Sound

Luxembourg Cup Luxembourg - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
Joi 21.09.2017
1
x
2
Final Sporting Mertzig 0 - 5 Hostert - - - -
Final The Belval Belvaux 0 - 2 Muhlenbach Lusitanos - - - -
Sâmbãtã 23.09.2017
1
x
2
Final Wincrange 1 - 5 Fola Esch - - - -
Final Pratzerthal/Redange 3 - 5 Useldange - - - -
Duminicã 24.09.2017
1
x
2
Final AS Luxembourg/Porto 0 - 1 Victoria Rosport - - - -
Final Colmarberg 1 - 2 Norden - - - -
Final Blô-Weiss Medernach 1 - 3 Rodange - - - -
Final FC Kopstal 0 - 5 Jeunesse Canach - - - -
Final Kischpelt Wilwerwiltz 0 - 13 F91 Dudelange - - - -
Final Vinesca Ehnen 0 - 7 UT Pétange - - - -
Final Ehlerange 1 - 2 Koeppchen - - - -
Final Alisontia Steinsel 0 - 1 Wiltz - - - -
Final Alliance Aischdall 0 - 5 Jeunesse Junglinster - - - -
17:00 Wincrange -:- Fola Esch - - - -
Final Berdorf Consdorf 1 - 0 Jeunesse Schieren - - - -
Final Blo Weiss Itzig 1 - 2 Mamer (0 - 0) - - -
Final Sanem 0 - 8 Racing Women - - - -
Final Young Boys 1 - 7 Swift Hesperange - - - -
Final Echternach 1 - 4 UN Käerjéng - - - -
Final Minerva Lintgen 3 - 0 Differdange 03 - - - -
Final Marisca Mersch 1 - 3 Progrès Niederkorn - - - -
Final Obercorn 1 - 6 UNA Strassen - - - -
Final Racing Troisvierges 1 - 16 Jeunesse d'Esch - - - -
Final Steinfort 0 - 2 Benfica - - - -
Final URB 1 - 2 Mondorf-les-Bains - - - -
Final Yellow Boys Weiler 1 - 3 Union Mertert - - - -
Final Bettembourg 2 - 4 Grevenmacher - - - -
Final Orania Vianden 2 - 4 Union Kayl-Tétange - - - -
Final US Moutfort/Medingen 0 - 10 Etzella Ettelbrück - - - -
Final US Reisdorf 0 - 8 Rumelange - - - -
Final CeBra 01 0 - 4 Esch - - - -
Final Feulen 1 - 5 Erpeldange - - - -
Final Lorentzweiler 0 - 4 Sandweiler (0 - 0) - - -
Vineri 27.10.2017
1
x
2
Final Mamer 1 - 2 Rodange - - - -
Duminicã 29.10.2017
1
x
2
Final Jeunesse Schieren 1 - 2 Esch - - - -
Pen. F91 Dudelange 3 - 4 (3 - 3) Progrès Niederkorn (1 - 2) - - -
18:00 Mamer -:- Rodange - - - -
Final Fola Esch 2 - 3 UT Pétange - - - -
Final Swift Hesperange 0 - 1 Mondorf-les-Bains (0 - 0) - - -
Final Jeunesse d'Esch 2 - 1 UNA Strassen - - - -
18:00 Jeunesse Junglinster -:- Grevenmacher - - - -
Final Koeppchen 0 - 2 Benfica - - - -
Final Union Mertert 0 - 4 Racing Women - - - -
Final Muhlenbach Lusitanos 3 - 2 Jeunesse Canach (1 - 2) - - -
Final Norden 0 - 9 Differdange 03 - - - -
Final Rumelange 3 - 0 Victoria Rosport - - - -
Final Sandweiler 0 - 1 UN Käerjéng (0 - 0) - - -
Final Union Kayl-Tétange 1 - 2 Erpeldange - - - -
18:00 Useldange -:- Hostert - - - -
Prelungiri Wiltz 3 - 1 Etzella Ettelbrück (0 - 0) - - -
Duminicã 03.12.2017
1
x
2
18:00 Benfica -:- Hostert - - - -
18:00 Erpeldange -:- Differdange 03 - - - -
18:00 Grevenmacher -:- Mondorf-les-Bains - - - -
18:00 Jeunesse d'Esch -:- Racing Women - - - -
18:00 UN Käerjéng -:- Rodange - - - -
18:00 Muhlenbach Lusitanos -:- Esch - - - -
18:00 Rumelange -:- Wiltz - - - -
18:00 UT Pétange -:- Progrès Niederkorn - - - -
Duminicã 10.12.2017
1
x
2
Amanat Benfica - Hostert - - - -
Amanat Erpeldange - Differdange 03 - - - -
Amanat Grevenmacher - Mondorf-les-Bains - - - -
Amanat Jeunesse d'Esch - Racing Women - - - -
Amanat UN Käerjéng - Rodange - - - -
Amanat Muhlenbach Lusitanos - Esch - - - -
Amanat Rumelange - Wiltz - - - -
Amanat UT Pétange - Progrès Niederkorn - - - -
Luni 11.12.2017
1
x
2
Amanat Benfica - Hostert - - - -
Amanat Erpeldange - Differdange 03 - - - -
Amanat Grevenmacher - Mondorf-les-Bains - - - -
Amanat Jeunesse d'Esch - Racing Women - - - -
Amanat UN Käerjéng - Rodange - - - -
Amanat Muhlenbach Lusitanos - Esch - - - -
Amanat Rumelange - Wiltz - - - -
Amanat UT Pétange - Progrès Niederkorn - - - -
Duminicã 25.03.2018
1
x
2
Final Benfica 0 - 5 Hostert - - - -
Final Erpeldange 0 - 2 Differdange 03 (0 - 1) - - -
Final Grevenmacher 1 - 0 Mondorf-les-Bains (0 - 0) - - -
Final Muhlenbach Lusitanos 0 - 1 Esch - - - -
17:00 Rumelange -:- Wiltz - - - -
Miercuri 04.04.2018
1
x
2
Final Jeunesse d'Esch 1 - 3 Racing Women (1 - 2) - - -
Final UN Käerjéng 1 - 5 Rodange - - - -
Final Rumelange 0 - 2 Wiltz (0 - 0) - - -
Final UT Pétange 1 - 0 Progrès Niederkorn - - - -
Miercuri 18.04.2018
1
x
2
Final Grevenmacher 0 - 1 Differdange 03 (0 - 0) - - -
Prelungiri Hostert 2 - 1 Esch (0 - 0) - - -
Final Wiltz 3 - 2 Rodange (1 - 2) - - -
Final UT Pétange 1 - 2 Racing Women - - - -
Miercuri 09.05.2018
1
x
2
Final Racing Women 1 - 0 Differdange 03 (0 - 0) - - -
Final Wiltz 1 - 2 Hostert (0 - 2) - - -
Duminicã 27.05.2018
1
x
2
Pen. Hostert 0 - 1 (0 - 0) Racing Women (0 - 0) - - -
Vineri 21.09.2018
1
x
2
Final Syra Mensdorf 2 - 3 Erpeldange (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 22.09.2018
1
x
2
Final Berbourg 0 - 3 Jeunesse d'Esch - - - -
Final Steinfort 0 - 1 Victoria Rosport - - - -
Final FC Koerich/Simmern 2 - 7 Atert Bissen - - - -
Final FC Biwer 0 - 4 Muhlenbach Lusitanos - - - -
Duminicã 23.09.2018
1
x
2
Final Alliance Aischdall 4 - 3 Jeunesse Junglinster - - - -
Final Colmarberg 0 - 4 UT Pétange - - - -
Final Wincrange 0 - 6 UN Käerjéng (0 - 3) - - -
Final Bastendorf 1 - 10 Etzella Ettelbrück (0 - 7) - - -
17:00 Berbourg -:- Jeunesse d'Esch - - - -
Final Bettembourg 0 - 7 Racing Women (0 - 3) - - -
Prelungiri Blô-Weiss Medernach 2 - 4 Koeppchen (0 - 1) - - -
17:00 Bourscheid -:- Excelsior Grevels - - - -
Final CeBra 01 3 - 0 Yellow Boys Weiler - - - -
Prelungiri Sanem 1 - 3 Union Kayl-Tétange - - - -
Final Young Boys 2 - 4 Jeunesse Canach (0 - 2) - - -
Final Echternach 0 - 4 Benfica (0 - 3) - - -
17:00 FC Koerich/Simmern -:- Atert Bissen - - - -
17:00 FC Biwer -:- Muhlenbach Lusitanos - - - -
Final Jeunesse Schieren 3 - 6 Swift Hesperange (0 - 3) - - -
Prelungiri Les Ardoisiers Perle 1 - 4 Sandweiler (0 - 1) - - -
Final Minerva Lintgen 0 - 4 Hostert - - - -
Final Mondercange 0 - 1 Esch (0 - 0) - - -
Final Norden 1 - 2 Differdange 03 - - - -
Final Obercorn 1 - 5 Union Mertert - - - -
Final Orania Vianden 0 - 7 Mondorf-les-Bains (0 - 4) - - -
Prelungiri Schifflange 1 - 4 Mamer - - - -
Final Schouweiler 0 - 5 Wiltz (0 - 4) - - -
17:00 Steinfort -:- Victoria Rosport - - - -
17:00 Syra Mensdorf -:- Erpeldange - - - -
Final URB 0 - 1 Rumelange (0 - 0) - - -
Final Useldange 1 - 6 UNA Strassen (1 - 2) - - -
Final US Moutfort/Medingen 2 - 3 Sporting Bertrange - - - -
Final Alisontia Steinsel 0 - 1 Rodange (0 - 0) - - -
Final Blo Weiss Itzig 1 - 7 Fola Esch - - - -
Final Bourscheid 2 - 0 Excelsior Grevels - - - -
Final Kehlen 1 - 7 F91 Dudelange (0 - 4) - - -
Final Feulen 1 - 4 Progrès Niederkorn - - - -
Sâmbãtã 27.10.2018
1
x
2
18:00 Bourscheid -:- Fola Esch - - - -
19:00 UN Käerjéng -:- Jeunesse d'Esch - - - -
Duminicã 28.10.2018
1
x
2
18:00 CeBra 01 -:- Etzella Ettelbrück - - - -
18:00 Erpeldange -:- Benfica - - - -
18:00 Esch -:- UT Pétange - - - -
18:00 Mamer -:- Muhlenbach Lusitanos - - - -
18:00 Swift Hesperange -:- Mondorf-les-Bains - - - -
18:00 Jeunesse Canach -:- Atert Bissen - - - -
18:00 Union Mertert -:- Koeppchen - - - -
18:00 Progrès Niederkorn -:- Hostert - - - -
18:00 Racing Women -:- Differdange 03 - - - -
18:00 Rodange -:- Victoria Rosport - - - -
18:00 Rumelange -:- UNA Strassen - - - -
18:00 Sandweiler -:- F91 Dudelange - - - -
18:00 Sporting Bertrange -:- Alliance Aischdall - - - -
18:00 Union Kayl-Tétange -:- Wiltz - - - -
Statistici Luxembourg Cup ( 93 meciuri jucate din 128 )
Partide jucate 93
Victorii gazde 4.3%
Victorii oaspeți 82.8%
Egaluri 12.9%
Total goluri 409
Goluri / meci 4.4
Goluri / meci echipa gazdă 0.3
Goluri / meci echipa oaspete 3.51
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii -
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 97.8%
Peste 1.5 goluri 82.8%
Peste 2.5 goluri 72%
Peste 3.5 goluri 55.9%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 20.4%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 16.1%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 14%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 4.3%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 33.3%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 18.3%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 14%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 8.6%
Goluri în repriza 1 54
Goluri în repriza 2 71
Goluri în repriza 1 (gazde) 6
Goluri în repriza 2 (gazde) 62
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 48
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 154
Echipa gazdă învinge la 0 2 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 68 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 68 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 2 meciuri
Echipa gazdă a înscris 17 meciuri
Echipa oaspete a înscris 83 meciuri
Nu s-au marcat goluri 8 meciuri
Penalty-uri înscrise -
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Top echipe Luxembourg Cup
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Racing Women 3.57 7 5 2 1 0 1 6 5 1
2 Jeunesse d'Esch 5 4 4 0 2 2 0 2 2 0
3 Hostert 2.83 6 4 2 2 0 2 4 4 0
4 UT Pétange 2.8 5 4 1 2 1 1 3 3 0
5 Rodange 2.6 5 4 1 0 0 0 5 4 1
6 F91 Dudelange 7.67 3 3 0 1 1 0 2 2 0
7 UNA Strassen 4.33 3 3 0 0 0 3 3 0
8 Fola Esch 4 3 3 0 1 1 0 2 2 0
9 Jeunesse Canach 3.67 3 3 0 0 0 0 3 3 0
10 UN Käerjéng 2.75 4 3 1 1 1 0 3 2 1
11 Union Mertert 2.67 3 3 0 1 1 0 2 2 0
12 Erpeldange 2.5 4 3 1 1 0 1 3 3 0
13 Progrès Niederkorn 2.5 4 3 1 0 0 0 4 3 1
14 Differdange 03 2.33 6 3 3 0 0 6 3 3
15 Wiltz 2 6 3 3 3 2 1 3 1 2
16 Norden 0.67 3 3 0 2 2 0 1 1 0
17 Etzella Ettelbrück 6.67 3 2 1 0 0 3 2 1
18 Swift Hesperange 4.33 3 2 1 1 0 1 2 2 0
19 Jeunesse Junglinster 4 2 2 0 0 0 0 2 2 0
20 Useldange 3 2 2 0 1 1 0 1 1 0
21 Mondorf-les-Bains 2.5 4 2 2 0 0 4 2 2
22 Muhlenbach Lusitanos 2.25 4 2 2 2 1 1 2 1 1
23 Rumelange 2.25 4 2 2 2 1 1 2 1 1
24 Benfica 2 4 2 2 1 1 0 3 1 2
25 Esch 1.8 5 2 3 0 0 0 5 2 3
26 Union Kayl-Tétange 1.67 3 2 1 1 1 0 2 1 1
27 Koeppchen 1.33 3 2 1 1 0 1 2 2 0
28 Blô-Weiss Medernach 1 2 2 0 2 2 0 0 0
29 Young Boys 1 2 2 0 2 2 0 0 0
30 Jeunesse Schieren 1 3 2 1 2 2 0 1 0 1
31 Mamer 1 3 2 1 1 1 0 2 1 1
32 Blo Weiss Itzig 0.5 2 2 0 2 2 0 0 0
33 Colmarberg 0 2 2 0 2 2 0 0 0
34 Obercorn 0 2 2 0 2 2 0 0 0
35 0 2 2 0 2 2 0 0 0
36 Minerva Lintgen 0 2 2 0 2 2 0 0 0
37 Orania Vianden 0 2 2 0 2 2 0 0 0
38 Bettembourg 0 2 2 0 2 2 0 0 0
39 Yellow Boys Weiler 0 2 2 0 1 1 0 1 1 0
40 Feulen 0 2 2 0 2 2 0 0 0
41 US Moutfort/Medingen 0 2 2 0 2 2 0 0 0
42 Alliance Aischdall 0 2 2 0 2 2 0 0 0 0
43 Wincrange 0 2 2 0 2 2 0 0 0
44 CeBra 01 0 2 2 0 2 2 0 0 0
45 Atert Bissen 7 1 1 0 0 0 1 1 0
46 Sporting Bertrange 3 1 1 0 0 0 0 1 1 0
47 Syra Mensdorf 2 1 1 0 1 1 0 0 0
48 Grevenmacher 1.67 3 1 2 2 0 2 1 1 0
49 Sandweiler 1.67 3 1 2 1 0 1 2 1 1
50 Bastendorf 1 1 1 0 1 1 0 0 0
51 Kehlen 1 1 1 0 1 1 0 0 0
52 Victoria Rosport 0.67 3 1 2 0 0 3 1 2
53 0 1 1 0 1 1 0 0 0
54 Ehlerange 0 1 1 0 1 1 0 0 0
55 Lorentzweiler 0 1 1 0 1 1 0 0 0
56 Sporting Mertzig 0 1 1 0 1 1 0 0 0
57 Marisca Mersch 0 1 1 0 1 1 0 0 0
58 Racing Troisvierges 0 1 1 0 1 1 0 0 0
59 Schouweiler 0 1 1 0 1 1 0 0 0
60 FC Kopstal 0 1 1 0 1 1 0 0 0
61 Kischpelt Wilwerwiltz 0 1 1 0 1 1 0 0 0
62 Vinesca Ehnen 0 1 1 0 1 1 0 0 0
63 US Reisdorf 0 1 1 0 1 1 0 0 0
64 Sanem 0 2 1 1 2 1 1 0 0
65 URB 0 2 1 1 2 1 1 0 0
66 FC Biwer 0 1 1 0 1 1 0 0 0
67 Berbourg 0 1 1 0 1 1 0 0 0
68 FC Koerich/Simmern 0 1 1 0 1 1 0 0 0
69 Les Ardoisiers Perle 1 1 0 1 1 0 1 0 0
70 Alisontia Steinsel 0 2 0 2 2 0 2 0 0
71 Berdorf Consdorf 0 1 0 1 1 0 1 0 0
72 Mondercange 0 1 0 1 1 0 1 0 0
73 0 1 0 1 1 0 1 0 0
74 The Belval Belvaux 0 1 0 1 1 0 1 0 0
75 AS Luxembourg/Porto 0 1 0 1 1 0 1 0 0
76 Excelsior Grevels 0 1 0 1 0 0 1 0 1
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Steinfort 0 2 0 2 2 0 2 0 0
78 Bourscheid 0 1 0 1 1 0 1 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Racing Women 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 25 - 1
2 F91 Dudelange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 23 - 4
3 Etzella Ettelbrück 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 20 - 1
4 Jeunesse d'Esch 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 20 - 4
5 Hostert 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 17 - 2
6 Differdange 03 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 14 - 1
7 UT Pétange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 14 - 2
8 UNA Strassen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 13 - 1
9 Rodange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 13 - 3
10 Swift Hesperange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 13 - 4
11 Fola Esch 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 12 - 3
12 Wiltz 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 12 - 4
13 Jeunesse Canach 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 11 - 5
14 UN Käerjéng 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 11 - 5
15 Mondorf-les-Bains 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 1
16 Progrès Niederkorn 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 3
17 Erpeldange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 4
18 Esch 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 1
19 Rumelange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 2
20 Muhlenbach Lusitanos 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 3
21 Jeunesse Junglinster 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 0
22 Union Mertert 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 4
23 Benfica 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 5
24 Atert Bissen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 0
25 Useldange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 6
26 Grevenmacher 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 1
27 Union Kayl-Tétange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 2
28 Sandweiler 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 2
29 Koeppchen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 4
30 Sporting Bertrange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 0
31 Mamer 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 3
32 Jeunesse Schieren 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 8
33 Victoria Rosport 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 0
34 Syra Mensdorf 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 3
35 Blô-Weiss Medernach 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 5
36 Norden 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 11
37 Young Boys 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 11
38 Les Ardoisiers Perle 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
39 Kehlen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 7
40 Blo Weiss Itzig 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 9
41 Bastendorf 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 10
1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
42 Berdorf Consdorf 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
43 Bourscheid 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
44 Excelsior Grevels 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
45 Mondercange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
46 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
47 AS Luxembourg/Porto 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
48 Alisontia Steinsel 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
49 Ehlerange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
50 The Belval Belvaux 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
51 Marisca Mersch 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
52 Steinfort 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
53 Yellow Boys Weiler 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
54 Berbourg 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
55 URB 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
56 FC Biwer 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
57 CeBra 01 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
58 Lorentzweiler 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
59 Minerva Lintgen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
60 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
61 Sporting Mertzig 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
62 Schouweiler 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
63 FC Kopstal 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
64 Colmarberg 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 6
65 FC Koerich/Simmern 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 7
66 Vinesca Ehnen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 7
67 Alliance Aischdall 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 8
68 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 8
69 US Reisdorf 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 8
70 Sanem 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 9
71 Feulen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 9
72 Wincrange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 11
73 Obercorn 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 11
74 Orania Vianden 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 11
75 Bettembourg 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 11
76 Kischpelt Wilwerwiltz 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 13
77 US Moutfort/Medingen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 13
78 Racing Troisvierges 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 16