Sound

Tweede Divisie Olanda - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
Sâmbãtã 26.08.2017
1
x
2
Final HHC 2 - 1 Koninklijke HFC (2 - 1) - - -
Final IJsselmeervogels 1 - 0 Kozakken Boys (0 - 0) - - -
Final Jong Sparta 0 - 1 Excelsior Maassluis (0 - 0) - - -
Final Katwijk 4 - 0 TEC (3 - 0) - - -
Final Rijnsburgse Boys 3 - 2 Barendrecht (0 - 2) - - -
Final AFC 0 - 3 Achilles '29 (0 - 0) - - -
Final Lienden 3 - 0 Lisse (1 - 0) - - -
Final De Treffers 2 - 0 GVVV (1 - 0) - - -
Final VVSB 1 - 3 De Dijk (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 02.09.2017
1
x
2
Final Koninklijke HFC 0 - 1 Katwijk (0 - 0) - - -
Final Barendrecht 3 - 4 Lienden (3 - 1) - - -
Final Excelsior Maassluis 1 - 1 De Treffers (0 - 0) - - -
Final GVVV 2 - 1 Rijnsburgse Boys (0 - 0) - - -
Final Kozakken Boys 1 - 1 AFC (1 - 1) - - -
Final Lisse 2 - 2 HHC (0 - 0) - - -
Final De Dijk 1 - 0 Jong Sparta (0 - 0) - - -
Final Achilles '29 2 - 2 IJsselmeervogels (1 - 1) - - -
Duminicã 03.09.2017
1
x
2
Final TEC 2 - 2 VVSB (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 09.09.2017
1
x
2
Final HHC 4 - 3 Kozakken Boys (0 - 3) - - -
Final Katwijk 2 - 0 GVVV (1 - 0) - - -
Final Jong Sparta 2 - 2 Achilles '29 (2 - 1) - - -
Final Lienden 0 - 3 IJsselmeervogels (0 - 1) - - -
Final VVSB 1 - 1 Lisse (1 - 1) - - -
Final De Treffers 1 - 2 Barendrecht (1 - 1) - - -
Final TEC 1 - 1 Excelsior Maassluis (1 - 0) - - -
Duminicã 10.09.2017
1
x
2
Final De Dijk 1 - 3 Koninklijke HFC (0 - 2) - - -
Sâmbãtã 16.09.2017
1
x
2
Final Koninklijke HFC 4 - 1 TEC (2 - 0) - - -
Final Barendrecht 1 - 1 VVSB (1 - 1) - - -
Final GVVV 3 - 0 De Dijk (0 - 0) - - -
Final IJsselmeervogels 2 - 0 HHC (1 - 0) - - -
Final Kozakken Boys 5 - 0 De Treffers (2 - 0) - - -
Final Lienden 2 - 1 Rijnsburgse Boys (0 - 0) - - -
Final AFC 2 - 0 Jong Sparta (1 - 0) - - -
Final Achilles '29 3 - 0 Excelsior Maassluis (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 23.09.2017
1
x
2
Final De Treffers 3 - 3 Lisse (2 - 0) - - -
Final Excelsior Maassluis 1 - 1 Koninklijke HFC (1 - 1) - - -
Final HHC 2 - 0 AFC (0 - 0) - - -
Final Jong Sparta 1 - 3 Barendrecht (1 - 1) - - -
Final Katwijk 3 - 2 Lienden (0 - 1) - - -
Final Rijnsburgse Boys 0 - 0 IJsselmeervogels (0 - 0) - - -
Final De Dijk 6 - 1 Achilles '29 (1 - 1) - - -
Final TEC 1 - 2 GVVV (0 - 1) - - -
Final VVSB 0 - 2 Kozakken Boys (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 30.09.2017
1
x
2
Final Barendrecht 3 - 2 TEC (2 - 0) - - -
Final GVVV 1 - 0 Excelsior Maassluis (0 - 0) - - -
Final IJsselmeervogels 1 - 1 Jong Sparta (1 - 1) - - -
Final Kozakken Boys 4 - 1 De Dijk (2 - 0) - - -
Final Lienden 3 - 2 HHC (2 - 1) - - -
Final Lisse 1 - 3 Koninklijke HFC (0 - 2) - - -
Final Rijnsburgse Boys 2 - 3 VVSB (1 - 0) - - -
Final Achilles '29 1 - 4 Katwijk (1 - 1) - - -
Duminicã 01.10.2017
1
x
2
Final AFC 1 - 4 De Treffers (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 07.10.2017
1
x
2
Final Koninklijke HFC 5 - 1 Barendrecht (2 - 1) - - -
Final Excelsior Maassluis 1 - 1 Kozakken Boys (0 - 0) - - -
Final GVVV 4 - 1 Achilles '29 (1 - 1) - - -
Final Jong Sparta 2 - 2 Lienden (0 - 0) - - -
Final Katwijk 5 - 0 Rijnsburgse Boys (1 - 0) - - -
Final De Dijk 0 - 3 Lisse (0 - 2) - - -
Final De Treffers 1 - 2 HHC (1 - 1) - - -
Final VVSB 2 - 2 IJsselmeervogels (1 - 0) - - -
Duminicã 08.10.2017
1
x
2
Final TEC 2 - 0 AFC (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 14.10.2017
1
x
2
Final Barendrecht 1 - 3 De Dijk (0 - 2) - - -
Final HHC 0 - 1 Katwijk (0 - 1) - - -
Final IJsselmeervogels 1 - 5 De Treffers (0 - 3) - - -
Final Kozakken Boys 2 - 2 GVVV (1 - 0) - - -
Final Lisse 2 - 3 Excelsior Maassluis (0 - 1) - - -
Final Rijnsburgse Boys 3 - 1 Jong Sparta (0 - 1) - - -
Final Achilles '29 0 - 2 TEC (0 - 1) - - -
Duminicã 15.10.2017
1
x
2
Final AFC 0 - 1 VVSB (0 - 0) - - -
Final Lienden 1 - 1 Koninklijke HFC (1 - 1) - - -
Sâmbãtã 21.10.2017
1
x
2
Final Koninklijke HFC 0 - 2 GVVV (0 - 2) - - -
Final De Treffers 2 - 2 Lienden (1 - 1) - - -
Final Excelsior Maassluis 2 - 1 De Dijk (1 - 1) - - -
Final HHC 2 - 3 Rijnsburgse Boys (2 - 2) - - -
Final IJsselmeervogels 0 - 1 AFC (0 - 0) - - -
Final Jong Sparta 2 - 3 Kozakken Boys (1 - 2) - - -
Final Katwijk 2 - 1 Barendrecht (1 - 1) - - -
Final TEC 0 - 2 Lisse (0 - 1) - - -
Final VVSB 3 - 2 Achilles '29 (3 - 1) - - -
Sâmbãtã 28.10.2017
1
x
2
Final Koninklijke HFC 3 - 0 VVSB (1 - 0) - - -
Final Barendrecht 0 - 0 HHC (0 - 0) - - -
Final Excelsior Maassluis 3 - 0 Katwijk (1 - 0) - - -
Final GVVV 3 - 1 IJsselmeervogels (2 - 0) - - -
Final Jong Sparta 5 - 1 De Treffers (3 - 0) - - -
Final Kozakken Boys 1 - 2 Rijnsburgse Boys (1 - 1) - - -
Final Achilles '29 2 - 1 Lisse (1 - 1) - - -
Duminicã 29.10.2017
1
x
2
Final De Dijk 2 - 4 TEC (0 - 2) - - -
Final AFC 0 - 1 Lienden (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 04.11.2017
1
x
2
Final AFC 2 - 3 Katwijk (2 - 3) - - -
Final Kozakken Boys 3 - 1 TEC (2 - 0) - - -
Final Achilles '29 2 - 1 De Treffers (1 - 0) - - -
Final Barendrecht 2 - 1 Excelsior Maassluis (2 - 0) - - -
Final HHC 4 - 2 Jong Sparta (1 - 1) - - -
Final IJsselmeervogels 0 - 1 Koninklijke HFC (0 - 1) - - -
Final Lisse 2 - 0 GVVV (0 - 0) - - -
Final Rijnsburgse Boys 2 - 4 De Dijk (2 - 2) - - -
Duminicã 05.11.2017
1
x
2
Final Lienden 4 - 0 VVSB (3 - 0) - - -
Sâmbãtã 11.11.2017
1
x
2
Final Rijnsburgse Boys 1 - 0 AFC (0 - 0) - - -
Final Lisse 1 - 2 Katwijk (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 18.11.2017
1
x
2
Final Koninklijke HFC 2 - 3 Achilles '29 (2 - 2) - - -
Final Excelsior Maassluis 4 - 1 HHC (2 - 0) - - -
Final GVVV 2 - 3 Barendrecht (1 - 0) - - -
Final Katwijk 1 - 0 IJsselmeervogels (0 - 0) - - -
Final Lisse 1 - 0 Kozakken Boys (0 - 0) - - -
Final De Treffers 1 - 3 Rijnsburgse Boys (1 - 2) - - -
Final VVSB 0 - 2 Jong Sparta (0 - 0) - - -
Duminicã 19.11.2017
1
x
2
Final De Dijk 1 - 2 AFC (0 - 2) - - -
Final TEC 3 - 1 Lienden (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 25.11.2017
1
x
2
Final Barendrecht 3 - 0 Lisse (1 - 0) - - -
Final Kozakken Boys 5 - 2 Achilles '29 (3 - 1) - - -
Final HHC 3 - 1 De Dijk (1 - 1) - - -
Final IJsselmeervogels 5 - 0 TEC (3 - 0) - - -
Final Jong Sparta 3 - 2 Katwijk (0 - 0) - - -
Final Lienden 0 - 3 GVVV (0 - 0) - - -
Final Rijnsburgse Boys 2 - 1 Excelsior Maassluis (2 - 1) - - -
Duminicã 26.11.2017
1
x
2
Final AFC 2 - 2 Koninklijke HFC (1 - 0) - - -
Final De Treffers 0 - 1 VVSB (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 02.12.2017
1
x
2
Final Koninklijke HFC 1 - 2 Kozakken Boys (0 - 2) - - -
Final Excelsior Maassluis 3 - 0 Lienden (2 - 0) - - -
Final GVVV 2 - 2 Jong Sparta (1 - 1) - - -
Final Katwijk 0 - 1 De Treffers (0 - 0) - - -
Final Lisse 2 - 0 AFC (0 - 0) - - -
Final De Dijk 2 - 6 IJsselmeervogels (1 - 3) - - -
Final Achilles '29 1 - 2 Barendrecht (0 - 1) - - -
Final TEC 1 - 3 Rijnsburgse Boys (0 - 1) - - -
Final VVSB 4 - 2 HHC (3 - 0) - - -
Sâmbãtã 09.12.2017
1
x
2
Final AFC 0 - 4 GVVV (0 - 2) - - -
Final Kozakken Boys 3 - 0 Barendrecht (1 - 0) - - -
Final Jong Sparta 2 - 1 TEC (0 - 1) - - -
Final Rijnsburgse Boys 2 - 1 Lisse (1 - 1) - - -
Amanat HHC - Achilles '29 - - - -
Amanat IJsselmeervogels - Excelsior Maassluis - - - -
Final VVSB 0 - 2 Katwijk (0 - 1) - - -
Duminicã 10.12.2017
1
x
2
Amanat De Treffers - Koninklijke HFC - - - -
Vineri 15.12.2017
1
x
2
Final TEC 1 - 2 De Treffers (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 16.12.2017
1
x
2
Final Barendrecht 3 - 0 AFC (0 - 0) - - -
Final Koninklijke HFC 4 - 0 Jong Sparta (0 - 0) - - -
Final Excelsior Maassluis 0 - 0 VVSB (0 - 0) - - -
Final GVVV 2 - 2 HHC (2 - 1) - - -
Final Kozakken Boys 2 - 1 Lienden (0 - 1) - - -
Final Lisse 1 - 3 IJsselmeervogels (1 - 0) - - -
Final De Dijk 0 - 3 Katwijk (0 - 2) - - -
Final Achilles '29 1 - 2 Rijnsburgse Boys (1 - 2) - - -
Sâmbãtã 13.01.2018
1
x
2
Final AFC 1 - 1 Excelsior Maassluis (0 - 1) - - -
Final HHC 4 - 1 TEC (2 - 0) - - -
Final IJsselmeervogels 0 - 1 Barendrecht (0 - 0) - - -
Final Jong Sparta 3 - 4 Lisse (3 - 2) - - -
Final Katwijk 0 - 2 Kozakken Boys (0 - 0) - - -
Final Lienden 2 - 0 Achilles '29 (1 - 0) - - -
Final Rijnsburgse Boys 1 - 1 Koninklijke HFC (1 - 1) - - -
Final VVSB 2 - 0 GVVV (0 - 0) - - -
Duminicã 14.01.2018
1
x
2
Final De Treffers 1 - 2 De Dijk (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 20.01.2018
1
x
2
Final AFC 2 - 0 IJsselmeervogels (1 - 0) - - -
Final Barendrecht 1 - 4 Katwijk (1 - 2) - - -
Final Kozakken Boys 4 - 1 Jong Sparta (3 - 0) - - -
Final GVVV 0 - 1 Koninklijke HFC (0 - 0) - - -
Final Rijnsburgse Boys 1 - 6 HHC (0 - 1) - - -
Final De Dijk 1 - 3 Excelsior Maassluis (1 - 1) - - -
Final Achilles '29 2 - 3 VVSB (1 - 1) - - -
Duminicã 21.01.2018
1
x
2
Final Lienden 1 - 0 De Treffers (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 27.01.2018
1
x
2
Final Koninklijke HFC 0 - 0 Lisse (0 - 0) - - -
Final De Dijk 0 - 3 Kozakken Boys (0 - 1) - - -
Final Excelsior Maassluis 0 - 0 GVVV (0 - 0) - - -
Final HHC 4 - 0 Lienden (3 - 0) - - -
Final Jong Sparta 3 - 1 IJsselmeervogels (1 - 1) - - -
Final Katwijk 3 - 0 Achilles '29 (1 - 0) - - -
Final TEC 3 - 4 Barendrecht (1 - 1) - - -
Final VVSB 3 - 1 Rijnsburgse Boys (1 - 0) - - -
Duminicã 28.01.2018
1
x
2
Final De Treffers 0 - 2 AFC (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 03.02.2018
1
x
2
Final Lisse 3 - 0 Achilles '29 (2 - 0) - - -
Final HHC 3 - 1 Barendrecht (1 - 0) - - -
Final IJsselmeervogels 1 - 1 GVVV (0 - 0) - - -
Final Katwijk 2 - 1 Excelsior Maassluis (0 - 1) - - -
Final Rijnsburgse Boys 0 - 2 Kozakken Boys (0 - 0) - - -
Final De Treffers 3 - 2 Jong Sparta (2 - 1) - - -
Final VVSB 2 - 1 Koninklijke HFC (1 - 1) - - -
Duminicã 04.02.2018
1
x
2
Final Lienden 3 - 2 AFC (1 - 1) - - -
Final TEC 2 - 0 De Dijk (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 10.02.2018
1
x
2
Final IJsselmeervogels 1 - 0 Excelsior Maassluis (0 - 0) - - -
Final Lisse 3 - 2 TEC (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 17.02.2018
1
x
2
Final AFC 1 - 1 Rijnsburgse Boys (0 - 0) - - -
Final Barendrecht 3 - 0 De Treffers (2 - 0) - - -
Final GVVV 1 - 0 Katwijk (0 - 0) - - -
Final Lisse 0 - 1 VVSB (0 - 1) - - -
Final Koninklijke HFC 1 - 2 De Dijk (1 - 1) - - -
Final Excelsior Maassluis 1 - 0 TEC (1 - 0) - - -
Final IJsselmeervogels 3 - 1 Lienden (2 - 0) - - -
Final Kozakken Boys 4 - 2 HHC (3 - 1) - - -
Final Achilles '29 2 - 4 Jong Sparta (0 - 3) - - -
Sâmbãtã 24.02.2018
1
x
2
Final Excelsior Maassluis 3 - 0 Achilles '29 (1 - 0) - - -
Final Jong Sparta 4 - 3 AFC (1 - 2) - - -
Final Katwijk 2 - 1 Lisse (0 - 1) - - -
Final De Dijk 1 - 3 GVVV (0 - 1) - - -
Duminicã 25.02.2018
1
x
2
Final TEC 4 - 1 Koninklijke HFC (1 - 1) - - -
Sâmbãtã 03.03.2018
1
x
2
Final GVVV 3 - 0 TEC (2 - 0) - - -
Final Kozakken Boys 3 - 2 VVSB (1 - 1) - - -
Final IJsselmeervogels 6 - 1 Rijnsburgse Boys (0 - 1) - - -
Final Lienden 1 - 2 Katwijk (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 10.03.2018
1
x
2
Final Koninklijke HFC 1 - 2 IJsselmeervogels (1 - 0) - - -
Final Excelsior Maassluis 0 - 2 Barendrecht (0 - 2) - - -
Final GVVV 2 - 0 Lisse (1 - 0) - - -
Final Jong Sparta 3 - 0 HHC (2 - 0) - - -
Final Katwijk 2 - 2 AFC (0 - 2) - - -
Final TEC 1 - 1 Kozakken Boys (1 - 1) - - -
Final De Dijk 0 - 3 Rijnsburgse Boys (0 - 1) - - -
Final VVSB 4 - 4 Lienden (1 - 2) - - -
Duminicã 11.03.2018
1
x
2
Final De Treffers 5 - 2 Achilles '29 (3 - 2) - - -
Sâmbãtã 17.03.2018
1
x
2
Final Barendrecht 1 - 0 Koninklijke HFC (1 - 0) - - -
Final HHC 1 - 0 De Treffers (1 - 0) - - -
Final IJsselmeervogels 0 - 2 VVSB (0 - 0) - - -
Final Kozakken Boys 1 - 0 Excelsior Maassluis (0 - 0) - - -
Final Lienden 1 - 3 Jong Sparta (0 - 1) - - -
Final Lisse 3 - 0 De Dijk (0 - 0) - - -
Final Rijnsburgse Boys 1 - 2 Katwijk (1 - 1) - - -
Final Achilles '29 0 - 1 GVVV (0 - 1) - - -
Duminicã 18.03.2018
1
x
2
Final AFC 2 - 0 TEC (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 24.03.2018
1
x
2
Final HHC 6 - 1 Achilles '29 (3 - 0) - - -
Final VVSB 0 - 0 Barendrecht (0 - 0) - - -
Duminicã 25.03.2018
1
x
2
Final De Treffers 0 - 0 Koninklijke HFC (0 - 0) - - -
Final Lienden 3 - 0 De Dijk (2 - 0) - - -
Sâmbãtã 31.03.2018
1
x
2
Final Koninklijke HFC 1 - 0 Lienden (1 - 0) - - -
Final Excelsior Maassluis 2 - 0 Lisse (1 - 0) - - -
Final Jong Sparta 6 - 0 Rijnsburgse Boys (1 - 0) - - -
Final GVVV 2 - 1 Kozakken Boys (0 - 0) - - -
Final Katwijk 6 - 1 HHC (2 - 0) - - -
Final TEC 4 - 0 Achilles '29 (2 - 0) - - -
Final De Dijk 1 - 3 Barendrecht (0 - 0) - - -
Final De Treffers 2 - 2 IJsselmeervogels (1 - 0) - - -
Final VVSB 0 - 2 AFC (0 - 2) - - -
Luni 02.04.2018
1
x
2
Final De Treffers 1 - 1 Kozakken Boys (0 - 1) - - -
Final Achilles '29 0 - 5 De Dijk (0 - 1) - - -
Final HHC 0 - 0 IJsselmeervogels (0 - 0) - - -
Final Koninklijke HFC 0 - 0 Excelsior Maassluis (0 - 0) - - -
Final Barendrecht 2 - 2 Jong Sparta (1 - 1) - - -
Final Rijnsburgse Boys 2 - 0 Lienden (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 07.04.2018
1
x
2
Final HHC 1 - 1 Excelsior Maassluis (1 - 0) - - -
Final Kozakken Boys 2 - 1 Lisse (2 - 0) - - -
Final Barendrecht 4 - 2 GVVV (2 - 1) - - -
Final IJsselmeervogels 0 - 1 Katwijk (0 - 0) - - -
Final Rijnsburgse Boys 2 - 0 De Treffers (0 - 0) - - -
Final Achilles '29 1 - 4 Koninklijke HFC (1 - 3) - - -
Duminicã 08.04.2018
1
x
2
Final AFC 2 - 1 De Dijk (1 - 1) - - -
Final Jong Sparta 2 - 2 VVSB (2 - 0) - - -
Final Lienden 0 - 2 TEC (0 - 2) - - -
Sâmbãtã 14.04.2018
1
x
2
Final Excelsior Maassluis 1 - 1 Rijnsburgse Boys (0 - 0) - - -
Final GVVV 1 - 1 Lienden (0 - 1) - - -
Final Lisse 0 - 2 Barendrecht (0 - 2) - - -
Final Koninklijke HFC 3 - 1 AFC (0 - 1) - - -
Final TEC 3 - 3 IJsselmeervogels (1 - 3) - - -
Final De Dijk 0 - 5 HHC (0 - 1) - - -
Final Achilles '29 0 - 3 Kozakken Boys (0 - 1) - - -
Final VVSB 0 - 3 De Treffers (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 21.04.2018
1
x
2
Final Barendrecht 2 - 1 Achilles '29 (1 - 0) - - -
Final Kozakken Boys 1 - 2 Koninklijke HFC (0 - 1) - - -
Final AFC 4 - 2 Lisse (2 - 0) - - -
Final HHC 1 - 2 VVSB (0 - 1) - - -
Final IJsselmeervogels 4 - 3 De Dijk (3 - 1) - - -
Final Jong Sparta 4 - 0 GVVV (2 - 0) - - -
Final Lienden 0 - 1 Excelsior Maassluis (0 - 0) - - -
Final Rijnsburgse Boys 2 - 0 TEC (1 - 0) - - -
Final De Treffers 2 - 0 Katwijk (1 - 0) - - -
Marþi 24.04.2018
1
x
2
Final AFC 0 - 3 HHC (0 - 3) - - -
Final Lisse 2 - 1 De Treffers (1 - 1) - - -
Sâmbãtã 28.04.2018
1
x
2
Final Excelsior Maassluis 1 - 1 IJsselmeervogels (1 - 1) - - -
Final GVVV 2 - 3 AFC (1 - 1) - - -
Final Lisse 3 - 2 Rijnsburgse Boys (3 - 0) - - -
Final Koninklijke HFC 1 - 1 De Treffers (0 - 0) - - -
Final Barendrecht 1 - 2 Kozakken Boys (0 - 0) - - -
Final Katwijk 1 - 1 VVSB (0 - 1) - - -
Final TEC 2 - 0 Jong Sparta (0 - 0) - - -
Final Achilles '29 2 - 4 HHC (2 - 0) - - -
Duminicã 29.04.2018
1
x
2
Final De Dijk 4 - 2 Lienden (4 - 1) - - -
Sâmbãtã 05.05.2018
1
x
2
Final HHC 2 - 0 GVVV (1 - 0) - - -
Final AFC 3 - 1 Barendrecht (2 - 1) - - -
Final IJsselmeervogels 2 - 0 Lisse (2 - 0) - - -
Final Jong Sparta 6 - 1 Koninklijke HFC (6 - 1) - - -
Final Katwijk 4 - 0 De Dijk (1 - 0) - - -
Final Lienden 0 - 5 Kozakken Boys (0 - 2) - - -
Final Rijnsburgse Boys 3 - 1 Achilles '29 (2 - 1) - - -
Final VVSB 0 - 3 Excelsior Maassluis (0 - 1) - - -
Duminicã 06.05.2018
1
x
2
Final De Treffers 2 - 2 TEC (0 - 2) - - -
Marþi 08.05.2018
1
x
2
Final Katwijk 2 - 1 Jong Sparta (1 - 1) - - -
Sâmbãtã 12.05.2018
1
x
2
Final Excelsior Maassluis 1 - 1 Jong Sparta (0 - 0) - - -
Final GVVV 0 - 2 De Treffers (0 - 1) - - -
Final Lisse 2 - 4 Lienden (1 - 2) - - -
Final Barendrecht 1 - 5 Rijnsburgse Boys (1 - 2) - - -
Final Koninklijke HFC 3 - 4 HHC (1 - 2) - - -
Final Kozakken Boys 1 - 0 IJsselmeervogels (1 - 0) - - -
Final TEC 2 - 0 Katwijk (1 - 0) - - -
Final Achilles '29 2 - 2 AFC (2 - 1) - - -
Duminicã 13.05.2018
1
x
2
Final De Dijk 0 - 1 VVSB (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 19.05.2018
1
x
2
Final IJsselmeervogels 4 - 1 Achilles '29 (3 - 1) - - -
Final AFC 1 - 1 Kozakken Boys (1 - 1) - - -
Final De Treffers 1 - 2 Excelsior Maassluis (0 - 0) - - -
Final HHC 1 - 0 Lisse (1 - 0) - - -
Final Jong Sparta 2 - 3 De Dijk (2 - 2) - - -
Final Katwijk 1 - 2 Koninklijke HFC (1 - 1) - - -
Final Lienden 0 - 3 Barendrecht (0 - 1) - - -
Final Rijnsburgse Boys 3 - 2 GVVV (0 - 1) - - -
Final VVSB 3 - 1 TEC (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 26.05.2018
1
x
2
16:30 Achilles '29 -:- Lienden - - - -
16:30 Barendrecht -:- IJsselmeervogels - - - -
16:30 De Dijk -:- De Treffers - - - -
16:30 Excelsior Maassluis -:- AFC - - - -
16:30 GVVV -:- VVSB - - - -
16:30 Koninklijke HFC -:- Rijnsburgse Boys - - - -
16:30 Kozakken Boys -:- Katwijk - - - -
16:30 Lisse -:- Jong Sparta - - - -
16:30 TEC -:- HHC - - - -
Statistici Tweede Divisie ( 297 meciuri jucate din 306 )
Partide jucate 297
Victorii gazde 46.8%
Victorii oaspeți 35.7%
Egaluri 17.5%
Total goluri 993
Goluri / meci 3.34
Goluri / meci echipa gazdă 1.84
Goluri / meci echipa oaspete 1.5
Cartonase galbene 607
Cartonase galbene / partidă 2
Cartonase roșii 43
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 97%
Peste 1.5 goluri 86.2%
Peste 2.5 goluri 65.7%
Peste 3.5 goluri 42.1%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 77.4%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 45.8%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 17.2%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 6.1%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 85.5%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 55.9%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 29.6%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 11.1%
Goluri în repriza 1 442
Goluri în repriza 2 551
Goluri în repriza 1 (gazde) 245
Goluri în repriza 2 (gazde) 302
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 197
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 249
Echipa gazdă învinge la 0 67 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 47 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 28 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 20 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 47 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 67 meciuri
Echipa gazdă a înscris 241 meciuri
Echipa oaspete a înscris 221 meciuri
Nu s-au marcat goluri 9 meciuri
Penalty-uri înscrise 26
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Top echipe Tweede Divisie
Loc Echipă GPM GI
1 HHC 2.3 76
2 Kozakken Boys 2.24 74
3 Jong Sparta 2.18 72
4 Katwijk 2.03 67
5 Barendrecht 1.88 62
6 Rijnsburgse Boys 1.79 59
7 IJsselmeervogels 1.73 57
8 Koninklijke HFC 1.64 54
9 GVVV 1.58 52
10 TEC 1.55 51
11 De Treffers 1.48 49
12 Lienden 1.48 49
13 De Dijk 1.48 49
14 Lisse 1.42 47
15 VVSB 1.42 47
16 AFC 1.33 44
17 Excelsior Maassluis 1.3 43
18 Achilles '29 1.24 41
Loc Echipă GPM GP
1 Excelsior Maassluis 0.88 29
2 Katwijk 1 33
3 Kozakken Boys 1.03 34
4 IJsselmeervogels 1.3 43
5 GVVV 1.33 44
6 Koninklijke HFC 1.36 45
7 VVSB 1.58 52
8 De Treffers 1.64 54
9 HHC 1.64 54
10 Barendrecht 1.67 55
11 AFC 1.7 56
12 Lisse 1.73 57
13 Rijnsburgse Boys 1.88 62
14 Jong Sparta 1.91 63
15 TEC 1.97 65
16 Lienden 2.03 67
17 De Dijk 2.52 83
18 Achilles '29 2.94 97
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 De Dijk 1.48 33 30 3 16 14 2 17 16 1
2 Achilles '29 1.24 33 30 3 16 14 2 17 16 1
3 Jong Sparta 2.18 33 26 7 17 16 1 16 10 6
4 Barendrecht 1.88 33 26 7 16 13 3 17 13 4
5 HHC 2.3 33 24 9 17 10 7 16 14 2
6 Rijnsburgse Boys 1.79 33 24 9 17 10 7 16 14 2
7 Lienden 1.48 33 24 9 17 12 5 16 12 4
8 Kozakken Boys 2.24 33 21 12 16 13 3 17 8 9
9 Katwijk 2.03 33 21 12 17 12 5 16 9 7
10 TEC 1.55 33 21 12 16 9 7 17 12 5
11 Lisse 1.42 33 21 12 16 11 5 17 10 7
12 Koninklijke HFC 1.64 33 20 13 16 10 6 17 10 7
13 De Treffers 1.48 33 20 13 17 11 6 16 9 7
14 GVVV 1.58 33 18 15 16 10 6 17 8 9
15 VVSB 1.42 33 18 15 17 10 7 16 8 8
16 AFC 1.33 33 17 16 17 9 8 16 8 8
17 IJsselmeervogels 1.73 33 16 17 17 6 11 16 10 6
18 Excelsior Maassluis 1.3 33 13 20 16 5 11 17 8 9
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 HHC 7 - 12 13 - 9 9 - 8 11 - 4 15 - 6 19 - 11 76 - 54
2 Kozakken Boys 13 - 5 9 - 2 16 - 3 14 - 6 9 - 7 12 - 11 74 - 34
3 Jong Sparta 16 - 8 9 - 8 13 - 8 10 - 10 6 - 18 18 - 10 72 - 63
4 Katwijk 13 - 7 6 - 5 4 - 4 11 - 3 12 - 5 16 - 8 67 - 33
5 Barendrecht 12 - 6 9 - 8 11 - 7 9 - 11 9 - 11 12 - 12 62 - 55
6 Rijnsburgse Boys 5 - 10 7 - 10 12 - 4 11 - 14 11 - 9 13 - 14 59 - 62
7 IJsselmeervogels 6 - 7 7 - 8 12 - 6 9 - 7 9 - 6 13 - 10 57 - 43
8 Koninklijke HFC 6 - 8 13 - 7 9 - 13 10 - 3 12 - 8 4 - 6 54 - 45
9 GVVV 6 - 3 5 - 2 9 - 9 8 - 9 14 - 10 10 - 12 52 - 44
10 TEC 5 - 6 7 - 6 7 - 16 7 - 12 5 - 7 20 - 18 51 - 65
11 De Treffers 11 - 7 3 - 6 6 - 11 8 - 8 9 - 8 12 - 14 49 - 54
12 Lienden 5 - 7 8 - 7 6 - 15 9 - 14 6 - 10 12 - 12 49 - 67
13 De Dijk 6 - 15 5 - 9 9 - 15 7 - 11 6 - 8 16 - 25 49 - 83
14 VVSB 3 - 8 8 - 7 9 - 6 9 - 8 9 - 8 10 - 15 47 - 52
15 Lisse 3 - 9 5 - 9 10 - 11 10 - 8 3 - 11 16 - 9 47 - 57
16 AFC 10 - 6 8 - 7 7 - 6 3 - 11 4 - 10 13 - 16 44 - 56
17 Excelsior Maassluis 7 - 2 5 - 5 5 - 6 8 - 5 11 - 1 7 - 10 43 - 29
18 Achilles '29 6 - 14 9 - 21 7 - 13 3 - 13 6 - 13 9 - 19 41 - 97
Transferuri Tweede Divisie
Jucător

An:

Echipa: