Sound

Tercera Division Spania - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
26 Aug
13 Mai
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Cádiz II 23 14 7 2 33 11 +22 49
? E V Î V V
2 Algeciras 23 12 7 4 31 18 +13 43
? E E V Î V
3 Sevilla III 23 11 6 6 37 28 +9 39
? Î V E V Î
4 Ceuta 23 10 7 6 27 18 +9 37
? E V V E V
5 Lebrijana 23 10 6 7 28 21 +7 36
? Î Î Î Î E
6 Sanluqueño 23 9 9 5 29 20 +9 36
? V E E V E
7 Gerena 23 9 5 9 27 25 +2 32
? E V V Î Î
8 Arcos 23 8 8 7 28 27 +1 32
? Î V Î E E
9 Puente Genil 23 7 10 6 28 28 +0 31
? Î V Î Î E
10 San Roque de Lepe 23 8 6 9 30 34 -4 30
? E E V Î V
11 Ciudad de Lucena 23 7 8 8 39 36 +3 29
? V Î V V E
12 CD Alcalá 23 8 4 11 20 35 -15 28
? Î V V Î Î
13 Utrera 23 6 9 8 23 26 -3 27
? E E V E V
14 Atlético Espeleño 23 7 6 10 34 39 -5 27
? V Î Î E E
15 Xerez 23 7 6 10 34 44 -10 27
? V Î Î Î Î
16 Cabecense 23 6 8 9 23 29 -6 26
? E Î E V V
17 Guadalcacín 23 4 12 7 20 25 -5 24
? Î Î Î E E
18 Recreativo Huelva II 23 6 6 11 25 31 -6 24
? E Î Î Î E
19 Castilleja 23 5 6 12 27 37 -10 21
? V V E E V
20 Los Barrios 23 4 8 11 23 34 -11 20
? V V Î Î Î
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Cadiz II 23 14 7 2 33 11 11 8 3 0 17 4 12 6 4 2 16 7 +22 49
2 Algeciras 23 12 7 4 31 18 12 6 4 2 14 6 11 6 3 2 17 12 +13 43
3 Sevilla III 23 11 6 6 37 28 11 8 2 1 21 9 12 3 4 5 16 19 +9 39
4 Ceuta 23 10 7 6 27 18 12 8 3 1 19 7 11 2 4 5 8 11 +9 37
5 Lebrijana 23 10 6 7 28 21 12 4 3 5 10 11 11 6 3 2 18 10 +7 36
6 Sanluqueno 23 9 9 5 29 20 12 5 5 2 14 8 11 4 4 3 15 12 +9 36
7 Gerena 23 9 5 9 27 25 11 3 2 6 13 16 12 6 3 3 14 9 +2 32
8 Arcos 23 8 8 7 28 27 11 4 2 5 20 21 12 4 6 2 8 6 +1 32
9 Puente Genil 23 7 10 6 28 28 11 4 7 0 14 9 12 3 3 6 14 19 +0 31
10 San Roque de Lepe 23 8 6 9 30 34 11 5 1 5 17 18 12 3 5 4 13 16 -4 30
11 Ciudad de Lucena 23 7 8 8 39 36 11 5 2 4 21 12 12 2 6 4 18 24 +3 29
12 CD Alcala 23 8 4 11 20 35 12 4 3 5 10 17 11 4 1 6 10 18 -15 28
13 Utrera 23 6 9 8 23 26 12 5 5 2 14 8 11 1 4 6 9 18 -3 27
14 Atletico Espeleno 23 7 6 10 34 39 11 5 2 4 20 20 12 2 4 6 14 19 -5 27
15 Xerez 23 7 6 10 34 44 12 5 3 4 22 22 11 2 3 6 12 22 -10 27
16 Cabecense 23 6 8 9 23 29 12 5 4 3 14 11 11 1 4 6 9 18 -6 26
17 Guadalcacin 23 4 12 7 20 25 11 2 8 1 12 10 12 2 4 6 8 15 -5 24
18 Recreativo Huelva II 23 6 6 11 25 31 12 4 4 4 15 15 11 2 2 7 10 16 -6 24
19 Castilleja 23 5 6 12 27 37 12 3 4 5 17 19 11 2 2 7 10 18 -10 21
20 Los Barrios 23 4 8 11 23 34 11 1 5 5 5 14 12 3 3 6 18 20 -11 20
Comparați doua echipe
Champion Play-off
PlayOff Promovare
Retrogradează
Statistici Tercera Division: Group 10 ( 380 meciuri jucate din 380 )
Partide jucate 380
Victorii gazde 0%
Victorii oaspeți 63.4%
Egaluri 36.6%
Total goluri 939
Goluri / meci 2.47
Goluri / meci echipa gazdă -
Goluri / meci echipa oaspete 1.08
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii 27
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 89.2%
Peste 1.5 goluri 72.4%
Peste 2.5 goluri 44.2%
Peste 3.5 goluri 24.7%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 -
Peste 1.5 goluri în repriza 1 -
Peste 2.5 goluri în repriza 1 -
Peste 3.5 goluri în repriza 1 -
Peste 0.5 goluri în repriza 2 -
Peste 1.5 goluri în repriza 2 -
Peste 2.5 goluri în repriza 2 -
Peste 3.5 goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 -
Goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 (gazde) -
Goluri în repriza 2 (gazde) -
Goluri în repriza 1 (oaspeți) -
Goluri în repriza 2 (oaspeți) -
Echipa gazdă învinge la 0 -
Echipa oaspete învinge la 0 241 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă 15 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 241 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 -
Echipa gazdă a înscris -
Echipa oaspete a înscris 241 meciuri
Nu s-au marcat goluri 138 meciuri
Penalty-uri înscrise 1
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Top echipe Tercera Division: Group 10
Loc Echipă GPM GI
1 Lebrijana 0.74 28
2 Ciudad de Lucena 0.65 24
3 Sevilla III 0.63 24
4 Gerena 0.63 24
5 Algeciras 0.61 23
6 Cádiz II 0.61 23
7 Los Barrios 0.61 23
8 Atlético Espeleño 0.61 23
9 Ceuta 0.58 22
10 Sanluqueño 0.58 22
11 Cabecense 0.58 22
12 Puente Genil 0.57 21
13 Recreativo Huelva II 0.5 19
14 San Roque de Lepe 0.47 18
15 Utrera 0.47 18
16 CD Alcalá 0.42 16
17 Xerez 0.42 16
18 Arcos 0.39 15
19 Castilleja 0.39 15
20 Guadalcacín 0.34 13
Loc Echipă GPM GP
1 Sanluqueño 0.21 8
2 Ceuta 0.24 9
3 Cádiz II 0.24 9
4 Algeciras 0.32 12
5 Cabecense 0.37 14
6 Guadalcacín 0.39 15
7 Utrera 0.42 16
8 Sevilla III 0.47 18
9 Los Barrios 0.47 18
10 Lebrijana 0.53 20
11 Puente Genil 0.54 20
12 Ciudad de Lucena 0.57 21
13 Gerena 0.61 23
14 Recreativo Huelva II 0.66 25
15 CD Alcalá 0.68 26
16 Castilleja 0.76 29
17 Atlético Espeleño 0.76 29
18 San Roque de Lepe 0.79 30
19 Xerez 0.79 30
20 Arcos 0.97 37
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Atlético Espeleño 0.61 38 23 15 19 12 7 19 11 8
2 Xerez 0.42 38 23 15 19 13 6 19 10 9
3 Ciudad de Lucena 0.65 37 21 16 18 9 9 19 12 7
4 Arcos 0.39 38 21 17 19 15 4 19 6 13
5 Castilleja 0.39 38 21 17 19 8 11 19 13 6
6 Sevilla III 0.63 38 20 18 19 11 8 19 9 10
7 Recreativo Huelva II 0.5 38 19 19 19 10 9 19 9 10
8 San Roque de Lepe 0.47 38 19 19 19 11 8 19 8 11
9 CD Alcalá 0.42 38 19 19 19 7 12 19 12 7
10 Puente Genil 0.57 37 17 20 19 9 10 18 8 10
11 Gerena 0.63 38 16 22 19 9 10 19 7 12
12 Algeciras 0.61 38 15 23 19 9 10 19 6 13
13 Los Barrios 0.61 38 15 23 19 5 14 19 10 9
14 Ceuta 0.58 38 14 24 19 7 12 19 7 12
15 Cabecense 0.58 38 14 24 19 5 14 19 9 10
16 Utrera 0.47 38 13 25 19 6 13 19 7 12
17 Lebrijana 0.74 38 12 26 19 6 13 19 6 13
18 Guadalcacín 0.34 38 12 26 19 5 14 19 7 12
19 Cádiz II 0.61 38 11 27 19 6 13 19 5 14
20 Sanluqueño 0.58 38 11 27 19 5 14 19 6 13
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Lebrijana 1 - 1 2 - 1 1 - 0 1 - 1 1 - 0 4 - 2 28 - 20
2 Sevilla III 1 - 3 1 - 2 2 - 2 2 - 0 3 - 1 3 - 3 24 - 18
3 Ciudad de Lucena 2 - 1 3 - 2 1 - 3 4 - 0 1 - 4 2 - 5 24 - 21
4 Gerena 0 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 0 2 - 0 24 - 23
5 Cádiz II 2 - 0 1 - 1 2 - 1 1 - 1 2 - 0 3 - 3 23 - 9
6 Algeciras 1 - 1 2 - 0 2 - 3 1 - 0 2 - 0 3 - 2 23 - 12
7 Los Barrios 1 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 1 1 - 1 3 - 1 23 - 18
8 Atlético Espeleño 0 - 2 0 - 3 1 - 3 0 - 1 1 - 1 3 - 1 23 - 29
9 Sanluqueño 2 - 1 1 - 1 3 - 1 0 - 0 0 - 2 1 - 3 22 - 8
10 Ceuta 0 - 0 0 - 0 3 - 0 0 - 0 1 - 0 2 - 0 22 - 9
11 Cabecense 1 - 1 0 - 1 1 - 2 1 - 2 0 - 1 0 - 0 22 - 14
12 Puente Genil 4 - 0 1 - 3 0 - 5 0 - 1 4 - 2 1 - 2 21 - 20
13 Recreativo Huelva II 0 - 0 0 - 1 1 - 0 1 - 2 1 - 2 0 - 3 19 - 25
14 Utrera 1 - 2 0 - 1 2 - 0 0 - 2 0 - 0 2 - 1 18 - 16
15 San Roque de Lepe 0 - 1 0 - 0 0 - 0 3 - 1 0 - 1 1 - 4 18 - 30
16 CD Alcalá 1 - 2 0 - 1 1 - 1 1 - 1 0 - 3 0 - 1 16 - 26
17 Xerez 3 - 1 3 - 2 4 - 2 1 - 2 2 - 3 2 - 5 16 - 30
18 Castilleja 1 - 2 3 - 1 2 - 1 2 - 3 3 - 0 0 - 1 15 - 29
19 Arcos 3 - 3 1 - 1 1 - 1 1 - 2 0 - 2 4 - 1 15 - 37
20 Guadalcacín 1 - 4 2 - 1 0 - 1 1 - 1 0 - 0 4 - 2 13 - 15
Transferuri Tercera Division
Jucător

An:

Echipa: