Sound

Irish Cup Irlanda de Nord - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
Sâmbãtã 19.08.2017
1
x
2
Final 18th Newtownabbey Old Boys 3 - 2 Comber Rec - - - -
Final Abbey Villa FC Millisle 0 - 3 Immaculata - - - -
Final Ardstraw 10 - 2 Richhill - - - -
Pen. Ballymacash 3 - 4 (3 - 3) Shankill - - - -
15:30 Ballynahinch United -:- Rosario Youth - - - -
Final Suffolk 2 - 3 Dungiven - - - -
Final Bangor Old Boys 2 - 3 Tullyvallen - - - -
Final Barn 3 - 8 Rathfriland Rangers - - - -
Final Bloomfield 1 - 3 Craigavon City - - - -
Final Bryansburn 3 - 1 St. Marys - - - -
Final Coagh United 6 - 1 Ballymoney United - - - -
Final Crewe Alexandra 2 - 3 Drumaness - - - -
Final Crumlin Star 9 - 1 Shorts - - - -
Final Derriaghy 3 - 1 Bourneview - - - -
Final Dunloy 3 - 1 Banbridge Rangers - - - -
Final Fivemiletown 1 - 4 Islandmagee - - - -
Final Glebe 2 - 0 Bangor - - - -
Final Hanover 8 - 2 Chimney Corner - - - -
Final Killyleagh Youth FC 5 - 1 Newbuildings - - - -
Final Lower Maze 1 - 2 St. Patricks Young - - - -
Pen. Malachians 2 - 3 Downshire Y.M. - - - -
Final Markethill 2 - 1 Grove - - - -
Final Moneyslane 1 - 4 Sirocco - - - -
Final Oxford United Stars 4 - 3 Trojans - - - -
Final Portaferry R. 3 - 1 Ballynahinch - - - -
Final Rathfern Rangers 4 - 5 Lisburn Rangers - - - -
Final Saintfield 2 - 4 Tandragee - - - -
Final Seagoe 1 - 12 Larne Technical Old Boys - - - -
Final Seapatrick 1 - 4 Ballynure Old Boys - - - -
Final Valley Rangers 5 - 0 Oxford Sunnyside FC - - - -
Final Crumlin United 3 - 2 Silverwood - - - -
Final Bangor Amateurs 0 - 3 Newtowne - - - -
Final Dunmurry Recreation FC 4 - 0 Dromore Amateurs - - - -
Final Laurelvale 6 - 1 Broomhedge - - - -
Final Lurgan Town Boys 3 - 1 Groomsport - - - -
15:30 Magherafelt -:- Colin Valley - - - -
Final Maiden City 3 - 1 Dollingstown - - - -
Final Orangefield 3 - 0 Dunmurry Y.M. - - - -
Final Rosemount Rec 3 - 1 St Luke's - - - -
Final Royal British Legion 1 - 2 Dromara - - - -
Final Windmill 2 - 1 St. James' Swifts - - - -
Sâmbãtã 23.09.2017
1
x
2
Final Ards 9 - 0 Iveagh Utd - - - -
Sâmbãtã 30.09.2017
1
x
2
Final 18th Newtownabbey Old Boys 1 - 2 U. U. Jordanstown - - - -
Final Ardstraw 2 - 6 Dundela - - - -
Final Ballywalter 6 - 3 Ballynure Old Boys - - - -
Final Bryansburn 3 - 4 Foundry - - - -
Final Colin Valley 1 - 4 Valley Rangers - - - -
Final Crumlin Star 5 - 0 Oxford United Stars - - - -
Final Derriaghy 1 - 2 Shankill - - - -
Final Downshire Y.M. 1 - 10 Moyola Park - - - -
Final Dromara 0 - 1 Banbridge Town - - - -
Final Drumaness 0 - 2 Hanover - - - -
Prelungiri Dunloy 1 - 2 Portstewart (1 - 0) - - -
Final Dunmurry Recreation FC 0 - 7 Tobermore United (0 - 5) - - -
Final Glebe 3 - 0 Rosemount Rec - - - -
Final Immaculata 2 - 1 Larne Technical Old Boys - - - -
Final Laurelvale 5 - 2 Tullyvallen - - - -
Final Maiden City 7 - 1 Lurgan Town Boys - - - -
Final Newtowne 4 - 2 Desertmartin - - - -
Final Portaferry R. 2 - 0 Mossley - - - -
Final Queen's University 7 - 2 Dungiven - - - -
Final Rathfriland Rangers 4 - 1 Orangefield - - - -
Final Rosario Youth 4 - 0 Brantwood - - - -
Final Sport & Leisure Swifts 2 - 0 Windmill - - - -
Final St. Patricks Young 3 - 2 Wellington Rec - - - -
15:30 Strabane Athletic -:- Newcastle - - - -
Final Newcastle 3 - 1 Strabane Athletic - - - -
Final Crumlin United 2 - 0 Donegal Celtic - - - -
Final Cookstown Youth 6 - 7 Craigavon City - - - -
Final Islandmagee 1 - 2 Ards Rangers - - - -
Final Killyleagh Youth FC 2 - 0 Sirocco - - - -
Final Annagh United 4 - 2 Markethill - - - -
Final Armagh City 2 - 0 Coagh United - - - -
Final Newington Rangers 0 - 3 Lisburn Rangers - - - -
Sâmbãtã 04.11.2017
1
x
2
Final Armagh City 1 - 2 Crumlin Star - - - -
Final Ballywalter 3 - 2 Ards Rangers - - - -
Final Banbridge Town 1 - 2 Queen's University - - - -
Final Craigavon City 1 - 4 Foundry - - - -
Final Crumlin United 2 - 0 Valley Rangers - - - -
Final Hanover 2 - 3 Shankill - - - -
Final Immaculata 3 - 1 Brantwood - - - -
Final Killyleagh Youth FC 3 - 1 Tobermore United - - - -
Final Laurelvale 0 - 5 Moyola Park - - - -
Final Newcastle 3 - 0 Rathfriland Rangers - - - -
Final Newtowne 0 - 2 Lisburn Distillery - - - -
Final Portstewart 2 - 1 Portaferry R. - - - -
Final Sport & Leisure Swifts 0 - 2 Dundela - - - -
Final St. Patricks Young 2 - 5 Annagh United - - - -
Prelungiri Tandragee 1 - 2 Maiden City - - - -
Final U. U. Jordanstown 0 - 11 Glebe - - - -
Sâmbãtã 02.12.2017
1
x
2
Final Crumlin Star 2 - 4 Immaculata - - - -
Final Dundela 5 - 0 Newcastle United - - - -
Final Glebe 2 - 1 Annagh United - - - -
Final Lisburn Distillery 3 - 1 Foundry - - - -
Final Moyola Park 2 - 0 Ballywalter - - - -
Pen. Portstewart 1 - 2 (1 - 1) Maiden City - - - -
Final Queen's University 3 - 1 Killyleagh Youth FC - - - -
Final Shankill 0 - 4 Crumlin Star - - - -
Sâmbãtã 06.01.2018
1
x
2
Final Knockbreda 0 - 2 Institute (0 - 2) - - -
Final Lurgan Celtic 1 - 2 Glentoran (0 - 2) - - -
Final Queen's University 0 - 1 Dundela (0 - 1) - - -
Final Ards 4 - 1 Crumlin Star (2 - 1) - - -
Final Ballinamallard United 4 - 2 Immaculata (1 - 0) - - -
Final Ballymena United 4 - 0 Moyola Park (2 - 0) - - -
Prelungiri Cliftonville 4 - 3 Warrenpoint Town (1 - 1) - - -
Final Coleraine 7 - 0 Lisburn Distillery (3 - 0) - - -
Prelungiri Carrick Rangers 1 - 3 Glenavon (0 - 1) - - -
Final Crusaders 2 - 0 Maiden City (1 - 0) - - -
Final Dungannon Swifts 4 - 0 Limavady United (2 - 0) - - -
Final Larne 3 - 0 Dergview (0 - 0) - - -
Final Linfield 5 - 0 Glebe (1 - 0) - - -
Final Loughgall 4 - 1 PSNI (2 - 1) - - -
Final Newry City 2 - 0 H&W Welders (0 - 0) - - -
Prelungiri Portadown 1 - 2 Ballyclare Comrades (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 03.02.2018
1
x
2
Final Ballyclare Comrades 0 - 4 Glentoran (0 - 3) - - -
Pen. Ballymena United 3 - 2 (2 - 2) Ballinamallard United (1 - 2) - - -
Final Cliftonville 4 - 1 Crusaders (2 - 0) - - -
Final Glenavon 3 - 0 Dungannon Swifts (1 - 0) - - -
18:00 Institute -:- Coleraine - - - -
Final Larne 6 - 1 Dundela (5 - 0) - - -
Final Linfield 1 - 0 Newry City (1 - 0) - - -
Final Loughgall 2 - 1 Ards (1 - 1) - - -
Final Coleraine 4 - 0 Institute (3 - 0) - - -
Sâmbãtã 03.03.2018
1
x
2
Amanat Ballymena United - Larne - - - -
Amanat Coleraine - Glentoran - - - -
Final Glenavon 1 - 2 Loughgall (0 - 1) - - -
Amanat Linfield - Cliftonville - - - -
Marþi 13.03.2018
1
x
2
Final Ballymena United 1 - 2 Larne (1 - 0) - - -
Final Coleraine 1 - 0 Glentoran (1 - 0) - - -
Final Linfield 0 - 1 Cliftonville (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 31.03.2018
1
x
2
Final Cliftonville 4 - 1 Loughgall (4 - 1) - - -
Final Coleraine 3 - 1 Larne (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 05.05.2018
1
x
2
Final Cliftonville 1 - 3 Coleraine (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 11.08.2018
1
x
2
Final Valley Rangers 3 - 2 Tandragee - - - -
Sâmbãtã 18.08.2018
1
x
2
Final Ardstraw 7 - 0 Dromore Amateurs - - - -
Final Ballymacash 1 - 3 Kilmore Rec - - - -
Final Ballynahinch United 3 - 2 Groomsport - - - -
Final Banbridge Rangers 2 - 0 Sirocco - - - -
Final Bangor Amateurs 3 - 2 Newcastle United - - - -
Final Broomhedge 1 - 12 Ballynahinch - - - -
Final Comber Rec 1 - 0 Immaculata - - - -
Final Cookstown Youth 1 - 6 Islandmagee - - - -
Final Crumlin Star 2 - 1 Bangor Swifts - - - -
Pen. Desertmartin 3 - 2 (2 - 2) Ballynure Old Boys - - - -
Final Dunloy 2 - 0 Hanover - - - -
Final Dunmurry Y.M. 4 - 5 Rathfriland Rangers - - - -
Final Fivemiletown 7 - 0 Bloomfield (3 - 0) - - -
Final Foundry 4 - 3 Aquinas - - - -
Final Glebe 1 - 2 Bangor - - - -
Final Grove 5 - 2 Chimney Corner - - - -
Final Holywood 1 - 2 Newbuildings - - - -
Final Iveagh Utd 2 - 5 Dungiven - - - -
Final Killyleagh Youth FC 5 - 3 Markethill - - - -
Final Lisburn Rangers 2 - 1 Dromara - - - -
Final Lower Maze 2 - 3 Trojans - - - -
Final Malachians 2 - 9 Maiden City - - - -
Final Mossley 3 - 4 Dunmurry Recreation FC - - - -
Final Newtowne 6 - 3 18th Newtownabbey Old Boys - - - -
Prelungiri Orangefield 2 - 4 Brantwood - - - -
Final Oxford United Stars 0 - 1 Wakehurst - - - -
Final Oxford Sunnyside FC 6 - 3 Bryansburn - - - -
Final Rosario Youth 1 - 2 Ballymoney United - - - -
Final Saintfield 1 - 3 Laurelvale - - - -
Final Seapatrick 1 - 6 Coagh United - - - -
Final Silverwood 1 - 8 Shorts - - - -
Final St. James' Swifts 2 - 1 Sofia Farmer - - - -
Final St Luke's 0 - 2 Larne Technical Old Boys - - - -
Final Strabane Athletic 2 - 1 Derriaghy - - - -
Pen. Suffolk 1 - 2 (1 - 1) Colin Valley - - - -
Final Woodvale 2 - 3 St. Patricks Young - - - -
Final Tullycarnet 4 - 3 Tullyvallen - - - -
Final Dungiven 5 - 2 Iveagh Utd - - - -
Vineri 28.09.2018
1
x
2
Prelungiri Newington Rangers 3 - 1 Valley Rangers - - - -
Sâmbãtã 29.09.2018
1
x
2
Final Ballymoney United 1 - 5 Strabane Athletic - - - -
Final Banbridge Town 3 - 1 Rathfriland Rangers (0 - 0) - - -
Final Bangor Amateurs 0 - 1 Tullycarnet - - - -
Final Bangor 2 - 0 Banbridge Rangers (1 - 0) - - -
Final Brantwood 2 - 1 Laurelvale - - - -
Final Colin Valley 3 - 4 Shorts - - - -
Final Comber Rec 4 - 1 Lisburn Rangers - - - -
Final Crewe Alexandra 2 - 1 Moyola Park - - - -
Final Crumlin Star 5 - 1 Moneyslane - - - -
Final Downshire Y.M. 0 - 4 Drumaness (0 - 2) - - -
Final Dundonald 0 - 3 Larne Technical Old Boys - - - -
Final Dunloy 2 - 0 Armagh City (2 - 0) - - -
Final Dunmurry Recreation FC 1 - 4 Dungiven (1 - 2) - - -
Prelungiri Grove 3 - 4 Abbey Villa FC Millisle - - - -
Final Islandmagee 2 - 1 Foundry - - - -
Final Killyleagh Youth FC 2 - 3 Crumlin Star - - - -
Final Kilmore Rec 1 - 2 Sport & Leisure Swifts - - - -
Final Lisburn Distillery 2 - 0 Wellington Rec - - - -
WO Lurgan Celtic - St. Patricks Young - - - -
Final Lurgan Town Boys 4 - 1 Desertmartin - - - -
Final Maiden City 3 - 1 Trojans - - - -
Final Newbuildings 2 - 0 Ards Rangers - - - -
Pen. Newtowne 1 - 0 (0 - 0) Ballynahinch (0 - 0) - - -
15:30 Oxford Sunnyside FC -:- Portstewart - - - -
Final Queen's University 4 - 3 Dollingstown - - - -
Final Rosemount Rec 2 - 1 Annagh United - - - -
Final Seagoe 4 - 3 Ballynahinch United - - - -
Final Shankill 2 - 1 Bangor Old Boys - - - -
Final St. James' Swifts 4 - 2 Coagh United - - - -
Final Tobermore United 5 - 3 Ardstraw (3 - 2) - - -
Final Wakehurst 2 - 3 Fivemiletown - - - -
Statistici Irish Cup ( 195 meciuri jucate din 200 )
Partide jucate 195
Victorii gazde 12.3%
Victorii oaspeți 72.8%
Egaluri 14.9%
Total goluri 911
Goluri / meci 4.67
Goluri / meci echipa gazdă 0.5
Goluri / meci echipa oaspete 2.11
Cartonase galbene 1
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii 10
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 99.5%
Peste 1.5 goluri 95.4%
Peste 2.5 goluri 81%
Peste 3.5 goluri 61.5%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 17.4%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 10.8%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 6.2%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 2.1%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 17.4%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 11.8%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 5.1%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 3.6%
Goluri în repriza 1 75
Goluri în repriza 2 75
Goluri în repriza 1 (gazde) 47
Goluri în repriza 2 (gazde) 191
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 28
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 169
Echipa gazdă învinge la 0 14 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 137 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 2 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 1 meci
Echipa gazdă pierde la 0 137 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 14 meciuri
Echipa gazdă a înscris 34 meciuri
Echipa oaspete a înscris 157 meciuri
Nu s-au marcat goluri 24 meciuri
Penalty-uri înscrise 7
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Top echipe Irish Cup
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Crumlin Star 1.11 9 9 0 5 5 0 4 4 0
2 Rathfriland Rangers 2.8 5 5 0 1 1 0 4 4 0
3 Dungiven 2.8 5 5 0 1 1 0 4 4 0
4 Foundry 2 5 5 0 1 1 0 4 4 0
5 Glebe 1.83 6 5 1 4 3 1 2 2 0
6 Shankill 1.6 5 5 0 2 2 0 3 3 0
7 Immaculata 1.5 6 5 1 2 2 0 4 3 1
8 Laurelvale 0.8 5 5 0 3 3 0 2 2 0
9 Killyleagh Youth FC 0.17 6 5 1 5 4 1 1 1 0
10 Coleraine 3.6 5 4 1 4 3 1 1 1 0
11 Moyola Park 3.2 5 4 1 1 0 1 4 4 0
12 Larne 3 4 4 0 2 2 0 2 2 0
13 Islandmagee 2.5 4 4 0 2 2 0 2 2 0
14 Cliftonville 2.4 5 4 1 4 4 0 1 0 1
15 2.25 4 4 0 1 1 0 3 3 0
16 Loughgall 2.25 4 4 0 2 2 0 2 2 0
17 Annagh United 1.75 4 4 0 1 1 0 3 3 0
18 Maiden City 1.57 7 4 3 3 3 0 4 1 3
19 Dunmurry Recreation FC 1.25 4 4 0 3 3 0 1 1 0
20 St. Patricks Young 1.25 4 4 0 2 2 0 2 2 0
21 Brantwood 0.75 4 4 0 1 1 0 3 3 0
22 Ardstraw 0.75 4 4 0 3 3 0 1 1 0
23 Queen's University 0.4 5 4 1 4 3 1 1 1 0
24 Larne Technical Old Boys 4.5 4 3 1 0 0 4 3 1
25 Tobermore United 4.33 3 3 0 1 1 0 2 2 0
26 Shorts 4.33 3 3 0 0 0 3 3 0
27 Craigavon City 3.33 3 3 0 1 1 0 2 2 0
28 Fivemiletown 3.33 3 3 0 2 2 0 1 1 0
29 Ballynure Old Boys 3 3 3 0 0 0 3 3 0
30 Tullyvallen 2.67 3 3 0 0 0 3 3 0
31 Ballymena United 2.33 3 3 0 3 3 0 0 0
32 Trojans 2.33 3 3 0 0 0 3 3 0
33 Coagh United 2 4 3 1 1 1 0 3 2 1
34 Dundela 2 5 3 2 1 1 0 4 2 2
35 Strabane Athletic 2 3 3 0 1 1 0 2 2 0
36 Ards 1.67 3 3 0 2 2 0 1 1 0
37 Markethill 1.67 3 3 0 1 1 0 2 2 0
38 Ballymoney United 1 3 3 0 1 1 0 2 2 0
39 Bryansburn 1 3 3 0 2 2 0 1 1 0
40 18th Newtownabbey Old Boys 1 3 3 0 2 2 0 1 1 0
41 Downshire Y.M. 1 3 3 0 2 2 0 1 1 0
42 Desertmartin 1 3 3 0 1 1 0 2 2 0
43 Valley Rangers 1 5 3 2 2 2 0 3 1 2
44 Iveagh Utd 0.67 3 3 0 1 1 0 2 2 0
45 Newtowne 0.6 5 3 2 4 2 2 1 1 0
46 Derriaghy 0.33 3 3 0 2 2 0 1 1 0
47 Grove 0.33 3 3 0 2 2 0 1 1 0
48 Lurgan Town Boys 0.33 3 3 0 2 2 0 1 1 0
49 Orangefield 0.33 3 3 0 2 2 0 1 1 0
50 St. James' Swifts 0.33 3 3 0 2 2 0 1 1 0
51 Rosemount Rec 0 3 3 0 2 2 0 1 1 0
52 Ballynahinch 4.33 3 2 1 0 0 3 2 1
53 Ballinamallard United 3 2 2 0 1 1 0 1 1 0
54 Drumaness 2.33 3 2 1 1 0 1 2 2 0
55 Chimney Corner 2 2 2 0 0 0 2 2 0
56 Dungannon Swifts 2 2 2 0 1 1 0 1 1 0
57 Dollingstown 2 2 2 0 0 0 2 2 0
58 Glentoran 2 3 2 1 0 0 3 2 1
59 Tandragee 2 3 2 1 1 0 1 2 2 0
60 Glenavon 1.67 3 2 1 2 2 0 1 0 1
61 Abbey Villa FC Millisle 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
62 Kilmore Rec 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
63 Groomsport 1.5 2 2 0 0 0 2 2 0
64 Ballynahinch United 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
65 Banbridge Town 1.33 3 2 1 2 2 0 1 0 1
66 Ards Rangers 1.33 3 2 1 0 0 3 2 1
67 Newcastle United 1 2 2 0 0 0 2 2 0
68 Silverwood 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
69 U. U. Jordanstown 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
70 Newbuildings 1 3 2 1 1 0 1 2 2 0
71 Dromara 1 3 2 1 1 0 1 2 2 0
72 Comber Rec 0.67 3 2 1 2 1 1 1 1 0
73 Bangor Old Boys 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
74 Moneyslane 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
75 Broomhedge 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
76 Lisburn Distillery 0.5 4 2 2 2 1 1 2 1 1
77 Hanover 0.5 4 2 2 2 2 0 2 0 2
78 Portaferry R. 0.33 3 2 1 2 1 1 1 1 0
79 Colin Valley 0.33 3 2 1 2 2 0 1 0 1
80 Crewe Alexandra 0 2 2 0 2 2 0 0 0
81 Malachians 0 2 2 0 2 2 0 0 0
82 Lower Maze 0 2 2 0 2 2 0 0 0
83 Bloomfield 0 2 2 0 1 1 0 1 1 0
84 Seapatrick 0 2 2 0 2 2 0 0 0
85 Saintfield 0 2 2 0 2 2 0 0 0
86 Ballymacash 0 2 2 0 2 2 0 0 0
87 Dromore Amateurs 0 2 2 0 0 0 2 2 0
88 Seagoe 0 2 2 0 2 2 0 0 0
89 Dunmurry Y.M. 0 2 2 0 1 1 0 1 1 0
90 Cookstown Youth 0 2 2 0 2 2 0 0 0
91 Oxford United Stars 0 3 2 1 2 1 1 1 1 0
92 Ballywalter 0 3 2 1 2 2 0 1 0 1
93 Bangor Amateurs 0 3 2 1 3 2 1 0 0
94 Rosario Youth 0 2 2 0 2 2 0 0 0 0
95 Newcastle 0 2 2 0 2 2 0 0 0 0
96 Oxford Sunnyside FC 0 2 2 0 1 1 0 1 1 0
97 Aquinas 3 1 1 0 0 0 1 1 0
98 Warrenpoint Town 2 1 1 0 0 0 1 1 0
99 Richhill 2 1 1 0 0 0 1 1 0
100 Linfield 2 3 1 2 3 1 2 0 0
101 Crusaders 1.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
102 Bangor 1.33 3 1 2 1 0 1 2 1 1
103 Sirocco 1.33 3 1 2 0 0 3 1 2
104 Lurgan Celtic 1 1 1 0 1 1 0 0 0
105 PSNI 1 1 1 0 0 0 1 1 0
106 Bangor Swifts 1 1 1 0 0 0 1 1 0
107 St. Marys 1 1 1 0 0 0 1 1 0
108 Sofia Farmer 1 1 1 0 0 0 1 1 0
109 Bourneview 1 1 1 0 0 0 1 1 0
110 Institute 1 2 1 1 0 0 0 2 1 1
111 Wellington Rec 1 2 1 1 0 0 2 1 1
112 Dunloy 0.75 4 1 3 4 1 3 0 0
113 Sport & Leisure Swifts 0.67 3 1 2 2 0 2 1 1 0
114 Ballyclare Comrades 0.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
115 Wakehurst 0.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
116 St Luke's 0.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
117 Tullycarnet 0.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
118 Portstewart 0.33 3 1 2 2 1 1 1 0 1
119 Banbridge Rangers 0.33 3 1 2 1 0 1 2 1 1
120 Dergview 0 1 1 0 0 0 1 1 0
121 Limavady United 0 1 1 0 0 0 1 1 0
122 Rathfern Rangers 0 1 1 0 1 1 0 0 0
123 Dundonald 0 1 1 0 1 1 0 0 0
124 Holywood 0 1 1 0 1 1 0 0 0
125 Barn 0 1 1 0 1 1 0 0 0
126 Royal British Legion 0 1 1 0 1 1 0 0 0
127 Woodvale 0 1 1 0 1 1 0 0 0
128 Mossley 0 2 1 1 1 1 0 1 0 1
129 Crumlin United 0 3 1 2 3 1 2 0 0
130 Armagh City 0 3 1 2 2 1 1 1 0 1
131 Windmill 0 2 1 1 1 1 0 1 0 1
132 Suffolk 0 2 1 1 2 1 1 0 0
133 Newington Rangers 0 2 1 1 2 1 1 0 0
134 Carrick Rangers 1 1 0 1 1 0 1 0 0
135 Newry City 1 2 0 2 1 0 1 1 0 1
136 Portadown 1 1 0 1 1 0 1 0 0
137 Donegal Celtic 0 1 0 1 0 0 1 0 1
138 H&W Welders 0 1 0 1 0 0 1 0 1
139 Knockbreda 0 1 0 1 1 0 1 0 0
140 Magherafelt 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Larne Technical Old Boys 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 18 - 0
2 Coleraine 3 - 0 3 - 0 1 - 0 5 - 1 1 - 0 5 - 1 18 - 2
3 Moyola Park 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 16 - 4
4 Dungiven 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 14 - 3
5 Rathfriland Rangers 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 14 - 4
6 Ballynahinch 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 13 - 0
7 Shorts 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 13 - 0
8 Tobermore United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 13 - 3
9 Larne 1 - 0 1 - 0 3 - 1 2 - 1 3 - 1 2 - 2 12 - 5
10 Cliftonville 2 - 1 1 - 0 4 - 1 3 - 1 1 - 1 1 - 3 12 - 7
11 Maiden City 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 11 - 5
12 Glebe 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 1 0 - 1 11 - 8
13 Islandmagee 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 3
14 Foundry 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 3
15 Craigavon City 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 4
16 Fivemiletown 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 4
17 Dundela 0 - 1 1 - 1 0 - 3 0 - 1 1 - 0 0 - 0 10 - 6
18 Crumlin Star 0 - 1 1 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1 10 - 11
19 Ballynure Old Boys 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 0
20 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 1
21 Immaculata 0 - 1 0 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 2 1 - 0 9 - 6
22 Loughgall 0 - 3 1 - 2 4 - 1 0 - 0 1 - 0 3 - 1 9 - 7
23 Tullyvallen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 0
24 Coagh United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 1
25 Shankill 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 5
26 Trojans 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 0
27 Annagh United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 2
28 Drumaness 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 2
29 Ballymena United 1 - 1 1 - 1 2 - 0 1 - 1 1 - 1 1 - 0 7 - 4
30 Linfield 0 - 0 1 - 0 1 - 0 2 - 0 1 - 0 1 - 1 6 - 1
31 Tandragee 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 1
32 Strabane Athletic 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 1
33 Glentoran 3 - 1 0 - 0 2 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 1 6 - 2
34 Ballinamallard United 2 - 0 1 - 0 0 - 1 1 - 1 2 - 0 0 - 2 6 - 4
35 Markethill 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 1
36 Valley Rangers 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 2
37 Ards 2 - 0 1 - 2 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 1 5 - 3
38 Glenavon 0 - 0 0 - 0 2 - 1 0 - 1 1 - 0 2 - 1 5 - 3
39 St. Patricks Young 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 7
40 Dunmurry Recreation FC 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 11
41 Bangor 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 0
42 Chimney Corner 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 0
43 Ards Rangers 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 0
44 Sirocco 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 0
45 Dollingstown 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 0
46 Banbridge Town 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 3
47 Dungannon Swifts 1 - 0 0 - 0 1 - 1 1 - 0 0 - 1 1 - 1 4 - 3
48 Laurelvale 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 8
49 Newbuildings 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 0
50 Groomsport 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 0
51 Aquinas 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 0
52 Brantwood 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 1
53 Dromara 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 1
54 Kilmore Rec 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 2
55 Desertmartin 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 2
56 Dunloy 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 2
57 Ballynahinch United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 2
58 Abbey Villa FC Millisle 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 3
59 Crusaders 1 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 1 1 - 1 1 - 0 3 - 4
60 18th Newtownabbey Old Boys 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 4
61 Ballymoney United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 5
62 Bryansburn 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 5
63 Newtowne 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 7
64 Ardstraw 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 13
65 Downshire Y.M. 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 14
66 Newcastle United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 0
67 Wellington Rec 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 0
68 Richhill 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 0
69 Comber Rec 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 1
70 Newry City 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 2 - 0 0 - 0 2 - 1
71 Sport & Leisure Swifts 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 2
72 Warrenpoint Town 1 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 1 - 0 2 - 2
73 Institute 1 - 1 0 - 2 1 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 2 - 4
74 Iveagh Utd 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 5
75 Hanover 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 5
76 Queen's University 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 7
77 Lisburn Distillery 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 2 0 - 1 0 - 1 2 - 8
78 Silverwood 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 8
79 U. U. Jordanstown 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 11
80 Bangor Swifts 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
81 St. Marys 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
82 Sofia Farmer 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
83 Bourneview 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
84 Carrick Rangers 0 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
85 Portadown 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 1
86 Portaferry R. 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
87 Lurgan Celtic 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 2
88 Banbridge Rangers 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
89 Lurgan Town Boys 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
90 St Luke's 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
91 Orangefield 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
92 Portstewart 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 3
93 Wakehurst 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 3
94 Derriaghy 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 3
95 Bangor Old Boys 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 3
96 St. James' Swifts 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 3
97 Tullycarnet 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 3
98 PSNI 0 - 0 1 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 1 0 - 1 1 - 4
99 Moneyslane 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 4
100 Ballyclare Comrades 0 - 2 0 - 0 0 - 2 0 - 1 1 - 0 0 - 0 1 - 5
101 Grove 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 5
102 Killyleagh Youth FC 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 8
103 Colin Valley 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 8
104 Broomhedge 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 12
105 Donegal Celtic 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
106 Magherafelt 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
107 Dromore Amateurs 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
108 Windmill 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
109 Newcastle 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
110 Crumlin United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
111 H&W Welders 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 2
112 Knockbreda 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
113 Rosario Youth 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
114 Holywood 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
115 Rosemount Rec 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
116 Royal British Legion 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
117 Dergview 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 1 0 - 3
118 Dundonald 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
119 Oxford Sunnyside FC 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
120 Woodvale 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
121 Crewe Alexandra 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
122 Mossley 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
123 Armagh City 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
124 Limavady United 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 4
125 Oxford United Stars 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
126 Suffolk 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
127 Newington Rangers 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
128 Rathfern Rangers 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
129 Lower Maze 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
130 Ballywalter 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
131 Dunmurry Y.M. 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
132 Ballymacash 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 6
133 Bangor Amateurs 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 6
134 Saintfield 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 7
135 Barn 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 8
136 Bloomfield 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 10
137 Seapatrick 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 10
138 Malachians 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 12
139 Cookstown Youth 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 13
140 Seagoe 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 15