Sound

Vtora Liga Bulgaria - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
27 Iul
24 Mai
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Tsarsko selo 3 3 0 0 8 2 +6 9
? V V V Î Î
2 CSKA 1948 Sofia 3 2 1 0 4 2 +2 7
? V V E Î Î
3 Strumska slava 3 2 1 0 3 1 +2 7
? V E V V E
4 Pomorie 3 2 0 1 4 2 +2 6
? V V Î V V
5 Montana 3 1 2 0 4 1 +3 5
? E V E Î V
6 Botev Galabovo 3 1 1 1 4 3 +1 4
? Î V E Î V
7 Dobrudzha 1919 3 1 1 1 2 2 +0 4
? E V Î Î V
8 Arda 3 1 1 1 2 3 -1 4
? Î E V E V
9 Lokomotiv Sofia 1929 3 1 1 1 1 3 -2 4
? Î E V V V
10 Nesebar 3 1 0 2 4 5 -1 3
? Î Î V Î Î
11 Lovech 3 1 0 2 5 5 +0 3
? V Î Î Î V
12 Ludogorets II 3 1 0 2 5 7 -2 3
? Î V Î Î Î
13 OFK Pirin 3 1 0 2 1 5 -4 3
? Î Î V E Î
14 Lokomotiv G. Oryahovitsa 3 0 2 1 4 5 -1 2
? E Î E V E
15 Chernomorets Balchik 3 0 2 1 1 2 -1 2
? E Î E Î Î
16 Kariana Erden 3 0 0 3 1 5 -4 0
? Î Î Î V V
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Arda 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î E V E V
2 Botev Galabovo 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V E Î V
3 CSKA 1948 Sofia 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V E Î Î
4 Chernomorets Balchik 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E Î E Î Î
5 Dobrudzha 1919 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V Î Î V
6 Kariana Erden 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î Î V V
7 Lokomotiv G. Oryahovitsa 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E Î E V E
8 Lokomotiv Sofia 1929 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î E V V V
9 Lovech 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î Î Î V
10 Ludogorets II 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V Î Î Î
11 Montana 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V E Î V
12 Nesebar 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î V Î Î
13 OFK Pirin 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î V E Î
14 Pomorie 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V Î V V
15 Strumska slava 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V E V V E
16 Tsarsko selo 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V V Î Î
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Tsarsko selo 3 3 0 0 8 2 1 1 0 0 3 0 2 2 0 0 5 2 +6 9
2 CSKA 1948 Sofia 3 2 1 0 4 2 1 1 0 0 2 1 2 1 1 0 2 1 +2 7
3 Strumska slava 3 2 1 0 3 1 2 2 0 0 2 0 1 0 1 0 1 1 +2 7
4 Pomorie 3 2 0 1 4 2 1 1 0 0 2 1 2 1 0 1 2 1 +2 6
5 Montana 3 1 2 0 4 1 1 1 0 0 3 0 2 0 2 0 1 1 +3 5
6 Botev Galabovo 3 1 1 1 4 3 2 1 1 0 4 2 1 0 0 1 0 1 +1 4
7 Dobrudzha 1919 3 1 1 1 2 2 1 1 0 0 1 0 2 0 1 1 1 2 +0 4
8 Arda 3 1 1 1 2 3 1 0 1 0 1 1 2 1 0 1 1 2 -1 4
9 Lokomotiv Sofia 1929 3 1 1 1 1 3 2 1 1 0 1 0 1 0 0 1 0 3 -2 4
10 Nesebar 3 1 0 2 4 5 2 1 0 1 4 4 1 0 0 1 0 1 -1 3
11 Lovech 3 1 0 2 5 5 2 1 0 1 4 3 1 0 0 1 1 2 +0 3
12 Ludogorets II 3 1 0 2 5 7 1 1 0 0 3 2 2 0 0 2 2 5 -2 3
13 OFK Pirin 3 1 0 2 1 5 2 1 0 1 1 2 1 0 0 1 0 3 -4 3
14 Lokomotiv G. Oryahovitsa 3 0 2 1 4 5 2 0 2 0 2 2 1 0 0 1 2 3 -1 2
15 Chernomorets Balchik 3 0 2 1 1 2 1 0 1 0 0 0 2 0 1 1 1 2 -1 2
16 Kariana Erden 3 0 0 3 1 5 2 0 0 2 0 2 1 0 0 1 1 3 -4 0
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Arda 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Botev Galabovo 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 CSKA 1948 Sofia 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Chernomorets Balchik 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Dobrudzha 1919 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Kariana Erden 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Lokomotiv G. Oryahovitsa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Lokomotiv Sofia 1929 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Lovech 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Ludogorets II 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Montana 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Nesebar 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 OFK Pirin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Pomorie 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Strumska slava 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Tsarsko selo 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
Comparați doua echipe
Promovează
PlayOff Promovare
Retrogradează
Statistici Second League: East ( 24 meciuri jucate din 439 )
Partide jucate 24
Victorii gazde 54.2%
Victorii oaspeți 20.8%
Egaluri 25%
Total goluri 53
Goluri / meci 2.21
Goluri / meci echipa gazdă 1.38
Goluri / meci echipa oaspete 0.83
Cartonase galbene 18
Cartonase galbene / partidă 0.8
Cartonase roșii 3
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 91.7%
Peste 1.5 goluri 62.5%
Peste 2.5 goluri 33.3%
Peste 3.5 goluri 16.7%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 75%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 12.5%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 4.2%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 4.2%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 75%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 37.5%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 8.3%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 4.2%
Goluri în repriza 1 23
Goluri în repriza 2 30
Goluri în repriza 1 (gazde) 16
Goluri în repriza 2 (gazde) 17
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 7
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 13
Echipa gazdă învinge la 0 8 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 4 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 2 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 4 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 8 meciuri
Echipa gazdă a înscris 18 meciuri
Echipa oaspete a înscris 14 meciuri
Nu s-au marcat goluri 2 meciuri
Penalty-uri înscrise 3
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Top echipe Second League: East
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Tsarsko selo 2.67 3 2 1 1 1 0 2 1 1
2 Lovech 1.67 3 2 1 2 1 1 1 1 0
3 Ludogorets II 1.67 3 2 1 1 1 0 2 1 1
4 Botev Galabovo 1.33 3 1 2 2 1 1 1 0 1
5 Lokomotiv G. Oryahovitsa 1.33 3 1 2 2 0 2 1 1 0
6 Montana 1.33 3 1 2 1 1 0 2 0 2
7 Nesebar 1.33 3 1 2 2 1 1 1 0 1
8 Pomorie 1.33 3 1 2 1 1 0 2 0 2
9 CSKA 1948 Sofia 1.33 3 1 2 1 1 0 2 0 2
10 Chernomorets Balchik 0.33 3 1 2 1 0 1 2 1 1
11 OFK Pirin 0.33 3 1 2 2 0 2 1 1 0
12 Kariana Erden 0.33 3 1 2 2 0 2 1 1 0
13 Lokomotiv Sofia 1929 0 2 1 1 1 0 1 1 1 0
14 Strumska slava 1 3 0 3 2 0 2 1 0 1
15 Lokomotiv Sofia 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0
16 Dobrudzha 1919 0.67 3 0 3 1 0 1 2 0 2
17 Arda 0.67 3 0 3 1 0 1 2 0 2
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Tsarsko selo 1 - 0 0 - 0 2 - 0 2 - 0 0 - 1 3 - 1 8 - 2
2 Lovech 1 - 1 1 - 0 0 - 1 0 - 1 1 - 1 2 - 1 5 - 5
3 Ludogorets II 0 - 4 0 - 1 0 - 1 3 - 0 1 - 1 1 - 0 5 - 7
4 Montana 0 - 0 0 - 0 1 - 1 1 - 0 1 - 0 1 - 0 4 - 1
5 Pomorie 1 - 0 0 - 1 0 - 1 2 - 0 1 - 0 0 - 0 4 - 2
6 CSKA 1948 Sofia 1 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 0 2 - 1 4 - 2
7 Botev Galabovo 0 - 1 1 - 0 1 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 0 4 - 3
8 Lokomotiv G. Oryahovitsa 1 - 0 0 - 0 2 - 0 0 - 1 1 - 1 0 - 3 4 - 5
9 Nesebar 3 - 1 1 - 0 0 - 0 0 - 3 0 - 0 0 - 1 4 - 5
10 Strumska slava 0 - 0 0 - 0 1 - 1 1 - 0 1 - 0 0 - 0 3 - 1
11 Dobrudzha 1919 1 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 0 2 - 2
12 Arda 0 - 1 0 - 0 2 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 2 - 3
13 Lokomotiv Sofia 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
14 Chernomorets Balchik 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 1 - 1 1 - 2
15 OFK Pirin 0 - 1 0 - 0 0 - 1 1 - 2 0 - 0 0 - 1 1 - 5
16 Kariana Erden 0 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 5
17 Lokomotiv Sofia 1929 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 3
Transferuri Vtora Liga
Jucător

An:

Echipa: