Sound

Macedonian Cup Macedonia - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
Miercuri 16.08.2017
1
x
2
Final Belasica 1 - 3 Pelister (0 - 2) - - -
Final Borec 4 - 0 Vellazerimi (2 - 0) - - -
Final Karaorman Struga 1 - 0 Treska (1 - 0) - - -
Pen. Kozuv Gevgelija 2 - 1 (1 - 1) Novaci (0 - 0) - - -
17:00 Gostivar -:- Skendija 79 - - - -
17:00 Lokomotiva -:- Vardar - - - -
Final Mogila 0 - 6 Sileks (0 - 2) - - -
Final FK Vardar Negotino 3 - 5 Gorno Lisice (0 - 2) - - -
Final Osogovo 1 - 2 Bregalnica Stip (1 - 2) - - -
Final Plackovica 0 - 4 Pobeda (0 - 2) - - -
Final Teteks 2 - 1 Turnovo (1 - 0) - - -
Final Tikves 0 - 1 Renova (0 - 0) - - -
Final Zajazi Zajas 2 - 4 Shkupi (2 - 1) - - -
Masa verde Ohrid 0 - 3 Skopje - - - -
Final SSK Nova 0 - 6 Akademija Pandev (0 - 3) - - -
Miercuri 30.08.2017
1
x
2
Final Gostivar 0 - 2 Skendija 79 (0 - 2) - - -
17:00 Lokomotiva -:- Vardar - 20.00 12.00 1.02
Joi 31.08.2017
1
x
2
Final Lokomotiva 1 - 4 Vardar - - - -
Miercuri 13.09.2017
1
x
2
Final Bregalnica Stip 2 - 3 Pobeda - - - -
Final Skopje 3 - 0 Gorno Lisice - - - -
Final FK Kozuv Gevgelija 2 - 2 Teteks - - - -
Final Pelister 4 - 2 Borec - - - -
Final Rabotnicki 1 - 1 Skendija 79 (0 - 1) - - -
Final Renova 3 - 2 Struga - - - -
Final Sileks 1 - 0 Akademija Pandev (1 - 0) 1.91 3.40 3.30
Amanat Vardar - Shkupi - - - -
Marþi 17.10.2017
1
x
2
Final Teteks 3 - 2 FK Kozuv Gevgelija (2 - 1) - - -
Miercuri 18.10.2017
1
x
2
Final Akademija Pandev 5 - 0 Sileks (1 - 0) 1.53 4.20 7.00
Final Borec 1 - 3 Pelister (0 - 0) - - -
Final Gorno Lisice 0 - 3 Skopje (0 - 1) - - -
Final Pobeda 5 - 1 Bregalnica Stip (1 - 0) - - -
Pen. Skendija 79 2 - 1 (1 - 1) Rabotnicki (1 - 0) 1.29 5.00 7.25
Amanat Shkupi - Vardar - - - -
Final Struga 2 - 2 Renova (0 - 1) - - -
14:30 Teteks -:- FK Kozuv Gevgelija - - - -
Miercuri 08.11.2017
1
x
2
Final Pelister 5 - 2 Pobeda (2 - 2) - - -
Final Renova 2 - 0 Skopje (0 - 0) - - -
Final Teteks 0 - 2 Akademija Pandev (0 - 1) - - -
Amanat Vardar - Shkupi - - - -
Miercuri 29.11.2017
1
x
2
14:00 Akademija Pandev -:- Teteks - - - -
14:00 Skopje -:- Renova - - - -
14:00 Pobeda -:- Pelister - - - -
14:00 Vardar -:- Shkupi - - - -
Statistici Macedonian Cup ( 31 meciuri jucate din 39 )
Partide jucate 31
Victorii gazde 29%
Victorii oaspeți 54.8%
Egaluri 16.2%
Total goluri 121
Goluri / meci 3.9
Goluri / meci echipa gazdă 1.32
Goluri / meci echipa oaspete 2.1
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii 2
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 90.3%
Peste 2.5 goluri 71%
Peste 3.5 goluri 58.1%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 67.7%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 35.5%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 16.1%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 3.2%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 67.7%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 54.8%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 29%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 16.1%
Goluri în repriza 1 38
Goluri în repriza 2 55
Goluri în repriza 1 (gazde) 15
Goluri în repriza 2 (gazde) 31
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 23
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 33
Echipa gazdă învinge la 0 5 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 12 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 1 meci
Oaspeții câștiga din urmă 2 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 12 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 5 meciuri
Echipa gazdă a înscris 18 meciuri
Echipa oaspete a înscris 25 meciuri
Nu s-au marcat goluri 1 meci
Penalty-uri înscrise 4
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Top echipe Macedonian Cup
Loc Echipă GPM GI
1 Vardar 4 4
2 Shkupi 4 4
3 Pobeda 3.5 14
4 Akademija Pandev 3.25 13
5 FK Vardar Negotino 3 3
6 Pelister 2.75 11
7 Borec 2.33 7
8 Sileks 2.33 7
9 Struga 2 4
10 Zajazi Zajas 2 2
11 Teteks 1.75 7
12 Gorno Lisice 1.67 5
13 Skendija 79 1.33 4
14 Renova 1.25 5
15 Bregalnica Stip 1 3
16 Skopje 1 3
17 FK Kozuv Gevgelija 1 2
18 Rabotnicki 1 2
19 Belasica 1 1
20 Karaorman Struga 1 1
21 Novaci 1 1
22 Osogovo 1 1
23 Turnovo 1 1
1 0.5 1
24 Lokomotiva 0 0
25 Gostivar 0 0
26 Tikves 0 0
27 Treska 0 0
28 Mogila 0 0
29 Plackovica 0 0
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Pobeda 3.5 4 4 0 1 1 0 3 3 0
2 Pelister 2.75 4 4 0 2 2 0 2 2 0
3 Borec 2.33 3 3 0 2 2 0 1 1 0
4 Teteks 1.75 4 3 1 3 2 1 1 1 0
5 Gorno Lisice 1.67 3 3 0 1 1 0 2 2 0
6 Bregalnica Stip 1 3 3 0 1 1 0 2 2 0
7 Akademija Pandev 3.25 4 2 2 1 1 0 3 1 2
8 Sileks 2.33 3 2 1 1 0 1 2 2 0
9 Struga 2 2 2 0 1 1 0 1 1 0
10 Renova 1.25 4 2 2 2 1 1 2 1 1
11 FK Kozuv Gevgelija 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
12 Skopje 1 3 2 1 1 1 0 2 1 1
13 Vardar 4 1 1 0 0 0 0 1 1 0
14 Shkupi 4 1 1 0 0 0 1 1 0
15 FK Vardar Negotino 3 1 1 0 1 1 0 0 0
16 Zajazi Zajas 2 1 1 0 1 1 0 0 0
17 Belasica 1 1 1 0 1 1 0 0 0
18 Osogovo 1 1 1 0 1 1 0 0 0
19 Turnovo 1 1 1 0 0 0 1 1 0
1 0.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
20 Mogila 0 1 1 0 1 1 0 0 0
21 Plackovica 0 1 1 0 1 1 0 0 0
22 SSK Nova 0 1 1 0 1 1 0 0 0
23 Lokomotiva 0 1 1 0 1 1 0 0 0
24 Skendija 79 1.33 3 0 3 1 0 1 2 0 2
25 Karaorman Struga 1 1 0 1 1 0 1 0 0
26 Novaci 1 1 0 1 0 0 1 0 1
27 Rabotnicki 1 2 0 2 1 0 1 1 0 1
28 Tikves 0 1 0 1 1 0 1 0 0
29 Treska 0 1 0 1 0 0 1 0 1
30 Gostivar 0 1 0 1 1 0 1 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Pobeda 0 - 1 1 - 0 2 - 2 1 - 0 2 - 1 1 - 3 14 - 6
2 Akademija Pandev 0 - 0 0 - 1 2 - 0 1 - 0 0 - 0 4 - 0 13 - 1
3 Pelister 0 - 0 0 - 1 4 - 1 2 - 1 1 - 0 3 - 0 11 - 6
4 Borec 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2 0 - 0 0 - 1 7 - 3
5 Sileks 0 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 3 7 - 5
6 Teteks 2 - 0 0 - 0 2 - 2 0 - 0 1 - 1 1 - 1 7 - 5
7 Renova 1 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 2 3 - 0 5 - 4
8 Gorno Lisice 0 - 0 0 - 1 2 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 5 - 6
9 Vardar 0 - 0 1 - 0 2 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1 4 - 0
10 Skendija 79 1 - 0 0 - 0 3 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 4 - 2
11 Shkupi 0 - 1 0 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 2
12 Struga 0 - 1 2 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 0 0 - 1 4 - 2
13 Skopje 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 2 3 - 2
14 FK Vardar Negotino 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 5
15 Bregalnica Stip 1 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 2 1 - 1 3 - 9
16 Rabotnicki 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 0 1 - 0 2 - 2
17 Zajazi Zajas 1 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 4
18 FK Kozuv Gevgelija 0 - 1 0 - 0 1 - 2 0 - 0 1 - 1 0 - 1 2 - 5
19 Karaorman Struga 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
20 Novaci 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
21 Osogovo 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
22 Turnovo 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
23 Belasica 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 3
1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 5
24 Tikves 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
25 Treska 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
26 Gostivar 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
27 Lokomotiva 0 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 4
28 Plackovica 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
29 Mogila 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 6
30 SSK Nova 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 6