Sound

Division 2 Cehia - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
20 Iul
24 Mai
Vineri 17.08.2018
1
x
2
Final Ústí nad Labem 4 - 1 Viktoria Žižkov (3 - 1) - - -
Final Zbrojovka Brno 2 - 1 České Budějovice (2 - 0) - - -
Final Znojmo 2 - 0 Třinec (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 18.08.2018
1
x
2
Final FK Pardubice 4 - 0 Chrudim (1 - 0) - - -
Final Baník Sokolov 2 - 2 Vysočina Jihlava (0 - 0) - - -
Final Vítkovice 2 - 0 Varnsdorf (1 - 0) - - -
Final Prostějov 0 - 0 Hradec Králové (0 - 0) - - -
Duminicã 19.08.2018
1
x
2
Final Táborsko 2 - 2 Vlašim (1 - 1) - - -
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Ústí nad Labem 5 5 0 0 12 5 +7 15
? V V V V V
2 Vysočina Jihlava 5 4 1 0 11 4 +7 13
? E V V V V
3 České Budějovice 5 4 0 1 10 5 +5 12
? Î V V V V
4 Hradec Králové 5 3 2 0 6 2 +4 11
? E E E Î V
5 Pardubice 5 3 1 1 9 3 +6 10
? V E Î V V
6 Zbrojovka Brno 5 2 1 2 10 9 +1 7
? V Î V E Î
7 Vítkovice 5 2 1 2 7 7 +0 7
? V V E Î V
8 Prostějov 5 1 3 1 5 5 +0 6
? E E Î E V
9 Varnsdorf 5 1 3 1 2 3 -1 6
? Î Î E E V
10 Viktoria Žižkov 5 1 2 2 6 9 -3 5
? Î V E Î E
11 Táborsko 5 1 1 3 7 8 -1 4
? E V Î V Î
12 Chrudim 5 1 1 3 7 12 -5 4
? Î V Î Î E
13 Znojmo 5 1 1 3 5 10 -5 4
? V Î Î Î Î
14 Vlašim 5 0 3 2 7 9 -2 3
? E E Î Î E
15 Baník Sokolov 5 0 2 3 4 9 -5 2
? E V E Î Î
16 Třinec 5 0 0 5 2 10 -8 0
? Î V Î Î Î
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Baník Sokolov 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V E Î Î
2 Chrudim 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V Î Î E
3 Hradec Králové 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E E E Î V
4 Pardubice 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V E Î V V
5 Prostějov 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E E Î E V
6 Táborsko 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V Î V Î
7 Třinec 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V Î Î Î
8 Varnsdorf 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î E E V
9 Viktoria Žižkov 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V E Î E
10 Vlašim 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E E Î Î E
11 Vysočina Jihlava 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V V V V
12 Vítkovice 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V E Î V
13 Zbrojovka Brno 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î V E Î
14 Znojmo 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î Î Î Î
15 Ústí nad Labem 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V V V V
16 České Budějovice 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V V V V
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Usti nad Labem 5 5 0 0 12 5 3 3 0 0 7 2 2 2 0 0 5 3 +7 15
2 Vysocina Jihlava 5 4 1 0 11 4 2 2 0 0 3 1 3 2 1 0 8 3 +7 13
3 Ceske Budejovice 5 4 0 1 10 5 3 3 0 0 7 2 2 1 0 1 3 3 +5 12
4 Hradec Kralove 5 3 2 0 6 2 2 1 1 0 2 1 3 2 1 0 4 1 +4 11
5 Pardubice 5 3 1 1 9 3 3 2 1 0 7 1 2 1 0 1 2 2 +6 10
6 Zbrojovka Brno 5 2 1 2 10 9 3 2 0 1 6 4 2 0 1 1 4 5 +1 7
7 Vitkovice 5 2 1 2 7 7 2 2 0 0 4 0 3 0 1 2 3 7 +0 7
8 Prostejov 5 1 3 1 5 5 3 0 3 0 2 2 2 1 0 1 3 3 +0 6
9 Varnsdorf 5 1 3 1 2 3 2 1 1 0 1 0 3 0 2 1 1 3 -1 6
10 Viktoria Zizkov 5 1 2 2 6 9 3 1 1 1 5 5 2 0 1 1 1 4 -3 5
11 Taborsko 5 1 1 3 7 8 3 1 1 1 6 5 2 0 0 2 1 3 -1 4
12 Chrudim 5 1 1 3 7 12 2 1 0 1 6 4 3 0 1 2 1 8 -5 4
13 Znojmo 5 1 1 3 5 10 3 1 1 1 3 4 2 0 0 2 2 6 -5 4
14 Vlasim 5 0 3 2 7 9 2 0 1 1 3 4 3 0 2 1 4 5 -2 3
15 Banik Sokolov 5 0 2 3 4 9 2 0 1 1 3 5 3 0 1 2 1 4 -5 2
16 Trinec 5 0 0 5 2 10 2 0 0 2 1 4 3 0 0 3 1 6 -8 0
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Banik Sokolov 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Chrudim 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Hradec Kralove 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Pardubice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Prostejov 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Taborsko 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Trinec 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Varnsdorf 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Viktoria Zizkov 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Vlasim 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Vysocina Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Vitkovice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Zbrojovka Brno 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Znojmo 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Usti nad Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Ceske Budejovice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
Comparați doua echipe
Promovează
Retrogradează
Statistici FNL ( 40 meciuri jucate din 424 )
Partide jucate 40
Victorii gazde 50%
Victorii oaspeți 22.5%
Egaluri 27.5%
Total goluri 110
Goluri / meci 2.75
Goluri / meci echipa gazdă 1.65
Goluri / meci echipa oaspete 1.1
Cartonase galbene 167
Cartonase galbene / partidă 4.2
Cartonase roșii 3
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 87.5%
Peste 1.5 goluri 75%
Peste 2.5 goluri 60%
Peste 3.5 goluri 37.5%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 75%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 47.5%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 10%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 2.5%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 65%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 42.5%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 22.5%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 10%
Goluri în repriza 1 54
Goluri în repriza 2 56
Goluri în repriza 1 (gazde) 32
Goluri în repriza 2 (gazde) 34
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 22
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 22
Echipa gazdă învinge la 0 9 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 3 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 4 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 2 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 3 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 9 meciuri
Echipa gazdă a înscris 32 meciuri
Echipa oaspete a înscris 26 meciuri
Nu s-au marcat goluri 5 meciuri
Penalty-uri înscrise 5
Penalty-uri ratate 2
Penalty-uri / partidă 0.2
Top echipe FNL
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Zbrojovka Brno 2 5 5 0 3 3 0 2 2 0
2 Ústí nad Labem 2.4 5 4 1 3 2 1 2 2 0
3 Vysočina Jihlava 2.2 5 4 1 2 1 1 3 3 0
4 České Budějovice 2 5 4 1 3 2 1 2 2 0
5 Chrudim 1.4 5 4 1 2 2 0 3 2 1
6 Vlašim 1.4 5 4 1 2 2 0 3 2 1
7 Táborsko 1.4 5 3 2 3 2 1 2 1 1
8 Viktoria Žižkov 1.2 5 3 2 3 2 1 2 1 1
9 Znojmo 1 5 3 2 3 1 2 2 2 0
10 Baník Sokolov 0.8 5 3 2 2 2 0 3 1 2
11 Vítkovice 1.4 5 2 3 2 0 2 3 2 1
12 Pardubice 1.25 4 2 2 2 1 1 2 1 1
13 Hradec Králové 1.2 5 2 3 2 1 1 3 1 2
14 Prostějov 1 5 2 3 3 1 2 2 1 1
15 Třinec 0.4 5 2 3 2 1 1 3 1 2
16 FK Pardubice 4 1 1 0 1 1 0 0 0 0
17 Varnsdorf 0.4 5 0 5 2 0 2 3 0 3
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Ústí nad Labem 2 - 1 3 - 1 3 - 1 1 - 0 1 - 1 2 - 1 12 - 5
2 Vysočina Jihlava 1 - 0 2 - 0 3 - 1 3 - 1 1 - 2 1 - 0 11 - 4
3 České Budějovice 1 - 1 0 - 2 1 - 0 3 - 0 0 - 1 5 - 0 10 - 5
4 Zbrojovka Brno 1 - 0 1 - 4 1 - 1 1 - 3 3 - 1 2 - 0 10 - 9
5 Vítkovice 3 - 2 1 - 0 0 - 0 1 - 2 0 - 2 2 - 1 7 - 7
6 Táborsko 1 - 3 1 - 2 1 - 0 1 - 2 1 - 0 2 - 1 7 - 8
7 Vlašim 1 - 0 2 - 2 0 - 2 1 - 0 2 - 2 1 - 3 7 - 9
8 Chrudim 1 - 3 1 - 0 1 - 1 1 - 3 1 - 2 2 - 3 7 - 12
9 Hradec Králové 1 - 0 0 - 0 3 - 0 0 - 0 1 - 1 1 - 1 6 - 2
10 Viktoria Žižkov 3 - 3 2 - 1 0 - 2 1 - 1 0 - 1 0 - 1 6 - 9
11 Pardubice 2 - 1 0 - 0 1 - 1 1 - 0 1 - 0 0 - 1 5 - 3
12 Prostějov 0 - 2 1 - 0 1 - 0 1 - 0 1 - 0 1 - 3 5 - 5
13 Znojmo 1 - 1 1 - 1 0 - 4 0 - 1 3 - 1 0 - 2 5 - 10
14 FK Pardubice 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 0 1 - 0 4 - 0
15 Baník Sokolov 0 - 2 1 - 1 0 - 2 1 - 1 1 - 2 1 - 1 4 - 9
16 Varnsdorf 1 - 0 1 - 2 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 2 - 3
17 Třinec 0 - 1 0 - 1 1 - 1 0 - 2 1 - 2 0 - 3 2 - 10
Transferuri Division 2
Jucător

An:

Echipa: