Sound

3. liga Slovacia - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
29 Iul
17 Iun
Vineri 17.11.2017
1
x
2
Final Dubnica 6 - 0 Nemšová - - - -
Final Borčice 7 - 0 Veľké Ludince (4 - 0) - - -
Final DAC II 1 - 2 MŠK Púchov (1 - 1) - - -
Sâmbãtã 18.11.2017
1
x
2
Final Baník Prievidza 2 - 3 Beluša (1 - 1) - - -
Final Galanta 2 - 2 Spartak Trnava II (2 - 1) - - -
Final Lednické Rovne 5 - 1 Spartak Bánovce nad B. (2 - 0) - - -
Final Topoľčany 1 - 0 Gabčíkovo (1 - 0) - - -
Duminicã 19.11.2017
1
x
2
Final Nitra II 2 - 0 Nové Zámky (1 - 0) - - -
Final Slovan Duslo Šaľa 1 - 1 Zlaté Moravce-Vrablé II (1 - 1) - - -
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Borčice 17 13 2 2 49 16 +33 41
? V V E V V
2 Dubnica 17 12 4 1 36 6 +30 40
? V V Î E V
3 Lednické Rovne 17 11 3 3 31 16 +15 36
? V V V Î E
4 Nové Zámky 17 11 2 4 28 17 +11 35
? Î V V V E
5 DAC II 17 10 2 5 30 16 +14 32
? Î V V V V
6 Spartak Trnava II 17 9 1 7 35 17 +18 28
? E Î V V V
7 Zlaté Moravce-Vrablé II 17 8 3 6 36 32 +4 27
? E V E Î V
8 Gabčíkovo 17 6 6 5 28 22 +6 24
? Î Î E E Î
9 MŠK Púchov 17 7 3 7 28 22 +6 24
? V E Î V V
10 Nitra II 17 7 3 7 27 24 +3 24
? V E V E Î
11 Galanta 17 6 5 6 26 21 +5 23
? E Î V V V
12 Slovan Duslo Šaľa 17 7 2 8 24 30 -6 23
? E V Î Î V
13 Nemšová 17 6 0 11 17 36 -19 18
? Î V V Î Î
14 Beluša 17 4 5 8 24 34 -10 17
? V Î Î E Î
15 Veľké Ludince 17 4 2 11 22 39 -17 14
16 Baník Prievidza 17 3 2 12 16 42 -26 11
? Î Î Î V Î
17 Spartak Bánovce nad B. 17 2 3 12 11 38 -27 9
? Î Î E Î Î
18 Topoľčany 17 3 0 14 11 51 -40 9
? V Î Î Î Î
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Borcice 17 13 2 2 49 16 8 5 1 2 27 9 9 8 1 0 22 7 +33 41
2 Dubnica 17 12 4 1 36 6 9 8 0 1 21 1 8 4 4 0 15 5 +30 40
3 Lednicke Rovne 17 11 3 3 31 16 9 5 3 1 16 5 8 6 0 2 15 11 +15 36
4 Nove Zamky 17 11 2 4 28 17 9 7 1 1 17 8 8 4 1 3 11 9 +11 35
5 DAC II 17 10 2 5 30 16 9 6 0 3 19 9 8 4 2 2 11 7 +14 32
6 Spartak Trnava II 17 9 1 7 35 17 9 5 0 4 17 9 8 4 1 3 18 8 +18 28
7 Zlate Moravce-Vrable II 17 8 3 6 36 32 9 6 1 2 23 13 8 2 2 4 13 19 +4 27
8 Gabcikovo 17 6 6 5 28 22 9 4 3 2 19 14 8 2 3 3 9 8 +6 24
9 MSK Puchov 17 7 3 7 28 22 8 3 2 3 16 12 9 4 1 4 12 10 +6 24
10 Nitra II 17 7 3 7 27 24 8 6 0 2 20 11 9 1 3 5 7 13 +3 24
11 Galanta 17 6 5 6 26 21 8 3 3 2 16 9 9 3 2 4 10 12 +5 23
12 Slovan Duslo Sala 17 7 2 8 24 30 8 2 2 4 9 12 9 5 0 4 15 18 -6 23
13 Nemsova 17 6 0 11 17 36 8 1 0 7 4 18 9 5 0 4 13 18 -19 18
14 Belusa 17 4 5 8 24 34 9 2 3 4 9 15 8 2 2 4 15 19 -10 17
15 Velke Ludince 17 4 2 11 22 39 8 3 2 3 16 15 9 1 0 8 6 24 -17 14
16 Banik Prievidza 17 3 2 12 16 42 8 2 2 4 9 11 9 1 0 8 7 31 -26 11
17 Spartak Banovce nad B. 17 2 3 12 11 38 8 2 1 5 6 12 9 0 2 7 5 26 -27 9
18 Topolcany 17 3 0 14 11 51 9 3 0 6 8 24 8 0 0 8 3 27 -40 9
Comparați doua echipe
Promovează
Posibilă Retrogradare
Retrogradează
Statistici 3. liga: Zapad ( 153 meciuri jucate din 306 )
Partide jucate 153
Victorii gazde 2.6%
Victorii oaspeți 68%
Egaluri 29.4%
Total goluri 477
Goluri / meci 3.12
Goluri / meci echipa gazdă 0.14
Goluri / meci echipa oaspete 1.33
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii -
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 97.4%
Peste 1.5 goluri 83%
Peste 2.5 goluri 58.8%
Peste 3.5 goluri 34%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 5.2%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 3.9%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 1.3%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 0.7%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 3.9%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 2%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 2%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 0.7%
Goluri în repriza 1 17
Goluri în repriza 2 13
Goluri în repriza 1 (gazde) 13
Goluri în repriza 2 (gazde) 443
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 4
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 5
Echipa gazdă învinge la 0 3 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 102 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 102 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 3 meciuri
Echipa gazdă a înscris 8 meciuri
Echipa oaspete a înscris 107 meciuri
Nu s-au marcat goluri 43 meciuri
Penalty-uri înscrise -
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Top echipe 3. liga: Zapad
Loc Echipă GPM GI
1 Borčice 1.71 29
2 Lednické Rovne 1.18 20
3 Spartak Trnava II 1.06 18
4 Slovan Duslo Šaľa 0.94 16
5 Dubnica 0.88 15
6 Beluša 0.88 15
7 Nemšová 0.76 13
8 Zlaté Moravce-Vrablé II 0.76 13
9 Galanta 0.71 12
10 MŠK Púchov 0.71 12
11 Nové Zámky 0.65 11
12 DAC II 0.53 9
13 Nitra II 0.53 9
14 Gabčíkovo 0.53 9
15 Baník Prievidza 0.53 9
16 Veľké Ludince 0.35 6
17 Spartak Bánovce nad B. 0.29 5
18 Topoľčany 0.24 4
Loc Echipă GPM GP
1 Dubnica 0.06 1
2 Lednické Rovne 0.29 5
3 DAC II 0.53 9
4 Slovan Duslo Šaľa 0.53 9
5 Borčice 0.53 9
6 Galanta 0.53 9
7 Nové Zámky 0.59 10
8 Nitra II 0.65 11
9 Spartak Trnava II 0.65 11
10 Baník Prievidza 0.65 11
11 MŠK Púchov 0.76 13
12 Zlaté Moravce-Vrablé II 0.82 14
13 Gabčíkovo 0.88 15
14 Beluša 1 17
15 Spartak Bánovce nad B. 1 17
16 Nemšová 1.06 18
17 Veľké Ludince 1.29 22
18 Topoľčany 1.41 24
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Zlaté Moravce-Vrablé II 0.76 17 14 3 9 8 1 8 6 2
2 Veľké Ludince 0.35 17 13 4 8 7 1 9 6 3
3 Borčice 1.71 17 12 5 8 6 2 9 6 3
4 Nemšová 0.76 17 12 5 8 6 2 9 6 3
5 Baník Prievidza 0.53 17 12 5 8 4 4 9 8 1
6 Lednické Rovne 1.18 17 11 6 9 4 5 8 7 1
7 Gabčíkovo 0.53 17 11 6 9 8 1 8 3 5
8 Spartak Bánovce nad B. 0.29 17 11 6 8 4 4 9 7 2
9 Slovan Duslo Šaľa 0.94 17 10 7 8 3 5 9 7 2
10 Nitra II 0.53 17 10 7 8 6 2 9 4 5
11 Topoľčany 0.24 17 10 7 9 5 4 8 5 3
12 Spartak Trnava II 1.06 17 9 8 9 4 5 8 5 3
13 Beluša 0.88 17 9 8 9 4 5 8 5 3
14 MŠK Púchov 0.71 17 9 8 8 5 3 9 4 5
15 Galanta 0.71 17 8 9 8 4 4 9 4 5
16 Nové Zámky 0.65 17 7 10 9 5 4 8 2 6
17 DAC II 0.53 17 7 10 9 5 4 8 2 6
18 Dubnica 0.88 17 5 12 9 2 7 8 3 5
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Borčice 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 29 - 9
2 Lednické Rovne 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 20 - 5
3 Spartak Trnava II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 18 - 11
4 Slovan Duslo Šaľa 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 16 - 9
5 Dubnica 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 15 - 1
6 Beluša 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 15 - 17
7 Zlaté Moravce-Vrablé II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 13 - 14
8 Nemšová 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 13 - 18
9 Galanta 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 12 - 9
10 MŠK Púchov 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 12 - 13
11 Nové Zámky 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 11 - 10
12 DAC II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 9
13 Nitra II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 11
14 Baník Prievidza 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 11
15 Gabčíkovo 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 15
16 Veľké Ludince 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 22
17 Spartak Bánovce nad B. 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 17
18 Topoľčany 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 24
Transferuri 3. liga
Jucător

An:

Echipa: