Sound

National Division Luxembourg - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
Vineri 04.08.2017
1
x
2
Final Hostert 2 - 1 F91 Dudelange (1 - 1) - - -
Sâmbãtã 05.08.2017
1
x
2
Final UNA Strassen 2 - 2 Rodange (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 12.08.2017
1
x
2
Final Hostert 2 - 1 Racing Women (2 - 1) - - -
Duminicã 13.08.2017
1
x
2
Final RM Hamm Benfica 3 - 1 Esch (0 - 0) - - -
Final Mondorf-les-Bains 0 - 2 F91 Dudelange (0 - 0) - - -
Final Victoria Rosport 4 - 1 UNA Strassen (1 - 0) - - -
Final Jeunesse d'Esch 3 - 1 Differdange 03 (0 - 1) - - -
Luni 14.08.2017
1
x
2
Final Rodange 2 - 1 UT Pétange (0 - 0) - - -
Final Progrès Niederkorn 2 - 1 Fola Esch (2 - 1) - - -
Vineri 18.08.2017
1
x
2
Final Differdange 03 0 - 0 RM Hamm Benfica (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 19.08.2017
1
x
2
Final Mondorf-les-Bains 0 - 0 Hostert (0 - 0) - - -
Final UNA Strassen 0 - 6 Progrès Niederkorn (0 - 3) - - -
Duminicã 20.08.2017
1
x
2
Final F91 Dudelange 2 - 0 Jeunesse d'Esch (0 - 0) - - -
Final Esch 0 - 2 Rodange (0 - 2) - - -
Final UT Pétange 2 - 1 Victoria Rosport (1 - 0) - - -
Final Fola Esch 3 - 3 Racing Women (2 - 1) - - -
Joi 24.08.2017
1
x
2
Final RM Hamm Benfica 1 - 3 F91 Dudelange (0 - 2) - - -
Final Jeunesse d'Esch 4 - 2 Mondorf-les-Bains (1 - 1) - - -
Final Racing Women 1 - 1 UNA Strassen (1 - 0) - - -
Final Rodange 2 - 1 Differdange 03 (2 - 0) - - -
Duminicã 27.08.2017
1
x
2
Final Victoria Rosport 1 - 2 Esch (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 09.09.2017
1
x
2
Final Jeunesse d'Esch 4 - 2 Hostert (1 - 1) - - -
Duminicã 10.09.2017
1
x
2
Final Mondorf-les-Bains 1 - 1 RM Hamm Benfica (1 - 1) - - -
Final F91 Dudelange 7 - 0 Rodange (4 - 0) - - -
Final Esch 0 - 1 Progrès Niederkorn (0 - 0) - - -
Final UNA Strassen 0 - 4 Fola Esch (0 - 3) - - -
Final Differdange 03 6 - 1 Victoria Rosport (1 - 1) - - -
Vineri 15.09.2017
1
x
2
Final RM Hamm Benfica 2 - 1 Jeunesse d'Esch (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 16.09.2017
1
x
2
Final Progrès Niederkorn 1 - 0 Differdange 03 (1 - 0) - - -
Duminicã 17.09.2017
1
x
2
Final Hostert 1 - 2 UNA Strassen (0 - 1) - - -
Final Fola Esch 3 - 2 UT Pétange (2 - 1) - - -
Final Racing Women 2 - 1 Esch (2 - 0) - - -
Final Rodange 0 - 1 Mondorf-les-Bains (0 - 0) - - -
Final Victoria Rosport 0 - 4 F91 Dudelange (0 - 1) - - -
Vineri 29.09.2017
1
x
2
Final Jeunesse d'Esch 1 - 1 Rodange (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 30.09.2017
1
x
2
Final F91 Dudelange 3 - 2 Progrès Niederkorn (1 - 1) - - -
Final Esch 0 - 1 Fola Esch (0 - 1) - - -
Final Mondorf-les-Bains 3 - 2 Victoria Rosport (2 - 2) - - -
Final UT Pétange 2 - 1 UNA Strassen (1 - 0) - - -
Final Differdange 03 2 - 1 Racing Women (1 - 1) - - -
Duminicã 01.10.2017
1
x
2
Final RM Hamm Benfica 2 - 0 Hostert (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 14.10.2017
1
x
2
Final Rodange 2 - 2 RM Hamm Benfica (0 - 0) - - -
Duminicã 15.10.2017
1
x
2
Final Fola Esch 6 - 3 Differdange 03 (2 - 1) - - -
Final Hostert 2 - 2 UT Pétange (0 - 1) - - -
Final Progrès Niederkorn 3 - 2 Mondorf-les-Bains (2 - 2) - - -
Final Racing Women 1 - 1 F91 Dudelange (1 - 1) - - -
Final UNA Strassen 2 - 1 Esch (1 - 0) - - -
Final Victoria Rosport 3 - 1 Jeunesse d'Esch (1 - 1) - - -
Duminicã 22.10.2017
1
x
2
Final RM Hamm Benfica 1 - 2 Victoria Rosport (0 - 1) - - -
Final Differdange 03 5 - 0 UNA Strassen (3 - 0) - - -
Final F91 Dudelange 4 - 3 Fola Esch (2 - 0) - - -
Final Esch 0 - 3 UT Pétange (0 - 2) - - -
Final Jeunesse d'Esch 0 - 3 Progrès Niederkorn (0 - 1) - - -
Final Mondorf-les-Bains 4 - 2 Racing Women (2 - 0) - - -
Final Rodange 0 - 0 Hostert (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 04.11.2017
1
x
2
Final Progrès Niederkorn 1 - 3 RM Hamm Benfica (1 - 2) - - -
Duminicã 05.11.2017
1
x
2
Final Fola Esch 1 - 1 Mondorf-les-Bains (0 - 1) - - -
Final Hostert 3 - 1 Esch (2 - 0) - - -
Final UT Pétange 0 - 2 Differdange 03 (0 - 1) - - -
Final UNA Strassen 1 - 4 F91 Dudelange (0 - 2) - - -
Final Victoria Rosport 1 - 1 Rodange (0 - 0) - - -
Duminicã 19.11.2017
1
x
2
Final Progrès Niederkorn 5 - 0 Victoria Rosport (2 - 0) - - -
Final UNA Strassen 0 - 3 Jeunesse d'Esch (0 - 1) - - -
Final Esch 1 - 6 F91 Dudelange (0 - 2) - - -
Final Fola Esch 2 - 1 RM Hamm Benfica (2 - 0) - - -
Final UT Pétange 1 - 1 Mondorf-les-Bains (0 - 0) - - -
Final Racing Women 3 - 2 Rodange (1 - 0) - - -
Final Hostert 2 - 1 Differdange 03 (0 - 0) - - -
Statistici National Division ( 68 meciuri jucate din 68 )
Partide jucate 68
Victorii gazde 51.5%
Victorii oaspeți 27.9%
Egaluri 20.6%
Total goluri 241
Goluri / meci 3.54
Goluri / meci echipa gazdă 1.91
Goluri / meci echipa oaspete 1.63
Cartonase galbene 5
Cartonase galbene / partidă 0.1
Cartonase roșii 16
Cartonase roșii / partidă 0.2
Peste 0.5 goluri 95.6%
Peste 1.5 goluri 89.7%
Peste 2.5 goluri 72.1%
Peste 3.5 goluri 44.1%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 80.9%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 48.5%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 17.6%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 4.4%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 85.3%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 60.3%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 33.8%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 16.2%
Goluri în repriza 1 103
Goluri în repriza 2 138
Goluri în repriza 1 (gazde) 54
Goluri în repriza 2 (gazde) 76
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 49
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 62
Echipa gazdă învinge la 0 6 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 12 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 10 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 12 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 6 meciuri
Echipa gazdă a înscris 53 meciuri
Echipa oaspete a înscris 59 meciuri
Nu s-au marcat goluri 3 meciuri
Penalty-uri înscrise 6
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Top echipe National Division
Loc Echipă GPM GI
1 F91 Dudelange 3.36 37
2 Fola Esch 2.67 24
3 Progrès Niederkorn 2.67 24
4 Differdange 03 2.1 21
5 Jeunesse d'Esch 1.89 17
6 Racing Women 1.75 14
7 UT Pétange 1.63 13
8 RM Hamm Benfica 1.6 16
9 Victoria Rosport 1.5 15
10 Mondorf-les-Bains 1.5 15
11 Hostert 1.4 14
12 Rodange 1.27 14
13 UNA Strassen 0.91 10
14 Esch 0.7 7
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 UNA Strassen 0.91 11 10 1 6 6 0 5 4 1
2 Victoria Rosport 1.5 10 9 1 5 4 1 5 5 0
3 F91 Dudelange 3.36 11 8 3 4 3 1 7 5 2
4 Fola Esch 2.67 9 7 2 5 4 1 4 3 1
5 Progrès Niederkorn 2.67 9 7 2 5 4 1 4 3 1
6 Differdange 03 2.1 10 7 3 4 3 1 6 4 2
7 Jeunesse d'Esch 1.89 9 7 2 5 4 1 4 3 1
8 RM Hamm Benfica 1.6 10 7 3 5 4 1 5 3 2
9 Hostert 1.4 10 7 3 6 6 0 4 1 3
10 Esch 0.7 10 7 3 5 2 3 5 5 0
11 Racing Women 1.75 8 6 2 4 2 2 4 4 0
12 UT Pétange 1.63 8 6 2 4 2 2 4 4 0
13 Rodange 1.27 11 6 5 5 3 2 6 3 3
14 Mondorf-les-Bains 1.5 10 4 6 5 2 3 5 2 3
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 F91 Dudelange 4 - 1 3 - 2 9 - 0 8 - 2 7 - 4 6 - 2 37 - 11
2 Progrès Niederkorn 1 - 2 5 - 3 7 - 1 2 - 2 5 - 0 4 - 1 24 - 9
3 Fola Esch 5 - 2 3 - 4 5 - 2 3 - 1 3 - 1 5 - 6 24 - 16
4 Differdange 03 5 - 2 2 - 3 1 - 2 4 - 3 4 - 3 5 - 3 21 - 16
5 Jeunesse d'Esch 0 - 0 3 - 1 3 - 4 1 - 3 2 - 4 8 - 4 17 - 16
6 RM Hamm Benfica 0 - 1 2 - 3 2 - 4 1 - 2 3 - 0 8 - 3 16 - 13
7 Mondorf-les-Bains 0 - 0 5 - 3 4 - 3 2 - 5 1 - 3 3 - 2 15 - 16
8 Victoria Rosport 1 - 1 1 - 2 4 - 6 1 - 5 3 - 8 5 - 4 15 - 26
9 Hostert 1 - 1 1 - 1 4 - 4 6 - 1 2 - 2 0 - 5 14 - 14
10 Racing Women 1 - 1 4 - 1 3 - 6 3 - 4 2 - 1 1 - 3 14 - 16
11 Rodange 1 - 2 2 - 3 2 - 1 4 - 3 1 - 5 4 - 5 14 - 19
12 UT Pétange 3 - 2 3 - 1 0 - 0 2 - 5 3 - 2 2 - 2 13 - 12
13 UNA Strassen 0 - 6 1 - 4 1 - 6 2 - 4 4 - 4 2 - 9 10 - 33
14 Esch 0 - 1 0 - 4 1 - 7 3 - 2 1 - 4 2 - 6 7 - 24
Transferuri National Division
Jucător

An:

Echipa: