Sound

Yi League China - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
Sâmbãtã 01.07.2017
1
x
2
Final Heilongjiang Lava Spring 1 - 1 Qingdao Jonoon (0 - 0) - - -
Final Jilin Baijia 1 - 6 Hebei Elite (1 - 2) - - -
Final Chengdu Qianbao 1 - 1 Jiangxi Liansheng (1 - 0) - - -
Final Hainan Seamen 0 - 2 Shenzhen Ledman (0 - 0) - - -
Final Hunan Xiangtao 2 - 3 Sichuan Annapurna - - - -
Final Jiangsu Yancheng Dingli 3 - 1 Baotou Nanjiao (2 - 1) - - -
Final Hohhot Dongjin 0 - 1 Shaanxi Chang'an (0 - 1) - - -
Final Suzhou Dongwu 3 - 1 Shanghai JuJu Sports - - - -
Final Yinchuan Helanshan 1 - 0 Shenyang City - - - -
Final Meizhou Meixian Techand 2 - 1 Zhenjiang Huasa (1 - 1) - - -
Duminicã 02.07.2017
1
x
2
10:00 BIT -:- Dalian Boyang - - - -
Final Shanghai Sunfun 0 - 2 Nantong Zhiyun (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 08.07.2017
1
x
2
Final Heilongjiang Lava Spring 4 - 0 Jiangsu Yancheng Dingli (1 - 0) - - -
Final Jiangxi Liansheng 4 - 1 Shanghai Sunfun (1 - 0) - - -
Final Shaanxi Chang'an 3 - 0 Baotou Nanjiao (1 - 0) - - -
Final Shanghai JuJu Sports 1 - 4 Hunan Xiangtao (0 - 2) - - -
Final Shenyang City 2 - 1 BIT (0 - 0) - - -
Final Sichuan Annapurna 1 - 1 Chengdu Qianbao (1 - 1) - - -
Final Meizhou Meixian Techand 3 - 0 Hainan Seamen (1 - 0) - - -
Duminicã 09.07.2017
1
x
2
Final Qingdao Jonoon 2 - 1 Yinchuan Helanshan (1 - 0) - - -
Final Hebei Elite 1 - 0 Hohhot Dongjin (0 - 0) - - -
Final Zhenjiang Huasa 0 - 4 Suzhou Dongwu (0 - 3) - - -
Final Dalian Boyang 0 - 0 Jilin Baijia (0 - 0) - - -
Final Nantong Zhiyun 2 - 1 Shenzhen Ledman (1 - 0) - - -
Miercuri 12.07.2017
1
x
2
Final Qingdao Jonoon 1 - 1 Dalian Boyang (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 15.07.2017
1
x
2
Final Jilin Baijia 1 - 2 Shenyang City (0 - 0) - - -
Final Baotou Nanjiao 0 - 3 Hebei Elite (0 - 1) - - -
Final BIT 0 - 3 Qingdao Jonoon (0 - 2) - - -
Final Chengdu Qianbao 1 - 0 Shanghai JuJu Sports (1 - 0) - - -
Final Hainan Seamen 0 - 2 Nantong Zhiyun (0 - 0) - - -
Final Hunan Xiangtao 4 - 2 Zhenjiang Huasa (1 - 1) - - -
Final Shaanxi Chang'an 1 - 0 Jiangsu Yancheng Dingli (0 - 0) - - -
Final Hohhot Dongjin 1 - 1 Dalian Boyang (1 - 0) - - -
Final Suzhou Dongwu 2 - 1 Meizhou Meixian Techand (0 - 1) - - -
Final Yinchuan Helanshan 0 - 0 Heilongjiang Lava Spring (0 - 0) - - -
Duminicã 16.07.2017
1
x
2
Final Shenzhen Ledman 4 - 0 Jiangxi Liansheng (1 - 0) - - -
Final Shanghai Sunfun 0 - 5 Sichuan Annapurna (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 22.07.2017
1
x
2
Final Dalian Boyang 4 - 0 Baotou Nanjiao (3 - 0) - - -
Final Hebei Elite 0 - 2 Shaanxi Chang'an (0 - 1) - - -
Final Heilongjiang Lava Spring 3 - 2 BIT - - - -
Final Jiangsu Yancheng Dingli 0 - 2 Yinchuan Helanshan (0 - 1) - - -
Final Jiangxi Liansheng 1 - 2 Nantong Zhiyun (0 - 0) - - -
Final Shanghai JuJu Sports 0 - 1 Shanghai Sunfun (0 - 0) - - -
Final Shenyang City 3 - 0 Hohhot Dongjin (1 - 0) - - -
Final Suzhou Dongwu 1 - 0 Hainan Seamen (1 - 0) - - -
10:00 Zhenjiang Huasa -:- Chengdu Qianbao - - - -
Final Meizhou Meixian Techand 2 - 1 Hunan Xiangtao (1 - 1) - - -
Final Sichuan Annapurna 1 - 1 Shenzhen Ledman (1 - 0) - - -
Duminicã 23.07.2017
1
x
2
Final Qingdao Jonoon 2 - 0 Jilin Baijia (0 - 0) - - -
10:00 Dalian Boyang -:- Baotou Nanjiao - - - -
Final Zhenjiang Huasa 1 - 2 Chengdu Qianbao (0 - 1) - - -
Miercuri 26.07.2017
1
x
2
Final Hohhot Dongjin 2 - 2 BIT (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 29.07.2017
1
x
2
Final Baotou Nanjiao 0 - 2 Shenyang City - - - -
Final Hainan Seamen 0 - 1 Jiangxi Liansheng (0 - 0) - - -
Final Jiangsu Yancheng Dingli 0 - 1 Hebei Elite (0 - 0) - - -
Final Jilin Baijia 0 - 1 Heilongjiang Lava Spring (0 - 1) - - -
Final Shenzhen Ledman 5 - 0 Shanghai JuJu Sports (1 - 0) - - -
10:00 Shanghai Sunfun -:- Zhenjiang Huasa - - - -
Final Hohhot Dongjin 0 - 3 Qingdao Jonoon (0 - 1) - - -
Final Chengdu Qianbao 1 - 3 Meizhou Meixian Techand (0 - 0) - - -
Final Hunan Xiangtao 1 - 0 Suzhou Dongwu (1 - 0) - - -
Final Shaanxi Chang'an 1 - 1 Dalian Boyang (1 - 0) - - -
Final Nantong Zhiyun 0 - 0 Sichuan Annapurna (0 - 0) - - -
Duminicã 30.07.2017
1
x
2
Final BIT 0 - 2 Yinchuan Helanshan (0 - 0) - - -
Final Shanghai Sunfun 4 - 2 Zhenjiang Huasa (2 - 0) - - -
Miercuri 02.08.2017
1
x
2
Final Jilin Baijia 1 - 3 Shaanxi Chang'an (1 - 2) - - -
Sâmbãtã 05.08.2017
1
x
2
Final Jiangxi Liansheng 0 - 1 Sichuan Annapurna (0 - 1) - - -
Final Yinchuan Helanshan 0 - 0 Jilin Baijia (0 - 0) - - -
Final Shanghai JuJu Sports 0 - 2 Nantong Zhiyun (0 - 2) - - -
Final BIT 2 - 1 Jiangsu Yancheng Dingli (2 - 0) - - -
Final Suzhou Dongwu 0 - 1 Chengdu Qianbao (0 - 0) - - -
10:00 Zhenjiang Huasa -:- Shenzhen Ledman - - - -
Final Heilongjiang Lava Spring 1 - 0 Hohhot Dongjin (0 - 0) - - -
Final Shenyang City 3 - 1 Shaanxi Chang'an (1 - 0) - - -
Final Dalian Boyang 0 - 2 Hebei Elite (0 - 0) - - -
Final Meizhou Meixian Techand 2 - 0 Shanghai Sunfun (2 - 0) - - -
Final Hunan Xiangtao 2 - 0 Hainan Seamen (1 - 0) - - -
Duminicã 06.08.2017
1
x
2
Final Qingdao Jonoon 3 - 0 Baotou Nanjiao (1 - 0) - - -
Final Zhenjiang Huasa 2 - 5 Shenzhen Ledman (0 - 4) - - -
Sâmbãtã 12.08.2017
1
x
2
Final Qingdao Jonoon 0 - 1 Shaanxi Chang'an (0 - 1) - - -
Final Hebei Elite 1 - 1 Shenyang City (0 - 1) - - -
10:00 Jilin Baijia -:- BIT - - - -
10:00 Shaanxi Chang'an -:- Qingdao Jonoon - - - -
Final Hohhot Dongjin 0 - 3 Yinchuan Helanshan (0 - 1) - - -
Final BIT 2 - 2 Jilin Baijia (1 - 1) - - -
Final Jiangxi Liansheng 1 - 0 Shanghai JuJu Sports (0 - 0) - - -
10:00 Shanghai Sunfun -:- Suzhou Dongwu - - - -
Final Jiangsu Yancheng Dingli 1 - 1 Dalian Boyang (1 - 1) - - -
Final Zhenjiang Huasa 0 - 1 Nantong Zhiyun (0 - 0) - - -
Final Chengdu Qianbao 0 - 0 Hunan Xiangtao (0 - 0) - - -
Duminicã 13.08.2017
1
x
2
Final Chengdu Qianbao 0 - 0 Hunan Xiangtao (0 - 0) - - -
Final Heilongjiang Lava Spring 6 - 1 Baotou Nanjiao (2 - 0) - - -
10:00 Jiangxi Liansheng -:- Shanghai JuJu Sports - - - -
Final Shanghai Sunfun 0 - 1 Suzhou Dongwu (0 - 1) - - -
Final Shenzhen Ledman 3 - 0 Meizhou Meixian Techand (0 - 0) - - -
Final Sichuan Annapurna 1 - 0 Hainan Seamen (1 - 0) - - -
Final Zhenjiang Huasa 0 - 1 Nantong Zhiyun (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 19.08.2017
1
x
2
Final Jilin Baijia 2 - 2 Jiangsu Yancheng Dingli (0 - 1) - - -
Final Baotou Nanjiao 0 - 1 Yinchuan Helanshan (0 - 0) - - -
10:00 Heilongjiang Lava Spring -:- Shaanxi Chang'an - - - -
Final Shanghai JuJu Sports 0 - 2 Sichuan Annapurna (0 - 2) - - -
Final Shenyang City 2 - 0 Dalian Boyang (0 - 0) - - -
Final Chengdu Qianbao 5 - 1 Hainan Seamen (3 - 0) - - -
Final Hunan Xiangtao 1 - 2 Shanghai Sunfun (1 - 1) - - -
Final Meizhou Meixian Techand 2 - 1 Nantong Zhiyun (2 - 0) - - -
Final Suzhou Dongwu 0 - 1 Shenzhen Ledman (0 - 1) - - -
Final Zhenjiang Huasa 1 - 2 Jiangxi Liansheng (1 - 1) - - -
Duminicã 20.08.2017
1
x
2
Final Qingdao Jonoon 3 - 2 Hebei Elite (1 - 2) - - -
Final BIT 2 - 0 Hohhot Dongjin (2 - 0) - - -
Final Heilongjiang Lava Spring 2 - 0 Shaanxi Chang'an (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 09.09.2017
1
x
2
Final Hainan Seamen 2 - 3 Shanghai JuJu Sports (2 - 3) - - -
Final Baotou Nanjiao 3 - 0 BIT (2 - 0) - - -
10:00 Hebei Elite -:- Heilongjiang Lava Spring - - - -
10:00 Jiangsu Yancheng Dingli -:- Shenyang City - - - -
Final Jiangxi Liansheng 1 - 1 Meizhou Meixian Techand (0 - 1) - - -
10:00 Shaanxi Chang'an -:- Yinchuan Helanshan - - - -
10:00 Shanghai Sunfun -:- Chengdu Qianbao - - - -
Final Hohhot Dongjin 0 - 0 Jilin Baijia (0 - 0) - - -
10:00 Shenzhen Ledman -:- Hunan Xiangtao - - - -
Final Sichuan Annapurna 1 - 0 Zhenjiang Huasa (0 - 0) - - -
13:00 Dalian Boyang -:- Qingdao Jonoon - - - -
13:35 Nantong Zhiyun -:- Suzhou Dongwu - - - -
Duminicã 10.09.2017
1
x
2
Final Shanghai Sunfun 1 - 3 Chengdu Qianbao (0 - 0) - - -
Final Shenzhen Ledman 2 - 1 Hunan Xiangtao (2 - 0) - - -
Marþi 12.09.2017
1
x
2
Final Hebei Elite 1 - 1 Heilongjiang Lava Spring (1 - 0) - - -
Final Jiangsu Yancheng Dingli 1 - 0 Shenyang City (1 - 0) - - -
Final Shaanxi Chang'an 1 - 0 Yinchuan Helanshan (0 - 0) - - -
Final Dalian Boyang 0 - 2 Qingdao Jonoon (0 - 1) - - -
Final Nantong Zhiyun 1 - 1 Suzhou Dongwu (0 - 1) - - -
Duminicã 17.09.2017
1
x
2
Final BIT 1 - 3 Shaanxi Chang'an (0 - 1) - - -
Final Chengdu Qianbao 0 - 1 Shenzhen Ledman (0 - 0) - - -
Final Heilongjiang Lava Spring 5 - 1 Dalian Boyang (3 - 0) - - -
Final Hunan Xiangtao 0 - 1 Nantong Zhiyun (0 - 0) - - -
Final Jilin Baijia 2 - 0 Baotou Nanjiao (1 - 0) - - -
Final Meizhou Meixian Techand 1 - 2 Sichuan Annapurna (0 - 1) - - -
Final Qingdao Jonoon 2 - 0 Shenyang City (2 - 0) - - -
Final Shanghai Sunfun 0 - 2 Hainan Seamen (0 - 1) - - -
Final Hohhot Dongjin 0 - 1 Jiangsu Yancheng Dingli (0 - 1) - - -
Final Suzhou Dongwu 0 - 0 Jiangxi Liansheng (0 - 0) - - -
Final Yinchuan Helanshan 4 - 1 Hebei Elite (2 - 0) - - -
Final Zhenjiang Huasa 0 - 1 Shanghai JuJu Sports (0 - 0) - - -
Duminicã 24.09.2017
1
x
2
Final Baotou Nanjiao 2 - 4 Hohhot Dongjin - - - -
Final Dalian Boyang 0 - 1 Yinchuan Helanshan (0 - 0) - - -
Final Hainan Seamen 1 - 1 Zhenjiang Huasa - - - -
Final Hebei Elite 2 - 1 BIT (1 - 0) - - -
Final Jiangsu Yancheng Dingli 0 - 0 Qingdao Jonoon (0 - 0) - - -
Final Jiangxi Liansheng 1 - 2 Hunan Xiangtao (1 - 1) - - -
Final Nantong Zhiyun 1 - 1 Chengdu Qianbao (1 - 0) - - -
Final Shanghai JuJu Sports 2 - 0 Meizhou Meixian Techand (0 - 0) - - -
Final Shenyang City 1 - 0 Heilongjiang Lava Spring (1 - 0) - - -
Final Shenzhen Ledman 4 - 1 Shanghai Sunfun - - - -
Final Sichuan Annapurna 0 - 1 Suzhou Dongwu (0 - 1) - - -
Final Jilin Baijia 1 - 1 Shaanxi Chang'an (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 07.10.2017
1
x
2
Final Meizhou Meixian Techand 1 - 0 Qingdao Jonoon - - - -
Final Nantong Zhiyun 2 - 2 Yinchuan Helanshan (1 - 1) - - -
Final Shaanxi Chang'an 0 - 0 Shenzhen Ledman (0 - 0) - - -
Final Heilongjiang Lava Spring 0 - 0 Sichuan Annapurna (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 14.10.2017
1
x
2
Final Qingdao Jonoon 2 - 2 Meizhou Meixian Techand (1 - 1) - - -
Final Sichuan Annapurna 0 - 1 Heilongjiang Lava Spring (0 - 0) - - -
Final Yinchuan Helanshan 2 - 0 Nantong Zhiyun (0 - 0) - - -
Final Shenzhen Ledman 1 - 0 Shaanxi Chang'an (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 21.10.2017
1
x
2
Final Heilongjiang Lava Spring 4 - 0 Yinchuan Helanshan (1 - 0) - - -
Final Meizhou Meixian Techand 2 - 1 Shenzhen Ledman (1 - 1) - - -
Sâmbãtã 28.10.2017
1
x
2
Final Yinchuan Helanshan 0 - 0 Heilongjiang Lava Spring (0 - 0) - - -
Final Shenzhen Ledman 0 - 1 Meizhou Meixian Techand (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 04.11.2017
1
x
2
10:00 Heilongjiang Lava Spring -:- Meizhou Meixian Techand - - - -
Pen. Shenzhen Ledman 2 - 3 (1 - 1) Yinchuan Helanshan (1 - 1) - - -
Duminicã 05.11.2017
1
x
2
Final Heilongjiang Lava Spring 3 - 0 Meizhou Meixian Techand (2 - 0) - - -
Statistici Yi League ( 150 meciuri jucate din 168 )
Partide jucate 150
Victorii gazde 37.3%
Victorii oaspeți 40%
Egaluri 22.7%
Total goluri 368
Goluri / meci 2.45
Goluri / meci echipa gazdă 1.2
Goluri / meci echipa oaspete 1.14
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii 19
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 92%
Peste 1.5 goluri 68%
Peste 2.5 goluri 42.7%
Peste 3.5 goluri 23.3%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 62%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 25.3%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 6.7%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 1.3%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 70.7%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 34.7%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 16.7%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 6%
Goluri în repriza 1 144
Goluri în repriza 2 193
Goluri în repriza 1 (gazde) 81
Goluri în repriza 2 (gazde) 99
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 63
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 99
Echipa gazdă învinge la 0 35 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 45 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 3 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 6 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 45 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 35 meciuri
Echipa gazdă a înscris 91 meciuri
Echipa oaspete a înscris 101 meciuri
Nu s-au marcat goluri 14 meciuri
Penalty-uri înscrise 18
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Top echipe Yi League
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Meizhou Meixian Techand 1.38 16 11 5 8 6 2 8 5 3
2 BIT 1.18 11 9 2 6 4 2 5 5 0
3 Shenzhen Ledman 1.75 16 8 8 8 5 3 8 3 5
4 Baotou Nanjiao 0.45 11 8 3 5 3 2 6 5 1
5 Hunan Xiangtao 1.33 12 7 5 6 3 3 6 4 2
6 Zhenjiang Huasa 0.83 12 7 5 7 4 3 5 3 2
7 Heilongjiang Lava Spring 1.81 16 6 10 10 6 4 6 0 6
8 Qingdao Jonoon 1.71 14 6 8 8 4 4 6 2 4
9 Shanghai Sunfun 0.91 11 6 5 6 3 3 5 3 2
10 Hebei Elite 1.82 11 5 6 5 1 4 6 4 2
11 Yinchuan Helanshan 1.19 16 5 11 6 1 5 10 4 6
12 Jiangxi Liansheng 1.09 11 5 6 6 3 3 5 2 3
13 Jilin Baijia 0.83 12 5 7 7 4 3 5 1 4
14 Hohhot Dongjin 0.58 12 5 7 7 3 4 5 2 3
15 Shenyang City 1.45 11 4 7 5 3 2 6 1 5
16 Chengdu Qianbao 1.33 12 4 8 7 2 5 5 2 3
17 Nantong Zhiyun 1.29 14 4 10 5 2 3 9 2 7
18 Shaanxi Chang'an 1.29 14 4 10 5 1 4 9 3 6
19 Jiangsu Yancheng Dingli 0.82 11 4 7 6 1 5 5 3 2
20 Shanghai JuJu Sports 0.73 11 4 7 5 1 4 6 3 3
21 Sichuan Annapurna 1.31 13 3 10 6 0 6 7 3 4
22 Suzhou Dongwu 0.91 11 3 8 6 2 4 5 1 4
23 Hainan Seamen 0.45 11 3 8 5 1 4 6 2 4
24 Dalian Boyang 0.82 11 2 9 5 1 4 6 1 5
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Heilongjiang Lava Spring 4 - 1 3 - 1 2 - 2 6 - 0 6 - 1 8 - 2 29 - 7
2 Shenzhen Ledman 3 - 1 2 - 1 8 - 1 8 - 1 2 - 2 5 - 5 28 - 11
3 Qingdao Jonoon 4 - 0 4 - 0 3 - 4 4 - 2 5 - 1 4 - 2 24 - 8
4 Meizhou Meixian Techand 3 - 1 1 - 1 4 - 2 3 - 3 1 - 2 8 - 6 22 - 20
5 Hebei Elite 1 - 1 1 - 2 3 - 2 1 - 5 5 - 1 3 - 1 20 - 13
6 Yinchuan Helanshan 2 - 0 1 - 1 1 - 1 4 - 1 7 - 4 2 - 1 19 - 11
7 Nantong Zhiyun 2 - 0 1 - 1 2 - 0 1 - 0 1 - 3 6 - 2 18 - 10
8 Shaanxi Chang'an 0 - 1 2 - 1 2 - 1 1 - 2 3 - 2 3 - 1 18 - 10
9 Sichuan Annapurna 2 - 0 3 - 2 5 - 2 3 - 1 1 - 1 3 - 1 17 - 5
10 Shenyang City 0 - 1 3 - 0 1 - 2 5 - 2 1 - 2 4 - 1 16 - 7
11 Chengdu Qianbao 2 - 0 1 - 1 4 - 1 2 - 2 2 - 1 2 - 4 16 - 10
12 Hunan Xiangtao 4 - 3 5 - 0 0 - 4 4 - 1 3 - 0 1 - 4 16 - 14
13 BIT 3 - 3 0 - 3 4 - 2 3 - 4 1 - 4 2 - 7 13 - 20
14 Jiangxi Liansheng 0 - 1 0 - 0 2 - 4 1 - 2 2 - 3 4 - 2 12 - 13
15 Suzhou Dongwu 3 - 1 1 - 2 4 - 1 2 - 1 2 - 0 1 - 1 10 - 6
16 Jilin Baijia 1 - 3 1 - 0 0 - 0 1 - 3 2 - 1 2 - 2 10 - 19
17 Shanghai Sunfun 1 - 2 1 - 3 0 - 4 1 - 3 0 - 2 4 - 8 10 - 22
18 Zhenjiang Huasa 1 - 6 0 - 2 0 - 3 0 - 7 2 - 1 5 - 3 10 - 27
19 Jiangsu Yancheng Dingli 2 - 4 1 - 1 3 - 1 0 - 2 1 - 1 2 - 5 9 - 14
20 Dalian Boyang 2 - 2 1 - 4 1 - 1 0 - 2 0 - 3 4 - 3 9 - 16
21 Shanghai JuJu Sports 0 - 5 3 - 3 1 - 4 1 - 2 1 - 4 2 - 2 8 - 18
22 Hohhot Dongjin 0 - 1 1 - 4 2 - 2 2 - 3 0 - 5 3 - 5 7 - 18
23 Hainan Seamen 1 - 3 1 - 3 1 - 4 1 - 2 0 - 2 2 - 5 5 - 21
24 Baotou Nanjiao 2 - 3 1 - 2 0 - 5 1 - 4 0 - 2 3 - 10 5 - 31
Transferuri Yi League
Jucător

An:

Echipa: