Sound

Reserve League Olanda - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
Marþi 14.11.2017
1
x
2
Final Jong Waalwijk 1 - 2 Jong NEC (0 - 1) - - -
Luni 20.11.2017
1
x
2
Final Jong Heracles 2 - 1 ADO Den Haag Res. (0 - 0) - - -
20:30 Jong Waalwijk -:- Jong Nac Breda - - - -
Final Jong Dordrecht 0 - 4 Jong Zwolle (0 - 1) - - -
Final Jong FC Eindhoven 3 - 0 Jong G.A. Eagles (3 - 0) - - -
Final Jong Heerenveen 3 - 1 Jong Excelsior (1 - 0) - - -
Final Jong Helmond 4 - 2 Jong Willem II (1 - 0) - - -
Final Jong Waalwijk 4 - 0 Jong Nac Breda (1 - 0) - - -
Luni 27.11.2017
1
x
2
Final Jong Feyenoord 3 - 0 ADO Den Haag Res. (1 - 0) - - -
Luni 04.12.2017
1
x
2
Final Jong Nac Breda 2 - 1 Jong Heracles (1 - 0) - - -
Final Jong Zwolle 4 - 4 Jong Roda (4 - 1) - - -
Final Jong Excelsior 1 - 2 Jong Waalwijk (0 - 1) - - -
Final Jong G.A. Eagles 1 - 2 Jong Helmond (0 - 2) - - -
20:30 Jong NEC -:- Jong Cambuur - - - -
Final Jong Willem II 1 - 2 Jong Dordrecht (0 - 0) - - -
Final Jong NEC 3 - 2 Jong Cambuur (1 - 2) - - -
Luni 11.12.2017
1
x
2
20:30 Jong Nac Breda -:- Jong Feyenoord - - - -
Amanat Jong Waalwijk - Jong Heerenveen - - - -
Marþi 12.12.2017
1
x
2
Final Jong Cambuur 2 - 1 ADO Den Haag Res. (0 - 0) - - -
Miercuri 17.01.2018
1
x
2
Final Jong Heracles 4 - 2 Jong Feyenoord (4 - 1) - - -
Luni 22.01.2018
1
x
2
Final Jong Feyenoord 0 - 3 Jong Excelsior (0 - 1) - - -
Final Jong Heracles 0 - 4 Jong Heerenveen (0 - 3) - - -
Final Jong NEC 1 - 1 ADO Den Haag Res. (0 - 0) - - -
Marþi 23.01.2018
1
x
2
Final Jong Cambuur 1 - 1 Jong Nac Breda (0 - 0) - - -
Luni 05.02.2018
1
x
2
20:30 Jong Excelsior -:- Jong Cambuur - - - -
Final Jong Heerenveen 5 - 0 Jong Feyenoord (1 - 0) - - -
20:30 Jong Nac Breda -:- Jong NEC - - - -
Final Jong Willem II 1 - 0 Jong Roda (1 - 0) - - -
Final Jong Zwolle 3 - 1 Jong FC Eindhoven (0 - 0) - - -
Marþi 06.02.2018
1
x
2
Final Jong Nac Breda 5 - 2 Jong NEC (1 - 1) - - -
Final Jong Helmond 0 - 3 Jong Dordrecht (0 - 0) - - -
Luni 12.02.2018
1
x
2
Final Jong Feyenoord 0 - 1 Jong Heerenveen - - - -
Final Jong Excelsior 1 - 4 Jong Cambuur (0 - 1) - - -
20:30 Jong Waalwijk -:- Jong Heracles - - - -
Luni 19.02.2018
1
x
2
Final Jong Feyenoord 3 - 0 Jong Waalwijk (1 - 0) - - -
Final Jong Cambuur 0 - 0 Jong Heerenveen (0 - 0) - - -
Final ADO Den Haag Res. 0 - 0 Jong Nac Breda (0 - 0) - - -
Final Jong Dordrecht 2 - 1 Jong G.A. Eagles (1 - 1) - - -
Final Jong NEC 1 - 0 Jong Excelsior (1 - 0) - - -
Final Jong Roda 2 - 0 Jong Helmond (0 - 0) - - -
Marþi 20.02.2018
1
x
2
Final Jong FC Eindhoven 0 - 2 Jong Willem II (0 - 1) - - -
Luni 26.02.2018
1
x
2
Final Jong Heerenveen 4 - 2 Jong NEC (1 - 0) - - -
Final Jong Excelsior 0 - 1 ADO Den Haag Res. (0 - 1) - - -
Final Jong Waalwijk 3 - 3 Jong Cambuur (2 - 2) - - -
Luni 05.03.2018
1
x
2
Final Jong Cambuur 4 - 1 Jong Heracles (3 - 1) - - -
Final ADO Den Haag Res. 4 - 4 Jong Heerenveen (0 - 3) - - -
Final Jong Dordrecht 2 - 3 Jong Roda (2 - 1) - - -
Final Jong G.A. Eagles 3 - 1 Jong Zwolle (1 - 0) - - -
Final Jong Helmond 1 - 2 Jong FC Eindhoven (1 - 0) - - -
Final Jong Nac Breda 0 - 0 Jong Excelsior (0 - 0) - - -
Final Jong NEC 1 - 3 Jong Waalwijk (0 - 1) - - -
Luni 12.03.2018
1
x
2
Final Jong Heerenveen 1 - 0 Jong Nac Breda (0 - 0) - - -
Final Jong Zwolle 5 - 0 Jong Willem II (3 - 0) - - -
Marþi 13.03.2018
1
x
2
Final Jong Feyenoord 6 - 0 Jong Cambuur (2 - 0) - - -
Final Jong Heracles 1 - 0 Jong NEC (1 - 0) - - -
Final Jong FC Eindhoven 2 - 0 Jong Dordrecht (2 - 0) - - -
20:30 Jong Roda -:- Jong G.A. Eagles - - - -
Final Jong Waalwijk 2 - 3 ADO Den Haag Res. (1 - 1) - - -
Luni 19.03.2018
1
x
2
Final Jong Heracles 0 - 2 Jong Cambuur (0 - 2) - - -
Final Jong Waalwijk 0 - 4 Jong Excelsior (0 - 2) - - -
Miercuri 28.03.2018
1
x
2
Final Jong Roda 0 - 2 Jong G.A. Eagles (0 - 1) - - -
Marþi 03.04.2018
1
x
2
15:00 Jong Nac Breda -:- Jong Feyenoord - - - -
Final Jong Waalwijk 1 - 2 Jong Heracles (1 - 2) - - -
Final Jong Feyenoord 3 - 1 Jong Nac Breda (1 - 1) - - -
Luni 09.04.2018
1
x
2
Final ADO Den Haag Res. 5 - 3 Jong Heracles (2 - 1) - - -
Final Jong Excelsior 3 - 2 Jong Heerenveen (2 - 1) - - -
Final Jong G.A. Eagles 2 - 3 Jong Willem II (2 - 0) - - -
Marþi 10.04.2018
1
x
2
Final Jong Feyenoord 0 - 0 Jong NEC (0 - 0) - - -
Final Jong Helmond 2 - 0 Jong Zwolle (1 - 0) - - -
Final Jong Nac Breda 6 - 2 Jong Waalwijk (0 - 0) - - -
Final Jong Roda 2 - 3 Jong FC Eindhoven (1 - 1) - - -
Marþi 17.04.2018
1
x
2
Final Jong Waalwijk 2 - 4 Jong Feyenoord (1 - 2) - - -
Luni 23.04.2018
1
x
2
15:00 ADO Den Haag Res. -:- Jong Feyenoord - - - -
Final Jong Cambuur 0 - 0 Jong NEC (0 - 0) - - -
Final Jong G.A. Eagles 3 - 3 Jong FC Eindhoven (1 - 1) - - -
19:30 Jong Heracles -:- Jong Nac Breda - - - -
Final Jong Waalwijk 2 - 4 Jong Heerenveen (0 - 2) - - -
Final Jong Willem II 4 - 2 Jong Helmond (3 - 1) - - -
Final Jong Zwolle 3 - 1 Jong Dordrecht (1 - 1) - - -
Marþi 24.04.2018
1
x
2
Final ADO Den Haag Res. 2 - 2 Jong Feyenoord (0 - 1) - - -
Final Jong Heracles 3 - 0 Jong Nac Breda (3 - 0) - - -
Luni 30.04.2018
1
x
2
Final Jong NEC 3 - 2 Jong Feyenoord (1 - 2) - - -
Final Jong Excelsior 1 - 1 Jong Heracles (1 - 0) - - -
Final ADO Den Haag Res. 3 - 3 Jong Cambuur (2 - 3) - - -
Final Jong Dordrecht 0 - 1 Jong Willem II (0 - 0) - - -
Amanat Jong Heerenveen - Jong Waalwijk - - - -
Final Jong Helmond 2 - 3 Jong G.A. Eagles (2 - 1) - - -
Final Jong Roda 1 - 1 Jong Zwolle (0 - 0) - - -
Marþi 22.05.2018
1
x
2
Final Jong Heerenveen 2 - 4 Jong Waalwijk (0 - 0) - - -
Luni 13.08.2018
1
x
2
15:00 Jong Feyenoord -:- Jong Excelsior - - - -
Final Jong Feyenoord 6 - 0 Jong Excelsior (3 - 0) - - -
19:30 Jong Dordrecht -:- Jong Roda - - - -
19:30 Jong Helmond -:- ADO Den Haag Res. - - - -
19:30 Jong Sittard -:- Jong FC Eindhoven - - - -
19:30 Jong Waalwijk -:- Jong Willem II - - - -
19:30 Jong Dordrecht -:- Jong Roda - - - -
Amanat Jong Helmond - ADO Den Haag Res. - - - -
Final Jong Sittard 4 - 0 Jong FC Eindhoven (2 - 0) - - -
Amanat Jong Waalwijk - Jong Willem II - - - -
Luni 20.08.2018
1
x
2
15:00 ADO Den Haag Res. -:- Jong Feyenoord - - - -
15:00 Jong Zwolle -:- Jong Heracles - - - -
19:30 Jong Achilles 29 -:- Jong FC Emmen - - - -
19:30 Jong Cambuur -:- Jong Heerenveen - - - -
19:30 De Graafschap II -:- Jong NEC - - - -
19:30 Jong Excelsior -:- Jong Dordrecht - - - -
19:30 Jong FC Eindhoven -:- Jong Nac Breda - - - -
19:30 Jong G.A. Eagles -:- Twente II - - - -
19:30 Jong Roda -:- Jong Waalwijk - - - -
19:30 Jong Willem II -:- Jong Sittard - - - -
Marþi 11.09.2018
1
x
2
19:30 Jong Dordrecht -:- Jong Roda - - - -
Statistici Reserve League ( 79 meciuri jucate din 106 )
Partide jucate 79
Victorii gazde 46.8%
Victorii oaspeți 34.2%
Egaluri 19%
Total goluri 294
Goluri / meci 3.72
Goluri / meci echipa gazdă 2.11
Goluri / meci echipa oaspete 1.61
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii 5
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 93.7%
Peste 1.5 goluri 84.8%
Peste 2.5 goluri 72.2%
Peste 3.5 goluri 51.9%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 75.9%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 44.3%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 25.3%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 7.6%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 81%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 65.8%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 36.7%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 16.5%
Goluri în repriza 1 124
Goluri în repriza 2 169
Goluri în repriza 1 (gazde) 72
Goluri în repriza 2 (gazde) 96
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 52
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 77
Echipa gazdă învinge la 0 17 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 11 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 9 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 7 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 11 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 17 meciuri
Echipa gazdă a înscris 63 meciuri
Echipa oaspete a înscris 57 meciuri
Nu s-au marcat goluri 5 meciuri
Penalty-uri înscrise 9
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Top echipe Reserve League
Loc Echipă GPM GI
1 Jong Sittard 4 4
2 Jong Heerenveen 2.73 30
3 Jong Zwolle 2.63 21
4 Jong Feyenoord 2.38 31
5 Jong Waalwijk 2 26
6 ADO Den Haag Res. 1.91 21
7 Jong Cambuur 1.91 21
8 Jong G.A. Eagles 1.88 15
9 Jong FC Eindhoven 1.75 14
10 Jong Willem II 1.75 14
11 1.71 12
12 Jong Heracles 1.64 18
13 Jong Helmond 1.63 13
14 Jong Nac Breda 1.5 15
15 Jong NEC 1.36 15
16 Jong Excelsior 1.27 14
17 Jong Dordrecht 1.25 10
Loc Echipă GPM GP
1 Jong Sittard 0 0
2 Jong Heerenveen 1.45 16
3 Jong Zwolle 1.5 12
4 Jong Feyenoord 1.62 21
5 Jong Nac Breda 1.7 17
6 Jong NEC 1.73 19
7 Jong Cambuur 1.73 19
8 Jong Excelsior 1.82 20
9 1.86 13
10 Jong Dordrecht 1.88 15
11 Jong FC Eindhoven 1.88 15
12 Jong Willem II 1.88 15
13 Jong G.A. Eagles 2 16
14 Jong Heracles 2 22
15 ADO Den Haag Res. 2 22
16 Jong Helmond 2.13 17
17 Jong Waalwijk 2.69 35
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Jong Waalwijk 2 13 13 0 8 8 0 5 5 0
2 Jong Feyenoord 2.38 13 11 2 8 6 2 5 5 0
3 Jong Heerenveen 2.73 11 8 3 5 4 1 6 4 2
4 ADO Den Haag Res. 1.91 11 8 3 5 4 1 6 4 2
5 Jong Heracles 1.64 11 8 3 6 4 2 5 4 1
6 Jong Cambuur 1.91 11 7 4 5 2 3 6 5 1
7 Jong G.A. Eagles 1.88 8 7 1 4 4 0 4 3 1
8 Jong Excelsior 1.27 11 7 4 5 3 2 6 4 2
9 Jong Zwolle 2.63 8 6 2 4 4 0 4 2 2
10 Jong FC Eindhoven 1.75 8 6 2 3 1 2 5 5 0
11 Jong Helmond 1.63 8 6 2 5 4 1 3 2 1
12 Jong Nac Breda 1.5 10 6 4 4 3 1 6 3 3
13 Jong NEC 1.36 11 6 5 5 3 2 6 3 3
14 Jong Dordrecht 1.25 8 6 2 4 3 1 4 3 1
15 Jong Willem II 1.75 8 5 3 3 2 1 5 3 2
16 1.71 7 3 4 4 1 3 3 2 1
17 Jong Sittard 4 1 1 0 1 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 De Graafschap II 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Twente II 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Jong FC Emmen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Jong Feyenoord 4 - 4 3 - 2 7 - 3 7 - 3 7 - 4 3 - 4 31 - 21
2 Jong Heerenveen 3 - 2 3 - 0 6 - 0 5 - 2 7 - 6 5 - 6 30 - 16
3 Jong Waalwijk 1 - 3 4 - 6 3 - 4 4 - 8 6 - 4 8 - 10 26 - 35
4 Jong Zwolle 2 - 3 3 - 0 4 - 1 0 - 2 4 - 1 8 - 5 21 - 12
5 Jong Cambuur 5 - 2 5 - 1 3 - 5 3 - 4 0 - 4 5 - 3 21 - 19
6 ADO Den Haag Res. 1 - 3 2 - 5 3 - 2 6 - 2 2 - 4 7 - 6 21 - 22
7 Jong Heracles 3 - 2 3 - 7 6 - 5 1 - 4 1 - 3 4 - 1 18 - 22
8 Jong G.A. Eagles 3 - 5 0 - 3 4 - 1 1 - 2 4 - 2 3 - 3 15 - 16
9 Jong Nac Breda 0 - 1 3 - 2 0 - 3 4 - 3 4 - 5 4 - 3 15 - 17
10 Jong NEC 4 - 4 1 - 2 0 - 2 3 - 4 4 - 3 3 - 4 15 - 19
11 Jong FC Eindhoven 3 - 2 3 - 2 1 - 2 3 - 2 1 - 5 3 - 2 14 - 15
12 Jong Willem II 3 - 2 0 - 1 2 - 4 3 - 2 4 - 2 1 - 2 14 - 15
13 Jong Excelsior 3 - 3 2 - 1 1 - 5 2 - 5 4 - 2 2 - 4 14 - 20
14 Jong Helmond 4 - 2 3 - 0 1 - 2 2 - 2 1 - 5 2 - 6 13 - 17
15 0 - 2 1 - 5 2 - 2 3 - 1 1 - 1 5 - 2 12 - 13
16 Jong Dordrecht 1 - 1 2 - 1 1 - 4 1 - 2 0 - 1 3 - 5 10 - 15
17 Jong Sittard 1 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 2 - 0 0 - 0 4 - 0
1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
18 De Graafschap II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
19 Twente II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
20 Jong FC Emmen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0