Sound

First League Armenia- Results, tables, and fixtures

Înregistrează-te
06 Aug
13 Iun
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Junior Sevan 18 16 1 1 50 12 +38 49
? V V V V V
2 Yerevan 17 14 0 3 67 21 +46 42
? V V V V V
3 Banants II 18 12 2 4 37 22 +15 38
? Î Î V V E
4 Lokomotiv 18 10 2 6 34 18 +16 32
? Î V V V V
5 Ararat-Armenia II 18 9 3 6 37 24 +13 30
? V V Î Î E
6 Alashkert II 18 8 5 5 34 22 +12 29
? V E E Î Î
7 Pyunik II 18 6 5 7 26 34 -8 23
? V Î E V V
8 Shirak II 18 5 2 11 20 36 -16 17
? V Î V Î Î
9 Banants III 18 5 2 11 19 38 -19 17
? Î V Î V Î
10 Gandzasar II 18 5 2 11 29 45 -16 17
? Î E Î Î Î
11 Ararat II 18 3 3 12 19 52 -33 12
? Î Î Î Î V
12 Erebuni 17 0 1 16 10 58 -48 1
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Junior Sevan 18 16 1 1 50 12 9 8 1 0 26 6 9 8 0 1 24 6 +38 49
2 Yerevan 17 14 0 3 67 21 8 7 0 1 29 13 9 7 0 2 38 8 +46 42
3 Banants II 18 12 2 4 37 22 9 7 0 2 16 8 9 5 2 2 21 14 +15 38
4 Lokomotiv 18 10 2 6 34 18 9 6 1 2 19 9 9 4 1 4 15 9 +16 32
5 Ararat-Armenia II 18 9 3 6 37 24 9 5 2 2 21 12 9 4 1 4 16 12 +13 30
6 Alashkert II 18 8 5 5 34 22 9 4 2 3 17 14 9 4 3 2 17 8 +12 29
7 Pyunik II 18 6 5 7 26 34 9 3 2 4 13 16 9 3 3 3 13 18 -8 23
8 Shirak II 18 5 2 11 20 36 9 3 1 5 13 15 9 2 1 6 7 21 -16 17
9 Banants III 18 5 2 11 19 38 9 2 1 6 9 20 9 3 1 5 10 18 -19 17
10 Gandzasar II 18 5 2 11 29 45 9 3 2 4 21 20 9 2 0 7 8 25 -16 17
11 Ararat II 18 3 3 12 19 52 9 1 2 6 5 25 9 2 1 6 14 27 -33 12
12 Erebuni 17 0 1 16 10 58 9 0 0 9 7 28 8 0 1 7 3 30 -48 1
Comparați doua echipe
Promovează
Partide jucate 107
Victorii gazde 0%
Victorii oaspeți 68.2%
Egaluri 31.8%
Total goluri 382
Goluri / meci 3.57
Goluri / meci echipa gazdă -
Goluri / meci echipa oaspete 1.74
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii -
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 98.1%
Peste 1.5 goluri 87.9%
Peste 2.5 goluri 62.6%
Peste 3.5 goluri 42.1%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 -
Peste 1.5 goluri în repriza 1 -
Peste 2.5 goluri în repriza 1 -
Peste 3.5 goluri în repriza 1 -
Peste 0.5 goluri în repriza 2 -
Peste 1.5 goluri în repriza 2 -
Peste 2.5 goluri în repriza 2 -
Peste 3.5 goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 -
Goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 (gazde) -
Goluri în repriza 2 (gazde) -
Goluri în repriza 1 (oaspeți) -
Goluri în repriza 2 (oaspeți) -
Echipa gazdă învinge la 0 -
Echipa oaspete învinge la 0 73 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 73 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 -
Echipa gazdă a înscris -
Echipa oaspete a înscris 73 meciuri
Nu s-au marcat goluri 34 meciuri
Penalty-uri înscrise -
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Loc Echipă GPM GI
1 Yerevan 2.24 38
2 Junior Sevan 1.33 24
3 Banants II 1.17 21
4 Alashkert II 0.94 17
5 Ararat-Armenia II 0.89 16
6 Lokomotiv 0.83 15
7 Ararat II 0.78 14
8 Pyunik II 0.72 13
9 Banants III 0.56 10
10 Gandzasar II 0.44 8
11 Shirak II 0.39 7
12 Erebuni 0.18 3
Loc Echipă GPM GP
1 Junior Sevan 0.33 6
2 Banants II 0.44 8
3 Lokomotiv 0.5 9
4 Ararat-Armenia II 0.67 12
5 Yerevan 0.76 13
6 Alashkert II 0.78 14
7 Shirak II 0.83 15
8 Pyunik II 0.89 16
9 Banants III 1.11 20
10 Gandzasar II 1.11 20
11 Ararat II 1.39 25
12 Erebuni 1.65 28
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Gandzasar II 0.44 18 15 3 9 8 1 9 7 2
2 Yerevan 2.24 17 14 3 8 7 1 9 7 2
3 Erebuni 0.18 17 13 4 9 7 2 8 6 2
4 Banants III 0.56 18 12 6 9 7 2 9 5 4
5 Junior Sevan 1.33 18 11 7 9 5 4 9 6 3
6 Lokomotiv 0.83 18 11 7 9 5 4 9 6 3
7 Ararat II 0.78 18 11 7 9 5 4 9 6 3
8 Banants II 1.17 18 10 8 9 4 5 9 6 3
9 Ararat-Armenia II 0.89 18 10 8 9 5 4 9 5 4
10 Pyunik II 0.72 18 10 8 9 5 4 9 5 4
11 Shirak II 0.39 18 9 9 9 5 4 9 4 5
12 Alashkert II 0.94 18 8 10 9 4 5 9 4 5
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Yerevan 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 38 - 13
2 Junior Sevan 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 24 - 6
3 Banants II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 21 - 8
4 Alashkert II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 17 - 14
5 Ararat-Armenia II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 16 - 12
6 Lokomotiv 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 15 - 9
7 Ararat II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 14 - 25
8 Pyunik II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 13 - 16
9 Banants III 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 20
10 Gandzasar II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 20
11 Shirak II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 15
12 Erebuni 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 28
Jucător

An:

Echipa:

Korea Republic
Necunoscut
31.12.2018
Imprumut
15.07.2018
Necunoscut
01.07.2018
Necunoscut
01.07.2018
Necunoscut
01.07.2018
Necunoscut
01.07.2018
Necunoscut
01.07.2018
Gratis
01.07.2018
Côte d'Ivoire
Necunoscut
01.07.2018
Necunoscut
01.07.2018
Korea Republic
Necunoscut
29.06.2018
Necunoscut
01.03.2018
Necunoscut
01.03.2018
Necunoscut
04.02.2018
Necunoscut
03.02.2018
Necunoscut
01.02.2018
Imprumut
01.02.2018
Korea Republic
Imprumut
23.01.2018
Necunoscut
15.01.2018
Necunoscut
04.01.2018
Necunoscut
01.01.2018
Necunoscut
01.01.2018
Necunoscut
01.01.2018
Necunoscut
01.01.2018
Necunoscut
01.01.2018
Necunoscut
01.01.2018
Gratis
01.01.2018
Necunoscut
01.01.2018