Sound

1.Liga Promotion Elvetia - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
Miercuri 02.08.2017
1
x
2
20:30 Breitenrain -:- Sion II - - - -
20:30 Brühl -:- Zürich II - - - -
20:30 Köniz -:- Yverdon Sport - - - -
20:30 Stade Nyonnais -:- Stade Lausanne-Ouchy - - - -
Final Breitenrain 1 - 0 Sion II (1 - 0) - - -
Final Brühl 2 - 2 Zürich II (1 - 0) - - -
Final Köniz 2 - 3 Yverdon Sport (0 - 1) - - -
Final Stade Nyonnais 3 - 0 Stade Lausanne-Ouchy - - - -
21:00 Basel II -:- YF Juventus - - - -
21:00 Bavois -:- Cham - - - -
21:00 Kriens -:- Old Boys - - - -
21:00 United Zürich -:- La Chaux-de-Fonds - - - -
Final Basel II 0 - 1 YF Juventus (0 - 1) - - -
Final Bavois 1 - 1 Cham (0 - 1) - - -
Final Kriens 2 - 0 Old Boys (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 05.08.2017
1
x
2
Final Cham 2 - 0 YF Juventus (1 - 0) - - -
Final Sion II 2 - 4 Basel II - - - -
Final Zürich II 1 - 3 Köniz - - - -
Final Bavois 0 - 1 Brühl - - - -
Final Stade Lausanne-Ouchy 5 - 0 United Zürich - - - -
Final La Chaux-de-Fonds 3 - 0 Breitenrain (2 - 0) - - -
Final Yverdon Sport 0 - 3 Kriens (0 - 2) - - -
Duminicã 06.08.2017
1
x
2
15:00 Old Boys -:- Stade Nyonnais - - - -
Final Old Boys 0 - 1 Stade Nyonnais - - - -
Miercuri 09.08.2017
1
x
2
Final United Zürich 2 - 1 La Chaux-de-Fonds - - - -
Sâmbãtã 12.08.2017
1
x
2
Final Basel II 1 - 1 La Chaux-de-Fonds (0 - 0) - - -
Miercuri 16.08.2017
1
x
2
17:00 Stade Nyonnais -:- Yverdon Sport - - - -
20:30 Brühl -:- Cham - - - -
Final Köniz 0 - 2 Bavois - 1.69 3.95 4.00
20:30 Breitenrain -:- Stade Lausanne-Ouchy - - - -
Final Stade Nyonnais 0 - 2 Yverdon Sport - - - -
Final Breitenrain 4 - 4 Stade Lausanne-Ouchy - - - -
Final Brühl 4 - 0 Cham - 1.77 3.40 1.02
Final Kriens 2 - 2 Zürich II (1 - 1) - - -
Final YF Juventus 2 - 0 Sion II (1 - 0) - - -
Final United Zürich 3 - 2 Old Boys - - - -
Sâmbãtã 19.08.2017
1
x
2
Final Cham 3 - 3 Sion II (2 - 0) - - -
Final Zürich II 3 - 1 Stade Nyonnais (0 - 1) - - -
Final Brühl 2 - 1 Köniz (1 - 0) - - -
Final Bavois 0 - 1 Kriens (0 - 0) - - -
Final Stade Lausanne-Ouchy 0 - 4 Basel II (0 - 2) - - -
Final La Chaux-de-Fonds 2 - 1 YF Juventus - - - -
Final Yverdon Sport 6 - 1 United Zürich (4 - 0) - - -
Duminicã 20.08.2017
1
x
2
Final Old Boys 1 - 1 Breitenrain (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 26.08.2017
1
x
2
Final Sion II 2 - 0 La Chaux-de-Fonds (1 - 0) - - -
Final Basel II 3 - 3 Old Boys (2 - 1) - - -
Final Breitenrain 3 - 1 Yverdon Sport (1 - 0) - - -
Final Köniz 2 - 0 Cham (1 - 0) - - -
Final Stade Nyonnais 3 - 1 Bavois - - - -
Final United Zürich 2 - 3 Zürich II - - - -
Final YF Juventus 1 - 2 Stade Lausanne-Ouchy (1 - 1) - - -
Final Kriens 4 - 1 Brühl (2 - 0) - - -
Sâmbãtã 02.09.2017
1
x
2
Final Cham 1 - 1 La Chaux-de-Fonds (0 - 0) - - -
Final Köniz 1 - 3 Kriens (1 - 1) - - -
Final Zürich II 2 - 1 Breitenrain (2 - 1) - - -
Final Brühl 1 - 2 Stade Nyonnais (0 - 1) - - -
Final Bavois 2 - 1 United Zürich (2 - 0) - - -
Final Stade Lausanne-Ouchy 2 - 2 Sion II (0 - 0) - - -
Final Yverdon Sport 2 - 1 Basel II (0 - 1) - - -
Duminicã 03.09.2017
1
x
2
Final Old Boys 4 - 0 YF Juventus (3 - 0) - - -
Sâmbãtã 09.09.2017
1
x
2
Final Basel II 1 - 1 Zürich II (0 - 1) - - -
Final Sion II 1 - 1 Old Boys (1 - 1) - - -
Final Stade Nyonnais 7 - 0 Köniz - - - -
Final United Zürich 1 - 2 Brühl - - - -
Final YF Juventus 1 - 2 Yverdon Sport - - - -
Final Breitenrain 3 - 1 Bavois (2 - 1) - - -
Final La Chaux-de-Fonds 2 - 0 Stade Lausanne-Ouchy (1 - 0) - - -
Final Kriens 5 - 2 Cham (2 - 0) - - -
Sâmbãtã 16.09.2017
1
x
2
Final Brühl 5 - 0 Breitenrain (1 - 0) - - -
Final Bavois 0 - 0 Basel II (0 - 0) - - -
Final Yverdon Sport 2 - 3 Sion II (1 - 3) - - -
Miercuri 20.09.2017
1
x
2
Final Cham 4 - 3 Stade Lausanne-Ouchy (2 - 1) - - -
Final Köniz 6 - 0 United Zürich (2 - 0) - - -
Final Kriens 0 - 2 Stade Nyonnais (0 - 1) - - -
Final Old Boys 1 - 1 La Chaux-de-Fonds (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 23.09.2017
1
x
2
Final Basel II 1 - 0 Brühl (0 - 0) - - -
Final Sion II 1 - 1 Zürich II (1 - 0) - - -
Final Breitenrain 2 - 1 Köniz (0 - 1) - - -
Final Stade Nyonnais 3 - 1 Cham - - - -
Final United Zürich 1 - 3 Kriens (0 - 1) - - -
Final YF Juventus 0 - 2 Bavois (0 - 0) - - -
Final Stade Lausanne-Ouchy 3 - 1 Old Boys (1 - 0) - - -
Final La Chaux-de-Fonds 1 - 3 Yverdon Sport (1 - 1) - - -
Miercuri 27.09.2017
1
x
2
Final Zürich II 0 - 0 YF Juventus (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 30.09.2017
1
x
2
Final Cham 2 - 2 Old Boys (0 - 1) - - -
Final Köniz 2 - 0 Basel II (0 - 0) - - -
Final Stade Nyonnais 1 - 0 United Zürich (1 - 0) - - -
Final Zürich II 2 - 1 La Chaux-de-Fonds (1 - 1) - - -
Final Brühl 5 - 1 YF Juventus (3 - 0) - - -
Final Bavois 1 - 1 Sion II (0 - 1) - - -
Final Yverdon Sport 2 - 1 Stade Lausanne-Ouchy (0 - 1) - - -
Final Kriens 2 - 0 Breitenrain (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 07.10.2017
1
x
2
Final Basel II 2 - 4 Kriens (1 - 0) - - -
Final Sion II 1 - 1 Brühl (1 - 0) - - -
Final Breitenrain 1 - 0 Stade Nyonnais - - - -
Final United Zürich 1 - 4 Cham - - - -
Final YF Juventus 2 - 2 Köniz - - - -
Final La Chaux-de-Fonds 3 - 2 Bavois - - - -
Duminicã 08.10.2017
1
x
2
Final Old Boys 0 - 5 Yverdon Sport (0 - 3) - - -
Marþi 10.10.2017
1
x
2
Final Stade Lausanne-Ouchy 2 - 1 Zürich II (2 - 0) - - -
Sâmbãtã 14.10.2017
1
x
2
Final Cham 2 - 1 Yverdon Sport (1 - 1) - - -
Final Köniz 1 - 3 Sion II (1 - 2) - - -
Final United Zürich 2 - 5 Breitenrain (1 - 0) - - -
Final Zürich II 5 - 2 Old Boys (2 - 2) - - -
Final Brühl 3 - 1 La Chaux-de-Fonds (0 - 0) - - -
Final Bavois 3 - 2 Stade Lausanne-Ouchy (2 - 1) - - -
Final Stade Nyonnais 2 - 1 Basel II (0 - 0) - - -
Final Kriens 0 - 0 YF Juventus (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 21.10.2017
1
x
2
Final Basel II 4 - 0 United Zürich (0 - 0) - - -
Final Sion II 2 - 1 Kriens (1 - 0) - - -
Final Breitenrain 2 - 2 Cham (0 - 1) - - -
Final Old Boys 2 - 1 Bavois (2 - 0) - - -
Final YF Juventus 0 - 1 Stade Nyonnais (0 - 0) - - -
Final Stade Lausanne-Ouchy 2 - 0 Brühl (1 - 0) - - -
Final La Chaux-de-Fonds 0 - 1 Köniz (0 - 1) - - -
Final Yverdon Sport 3 - 1 Zürich II (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 28.10.2017
1
x
2
Final Breitenrain 2 - 2 Basel II - - - -
Final Cham 2 - 0 Zürich II (1 - 0) - - -
Final Köniz 4 - 1 Stade Lausanne-Ouchy (1 - 1) - - -
Final United Zürich 0 - 6 YF Juventus - - - -
Final Brühl 2 - 2 Old Boys - - - -
Final Bavois 4 - 1 Yverdon Sport - - - -
Final Kriens 3 - 1 La Chaux-de-Fonds - - - -
Duminicã 29.10.2017
1
x
2
Final Stade Nyonnais 2 - 2 Sion II (2 - 1) - - -
Sâmbãtã 04.11.2017
1
x
2
Final Basel II 3 - 2 Cham (2 - 1) - - -
Final Sion II 3 - 0 United Zürich (2 - 0) - - -
Final Old Boys 2 - 1 Köniz (0 - 1) - - -
Final YF Juventus 6 - 3 Breitenrain (3 - 0) - - -
Final Zürich II 5 - 0 Bavois (1 - 0) - - -
Final Stade Lausanne-Ouchy 2 - 2 Kriens (0 - 1) - - -
Final La Chaux-de-Fonds 1 - 0 Stade Nyonnais (0 - 0) - - -
Final Yverdon Sport 2 - 2 Brühl (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 11.11.2017
1
x
2
Final Sion II 0 - 3 Breitenrain (0 - 2) - - -
Final Cham 3 - 3 Bavois (2 - 3) - - -
Final Old Boys 0 - 3 Kriens (0 - 1) - - -
Final YF Juventus 0 - 2 Basel II (0 - 0) - - -
Final Zürich II 1 - 1 Brühl (0 - 0) - - -
Final La Chaux-de-Fonds 5 - 1 United Zürich (3 - 1) - - -
Final Stade Lausanne-Ouchy 2 - 4 Stade Nyonnais (1 - 3) - - -
Final Yverdon Sport 3 - 4 Köniz (2 - 1) - - -
Sâmbãtã 18.11.2017
1
x
2
Final Basel II 1 - 3 Sion II (0 - 1) - - -
Final Breitenrain 3 - 1 La Chaux-de-Fonds (2 - 1) - - -
Final Köniz 5 - 1 Zürich II (2 - 0) - - -
Final Stade Nyonnais 3 - 2 Old Boys (1 - 1) - - -
Final United Zürich 1 - 2 Stade Lausanne-Ouchy (1 - 1) - - -
Final YF Juventus 4 - 1 Cham (1 - 1) - - -
Final Brühl 2 - 2 Bavois (2 - 0) - - -
Final Kriens 2 - 1 Yverdon Sport (2 - 1) - - -
Sâmbãtã 03.03.2018
1
x
2
Final Zürich II 3 - 1 Kriens (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 10.03.2018
1
x
2
Final Basel II 1 - 2 Stade Lausanne-Ouchy (0 - 1) - - -
Final Sion II 1 - 2 Cham (0 - 0) - - -
Final Breitenrain 3 - 2 Old Boys (2 - 1) - - -
Final Köniz 2 - 1 Brühl (0 - 1) - - -
Final Stade Nyonnais 4 - 2 Zürich II (2 - 2) - - -
Final United Zürich 0 - 2 Yverdon Sport (0 - 0) - - -
Final YF Juventus 3 - 1 La Chaux-de-Fonds (2 - 0) - - -
Final Kriens 3 - 1 Bavois (2 - 1) - - -
Miercuri 14.03.2018
1
x
2
18:00 La Chaux-de-Fonds -:- Basel II - - - -
Final Cham 0 - 0 Brühl (0 - 0) 2.22 3.95 2.54
Final La Chaux-de-Fonds 0 - 2 Basel II - - - -
21:30 Bavois -:- Köniz - - - -
21:30 Cham -:- Brühl - - - -
Final Yverdon Sport 1 - 2 Stade Nyonnais (0 - 2) - - -
22:00 Old Boys -:- United Zürich - - - -
Final Stade Lausanne-Ouchy 1 - 0 Breitenrain (0 - 0) - - -
22:15 Stade Lausanne-Ouchy -:- Breitenrain - - - -
Sâmbãtã 17.03.2018
1
x
2
Final Bavois 1 - 0 Stade Nyonnais (0 - 0) - - -
Final Cham 3 - 3 Köniz (2 - 1) - - -
Final Old Boys 0 - 2 Basel II (0 - 1) - - -
Final Zürich II 4 - 2 United Zürich (2 - 0) - - -
Final Brühl 1 - 0 Kriens (0 - 0) - - -
Final Stade Lausanne-Ouchy 3 - 1 YF Juventus - - - -
Final Yverdon Sport 3 - 1 Breitenrain - - - -
Sâmbãtã 24.03.2018
1
x
2
Final Basel II 0 - 1 Yverdon Sport (0 - 0) - - -
Final Sion II 2 - 3 Stade Lausanne-Ouchy (1 - 2) - - -
Final Breitenrain 2 - 2 Zürich II (0 - 2) - - -
Final La Chaux-de-Fonds 0 - 3 Cham (0 - 2) - - -
Final Stade Nyonnais 3 - 1 Brühl (1 - 1) - - -
Final United Zürich 1 - 0 Bavois (0 - 0) - - -
Final YF Juventus 2 - 0 Old Boys (0 - 0) - - -
Final Kriens 2 - 3 Köniz (1 - 0) 1.42 4.40 4.80
Miercuri 28.03.2018
1
x
2
Final Zürich II 1 - 2 Basel II (0 - 2) - - -
Final Old Boys 0 - 1 United Zürich (0 - 0) - - -
Joi 29.03.2018
1
x
2
Final Cham 1 - 4 Kriens (1 - 3) - - -
Sâmbãtã 31.03.2018
1
x
2
Final Bavois 1 - 0 Breitenrain (1 - 0) - - -
Final Köniz 0 - 1 Stade Nyonnais (0 - 1) - - -
Final Old Boys 3 - 0 Sion II (1 - 0) 2.95 3.55 2.00
Final Brühl 2 - 3 United Zürich (1 - 0) - - -
Final Stade Lausanne-Ouchy 0 - 1 La Chaux-de-Fonds (0 - 0) - - -
Final Yverdon Sport 3 - 0 YF Juventus (2 - 0) - - -
Miercuri 04.04.2018
1
x
2
Final Sion II 0 - 1 YF Juventus (0 - 1) - - -
Final Bavois 1 - 1 Köniz (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 07.04.2018
1
x
2
Final Basel II 1 - 1 Bavois (1 - 1) - - -
Final Sion II 5 - 1 Yverdon Sport (3 - 0) - - -
Final Stade Nyonnais 1 - 2 Kriens (1 - 0) - - -
Final United Zürich 0 - 0 Köniz (0 - 0) - - -
Final YF Juventus 3 - 1 Zürich II (2 - 1) - - -
Final Breitenrain 1 - 2 Brühl (1 - 0) - - -
Final La Chaux-de-Fonds 0 - 1 Old Boys (0 - 0) - - -
Final Stade Lausanne-Ouchy 1 - 1 Cham (0 - 0) - - -
Duminicã 08.04.2018
1
x
2
17:00 Breitenrain -:- Brühl - - - -
17:00 La Chaux-de-Fonds -:- Old Boys - - - -
Sâmbãtã 14.04.2018
1
x
2
Final Cham 0 - 0 Stade Nyonnais - - - -
Final Köniz 1 - 0 Breitenrain - - - -
Final Old Boys 3 - 0 Stade Lausanne-Ouchy - - - -
Final Zürich II 0 - 0 Sion II - - - -
Final Brühl 3 - 4 Basel II - - - -
Final Bavois 1 - 0 YF Juventus (1 - 0) - - -
Final Yverdon Sport 1 - 0 La Chaux-de-Fonds (0 - 0) - - -
Final Kriens 3 - 2 United Zürich (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 21.04.2018
1
x
2
Final Basel II 2 - 0 Köniz (2 - 0) - - -
Final Sion II 3 - 0 Bavois (0 - 0) - - -
Final Breitenrain 0 - 2 Kriens (0 - 1) - - -
Final La Chaux-de-Fonds 1 - 1 Zürich II (0 - 0) - - -
Final Old Boys 2 - 0 Cham (1 - 0) - - -
Final United Zürich 1 - 2 Stade Nyonnais (1 - 2) - - -
Final YF Juventus 3 - 1 Brühl (1 - 1) - - -
Final Stade Lausanne-Ouchy 1 - 1 Yverdon Sport (0 - 0) - - -
Miercuri 25.04.2018
1
x
2
Final La Chaux-de-Fonds 1 - 1 Sion II (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 28.04.2018
1
x
2
Final Cham 2 - 1 United Zürich (1 - 0) - - -
Final Köniz 1 - 1 YF Juventus (1 - 0) - - -
Final Stade Nyonnais 5 - 1 Breitenrain (3 - 0) - - -
Final Zürich II 1 - 1 Stade Lausanne-Ouchy (1 - 1) - - -
Final Brühl 0 - 0 Sion II (0 - 0) - - -
Final Bavois 2 - 3 La Chaux-de-Fonds (1 - 2) - - -
Final Yverdon Sport 4 - 3 Old Boys (3 - 1) 1.80 3.70 3.35
Final Kriens 3 - 0 Basel II (2 - 0) - - -
Sâmbãtã 05.05.2018
1
x
2
Final Basel II 3 - 3 Stade Nyonnais (2 - 2) - - -
Final Sion II 3 - 1 Köniz (2 - 0) - - -
Final Breitenrain 6 - 1 United Zürich (4 - 0) - - -
Final La Chaux-de-Fonds 2 - 2 Brühl (0 - 1) - - -
Final Old Boys 1 - 3 Zürich II - - - -
Final YF Juventus 0 - 5 Kriens (0 - 2) - - -
Final Stade Lausanne-Ouchy 5 - 0 Bavois (3 - 0) - - -
Final Yverdon Sport 2 - 0 Cham (0 - 0) 1.67 3.75 3.95
Sâmbãtã 12.05.2018
1
x
2
Final Cham 3 - 0 Breitenrain (1 - 0) - - -
Final Köniz 3 - 1 La Chaux-de-Fonds (2 - 0) - - -
Final Kriens 3 - 0 Sion II (3 - 0) - - -
Final Stade Nyonnais 2 - 2 YF Juventus (0 - 2) 1.30 5.00 7.00
Final United Zürich 1 - 2 Basel II (0 - 1) - - -
Final Zürich II 2 - 3 Yverdon Sport (2 - 1) - - -
Final Brühl 1 - 3 Stade Lausanne-Ouchy (1 - 1) - - -
Final Bavois 4 - 2 Old Boys (2 - 1) - - -
Vineri 18.05.2018
1
x
2
Final YF Juventus 4 - 4 United Zürich (2 - 1) - - -
Final YF Juventus 4 - 4 United Zürich (2 - 1) - - -
Sâmbãtã 19.05.2018
1
x
2
Final Basel II 2 - 2 Breitenrain (1 - 0) - - -
Final La Chaux-de-Fonds 1 - 2 Kriens (1 - 0) - - -
Final Stade Lausanne-Ouchy 1 - 1 Köniz (0 - 0) - - -
Final Old Boys 1 - 1 Brühl (0 - 1) - - -
Final Sion II 1 - 3 Stade Nyonnais - - - -
Final Yverdon Sport 3 - 1 Bavois (2 - 0) 1.50 4.00 5.00
Final Zürich II 4 - 1 Cham (1 - 1) - - -
Sâmbãtã 26.05.2018
1
x
2
17:00 Bavois -:- Zürich II - - - -
17:00 Breitenrain -:- YF Juventus - - - -
17:00 Brühl -:- Yverdon Sport - - - -
17:00 Cham -:- Basel II - - - -
17:00 Köniz -:- Old Boys - - - -
17:00 Kriens -:- Stade Lausanne-Ouchy - - - -
17:00 Stade Nyonnais -:- La Chaux-de-Fonds - - - -
17:00 United Zürich -:- Sion II - - - -
Statistici 1.Liga Promotion ( 233 meciuri jucate din 260 )
Partide jucate 233
Victorii gazde 40.8%
Victorii oaspeți 35.2%
Egaluri 24%
Total goluri 802
Goluri / meci 3.44
Goluri / meci echipa gazdă 1.67
Goluri / meci echipa oaspete 1.45
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii -
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 96.6%
Peste 1.5 goluri 85.8%
Peste 2.5 goluri 67%
Peste 3.5 goluri 47.2%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 66.1%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 36.9%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 17.6%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 4.7%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 74.2%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 47.6%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 23.2%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 9.9%
Goluri în repriza 1 293
Goluri în repriza 2 369
Goluri în repriza 1 (gazde) 180
Goluri în repriza 2 (gazde) 237
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 113
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 182
Echipa gazdă învinge la 0 39 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 52 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 52 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 39 meciuri
Echipa gazdă a înscris 166 meciuri
Echipa oaspete a înscris 179 meciuri
Nu s-au marcat goluri 15 meciuri
Penalty-uri înscrise -
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Top echipe 1.Liga Promotion
Loc Echipă GPM GI
1 Kriens 2.31 67
2 Yverdon Sport 2.1 61
3 Zürich II 1.86 54
4 Basel II 1.76 51
5 Köniz 1.76 51
6 Cham 1.66 48
7 Stade Lausanne-Ouchy 1.59 46
8 Stade Nyonnais 1.55 45
9 YF Juventus 1.53 46
10 Breitenrain 1.48 43
11 Sion II 1.45 42
12 Brühl 1.38 40
13 Old Boys 1.34 39
14 Bavois 1.17 34
15 La Chaux-de-Fonds 1.07 31
16 United Zürich 0.93 28
Loc Echipă GPM GP
1 Kriens 1.03 30
2 Stade Nyonnais 1.03 30
3 Basel II 1.21 35
4 Köniz 1.31 38
5 Stade Lausanne-Ouchy 1.41 41
6 Yverdon Sport 1.41 41
7 La Chaux-de-Fonds 1.45 42
8 Brühl 1.52 44
9 Sion II 1.52 44
10 Bavois 1.55 45
11 Zürich II 1.62 47
12 YF Juventus 1.63 49
13 Cham 1.66 48
14 Old Boys 1.79 52
15 Breitenrain 1.86 54
16 United Zürich 2.87 86
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 United Zürich 0.93 30 25 5 14 11 3 16 14 2
2 Yverdon Sport 2.1 29 23 6 15 13 2 14 10 4
3 Kriens 2.31 29 22 7 14 10 4 15 12 3
4 Zürich II 1.86 29 21 8 15 11 4 14 10 4
5 Stade Lausanne-Ouchy 1.59 29 21 8 15 9 6 14 12 2
6 Breitenrain 1.48 29 21 8 14 11 3 15 10 5
7 Brühl 1.38 29 20 9 14 12 2 15 8 7
8 Cham 1.66 29 19 10 14 9 5 15 10 5
9 Stade Nyonnais 1.55 29 19 10 14 12 2 15 7 8
10 Köniz 1.76 29 18 11 14 8 6 15 10 5
11 YF Juventus 1.53 30 18 12 16 11 5 14 7 7
12 Sion II 1.45 29 18 11 15 10 5 14 8 6
13 Old Boys 1.34 29 18 11 15 8 7 14 10 4
14 Basel II 1.76 29 17 12 15 8 7 14 9 5
15 Bavois 1.17 29 16 13 14 5 9 15 11 4
16 La Chaux-de-Fonds 1.07 29 16 13 15 8 7 14 8 6
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Kriens 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 67 - 30
2 Yverdon Sport 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 61 - 41
3 Zürich II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 54 - 47
4 Basel II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 51 - 35
5 Köniz 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 51 - 38
6 Cham 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 48 - 48
7 Stade Lausanne-Ouchy 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 46 - 41
8 YF Juventus 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 46 - 49
9 Stade Nyonnais 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 45 - 30
10 Breitenrain 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 43 - 54
11 Sion II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 42 - 44
12 Brühl 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 40 - 44
13 Old Boys 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 39 - 52
14 Bavois 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 34 - 45
15 La Chaux-de-Fonds 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 31 - 42
16 United Zürich 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 28 - 86
Transferuri 1.Liga Promotion
Jucător

An:

Echipa: