Sound

Cupa Estonia - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
Duminicã 16.07.2017
1
x
2
Final Kuressaare 12 - 0 Kadrina (3 - 0) - - -
Luni 17.07.2017
1
x
2
Final Flora 17 - 1 Helios (5 - 0) - - -
Marþi 18.07.2017
1
x
2
Pen. Tallinna Kalev 0 - 1 (0 - 0) Rakvere Tarvas (0 - 0) - - -
Final JK Jarve II 0 - 8 Flora U21 (0 - 4) - - -
Miercuri 19.07.2017
1
x
2
Final Flora U19 0 - 2 Tartu Welco (0 - 1) - - -
Duminicã 23.07.2017
1
x
2
Final Maardu Aliens 6 - 1 Taaksi - - - -
Final Jogeva Wolves II 0 - 3 Kohila - - - -
16:00 Maardu United -:- Warrior - - - -
Final Maardu United 10 - 0 Warrior (2 - 0) - - -
Prelungiri TransferWise 3 - 2 Ulikool (1 - 0) - - -
Pen. Lelle 3 - 2 (2 - 2) Kohtla-Nomme (2 - 1) - - -
Luni 24.07.2017
1
x
2
19:00 Castovanni Eagles -:- FCI Tallinn - - - -
Final Rohrendorf 6 - 1 Jogeva Wolves (2 - 0) - - -
Final Castovanni Eagles 0 - 4 FCI Tallinn (0 - 2) - - -
Prelungiri Kuusalu 2 - 1 Loo JK (0 - 0) - - -
Final Ganvix 12 - 1 Tallinna Depoo - - - -
Marþi 25.07.2017
1
x
2
Prelungiri Sillamäe Kalev 1 - 2 FCI Levadia (0 - 0) 5.75 4.50 1.40
19:00 Anija -:- Lihula - - - -
Final Elva 8 - 0 Ararat (4 - 0) - - -
Final Paide 7 - 3 Jogeva (1 - 2) - - -
19:00 Luunja -:- Flora - - - -
19:00 Jarva-Jaani -:- Pohja-Tallinna JK Volta - - - -
Final Levadia Tallinn III 3 - 0 Legion (1 - 0) - - -
19:00 Zenit Tallinn -:- Otepää - - - -
Final Kalev Tallinn III 1 - 5 FC Tartu (1 - 3) - - -
Miercuri 26.07.2017
1
x
2
Final Narva United 2 - 1 Pärnu (1 - 1) - - -
Final Poseidon 2 - 0 Raasiku Joker (2 - 0) - - -
Final Ambla 1 - 4 Läänemaa Haapsalu (0 - 1) - - -
Final Koeru 0 - 1 Nõmme Kalju (0 - 1) - - -
Final Tartu Santos 0 - 3 Paide III (0 - 0) - - -
20:00 Trans -:- Suure-Jaani - - - -
Final Rumori Calcio 6 - 0 Molycorp Silmet (0 - 0) - - -
Final Trans 8 - 0 Suure-Jaani (5 - 0) - - -
Joi 27.07.2017
1
x
2
Masa verde K-Järve JK Järve 0 - 0 Saue (0 - 0) - - -
Marþi 01.08.2017
1
x
2
Final Viljandi 1 - 0 Tammeka (1 - 0) 3.20 3.60 2.00
Miercuri 02.08.2017
1
x
2
Final Luunja 0 - 7 Flora (0 - 3) - - -
Duminicã 06.08.2017
1
x
2
Final Kuressaare 9 - 1 Kuusalu (6 - 0) - - -
Marþi 08.08.2017
1
x
2
Final FCI Levadia 3 - 1 Paide (2 - 0) 1.02 19.00 34.00
Final Trans 9 - 2 Levadia Tallinn III (6 - 0) 1.13 8.40 12.00
Pen. Maardu United 5 - 4 (3 - 3) TransferWise (2 - 2) - - -
Final FCI Tallinn 16 - 0 Anija (10 - 0) - - -
Final Kohila 0 - 8 Viljandi (0 - 3) - - -
Final Narva United 0 - 8 Flora (0 - 4) - - -
Miercuri 09.08.2017
1
x
2
Final Rohrendorf 0 - 2 Flora U21 (0 - 0) - - -
Final Nõmme Kalju 8 - 0 Lelle (5 - 0) - - -
Final Läänemaa Haapsalu 2 - 1 Ganvix - - - -
Final Paide III 11 - 0 FC Tartu - - - -
Final Rakvere Tarvas 4 - 0 Poseidon (1 - 0) - - -
Final Rumori Calcio 3 - 2 JK Kadakas (1 - 0) - - -
Final Pohja-Tallinna JK Volta 5 - 1 Zenit Tallinn - - - -
Miercuri 30.08.2017
1
x
2
Final K-Järve JK Järve 5 - 0 Tartu Welco (2 - 0) - - -
Final Maardu Aliens 0 - 3 Elva (0 - 2) - - -
Marþi 19.09.2017
1
x
2
Final Läänemaa Haapsalu 1 - 7 FCI Tallinn (0 - 4) - - -
Final Flora 2 - 0 Elva (0 - 0) 1.06 18.00 29.00
Miercuri 20.09.2017
1
x
2
WO Tulevik - Maardu United - - - -
Final FCI Levadia 7 - 0 K-Järve JK Järve (4 - 0) - - -
Pen. Nõmme Kalju 2 - 1 (1 - 1) Paide III (1 - 0) - - -
Final Rumori Calcio 0 - 6 Kuressaare (0 - 1) - - -
Final Pohja-Tallinna JK Volta 0 - 3 Flora U21 (0 - 0) - - -
Miercuri 27.09.2017
1
x
2
Prelungiri Trans 2 - 0 Rakvere Tarvas (0 - 0) 1.15 7.50 11.00
Marþi 17.04.2018
1
x
2
Final Nõmme Kalju 0 - 1 FCI Levadia (0 - 1) 2.75 3.30 2.30
Final Trans 6 - 0 FCI Tallinn (1 - 0) 1.01 15.25 22.75
Miercuri 18.04.2018
1
x
2
Final Kuressaare 0 - 7 Flora (0 - 2) - - -
Final Flora II 7 - 3 Tulevik (3 - 1) - - -
Marþi 08.05.2018
1
x
2
Final Trans 0 - 5 FCI Levadia (0 - 3) 6.00 4.50 1.38
Miercuri 09.05.2018
1
x
2
Final Flora II 3 - 9 Flora (0 - 5) - - -
Sâmbãtã 19.05.2018
1
x
2
Final FCI Levadia 1 - 0 Flora (0 - 0) - - -
Statistici Cupa ( 58 meciuri jucate din 65 )
Partide jucate 58
Victorii gazde 43.1%
Victorii oaspeți 41.4%
Egaluri 15.5%
Total goluri 339
Goluri / meci 5.84
Goluri / meci echipa gazdă 3.07
Goluri / meci echipa oaspete 2.16
Cartonase galbene 34
Cartonase galbene / partidă 0.6
Cartonase roșii 4
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 96.6%
Peste 1.5 goluri 89.7%
Peste 2.5 goluri 77.6%
Peste 3.5 goluri 65.5%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 72.4%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 51.7%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 36.2%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 25.9%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 79.3%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 69%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 51.7%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 37.9%
Goluri în repriza 1 122
Goluri în repriza 2 174
Goluri în repriza 1 (gazde) 75
Goluri în repriza 2 (gazde) 122
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 47
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 74
Echipa gazdă învinge la 0 16 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 20 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 2 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 1 meci
Echipa gazdă pierde la 0 20 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 16 meciuri
Echipa gazdă a înscris 35 meciuri
Echipa oaspete a înscris 39 meciuri
Nu s-au marcat goluri 3 meciuri
Penalty-uri înscrise 2
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Top echipe Cupa
Loc Echipă GPM GI
1 Flora 7.14 50
2 FCI Tallinn 6.75 27
3 Kuressaare 6.75 27
4 Maardu United 6.5 13
5 Flora II 5 10
6 Trans 4.6 23
7 Viljandi 4.5 9
8 Flora U21 4.33 13
9 Paide 4 8
10 Elva 3.67 11
11 FCI Levadia 3 18
12 Rumori Calcio 3 9
13 Rohrendorf 3 6
14 Tulevik 3 3
15 Jogeva 3 3
16 Nõmme Kalju 2.5 10
17 K-Järve JK Järve 2.5 5
18 Levadia Tallinn III 2.5 5
19 FC Tartu 2.5 5
20 TransferWise 2.5 5
21 JK Kadakas 2 2
22 Kohtla-Nomme 2 2
23 Ulikool 2 2
24 Läänemaa Haapsalu 1.67 5
25 Kohila 1.5 3
26 Rakvere Tarvas 1.33 4
27 Paide III 1.33 4
28 Lelle 1 2
29 Narva United 1 2
30 Poseidon 1 2
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Flora 7.14 7 5 2 2 1 1 5 4 1
2 Kuressaare 6.75 4 4 0 3 3 0 1 1 0
3 FCI Tallinn 6.75 4 4 0 1 1 0 3 3 0
4 Trans 4.6 5 4 1 5 4 1 0 0
5 Rumori Calcio 3 3 3 0 3 3 0 0 0
6 FCI Levadia 3 6 3 3 3 2 1 3 1 2
7 Läänemaa Haapsalu 1.67 3 3 0 2 2 0 1 1 0
8 Maardu United 6.5 2 2 0 2 2 0 0 0
9 Flora II 5 2 2 0 2 2 0 0 0
10 Flora U21 4.33 3 2 1 0 0 3 2 1
11 Paide 4 2 2 0 1 1 0 1 1 0
12 Elva 3.67 3 2 1 1 1 0 2 1 1
13 K-Järve JK Järve 2.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
14 Levadia Tallinn III 2.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
15 FC Tartu 2.5 2 2 0 0 0 2 2 0
16 TransferWise 2.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
17 Kohila 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
18 Paide III 1.33 3 2 1 1 1 0 2 1 1
19 Lelle 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
20 Narva United 1 2 2 0 2 2 0 0 0
21 Ganvix 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
22 Maardu Aliens 0 2 2 0 2 2 0 0 0
23 Pohja-Tallinna JK Volta 0 2 2 0 2 2 0 0 0 0
24 Viljandi 4.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
25 Tulevik 3 1 1 0 0 0 1 1 0
26 Jogeva 3 1 1 0 0 0 1 1 0
27 Rohrendorf 3 2 1 1 2 1 1 0 0
28 Nõmme Kalju 2.5 4 1 3 3 1 2 1 0 1
29 JK Kadakas 2 1 1 0 0 0 1 1 0
30 Kohtla-Nomme 2 1 1 0 0 0 1 1 0
31 Ulikool 2 1 1 0 0 0 1 1 0
32 Rakvere Tarvas 1.33 3 1 2 1 1 0 2 0 2
33 Pärnu 1 1 1 0 0 0 1 1 0
34 Helios 1 1 1 0 0 0 1 1 0
35 Taaksi 1 1 1 0 0 0 1 1 0
36 Jogeva Wolves 1 1 1 0 0 0 1 1 0
37 Tallinna Depoo 1 1 1 0 0 0 1 1 0
38 Kalev Tallinn III 1 1 1 0 1 1 0 0 0
39 Ambla 1 1 1 0 1 1 0 0 0
40 Poseidon 1 2 1 1 1 0 1 1 1 0
41 Tartu Welco 1 2 1 1 0 0 2 1 1
42 Kuusalu 1 2 1 1 1 0 1 1 1 0
43 Zenit Tallinn 1 1 1 0 0 0 0 1 1 0
44 Ararat 0 1 1 0 0 0 1 1 0
45 Tartu Santos 0 1 1 0 1 1 0 0 0
46 Molycorp Silmet 0 1 1 0 0 0 1 1 0
47 Jogeva Wolves II 0 1 1 0 1 1 0 0 0
48 Kadrina 0 1 1 0 0 0 1 1 0
49 JK Jarve II 0 1 1 0 1 1 0 0 0
50 Castovanni Eagles 0 1 1 0 1 1 0 0 0
51 Legion 0 1 1 0 0 0 1 1 0
52 Suure-Jaani 0 1 1 0 0 0 1 1 0
53 Warrior 0 1 1 0 0 0 1 1 0
54 Luunja 0 1 1 0 1 1 0 0 0
55 Anija 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0
56 Sillamäe Kalev 1 1 0 1 1 0 1 0 0
57 Loo JK 1 1 0 1 0 0 1 0 1
58 Tallinna Kalev 0 1 0 1 1 0 1 0 0
59 Tammeka 0 1 0 1 0 0 1 0 1
60 0 1 0 1 0 0 1 0 1
61 Flora U19 0 1 0 1 1 0 1 0 0
62 Koeru 0 1 0 1 1 0 1 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Otepää 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Jarva-Jaani 0 0 0 0 0 0 0 0 0
65 Lihula 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Flora 5 - 0 3 - 0 6 - 0 7 - 0 6 - 2 6 - 2 50 - 5
2 FCI Tallinn 4 - 1 5 - 0 7 - 0 2 - 0 4 - 1 5 - 5 27 - 7
3 Kuressaare 4 - 0 2 - 1 4 - 1 6 - 1 3 - 2 8 - 3 27 - 8
4 Trans 4 - 3 3 - 0 5 - 0 3 - 3 3 - 0 5 - 1 23 - 7
5 FCI Levadia 6 - 0 2 - 0 2 - 0 4 - 0 2 - 1 2 - 1 18 - 2
6 Flora U21 2 - 0 1 - 0 1 - 0 2 - 0 3 - 0 4 - 0 13 - 0
7 Maardu United 1 - 1 2 - 0 1 - 1 4 - 0 0 - 1 0 - 0 13 - 3
8 Elva 1 - 0 2 - 0 3 - 0 0 - 0 2 - 2 3 - 0 11 - 2
9 Nõmme Kalju 1 - 1 2 - 0 4 - 0 0 - 0 2 - 0 1 - 1 10 - 2
10 Flora II 1 - 4 1 - 1 1 - 1 1 - 3 1 - 1 5 - 2 10 - 12
11 Viljandi 1 - 0 2 - 0 1 - 0 1 - 0 2 - 0 2 - 0 9 - 0
12 Rumori Calcio 1 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 2 - 2 4 - 2 9 - 8
13 Paide 1 - 2 0 - 2 0 - 0 1 - 0 2 - 2 4 - 0 8 - 6
14 Rohrendorf 0 - 0 1 - 0 1 - 0 1 - 0 1 - 1 2 - 2 6 - 3
15 FC Tartu 0 - 1 2 - 0 1 - 0 0 - 0 2 - 0 0 - 0 5 - 1
16 TransferWise 2 - 1 0 - 1 1 - 0 0 - 1 1 - 0 0 - 0 5 - 5
17 K-Järve JK Järve 0 - 0 1 - 2 1 - 2 2 - 2 0 - 0 1 - 1 5 - 7
18 Levadia Tallinn III 0 - 3 0 - 1 1 - 2 1 - 2 0 - 1 3 - 0 5 - 9
19 Läänemaa Haapsalu 0 - 1 0 - 2 0 - 1 0 - 0 0 - 1 1 - 2 5 - 9
20 Rakvere Tarvas 0 - 0 0 - 0 1 - 0 3 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 0
21 Paide III 0 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 0 1 - 0 2 - 0 4 - 1
22 Tulevik 1 - 1 0 - 1 0 - 1 1 - 1 1 - 0 0 - 3 3 - 7
23 Jogeva 0 - 1 2 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 1 0 - 4 3 - 7
24 Kohila 0 - 1 0 - 2 0 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 2 3 - 8
25 Kohtla-Nomme 0 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 2
26 Ulikool 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 2
27 JK Kadakas 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 3
28 Poseidon 0 - 0 0 - 0 2 - 1 0 - 3 0 - 0 0 - 0 2 - 4
29 Tartu Welco 1 - 0 0 - 1 0 - 1 1 - 2 0 - 0 0 - 1 2 - 5
30 Narva United 0 - 2 0 - 0 1 - 3 1 - 2 0 - 1 0 - 1 2 - 9
31 Lelle 2 - 1 0 - 2 0 - 2 0 - 0 0 - 2 0 - 1 2 - 10
32 Kuusalu 0 - 3 0 - 2 0 - 1 0 - 3 0 - 0 2 - 1 2 - 10
33 Taaksi 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
34 Tallinna Depoo 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
35 Zenit Tallinn 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
36 Ganvix 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
37 Sillamäe Kalev 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1 1 - 1
38 Loo JK 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 1
39 Pärnu 0 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 0 1 - 2
40 Ambla 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 4
41 Kalev Tallinn III 1 - 0 0 - 2 0 - 1 0 - 0 0 - 2 0 - 0 1 - 5
42 Jogeva Wolves 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 1 1 - 2 1 - 6
43 Helios 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 17
1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
44 Otepää 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
45 Jarva-Jaani 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
46 Tallinna Kalev 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
47 Lihula 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
48 Tammeka 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
49 Koeru 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
50 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
51 Flora U19 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 2
52 Tartu Santos 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 3
53 Jogeva Wolves II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
54 Legion 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 3
55 Maardu Aliens 0 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 4
56 Castovanni Eagles 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 4
57 Pohja-Tallinna JK Volta 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 2 0 - 4
58 Molycorp Silmet 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 4 0 - 6
59 Luunja 0 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 2 0 - 1 0 - 1 0 - 7
60 Ararat 0 - 1 0 - 0 0 - 3 0 - 0 0 - 1 0 - 3 0 - 8
61 JK Jarve II 0 - 2 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 2 0 - 1 0 - 8
62 Suure-Jaani 0 - 0 0 - 2 0 - 3 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 8
63 Warrior 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 3 0 - 0 0 - 0 0 - 10
64 Kadrina 0 - 1 0 - 0 0 - 2 0 - 3 0 - 1 0 - 5 0 - 12
65 Anija 0 - 2 0 - 3 0 - 5 0 - 2 0 - 2 0 - 2 0 - 16