Sound

Luxembourg Cup Luxembourg - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
Joi 21.09.2017
1
x
2
Final Sporting Mertzig 0 - 5 Hostert - - - -
Final The Belval Belvaux 0 - 2 Muhlenbach Lusitanos - - - -
Sâmbãtã 23.09.2017
1
x
2
Final Wincrange 1 - 5 Fola Esch - - - -
Final Pratzerthal/Redange 3 - 5 Useldange - - - -
Duminicã 24.09.2017
1
x
2
Final AS Luxembourg/Porto 0 - 1 Victoria Rosport - - - -
Final Colmarberg 1 - 2 Norden - - - -
Final Blô-Weiss Medernach 1 - 3 Rodange - - - -
Final FC Kopstal 0 - 5 Jeunesse Canach - - - -
Final Kischpelt Wilwerwiltz 0 - 13 F91 Dudelange - - - -
Final Vinesca Ehnen 0 - 7 UT Pétange - - - -
Final Ehlerange 1 - 2 Koeppchen - - - -
Final Alisontia Steinsel 0 - 1 Wiltz - - - -
Final Alliance Aischdall 0 - 5 Jeunesse Junglinster - - - -
17:00 Wincrange -:- Fola Esch - - - -
Final Berdorf Consdorf 1 - 0 Jeunesse Schieren - - - -
Final Blo Weiss Itzig 1 - 2 Mamer (0 - 0) - - -
Final Sanem 0 - 8 Racing Women - - - -
Final Young Boys 1 - 7 Swift Hesperange - - - -
Final Echternach 1 - 4 UN Käerjéng - - - -
Final Minerva Lintgen 3 - 0 Differdange 03 - - - -
Final Marisca Mersch 1 - 3 Progrès Niederkorn - - - -
Final Obercorn 1 - 6 UNA Strassen - - - -
Final Racing Troisvierges 1 - 16 Jeunesse d'Esch - - - -
Final Steinfort 0 - 2 Benfica - - - -
Final URB 1 - 2 Mondorf-les-Bains - - - -
Final Yellow Boys Weiler 1 - 3 Union Mertert - - - -
Final Bettembourg 2 - 4 Grevenmacher - - - -
Final Orania Vianden 2 - 4 Union Kayl-Tétange - - - -
Final US Moutfort/Medingen 0 - 10 Etzella Ettelbrück - - - -
Final US Reisdorf 0 - 8 Rumelange - - - -
Final CeBra 01 0 - 4 Esch - - - -
Final Feulen 1 - 5 Erpeldange - - - -
Final Lorentzweiler 0 - 4 Sandweiler (0 - 0) - - -
Vineri 27.10.2017
1
x
2
Final Mamer 1 - 2 Rodange - - - -
Pen. Jeunesse Junglinster 1 - 2 (1 - 1) Grevenmacher (1 - 1) - - -
Final Useldange 0 - 2 Hostert (0 - 0) - - -
Duminicã 29.10.2017
1
x
2
Final Jeunesse Schieren 1 - 2 Esch - - - -
Pen. F91 Dudelange 3 - 4 (3 - 3) Progrès Niederkorn (1 - 2) - - -
18:00 Mamer -:- Rodange - - - -
Final Fola Esch 2 - 3 UT Pétange - - - -
Final Swift Hesperange 0 - 1 Mondorf-les-Bains (0 - 0) - - -
Final Jeunesse d'Esch 2 - 1 UNA Strassen - - - -
18:00 Jeunesse Junglinster -:- Grevenmacher - - - -
Final Koeppchen 0 - 2 Benfica - - - -
Final Union Mertert 0 - 4 Racing Women - - - -
Final Muhlenbach Lusitanos 3 - 2 Jeunesse Canach (1 - 2) - - -
Final Norden 0 - 9 Differdange 03 - - - -
Final Rumelange 3 - 0 Victoria Rosport - - - -
Final Sandweiler 0 - 1 UN Käerjéng (0 - 0) - - -
Final Union Kayl-Tétange 1 - 2 Erpeldange - - - -
18:00 Useldange -:- Hostert - - - -
Prelungiri Wiltz 3 - 1 Etzella Ettelbrück (0 - 0) - - -
Duminicã 03.12.2017
1
x
2
18:00 Benfica -:- Hostert - - - -
18:00 Erpeldange -:- Differdange 03 - - - -
18:00 Grevenmacher -:- Mondorf-les-Bains - - - -
18:00 Jeunesse d'Esch -:- Racing Women - - - -
18:00 UN Käerjéng -:- Rodange - - - -
18:00 Muhlenbach Lusitanos -:- Esch - - - -
18:00 Rumelange -:- Wiltz - - - -
18:00 UT Pétange -:- Progrès Niederkorn - - - -
Duminicã 10.12.2017
1
x
2
Amanat Benfica - Hostert - - - -
Amanat Erpeldange - Differdange 03 - - - -
Amanat Grevenmacher - Mondorf-les-Bains - - - -
Amanat Jeunesse d'Esch - Racing Women - - - -
Amanat UN Käerjéng - Rodange - - - -
Amanat Muhlenbach Lusitanos - Esch - - - -
Amanat Rumelange - Wiltz - - - -
Amanat UT Pétange - Progrès Niederkorn - - - -
Luni 11.12.2017
1
x
2
Amanat Benfica - Hostert - - - -
Amanat Erpeldange - Differdange 03 - - - -
Amanat Grevenmacher - Mondorf-les-Bains - - - -
Amanat Jeunesse d'Esch - Racing Women - - - -
Amanat UN Käerjéng - Rodange - - - -
Amanat Muhlenbach Lusitanos - Esch - - - -
Amanat Rumelange - Wiltz - - - -
Amanat UT Pétange - Progrès Niederkorn - - - -
Duminicã 25.03.2018
1
x
2
Final Benfica 0 - 5 Hostert - - - -
Final Erpeldange 0 - 2 Differdange 03 (0 - 1) - - -
Final Grevenmacher 1 - 0 Mondorf-les-Bains (0 - 0) - - -
Final Muhlenbach Lusitanos 0 - 1 Esch - - - -
17:00 Rumelange -:- Wiltz - - - -
Miercuri 04.04.2018
1
x
2
Final Jeunesse d'Esch 1 - 3 Racing Women (1 - 2) - - -
Final UN Käerjéng 1 - 5 Rodange - - - -
Final Rumelange 0 - 2 Wiltz (0 - 0) - - -
Final UT Pétange 1 - 0 Progrès Niederkorn - - - -
Miercuri 18.04.2018
1
x
2
Final Grevenmacher 0 - 1 Differdange 03 (0 - 0) - - -
Prelungiri Hostert 2 - 1 Esch (0 - 0) - - -
Final Wiltz 3 - 2 Rodange (1 - 2) - - -
Final UT Pétange 1 - 2 Racing Women - - - -
Miercuri 09.05.2018
1
x
2
Final Racing Women 1 - 0 Differdange 03 (0 - 0) - - -
Final Wiltz 1 - 2 Hostert (0 - 2) - - -
Duminicã 27.05.2018
1
x
2
18:00 Hostert -:- Racing Women - - - -
Statistici Luxembourg Cup ( 62 meciuri jucate din 76 )
Partide jucate 62
Victorii gazde 6.5%
Victorii oaspeți 80.6%
Egaluri 12.9%
Total goluri 261
Goluri / meci 4.21
Goluri / meci echipa gazdă 0.26
Goluri / meci echipa oaspete 3.37
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii -
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 98.4%
Peste 1.5 goluri 82.3%
Peste 2.5 goluri 69.4%
Peste 3.5 goluri 50%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 11.3%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 9.7%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 6.5%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 -
Peste 0.5 goluri în repriza 2 25.8%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 12.9%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 4.8%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 1.6%
Goluri în repriza 1 17
Goluri în repriza 2 28
Goluri în repriza 1 (gazde) 5
Goluri în repriza 2 (gazde) 44
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 12
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 99
Echipa gazdă învinge la 0 2 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 47 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 47 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 2 meciuri
Echipa gazdă a înscris 10 meciuri
Echipa oaspete a înscris 55 meciuri
Nu s-au marcat goluri 5 meciuri
Penalty-uri înscrise -
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Top echipe Luxembourg Cup
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Racing Women 3.6 5 4 1 1 0 1 4 4 0
2 Rodange 3 4 4 0 0 0 4 4 0
3 Jeunesse d'Esch 5.67 3 3 0 2 2 0 1 1 0
4 Hostert 3 5 3 2 1 0 1 4 3 1
5 UT Pétange 2.5 4 3 1 2 1 1 2 2 0
6 F91 Dudelange 8 2 2 0 1 1 0 1 1 0
7 Jeunesse Canach 3.5 2 2 0 0 0 2 2 0
8 UNA Strassen 3.5 2 2 0 0 0 2 2 0
9 Rumelange 2.67 3 2 1 2 1 1 1 1 0
10 Fola Esch 2.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
11 Differdange 03 2.4 5 2 3 0 0 5 2 3
12 Erpeldange 2.33 3 2 1 1 0 1 2 2 0
13 Union Kayl-Tétange 2 2 2 0 1 1 0 1 1 0
14 Progrès Niederkorn 2 3 2 1 0 0 3 2 1
15 Esch 2 4 2 2 0 0 4 2 2
16 UN Käerjéng 1.67 3 2 1 1 1 0 2 1 1
17 Union Mertert 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
18 Wiltz 1.4 5 2 3 3 2 1 2 0 2
19 Norden 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
20 Mamer 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
21 Etzella Ettelbrück 5 2 1 1 0 0 2 1 1
22 Swift Hesperange 3.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
23 Jeunesse Junglinster 3 2 1 1 1 0 1 1 1 0
24 Useldange 2.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
25 Sandweiler 2 2 1 1 1 0 1 1 1 0
26 Muhlenbach Lusitanos 1.67 3 1 2 2 1 1 1 0 1
27 Grevenmacher 1.5 4 1 3 2 0 2 2 1 1
28 Benfica 1.33 3 1 2 1 1 0 2 0 2
29 Blo Weiss Itzig 1 1 1 0 1 1 0 0 0
30 Koeppchen 1 2 1 1 1 0 1 1 1 0
31 Mondorf-les-Bains 1 3 1 2 0 0 3 1 2
32 Victoria Rosport 0.5 2 1 1 0 0 2 1 1
33 Alliance Aischdall 0 1 1 0 1 1 0 0 0
34 Colmarberg 0 1 1 0 1 1 0 0 0
35 0 1 1 0 1 1 0 0 0
36 Blô-Weiss Medernach 0 1 1 0 1 1 0 0 0
37 Obercorn 0 1 1 0 1 1 0 0 0
38 Sanem 0 1 1 0 1 1 0 0 0
39 0 1 1 0 1 1 0 0 0
40 CeBra 01 0 1 1 0 1 1 0 0 0
41 Ehlerange 0 1 1 0 1 1 0 0 0
42 Lorentzweiler 0 1 1 0 1 1 0 0 0
43 Minerva Lintgen 0 1 1 0 1 1 0 0 0
44 Orania Vianden 0 1 1 0 1 1 0 0 0
45 Sporting Mertzig 0 1 1 0 1 1 0 0 0
46 Marisca Mersch 0 1 1 0 1 1 0 0 0
47 Racing Troisvierges 0 1 1 0 1 1 0 0 0
48 Bettembourg 0 1 1 0 1 1 0 0 0
49 Yellow Boys Weiler 0 1 1 0 1 1 0 0 0
50 Young Boys 0 1 1 0 1 1 0 0 0
51 Feulen 0 1 1 0 1 1 0 0 0
52 URB 0 1 1 0 1 1 0 0 0
53 FC Kopstal 0 1 1 0 1 1 0 0 0
54 Kischpelt Wilwerwiltz 0 1 1 0 1 1 0 0 0
55 Vinesca Ehnen 0 1 1 0 1 1 0 0 0
56 US Moutfort/Medingen 0 1 1 0 1 1 0 0 0
57 US Reisdorf 0 1 1 0 1 1 0 0 0
58 Jeunesse Schieren 0 2 1 1 1 1 0 1 0 1
59 Wincrange 0 1 1 0 1 1 0 0 0
60 Alisontia Steinsel 0 1 0 1 1 0 1 0 0
61 Berdorf Consdorf 0 1 0 1 1 0 1 0 0
62 Steinfort 0 1 0 1 1 0 1 0 0
63 The Belval Belvaux 0 1 0 1 1 0 1 0 0
64 AS Luxembourg/Porto 0 1 0 1 1 0 1 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Racing Women 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 18 - 1
2 Jeunesse d'Esch 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 17 - 4
3 F91 Dudelange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 16 - 3
4 Hostert 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 15 - 2
5 Differdange 03 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 12 - 1
6 Rodange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 12 - 3
7 Etzella Ettelbrück 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 0
8 UT Pétange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 2
9 Esch 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 1
10 Rumelange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 2
11 UNA Strassen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 0
12 Swift Hesperange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 1
13 Erpeldange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 2
14 Jeunesse Canach 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 3
15 Wiltz 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 4
16 Jeunesse Junglinster 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 1
17 Grevenmacher 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 2
18 Progrès Niederkorn 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 3
19 Useldange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 2
20 Fola Esch 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 3
21 Muhlenbach Lusitanos 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 3
22 UN Käerjéng 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 5
23 Sandweiler 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 1
24 Union Kayl-Tétange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 2
25 Benfica 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 5
26 Mondorf-les-Bains 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 1
27 Union Mertert 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 4
28 Koeppchen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 2
29 Mamer 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 3
30 Norden 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 9
31 Victoria Rosport 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
32 Blo Weiss Itzig 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
33 Berdorf Consdorf 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
34 Minerva Lintgen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
35 Alisontia Steinsel 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
36 AS Luxembourg/Porto 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
37 Colmarberg 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
38 Ehlerange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
39 Jeunesse Schieren 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
40 Steinfort 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
41 URB 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
42 The Belval Belvaux 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
43 Blô-Weiss Medernach 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
44 Marisca Mersch 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
45 Yellow Boys Weiler 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
46 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
47 CeBra 01 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
48 Lorentzweiler 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
49 Orania Vianden 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
50 Bettembourg 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
51 Alliance Aischdall 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
52 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
53 Wincrange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
54 Sporting Mertzig 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
55 Feulen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
56 FC Kopstal 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
57 Obercorn 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 6
58 Young Boys 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 7
59 Vinesca Ehnen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 7
60 Sanem 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 8
61 US Reisdorf 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 8
62 US Moutfort/Medingen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 10
63 Kischpelt Wilwerwiltz 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 13
64 Racing Troisvierges 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 16