Sound

First League Macedonia - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
11 Aug
26 Mai
Duminicã 21.10.2018
1
x
2
Final Renova 0 - 2 Rabotnicki (0 - 1) - - -
Final Shkupi 2 - 0 Sileks (0 - 0) - - -
Final Belasica 2 - 1 Pobeda (1 - 0) - - -
Final Treska 1 - 0 Akademija Pandev (0 - 0) - - -
Final Vardar 0 - 2 Skendija 79 (0 - 1) - - -
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Vardar 10 7 2 1 14 6 +8 23
? Î V Î V V
2 Skendija 79 10 5 4 1 20 11 +9 19
? V E V E Î
3 Akademija Pandev 10 5 1 4 12 10 +2 16
? Î Î Î E Î
4 Rabotnicki 10 4 2 4 14 18 -4 14
? V E E E Î
5 Treska 10 3 4 3 9 7 +2 13
? V V V E V
6 Belasica 10 3 4 3 9 11 -2 13
? V E V E V
7 Renova 10 3 2 5 11 13 -2 11
? Î E V V Î
8 Pobeda 10 3 2 5 7 10 -3 11
? Î Î V Î V
9 Shkupi 10 2 3 5 8 11 -3 9
? V E Î Î V
10 Sileks 10 1 4 5 6 13 -7 7
? Î E V E Î
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Akademija Pandev 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î Î E Î
2 Belasica 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V E V E V
3 Treska 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V V E V
4 Pobeda 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î V Î V
5 Rabotnicki 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V E E E Î
6 Renova 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î E V V Î
7 Skendija 79 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V E V E Î
8 Shkupi 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V E Î Î V
9 Sileks 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î E V E Î
10 Vardar 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V Î V V
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Vardar 10 7 2 1 14 6 5 4 0 1 7 3 5 3 2 0 7 3 +8 23
2 Shkendija 10 5 4 1 20 11 5 2 2 1 14 9 5 3 2 0 6 2 +9 19
3 Akademija Pandev 10 5 1 4 12 10 5 3 1 1 6 3 5 2 0 3 6 7 +2 16
4 Rabotnicki 10 4 2 4 14 18 5 2 1 2 7 8 5 2 1 2 7 10 -4 14
5 Makedonija GjP 10 3 4 3 9 7 5 3 2 0 5 0 5 0 2 3 4 7 +2 13
6 Belasica 10 3 4 3 9 11 5 2 2 1 5 5 5 1 2 2 4 6 -2 13
7 Renova 10 3 2 5 11 13 5 1 1 3 3 6 5 2 1 2 8 7 -2 11
8 Pobeda 10 3 2 5 7 10 5 2 0 3 4 7 5 1 2 2 3 3 -3 11
9 Shkupi 10 2 3 5 8 11 5 2 2 1 6 4 5 0 1 4 2 7 -3 9
10 Sileks 10 1 4 5 6 13 5 1 3 1 4 4 5 0 1 4 2 9 -7 7
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Akademija Pandev 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Belasica 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Makedonija GjP 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Pobeda 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Rabotnicki 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Renova 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Shkendija 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Shkupi 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Sileks 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Vardar 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
Comparați doua echipe
Liga Campionilor - Calificări
UEFA Europa League
Play Off Retrogradare
Retrogradează
Statistici First League ( 50 meciuri jucate din 180 )
Partide jucate 50
Victorii gazde 26%
Victorii oaspeți 44%
Egaluri 30%
Total goluri 110
Goluri / meci 2.2
Goluri / meci echipa gazdă 0.8
Goluri / meci echipa oaspete 0.98
Cartonase galbene 264
Cartonase galbene / partidă 5.3
Cartonase roșii 11
Cartonase roșii / partidă 0.2
Peste 0.5 goluri 90%
Peste 1.5 goluri 66%
Peste 2.5 goluri 32%
Peste 3.5 goluri 12%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 32%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 10%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 8%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 2%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 36%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 24%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 10%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 4%
Goluri în repriza 1 26
Goluri în repriza 2 37
Goluri în repriza 1 (gazde) 16
Goluri în repriza 2 (gazde) 48
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 10
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 20
Echipa gazdă învinge la 0 9 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 20 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 3 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 7 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 20 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 9 meciuri
Echipa gazdă a înscris 19 meciuri
Echipa oaspete a înscris 30 meciuri
Nu s-au marcat goluri 11 meciuri
Penalty-uri înscrise 13
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.3
Top echipe First League
Loc Echipă GPM GI
1 Skendija 79 2 20
2 Vardar 1.3 13
3 Rabotnicki 1 10
4 Treska 0.9 9
5 Akademija Pandev 0.9 9
6 Belasica 0.8 8
7 Renova 0.8 8
8 Shkupi 0.6 6
9 Pobeda 0.4 4
10 Sileks 0.2 2
Loc Echipă GPM GP
1 Treska 0 0
2 Vardar 0.5 5
3 Shkupi 0.7 7
4 Akademija Pandev 0.7 7
5 Belasica 0.9 9
6 Pobeda 1 10
7 Skendija 79 1 10
8 Sileks 1.1 11
9 Renova 1.2 12
10 Rabotnicki 1.8 18
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Skendija 79 2 10 6 4 5 4 1 5 2 3
2 Rabotnicki 1 10 4 6 5 2 3 5 2 3
3 Akademija Pandev 0.9 10 4 6 5 2 3 5 2 3
4 Vardar 1.3 10 3 7 5 2 3 5 1 4
5 Treska 0.9 10 3 7 5 1 4 5 2 3
6 Shkupi 0.6 10 3 7 5 2 3 5 1 4
7 Sileks 0.2 10 3 7 5 1 4 5 2 3
8 Belasica 0.8 10 2 8 5 1 4 5 1 4
9 Renova 0.8 10 2 8 5 0 5 5 2 3
10 Pobeda 0.4 10 2 8 5 1 4 5 1 4
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Skendija 79 1 - 3 1 - 1 8 - 0 2 - 2 2 - 2 6 - 3 20 - 10
2 Vardar 1 - 0 2 - 1 1 - 1 3 - 2 4 - 1 3 - 1 13 - 5
3 Rabotnicki 4 - 4 3 - 2 1 - 4 2 - 3 2 - 4 2 - 1 10 - 18
4 Treska 2 - 1 1 - 1 2 - 2 4 - 0 0 - 1 0 - 2 9 - 0
5 Akademija Pandev 1 - 2 1 - 1 2 - 1 0 - 3 3 - 2 5 - 1 9 - 7
6 Belasica 2 - 0 1 - 1 1 - 2 2 - 1 1 - 3 2 - 4 8 - 9
7 Renova 3 - 1 2 - 3 0 - 1 4 - 1 2 - 1 0 - 6 8 - 12
8 Shkupi 2 - 1 2 - 2 0 - 3 2 - 3 2 - 2 0 - 0 6 - 7
9 Pobeda 1 - 2 0 - 1 1 - 2 1 - 3 2 - 1 2 - 1 4 - 10
10 Sileks 0 - 3 0 - 0 1 - 1 0 - 2 2 - 3 3 - 4 2 - 11
Transferuri First League
Jucător

An:

Echipa:

FYR Macedonia
Gratis
01.09.2018
FYR Macedonia
Gratis
01.09.2018
Bosnia and Herzegovina
Gratis
18.08.2018
Gratis
01.07.2018