Sound

Yi League China - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
Sâmbãtã 01.07.2017
1
x
2
Final Heilongjiang Lava Spring 1 - 1 Qingdao Jonoon (0 - 0) - - -
Final Jilin Baijia 1 - 6 Hebei Elite (1 - 2) - - -
Final Chengdu Qianbao 1 - 1 Jiangxi Liansheng (1 - 0) - - -
Final Hainan Seamen 0 - 2 Shenzhen Ledman (0 - 0) - - -
Final Hunan Xiangtao 2 - 3 Sichuan Annapurna - - - -
Final Jiangsu Yancheng Dingli 3 - 1 Baotou Nanjiao (2 - 1) - - -
Final Hohhot Dongjin 0 - 1 Shaanxi Chang'an (0 - 1) - - -
Final Suzhou Dongwu 3 - 1 Shanghai JuJu Sports - - - -
Final Yinchuan Helanshan 1 - 0 Shenyang City - - - -
Final Meizhou Meixian Techand 2 - 1 Zhenjiang Huasa (1 - 1) - - -
Duminicã 02.07.2017
1
x
2
11:00 BIT -:- Dalian Boyang - - - -
Final Shanghai Sunfun 0 - 2 Nantong Zhiyun (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 08.07.2017
1
x
2
Final Heilongjiang Lava Spring 4 - 0 Jiangsu Yancheng Dingli (1 - 0) - - -
Final Jiangxi Liansheng 4 - 1 Shanghai Sunfun (1 - 0) - - -
Final Shaanxi Chang'an 3 - 0 Baotou Nanjiao (1 - 0) - - -
Final Shanghai JuJu Sports 1 - 4 Hunan Xiangtao (0 - 2) - - -
Final Shenyang City 2 - 1 BIT (0 - 0) - - -
Final Sichuan Annapurna 1 - 1 Chengdu Qianbao (1 - 1) - - -
Final Meizhou Meixian Techand 3 - 0 Hainan Seamen (1 - 0) - - -
Duminicã 09.07.2017
1
x
2
Final Qingdao Jonoon 2 - 1 Yinchuan Helanshan (1 - 0) - - -
Final Hebei Elite 1 - 0 Hohhot Dongjin (0 - 0) - - -
Final Zhenjiang Huasa 0 - 4 Suzhou Dongwu (0 - 3) - - -
Final Dalian Boyang 0 - 0 Jilin Baijia (0 - 0) - - -
Final Nantong Zhiyun 2 - 1 Shenzhen Ledman (1 - 0) - - -
Miercuri 12.07.2017
1
x
2
Final Qingdao Jonoon 1 - 1 Dalian Boyang (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 15.07.2017
1
x
2
Final Jilin Baijia 1 - 2 Shenyang City (0 - 0) - - -
Final Baotou Nanjiao 0 - 3 Hebei Elite (0 - 1) - - -
Final BIT 0 - 3 Qingdao Jonoon (0 - 2) - - -
Final Chengdu Qianbao 1 - 0 Shanghai JuJu Sports (1 - 0) - - -
Final Hainan Seamen 0 - 2 Nantong Zhiyun (0 - 0) - - -
Final Hunan Xiangtao 4 - 2 Zhenjiang Huasa (1 - 1) - - -
Final Shaanxi Chang'an 1 - 0 Jiangsu Yancheng Dingli (0 - 0) - - -
Final Hohhot Dongjin 1 - 1 Dalian Boyang (1 - 0) - - -
Final Suzhou Dongwu 2 - 1 Meizhou Meixian Techand (0 - 1) - - -
Final Yinchuan Helanshan 0 - 0 Heilongjiang Lava Spring (0 - 0) - - -
Duminicã 16.07.2017
1
x
2
Final Shenzhen Ledman 4 - 0 Jiangxi Liansheng (1 - 0) - - -
Final Shanghai Sunfun 0 - 5 Sichuan Annapurna (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 22.07.2017
1
x
2
Final Dalian Boyang 4 - 0 Baotou Nanjiao (3 - 0) - - -
Final Hebei Elite 0 - 2 Shaanxi Chang'an (0 - 1) - - -
Final Heilongjiang Lava Spring 3 - 2 BIT - - - -
Final Jiangsu Yancheng Dingli 0 - 2 Yinchuan Helanshan (0 - 1) - - -
Final Jiangxi Liansheng 1 - 2 Nantong Zhiyun (0 - 0) - - -
Final Shanghai JuJu Sports 0 - 1 Shanghai Sunfun (0 - 0) - - -
Final Shenyang City 3 - 0 Hohhot Dongjin (1 - 0) - - -
Final Suzhou Dongwu 1 - 0 Hainan Seamen (1 - 0) - - -
11:00 Zhenjiang Huasa -:- Chengdu Qianbao - - - -
Final Meizhou Meixian Techand 2 - 1 Hunan Xiangtao (1 - 1) - - -
Final Sichuan Annapurna 1 - 1 Shenzhen Ledman (1 - 0) - - -
Duminicã 23.07.2017
1
x
2
Final Qingdao Jonoon 2 - 0 Jilin Baijia (0 - 0) - - -
11:00 Dalian Boyang -:- Baotou Nanjiao - - - -
Final Zhenjiang Huasa 1 - 2 Chengdu Qianbao (0 - 1) - - -
Miercuri 26.07.2017
1
x
2
Final Hohhot Dongjin 2 - 2 BIT (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 29.07.2017
1
x
2
Final Baotou Nanjiao 0 - 2 Shenyang City - - - -
Final Hainan Seamen 0 - 1 Jiangxi Liansheng (0 - 0) - - -
Final Jiangsu Yancheng Dingli 0 - 1 Hebei Elite (0 - 0) - - -
Final Jilin Baijia 0 - 1 Heilongjiang Lava Spring (0 - 1) - - -
Final Shenzhen Ledman 5 - 0 Shanghai JuJu Sports (1 - 0) - - -
11:00 Shanghai Sunfun -:- Zhenjiang Huasa - - - -
Final Hohhot Dongjin 0 - 3 Qingdao Jonoon (0 - 1) - - -
Final Chengdu Qianbao 1 - 3 Meizhou Meixian Techand (0 - 0) - - -
Final Hunan Xiangtao 1 - 0 Suzhou Dongwu (1 - 0) - - -
Final Shaanxi Chang'an 1 - 1 Dalian Boyang (1 - 0) - - -
Final Nantong Zhiyun 0 - 0 Sichuan Annapurna (0 - 0) - - -
Duminicã 30.07.2017
1
x
2
Final BIT 0 - 2 Yinchuan Helanshan (0 - 0) - - -
Final Shanghai Sunfun 4 - 2 Zhenjiang Huasa (2 - 0) - - -
Miercuri 02.08.2017
1
x
2
Final Jilin Baijia 1 - 3 Shaanxi Chang'an (1 - 2) - - -
Sâmbãtã 05.08.2017
1
x
2
Final Jiangxi Liansheng 0 - 1 Sichuan Annapurna (0 - 1) - - -
Final Yinchuan Helanshan 0 - 0 Jilin Baijia (0 - 0) - - -
Final Shanghai JuJu Sports 0 - 2 Nantong Zhiyun (0 - 2) - - -
Final BIT 2 - 1 Jiangsu Yancheng Dingli (2 - 0) - - -
Final Suzhou Dongwu 0 - 1 Chengdu Qianbao (0 - 0) - - -
11:00 Zhenjiang Huasa -:- Shenzhen Ledman - - - -
Final Heilongjiang Lava Spring 1 - 0 Hohhot Dongjin (0 - 0) - - -
Final Shenyang City 3 - 1 Shaanxi Chang'an (1 - 0) - - -
Final Dalian Boyang 0 - 2 Hebei Elite (0 - 0) - - -
Final Meizhou Meixian Techand 2 - 0 Shanghai Sunfun (2 - 0) - - -
Final Hunan Xiangtao 2 - 0 Hainan Seamen (1 - 0) - - -
Duminicã 06.08.2017
1
x
2
Final Qingdao Jonoon 3 - 0 Baotou Nanjiao (1 - 0) - - -
Final Zhenjiang Huasa 2 - 5 Shenzhen Ledman (0 - 4) - - -
Sâmbãtã 12.08.2017
1
x
2
Final Qingdao Jonoon 0 - 1 Shaanxi Chang'an (0 - 1) - - -
Final Hebei Elite 1 - 1 Shenyang City (0 - 1) - - -
11:00 Jilin Baijia -:- BIT - - - -
11:00 Shaanxi Chang'an -:- Qingdao Jonoon - - - -
Final Hohhot Dongjin 0 - 3 Yinchuan Helanshan (0 - 1) - - -
Final BIT 2 - 2 Jilin Baijia (1 - 1) - - -
Final Jiangxi Liansheng 1 - 0 Shanghai JuJu Sports (0 - 0) - - -
11:00 Shanghai Sunfun -:- Suzhou Dongwu - - - -
Final Jiangsu Yancheng Dingli 1 - 1 Dalian Boyang (1 - 1) - - -
Final Zhenjiang Huasa 0 - 1 Nantong Zhiyun (0 - 0) - - -
Final Chengdu Qianbao 0 - 0 Hunan Xiangtao (0 - 0) - - -
Duminicã 13.08.2017
1
x
2
Final Chengdu Qianbao 0 - 0 Hunan Xiangtao (0 - 0) - - -
Final Heilongjiang Lava Spring 6 - 1 Baotou Nanjiao (2 - 0) - - -
11:00 Jiangxi Liansheng -:- Shanghai JuJu Sports - - - -
Final Shanghai Sunfun 0 - 1 Suzhou Dongwu (0 - 1) - - -
Final Shenzhen Ledman 3 - 0 Meizhou Meixian Techand (0 - 0) - - -
Final Sichuan Annapurna 1 - 0 Hainan Seamen (1 - 0) - - -
Final Zhenjiang Huasa 0 - 1 Nantong Zhiyun (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 19.08.2017
1
x
2
Final Jilin Baijia 2 - 2 Jiangsu Yancheng Dingli (0 - 1) - - -
Final Baotou Nanjiao 0 - 1 Yinchuan Helanshan (0 - 0) - - -
11:00 Heilongjiang Lava Spring -:- Shaanxi Chang'an - - - -
Final Shanghai JuJu Sports 0 - 2 Sichuan Annapurna (0 - 2) - - -
Final Shenyang City 2 - 0 Dalian Boyang (0 - 0) - - -
Final Chengdu Qianbao 5 - 1 Hainan Seamen (3 - 0) - - -
Final Hunan Xiangtao 1 - 2 Shanghai Sunfun (1 - 1) - - -
Final Meizhou Meixian Techand 2 - 1 Nantong Zhiyun (2 - 0) - - -
Final Suzhou Dongwu 0 - 1 Shenzhen Ledman (0 - 1) - - -
Final Zhenjiang Huasa 1 - 2 Jiangxi Liansheng (1 - 1) - - -
Duminicã 20.08.2017
1
x
2
Final Qingdao Jonoon 3 - 2 Hebei Elite (1 - 2) - - -
Final BIT 2 - 0 Hohhot Dongjin (2 - 0) - - -
Final Heilongjiang Lava Spring 2 - 0 Shaanxi Chang'an (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 09.09.2017
1
x
2
Final Hainan Seamen 2 - 3 Shanghai JuJu Sports (2 - 3) - - -
Final Baotou Nanjiao 3 - 0 BIT (2 - 0) - - -
11:00 Hebei Elite -:- Heilongjiang Lava Spring - - - -
11:00 Jiangsu Yancheng Dingli -:- Shenyang City - - - -
Final Jiangxi Liansheng 1 - 1 Meizhou Meixian Techand (0 - 1) - - -
11:00 Shaanxi Chang'an -:- Yinchuan Helanshan - - - -
11:00 Shanghai Sunfun -:- Chengdu Qianbao - - - -
Final Hohhot Dongjin 0 - 0 Jilin Baijia (0 - 0) - - -
11:00 Shenzhen Ledman -:- Hunan Xiangtao - - - -
Final Sichuan Annapurna 1 - 0 Zhenjiang Huasa (0 - 0) - - -
14:00 Dalian Boyang -:- Qingdao Jonoon - - - -
14:35 Nantong Zhiyun -:- Suzhou Dongwu - - - -
Duminicã 10.09.2017
1
x
2
Final Shanghai Sunfun 1 - 3 Chengdu Qianbao (0 - 0) - - -
Final Shenzhen Ledman 2 - 1 Hunan Xiangtao (2 - 0) - - -
Marþi 12.09.2017
1
x
2
Final Hebei Elite 1 - 1 Heilongjiang Lava Spring (1 - 0) - - -
Final Jiangsu Yancheng Dingli 1 - 0 Shenyang City (1 - 0) - - -
Final Shaanxi Chang'an 1 - 0 Yinchuan Helanshan (0 - 0) - - -
Final Dalian Boyang 0 - 2 Qingdao Jonoon (0 - 1) - - -
Final Nantong Zhiyun 1 - 1 Suzhou Dongwu (0 - 1) - - -
Duminicã 17.09.2017
1
x
2
Final BIT 1 - 3 Shaanxi Chang'an (0 - 1) - - -
Final Chengdu Qianbao 0 - 1 Shenzhen Ledman (0 - 0) - - -
Final Heilongjiang Lava Spring 5 - 1 Dalian Boyang (3 - 0) - - -
Final Hunan Xiangtao 0 - 1 Nantong Zhiyun (0 - 0) - - -
Final Jilin Baijia 2 - 0 Baotou Nanjiao (1 - 0) - - -
Final Meizhou Meixian Techand 1 - 2 Sichuan Annapurna (0 - 1) - - -
Final Qingdao Jonoon 2 - 0 Shenyang City (2 - 0) - - -
Final Shanghai Sunfun 0 - 2 Hainan Seamen (0 - 1) - - -
Final Hohhot Dongjin 0 - 1 Jiangsu Yancheng Dingli (0 - 1) - - -
Final Suzhou Dongwu 0 - 0 Jiangxi Liansheng (0 - 0) - - -
Final Yinchuan Helanshan 4 - 1 Hebei Elite (2 - 0) - - -
Final Zhenjiang Huasa 0 - 1 Shanghai JuJu Sports (0 - 0) - - -
Duminicã 24.09.2017
1
x
2
Final Baotou Nanjiao 2 - 4 Hohhot Dongjin - - - -
Final Dalian Boyang 0 - 1 Yinchuan Helanshan (0 - 0) - - -
Final Hainan Seamen 1 - 1 Zhenjiang Huasa - - - -
Final Hebei Elite 2 - 1 BIT (1 - 0) - - -
Final Jiangsu Yancheng Dingli 0 - 0 Qingdao Jonoon (0 - 0) - - -
Final Jiangxi Liansheng 1 - 2 Hunan Xiangtao (1 - 1) - - -
Final Nantong Zhiyun 1 - 1 Chengdu Qianbao (1 - 0) - - -
Final Shanghai JuJu Sports 2 - 0 Meizhou Meixian Techand (0 - 0) - - -
Final Shenyang City 1 - 0 Heilongjiang Lava Spring (1 - 0) - - -
Final Shenzhen Ledman 4 - 1 Shanghai Sunfun - - - -
Final Sichuan Annapurna 0 - 1 Suzhou Dongwu (0 - 1) - - -
Final Jilin Baijia 1 - 1 Shaanxi Chang'an (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 07.10.2017
1
x
2
Final Meizhou Meixian Techand 1 - 0 Qingdao Jonoon - - - -
Final Nantong Zhiyun 2 - 2 Yinchuan Helanshan (1 - 1) - - -
Final Shaanxi Chang'an 0 - 0 Shenzhen Ledman (0 - 0) - - -
Final Heilongjiang Lava Spring 0 - 0 Sichuan Annapurna (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 14.10.2017
1
x
2
Final Qingdao Jonoon 2 - 2 Meizhou Meixian Techand (1 - 1) - - -
Final Sichuan Annapurna 0 - 1 Heilongjiang Lava Spring (0 - 0) - - -
Final Yinchuan Helanshan 2 - 0 Nantong Zhiyun (0 - 0) - - -
Final Shenzhen Ledman 1 - 0 Shaanxi Chang'an (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 21.10.2017
1
x
2
Final Heilongjiang Lava Spring 4 - 0 Yinchuan Helanshan (1 - 0) - - -
Final Meizhou Meixian Techand 2 - 1 Shenzhen Ledman (1 - 1) - - -
Sâmbãtã 28.10.2017
1
x
2
Final Yinchuan Helanshan 0 - 0 Heilongjiang Lava Spring (0 - 0) - - -
Final Shenzhen Ledman 0 - 1 Meizhou Meixian Techand (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 04.11.2017
1
x
2
11:00 Heilongjiang Lava Spring -:- Meizhou Meixian Techand - - - -
Pen. Shenzhen Ledman 2 - 3 (1 - 1) Yinchuan Helanshan (1 - 1) - - -
Duminicã 05.11.2017
1
x
2
Final Heilongjiang Lava Spring 3 - 0 Meizhou Meixian Techand (2 - 0) - - -
Sâmbãtã 31.03.2018
1
x
2
Final Shaanxi Chang'an 3 - 1 BIT (0 - 0) - - -
Final Shenyang City 1 - 2 Qingdao Jonoon (1 - 0) - - -
Final Shenzhen Pengcheng 0 - 1 Anhui Hefei Guiguan (0 - 1) - - -
Final Sichuan 5 - 0 Shanghai Sunfun (1 - 0) - - -
Final Yanbian Beiguo 2 - 2 Jilin Baijia (2 - 1) - - -
Final Lijiang Jiayunhao 0 - 0 Shenzhen Ledman (0 - 0) - - -
Final Dalian Boyang 2 - 1 Hohhot Dongjin (1 - 0) - - -
Final Suzhou Dongwu 1 - 2 Hunan Xiangtao (1 - 0) - - -
Final Yinchuan Helanshan 3 - 1 Hebei Elite (3 - 0) - - -
Final Zibo Sunday 0 - 0 Jiangsu Yancheng Dingli (0 - 0) - - -
Final Baoding Yingli Yitong 2 - 1 Baotou Nanjiao (2 - 0) - - -
Final Hainan Seamen 0 - 1 Sichuan Annapurna (0 - 1) - - -
Final Jiangxi Liansheng 0 - 1 Zhenjiang Huasa (0 - 0) - - -
Final Nantong Zhiyun 3 - 1 Fujian Tianxin (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 07.04.2018
1
x
2
Final Anhui Hefei Guiguan 2 - 2 Shenzhen Ledman (1 - 1) - - -
Final Baotou Nanjiao 1 - 2 Yanbian Beiguo (0 - 0) - - -
Final Qingdao Jonoon 1 - 1 Hebei Elite (0 - 0) - - -
Final Shaanxi Chang'an 6 - 2 Zibo Sunday (2 - 2) - - -
Final Shanghai Sunfun 0 - 4 Jiangxi Liansheng (0 - 1) - - -
Final Hohhot Dongjin 1 - 2 Baoding Yingli Yitong (1 - 1) - - -
Final Shenzhen Pengcheng 0 - 1 Sichuan (0 - 1) - - -
Final Zhenjiang Huasa 1 - 0 Nantong Zhiyun (0 - 0) - - -
Final BIT 0 - 1 Yinchuan Helanshan (0 - 0) - - -
Final Dalian Boyang 0 - 1 Shenyang City - - - -
Final Jiangsu Yancheng Dingli 2 - 1 Jilin Baijia (0 - 1) - - -
Final Fujian Tianxin 0 - 0 Suzhou Dongwu (0 - 0) - - -
Final Hunan Xiangtao 0 - 0 Hainan Seamen (0 - 0) - - -
Final Sichuan Annapurna 3 - 0 Lijiang Jiayunhao (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 14.04.2018
1
x
2
Final Qingdao Jonoon 0 - 2 BIT (0 - 1) - - -
Final Shenyang City 2 - 1 Hebei Elite (1 - 1) - - -
Final Sichuan 1 - 0 Anhui Hefei Guiguan (1 - 0) - - -
Final Yanbian Beiguo 2 - 2 Hohhot Dongjin (0 - 1) - - -
Final Lijiang Jiayunhao 0 - 0 Hunan Xiangtao (0 - 0) - - -
Final Suzhou Dongwu 0 - 0 Zhenjiang Huasa (0 - 0) - - -
Final Jiangsu Yancheng Dingli 3 - 2 Baotou Nanjiao (3 - 0) - - -
Final Yinchuan Helanshan 1 - 1 Zibo Sunday (1 - 0) - - -
Final Baoding Yingli Yitong 1 - 0 Dalian Boyang (1 - 0) - - -
Final Jiangxi Liansheng 2 - 0 Shenzhen Pengcheng (1 - 0) - - -
Duminicã 15.04.2018
1
x
2
Final Jilin Baijia 2 - 1 Shaanxi Chang'an (0 - 1) - - -
Final Hainan Seamen 1 - 2 Fujian Tianxin (0 - 0) - - -
Final Shenzhen Ledman 1 - 1 Sichuan Annapurna (1 - 0) - - -
Final Nantong Zhiyun 1 - 0 Shanghai Sunfun (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 21.04.2018
1
x
2
Final Anhui Hefei Guiguan 0 - 3 Sichuan Annapurna (0 - 1) - - -
Final Jilin Baijia 0 - 0 Yinchuan Helanshan (0 - 0) - - -
Final Shaanxi Chang'an 2 - 0 Baotou Nanjiao (1 - 0) - - -
Final Shanghai Sunfun 0 - 2 Suzhou Dongwu (0 - 1) - - -
Final Hohhot Dongjin 0 - 1 Jiangsu Yancheng Dingli (0 - 1) - - -
Final Shenzhen Pengcheng 1 - 2 Nantong Zhiyun (0 - 1) - - -
Final Sichuan 0 - 0 Jiangxi Liansheng (0 - 0) - - -
Final Zhenjiang Huasa 1 - 0 Hainan Seamen (1 - 0) - - -
Final BIT 0 - 2 Shenyang City (0 - 0) - - -
Final Dalian Boyang 1 - 1 Hebei Elite (0 - 0) - - -
Final Baoding Yingli Yitong 0 - 0 Yanbian Beiguo (0 - 0) - - -
Final Fujian Tianxin 1 - 0 Lijiang Jiayunhao (0 - 0) - - -
Final Hunan Xiangtao 3 - 2 Shenzhen Ledman (1 - 0) - - -
Duminicã 22.04.2018
1
x
2
Final Zibo Sunday 3 - 2 Qingdao Jonoon (2 - 1) - - -
Sâmbãtã 28.04.2018
1
x
2
Final Hebei Elite 1 - 1 BIT (0 - 0) - - -
Final Qingdao Jonoon 2 - 1 Jilin Baijia (2 - 1) - - -
Final Shenyang City 1 - 0 Zibo Sunday (1 - 0) - - -
Final Lijiang Jiayunhao 0 - 1 Zhenjiang Huasa (0 - 0) - - -
Final Jiangsu Yancheng Dingli 2 - 1 Baoding Yingli Yitong (1 - 0) - - -
Final Suzhou Dongwu 2 - 1 Shenzhen Pengcheng (1 - 0) - - -
Final Hainan Seamen 1 - 0 Shanghai Sunfun (1 - 0) - - -
Final Jiangxi Liansheng 0 - 0 Anhui Hefei Guiguan (0 - 0) - - -
Final Shenzhen Ledman 2 - 1 Fujian Tianxin (0 - 1) - - -
Duminicã 29.04.2018
1
x
2
Final Shaanxi Chang'an 3 - 0 Hohhot Dongjin (2 - 0) - - -
Final Yanbian Beiguo 0 - 3 Dalian Boyang (0 - 2) - - -
Final Yinchuan Helanshan 3 - 0 Baotou Nanjiao (1 - 0) - - -
Final Sichuan Annapurna 3 - 1 Hunan Xiangtao (2 - 0) - - -
Final Nantong Zhiyun 3 - 0 Sichuan - - - -
Miercuri 02.05.2018
1
x
2
Amanat Nantong Zhiyun - Sichuan - - - -
Vineri 04.05.2018
1
x
2
Final Dalian Boyang 2 - 1 BIT (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 05.05.2018
1
x
2
Final Anhui Hefei Guiguan 1 - 1 Hunan Xiangtao (0 - 1) - - -
Final Baotou Nanjiao 0 - 2 Qingdao Jonoon (0 - 0) - - -
Final Jilin Baijia 1 - 3 Shenyang City (0 - 0) - - -
Final Shanghai Sunfun 2 - 0 Lijiang Jiayunhao (0 - 0) - - -
Final Hohhot Dongjin 0 - 4 Yinchuan Helanshan (0 - 2) - - -
Final Shenzhen Pengcheng 1 - 0 Hainan Seamen (1 - 0) - - -
Final Sichuan 0 - 0 Suzhou Dongwu (0 - 0) - - -
Final Baoding Yingli Yitong 2 - 1 Shaanxi Chang'an (1 - 0) - - -
Final Fujian Tianxin 0 - 2 Sichuan Annapurna (0 - 0) - - -
Final Zibo Sunday 0 - 0 Hebei Elite (0 - 0) - - -
Final Zhenjiang Huasa 1 - 1 Shenzhen Ledman (1 - 1) - - -
Final Jiangxi Liansheng 1 - 3 Nantong Zhiyun (1 - 2) - - -
Duminicã 06.05.2018
1
x
2
Final Yanbian Beiguo 0 - 5 Jiangsu Yancheng Dingli (0 - 2) - - -
Sâmbãtã 12.05.2018
1
x
2
Final Hebei Elite 2 - 1 Jilin Baijia (2 - 1) - - -
Final Qingdao Jonoon 2 - 0 Hohhot Dongjin (1 - 0) - - -
Final Shenyang City 7 - 1 Baotou Nanjiao (5 - 1) - - -
Final Lijiang Jiayunhao 0 - 0 Shenzhen Pengcheng (0 - 0) - - -
Final BIT 1 - 2 Zibo Sunday (1 - 0) - - -
Final Jiangsu Yancheng Dingli 0 - 0 Dalian Boyang (0 - 0) - - -
Final Suzhou Dongwu 1 - 0 Jiangxi Liansheng (0 - 0) - - -
Final Yinchuan Helanshan 2 - 1 Baoding Yingli Yitong (0 - 1) - - -
Final Shaanxi Chang'an 1 - 0 Yanbian Beiguo (1 - 0) - - -
Final Hainan Seamen 0 - 0 Sichuan (0 - 0) - - -
Final Hunan Xiangtao 2 - 3 Fujian Tianxin (2 - 0) - - -
Final Sichuan Annapurna 4 - 0 Zhenjiang Huasa (3 - 0) - - -
Final Shenzhen Ledman 3 - 0 Shanghai Sunfun (0 - 0) - - -
Final Nantong Zhiyun 3 - 1 Anhui Hefei Guiguan (3 - 0) - - -
Vineri 18.05.2018
1
x
2
Final Dalian Boyang 2 - 0 Zibo Sunday (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 19.05.2018
1
x
2
Final Anhui Hefei Guiguan 2 - 0 Fujian Tianxin (1 - 0) - - -
Final Hebei Elite 5 - 1 Baotou Nanjiao (3 - 0) - - -
Final Shanghai Sunfun 1 - 6 Sichuan Annapurna (1 - 2) - - -
Final Hohhot Dongjin 0 - 1 Shenyang City (0 - 0) - - -
Final Shenzhen Pengcheng 0 - 0 Shenzhen Ledman (0 - 0) - - -
Final Sichuan 1 - 1 Lijiang Jiayunhao (1 - 0) - - -
Final Jiangsu Yancheng Dingli 3 - 1 Shaanxi Chang'an (1 - 0) - - -
Final Yinchuan Helanshan 4 - 1 Yanbian Beiguo (2 - 0) - - -
Final Baoding Yingli Yitong 1 - 2 Qingdao Jonoon (1 - 0) - - -
Final Jiangxi Liansheng 4 - 0 Hainan Seamen (2 - 0) - - -
Final Zhenjiang Huasa 1 - 3 Hunan Xiangtao (0 - 1) - - -
Final Nantong Zhiyun 2 - 0 Suzhou Dongwu (0 - 0) - - -
Vineri 25.05.2018
1
x
2
Final Dalian Boyang 2 - 1 Shaanxi Chang'an (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 26.05.2018
1
x
2
Final Hebei Elite 2 - 0 Hohhot Dongjin (2 - 0) - - -
Final Shenyang City 2 - 1 Baoding Yingli Yitong (1 - 1) - - -
Final Yanbian Beiguo 0 - 1 Qingdao Jonoon (0 - 0) - - -
Final Lijiang Jiayunhao 2 - 2 Jiangxi Liansheng (1 - 1) - - -
Final Suzhou Dongwu 3 - 1 Anhui Hefei Guiguan (2 - 1) - - -
Final Yinchuan Helanshan 1 - 0 Jiangsu Yancheng Dingli (0 - 0) - - -
Final Fujian Tianxin 1 - 0 Zhenjiang Huasa (1 - 0) - - -
Final Hainan Seamen 0 - 0 Nantong Zhiyun (0 - 0) - - -
Final Hunan Xiangtao 3 - 1 Shanghai Sunfun (0 - 0) - - -
Final Sichuan Annapurna 4 - 0 Shenzhen Pengcheng (3 - 0) - - -
Final Zibo Sunday 0 - 3 Jilin Baijia (0 - 1) - - -
14:30 Shaanxi Chang'an -:- Dalian Boyang - - - -
Final Shenzhen Ledman 1 - 0 Sichuan (1 - 0) - - -
Duminicã 27.05.2018
1
x
2
Final BIT 3 - 1 Baotou Nanjiao (2 - 1) - - -
Sâmbãtã 02.06.2018
1
x
2
10:30 BIT -:- Baotou Nanjiao - - - -
Final Dalian Boyang 1 - 0 Jilin Baijia (1 - 0) - - -
Final Jiangsu Yancheng Dingli 1 - 0 Qingdao Jonoon (0 - 0) - - -
10:30 Yanbian Beiguo -:- Shenyang City - - - -
Final Anhui Hefei Guiguan 3 - 2 Zhenjiang Huasa (1 - 1) - - -
Final Baotou Nanjiao 0 - 2 Zibo Sunday (0 - 1) - - -
Final Shanghai Sunfun 0 - 0 Fujian Tianxin (0 - 0) - - -
Final Hohhot Dongjin 0 - 2 BIT (0 - 1) - - -
Final Shenzhen Pengcheng 0 - 0 Hunan Xiangtao (0 - 0) - - -
Final Sichuan 0 - 1 Sichuan Annapurna (0 - 1) - - -
Final Suzhou Dongwu 0 - 1 Hainan Seamen (0 - 0) - - -
Final Baoding Yingli Yitong 3 - 3 Hebei Elite (1 - 2) - - -
Final Jiangxi Liansheng 0 - 2 Shenzhen Ledman (0 - 1) - - -
Final Shaanxi Chang'an 1 - 0 Yinchuan Helanshan (0 - 0) - - -
Final Nantong Zhiyun 2 - 0 Lijiang Jiayunhao (2 - 0) - - -
Duminicã 03.06.2018
1
x
2
Final Shenyang City 4 - 0 Yanbian Beiguo (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 09.06.2018
1
x
2
Final Jilin Baijia 1 - 0 Baotou Nanjiao (0 - 0) - - -
Final Yinchuan Helanshan 2 - 0 Dalian Boyang (1 - 0) - - -
Final BIT 4 - 2 Baoding Yingli Yitong (1 - 1) - - -
Final Hebei Elite 0 - 0 Yanbian Beiguo (0 - 0) - - -
Final Shenyang City 1 - 2 Jiangsu Yancheng Dingli (1 - 0) - - -
Final Suzhou Dongwu 0 - 0 Lijiang Jiayunhao (0 - 0) - - -
Final Zibo Sunday 5 - 0 Hohhot Dongjin (1 - 0) - - -
Final Hainan Seamen 1 - 0 Anhui Hefei Guiguan (0 - 0) - - -
Final Hunan Xiangtao 0 - 0 Sichuan (0 - 0) - - -
Final Fujian Tianxin 1 - 1 Shenzhen Pengcheng (1 - 1) - - -
Final Shenzhen Ledman 1 - 3 Nantong Zhiyun (0 - 1) - - -
Final Sichuan Annapurna 6 - 1 Jiangxi Liansheng (2 - 1) - - -
Final Zhenjiang Huasa 2 - 1 Shanghai Sunfun (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 16.06.2018
1
x
2
Final Dalian Boyang 2 - 1 Baotou Nanjiao (0 - 0) - - -
Final Jiangsu Yancheng Dingli 2 - 1 Hebei Elite (1 - 1) - - -
Final Yinchuan Helanshan 1 - 3 Qingdao Jonoon (1 - 2) - - -
Final Anhui Hefei Guiguan 3 - 1 Shanghai Sunfun (1 - 0) - - -
Final Hohhot Dongjin 2 - 0 Jilin Baijia (0 - 0) - - -
Final Shenzhen Pengcheng 3 - 0 Zhenjiang Huasa (1 - 0) - - -
Final Sichuan 0 - 1 Fujian Tianxin (0 - 1) - - -
Final Hainan Seamen 0 - 0 Lijiang Jiayunhao (0 - 0) - - -
Final Baoding Yingli Yitong 0 - 1 Zibo Sunday (0 - 1) - - -
Final Jiangxi Liansheng 2 - 2 Hunan Xiangtao (1 - 0) - - -
Final Shaanxi Chang'an 1 - 1 Shenyang City (1 - 0) - - -
Final Nantong Zhiyun 1 - 2 Sichuan Annapurna (0 - 1) - - -
Duminicã 17.06.2018
1
x
2
Amanat Yanbian Beiguo - BIT - - - -
Final Suzhou Dongwu 0 - 0 Shenzhen Ledman (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 23.06.2018
1
x
2
10:30 Jilin Baijia -:- Baoding Yingli Yitong - - - -
10:30 Qingdao Jonoon -:- Dalian Boyang - - - -
11:00 Baotou Nanjiao -:- Hohhot Dongjin - - - -
11:00 BIT -:- Jiangsu Yancheng Dingli - - - -
11:00 Hebei Elite -:- Shaanxi Chang'an - - - -
11:00 Shanghai Sunfun -:- Shenzhen Pengcheng - - - -
11:00 Shenyang City -:- Yinchuan Helanshan - - - -
11:00 Lijiang Jiayunhao -:- Anhui Hefei Guiguan - - - -
11:30 Hunan Xiangtao -:- Nantong Zhiyun - - - -
14:30 Fujian Tianxin -:- Jiangxi Liansheng - - - -
14:30 Shenzhen Ledman -:- Hainan Seamen - - - -
14:30 Sichuan Annapurna -:- Suzhou Dongwu - - - -
14:30 Zhenjiang Huasa -:- Sichuan - - - -
14:35 Zibo Sunday -:- Yanbian Beiguo - - - -
Statistici Yi League ( 315 meciuri jucate din 350 )
Partide jucate 315
Victorii gazde 42.9%
Victorii oaspeți 33.3%
Egaluri 23.8%
Total goluri 767
Goluri / meci 2.43
Goluri / meci echipa gazdă 1.31
Goluri / meci echipa oaspete 1.06
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii 21
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 88.6%
Peste 1.5 goluri 66.7%
Peste 2.5 goluri 45.4%
Peste 3.5 goluri 24.4%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 63.2%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 24.8%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 9.2%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 1.3%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 70.5%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 38.4%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 17.5%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 6.3%
Goluri în repriza 1 313
Goluri în repriza 2 419
Goluri în repriza 1 (gazde) 190
Goluri în repriza 2 (gazde) 224
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 123
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 203
Echipa gazdă învinge la 0 76 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 73 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 3 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 7 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 73 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 76 meciuri
Echipa gazdă a înscris 203 meciuri
Echipa oaspete a înscris 200 meciuri
Nu s-au marcat goluri 39 meciuri
Penalty-uri înscrise 20
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Top echipe Yi League
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Baotou Nanjiao 0.57 23 16 7 8 4 4 15 12 3
2 Hunan Xiangtao 1.38 24 14 10 11 6 5 13 8 5
3 BIT 1.33 21 14 7 11 7 4 10 7 3
4 Shenzhen Ledman 1.54 28 13 15 13 8 5 15 5 10
5 Shanghai Sunfun 0.7 23 13 10 11 5 6 12 8 4
6 Jilin Baijia 0.96 23 12 11 11 6 5 12 6 6
7 Zhenjiang Huasa 0.83 24 12 12 12 6 6 12 6 6
8 Sichuan Annapurna 2.12 25 11 14 11 5 6 14 6 8
9 Shenyang City 1.83 23 11 12 12 9 3 11 2 9
10 Hebei Elite 1.65 23 11 12 10 3 7 13 8 5
11 Qingdao Jonoon 1.64 25 11 14 12 5 7 13 6 7
12 Shaanxi Chang'an 1.56 25 11 14 12 4 8 13 7 6
13 Yinchuan Helanshan 1.46 28 11 17 14 6 8 14 5 9
14 Nantong Zhiyun 1.46 26 11 15 12 6 6 14 5 9
15 Meizhou Meixian Techand 1.38 16 11 5 8 6 2 8 5 3
16 Jiangsu Yancheng Dingli 1.3 23 11 12 13 6 7 10 5 5
17 Jiangxi Liansheng 1.22 23 11 12 13 6 7 10 5 5
18 Hohhot Dongjin 0.54 24 11 13 13 5 8 11 6 5
19 Baoding Yingli Yitong 1.33 12 9 3 7 4 3 5 5 0
20 Dalian Boyang 1.04 23 7 16 13 5 8 10 2 8
21 Yanbian Beiguo 0.64 11 7 4 5 4 1 6 3 3
22 Heilongjiang Lava Spring 1.81 16 6 10 10 6 4 6 0 6
23 Anhui Hefei Guiguan 1.17 12 6 6 6 4 2 6 2 4
24 Suzhou Dongwu 0.83 23 6 17 14 5 9 9 1 8
25 Zibo Sunday 1.33 12 5 7 5 3 2 7 2 5
26 Hainan Seamen 0.39 23 5 18 12 2 10 11 3 8
27 Chengdu Qianbao 1.33 12 4 8 7 2 5 5 2 3
28 Fujian Tianxin 0.92 12 4 8 5 0 5 7 4 3
29 Shanghai JuJu Sports 0.73 11 4 7 5 1 4 6 3 3
30 Shenzhen Pengcheng 0.58 12 4 8 7 2 5 5 2 3
31 Sichuan 0.67 12 2 10 7 1 6 5 1 4
32 Lijiang Jiayunhao 0.25 12 2 10 5 1 4 7 1 6
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Sichuan Annapurna 2 - 0 3 - 2 5 - 2 4 - 1 2 - 1 4 - 1 53 - 10
2 Shenzhen Ledman 3 - 2 2 - 1 8 - 1 8 - 1 2 - 2 5 - 5 43 - 22
3 Shenyang City 0 - 1 3 - 0 1 - 2 5 - 2 2 - 2 4 - 1 42 - 16
4 Qingdao Jonoon 4 - 0 4 - 0 3 - 4 5 - 3 5 - 1 4 - 2 41 - 19
5 Yinchuan Helanshan 2 - 0 1 - 1 1 - 1 4 - 1 7 - 4 3 - 1 41 - 19
6 Shaanxi Chang'an 0 - 1 3 - 1 3 - 3 1 - 2 4 - 2 6 - 1 39 - 23
7 Nantong Zhiyun 2 - 0 1 - 2 2 - 0 1 - 1 2 - 3 6 - 2 38 - 18
8 Hebei Elite 1 - 1 1 - 2 3 - 2 2 - 6 5 - 1 3 - 1 38 - 28
9 Hunan Xiangtao 4 - 3 5 - 0 0 - 4 4 - 1 3 - 0 1 - 4 33 - 28
10 Jiangsu Yancheng Dingli 2 - 4 1 - 1 3 - 1 0 - 2 1 - 1 2 - 5 30 - 22
11 Heilongjiang Lava Spring 4 - 1 3 - 1 2 - 2 6 - 0 6 - 1 8 - 2 29 - 7
12 Jiangxi Liansheng 1 - 1 0 - 0 2 - 4 1 - 2 4 - 3 5 - 2 28 - 30
13 BIT 3 - 3 0 - 3 4 - 2 3 - 4 1 - 4 2 - 8 28 - 34
14 Dalian Boyang 2 - 2 1 - 4 1 - 1 0 - 2 0 - 4 4 - 3 24 - 25
15 Meizhou Meixian Techand 3 - 1 1 - 1 4 - 2 3 - 3 1 - 2 8 - 6 22 - 20
16 Jilin Baijia 1 - 3 1 - 0 0 - 0 1 - 3 2 - 1 2 - 2 22 - 34
17 Zhenjiang Huasa 1 - 6 0 - 2 0 - 3 1 - 7 2 - 1 5 - 3 20 - 43
18 Suzhou Dongwu 3 - 1 1 - 2 4 - 1 2 - 1 2 - 0 1 - 1 19 - 13
19 Chengdu Qianbao 2 - 0 1 - 1 4 - 1 2 - 2 2 - 1 2 - 4 16 - 10
20 Zibo Sunday 0 - 0 0 - 1 2 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 3 16 - 16
21 Baoding Yingli Yitong 0 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 16 - 19
22 Shanghai Sunfun 1 - 3 1 - 3 0 - 4 1 - 3 0 - 4 4 - 9 16 - 52
23 Anhui Hefei Guiguan 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 14 - 17
24 Hohhot Dongjin 0 - 1 2 - 5 2 - 2 2 - 3 0 - 5 3 - 6 13 - 44
25 Baotou Nanjiao 2 - 3 1 - 2 0 - 5 1 - 4 0 - 2 3 - 10 13 - 65
26 Fujian Tianxin 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 11 - 13
27 Hainan Seamen 1 - 3 1 - 3 1 - 4 1 - 2 0 - 2 2 - 5 9 - 30
28 Sichuan 0 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 8 - 4
29 Shanghai JuJu Sports 0 - 5 3 - 3 1 - 4 1 - 2 1 - 4 2 - 2 8 - 18
30 Shenzhen Pengcheng 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 13
31 Yanbian Beiguo 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 23
32 Lijiang Jiayunhao 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 1 3 - 12
Transferuri Yi League
Jucător

An:

Echipa: