Sound

Vysshaya Belarus - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
30 Mar
02 Dec
Joi 20.09.2018
1
x
2
03:00 Torpedo BelAZ -:- Gomel - - - -
03:00 Gorodeya -:- Neman Grodno - - - -
03:00 Isloch -:- Shakhtyor - - - -
03:00 Dinamo Minsk -:- Luch Minsk - - - -
03:00 Tarpeda -:- BATE - - - -
03:00 Dnepr Mogilev -:- Smolevichy-STI - - - -
03:00 Slutsk -:- Minsk - - - -
03:00 Vitebsk -:- Dinamo Brest - - - -
Vineri 21.09.2018
1
x
2
54 ' Dnepr Mogilev 0 - 0 Smolevichy-STI (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 22.09.2018
1
x
2
14:00 Isloch -:- Shakhtyor - - - -
16:00 Slutsk -:- Minsk - - - -
18:00 Vitebsk -:- Dinamo Brest - - - -
19:45 Torpedo BelAZ -:- Gomel - - - -
Duminicã 23.09.2018
1
x
2
19:45 Dinamo Minsk -:- Luch Minsk - - - -
Luni 24.09.2018
1
x
2
17:00 Tarpeda -:- BATE - - - -
19:00 Gorodeya -:- Neman Grodno - - - -
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 BATE 20 16 3 1 35 12 +23 51
? V V Î E Î
2 Vitebsk 20 13 5 2 35 12 +23 44
? V V E V E
3 Shakhtyor 20 12 6 2 28 10 +18 42
? E V V V E
4 Dinamo Minsk 20 12 6 2 22 9 +13 42
? E V E Î Î
5 Slutsk 21 11 3 7 25 16 +9 36
? V Î V Î V
6 Dinamo Brest 20 8 8 4 33 23 +10 32
? V V Î V Î
7 Neman Grodno 21 9 5 7 24 22 +2 32
? V Î V E Î
8 Torpedo BelAZ 20 9 4 7 19 16 +3 31
? Î Î E V E
9 Gomel 21 7 5 9 14 22 -8 26
? V V E V Î
10 Gorodeya 21 5 6 10 16 24 -8 21
? Î Î V V V
11 Smolevichy-STI 21 4 6 11 16 25 -9 18
? Î Î V E Î
12 Isloch 21 3 8 10 10 26 -16 17
? Î Î Î Î V
13 Minsk 21 3 8 10 20 27 -7 17
? Î Î E E Î
14 Luch Minsk 21 3 6 12 16 33 -17 15
? V E Î Î Î
15 Dnepr Mogilev 21 2 7 12 11 29 -18 13
? Î V E Î E
16 Tarpeda 21 2 6 13 11 29 -18 12
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 BATE 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V Î E Î
2 Dinamo Brest 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V Î V Î
3 Dinamo Minsk 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V E Î Î
4 Dnepr Mogilev 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V E Î E
5 Gomel 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V E V Î
6 Gorodeya 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î V V V
7 Isloch 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î Î Î V
8 Krumkachy 0 0 0 0 0 0 +0 0
V Î Î Î Î
9 Luch Minsk 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V E Î Î Î
10 Minsk 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î E E Î
11 Neman Grodno 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î V E Î
12 Shakhtyor 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V V V E
13 Slutsk 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î V Î V
14 Smolevichy-STI 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î V E Î
15 Torpedo BelAZ 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î E V E
16 Vitebsk 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V E V E
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 BATE 20 16 3 1 35 12 11 8 3 0 20 5 9 8 0 1 15 7 +23 51
2 Vitebsk 20 13 5 2 35 12 11 10 0 1 23 3 9 3 5 1 12 9 +23 44
3 Shakhtyor 20 12 6 2 28 10 10 7 2 1 15 3 10 5 4 1 13 7 +18 42
4 Dinamo Minsk 20 12 6 2 22 9 11 6 3 2 10 7 9 6 3 0 12 2 +13 42
5 Slutsk 21 11 3 7 25 16 10 4 2 4 11 8 11 7 1 3 14 8 +9 36
6 Dinamo Brest 20 8 8 4 33 23 10 6 3 1 20 12 10 2 5 3 13 11 +10 32
7 Neman Grodno 21 9 5 7 24 22 11 4 3 4 14 12 10 5 2 3 10 10 +2 32
8 Torpedo BelAZ 20 9 4 7 19 16 8 7 0 1 11 3 12 2 4 6 8 13 +3 31
9 Gomel 21 7 5 9 14 22 11 3 4 4 6 12 10 4 1 5 8 10 -8 26
10 Gorodeya 21 5 6 10 16 24 10 2 4 4 8 10 11 3 2 6 8 14 -8 21
11 Smolevichy-STI 21 4 6 11 16 25 11 3 3 5 12 14 10 1 3 6 4 11 -9 18
12 Isloch 21 3 8 10 10 26 10 1 4 5 4 8 11 2 4 5 6 18 -16 17
13 Minsk 21 3 8 10 20 27 11 2 4 5 13 15 10 1 4 5 7 12 -7 17
14 Luch Minsk 21 3 6 12 16 33 11 2 3 6 11 18 10 1 3 6 5 15 -17 15
15 Dnepr Mogilev 21 2 7 12 11 29 10 1 5 4 4 7 11 1 2 8 7 22 -18 13
16 Tarpeda 21 2 6 13 11 29 9 1 3 5 6 10 12 1 3 8 5 19 -18 12
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 BATE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Dinamo Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Dinamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Dnepr Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Gorodeya 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Isloch 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Krumkachy 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Luch Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Neman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Shakhtyor 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Slutsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Smolevichy-STI 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Torpedo BelAZ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
Comparați doua echipe
Liga Campionilor - Calificări
UEFA Europa League
Retrogradează
Statistici Vysshaya ( 165 meciuri jucate din 326 )
Partide jucate 165
Victorii gazde 40.6%
Victorii oaspeți 31.5%
Egaluri 27.9%
Total goluri 335
Goluri / meci 2.03
Goluri / meci echipa gazdă 1.14
Goluri / meci echipa oaspete 0.89
Cartonase galbene 521
Cartonase galbene / partidă 3.2
Cartonase roșii 14
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 86.1%
Peste 1.5 goluri 59.4%
Peste 2.5 goluri 31.5%
Peste 3.5 goluri 15.2%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 59.4%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 24.8%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 9.7%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 1.8%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 67.3%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 28.5%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 8.5%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 1.2%
Goluri în repriza 1 159
Goluri în repriza 2 176
Goluri în repriza 1 (gazde) 87
Goluri în repriza 2 (gazde) 101
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 72
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 75
Echipa gazdă învinge la 0 46 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 33 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 6 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 4 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 33 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 46 meciuri
Echipa gazdă a înscris 109 meciuri
Echipa oaspete a înscris 96 meciuri
Nu s-au marcat goluri 23 meciuri
Penalty-uri înscrise 20
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Top echipe Vysshaya
Loc Echipă GPM GI
1 BATE 1.75 35
2 Vitebsk 1.75 35
3 Dinamo Brest 1.65 33
4 Shakhtyor 1.4 28
5 Slutsk 1.19 25
6 Neman Grodno 1.14 24
7 Dinamo Minsk 1.1 22
8 Minsk 0.95 20
9 Torpedo BelAZ 0.95 19
10 Gorodeya 0.76 16
11 Smolevichy-STI 0.76 16
12 Luch Minsk 0.76 16
13 Gomel 0.67 14
14 Dnepr Mogilev 0.52 11
15 Tarpeda 0.52 11
16 Isloch 0.48 10
Loc Echipă GPM GP
1 Dinamo Minsk 0.45 9
2 Shakhtyor 0.5 10
3 BATE 0.6 12
4 Vitebsk 0.6 12
5 Slutsk 0.76 16
6 Torpedo BelAZ 0.8 16
7 Gomel 1.05 22
8 Neman Grodno 1.05 22
9 Gorodeya 1.14 24
10 Dinamo Brest 1.15 23
11 Smolevichy-STI 1.19 25
12 Isloch 1.24 26
13 Minsk 1.29 27
14 Dnepr Mogilev 1.38 29
15 Tarpeda 1.38 29
16 Luch Minsk 1.57 33
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Luch Minsk 0.76 21 9 12 11 6 5 10 3 7
2 BATE 1.75 20 8 12 11 4 7 9 4 5
3 Dinamo Brest 1.65 20 8 12 10 6 4 10 2 8
4 Shakhtyor 1.4 20 8 12 10 4 6 10 4 6
5 Minsk 0.95 21 8 13 11 4 7 10 4 6
6 Dnepr Mogilev 0.52 21 8 13 10 2 8 11 6 5
7 Neman Grodno 1.14 21 7 14 11 4 7 10 3 7
8 Slutsk 1.19 21 6 15 10 2 8 11 4 7
9 Torpedo BelAZ 0.95 20 6 14 8 2 6 12 4 8
10 Smolevichy-STI 0.76 21 6 15 11 4 7 10 2 8
11 Gomel 0.67 21 6 15 11 2 9 10 4 6
12 Vitebsk 1.75 20 5 15 11 3 8 9 2 7
13 Gorodeya 0.76 21 5 16 10 3 7 11 2 9
14 Tarpeda 0.52 21 5 16 9 2 7 12 3 9
15 Isloch 0.48 21 5 16 10 1 9 11 4 7
16 Dinamo Minsk 1.1 20 4 16 11 3 8 9 1 8
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 BATE 4 - 1 11 - 2 4 - 2 3 - 4 5 - 1 9 - 2 35 - 12
2 Vitebsk 2 - 2 6 - 3 2 - 2 6 - 1 11 - 1 8 - 3 35 - 12
3 Dinamo Brest 4 - 1 10 - 3 5 - 5 5 - 6 3 - 3 6 - 5 33 - 23
4 Shakhtyor 8 - 1 2 - 2 4 - 2 4 - 1 7 - 2 3 - 3 28 - 10
5 Slutsk 7 - 4 2 - 4 3 - 2 2 - 1 7 - 3 4 - 2 25 - 16
6 Neman Grodno 2 - 0 4 - 5 4 - 5 2 - 3 3 - 3 9 - 6 24 - 22
7 Dinamo Minsk 1 - 1 3 - 1 3 - 1 2 - 1 5 - 4 8 - 1 22 - 9
8 Minsk 4 - 4 1 - 9 4 - 0 3 - 3 4 - 6 4 - 5 20 - 27
9 Torpedo BelAZ 3 - 1 8 - 4 1 - 2 4 - 3 2 - 4 1 - 2 19 - 16
10 Gorodeya 1 - 2 4 - 4 3 - 2 3 - 2 1 - 5 5 - 9 16 - 24
11 Smolevichy-STI 1 - 3 2 - 5 5 - 0 2 - 4 4 - 6 2 - 7 16 - 25
12 Luch Minsk 2 - 5 2 - 8 3 - 5 3 - 4 0 - 5 6 - 6 16 - 33
13 Gomel 1 - 4 7 - 3 4 - 3 1 - 4 1 - 3 0 - 5 14 - 22
14 Dnepr Mogilev 0 - 5 2 - 4 3 - 7 0 - 3 3 - 6 3 - 4 11 - 29
15 Tarpeda 1 - 8 1 - 2 0 - 5 1 - 2 3 - 6 5 - 6 11 - 29
16 Isloch 4 - 3 0 - 6 0 - 5 4 - 3 2 - 3 0 - 7 10 - 26
Transferuri Vysshaya
Jucător

An:

Echipa: