Sound

Division 2 Rusia - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
19 Iul
26 Mai
Vineri 10.11.2017
1
x
2
Final Znamya Truda 0 - 6 Torpedo Vladimir (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 11.11.2017
1
x
2
Final Dinamo St. Petersburg II 2 - 1 Murom - - - -
Final Spartak Kostroma 0 - 0 Luki-Energiya - - - -
Final Veles 4 - 0 Kolomna - - - -
Final Dolgie Prudy 4 - 0 Pskov 747 - - - -
Joi 01.03.2018
1
x
2
01:00 CRFSO Smolensk -:- Tekstilshchik - - - -
Vineri 30.03.2018
1
x
2
01:00 Kazanka -:- Chertanovo - - - -
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Chertanovo 15 12 2 1 30 10 +20 38
? V V Î V E
2 Kazanka 16 11 2 3 34 11 +23 35
? V V V Î V
3 Tekstilshchik 16 10 3 3 27 15 +12 33
? V E Î V E
4 Veles 17 9 3 5 32 20 +12 30
? V Î V V V
5 Torpedo Vladimir 17 8 4 5 30 18 +12 28
? V V Î Î V
6 Spartak Kostroma 17 8 4 5 23 18 +5 28
? E Î V E V
7 Dolgie Prudy 16 7 6 3 33 19 +14 27
? V V V V E
8 Murom 17 7 6 4 21 13 +8 27
? Î Î E E V
9 Pskov 747 17 8 1 8 16 21 -5 25
? Î V V V Î
10 Luki-Energiya 17 4 4 9 11 16 -5 16
? E V Î Î E
11 CRFSO Smolensk 16 4 3 9 15 25 -10 15
? V Î Î Î V
12 Dinamo St. Petersburg II 17 3 5 9 14 28 -14 14
? Î Î Î E V
13 Kolomna 17 2 1 14 9 39 -30 7
? Î Î Î V Î
14 Znamya Truda 17 1 0 16 8 50 -42 3
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Chertanovo 15 12 2 1 30 10 8 7 1 0 19 4 7 5 1 1 11 6 +20 38
2 Kazanka 16 11 2 3 34 11 7 6 0 1 15 4 9 5 2 2 19 7 +23 35
3 Tekstilshchik 16 10 3 3 27 15 8 6 2 0 15 6 8 4 1 3 12 9 +12 33
4 Veles 17 9 3 5 32 20 9 5 2 2 16 10 8 4 1 3 16 10 +12 30
5 Torpedo Vladimir 17 8 4 5 30 18 9 5 3 1 16 8 8 3 1 4 14 10 +12 28
6 Spartak Kostroma 17 8 4 5 23 18 9 5 1 3 13 9 8 3 3 2 10 9 +5 28
7 Dolgie Prudy 16 7 6 3 33 19 8 4 2 2 17 8 8 3 4 1 16 11 +14 27
8 Murom 17 7 6 4 21 13 8 3 3 2 9 4 9 4 3 2 12 9 +8 27
9 Pskov 747 17 8 1 8 16 21 8 6 0 2 11 7 9 2 1 6 5 14 -5 25
10 Luki-Energiya 17 4 4 9 11 16 9 3 2 4 7 7 8 1 2 5 4 9 -5 16
11 CRFSO Smolensk 16 4 3 9 15 25 7 1 2 4 8 13 9 3 1 5 7 12 -10 15
12 Dinamo St. Petersburg II 17 3 5 9 14 28 8 2 3 3 12 11 9 1 2 6 2 17 -14 14
13 Kolomna 17 2 1 14 9 39 9 2 1 6 7 17 8 0 0 8 2 22 -30 7
14 Znamya Truda 17 1 0 16 8 50 9 1 0 8 4 26 8 0 0 8 4 24 -42 3
Comparați doua echipe
Promovează
Retrogradează
Statistici 2. Division: West ( 116 meciuri jucate din 182 )
Partide jucate 116
Victorii gazde 28.4%
Victorii oaspeți 42.2%
Egaluri 29.4%
Total goluri 303
Goluri / meci 2.61
Goluri / meci echipa gazdă 0.9
Goluri / meci echipa oaspete 1.16
Cartonase galbene 21
Cartonase galbene / partidă 0.2
Cartonase roșii 14
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 90.5%
Peste 1.5 goluri 73.3%
Peste 2.5 goluri 48.3%
Peste 3.5 goluri 30.2%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 46.6%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 22.4%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 10.3%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 6%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 46.6%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 25%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 8.6%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 1.7%
Goluri în repriza 1 101
Goluri în repriza 2 96
Goluri în repriza 1 (gazde) 53
Goluri în repriza 2 (gazde) 59
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 48
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 105
Echipa gazdă învinge la 0 22 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 42 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 3 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 15 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 42 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 22 meciuri
Echipa gazdă a înscris 50 meciuri
Echipa oaspete a înscris 70 meciuri
Nu s-au marcat goluri 24 meciuri
Penalty-uri înscrise 25
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.2
Top echipe 2. Division: West
Loc Echipă GPM GI
1 Kazanka 1.88 30
2 Torpedo Vladimir 1.71 29
3 Chertanovo 1.67 25
4 Veles 1.53 26
5 Tekstilshchik 1.38 22
6 Dolgie Prudy 1.31 21
7 Murom 1.06 18
8 Spartak Kostroma 0.88 15
9 CRFSO Smolensk 0.69 11
10 Pskov 747 0.59 10
11 Dinamo St. Petersburg II 0.59 10
12 Luki-Energiya 0.47 8
13 Znamya Truda 0.41 7
14 Kolomna 0.35 6
Loc Echipă GPM GP
1 Chertanovo 0.53 8
2 Luki-Energiya 0.59 10
3 Kazanka 0.63 10
4 Murom 0.65 11
5 Pskov 747 0.76 13
6 Tekstilshchik 0.81 13
7 Veles 0.88 15
8 Spartak Kostroma 0.94 16
9 Torpedo Vladimir 0.94 16
10 Dolgie Prudy 1.06 17
11 CRFSO Smolensk 1.31 21
12 Dinamo St. Petersburg II 1.35 23
13 Kolomna 1.65 28
14 Znamya Truda 2.18 37
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Dolgie Prudy 1.31 16 12 4 8 6 2 8 6 2
2 Veles 1.53 17 11 6 9 6 3 8 5 3
3 Znamya Truda 0.41 17 11 6 9 5 4 8 6 2
4 Torpedo Vladimir 1.71 17 9 8 9 5 4 8 4 4
5 CRFSO Smolensk 0.69 16 9 7 7 5 2 9 4 5
6 Kazanka 1.88 16 8 8 7 3 4 9 5 4
7 Chertanovo 1.67 15 8 7 8 5 3 7 3 4
8 Spartak Kostroma 0.88 17 8 9 9 4 5 8 4 4
9 Tekstilshchik 1.38 16 7 9 8 3 5 8 4 4
10 Kolomna 0.35 17 7 10 9 3 6 8 4 4
11 Pskov 747 0.59 17 6 11 8 3 5 9 3 6
12 Dinamo St. Petersburg II 0.59 17 6 11 8 4 4 9 2 7
13 Murom 1.06 17 5 12 8 1 7 9 4 5
14 Luki-Energiya 0.47 17 5 12 9 3 6 8 2 6
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Kazanka 9 - 2 2 - 1 6 - 3 6 - 3 7 - 0 4 - 2 30 - 10
2 Torpedo Vladimir 4 - 4 3 - 2 9 - 1 8 - 4 3 - 4 3 - 3 29 - 16
3 Veles 5 - 3 3 - 5 8 - 5 5 - 5 4 - 2 7 - 0 26 - 15
4 Chertanovo 4 - 2 6 - 1 3 - 1 7 - 1 5 - 2 4 - 3 25 - 8
5 Tekstilshchik 4 - 4 4 - 2 5 - 2 3 - 4 3 - 2 8 - 1 22 - 13
6 Dolgie Prudy 6 - 3 7 - 2 6 - 3 5 - 6 5 - 3 4 - 2 21 - 17
7 Murom 0 - 0 2 - 0 4 - 1 3 - 5 4 - 3 8 - 4 18 - 11
8 Spartak Kostroma 2 - 2 4 - 0 2 - 5 6 - 3 5 - 1 4 - 7 15 - 16
9 CRFSO Smolensk 1 - 1 3 - 9 1 - 6 5 - 1 1 - 4 4 - 4 11 - 21
10 Pskov 747 4 - 3 2 - 5 4 - 3 3 - 2 2 - 2 1 - 5 10 - 13
11 Dinamo St. Petersburg II 2 - 4 5 - 3 3 - 4 2 - 5 1 - 6 1 - 6 10 - 23
12 Luki-Energiya 2 - 2 3 - 1 1 - 2 2 - 6 1 - 3 2 - 2 8 - 10
13 Znamya Truda 1 - 9 0 - 7 1 - 8 4 - 9 1 - 8 1 - 9 7 - 37
14 Kolomna 1 - 6 1 - 7 2 - 11 2 - 7 2 - 4 1 - 4 6 - 28
Transferuri Division 2
Jucător

An:

Echipa: