1 2 - 2 1 - 2 3 - 0 0 - 1 1 - 0 7 - 5
11 Slavia 0 - 0 1 - 0 2 - 0 0 - 1 1 - 2 3 - 2 7 - 5
12 Lida 0 - 1 0 - 1 1 - 0 0 - 0 3 - 0 2 - 1 6 - 3
13 Vitebsk 0 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 0 3 - 0 5 - 0
14 Gorodeya 1 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 0 5 - 1
15 Volna 0 - 0 1 - 0 1 - 1 0 - 0 2 - 0 1 - 0 5 - 1
16 Krumkachy 0 - 1 2 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1 2 - 0 5 - 2
17 Uzda 1 - 1 0 - 0 0 - 1 1 - 0 0 - 1 3 - 0 5 - 3
18 Tarpeda 1 - 1 0 - 0 2 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 1 4 - 2
19 Minsk 1 - 1 1 - 1 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1 4 - 3
20 Slutsk 1 - 1 1 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 0 1 - 2 4 - 4
21 Orsha 0 - 0 0 - 1 0 - 3 0 - 3 3 - 0 1 - 6 4 - 13
22 Torpedo BelAZ 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 1 3 - 1
23 Slonim 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 1 3 - 3
24 Smolevichy-STI 1 - 0 0 - 1 1 - 1 0 - 2 1 - 1 0 - 2 3 - 7
25 Luch Minsk 0 - 0 0 - 0 0 - 5 0 - 0 1 - 2 2 - 1 3 - 8
26 Zabudova-2007 0 - 3 1 - 2 1 - 6 0 - 2 0 - 2 1 - 1 3 - 16
27 Polotsk 0 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 2 0 - 1 2 - 3
28 Naftan 0 - 0 0 - 1 1 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 1 2 - 3
29 0 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 2 2 - 3
30 Neman-Agro 1 - 0 0 - 3 1 - 0 0 - 0 0 - 3 0 - 2 2 - 8
31 Baranovichi 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
32 Kletsk 0 - 1 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
33 Ynergetyk-BDU 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 1
34 YuA-Stroy-DYuSSh 1 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 3 1 - 5
35 Molodechno-DYuSSh 4 0 - 0 0 - 3 0 - 1 1 - 0 0 - 0 0 - 2 1 - 6
36 SMI Autotrans 1 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 3 0 - 0 0 - 1 1 - 7
37 Smorgon 0 - 1 0 - 3 0 - 1 1 - 1 0 - 1 0 - 1 1 - 8
1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
38 Khimik Svetlogorsk 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
39 Oshmyany 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
40 Montazhnik 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
41 Sputnik 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
42 Gorki 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 2
43 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
44 Sdiusor 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 3
45 Tsementnik 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 2 0 - 1 0 - 5
46 Viktoria Maryina Gorka 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 3 0 - 2 0 - 6
47 Energetyk-BDU 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 2 0 - 7
48 SDJuShOR-8 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 1 0 - 2 0 - 2 0 - 7
49 Pripyat 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 8