Sound

Third League Bulgaria - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
11 Aug
03 Iun
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Arda 34 30 4 0 142 7 +135 94
E V V V V
2 Zagorets 34 22 5 7 67 27 +40 71
V V V V Î
3 Minyor Radnevo 34 17 8 9 63 34 +29 59
E Î V Î E
4 Rozova dolina 34 17 6 11 64 41 +23 57
E V V V V
5 Atletik Kuklen 34 17 5 12 55 51 +4 56
Î V V V Î
6 Sokol Markovo 34 16 5 13 63 49 +14 53
V Î Î V V
7 Karnobat 34 16 4 14 65 50 +15 52
V V Î V Î
8 Levski Karlovo 34 16 3 15 51 58 -7 51
? Î Î Î V Î
9 Borislav 2009 34 15 5 14 65 62 +3 50
Î Î V Î Î
10 Asenovets 34 14 7 13 53 55 -2 49
E E V Î Î
11 Dimitrovgrad 34 15 3 16 46 62 -16 48
? V Î V Î V
12 Svilengrad 34 13 4 17 52 89 -37 43
V Î V Î V
13 Gigant Saedinenie 34 12 7 15 33 53 -20 43
? V Î V V V
14 Evrokolezh 34 12 6 16 63 71 -8 42
Î E Î V V
15 Yambol 1915 34 11 5 18 62 59 +3 38
V Î Î Î V
16 Rakovski 2011 34 11 2 21 44 65 -21 35
Î V V Î Î
17 Vereya II 34 10 3 21 45 88 -43 33
Î Î Î Î E
18 Tundzha Yagoda 34 0 2 32 15 127 -112 2
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Arda 34 30 4 0 142 7 17 17 0 0 86 4 17 13 4 0 56 3 +135 94
2 Zagorets 34 22 5 7 67 27 17 15 1 1 39 6 17 7 4 6 28 21 +40 71
3 Minyor Radnevo 34 17 8 9 63 34 17 14 3 0 47 12 17 3 5 9 16 22 +29 59
4 Rozova dolina 34 17 6 11 64 41 17 12 2 3 47 20 17 5 4 8 17 21 +23 57
5 Atletik Kuklen 34 17 5 12 55 51 17 12 3 2 31 12 17 5 2 10 24 39 +4 56
6 Sokol Markovo 34 16 5 13 63 49 17 11 3 3 42 19 17 5 2 10 21 30 +14 53
7 Karnobat 34 16 4 14 65 50 17 9 2 6 28 19 17 7 2 8 37 31 +15 52
8 Levski Karlovo 34 16 3 15 51 58 17 14 1 2 40 15 17 2 2 13 11 43 -7 51
9 Borislav 2009 34 15 5 14 65 62 17 11 2 4 36 22 17 4 3 10 29 40 +3 50
10 Asenovets 34 14 7 13 53 55 17 12 2 3 36 15 17 2 5 10 17 40 -2 49
11 Dimitrovgrad 34 15 3 16 46 62 17 14 0 3 35 16 17 1 3 13 11 46 -16 48
12 Svilengrad 34 13 4 17 52 89 17 10 3 4 36 30 17 3 1 13 16 59 -37 43
13 Gigant Saedinenie 34 12 7 15 33 53 17 8 6 3 18 15 17 4 1 12 15 38 -20 43
14 Evrokolezh 34 12 6 16 63 71 17 9 5 3 35 23 17 3 1 13 28 48 -8 42
15 Yambol 1915 34 11 5 18 62 59 17 9 3 5 43 23 17 2 2 13 19 36 +3 38
16 Rakovski 2011 34 11 2 21 44 65 17 10 2 5 29 22 17 1 0 16 15 43 -21 35
17 Vereya II 34 10 3 21 45 88 17 9 2 6 36 44 17 1 1 15 9 44 -43 33
18 Tundzha Yagoda 34 0 2 32 15 127 17 0 2 15 6 61 17 0 0 17 9 66 -112 2
Comparați doua echipe
Promovează
Posibilă Retrogradare
Retrogradează
Statistici Third League: Southeast ( 306 meciuri jucate din 306 )
Partide jucate 306
Victorii gazde 0%
Victorii oaspeți 61.8%
Egaluri 38.2%
Total goluri 1045
Goluri / meci 3.42
Goluri / meci echipa gazdă -
Goluri / meci echipa oaspete 1.23
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii -
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 95.8%
Peste 1.5 goluri 82.4%
Peste 2.5 goluri 65%
Peste 3.5 goluri 39.5%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 -
Peste 1.5 goluri în repriza 1 -
Peste 2.5 goluri în repriza 1 -
Peste 3.5 goluri în repriza 1 -
Peste 0.5 goluri în repriza 2 -
Peste 1.5 goluri în repriza 2 -
Peste 2.5 goluri în repriza 2 -
Peste 3.5 goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 -
Goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 (gazde) -
Goluri în repriza 2 (gazde) -
Goluri în repriza 1 (oaspeți) -
Goluri în repriza 2 (oaspeți) -
Echipa gazdă învinge la 0 -
Echipa oaspete învinge la 0 189 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 189 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 -
Echipa gazdă a înscris -
Echipa oaspete a înscris 189 meciuri
Nu s-au marcat goluri 117 meciuri
Penalty-uri înscrise -
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Top echipe Third League: Southeast
Loc Echipă GPM GI
1 Arda 1.65 56
2 Karnobat 1 34
3 Borislav 2009 0.85 29
4 Zagorets 0.82 28
5 Evrokolezh 0.82 28
6 Atletik Kuklen 0.71 24
7 Sokol Markovo 0.62 21
8 Yambol 1915 0.56 19
9 Asenovets 0.5 17
10 Rozova dolina 0.5 17
11 Minyor Radnevo 0.47 16
12 Svilengrad 0.47 16
13 Gigant Saedinenie 0.44 15
14 Rakovski 2011 0.44 15
15 Dimitrovgrad 0.32 11
16 Levski Karlovo 0.32 11
17 Tundzha Yagoda 0.26 9
18 Vereya II 0.26 9
Loc Echipă GPM GP
1 Arda 0.12 4
2 Zagorets 0.18 6
3 Minyor Radnevo 0.35 12
4 Atletik Kuklen 0.35 12
5 Asenovets 0.44 15
6 Gigant Saedinenie 0.44 15
7 Levski Karlovo 0.44 15
8 Dimitrovgrad 0.47 16
9 Sokol Markovo 0.56 19
10 Karnobat 0.56 19
11 Rozova dolina 0.59 20
12 Rakovski 2011 0.65 22
13 Borislav 2009 0.65 22
14 Evrokolezh 0.68 23
15 Yambol 1915 0.68 23
16 Svilengrad 0.88 30
17 Vereya II 1.21 41
18 Tundzha Yagoda 1.79 61
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Svilengrad 0.47 34 30 4 17 15 2 17 15 2
2 Tundzha Yagoda 0.26 34 29 5 17 13 4 17 16 1
3 Arda 1.65 34 24 10 17 15 2 17 9 8
4 Karnobat 1 34 24 10 17 9 8 17 15 2
5 Yambol 1915 0.56 34 24 10 17 13 4 17 11 6
6 Vereya II 0.26 34 24 10 17 13 4 17 11 6
7 Borislav 2009 0.85 34 23 11 17 11 6 17 12 5
8 Evrokolezh 0.82 34 23 11 17 11 6 17 12 5
9 Atletik Kuklen 0.71 34 22 12 17 10 7 17 12 5
10 Rakovski 2011 0.44 34 22 12 17 11 6 17 11 6
11 Dimitrovgrad 0.32 34 22 12 17 10 7 17 12 5
12 Levski Karlovo 0.32 34 22 12 17 11 6 17 11 6
13 Sokol Markovo 0.62 34 21 13 17 11 6 17 10 7
14 Asenovets 0.5 34 21 13 17 10 7 17 11 6
15 Zagorets 0.82 34 20 14 17 9 8 17 11 6
16 Rozova dolina 0.5 34 18 16 17 12 5 17 6 11
17 Minyor Radnevo 0.47 34 15 19 17 10 7 17 5 12
18 Gigant Saedinenie 0.44 34 14 20 17 5 12 17 9 8
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Arda 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 56 - 4
2 Karnobat 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 34 - 19
3 Borislav 2009 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 29 - 22
4 Zagorets 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 28 - 6
5 Evrokolezh 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 28 - 23
6 Atletik Kuklen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 24 - 12
7 Sokol Markovo 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 21 - 19
8 Yambol 1915 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 19 - 23
9 Asenovets 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 17 - 15
10 Rozova dolina 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 17 - 20
11 Minyor Radnevo 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 16 - 12
12 Svilengrad 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 16 - 30
13 Gigant Saedinenie 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 15 - 15
14 Rakovski 2011 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 15 - 22
15 Levski Karlovo 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 11 - 15
16 Dimitrovgrad 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 11 - 16
17 Vereya II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 41
18 Tundzha Yagoda 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 61
Transferuri Third League
Jucător

An:

Echipa: