Sound

1.Liga Classic Group 1 Elvetia - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
Vineri 04.08.2017
1
x
2
Final Grand-Lancy 3 - 2 Étoile Carouge (2 - 0) - - -
Sâmbãtã 05.08.2017
1
x
2
Final Black Stars 2 - 3 Baden (1 - 0) - - -
Final Zug 0 - 2 Solothurn - - - -
Final Balzers 0 - 3 Bellinzona (0 - 1) - - -
Final Wettswil-Bonstetten 1 - 2 Thalwil (1 - 2) - - -
Final Winterthur II 3 - 3 Red Star Zürich (1 - 2) - - -
18:00 Azzurri 90 -:- Portalban - - - -
Final Echallens 1 - 0 Young Boys II (0 - 0) - - -
Final Fribourg 3 - 1 Martigny Sports (0 - 1) - - -
Final Buochs 0 - 0 Münsingen (0 - 0) - - -
Final Gossau 2 - 5 St. Gallen II (1 - 3) - - -
Final Azzurri 90 2 - 1 Portalban / Gletterens (0 - 0) - - -
Final Kickers Luzern 0 - 2 Grasshopper II - - - -
Final Meyrin 1 - 1 Düdingen - - - -
Final Mendrisio 0 - 0 Eschen Mauren (0 - 0) - - -
Final Tuggen 0 - 0 Höngg (0 - 0) - - -
Final Bassecourt 1 - 1 Schötz (1 - 1) - - -
Duminicã 06.08.2017
1
x
2
15:30 Naters -:- Lausanne Sport II - - - -
Final Naters 0 - 1 Lausanne Sport II (0 - 0) - - -
Final Sursee 2 - 1 Delémont (0 - 0) - - -
Final Thun II 0 - 0 Vevey Sports (0 - 0) - - -
Final Langenthal 1 - 5 Luzern II (1 - 2) - - -
Final Kosova 2 - 0 Seuzach - - - -
18:00 Grand-Lancy -:- Étoile Carouge - - - -
Sâmbãtã 12.08.2017
1
x
2
Final Lausanne Sport II 2 - 2 Meyrin - - - -
Final Solothurn 3 - 1 Buochs (2 - 0) - - -
Final Eschen Mauren 1 - 3 Winterthur II (1 - 2) - - -
Final Höngg 3 - 3 Red Star Zürich - - - -
Final Thalwil 2 - 0 Balzers - - - -
Final Azzurri 90 3 - 0 Fribourg (0 - 0) - - -
Final Seuzach 1 - 1 Mendrisio (0 - 0) - - -
Final Young Boys II 2 - 2 Grand-Lancy (1 - 0) - - -
Final Bellinzona 1 - 1 Gossau (0 - 1) - - -
Final Étoile Carouge 4 - 2 Naters (2 - 2) - - -
Duminicã 13.08.2017
1
x
2
15:30 Young Boys II -:- Grand-Lancy - - - -
Final Luzern II 3 - 2 Black Stars - - - -
16:00 Portalban -:- Vevey Sports - - - -
Final Portalban / Gletterens 3 - 2 Vevey Sports - - - -
Final Grasshopper II 5 - 1 Langenthal (2 - 1) - - -
18:00 Grasshopper II -:- Langenthal - - - -
Miercuri 16.08.2017
1
x
2
Final Schötz 1 - 0 Delémont (0 - 0) - - -
Final Tuggen 2 - 0 Wettswil-Bonstetten (0 - 0) - - -
Final Düdingen 1 - 2 Thun II (1 - 2) - - -
Final Martigny Sports 3 - 1 Echallens (1 - 0) - - -
Final Baden 3 - 1 Sursee (2 - 1) - - -
Final Bassecourt 1 - 1 Zug (0 - 1) - - -
Final St. Gallen II 0 - 2 Kosova (0 - 2) - - -
Final Münsingen 5 - 0 Kickers Luzern (3 - 0) - - -
Sâmbãtã 19.08.2017
1
x
2
Final Black Stars 3 - 2 Grasshopper II (2 - 1) - - -
Final Zug 1 - 2 Schötz (0 - 0) - - -
Final Red Star Zürich 2 - 2 Eschen Mauren (2 - 1) - - -
Final Wettswil-Bonstetten 2 - 0 Höngg (1 - 0) - - -
Final Winterthur II 1 - 5 Seuzach (0 - 2) - - -
Final Sursee 3 - 4 Luzern II (2 - 2) - - -
Final Echallens 1 - 3 Azzurri 90 (0 - 2) - - -
Final Fribourg 1 - 0 Portalban / Gletterens (1 - 0) - - -
Final Grand-Lancy 5 - 0 Martigny Sports (2 - 0) - - -
Final Buochs 3 - 2 Bassecourt (3 - 1) - - -
Final Gossau 1 - 2 Thalwil (0 - 2) - - -
Final Kickers Luzern 0 - 4 Solothurn (0 - 0) - - -
Final Düdingen 2 - 5 Vevey Sports (0 - 2) - - -
Final Meyrin 3 - 0 Étoile Carouge (2 - 0) - - -
Final Mendrisio 2 - 0 St. Gallen II (2 - 0) - - -
Final Balzers 0 - 3 Tuggen (0 - 1) - - -
Final Delémont 1 - 0 Baden (1 - 0) - - -
Duminicã 20.08.2017
1
x
2
Final Naters 2 - 3 Young Boys II (1 - 1) - - -
Final Thun II 1 - 4 Lausanne Sport II (0 - 2) - - -
Final Langenthal 2 - 4 Münsingen (0 - 2) - - -
16:30 Kosova -:- Bellinzona - - - -
Final Kosova 1 - 2 Bellinzona (0 - 0) - - -
Marþi 22.08.2017
1
x
2
Final Eschen Mauren 2 - 2 Seuzach (1 - 2) - - -
Sâmbãtã 26.08.2017
1
x
2
Final Grasshopper II 5 - 3 Sursee (1 - 1) - - -
Final Luzern II 4 - 4 Delémont (3 - 2) - - -
Final Schötz 2 - 2 Baden (2 - 0) - - -
Final Solothurn 2 - 0 Langenthal (0 - 0) - - -
Final Zug 3 - 5 Buochs (1 - 3) - - -
Final Höngg 2 - 1 Eschen Mauren (2 - 0) - - -
Final Thalwil 1 - 1 Kosova (0 - 0) - - -
Final Tuggen 2 - 3 Gossau (1 - 1) - - -
Final Wettswil-Bonstetten 4 - 0 Balzers (1 - 0) - - -
Final Martigny Sports 6 - 3 Naters (2 - 1) - - -
Final Azzurri 90 3 - 1 Grand-Lancy (0 - 0) - - -
Final Fribourg 2 - 0 Echallens (0 - 0) - - -
Final Seuzach 0 - 2 Red Star Zürich (0 - 1) - - -
Final Bellinzona 2 - 1 Mendrisio (2 - 0) - - -
Final Étoile Carouge 6 - 1 Thun II (1 - 0) - - -
Final Bassecourt 4 - 0 Kickers Luzern (2 - 0) - - -
Duminicã 27.08.2017
1
x
2
Final Lausanne Sport II 4 - 0 Vevey Sports (1 - 0) - - -
Final Young Boys II 1 - 2 Meyrin (0 - 2) - - -
Final Münsingen 2 - 0 Black Stars (2 - 0) - - -
Final Portalban / Gletterens 3 - 1 Düdingen (1 - 0) - - -
Final St. Gallen II 3 - 3 Winterthur II (2 - 1) - - -
Vineri 01.09.2017
1
x
2
Final Étoile Carouge 0 - 1 Vevey Sports (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 02.09.2017
1
x
2
Final Black Stars 1 - 2 Solothurn (0 - 0) - - -
Final Baden 2 - 1 Luzern II (0 - 0) - - -
Final Mendrisio 1 - 1 Thalwil (1 - 0) - - -
Final Red Star Zürich 1 - 0 St. Gallen II (1 - 0) - - -
Final Winterthur II 2 - 4 Bellinzona (0 - 2) - - -
Final Sursee 2 - 2 Münsingen (1 - 0) - - -
Final Echallens 2 - 0 Portalban / Gletterens (1 - 0) - - -
Final Grand-Lancy 1 - 3 Fribourg (0 - 1) - - -
Final Buochs 2 - 2 Schötz (2 - 0) - - -
Final Gossau 3 - 0 Wettswil-Bonstetten (1 - 0) - - -
Final Kickers Luzern 1 - 0 Zug (0 - 0) - - -
Final Düdingen 1 - 0 Lausanne Sport II (1 - 0) - - -
Final Meyrin 2 - 0 Martigny Sports (0 - 0) - - -
Final Thun II 1 - 4 Young Boys II (0 - 1) - - -
Final Delémont 3 - 2 Grasshopper II (1 - 2) - - -
Duminicã 03.09.2017
1
x
2
Final Naters 2 - 1 Azzurri 90 (0 - 0) - - -
Final Langenthal 0 - 0 Bassecourt (0 - 0) - - -
Final Kosova 1 - 2 Tuggen (1 - 1) - - -
Sâmbãtã 09.09.2017
1
x
2
Final Grasshopper II 2 - 2 Baden (2 - 2) - - -
Final Schötz 1 - 3 Luzern II (1 - 1) - - -
Final Solothurn 3 - 0 Sursee (1 - 0) - - -
Final Zug 1 - 0 Langenthal (1 - 0) - - -
Final Balzers 0 - 2 Gossau (0 - 1) - - -
Final Höngg 4 - 2 Seuzach (1 - 0) - - -
Final Tuggen 1 - 2 Mendrisio (1 - 2) - - -
Final Wettswil-Bonstetten 0 - 0 Kosova - - - -
Final Azzurri 90 2 - 4 Meyrin (1 - 2) - - -
Final Echallens 4 - 1 Grand-Lancy (3 - 0) - - -
Final Fribourg 3 - 2 Naters (1 - 0) - - -
Final Buochs 5 - 0 Kickers Luzern (2 - 0) - - -
Final Portalban / Gletterens 2 - 3 Lausanne Sport II - - - -
Final Young Boys II 0 - 0 Vevey Sports - - - -
Final Thalwil 4 - 6 Winterthur II (1 - 6) - - -
Final Étoile Carouge 5 - 2 Düdingen (2 - 1) - - -
Final Bassecourt 1 - 2 Black Stars - - - -
Duminicã 10.09.2017
1
x
2
Final Münsingen 3 - 1 Delémont (1 - 0) - - -
Final Martigny Sports 4 - 1 Thun II (1 - 1) - - -
Final Bellinzona 4 - 1 Red Star Zürich (3 - 0) - - -
Final St. Gallen II 0 - 2 Eschen Mauren (0 - 1) - - -
Miercuri 13.09.2017
1
x
2
Final Balzers 4 - 0 Höngg (3 - 0) - - -
Vineri 15.09.2017
1
x
2
Final Langenthal 1 - 4 Buochs (1 - 1) - - -
Sâmbãtã 16.09.2017
1
x
2
Final Black Stars 0 - 1 Zug (0 - 0) - - -
Final Luzern II 1 - 3 Grasshopper II - - - -
Final Red Star Zürich 1 - 3 Thalwil (1 - 1) - - -
Final Winterthur II 0 - 1 Tuggen (0 - 1) - - -
Final Martigny Sports 0 - 3 Vevey Sports (0 - 2) - - -
Final Grand-Lancy 3 - 1 Portalban / Gletterens (1 - 1) - - -
Final Eschen Mauren 1 - 2 Bellinzona (0 - 2) - - -
Final Gossau 3 - 2 Höngg (2 - 0) - - -
Final Seuzach 2 - 2 St. Gallen II (1 - 1) - - -
Final Düdingen 1 - 1 Young Boys II (0 - 0) - - -
Final Meyrin 1 - 2 Fribourg (1 - 0) - - -
Final Thun II 1 - 1 Azzurri 90 (1 - 0) - - -
Duminicã 17.09.2017
1
x
2
Final Lausanne Sport II 2 - 2 Étoile Carouge - - - -
Final Sursee 2 - 3 Bassecourt (0 - 3) - - -
Final Mendrisio 3 - 1 Wettswil-Bonstetten (1 - 0) - - -
Miercuri 20.09.2017
1
x
2
Final Baden 1 - 2 Münsingen (1 - 1) - - -
Final Kickers Luzern 0 - 4 Schötz (0 - 1) - - -
Final Kosova 2 - 0 Balzers (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 23.09.2017
1
x
2
Final Schötz 4 - 3 Grasshopper II (0 - 2) - - -
Final Zug 3 - 2 Sursee (3 - 2) - - -
Final Balzers 0 - 0 Mendrisio - - - -
Final Höngg 2 - 1 St. Gallen II (2 - 1) - - -
Final Tuggen 4 - 4 Red Star Zürich (1 - 1) - - -
Final Wettswil-Bonstetten 1 - 1 Winterthur II (0 - 1) - - -
Final Martigny Sports 1 - 0 Düdingen (1 - 0) - - -
Final Azzurri 90 4 - 0 Vevey Sports (1 - 0) - - -
Final Echallens 3 - 2 Meyrin (2 - 0) - - -
Final Fribourg 1 - 3 Thun II (0 - 1) - - -
Final Grand-Lancy 2 - 1 Naters (2 - 1) - - -
Final Buochs 1 - 1 Black Stars (0 - 0) - - -
Final Solothurn 2 - 0 Baden (1 - 0) - - -
Final Gossau 5 - 0 Kosova (3 - 0) - - -
Final Kickers Luzern 0 - 2 Langenthal (0 - 0) - - -
Final Portalban / Gletterens 0 - 6 Étoile Carouge - - - -
Final Thalwil 1 - 0 Eschen Mauren (1 - 0) - - -
Final Young Boys II 2 - 0 Lausanne Sport II (1 - 0) - - -
Final Bellinzona 1 - 1 Seuzach - - - -
Final Bassecourt 2 - 3 Delémont (0 - 2) - - -
Duminicã 24.09.2017
1
x
2
Final Münsingen 1 - 1 Luzern II (0 - 0) - - -
Miercuri 27.09.2017
1
x
2
Final Naters 1 - 0 Echallens (0 - 0) - - -
Final Delémont 0 - 4 Solothurn (0 - 2) - - -
Vineri 29.09.2017
1
x
2
Final Sursee 1 - 2 Buochs (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 30.09.2017
1
x
2
Final Black Stars 5 - 0 Kickers Luzern (2 - 0) - - -
Final Lausanne Sport II 2 - 3 Martigny Sports (1 - 2) - - -
Final Baden 5 - 1 Bassecourt (1 - 0) - - -
Final Luzern II 2 - 3 Solothurn (0 - 0) - - -
Final Eschen Mauren 0 - 0 Tuggen (0 - 0) - - -
Final Mendrisio 3 - 1 Gossau (0 - 0) - - -
Final Red Star Zürich 1 - 0 Wettswil-Bonstetten (0 - 0) - - -
Final St. Gallen II 4 - 3 Bellinzona (2 - 2) - - -
Final Étoile Carouge 2 - 0 Young Boys II (1 - 0) - - -
Final Seuzach 2 - 1 Thalwil (0 - 1) - - -
Final Düdingen 1 - 3 Azzurri 90 (0 - 3) - - -
Final Vevey Sports 0 - 1 Fribourg (0 - 0) - - -
Final Meyrin 2 - 4 Grand-Lancy (1 - 2) - - -
Final Thun II 1 - 2 Echallens (0 - 0) - - -
Duminicã 01.10.2017
1
x
2
Final Naters 0 - 2 Portalban / Gletterens (0 - 1) - - -
Final Winterthur II 1 - 1 Balzers (0 - 1) - - -
Final Langenthal 0 - 2 Schötz (0 - 1) - - -
Final Kosova 0 - 4 Höngg (0 - 1) - - -
Final Delémont 0 - 2 Zug - - - -
Final Grasshopper II 1 - 2 Münsingen - - - -
Sâmbãtã 14.10.2017
1
x
2
Final Schötz 0 - 1 Münsingen (0 - 0) - - -
Final Zug 4 - 1 Baden (2 - 1) - - -
Final Balzers 3 - 1 Red Star Zürich (1 - 1) - - -
Final Höngg 0 - 1 Bellinzona (0 - 1) - - -
Final Thalwil 1 - 1 St. Gallen II (0 - 0) - - -
Final Tuggen 1 - 1 Seuzach (0 - 1) - - -
Final Wettswil-Bonstetten 2 - 0 Eschen Mauren (0 - 0) - - -
Final Martigny Sports 2 - 2 Étoile Carouge (2 - 0) - - -
Final Azzurri 90 3 - 1 Lausanne Sport II (3 - 1) - - -
Final Echallens 1 - 2 Vevey Sports (0 - 1) - - -
Final Fribourg 3 - 3 Düdingen (2 - 2) - - -
Final Grand-Lancy 4 - 3 Thun II (1 - 2) - - -
Final Buochs 4 - 2 Delémont (2 - 0) - - -
Final Solothurn 2 - 1 Grasshopper II (1 - 1) - - -
Final Gossau 2 - 0 Winterthur II (1 - 0) - - -
Final Kickers Luzern 2 - 1 Sursee (0 - 0) - - -
Final Portalban / Gletterens 0 - 0 Young Boys II (0 - 0) - - -
Final Bassecourt 0 - 5 Luzern II (0 - 2) - - -
Duminicã 15.10.2017
1
x
2
Final Naters 1 - 0 Meyrin (1 - 0) - - -
Final Langenthal 3 - 3 Black Stars (0 - 1) - - -
Final Kosova 2 - 0 Mendrisio (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 21.10.2017
1
x
2
Final Baden 1 - 4 Buochs (0 - 3) - - -
Final Black Stars 6 - 0 Schötz (2 - 0) - - -
Final Luzern II 2 - 1 Zug - - - -
Final Eschen Mauren 3 - 0 Balzers (0 - 0) - - -
Final Mendrisio 1 - 0 Höngg (1 - 0) - - -
Final Red Star Zürich 3 - 3 Gossau (3 - 2) - - -
Final St. Gallen II 3 - 0 Tuggen (1 - 0) - - -
Final Winterthur II 0 - 4 Kosova - - - -
Final Sursee 2 - 0 Langenthal (0 - 0) - - -
Final Étoile Carouge 1 - 1 Azzurri 90 (1 - 0) - - -
Final Münsingen 1 - 1 Solothurn (0 - 1) - - -
Final Seuzach 4 - 2 Wettswil-Bonstetten (2 - 2) - - -
Final Düdingen 1 - 1 Echallens (1 - 0) - - -
Final Vevey Sports 3 - 1 Grand-Lancy (2 - 1) - - -
Final Meyrin 3 - 1 Portalban / Gletterens (1 - 1) - - -
Final Young Boys II 4 - 2 Martigny Sports (1 - 1) - - -
Final Bellinzona 1 - 0 Thalwil (1 - 0) - - -
Duminicã 22.10.2017
1
x
2
Final Lausanne Sport II 1 - 0 Fribourg (1 - 0) - - -
Final Thun II 2 - 3 Naters (1 - 1) - - -
Final Delémont 5 - 0 Kickers Luzern (0 - 0) - - -
Final Grasshopper II 6 - 1 Bassecourt (4 - 1) - - -
Sâmbãtã 28.10.2017
1
x
2
Final Black Stars 5 - 1 Sursee (2 - 0) - - -
Final Zug 1 - 5 Grasshopper II (0 - 2) - - -
Final Balzers 4 - 0 Seuzach (1 - 0) - - -
Final Höngg 2 - 2 Thalwil (1 - 1) - - -
Final Tuggen 2 - 5 Bellinzona (0 - 2) - - -
Final Wettswil-Bonstetten 0 - 3 St. Gallen II (0 - 0) - - -
Final Azzurri 90 2 - 2 Young Boys II (1 - 0) - - -
Final Grand-Lancy 4 - 0 Düdingen (1 - 0) - - -
Final Buochs 3 - 0 Luzern II (1 - 0) - - -
Final Gossau 4 - 1 Eschen Mauren (2 - 0) - - -
Final Kickers Luzern 0 - 4 Baden (0 - 1) - - -
Final Portalban / Gletterens 1 - 2 Martigny Sports - - - -
Final Meyrin 0 - 1 Thun II (0 - 0) - - -
Final Bassecourt 1 - 1 Münsingen (0 - 1) - - -
Duminicã 29.10.2017
1
x
2
Final Fribourg 3 - 2 Étoile Carouge (1 - 1) - - -
Final Naters 1 - 0 Vevey Sports (1 - 0) - - -
Final Schötz 0 - 1 Solothurn (0 - 1) - - -
Final Mendrisio 3 - 2 Winterthur II (2 - 0) - - -
Final Langenthal 2 - 3 Delémont (0 - 0) - - -
Final Kosova 1 - 2 Red Star Zürich (0 - 1) - - -
Marþi 31.10.2017
1
x
2
Final Echallens 1 - 3 Lausanne Sport II (1 - 2) - - -
Sâmbãtã 04.11.2017
1
x
2
Final Eschen Mauren 0 - 0 Kosova (0 - 0) - - -
Final Baden 0 - 3 Langenthal (0 - 0) - - -
Final Luzern II 2 - 1 Kickers Luzern (1 - 0) - - -
Final Red Star Zürich 0 - 0 Mendrisio (0 - 0) - - -
Final Thalwil 1 - 1 Tuggen (0 - 0) - - -
Final Martigny Sports 5 - 0 Azzurri 90 - - - -
Final Sursee 5 - 0 Schötz (3 - 0) - - -
Final Étoile Carouge 3 - 0 Echallens (2 - 0) - - -
Final Solothurn 2 - 0 Bassecourt (0 - 0) - - -
Final Seuzach 2 - 2 Gossau - - - -
Final Düdingen 0 - 0 Naters (0 - 0) - - -
Final Vevey Sports 1 - 1 Meyrin - - - -
Final Thun II 3 - 1 Portalban / Gletterens (1 - 0) - - -
Final Young Boys II 2 - 1 Fribourg (2 - 0) - - -
Final Bellinzona 4 - 1 Wettswil-Bonstetten (0 - 1) - - -
Duminicã 05.11.2017
1
x
2
Final Delémont 0 - 1 Black Stars (0 - 1) - - -
Final Lausanne Sport II 0 - 2 Lancy (0 - 2) - - -
Final Münsingen 0 - 0 Zug (0 - 0) - - -
Final Winterthur II 2 - 0 Höngg (0 - 0) - - -
Final Grasshopper II 2 - 2 Buochs (2 - 0) - - -
Final St. Gallen II 1 - 2 Balzers (1 - 2) - - -
Sâmbãtã 11.11.2017
1
x
2
Final Eschen Mauren 0 - 1 Mendrisio (0 - 0) - - -
Final Lausanne Sport II 0 - 1 Naters - - - -
Final Vevey Sports 3 - 1 Thun II - - - -
Final Baden 0 - 1 Black Stars (0 - 0) - - -
Final Luzern II 2 - 0 Langenthal (0 - 0) - - -
Final Schötz 3 - 2 Bassecourt (2 - 1) - - -
Final Höngg 5 - 1 Tuggen - - - -
Final Red Star Zürich 4 - 3 Winterthur II (1 - 2) - - -
Final St. Gallen II 2 - 1 Gossau (0 - 1) - - -
Final Martigny Sports 2 - 1 Fribourg - - - -
Final Étoile Carouge 1 - 2 Lancy (1 - 0) - - -
Final Young Boys II 0 - 0 Echallens (0 - 0) - - -
Final Grasshopper II 5 - 2 Kickers Luzern (4 - 0) - - -
Final Solothurn 3 - 1 Zug (1 - 0) - - -
Final Seuzach 2 - 5 Kosova (0 - 4) - - -
Final Bellinzona 2 - 0 Balzers (0 - 0) - - -
Duminicã 12.11.2017
1
x
2
Final Delémont 2 - 0 Sursee (0 - 0) - - -
Final Münsingen 2 - 2 Buochs - - - -
Final Thalwil 2 - 0 Wettswil-Bonstetten - - - -
Final Portalban / Gletterens 1 - 0 Azzurri 90 - - - -
Sâmbãtã 18.11.2017
1
x
2
Final Düdingen 3 - 4 Meyrin (2 - 1) - - -
Sâmbãtã 03.03.2018
1
x
2
Final Thun II 1 - 1 Düdingen - - - -
Final Black Stars 0 - 3 Luzern II (0 - 0) - - -
Final Kickers Luzern 0 - 4 Münsingen (0 - 4) - - -
Duminicã 04.03.2018
1
x
2
Final Kosova 3 - 1 St. Gallen II - - - -
Sâmbãtã 10.03.2018
1
x
2
Final Eschen Mauren 1 - 0 Red Star Zürich (0 - 0) - - -
Final Baden 1 - 3 Delémont (1 - 1) - - -
Final Grasshopper II 1 - 2 Black Stars (0 - 0) - - -
Final Luzern II 2 - 1 Sursee (0 - 0) - - -
Final Schötz 2 - 0 Zug - - - -
Final Höngg 1 - 2 Wettswil-Bonstetten (1 - 1) - - -
Final Thalwil 2 - 1 Gossau (0 - 1) - - -
Final Tuggen 4 - 0 Balzers (1 - 0) - - -
Final Martigny Sports 2 - 2 Lancy (1 - 1) - - -
Final Azzurri 90 1 - 1 Echallens (0 - 0) - - -
Final Étoile Carouge 4 - 3 Meyrin (1 - 1) - - -
Final Solothurn 2 - 0 Kickers Luzern (0 - 0) - - -
Final Seuzach 1 - 3 Winterthur II - - - -
Final Young Boys II 3 - 0 Naters (1 - 0) - - -
Final Bassecourt 1 - 1 Buochs (1 - 0) - - -
Duminicã 11.03.2018
1
x
2
Final Lausanne Sport II 0 - 0 Thun II (0 - 0) - - -
Final Portalban / Gletterens 5 - 1 Fribourg (1 - 0) - - -
Final Münsingen 4 - 1 Langenthal (2 - 1) - - -
Final Bellinzona 4 - 1 Kosova (1 - 1) - - -
Final St. Gallen II 2 - 2 Mendrisio - - - -
Miercuri 14.03.2018
1
x
2
Final Wettswil-Bonstetten 2 - 2 Tuggen (0 - 1) - - -
Final Sursee 3 - 2 Baden (2 - 0) - - -
Final Delémont 1 - 5 Schötz (1 - 2) - - -
Final Höngg 0 - 1 Balzers (0 - 0) - - -
Final Vevey Sports 3 - 1 Portalban / Gletterens (2 - 0) - - -
Sâmbãtã 17.03.2018
1
x
2
Final Thun II 6 - 2 Étoile Carouge (2 - 1) - - -
Final Baden 2 - 4 Schötz (0 - 1) - - -
Final Winterthur II 3 - 0 St. Gallen II (1 - 0) - - -
Final Sursee 0 - 1 Grasshopper II (0 - 0) - - -
Final Seuzach 4 - 1 Eschen Mauren (2 - 0) - - -
Final Vevey Sports 1 - 5 Lausanne Sport II (1 - 2) - - -
Final Meyrin 3 - 2 Young Boys II (1 - 0) - - -
Duminicã 18.03.2018
1
x
2
Final Naters 3 - 2 Martigny Sports (2 - 1) - - -
Miercuri 21.03.2018
1
x
2
Final Düdingen 1 - 0 Portalban / Gletterens (1 - 0) - - -
Final Echallens 2 - 1 Fribourg (0 - 1) - - -
Final Lancy 3 - 0 Azzurri 90 (0 - 0) - - -
Final Langenthal 2 - 4 Solothurn (0 - 0) - - -
Final Red Star Zürich 2 - 0 Seuzach (1 - 0) - - -
Final Black Stars 0 - 1 Münsingen - - - -
Sâmbãtã 24.03.2018
1
x
2
Final Lausanne Sport II 2 - 0 Düdingen (0 - 0) - - -
Final Young Boys II 5 - 0 Thun II (3 - 0) - - -
Final Luzern II 5 - 0 Baden (1 - 0) - - -
Final Schötz 3 - 3 Buochs (2 - 3) - - -
Final Zug 0 - 0 Kickers Luzern (0 - 0) - - -
Final St. Gallen II 1 - 2 Red Star Zürich (0 - 0) - - -
Final Thalwil 0 - 0 Mendrisio (0 - 0) - - -
Final Tuggen 3 - 3 Kosova (1 - 1) - - -
Final Wettswil-Bonstetten 1 - 4 Gossau (1 - 1) - - -
Final Martigny Sports 2 - 2 Meyrin (1 - 0) - - -
Final Azzurri 90 0 - 8 Naters (0 - 5) - - -
Final Fribourg 0 - 4 Lancy (0 - 0) - - -
Final Grasshopper II 3 - 1 Delémont - - - -
Final Solothurn 2 - 0 Black Stars (0 - 0) - - -
Final Vevey Sports 2 - 1 Étoile Carouge (1 - 0) - - -
Final Bassecourt 0 - 0 Langenthal (0 - 0) - - -
Duminicã 25.03.2018
1
x
2
Final Portalban / Gletterens 1 - 2 Echallens (1 - 1) - - -
Final Münsingen 5 - 1 Sursee (2 - 0) - - -
Final Bellinzona 3 - 0 Winterthur II (1 - 0) - - -
Miercuri 28.03.2018
1
x
2
Final Fribourg 3 - 2 Azzurri 90 (2 - 1) - - -
Final Echallens 1 - 1 Martigny Sports (0 - 0) - - -
Final Buochs 1 - 0 Solothurn (0 - 0) - - -
Final Naters 3 - 0 Étoile Carouge (0 - 0) - - -
Final Gossau 3 - 1 Tuggen (2 - 0) - - -
Final Balzers 1 - 3 Wettswil-Bonstetten (1 - 0) - - -
Final Eschen Mauren 4 - 0 Höngg (2 - 0) - - -
Final Mendrisio 0 - 2 Bellinzona (0 - 1) - - -
Joi 29.03.2018
1
x
2
Final Lancy 1 - 2 Young Boys II (0 - 0) - - -
Final Meyrin 3 - 0 Lausanne Sport II (2 - 0) - - -
Final Zug 3 - 3 Bassecourt (3 - 2) - - -
Final Kosova 1 - 2 Thalwil (0 - 2) - - -
Marþi 03.04.2018
1
x
2
Final Balzers 1 - 0 Thalwil (1 - 0) 3.02 3.78 2.01
Final Red Star Zürich 2 - 1 Höngg (2 - 0) - - -
Final Langenthal 1 - 1 Grasshopper II (0 - 0) - - -
Final Winterthur II 5 - 1 Eschen Mauren (1 - 0) - - -
Miercuri 04.04.2018
1
x
2
Final Delémont 3 - 1 Luzern II (0 - 0) - - -
Final Mendrisio 1 - 2 Seuzach (0 - 0) - - -
Final Gossau 1 - 4 Bellinzona (0 - 2) - - -
Final Buochs 0 - 0 Zug (0 - 0) - - -
Vineri 06.04.2018
1
x
2
Final Black Stars 5 - 0 Bassecourt (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 07.04.2018
1
x
2
Final Baden 1 - 1 Grasshopper II (1 - 0) - - -
Final Eschen Mauren 2 - 2 St. Gallen II (1 - 0) - - -
Final Red Star Zürich 1 - 2 Bellinzona (0 - 0) - - -
Final Winterthur II 1 - 2 Thalwil (1 - 1) - - -
Final Sursee 0 - 3 Solothurn (0 - 0) - - -
Final Lancy 1 - 1 Echallens (0 - 0) - - -
Final Naters 0 - 3 Fribourg (0 - 2) - - -
Final Gossau 2 - 1 Balzers (0 - 1) - - -
Final Seuzach 0 - 3 Höngg (0 - 2) - - -
Final Kickers Luzern 1 - 3 Buochs (0 - 1) - - -
Final Düdingen 0 - 0 Étoile Carouge (0 - 0) - - -
Final Vevey Sports 1 - 4 Young Boys II (0 - 1) - - -
Final Meyrin 2 - 0 Azzurri 90 (2 - 0) - - -
Duminicã 08.04.2018
1
x
2
Final Lausanne Sport II 2 - 0 Portalban / Gletterens - - - -
Final Mendrisio 1 - 2 Tuggen - - - -
Final Thun II 1 - 2 Martigny Sports (1 - 0) - - -
Final Langenthal 3 - 1 Zug (0 - 0) - - -
Final Kosova 0 - 1 Wettswil-Bonstetten - - - -
Final Delémont 0 - 1 Münsingen (0 - 0) - - -
Final Luzern II 4 - 3 Schötz - - - -
Sâmbãtã 14.04.2018
1
x
2
Final Schötz 2 - 0 Kickers Luzern - - - -
Final Zug 2 - 4 Black Stars - - - -
Final Balzers 3 - 1 Kosova - - - -
Final Höngg 4 - 0 Gossau - - - -
Final Thalwil 0 - 1 Red Star Zürich - - - -
Final Tuggen 1 - 2 Winterthur II - - - -
Final Wettswil-Bonstetten 2 - 0 Mendrisio - - - -
Final Azzurri 90 0 - 2 Thun II (0 - 1) - - -
Final Echallens 2 - 1 Naters (0 - 1) - - -
Final Étoile Carouge 0 - 4 Lausanne Sport II (0 - 3) - - -
Final Fribourg 0 - 1 Meyrin (0 - 0) - - -
Final Buochs 0 - 1 Langenthal (0 - 0) - - -
Final Solothurn 3 - 1 Delémont (1 - 0) - - -
Final Portalban / Gletterens 3 - 3 Lancy (1 - 0) - - -
Final Vevey Sports 1 - 0 Martigny Sports (1 - 0) - - -
Final Bellinzona 4 - 5 Eschen Mauren (3 - 1) - - -
Final Young Boys II 2 - 0 Düdingen (2 - 0) - - -
Final Bassecourt 0 - 0 Sursee (0 - 0) - - -
Duminicã 15.04.2018
1
x
2
Final Münsingen 1 - 2 Baden (1 - 2) - - -
Final Grasshopper II 1 - 1 Luzern II (1 - 0) - - -
Final St. Gallen II 3 - 2 Seuzach (3 - 2) - - -
Miercuri 18.04.2018
1
x
2
Final Kickers Luzern 1 - 1 Bassecourt (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 21.04.2018
1
x
2
Final Black Stars 4 - 0 Buochs (2 - 0) - - -
Final Lausanne Sport II 1 - 3 Young Boys II (0 - 0) - - -
Final Baden 1 - 3 Solothurn (0 - 2) - - -
Final Luzern II 1 - 1 Münsingen (0 - 1) - - -
Final Eschen Mauren 0 - 0 Thalwil (0 - 0) - - -
Final Red Star Zürich 2 - 1 Tuggen (2 - 0) - - -
Final Sursee 0 - 4 Zug (0 - 2) - - -
Final Étoile Carouge 0 - 0 Portalban / Gletterens (0 - 0) - - -
Final Naters 3 - 1 Lancy (2 - 1) - - -
Final Seuzach 0 - 2 Bellinzona (0 - 1) - - -
Final Winterthur II 1 - 1 Wettswil-Bonstetten (0 - 1) - - -
Final Düdingen 3 - 1 Martigny Sports (1 - 0) - - -
Final Vevey Sports 7 - 0 Azzurri 90 (3 - 0) - - -
Final Meyrin 3 - 2 Echallens (0 - 1) - - -
Duminicã 22.04.2018
1
x
2
Final Delémont 1 - 1 Bassecourt - - - -
Final Mendrisio 4 - 3 Balzers - - - -
Final Thun II 2 - 0 Fribourg - - - -
Final Langenthal 1 - 1 Kickers Luzern - - - -
Final Kosova 4 - 0 Gossau - - - -
Final Grasshopper II 3 - 2 Schötz - - - -
Final St. Gallen II 5 - 2 Höngg - - - -
Vineri 27.04.2018
1
x
2
Final Schötz 1 - 4 Langenthal (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 28.04.2018
1
x
2
Final Young Boys II 2 - 1 Étoile Carouge (1 - 0) - - -
Final Zug 1 - 0 Delémont (1 - 0) - - -
Final Balzers 0 - 0 Winterthur II (0 - 0) - - -
Final Höngg 2 - 2 Kosova - - - -
Final Thalwil 0 - 3 Seuzach - - - -
Final Wettswil-Bonstetten 0 - 0 Red Star Zürich (0 - 0) - - -
Final Martigny Sports 3 - 3 Lausanne Sport II (0 - 1) - - -
Final Azzurri 90 1 - 5 Düdingen - - - -
Final Echallens 3 - 2 Thun II - - - -
Final Fribourg 1 - 0 Vevey Sports - - - -
Final Lancy 1 - 2 Meyrin - - - -
Final Buochs 4 - 0 Sursee - - - -
Final Solothurn 1 - 0 Luzern II - - - -
Final Gossau 2 - 0 Mendrisio - - - -
Final Kickers Luzern 0 - 1 Black Stars - - - -
Final Bellinzona 1 - 1 St. Gallen II - - - -
Final Bassecourt 0 - 2 Baden (0 - 1) - - -
Duminicã 29.04.2018
1
x
2
Final Portalban / Gletterens 1 - 1 Naters (0 - 1) - - -
Final Münsingen 3 - 0 Grasshopper II (2 - 0) - - -
Final Tuggen 2 - 3 Eschen Mauren (0 - 1) - - -
Vineri 04.05.2018
1
x
2
Final Young Boys II 4 - 0 Portalban / Gletterens (2 - 0) - - -
Sâmbãtã 05.05.2018
1
x
2
Final Black Stars 3 - 3 Langenthal (1 - 2) - - -
Final Thun II 2 - 4 Lancy (1 - 2) - - -
Final Baden 1 - 3 Zug (0 - 0) - - -
Final Grasshopper II 0 - 0 Solothurn (0 - 0) - - -
Final Eschen Mauren 0 - 3 Wettswil-Bonstetten (0 - 2) - - -
Final Mendrisio 3 - 2 Kosova (2 - 0) - - -
Final Red Star Zürich 2 - 0 Balzers (1 - 0) - - -
Final Winterthur II 2 - 1 Gossau (0 - 1) - - -
Final Sursee 1 - 0 Kickers Luzern (0 - 0) - - -
Final Étoile Carouge 1 - 1 Martigny Sports (0 - 1) - - -
Final Seuzach 1 - 3 Tuggen (1 - 0) - - -
Final Düdingen 3 - 1 Fribourg (2 - 1) - - -
Final Vevey Sports 4 - 1 Echallens (2 - 1) - - -
Final Bellinzona 2 - 0 Höngg (1 - 0) - - -
Final Meyrin 2 - 1 Naters - - - -
Final St. Gallen II 3 - 2 Thalwil (0 - 0) - - -
Duminicã 06.05.2018
1
x
2
Final Münsingen 3 - 1 Schötz (0 - 0) - - -
Final Lausanne Sport II 2 - 1 Azzurri 90 (1 - 1) - - -
Final Luzern II 3 - 3 Bassecourt - - - -
Final Delémont 3 - 1 Buochs (1 - 0) - - -
Miercuri 09.05.2018
1
x
2
Final Tuggen 3 - 2 St. Gallen II (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 12.05.2018
1
x
2
Final Schötz 0 - 2 Black Stars (0 - 0) - - -
Final Zug 0 - 1 Luzern II (0 - 0) - - -
Final Balzers 0 - 1 Eschen Mauren (0 - 1) - - -
Final Höngg 0 - 1 Mendrisio (0 - 1) - - -
Final Thalwil 0 - 2 Bellinzona (0 - 0) - - -
Final Wettswil-Bonstetten 1 - 2 Seuzach (0 - 0) - - -
Final Azzurri 90 4 - 6 Étoile Carouge (1 - 3) - - -
Final Echallens 3 - 2 Düdingen (0 - 1) - - -
Final Fribourg 0 - 3 Lausanne Sport II (0 - 1) - - -
Final Lancy 2 - 1 Vevey Sports (1 - 1) - - -
Final Naters 1 - 1 Thun II (0 - 0) - - -
Final Buochs 2 - 0 Baden (2 - 0) - - -
Final Solothurn 1 - 1 Münsingen (0 - 1) - - -
Final Gossau 1 - 0 Red Star Zürich (0 - 0) - - -
Final Kickers Luzern 0 - 2 Delémont (0 - 0) - - -
Final Portalban / Gletterens 1 - 4 Meyrin (1 - 3) - - -
Final Bassecourt 0 - 2 Grasshopper II (0 - 0) - - -
Duminicã 13.05.2018
1
x
2
Final Langenthal 2 - 1 Sursee (1 - 0) - - -
Final Kosova 2 - 2 Winterthur II (1 - 0) - - -
Miercuri 16.05.2018
1
x
2
Final Martigny Sports 0 - 3 Young Boys II - - - -
Sâmbãtã 19.05.2018
1
x
2
Final Düdingen 1 - 3 Lancy (1 - 2) - - -
Final Étoile Carouge 6 - 1 Fribourg (2 - 0) - - -
Final Lausanne Sport II 1 - 2 Echallens (0 - 1) - - -
Final Martigny Sports 2 - 1 Portalban / Gletterens - - - -
Final Thun II 1 - 1 Meyrin (0 - 1) - - -
Final Vevey Sports 0 - 0 Naters (0 - 0) - - -
Final Young Boys II 4 - 2 Azzurri 90 (2 - 0) - - -
Final Baden 2 - 2 Kickers Luzern (0 - 1) - - -
Final Delémont 1 - 1 Langenthal (0 - 1) - - -
Final Grasshopper II 2 - 4 Zug (1 - 0) - - -
Final Luzern II 2 - 0 Buochs - - - -
Final Münsingen 1 - 1 Bassecourt (0 - 1) - - -
Final Solothurn 2 - 0 Schötz (1 - 0) - - -
Final Sursee 0 - 2 Black Stars (0 - 0) - - -
Final Bellinzona 3 - 0 Tuggen - - - -
Final Eschen Mauren 5 - 0 Gossau (2 - 0) - - -
Final Red Star Zürich 0 - 0 Kosova (0 - 0) - - -
Final Seuzach 0 - 0 Balzers (0 - 0) - - -
Final St. Gallen II 0 - 2 Wettswil-Bonstetten (0 - 1) - - -
Final Thalwil 3 - 4 Höngg (1 - 1) - - -
Final Winterthur II 1 - 2 Mendrisio (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 26.05.2018
1
x
2
17:00 Azzurri 90 -:- Martigny Sports - - - -
17:00 Echallens -:- Étoile Carouge - - - -
17:00 Fribourg -:- Young Boys II - - - -
17:00 Lancy -:- Lausanne Sport II - - - -
17:00 Meyrin -:- Vevey Sports - - - -
17:00 Naters -:- Düdingen - - - -
17:00 Portalban / Gletterens -:- Thun II - - - -
17:00 Bassecourt -:- Solothurn - - - -
17:00 Black Stars -:- Delémont - - - -
17:00 Buochs -:- Grasshopper II - - - -
17:00 Kickers Luzern -:- Luzern II - - - -
17:00 Langenthal -:- Baden - - - -
17:00 Schötz -:- Sursee - - - -
17:00 Zug -:- Münsingen - - - -
17:00 Balzers -:- St. Gallen II - - - -
17:00 Gossau -:- Seuzach - - - -
17:00 Höngg -:- Winterthur II - - - -
17:00 Kosova -:- Eschen Mauren - - - -
17:00 Mendrisio -:- Red Star Zürich - - - -
17:00 Tuggen -:- Thalwil - - - -
17:00 Wettswil-Bonstetten -:- Bellinzona - - - -
Statistici 1.Liga Classic Group 1 ( 524 meciuri jucate din 552 )
Partide jucate 524
Victorii gazde 38.9%
Victorii oaspeți 39.1%
Egaluri 22%
Total goluri 1772
Goluri / meci 3.38
Goluri / meci echipa gazdă 1.6
Goluri / meci echipa oaspete 1.53
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii -
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 94.3%
Peste 1.5 goluri 84.2%
Peste 2.5 goluri 64.1%
Peste 3.5 goluri 45.4%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 62.2%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 34%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 14.9%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 4.8%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 72.5%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 51.7%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 31.5%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 12.6%
Goluri în repriza 1 618
Goluri în repriza 2 916
Goluri în repriza 1 (gazde) 338
Goluri în repriza 2 (gazde) 592
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 280
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 497