Sound

Cupa Albania- Results, top scorers

Înregistrează-te
Miercuri 06.09.2017
1
x
2
16:00 Egnatia Rrogozhinë -:- Vora - - - -
Final Naftëtari Kuçovë 3 - 2 Oriku - - - -
Miercuri 13.09.2017
1
x
2
Final Apolonia Fier 1 - 1 Lushnja (0 - 1) - - -
Final Tomori Berat 0 - 1 Bylis (0 - 0) - - -
Final Besa Kavajë 1 - 2 Tirana (1 - 1) - - -
Final Shkumbini Peqin 0 - 2 Pogradeci (0 - 1) - - -
Final Dinamo Tirana 0 - 2 Flamurtari (0 - 0) - - -
Final Egnatia Rrogozhinë 1 - 0 Kukësi (1 - 0) - - -
Final Elbasani 0 - 3 Luftëtari Gjirokastër (0 - 2) - - -
Final Iliria Fushë-Krujë 0 - 2 Kamza (0 - 1) - - -
Final Sopoti Librazhd 0 - 12 Laçi (0 - 3) - - -
Final Naftëtari Kuçovë 2 - 6 Partizani Tirana (1 - 2) - - -
Final Tërbuni Pukë 1 - 0 Teuta Durrës (1 - 0) - - -
Final Turbina Cërrik 3 - 2 Korabi Peshkopi (2 - 2) - - -
Final Shënkolli 0 - 2 Besëlidhja Lezhë (0 - 0) - - -
Final Kastrioti Krujë 0 - 0 Vllaznia Shkodër (0 - 0) - - -
Final Burreli 2 - 1 Erzeni Shijak (0 - 0) - - -
Miercuri 27.09.2017
1
x
2
Final Partizani Tirana 7 - 0 Naftëtari Kuçovë (2 - 0) - - -
Amanat Mamurrasi - Skënderbeu Korçë - - - -
Amanat Mamurrasi - Skënderbeu Korçë - - - -
Final Besëlidhja Lezhë 1 - 0 Shënkolli (1 - 0) - - -
Final Bylis 1 - 2 Tomori Berat (1 - 0) - - -
Final Erzeni Shijak 1 - 0 Burreli (0 - 0) - - -
Final Flamurtari 4 - 1 Dinamo Tirana (2 - 1) - - -
15:30 Kamza -:- Iliria Fushë-Krujë - - - -
Final Tirana 2 - 0 Besa Kavajë (2 - 0) - - -
Final Korabi Peshkopi 1 - 1 Turbina Cërrik (1 - 0) - - -
Final Kukësi 4 - 0 Egnatia Rrogozhinë (3 - 0) - - -
Final Laçi 3 - 3 Sopoti Librazhd (0 - 0) - - -
Final Luftëtari Gjirokastër 3 - 0 Elbasani (2 - 0) - - -
15:30 Lushnja -:- Apolonia Fier - - - -
Final Pogradeci 1 - 1 Shkumbini Peqin (0 - 1) - - -
Final Teuta Durrës 2 - 0 Tërbuni Pukë (0 - 0) - - -
Final Vllaznia Shkodër 4 - 0 Kastrioti Krujë (2 - 0) - - -
Joi 28.09.2017
1
x
2
Final Kamza 5 - 1 Iliria Fushë-Krujë (4 - 1) - - -
Joi 05.10.2017
1
x
2
Final Skënderbeu Korçë 9 - 1 Mamurrasi - - - -
Miercuri 18.10.2017
1
x
2
13:00 Bylis -:- Luftëtari Gjirokastër - - - -
13:00 Turbina Cërrik -:- Flamurtari - - - -
13:00 Erzeni Shijak -:- Kukësi - - - -
13:00 Kamza -:- Teuta Durrës - - - -
13:00 Tirana -:- Vllaznia Shkodër - - - -
13:00 Lushnja -:- Laçi - - - -
13:00 Pogradeci -:- Partizani Tirana - - - -
Amanat Besëlidhja Lezhë - Skënderbeu Korçë - - - -
Miercuri 29.11.2017
1
x
2
14:00 Pogradeci -:- Partizani Tirana - - - -
Final Kamza 1 - 1 Teuta Durrës (1 - 1) - - -
Final Erzeni Shijak 1 - 4 Kukësi (0 - 2) - - -
Final Turbina Cërrik 1 - 6 Flamurtari (0 - 3) - - -
Final Lushnja 1 - 3 Laçi (0 - 2) - - -
Final Tirana 2 - 0 Vllaznia Shkodër (0 - 0) 2.50 2.75 2.75
Joi 30.11.2017
1
x
2
Final Besëlidhja Lezhë 0 - 1 Skënderbeu Korçë (0 - 1) - - -
Final Pogradeci 0 - 1 Partizani Tirana (0 - 0) - - -
Miercuri 13.12.2017
1
x
2
Final Flamurtari 5 - 2 Turbina Cërrik (2 - 1) - - -
Final Kukësi 5 - 1 Erzeni Shijak (3 - 0) - - -
Final Laçi 0 - 1 Lushnja - - - -
Final Luftëtari Gjirokastër 3 - 0 Bylis - - - -
Final Partizani Tirana 3 - 0 Pogradeci (0 - 0) - - -
Final Skënderbeu Korçë 3 - 1 Besëlidhja Lezhë (1 - 1) - - -
Final Teuta Durrës 4 - 0 Kamza (1 - 0) - - -
Final Vllaznia Shkodër 1 - 0 Tirana (0 - 0) 1.88 3.00 3.50
Miercuri 31.01.2018
1
x
2
Final Laçi 3 - 0 Luftëtari Gjirokastër (2 - 0) - - -
Final Teuta Durrës 0 - 2 Skënderbeu Korçë (0 - 1) 4.60 3.40 1.63
Final Flamurtari 1 - 0 Partizani Tirana (0 - 0) 2.05 2.95 3.40
Final Tirana 1 - 1 Kukësi (1 - 0) 3.90 2.97 1.80
Miercuri 14.02.2018
1
x
2
Final Kukësi 1 - 0 Tirana (1 - 0) 1.44 3.95 5.55
Final Luftëtari Gjirokastër 0 - 1 Laçi (0 - 0) - - -
Final Partizani Tirana 2 - 1 Flamurtari (1 - 1) 2.25 2.95 2.95
Final Skënderbeu Korçë 3 - 0 Teuta Durrës (1 - 0) - - -
Miercuri 04.04.2018
1
x
2
Final Laçi 0 - 0 Kukësi (0 - 0) - - -
Final Skënderbeu Korçë 0 - 1 Flamurtari (0 - 0) - - -
Miercuri 18.04.2018
1
x
2
Final Kukësi 1 - 1 Laçi (1 - 0) 1.67 3.65 4.00
Final Flamurtari 0 - 2 Skënderbeu Korçë (0 - 0) - - -
Duminicã 27.05.2018
1
x
2
Final Skënderbeu Korçë 1 - 0 Laçi (0 - 0) 1.91 3.15 3.60
Duminicã 02.09.2018
1
x
2
16:00 Elbasani -:- Oriku - - - -
16:00 Veleçiku Koplik -:- Klosi - - - -
Miercuri 12.09.2018
1
x
2
Final Tomori Berat 2 - 1 Bylis (2 - 0) - - -
Final Besa Kavajë 0 - 2 Kamza (0 - 1) - - -
Final Besëlidhja Lezhë 2 - 0 Erzeni Shijak (0 - 0) - - -
Final Burreli 1 - 1 Vllaznia Shkodër (0 - 0) - - -
Final Turbina Cërrik 0 - 3 Teuta Durrës (0 - 1) - - -
Final Dinamo Tirana 0 - 1 Egnatia Rrogozhinë (0 - 0) - - -
Final Shënkolli 1 - 2 Lushnja (1 - 0) - - -
Final Iliria Fushë-Krujë 1 - 4 Tirana (1 - 2) - - -
Final Veleçiku Koplik 0 - 3 Skënderbeu Korçë (0 - 1) - - -
Final Korabi Peshkopi 1 - 1 Kastrioti Krujë (1 - 1) - - -
Final Naftëtari Kuçovë 0 - 5 Laçi (0 - 2) - - -
Final Oriku 1 - 2 Kukësi (0 - 1) - - -
Final Pogradeci 0 - 1 Apolonia Fier (0 - 0) - - -
Final Shkumbini Peqin 0 - 1 Flamurtari (0 - 0) - - -
Final Tërbuni Pukë 0 - 1 Partizani Tirana (0 - 1) - - -
Final Vora 0 - 4 Luftëtari Gjirokastër (0 - 2) - - -
Marþi 25.09.2018
1
x
2
Final Tirana 4 - 0 Iliria Fushë-Krujë - - - -
Final Partizani Tirana 4 - 0 Tërbuni Pukë - - - -
Miercuri 26.09.2018
1
x
2
Final Laçi 9 - 0 Naftëtari Kuçovë - - - -
Final Apolonia Fier 3 - 2 Pogradeci (0 - 1) - - -
Final Bylis 4 - 1 Tomori Berat (3 - 0) - - -
Final Egnatia Rrogozhinë 0 - 0 Dinamo Tirana (0 - 0) - - -
Final Erzeni Shijak 1 - 3 Besëlidhja Lezhë (1 - 2) - - -
Final Flamurtari 1 - 0 Shkumbini Peqin (0 - 0) - - -
Final Kamza 2 - 2 Besa Kavajë (0 - 1) - - -
Final Kastrioti Krujë 1 - 0 Korabi Peshkopi (1 - 0) - - -
Final Kukësi 4 - 1 Oriku (2 - 0) - - -
Final Luftëtari Gjirokastër 1 - 0 Vora (0 - 0) - - -
Final Lushnja 2 - 2 Shënkolli (0 - 1) - - -
Final Skënderbeu Korçë 4 - 0 Veleçiku Koplik (2 - 0) - - -
Final Teuta Durrës 4 - 2 Turbina Cërrik (2 - 2) - - -
Final Vllaznia Shkodër 1 - 0 Burreli (0 - 0) - - -
Marþi 22.01.2019
1
x
2
Final Besëlidhja Lezhë 1 - 2 Skënderbeu Korçë (1 - 1) - - -
Final Kastrioti Krujë 2 - 4 Partizani Tirana (1 - 2) - - -
Miercuri 23.01.2019
1
x
2
Final Apolonia Fier 2 - 1 Kukësi (1 - 0) - - -
Final Bylis 2 - 0 Laçi (0 - 0) 2.90 3.10 2.07
Final Egnatia Rrogozhinë 0 - 3 Luftëtari Gjirokastër (0 - 0) - - -
Final Lushnja 1 - 3 Teuta Durrës (0 - 2) - - -
Final Vllaznia Shkodër 2 - 1 Kamza (0 - 1) - - -
18:00 Tirana 0 -:- 0 Flamurtari (0 - 0) 1.91 2.85 3.85
Joi 24.01.2019
1
x
2
Final Tirana 2 - 0 Flamurtari (2 - 0) - - -
Miercuri 06.02.2019
1
x
2
Final Flamurtari 1 - 0 Tirana (0 - 0) - - -
Final Kamza 1 - 0 Vllaznia Shkodër (0 - 0) - - -
Final Kukësi 2 - 0 Apolonia Fier (1 - 0) - - -
Final Laçi 3 - 0 Bylis (3 - 0) - - -
Final Luftëtari Gjirokastër 0 - 0 Egnatia Rrogozhinë (0 - 0) - - -
Final Partizani Tirana 3 - 0 Kastrioti Krujë (1 - 0) - - -
Final Skënderbeu Korçë 3 - 0 Besëlidhja Lezhë (0 - 0) - - -
Final Teuta Durrës 4 - 0 Lushnja (2 - 0) - - -
Partide jucate 107
Victorii gazde 45.8%
Victorii oaspeți 36.4%
Egaluri 17.8%
Total goluri 325
Goluri / meci 3.04
Goluri / meci echipa gazdă 1.46
Goluri / meci echipa oaspete 1.28
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii 9
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 96.3%
Peste 1.5 goluri 73.8%
Peste 2.5 goluri 53.3%
Peste 3.5 goluri 32.7%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 62.6%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 34.6%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 14%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 2.8%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 78.5%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 43.9%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 17.8%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 6.5%
Goluri în repriza 1 123
Goluri în repriza 2 166
Goluri în repriza 1 (gazde) 69
Goluri în repriza 2 (gazde) 97
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 54
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 83
Echipa gazdă învinge la 0 34 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 26 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 3 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 4 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 26 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 34 meciuri
Echipa gazdă a înscris 73 meciuri
Echipa oaspete a înscris 65 meciuri
Nu s-au marcat goluri 8 meciuri
Penalty-uri înscrise 15
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Partizani Tirana 2.7 10 7 3 5 5 0 5 2 3
2 Laçi 2.38 13 7 6 6 4 2 7 3 4
3 Skënderbeu Korçë 2 12 7 5 7 5 2 5 2 3
4 Teuta Durrës 2.1 10 6 4 5 3 2 5 3 2
5 Kukësi 2.08 12 6 6 6 3 3 6 3 3
6 Luftëtari Gjirokastër 1.56 9 6 3 5 2 3 4 4 0
7 Turbina Cërrik 1.5 6 5 1 3 3 0 3 2 1
8 Bylis 1.29 7 5 2 3 2 1 4 3 1
9 Lushnja 1.14 7 5 2 3 3 0 4 2 2
10 Naftëtari Kuçovë 0.4 5 5 0 3 3 0 2 2 0
11 Flamurtari 1.92 12 4 8 6 2 4 6 2 4
12 Kamza 1.75 8 4 4 4 2 2 4 2 2
13 Besëlidhja Lezhë 1.25 8 4 4 4 1 3 4 3 1
14 Erzeni Shijak 0.83 6 4 2 3 2 1 3 2 1
15 Oriku 1.33 3 3 0 1 1 0 2 2 0
16 Tirana 1.3 10 3 7 5 1 4 5 2 3
17 Tomori Berat 1.25 4 3 1 2 1 1 2 2 0
18 Kastrioti Krujë 0.67 6 3 3 3 1 2 3 2 1
19 Iliria Fushë-Krujë 0.5 4 3 1 2 1 1 2 2 0
20 Sopoti Librazhd 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
21 Apolonia Fier 1.4 5 2 3 3 2 1 2 0 2
22 Vllaznia Shkodër 1.13 8 2 6 4 2 2 4 0 4
23 Pogradeci 0.83 6 2 4 3 0 3 3 2 1
24 Besa Kavajë 0.75 4 2 2 2 1 1 2 1 1
25 Shënkolli 0.75 4 2 2 2 1 1 2 1 1
26 Egnatia Rrogozhinë 0.33 6 2 4 3 1 2 3 1 2
27 Elbasani 0 2 2 0 1 1 0 1 1 0
28 Veleçiku Koplik 0 2 2 0 1 1 0 1 1 0
29 Mamurrasi 1 1 1 0 0 0 1 1 0
30 Korabi Peshkopi 1 4 1 3 2 0 2 2 1 1
31 Burreli 0.75 4 1 3 2 1 1 2 0 2
32 Dinamo Tirana 0.25 4 1 3 2 0 2 2 1 1
33 Tërbuni Pukë 0.25 4 1 3 2 0 2 2 1 1
34 Vora 0 2 1 1 1 1 0 1 0 1
35 Shkumbini Peqin 0.25 4 0 4 2 0 2 2 0 2
36 Klosi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Laçi 1 - 0 8 - 1 1 - 0 5 - 1 2 - 2 6 - 2 31 - 9
2 Partizani Tirana 1 - 3 1 - 0 6 - 0 4 - 0 9 - 2 5 - 1 27 - 6
3 Kukësi 3 - 0 6 - 1 2 - 2 3 - 0 1 - 1 4 - 3 25 - 9
4 Skënderbeu Korçë 2 - 0 0 - 2 2 - 0 4 - 0 5 - 0 3 - 1 24 - 4
5 Flamurtari 2 - 0 4 - 1 2 - 4 4 - 1 6 - 2 3 - 2 23 - 10
6 Teuta Durrës 0 - 1 2 - 0 4 - 3 3 - 1 1 - 1 4 - 2 21 - 10
7 Luftëtari Gjirokastër 0 - 0 1 - 2 3 - 0 2 - 1 0 - 0 3 - 1 14 - 4
8 Kamza 1 - 0 3 - 0 3 - 3 2 - 1 1 - 1 0 - 3 14 - 10
9 Tirana 2 - 1 0 - 1 4 - 0 0 - 2 2 - 0 1 - 1 13 - 6
10 Besëlidhja Lezhë 0 - 2 2 - 0 1 - 0 1 - 2 0 - 2 1 - 2 10 - 10
11 Vllaznia Shkodër 1 - 0 1 - 1 0 - 0 3 - 0 1 - 2 1 - 1 9 - 5
12 Bylis 0 - 1 0 - 1 1 - 1 2 - 1 0 - 1 1 - 0 9 - 8
13 Turbina Cërrik 0 - 1 1 - 5 2 - 2 1 - 1 1 - 3 2 - 2 9 - 21
14 Lushnja 1 - 0 0 - 4 0 - 2 0 - 3 1 - 1 2 - 1 8 - 14
15 Apolonia Fier 0 - 1 0 - 1 1 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 2 7 - 6
16 Tomori Berat 0 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 1 1 - 0 0 - 0 5 - 7
17 Pogradeci 1 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 2 2 - 1 5 - 9
18 Erzeni Shijak 0 - 2 0 - 2 0 - 1 0 - 3 3 - 1 1 - 2 5 - 16
19 Korabi Peshkopi 1 - 0 2 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 4 - 6
20 Oriku 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 6
21 Kastrioti Krujë 1 - 1 0 - 1 0 - 3 0 - 2 1 - 4 0 - 0 4 - 12
22 Burreli 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 2 1 - 0 3 - 4
23 Shënkolli 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 3 - 7
24 Besa Kavajë 0 - 2 1 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 3 - 8
25 Sopoti Librazhd 0 - 0 0 - 3 0 - 0 0 - 4 0 - 1 0 - 4 3 - 15
26 Egnatia Rrogozhinë 0 - 0 1 - 2 0 - 1 0 - 3 0 - 0 0 - 1 2 - 7
27 Iliria Fushë-Krujë 0 - 0 0 - 2 1 - 3 0 - 2 0 - 0 0 - 0 2 - 11
28 Naftëtari Kuçovë 1 - 1 0 - 1 0 - 2 0 - 2 0 - 4 1 - 3 2 - 20
29 Mamurrasi 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
30 Tërbuni Pukë 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2 1 - 3
31 Shkumbini Peqin 0 - 1 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2 1 - 5
32 Dinamo Tirana 0 - 1 1 - 1 0 - 0 0 - 2 0 - 2 0 - 0 1 - 7
33 Klosi 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
34 Vora 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
35 Elbasani 0 - 0 0 - 1 0 - 3 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 6
36 Veleçiku Koplik 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 7