Sound

Third Division Belgia - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
02 Sep
29 Apr
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Rupel Boom 8 7 0 1 23 8 +15 21
? V V V V V
2 Sparta Petegem 8 6 2 0 22 8 +14 20
? E V V V V
3 Harelbeke 8 5 1 2 13 7 +6 16
? V V E V Î
4 Westhoek 8 5 0 3 16 16 +0 15
? Î V V V V
5 Temse 8 4 2 2 12 6 +6 14
? E V Î Î V
6 Sint-Eloois-Winkel 8 4 1 3 20 15 +5 13
? V Î Î V V
7 Gullegem 8 4 1 3 13 10 +3 13
? E V Î V V
8 Izegem 8 4 1 3 12 13 -1 13
? Î V V Î Î
9 Olsa Brakel 8 3 3 2 10 10 +0 12
? E Î V V Î
10 Gent-Zeehaven 8 3 0 5 15 19 -4 9
? V V Î Î Î
11 Ronse 8 2 3 3 8 12 -4 9
? Î V Î E Î
12 Sint-Niklaas 8 2 1 5 10 14 -4 7
? Î Î Î Î E
13 Bornem 8 1 2 5 8 17 -9 5
? E Î V Î Î
14 Torhout 8 1 2 5 7 17 -10 5
? E Î Î Î E
15 Pepingen 8 1 2 5 5 18 -13 5
? E Î V Î Î
16 Londerzeel 8 1 1 6 14 18 -4 4
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Rupel Boom 8 7 0 1 23 8 5 4 0 1 12 5 3 3 0 0 11 3 +15 21
2 Sparta Petegem 8 6 2 0 22 8 4 4 0 0 15 6 4 2 2 0 7 2 +14 20
3 Harelbeke 8 5 1 2 13 7 3 3 0 0 6 1 5 2 1 2 7 6 +6 16
4 Westhoek 8 5 0 3 16 16 4 3 0 1 7 9 4 2 0 2 9 7 +0 15
5 Temse 8 4 2 2 12 6 4 2 1 1 8 3 4 2 1 1 4 3 +6 14
6 Sint-Eloois-Winkel 8 4 1 3 20 15 4 2 0 2 12 9 4 2 1 1 8 6 +5 13
7 Gullegem 8 4 1 3 13 10 4 3 0 1 9 3 4 1 1 2 4 7 +3 13
8 Izegem 8 4 1 3 12 13 3 2 0 1 5 4 5 2 1 2 7 9 -1 13
9 Olsa Brakel 8 3 3 2 10 10 5 1 3 1 4 6 3 2 0 1 6 4 +0 12
10 Gent-Zeehaven 8 3 0 5 15 19 4 2 0 2 8 8 4 1 0 3 7 11 -4 9
11 Ronse 8 2 3 3 8 12 3 1 2 0 2 1 5 1 1 3 6 11 -4 9
12 Sint-Niklaas 8 2 1 5 10 14 5 2 0 3 8 6 3 0 1 2 2 8 -4 7
13 Bornem 8 1 2 5 8 17 3 0 1 2 4 7 5 1 1 3 4 10 -9 5
14 Torhout 8 1 2 5 7 17 5 0 2 3 4 11 3 1 0 2 3 6 -10 5
15 Pepingen 8 1 2 5 5 18 4 1 1 2 5 8 4 0 1 3 0 10 -13 5
16 Londerzeel 8 1 1 6 14 18 4 0 1 3 3 9 4 1 0 3 11 9 -4 4
Comparați doua echipe
Promovează
PlayOff Promovare
Play Off Posibilă Promovare
Play Off Retrogradare
Retrogradează
Statistici Second Amateur Division: Group A ( 64 meciuri jucate din 240 )
Partide jucate 64
Victorii gazde 0%
Victorii oaspeți 73.4%
Egaluri 26.6%
Total goluri 208
Goluri / meci 3.25
Goluri / meci echipa gazdă -
Goluri / meci echipa oaspete 1.5
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii -
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 93.8%
Peste 1.5 goluri 87.5%
Peste 2.5 goluri 65.6%
Peste 3.5 goluri 46.9%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 -
Peste 1.5 goluri în repriza 1 -
Peste 2.5 goluri în repriza 1 -
Peste 3.5 goluri în repriza 1 -
Peste 0.5 goluri în repriza 2 -
Peste 1.5 goluri în repriza 2 -
Peste 2.5 goluri în repriza 2 -
Peste 3.5 goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 -
Goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 (gazde) -
Goluri în repriza 2 (gazde) -
Goluri în repriza 1 (oaspeți) -
Goluri în repriza 2 (oaspeți) -
Echipa gazdă învinge la 0 -
Echipa oaspete învinge la 0 47 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 47 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 -
Echipa gazdă a înscris -
Echipa oaspete a înscris 47 meciuri
Nu s-au marcat goluri 17 meciuri
Penalty-uri înscrise -
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Top echipe Second Amateur Division: Group A
Loc Echipă GPM GI
1 SW Harelbeke 4 4
2 Londerzeel 1.38 11
3 Rupel Boom 1.38 11
4 Westhoek 1.13 9
5 Sint-Eloois-Winkel 1 8
6 Mandel United 1 1
7 Gent-Zeehaven 0.88 7
8 Sparta Petegem 0.88 7
9 Izegem 0.86 6
10 Olsa Brakel 0.75 6
11 Ronse 0.75 6
12 Gullegem 0.5 4
13 Bornem 0.5 4
14 Temse 0.5 4
15 Harelbeke 0.43 3
16 Torhout 0.38 3
17 Sint-Niklaas 0.25 2
18 Pepingen 0 0
Loc Echipă GPM GP
1 SW Harelbeke 0 0
2 Mandel United 0 0
3 Ronse 0.13 1
4 Harelbeke 0.14 1
5 Gullegem 0.38 3
6 Temse 0.38 3
7 Izegem 0.57 4
8 Rupel Boom 0.63 5
9 Sparta Petegem 0.75 6
10 Sint-Niklaas 0.75 6
11 Olsa Brakel 0.75 6
12 Bornem 0.88 7
13 Gent-Zeehaven 1 8
14 Pepingen 1 8
15 Westhoek 1.13 9
16 Londerzeel 1.13 9
17 Sint-Eloois-Winkel 1.13 9
18 Torhout 1.38 11
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Gent-Zeehaven 0.88 8 8 0 4 4 0 4 4 0
2 Londerzeel 1.38 8 7 1 4 3 1 4 4 0
3 Rupel Boom 1.38 8 7 1 5 4 1 3 3 0
4 Sint-Eloois-Winkel 1 8 7 1 4 4 0 4 3 1
5 Westhoek 1.13 8 6 2 4 2 2 4 4 0
6 Sparta Petegem 0.88 8 6 2 4 4 0 4 2 2
7 Izegem 0.86 7 5 2 3 2 1 4 3 1
8 Ronse 0.75 8 5 3 3 1 2 5 4 1
9 Gullegem 0.5 8 5 3 4 3 1 4 2 2
10 Torhout 0.38 8 5 3 5 3 2 3 2 1
11 Sint-Niklaas 0.25 8 5 3 5 3 2 3 2 1
12 Olsa Brakel 0.75 8 4 4 5 2 3 3 2 1
13 Bornem 0.5 8 4 4 3 2 1 5 2 3
14 Pepingen 0 8 4 4 4 2 2 4 2 2
15 Temse 0.5 8 3 5 4 2 2 4 1 3
16 Harelbeke 0.43 7 2 5 3 1 2 4 1 3
17 SW Harelbeke 4 1 1 0 0 0 0 1 1 0
18 Mandel United 1 1 0 1 0 0 0 1 0 1
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Rupel Boom 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 11 - 5
2 Londerzeel 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 11 - 9
3 Westhoek 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 9
4 Sint-Eloois-Winkel 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 9
5 Sparta Petegem 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 6
6 Gent-Zeehaven 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 8
7 Ronse 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 1
8 Izegem 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 4
9 Olsa Brakel 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 6
10 SW Harelbeke 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 0
11 Gullegem 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 3
12 Temse 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 3
13 Bornem 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 7
14 Harelbeke 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 1
15 Torhout 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 11
16 Sint-Niklaas 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 6
17 Mandel United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
18 Pepingen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 8
Transferuri Third Division
Jucător

An:

Echipa: