Sound

1st Division Albania- Results, tables, and fixtures

Înregistrează-te
08 Sep
23 Feb
Sâmbãtã 16.02.2019
1
x
2
Final Elbasani 1 - 1 Pogradeci (1 - 0) - - -
Final Apolonia Fier 0 - 1 Oriku (0 - 0) - - -
Final Turbina Cërrik 1 - 2 Egnatia Rrogozhinë - - - -
Final Korabi Peshkopi 1 - 0 Dinamo Tirana (0 - 0) - - -
Final Iliria Fushë-Krujë 0 - 0 Besëlidhja Lezhë (0 - 0) - - -
Final Vora 1 - 6 Vllaznia Shkodër (0 - 2) - - -
Final Shënkolli 1 - 0 Erzeni Shijak (0 - 0) - - -
Final Burreli 5 - 2 Veleçiku Koplik (2 - 1) - - -
Duminicã 17.02.2019
1
x
2
Amanat Bylis - Tomori Berat - - - -
Final Lushnja 2 - 0 Besa Kavajë (1 - 0) - - -
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Vllaznia Shkodër 15 11 2 2 21 7 +14 35
? Î V V E V
2 Erzeni Shijak 15 10 1 4 23 11 +12 31
? V E V Î V
3 Dinamo Tirana 15 7 3 5 13 9 +4 24
? Î V Î Î V
4 Korabi Peshkopi 15 7 3 5 17 15 +2 24
? V V E V Î
5 Besëlidhja Lezhë 15 7 2 6 18 16 +2 23
? V Î E E V
6 Veleçiku Koplik 15 6 1 8 12 17 -5 19
? Î Î V Î V
7 Shënkolli 15 5 2 8 13 19 -6 17
? Î Î V Î V
8 Iliria Fushë-Krujë 14 4 3 7 15 14 +1 15
? Î Î V Î Î
9 Burreli 14 5 0 9 10 19 -9 15
? V Î V Î V
10 Vora 15 2 3 10 10 25 -15 9
? V Î E Î Î
Loc   Group A MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Vllaznia Shkodër 17 13 2 2 30 11 +19 41
? Î V V E V
2 Erzeni Shijak 17 10 1 6 24 15 +9 31
? V E V Î V
3 Dinamo Tirana 17 8 3 6 15 10 +5 27
? Î V Î Î V
4 Besëlidhja Lezhë 17 8 3 6 19 16 +3 27
? V Î E E V
5 Korabi Peshkopi 17 8 3 6 18 16 +2 27
? V V E V Î
6 Veleçiku Koplik 17 7 1 9 17 23 -6 22
? Î Î V Î V
7 Burreli 17 7 0 10 17 23 -6 21
? V Î V Î V
8 Shënkolli 17 6 2 9 14 22 -8 20
? Î Î V Î V
9 Iliria Fushë-Krujë 17 5 4 8 17 17 +0 19
? Î Î V Î Î
10 Vora 17 2 3 12 14 32 -18 9
? V Î E Î Î
Loc   Group B MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Bylis 16 11 3 2 26 7 +19 36
? V Î V V V
2 Besa Kavajë 17 9 5 3 20 11 +9 32
? Î V V E E
3 Egnatia Rrogozhinë 17 9 1 7 21 20 +1 28
? V Î E Î Î
4 Lushnja 17 7 6 4 19 13 +6 27
? V V Î Î Î
5 Oriku 17 7 6 4 17 13 +4 27
? V V V E V
6 Pogradeci 17 7 2 8 23 19 +4 23
? E Î Î V Î
7 Apolonia Fier 17 6 5 6 12 9 +3 23
? Î Î Î V V
8 Tomori Berat 16 5 4 7 16 21 -5 19
V V Î Î Î
9 Elbasani 17 3 2 12 13 31 -18 11
? E Î Î Î V
10 Turbina Cërrik 17 2 2 13 11 34 -23 8
? Î Î Î Î V
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Vllaznia Shkoder 15 11 2 2 21 7 7 6 1 0 13 3 8 5 1 2 8 4 +14 35
2 Erzeni Shijak 15 10 1 4 23 11 8 8 0 0 17 4 7 2 1 4 6 7 +12 31
3 Dinamo Tirana 15 7 3 5 13 9 7 5 0 2 10 4 8 2 3 3 3 5 +4 24
4 Korabi Peshkopi 15 7 3 5 17 15 8 6 1 1 11 4 7 1 2 4 6 11 +2 24
5 Beselidhja Lezhe 15 7 2 6 18 16 7 4 1 2 9 6 8 3 1 4 9 10 +2 23
6 Veleciku Koplik 15 6 1 8 12 17 7 4 1 2 6 5 8 2 0 6 6 12 -5 19
7 Shenkolli 15 5 2 8 13 19 8 5 2 1 11 2 7 0 0 7 2 17 -6 17
8 Iliria Fushe-Kruje 14 4 3 7 15 14 7 3 2 2 9 6 7 1 1 5 6 8 +1 15
9 Burreli 14 5 0 9 10 19 7 4 0 3 6 7 7 1 0 6 4 12 -9 15
10 Vora 15 2 3 10 10 25 8 2 2 4 7 12 7 0 1 6 3 13 -15 9
  Total Acasa Deplasare  
Loc Group A MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Vllaznia Shkoder 17 13 2 2 30 11 8 7 1 0 16 3 9 6 1 2 14 8 +19 41
2 Erzeni Shijak 17 10 1 6 24 15 8 8 0 0 17 4 9 2 1 6 7 11 +9 31
3 Dinamo Tirana 17 8 3 6 15 10 8 6 0 2 12 4 9 2 3 4 3 6 +5 27
4 Beselidhja Lezhe 17 8 3 6 19 16 8 5 1 2 10 6 9 3 2 4 9 10 +3 27
5 Korabi Peshkopi 17 8 3 6 18 16 9 7 1 1 12 4 8 1 2 5 6 12 +2 27
6 Veleciku Koplik 17 7 1 9 17 23 8 5 1 2 9 6 9 2 0 7 8 17 -6 22
7 Burreli 17 7 0 10 17 23 9 6 0 3 12 9 8 1 0 7 5 14 -6 21
8 Shenkolli 17 6 2 9 14 22 9 6 2 1 12 2 8 0 0 8 2 20 -8 20
9 Iliria Fushe-Kruje 17 5 4 8 17 17 9 4 3 2 11 7 8 1 1 6 6 10 +0 19
10 Vora 17 2 3 12 14 32 9 2 2 5 11 18 8 0 1 7 3 14 -18 9
  Total Acasa Deplasare  
Loc Group B MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Bylis 16 11 3 2 26 7 8 6 2 0 14 2 8 5 1 2 12 5 +19 36
2 Besa Kavaje 17 9 5 3 20 11 8 6 2 0 11 4 9 3 3 3 9 7 +9 32
3 Egnatia Rrogozhine 17 9 1 7 21 20 8 5 1 2 9 5 9 4 0 5 12 15 +1 28
4 Lushnja 17 7 6 4 19 13 9 6 2 1 13 4 8 1 4 3 6 9 +6 27
5 Oriku 17 7 6 4 17 13 8 5 2 1 11 6 9 2 4 3 6 7 +4 27
6 Pogradeci 17 7 2 8 23 19 8 6 0 2 17 9 9 1 2 6 6 10 +4 23
7 Apolonia Fier 17 6 5 6 12 9 9 3 3 3 6 5 8 3 2 3 6 4 +3 23
8 Tomori Berat 16 5 4 7 16 21 8 2 3 3 8 12 8 3 1 4 8 9 -5 19
9 Elbasani 17 3 2 12 13 31 9 2 2 5 8 15 8 1 0 7 5 16 -18 11
10 Turbina Cerrik 17 2 2 13 11 34 9 2 1 6 5 14 8 0 1 7 6 20 -23 8
Comparați doua echipe
Play Off Promovare
Play Out Retrogradare
Partide jucate 169
Victorii gazde 18.9%
Victorii oaspeți 45.6%
Egaluri 35.5%
Total goluri 362
Goluri / meci 2.14
Goluri / meci echipa gazdă 0.4
Goluri / meci echipa oaspete 0.82
Cartonase galbene 22
Cartonase galbene / partidă 0.1
Cartonase roșii -
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 91.1%
Peste 1.5 goluri 58.6%
Peste 2.5 goluri 37.3%
Peste 3.5 goluri 16.6%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 23.1%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 5.9%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 2.4%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 0.6%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 24.3%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 8.9%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 4.1%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 2.4%
Goluri în repriza 1 54
Goluri în repriza 2 68
Goluri în repriza 1 (gazde) 33
Goluri în repriza 2 (gazde) 76
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 21
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 76
Echipa gazdă învinge la 0 24 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 71 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 1 meci
Oaspeții câștiga din urmă 1 meci
Echipa gazdă pierde la 0 71 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 24 meciuri
Echipa gazdă a înscris 41 meciuri
Echipa oaspete a înscris 88 meciuri
Nu s-au marcat goluri 57 meciuri
Penalty-uri înscrise -
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Loc Echipă GPM GI
1 Vllaznia Shkodër 1.18 20
2 Bylis 0.94 15
3 Tomori Berat 0.81 13
4 Burreli 0.76 13
5 Egnatia Rrogozhinë 0.76 13
6 Veleçiku Koplik 0.76 13
7 Dinamo Tirana 0.71 12
8 Iliria Fushë-Krujë 0.71 12
9 Besa Kavajë 0.65 11
10 Besëlidhja Lezhë 0.65 11
11 Pogradeci 0.65 11
12 Korabi Peshkopi 0.53 9
13 Lushnja 0.53 9
14 Elbasani 0.47 8
15 Erzeni Shijak 0.47 8
16 Oriku 0.41 7
17 Apolonia Fier 0.35 6
18 Turbina Cërrik 0.35 6
19 Vora 0.29 5
20 Shënkolli 0.24 4
Loc Echipă GPM GP
1 Bylis 0.19 3
2 Dinamo Tirana 0.29 5
3 Lushnja 0.29 5
4 Vllaznia Shkodër 0.29 5
5 Besa Kavajë 0.41 7
6 Egnatia Rrogozhinë 0.41 7
7 Korabi Peshkopi 0.41 7
8 Oriku 0.41 7
9 Apolonia Fier 0.53 9
10 Erzeni Shijak 0.53 9
11 Besëlidhja Lezhë 0.53 9
12 Veleçiku Koplik 0.65 11
13 Tomori Berat 0.69 11
14 Iliria Fushë-Krujë 0.71 12
15 Shënkolli 0.71 12
16 Pogradeci 0.76 13
17 Burreli 0.82 14
18 Elbasani 0.94 16
19 Turbina Cërrik 1.24 21
20 Vora 1.35 23
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Egnatia Rrogozhinë 0.76 17 8 9 8 2 6 9 6 3
2 Veleçiku Koplik 0.76 17 8 9 8 3 5 9 5 4
3 Elbasani 0.47 17 8 9 9 4 5 8 4 4
4 Erzeni Shijak 0.47 17 8 9 8 5 3 9 3 6
5 Turbina Cërrik 0.35 17 8 9 9 3 6 8 5 3
6 Shënkolli 0.24 17 8 9 9 3 6 8 5 3
7 Tomori Berat 0.81 16 7 9 8 4 4 8 3 5
8 Besëlidhja Lezhë 0.65 17 7 10 8 3 5 9 4 5
9 Pogradeci 0.65 17 7 10 8 6 2 9 1 8
10 Korabi Peshkopi 0.53 17 7 10 9 3 6 8 4 4
11 Vora 0.29 17 7 10 9 4 5 8 3 5
12 Vllaznia Shkodër 1.18 17 6 11 8 4 4 9 2 7
13 Bylis 0.94 16 6 10 8 3 5 8 3 5
14 Burreli 0.76 17 6 11 9 2 7 8 4 4
15 Iliria Fushë-Krujë 0.71 17 6 11 9 4 5 8 2 6
16 Lushnja 0.53 17 5 12 9 3 6 8 2 6
17 Besa Kavajë 0.65 17 4 13 8 2 6 9 2 7
18 Oriku 0.41 17 4 13 8 2 6 9 2 7
19 Dinamo Tirana 0.71 17 3 14 8 2 6 9 1 8
20 Apolonia Fier 0.35 17 3 14 9 1 8 8 2 6
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Vllaznia Shkodër 1 - 0 2 - 0 0 - 0 2 - 0 2 - 0 1 - 0 20 - 5
2 Bylis 2 - 0 0 - 0 3 - 0 1 - 0 2 - 0 4 - 1 15 - 3
3 Egnatia Rrogozhinë 0 - 1 2 - 0 2 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 1 13 - 7
4 Tomori Berat 2 - 1 1 - 1 0 - 1 0 - 0 1 - 1 2 - 1 13 - 11
5 Veleçiku Koplik 1 - 0 1 - 1 1 - 1 1 - 0 1 - 1 0 - 1 13 - 11
6 Burreli 0 - 1 0 - 0 0 - 0 2 - 0 1 - 0 0 - 1 13 - 14
7 Dinamo Tirana 0 - 0 3 - 0 0 - 0 3 - 0 0 - 1 1 - 0 12 - 5
8 Iliria Fushë-Krujë 0 - 1 1 - 1 1 - 0 1 - 2 0 - 2 0 - 0 12 - 12
9 Besa Kavajë 2 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 11 - 7
10 Besëlidhja Lezhë 0 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 2 1 - 1 2 - 1 11 - 9
11 Pogradeci 1 - 2 1 - 1 2 - 1 0 - 1 2 - 2 0 - 1 11 - 13
12 Lushnja 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 0 1 - 0 9 - 5
13 Korabi Peshkopi 0 - 0 1 - 1 1 - 2 1 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 7
14 Erzeni Shijak 0 - 0 0 - 2 1 - 0 0 - 1 1 - 0 0 - 0 8 - 9
15 Elbasani 0 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 1 0 - 1 2 - 2 8 - 16
16 Oriku 0 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 1 7 - 7
17 Apolonia Fier 1 - 1 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 2 6 - 9
18 Turbina Cërrik 0 - 3 0 - 1 0 - 3 0 - 0 1 - 1 0 - 1 6 - 21
19 Vora 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 2 1 - 2 1 - 2 5 - 23
20 Shënkolli 1 - 0 0 - 2 0 - 1 0 - 3 1 - 1 0 - 0 4 - 12
1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
Jucător

An:

Echipa: