Sound

Tercera Division Spania - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
19 Aug
12 Mai
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Mutilvera 23 15 5 3 43 18 +25 50
? E Î V V E
2 Iruña 22 14 5 3 35 11 +24 47
? V E Î E V
3 San Juan 23 12 7 4 33 14 +19 43
? V V E V E
4 Cirbonero 23 12 6 5 37 21 +16 42
? E V E Î V
5 Burladés 23 12 5 6 35 18 +17 41
? E V V Î V
6 Txantrea 23 7 12 4 28 22 +6 33
? E Î V V V
7 Corellano 23 9 6 8 26 29 -3 33
? V Î E V V
8 Cortes 22 9 5 8 24 21 +3 32
? E V V E Î
9 Pamplona 23 9 5 9 30 28 +2 32
? V V E Î V
10 Subiza 23 8 5 10 34 36 -2 29
? V E Î Î V
11 Cantolagua 23 9 2 12 24 35 -11 29
? Î V E V V
12 Baztán 23 8 5 10 30 43 -13 29
? Î V Î E E
13 Ardoi 22 8 2 12 27 34 -7 26
? Î Î Î V Î
14 Huarte 23 6 8 9 20 28 -8 26
? Î E E V E
15 Beti Kozkor 22 5 10 7 21 23 -2 25
? V V E E Î
16 Valle Egüés 23 6 7 10 24 30 -6 25
? E Î V Î Î
17 Gares 23 6 6 11 19 31 -12 24
18 Oberena 23 6 5 12 20 32 -12 23
? E Î V Î E
19 River Ega 23 3 9 11 28 43 -15 18
? Î E Î E Î
20 Idoya 23 3 7 13 20 41 -21 16
? E E E Î Î
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Mutilvera 23 15 5 3 43 18 11 7 2 2 14 6 12 8 3 1 29 12 +25 50
2 Iruna 22 14 5 3 35 11 11 7 3 1 14 4 11 7 2 2 21 7 +24 47
3 San Juan 23 12 7 4 33 14 12 9 3 0 24 7 11 3 4 4 9 7 +19 43
4 Cirbonero 23 12 6 5 37 21 12 8 1 3 26 13 11 4 5 2 11 8 +16 42
5 Burlades 23 12 5 6 35 18 11 7 2 2 20 5 12 5 3 4 15 13 +17 41
6 Txantrea 23 7 12 4 28 22 12 6 6 0 21 10 11 1 6 4 7 12 +6 33
7 Corellano 23 9 6 8 26 29 11 5 4 2 13 9 12 4 2 6 13 20 -3 33
8 Cortes 22 9 5 8 24 21 11 6 3 2 15 7 11 3 2 6 9 14 +3 32
9 Pamplona 23 9 5 9 30 28 12 7 2 3 20 13 11 2 3 6 10 15 +2 32
10 Subiza 23 8 5 10 34 36 12 6 3 3 26 18 11 2 2 7 8 18 -2 29
11 Cantolagua 23 9 2 12 24 35 11 7 0 4 17 9 12 2 2 8 7 26 -11 29
12 Baztan 23 8 5 10 30 43 11 5 2 4 17 20 12 3 3 6 13 23 -13 29
13 Ardoi 22 8 2 12 27 34 11 4 2 5 13 16 11 4 0 7 14 18 -7 26
14 Huarte 23 6 8 9 20 28 11 1 5 5 10 16 12 5 3 4 10 12 -8 26
15 Beti Kozkor 22 5 10 7 21 23 11 2 5 4 9 12 11 3 5 3 12 11 -2 25
16 Valle Egues 23 6 7 10 24 30 11 4 3 4 15 15 12 2 4 6 9 15 -6 25
17 Gares 23 6 6 11 19 31 11 4 3 4 8 10 12 2 3 7 11 21 -12 24
18 Oberena 23 6 5 12 20 32 12 5 2 5 14 15 11 1 3 7 6 17 -12 23
19 River Ega 23 3 9 11 28 43 12 1 7 4 10 14 11 2 2 7 18 29 -15 18
20 Idoya 23 3 7 13 20 41 12 2 3 7 12 21 11 1 4 6 8 20 -21 16
Comparați doua echipe
Champion Play-off
PlayOff Promovare
Retrogradează
Statistici Tercera Division: Group 15 ( 350 meciuri jucate din 380 )
Partide jucate 350
Victorii gazde 0%
Victorii oaspeți 64.6%
Egaluri 35.4%
Total goluri 848
Goluri / meci 2.42
Goluri / meci echipa gazdă -
Goluri / meci echipa oaspete 1.04
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii 4
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 89.7%
Peste 1.5 goluri 71.7%
Peste 2.5 goluri 43.4%
Peste 3.5 goluri 22%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 -
Peste 1.5 goluri în repriza 1 -
Peste 2.5 goluri în repriza 1 -
Peste 3.5 goluri în repriza 1 -
Peste 0.5 goluri în repriza 2 -
Peste 1.5 goluri în repriza 2 -
Peste 2.5 goluri în repriza 2 -
Peste 3.5 goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 -
Goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 (gazde) -
Goluri în repriza 2 (gazde) -
Goluri în repriza 1 (oaspeți) -
Goluri în repriza 2 (oaspeți) -
Echipa gazdă învinge la 0 -
Echipa oaspete învinge la 0 226 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă 7 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 226 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 -
Echipa gazdă a înscris -
Echipa oaspete a înscris 226 meciuri
Nu s-au marcat goluri 124 meciuri
Penalty-uri înscrise 1
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Top echipe Tercera Division: Group 15
Loc Echipă GPM GI
1 Mutilvera 1.14 40
2 Iruña 0.74 26
3 River Ega 0.74 26
4 Ardoi 0.69 24
5 Valle Egüés 0.6 21
6 Burladés 0.57 20
7 Baztán 0.57 20
8 Corellano 0.5 17
9 Cirbonero 0.49 17
10 San Juan 0.46 16
11 Huarte 0.46 16
12 Subiza 0.46 16
13 Beti Kozkor 0.46 16
14 Gares 0.43 15
15 Pamplona 0.4 14
16 Cortes 0.37 13
17 Idoya 0.37 13
18 Oberena 0.34 12
19 Txantrea 0.34 12
20 Cantolagua 0.26 9
1 0 0
Loc Echipă GPM GP
1 Burladés 0.2 7
2 Mutilvera 0.23 8
3 Iruña 0.26 9
4 San Juan 0.29 10
5 Cortes 0.43 15
6 Cirbonero 0.49 17
7 Pamplona 0.49 17
8 Corellano 0.5 17
9 Txantrea 0.51 18
10 Beti Kozkor 0.51 18
11 Cantolagua 0.54 19
12 River Ega 0.57 20
13 Huarte 0.6 21
14 Oberena 0.6 21
15 Valle Egüés 0.6 21
16 Gares 0.63 22
17 Idoya 0.69 24
18 Subiza 0.69 24
19 Ardoi 0.74 26
20 Baztán 0.8 28
1 1 1
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Baztán 0.57 35 22 13 17 11 6 18 11 7
2 River Ega 0.74 35 20 15 18 7 11 17 13 4
3 Ardoi 0.69 35 20 15 17 9 8 18 11 7
4 Subiza 0.46 35 18 17 18 10 8 17 8 9
5 Cantolagua 0.26 35 18 17 17 11 6 18 7 11
6 Oberena 0.34 35 17 18 18 10 8 17 7 10
7 Mutilvera 1.14 35 16 19 17 5 12 18 11 7
8 Pamplona 0.4 35 16 19 18 10 8 17 6 11
9 Valle Egüés 0.6 35 15 20 17 7 10 18 8 10
10 Cirbonero 0.49 35 15 20 18 10 8 17 5 12
11 Gares 0.43 35 14 21 17 5 12 18 9 9
12 Txantrea 0.34 35 14 21 18 9 9 17 5 12
13 Iruña 0.74 35 13 22 18 5 13 17 8 9
14 Corellano 0.5 34 13 21 16 5 11 18 8 10
15 Beti Kozkor 0.46 35 13 22 17 4 13 18 9 9
16 Idoya 0.37 35 13 22 18 7 11 17 6 11
17 San Juan 0.46 35 12 23 18 9 9 17 3 14
18 Huarte 0.46 35 12 23 17 6 11 18 6 12
19 Cortes 0.37 35 12 23 18 7 11 17 5 12
20 Burladés 0.57 35 11 24 17 5 12 18 6 12
1 0 1 0 1 1 0 1 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Mutilvera 0 - 1 1 - 0 0 - 1 1 - 1 2 - 0 0 - 0 40 - 8
2 Iruña 0 - 2 1 - 1 2 - 0 2 - 0 2 - 0 2 - 0 26 - 9
3 River Ega 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 0 26 - 20
4 Ardoi 0 - 0 1 - 1 0 - 1 1 - 0 1 - 1 1 - 0 24 - 26
5 Valle Egüés 2 - 1 0 - 1 1 - 1 1 - 1 0 - 0 0 - 1 21 - 21
6 Burladés 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 20 - 7
7 Baztán 0 - 1 1 - 1 0 - 1 0 - 0 1 - 0 0 - 1 20 - 28
8 Cirbonero 1 - 1 1 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 1 3 - 0 17 - 17
9 Corellano 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 17 - 17
10 San Juan 1 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 2 - 0 16 - 10
11 Beti Kozkor 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1 16 - 18
12 Huarte 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 16 - 21
13 Subiza 1 - 1 1 - 0 1 - 0 0 - 1 1 - 1 1 - 0 16 - 24
14 Gares 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 15 - 22
15 Pamplona 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2 14 - 17
16 Cortes 1 - 0 0 - 2 1 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 2 13 - 15
17 Idoya 0 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 0 0 - 2 0 - 1 13 - 24
18 Txantrea 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 12 - 18
19 Oberena 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2 0 - 3 12 - 21
20 Cantolagua 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 0 9 - 19
1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1