Sound

Second Amateur Division Belgia - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
02 Sep
29 Apr
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Sparta Petegem 21 13 6 2 49 22 +27 45
? V Î Î V E
2 Rupel Boom 21 12 2 7 50 38 +12 38
? V Î E Î V
3 Izegem 21 12 1 8 40 27 +13 37
? V V Î Î Î
4 Sint-Eloois-Winkel 20 11 4 5 43 28 +15 37
? V V Î E V
5 Westhoek 20 11 1 8 39 39 +0 34
? V Î Î V V
6 Sint-Niklaas 21 10 3 8 38 31 +7 33
? Î V V Î V
7 Temse 21 9 6 6 35 26 +9 33
? V V E Î Î
8 Harelbeke 21 9 5 7 34 28 +6 32
? V Î E Î Î
9 Ronse 21 7 9 5 29 28 +1 30
? Î E E V E
10 Gullegem 20 8 4 8 32 33 -1 28
? V E Î E V
11 Olsa Brakel 20 7 7 6 27 31 -4 28
? Î E V E E
12 Londerzeel 20 7 4 9 38 34 +4 25
? V E V E Î
13 Gent-Zeehaven 21 8 0 13 32 44 -12 24
? Î Î V V Î
14 Torhout 20 3 4 13 21 45 -24 13
? Î Î V E E
15 Pepingen 20 2 6 12 12 40 -28 12
? Î Î V Î E
16 Bornem 20 3 2 15 15 40 -25 11
? Î Î Î V Î
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Sparta Petegem 21 13 6 2 49 22 11 8 2 1 32 15 10 5 4 1 17 7 +27 45
2 Rupel Boom 21 12 2 7 50 38 10 6 1 3 24 19 11 6 1 4 26 19 +12 38
3 Izegem 21 12 1 8 40 27 10 6 0 4 18 11 11 6 1 4 22 16 +13 37
4 Sint-Eloois-Winkel 20 11 4 5 43 28 10 4 3 3 21 16 10 7 1 2 22 12 +15 37
5 Westhoek 20 11 1 8 39 39 10 7 0 3 18 18 10 4 1 5 21 21 +0 34
6 Sint-Niklaas 21 10 3 8 38 31 11 6 1 4 19 11 10 4 2 4 19 20 +7 33
7 Temse 21 9 6 6 35 26 10 6 2 2 21 11 11 3 4 4 14 15 +9 33
8 Harelbeke 21 9 5 7 34 28 11 5 2 4 17 15 10 4 3 3 17 13 +6 32
9 Ronse 21 7 9 5 29 28 11 4 6 1 13 9 10 3 3 4 16 19 +1 30
10 Gullegem 20 8 4 8 32 33 10 5 3 2 23 16 10 3 1 6 9 17 -1 28
11 Olsa Brakel 20 7 7 6 27 31 10 3 4 3 11 15 10 4 3 3 16 16 -4 28
12 Londerzeel 20 7 4 9 38 34 10 4 1 5 19 19 10 3 3 4 19 15 +4 25
13 Gent-Zeehaven 21 8 0 13 32 44 10 6 0 4 21 15 11 2 0 9 11 29 -12 24
14 Torhout 20 3 4 13 21 45 10 2 2 6 12 24 10 1 2 7 9 21 -24 13
15 Pepingen 20 2 6 12 12 40 10 2 4 4 10 13 10 0 2 8 2 27 -28 12
16 Bornem 20 3 2 15 15 40 10 2 1 7 8 20 10 1 1 8 7 20 -25 11
Comparați doua echipe
Promovează
PlayOff Promovare
Play Off Posibilă Promovare
Play Off Retrogradare
Retrogradează
Statistici Second Amateur Division: Group A ( 164 meciuri jucate din 240 )
Partide jucate 164
Victorii gazde 0%
Victorii oaspeți 73.8%
Egaluri 26.2%
Total goluri 533
Goluri / meci 3.25
Goluri / meci echipa gazdă -
Goluri / meci echipa oaspete 1.5
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii -
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 95.7%
Peste 1.5 goluri 86.6%
Peste 2.5 goluri 61.6%
Peste 3.5 goluri 45.1%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 -
Peste 1.5 goluri în repriza 1 -
Peste 2.5 goluri în repriza 1 -
Peste 3.5 goluri în repriza 1 -
Peste 0.5 goluri în repriza 2 -
Peste 1.5 goluri în repriza 2 -
Peste 2.5 goluri în repriza 2 -
Peste 3.5 goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 -
Goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 (gazde) -
Goluri în repriza 2 (gazde) -
Goluri în repriza 1 (oaspeți) -
Goluri în repriza 2 (oaspeți) -
Echipa gazdă învinge la 0 -
Echipa oaspete învinge la 0 121 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 121 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 -
Echipa gazdă a înscris -
Echipa oaspete a înscris 121 meciuri
Nu s-au marcat goluri 43 meciuri
Penalty-uri înscrise -
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Top echipe Second Amateur Division: Group A
Loc Echipă GPM GI
1 Rupel Boom 1.24 26
2 Izegem 1.11 21
3 Sint-Eloois-Winkel 1.1 22
4 Westhoek 1.05 21
5 Londerzeel 0.95 19
6 Sint-Niklaas 0.9 19
7 Harelbeke 0.89 17
8 Sparta Petegem 0.81 17
9 Olsa Brakel 0.8 16
10 Ronse 0.76 16
11 Temse 0.67 14
12 Gent-Zeehaven 0.52 11
13 Mandel United 0.5 1
14 Gullegem 0.45 9
15 Torhout 0.45 9
16 Bornem 0.3 6
17 Pepingen 0.1 2
18 SW Harelbeke 0 0
Loc Echipă GPM GP
1 Ronse 0.43 9
2 Mandel United 0.5 1
3 Sint-Niklaas 0.52 11
4 Temse 0.52 11
5 Izegem 0.53 10
6 Harelbeke 0.58 11
7 Pepingen 0.65 13
8 Gent-Zeehaven 0.71 15
9 Sparta Petegem 0.71 15
10 Olsa Brakel 0.75 15
11 Gullegem 0.8 16
12 Sint-Eloois-Winkel 0.8 16
13 Westhoek 0.85 17
14 Rupel Boom 0.9 19
15 Londerzeel 0.95 19
16 Bornem 1 20
17 Torhout 1.2 24
18 SW Harelbeke 2 4
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Rupel Boom 1.24 21 19 2 10 9 1 11 10 1
2 Gent-Zeehaven 0.52 21 18 3 10 9 1 11 9 2
3 Westhoek 1.05 20 15 5 10 6 4 10 9 1
4 Sint-Eloois-Winkel 1.1 20 14 6 10 6 4 10 8 2
5 Sint-Niklaas 0.9 21 14 7 11 6 5 10 8 2
6 Londerzeel 0.95 20 13 7 10 7 3 10 6 4
7 Torhout 0.45 20 13 7 10 8 2 10 5 5
8 Sparta Petegem 0.81 21 12 9 11 8 3 10 4 6
9 Gullegem 0.45 20 12 8 10 7 3 10 5 5
10 Olsa Brakel 0.8 20 11 9 10 5 5 10 6 4
11 Ronse 0.76 21 11 10 11 4 7 10 7 3
12 Izegem 1.11 19 10 9 9 5 4 10 5 5
13 Harelbeke 0.89 19 10 9 9 5 4 10 5 5
14 Temse 0.67 21 10 11 10 6 4 11 4 7
15 Bornem 0.3 20 9 11 10 5 5 10 4 6
16 Pepingen 0.1 20 9 11 10 3 7 10 6 4
17 Mandel United 0.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
18 SW Harelbeke 0 2 1 1 2 1 1 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Rupel Boom 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 26 - 19
2 Sint-Eloois-Winkel 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 22 - 16
3 Izegem 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 21 - 10
4 Westhoek 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 21 - 17
5 Sint-Niklaas 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 19 - 11
6 Londerzeel 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 19 - 19
7 Harelbeke 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 17 - 11
8 Sparta Petegem 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 17 - 15
9 Ronse 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 16 - 9
10 Olsa Brakel 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 16 - 15
11 Temse 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 14 - 11
12 Gent-Zeehaven 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 11 - 15
13 Gullegem 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 16
14 Torhout 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 24
15 Bornem 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 20
16 Pepingen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 13
17 Mandel United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
18 SW Harelbeke 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
Transferuri Second Amateur Division
Jucător

An:

Echipa: