Sound

FNL Rusia - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
17 Iul
24 Mai
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Tambov 17 10 5 2 29 16 +13 35
? E V Î V E
2 Tom Tomsk 17 10 5 2 24 11 +13 35
? E V E E V
3 Spartak Moskva II 17 9 3 5 22 15 +7 30
? Î Î E V V
4 Avangard Kursk 17 9 3 5 20 15 +5 30
? E Î V Î Î
5 Krasnodar II 17 8 6 3 25 19 +6 30
? V V Î V E
6 Nizhny Novgorod 17 8 5 4 17 12 +5 29
? V E V V E
7 Sochi 17 6 6 5 31 22 +9 24
? V Î E V E
8 Shinnik 17 6 6 5 17 15 +2 24
? E V V Î Î
9 Mordovia Saransk 17 6 5 6 22 21 +1 23
? E E V Î V
10 Chertanovo 17 6 5 6 28 28 0 23
? V Î Î Î Î
11 Khimki 17 5 6 6 24 27 -3 21
? V E E Î E
12 SKA Khabarovsk 17 4 9 4 20 20 0 21
? V Î E V E
13 Rotor Volgograd 17 4 9 4 15 17 -2 21
? E V V E V
14 Luch Vladivostok 17 4 8 5 11 10 +1 20
? E V E E V
15 Fakel 17 5 4 8 18 20 -2 19
? E E Î Î E
16 Tyumen 17 4 6 7 16 22 -6 18
? Î E E E V
17 Baltika 17 3 6 8 20 30 -10 15
? Î E Î Î E
18 Sibir 17 3 6 8 12 23 -11 15
? Î E E V Î
19 Armavir 17 3 5 9 16 29 -13 14
? Î E E E V
20 Zenit II 17 1 4 12 12 27 -15 7
? Î Î E Î Î
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Baltika 0 0 0 0 0 0 0 0
? Î E Î Î E
2 Sibir 0 0 0 0 0 0 0 0
? Î E E V Î
3 SKA Khabarovsk 0 0 0 0 0 0 0 0
? V Î E V E
4 Luch Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0
? E V E E V
5 Avangard Kursk 0 0 0 0 0 0 0 0
? E Î V Î Î
6 Mordovia Saransk 0 0 0 0 0 0 0 0
? E E V Î V
7 Khimki 0 0 0 0 0 0 0 0
? V E E Î E
8 Tom Tomsk 0 0 0 0 0 0 0 0
? E V E E V
9 Shinnik 0 0 0 0 0 0 0 0
? E V V Î Î
10 Spartak Moskva II 0 0 0 0 0 0 0 0
? Î Î E V V
11 Zenit II 0 0 0 0 0 0 0 0
? Î Î E Î Î
12 Fakel 0 0 0 0 0 0 0 0
? E E Î Î E
13 Rotor Volgograd 0 0 0 0 0 0 0 0
? E V V E V
14 Armavir 0 0 0 0 0 0 0 0
? Î E E E V
15 Tyumen 0 0 0 0 0 0 0 0
? Î E E E V
16 Krasnodar II 0 0 0 0 0 0 0 0
? V V Î V E
17 Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0
? V Î E V E
18 Chertanovo 0 0 0 0 0 0 0 0
? V Î Î Î Î
19 Tambov 0 0 0 0 0 0 0 0
? E V Î V E
20 Nizhny Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0
? V E V V E
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 FC Tambov 17 10 5 2 29 16 8 4 3 1 16 8 9 6 2 1 13 8 +13 35
2 Tomsk 17 10 5 2 24 11 11 8 2 1 19 5 6 2 3 1 5 6 +13 35
3 Spartak Moscow 2 17 9 3 5 22 15 8 4 2 2 9 7 9 5 1 3 13 8 +7 30
4 Kursk 17 9 3 5 20 15 9 5 2 2 9 6 8 4 1 3 11 9 +5 30
5 Krasnodar 2 17 8 6 3 25 19 8 3 3 2 12 12 9 5 3 1 13 7 +6 30
6 Nizhny Novgorod 17 8 5 4 17 12 8 5 2 1 10 5 9 3 3 3 7 7 +5 29
7 Sochi 17 6 6 5 31 22 8 2 3 3 10 10 9 4 3 2 21 12 +9 24
8 Shinnik Yaroslavl 17 6 6 5 17 15 10 3 5 2 10 7 7 3 1 3 7 8 +2 24
9 M. Saransk 17 6 5 6 22 21 8 1 2 5 9 13 9 5 3 1 13 8 +1 23
10 Chertanovo M. 17 6 5 6 28 28 9 3 4 2 16 14 8 3 1 4 12 14 0 23
11 FK Chimki Moskovska oblast 17 5 6 6 24 27 8 2 3 3 12 13 9 3 3 3 12 14 -3 21
12 SKA Khabarovsk 17 4 9 4 20 20 8 3 3 2 11 8 9 1 6 2 9 12 0 21
13 R. Volgograd 17 4 9 4 15 17 7 3 3 1 8 6 10 1 6 3 7 11 -2 21
14 Luch 17 4 8 5 11 10 10 4 2 4 8 6 7 0 6 1 3 4 +1 20
15 F. Voronezh 17 5 4 8 18 20 9 3 3 3 10 7 8 2 1 5 8 13 -2 19
16 Tyumen 17 4 6 7 16 22 11 4 5 2 14 11 6 0 1 5 2 11 -6 18
17 Baltika 17 3 6 8 20 30 7 1 2 4 7 13 10 2 4 4 13 17 -10 15
18 Sibir 17 3 6 8 12 23 7 2 2 3 5 7 10 1 4 5 7 16 -11 15
19 Armavir 17 3 5 9 16 29 7 1 3 3 9 12 10 2 2 6 7 17 -13 14
20 Zenit Petersburg 2 17 1 4 12 12 27 9 0 2 7 7 18 8 1 2 5 5 9 -15 7
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Baltika 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Sibir 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SKA Khabarovsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Luch 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kursk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 M. Saransk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FK Chimki Moskovska oblast 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Tomsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Shinnik Yaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Spartak Moscow 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zenit Petersburg 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 F. Voronezh 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 R. Volgograd 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Armavir 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Tyumen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Krasnodar 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Chertanovo M. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 FC Tambov 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Nizhny Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Comparați doua echipe
Promovează - Premier League
Promotion - Premier League (Relegation)
Retrogradează
Statistici FNL ( 170 meciuri jucate din 692 )
Partide jucate 170
Victorii gazde 35.9%
Victorii oaspeți 31.2%
Egaluri 32.9%
Total goluri 399
Goluri / meci 2.35
Goluri / meci echipa gazdă 1.24
Goluri / meci echipa oaspete 1.11
Cartonase galbene 757
Cartonase galbene / partidă 4.5
Cartonase roșii 36
Cartonase roșii / partidă 0.2
Peste 0.5 goluri 90%
Peste 1.5 goluri 67.1%
Peste 2.5 goluri 45.3%
Peste 3.5 goluri 21.8%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 60%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 30.6%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 8.8%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 3.5%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 76.5%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 40%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 10.6%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 2.4%
Goluri în repriza 1 176
Goluri în repriza 2 223
Goluri în repriza 1 (gazde) 83
Goluri în repriza 2 (gazde) 128
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 93
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 95
Echipa gazdă învinge la 0 33 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 29 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 8 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 4 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 29 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 33 meciuri
Echipa gazdă a înscris 124 meciuri
Echipa oaspete a înscris 120 meciuri
Nu s-au marcat goluri 17 meciuri
Penalty-uri înscrise 35
Penalty-uri ratate 8
Penalty-uri / partidă 0.3
Top echipe FNL
Loc Echipă GPM GI
1 Sochi 1.82 31
2 Tambov 1.71 29
3 Chertanovo 1.65 28
4 Krasnodar II 1.47 25
5 Khimki 1.41 24
6 Tom Tomsk 1.41 24
7 Mordovia Saransk 1.29 22
8 Spartak Moskva II 1.29 22
9 Avangard Kursk 1.18 20
10 Baltika 1.18 20
11 SKA Khabarovsk 1.18 20
12 Fakel 1.06 18
13 Nizhny Novgorod 1 17
14 Shinnik 1 17
15 Armavir 0.94 16
16 Tyumen 0.94 16
17 Rotor Volgograd 0.88 15
18 Sibir 0.71 12
19 Zenit II 0.71 12
20 Luch Vladivostok 0.65 11
Loc Echipă GPM GP
1 Luch Vladivostok 0.59 10
2 Tom Tomsk 0.65 11
3 Nizhny Novgorod 0.71 12
4 Avangard Kursk 0.88 15
5 Shinnik 0.88 15
6 Spartak Moskva II 0.88 15
7 Tambov 0.94 16
8 Rotor Volgograd 1 17
9 Krasnodar II 1.12 19
10 SKA Khabarovsk 1.18 20
11 Fakel 1.18 20
12 Mordovia Saransk 1.24 21
13 Tyumen 1.29 22
14 Sochi 1.29 22
15 Sibir 1.35 23
16 Khimki 1.59 27
17 Zenit II 1.59 27
18 Chertanovo 1.65 28
19 Armavir 1.71 29
20 Baltika 1.76 30
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Tambov 1.71 17 12 5 8 6 2 9 6 3
2 Chertanovo 1.65 17 12 5 9 5 4 8 7 1
3 Sochi 1.82 17 10 7 8 3 5 9 7 2
4 Baltika 1.18 17 10 7 7 4 3 10 6 4
5 Armavir 0.94 17 10 7 7 5 2 10 5 5
6 Khimki 1.41 17 9 8 8 5 3 9 4 5
7 Mordovia Saransk 1.29 17 9 8 8 5 3 9 4 5
8 Krasnodar II 1.47 17 8 9 8 4 4 9 4 5
9 Spartak Moskva II 1.29 17 8 9 8 4 4 9 4 5
10 SKA Khabarovsk 1.18 17 8 9 8 5 3 9 3 6
11 Fakel 1.06 17 8 9 9 4 5 8 4 4
12 Zenit II 0.71 17 8 9 9 6 3 8 2 6
13 Tyumen 0.94 17 7 10 11 4 7 6 3 3
14 Avangard Kursk 1.18 17 6 11 9 2 7 8 4 4
15 Nizhny Novgorod 1 17 6 11 8 3 5 9 3 6
16 Shinnik 1 17 6 11 10 3 7 7 3 4
17 Sibir 0.71 17 6 11 7 2 5 10 4 6
18 Tom Tomsk 1.41 17 5 12 11 3 8 6 2 4
19 Rotor Volgograd 0.88 17 3 14 7 2 5 10 1 9
20 Luch Vladivostok 0.65 17 3 14 10 2 8 7 1 6
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Sochi 5 - 2 5 - 1 5 - 4 6 - 4 3 - 3 7 - 7 31 - 22
2 Tambov 4 - 3 4 - 3 1 - 2 5 - 3 6 - 0 9 - 5 29 - 16
3 Chertanovo 1 - 3 0 - 5 5 - 5 6 - 3 4 - 6 12 - 5 28 - 28
4 Krasnodar II 4 - 4 3 - 2 7 - 4 4 - 6 2 - 1 4 - 2 25 - 19
5 Tom Tomsk 5 - 0 2 - 1 2 - 2 4 - 2 4 - 1 7 - 5 24 - 11
6 Khimki 1 - 4 4 - 6 5 - 4 4 - 5 5 - 3 6 - 5 24 - 27
7 Spartak Moskva II 2 - 2 4 - 1 5 - 3 2 - 2 2 - 2 7 - 5 22 - 15
8 Mordovia Saransk 2 - 3 4 - 2 2 - 4 2 - 4 2 - 5 10 - 3 22 - 21
9 Avangard Kursk 4 - 3 5 - 2 6 - 3 1 - 2 2 - 3 2 - 2 20 - 15
10 SKA Khabarovsk 1 - 2 5 - 5 4 - 1 5 - 5 0 - 3 5 - 5 20 - 20
11 Baltika 5 - 4 2 - 4 1 - 7 5 - 3 1 - 4 5 - 8 20 - 30
12 Fakel 1 - 5 3 - 4 3 - 2 4 - 3 4 - 2 3 - 4 18 - 20
13 Nizhny Novgorod 5 - 1 1 - 3 3 - 1 2 - 1 2 - 0 4 - 6 17 - 12
14 Shinnik 2 - 1 3 - 5 1 - 2 5 - 0 3 - 1 3 - 6 17 - 15
15 Tyumen 1 - 4 3 - 3 4 - 3 1 - 2 3 - 5 4 - 5 16 - 22
16 Armavir 2 - 3 2 - 5 4 - 5 0 - 6 4 - 3 4 - 7 16 - 29
17 Rotor Volgograd 2 - 0 5 - 1 0 - 3 2 - 4 3 - 4 3 - 5 15 - 17
18 Sibir 2 - 0 2 - 3 1 - 0 3 - 2 1 - 5 3 - 13 12 - 23
19 Zenit II 1 - 8 1 - 2 2 - 5 1 - 2 4 - 3 3 - 7 12 - 27
20 Luch Vladivostok 4 - 2 0 - 0 0 - 1 0 - 3 1 - 2 6 - 2 11 - 10
Transferuri FNL
Jucător

An:

Echipa: