Sound

Third League Bulgaria - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
12 Aug
23 Mar
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Dobrudzha 1919 13 11 2 0 45 6 +39 35
? V V E V V
2 Suvorovo 14 10 3 1 41 7 +34 33
? E V E V V
3 Hitrino 13 7 4 2 20 14 +6 25
? E V V V V
4 Lokomotiv Ruse 13 6 4 3 20 17 +3 22
? E V V Î E
5 Svetkavitsa Targovishte 14 5 5 4 16 8 +8 20
? V Î E E Î
6 Botev Novi Pazar 14 6 2 6 23 17 +6 20
? V V E Î Î
7 Septemvri Tervel 13 5 2 6 20 26 -6 17
? Î V V E Î
8 Kaliakra 12 4 4 4 12 19 -7 16
? Î E V V E
9 Kubrat 14 2 3 9 11 27 -16 9
? Î E Î Î Î
10 Spartak Varna 14 0 4 10 13 48 -35 4
? Î Î E Î Î
11 Benkovski Byala 14 1 1 12 11 43 -32 4
? Î Î Î V Î
12 Dorostol 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î E V Î
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Dobrudzha 1919 13 11 2 0 45 6 6 6 0 0 26 1 7 5 2 0 19 5 +39 35
2 Suvorovo 14 10 3 1 41 7 7 6 0 1 25 5 7 4 3 0 16 2 +34 33
3 Hitrino 13 7 4 2 20 14 7 4 2 1 10 6 6 3 2 1 10 8 +6 25
4 Lokomotiv Ruse 13 6 4 3 20 17 6 3 2 1 8 6 7 3 2 2 12 11 +3 22
5 Svetkavitsa Targovishte 14 5 5 4 16 8 7 3 4 0 12 3 7 2 1 4 4 5 +8 20
6 Botev Novi Pazar 14 6 2 6 23 17 7 4 2 1 11 6 7 2 0 5 12 11 +6 20
7 Septemvri Tervel 13 5 2 6 20 26 7 3 1 3 10 12 6 2 1 3 10 14 -6 17
8 Kaliakra 12 4 4 4 12 19 6 2 2 2 6 10 6 2 2 2 6 9 -7 16
9 Kubrat 14 2 3 9 11 27 7 2 2 3 7 9 7 0 1 6 4 18 -16 9
10 Spartak Varna 14 0 4 10 13 48 7 0 1 6 6 32 7 0 3 4 7 16 -35 4
11 Benkovski Byala 14 1 1 12 11 43 7 1 1 5 9 12 7 0 0 7 2 31 -32 4
12 Dorostol 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
Comparați doua echipe
Promovează
Posibilă Retrogradare
Retrogradează
Statistici Third League: Northeast ( 74 meciuri jucate din 109 )
Partide jucate 74
Victorii gazde 0%
Victorii oaspeți 67.6%
Egaluri 32.4%
Total goluri 230
Goluri / meci 3.11
Goluri / meci echipa gazdă -
Goluri / meci echipa oaspete 1.36
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii -
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 91.9%
Peste 1.5 goluri 79.7%
Peste 2.5 goluri 60.8%
Peste 3.5 goluri 40.5%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 -
Peste 1.5 goluri în repriza 1 -
Peste 2.5 goluri în repriza 1 -
Peste 3.5 goluri în repriza 1 -
Peste 0.5 goluri în repriza 2 -
Peste 1.5 goluri în repriza 2 -
Peste 2.5 goluri în repriza 2 -
Peste 3.5 goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 -
Goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 (gazde) -
Goluri în repriza 2 (gazde) -
Goluri în repriza 1 (oaspeți) -
Goluri în repriza 2 (oaspeți) -
Echipa gazdă învinge la 0 -
Echipa oaspete învinge la 0 50 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 50 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 -
Echipa gazdă a înscris -
Echipa oaspete a înscris 50 meciuri
Nu s-au marcat goluri 24 meciuri
Penalty-uri înscrise -
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Top echipe Third League: Northeast
Loc Echipă GPM GI
1 Dobrudzha 1919 1.46 19
2 Suvorovo 1.14 16
3 Lokomotiv Ruse 0.92 12
4 Botev Novi Pazar 0.86 12
5 Hitrino 0.77 10
6 Septemvri Tervel 0.69 9
7 Spartak Varna 0.5 7
8 Kaliakra 0.5 6
9 Kubrat 0.29 4
10 Svetkavitsa Targovishte 0.29 4
11 Benkovski Byala 0.14 2
Loc Echipă GPM GP
1 Dobrudzha 1919 0.08 1
2 Svetkavitsa Targovishte 0.21 3
3 Suvorovo 0.29 4
4 Botev Novi Pazar 0.43 6
5 Hitrino 0.46 6
6 Lokomotiv Ruse 0.46 6
7 Kubrat 0.64 9
8 Kaliakra 0.83 10
9 Benkovski Byala 0.86 12
10 Septemvri Tervel 0.92 12
11 Spartak Varna 2.29 32
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Spartak Varna 0.5 14 11 3 7 6 1 7 5 2
2 Dobrudzha 1919 1.46 13 10 3 6 5 1 7 5 2
3 Botev Novi Pazar 0.86 14 10 4 7 5 2 7 5 2
4 Septemvri Tervel 0.69 13 10 3 7 5 2 6 5 1
5 Benkovski Byala 0.14 14 10 4 7 4 3 7 6 1
6 Suvorovo 1.14 14 9 5 7 6 1 7 3 4
7 Lokomotiv Ruse 0.92 13 7 6 6 2 4 7 5 2
8 Hitrino 0.77 13 7 6 7 4 3 6 3 3
9 Kaliakra 0.5 12 6 6 6 3 3 6 3 3
10 Kubrat 0.29 14 6 8 7 2 5 7 4 3
11 Svetkavitsa Targovishte 0.29 14 4 10 7 3 4 7 1 6
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Dobrudzha 1919 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 19 - 1
2 Suvorovo 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 16 - 4
3 Botev Novi Pazar 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 12 - 6
4 Lokomotiv Ruse 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 12 - 6
5 Hitrino 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 6
6 Septemvri Tervel 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 12
7 Spartak Varna 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 32
8 Kaliakra 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 10
9 Svetkavitsa Targovishte 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 3
10 Kubrat 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 9
11 Benkovski Byala 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 12
Transferuri Third League
Jucător

An:

Echipa: