Sound

Vtora Liga Bulgaria - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
22 Iul
18 Mai
Sâmbãtã 21.04.2018
1
x
2
Final Nesebar 2 - 0 Chernomorets Balchik (2 - 0) - - -
Duminicã 22.04.2018
1
x
2
Final Strumska slava 2 - 1 Ludogorets II - - - -
Final Pomorie 1 - 1 Neftohimik - - - -
Final Sozopol 1 - 3 Oborishte - - - -
Final Lovech 0 - 0 Lokomotiv Sofia 1929 - - - -
Final Lokomotiv G. Oryahovitsa 1 - 1 Maritsa Plovdiv - - - -
Luni 23.04.2018
1
x
2
Final Botev Galabovo 0 - 4 Botev Vratsa (0 - 3) 2.65 3.10 2.38
Final Tsarsko selo 1 - 1 Montana (0 - 0) - - -
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Tsarsko selo 26 16 6 4 48 24 +24 54
? E V Î Î V
2 Botev Vratsa 26 15 7 4 35 19 +16 52
? V Î V E E
3 Lokomotiv Sofia 1929 26 15 6 5 40 24 +16 51
? V V V Î V
4 Montana 26 14 5 7 41 17 +24 47
? E V V V E
5 Nesebar 26 13 4 9 41 36 +5 43
? V V Î E E
6 Botev Galabovo 26 10 8 8 33 32 +1 38
? Î Î E V Î
7 Chernomorets Balchik 26 10 7 9 34 32 +2 37
? Î V V V Î
8 Ludogorets II 26 10 7 9 37 39 -2 37
? Î V V Î V
9 Pomorie 26 8 9 9 29 29 +0 33
? E Î V Î V
10 Lokomotiv G. Oryahovitsa 26 8 9 9 35 34 +1 33
? E Î E E E
11 Lovech 26 8 8 10 20 23 -3 32
? E V Î E V
12 Strumska slava 26 9 4 13 27 39 -12 31
? V Î E Î V
13 Oborishte 26 8 6 12 23 24 -1 30
? V Î E V Î
14 Maritsa Plovdiv 26 8 6 12 30 38 -8 30
? E Î Î E Î
15 Sozopol 26 4 6 16 19 41 -22 18
? Î V Î E Î
16 Neftohimik 26 2 2 22 12 53 -41 8
? E Î Î Î V
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Tsarsko selo 26 16 6 4 48 24 13 10 2 1 29 11 13 6 4 3 19 13 +24 54
2 Botev Vratsa 26 15 7 4 35 19 13 8 4 1 17 7 13 7 3 3 18 12 +16 52
3 Lokomotiv Sofia 1929 26 15 6 5 40 24 13 10 2 1 22 6 13 5 4 4 18 18 +16 51
4 Montana 26 14 5 7 41 17 13 10 1 2 27 9 13 4 4 5 14 8 +24 47
5 Nesebar 26 13 4 9 41 36 13 7 2 4 24 20 13 6 2 5 17 16 +5 43
6 Botev Galabovo 26 10 8 8 33 32 13 7 3 3 16 12 13 3 5 5 17 20 +1 38
7 Chernomorets Balchik 26 10 7 9 34 32 13 8 4 1 23 9 13 2 3 8 11 23 +2 37
8 Ludogorets II 26 10 7 9 37 39 13 8 3 2 23 15 13 2 4 7 14 24 -2 37
9 Pomorie 26 8 9 9 29 29 13 3 7 3 14 15 13 5 2 6 15 14 +0 33
10 Lokomotiv G. Oryahovitsa 26 8 9 9 35 34 13 6 5 2 22 15 13 2 4 7 13 19 +1 33
11 Lovech 26 8 8 10 20 23 13 6 4 3 14 7 13 2 4 7 6 16 -3 32
12 Strumska slava 26 9 4 13 27 39 13 6 2 5 15 18 13 3 2 8 12 21 -12 31
13 Oborishte 26 8 6 12 23 24 13 4 4 5 12 12 13 4 2 7 11 12 -1 30
14 Maritsa Plovdiv 26 8 6 12 30 38 13 5 3 5 12 14 13 3 3 7 18 24 -8 30
15 Sozopol 26 4 6 16 19 41 13 2 3 8 12 24 13 2 3 8 7 17 -22 18
16 Neftohimik 26 2 2 22 12 53 13 2 1 10 6 22 13 0 1 12 6 31 -41 8
Comparați doua echipe
Promovează
PlayOff Promovare
Retrogradează
Statistici Second League: East ( 208 meciuri jucate din 240 )
Partide jucate 208
Victorii gazde 44.2%
Victorii oaspeți 30.8%
Egaluri 25%
Total goluri 504
Goluri / meci 2.42
Goluri / meci echipa gazdă 1.26
Goluri / meci echipa oaspete 1.04
Cartonase galbene 22
Cartonase galbene / partidă 0.1
Cartonase roșii 23
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 91.3%
Peste 1.5 goluri 65.4%
Peste 2.5 goluri 44.2%
Peste 3.5 goluri 25.5%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 60.6%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 23.1%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 11.5%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 3.4%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 64.9%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 34.1%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 13.9%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 4.3%
Goluri în repriza 1 206
Goluri în repriza 2 249
Goluri în repriza 1 (gazde) 121
Goluri în repriza 2 (gazde) 149
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 85
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 114
Echipa gazdă învinge la 0 55 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 43 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 11 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 15 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 43 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 55 meciuri
Echipa gazdă a înscris 142 meciuri
Echipa oaspete a înscris 130 meciuri
Nu s-au marcat goluri 23 meciuri
Penalty-uri înscrise 31
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Top echipe Second League: East
Loc Echipă GPM GI
1 Tsarsko selo 1.77 46
2 Nesebar 1.58 41
3 Montana 1.54 40
4 Lokomotiv Sofia 1929 1.42 37
5 Chernomorets Balchik 1.31 34
6 Botev Vratsa 1.27 33
7 Lokomotiv G. Oryahovitsa 1.27 33
8 Ludogorets II 1.27 33
9 Botev Galabovo 1.15 30
10 Maritsa Plovdiv 1.15 30
11 Pomorie 1.08 28
12 Strumska slava 0.96 25
13 Oborishte 0.81 21
14 Lovech 0.69 18
15 Sozopol 0.65 17
16 Neftohimik 0.46 12
Loc Echipă GPM GP
1 Montana 0.65 17
2 Botev Vratsa 0.73 19
3 Lovech 0.85 22
4 Lokomotiv Sofia 1929 0.85 22
5 Oborishte 0.88 23
6 Tsarsko selo 0.88 23
7 Pomorie 0.96 25
8 Chernomorets Balchik 1.08 28
9 Botev Galabovo 1.15 30
10 Lokomotiv G. Oryahovitsa 1.27 33
11 Nesebar 1.35 35
12 Maritsa Plovdiv 1.38 36
13 Ludogorets II 1.42 37
14 Sozopol 1.5 39
15 Strumska slava 1.5 39
16 Neftohimik 1.92 50
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Ludogorets II 1.27 26 17 9 13 8 5 13 9 4
2 Nesebar 1.58 26 15 11 13 9 4 13 6 7
3 Lokomotiv G. Oryahovitsa 1.27 26 14 12 13 7 6 13 7 6
4 Lokomotiv Sofia 1929 1.42 26 13 13 13 4 9 13 9 4
5 Botev Galabovo 1.15 26 13 13 13 6 7 13 7 6
6 Tsarsko selo 1.77 26 12 14 13 6 7 13 6 7
7 Sozopol 0.65 26 12 14 13 9 4 13 3 10
8 Chernomorets Balchik 1.31 26 11 15 13 6 7 13 5 8
9 Maritsa Plovdiv 1.15 26 11 15 13 4 9 13 7 6
10 Pomorie 1.08 26 11 15 13 4 9 13 7 6
11 Strumska slava 0.96 26 11 15 13 6 7 13 5 8
12 Neftohimik 0.46 26 11 15 13 4 9 13 7 6
13 Montana 1.54 26 10 16 13 8 5 13 2 11
14 Botev Vratsa 1.27 26 9 17 13 4 9 13 5 8
15 Oborishte 0.81 26 9 17 13 5 8 13 4 9
16 Lovech 0.69 26 5 21 13 2 11 13 3 10
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Tsarsko selo 11 - 3 5 - 3 7 - 1 8 - 4 10 - 6 5 - 5 46 - 23
2 Nesebar 2 - 5 8 - 2 7 - 11 7 - 6 6 - 4 9 - 7 41 - 35
3 Montana 7 - 2 6 - 4 5 - 3 7 - 5 4 - 2 12 - 1 40 - 17
4 Lokomotiv Sofia 1929 3 - 4 4 - 2 5 - 8 9 - 3 7 - 0 12 - 7 37 - 22
5 Chernomorets Balchik 9 - 2 3 - 3 8 - 8 5 - 5 3 - 3 4 - 9 34 - 28
6 Botev Vratsa 3 - 1 6 - 0 8 - 4 1 - 6 8 - 4 9 - 4 33 - 19
7 Lokomotiv G. Oryahovitsa 2 - 4 5 - 4 6 - 7 8 - 2 1 - 8 12 - 8 33 - 33
8 Ludogorets II 6 - 9 1 - 2 4 - 4 8 - 7 8 - 3 8 - 14 33 - 37
9 Botev Galabovo 7 - 6 7 - 3 5 - 8 4 - 7 3 - 1 7 - 7 30 - 30
10 Maritsa Plovdiv 5 - 7 1 - 6 8 - 5 2 - 4 6 - 6 7 - 8 30 - 36
11 Pomorie 5 - 3 6 - 4 5 - 3 4 - 6 2 - 4 5 - 6 28 - 25
12 Strumska slava 3 - 8 2 - 5 8 - 7 5 - 5 5 - 5 4 - 7 25 - 39
13 Oborishte 3 - 5 3 - 3 5 - 2 2 - 5 2 - 4 7 - 5 21 - 23
14 Lovech 2 - 3 1 - 0 3 - 3 6 - 3 0 - 5 6 - 7 18 - 22
15 Sozopol 1 - 1 4 - 7 3 - 7 4 - 9 2 - 6 4 - 11 17 - 39
16 Neftohimik 2 - 8 0 - 14 1 - 7 1 - 4 1 - 7 6 - 11 12 - 50
Transferuri Vtora Liga
Jucător

An:

Echipa: