Sound

Npl Western Australia Australia- Results, top scorers

Înregistrează-te
Sâmbãtã 01.07.2017
1
x
2
Final Bayswater City 3 - 1 ECU Joondalup (1 - 0) - - -
Final Cockburn City 2 - 1 Mandurah City (2 - 0) - - -
Final Inglewood United 3 - 2 Perth (1 - 0) - - -
Amanat Subiaco - ECU Joondalup - - - -
Luni 03.07.2017
1
x
2
Final Balcatta 0 - 3 Floreat Athena (0 - 2) - - -
Sâmbãtã 08.07.2017
1
x
2
Final Bayswater City 2 - 0 Balcatta (1 - 0) - - -
Final Floreat Athena 0 - 2 Subiaco (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 15.07.2017
1
x
2
Final Inglewood United 1 - 3 Stirling Lions (0 - 1) - - -
Final Perth Glory U21 5 - 0 Mandurah City (1 - 0) - - -
Duminicã 23.07.2017
1
x
2
06:30 Bayswater City -:- Subiaco - 1.35 5.25 6.00
08:30 ECU Joondalup -:- Stirling Lions - 1.65 4.00 4.20
Final ECU Joondalup 2 - 2 Stirling Lions (1 - 1) - - -
Sâmbãtã 29.07.2017
1
x
2
09:00 ECU Joondalup -:- Bayswater City - 2.60 4.20 1.57
09:00 Floreat Athena -:- Armadale - 1.62 3.75 4.65
09:00 Mandurah City -:- Subiaco - 4.30 4.20 1.60
09:00 Perth Glory U21 -:- Inglewood United - - - -
09:00 Perth -:- Balcatta - - - -
09:00 Sorrento -:- Cockburn City - 1.72 4.20 3.60
09:00 Stirling Lions -:- ECU Joondalup - 1.33 5.00 6.00
Final ECU Joondalup 0 - 2 Bayswater City (0 - 0) - - -
Final Floreat Athena 5 - 2 Armadale (3 - 1) - - -
Final Mandurah City 1 - 1 Subiaco (0 - 0) - - -
Final Stirling Lions 3 - 2 ECU Joondalup (1 - 0) - - -
Final Perth 4 - 0 Balcatta (3 - 0) - - -
Final Sorrento 2 - 1 Cockburn City (0 - 0) - - -
Vineri 04.08.2017
1
x
2
13:30 ECU Joondalup -:- Sorrento - - - -
Sâmbãtã 05.08.2017
1
x
2
09:00 Armadale -:- Inglewood United - - - -
09:00 Cockburn City -:- Stirling Lions - 2.40 3.75 2.40
09:00 ECU Joondalup -:- Sorrento - 1.30 5.00 8.00
09:00 Floreat Athena -:- Mandurah City - 1.22 5.50 10.00
Final Subiaco 1 - 3 Perth (1 - 3) - - -
Final Armadale 2 - 6 Inglewood United (0 - 3) - - -
Final Cockburn City 7 - 0 Stirling Lions (6 - 0) - - -
Final ECU Joondalup 1 - 2 Sorrento (0 - 1) - - -
Final Floreat Athena 0 - 0 Mandurah City (0 - 0) - - -
Duminicã 06.08.2017
1
x
2
Final Perth Glory U21 2 - 3 Bayswater City (2 - 0) 5.50 4.50 1.45
Miercuri 09.08.2017
1
x
2
13:00 Subiaco -:- ECU Joondalup - 4.10 4.20 1.55
Sâmbãtã 12.08.2017
1
x
2
Final Balcatta 1 - 3 Stirling Lions (0 - 1) - - -
Final Bayswater City 4 - 1 Armadale (2 - 0) 1.01 21.00 46.00
Final Perth Glory U21 1 - 2 Subiaco (0 - 1) 3.40 1.80 3.75
Final Sorrento 2 - 0 Floreat Athena (1 - 0) 1.33 3.75 10.00
Final Inglewood United 2 - 0 Cockburn City (1 - 0) - - -
Miercuri 16.08.2017
1
x
2
Final Subiaco 1 - 2 ECU Joondalup (0 - 1) 3.95 4.10 1.60
Sâmbãtã 19.08.2017
1
x
2
Final Armadale 1 - 2 Subiaco (0 - 0) 2.30 3.80 2.35
Final ECU Joondalup 1 - 3 Floreat Athena (1 - 2) 2.55 3.80 2.08
Final Inglewood United 2 - 1 Balcatta (1 - 1) - - -
Final Perth 4 - 3 Cockburn City (2 - 1) - - -
Final Stirling Lions 2 - 1 Sorrento (1 - 1) 3.80 3.80 1.68
Duminicã 20.08.2017
1
x
2
Final Bayswater City 1 - 0 Mandurah City (0 - 0) 1.16 6.00 9.50
Sâmbãtã 26.08.2017
1
x
2
Final Perth 6 - 1 ECU Joondalup (3 - 0) 1.33 4.60 5.40
Final Balcatta 2 - 0 Mandurah City (0 - 0) 2.17 3.60 2.60
Final Bayswater City 3 - 1 Stirling Lions (2 - 1) 1.45 4.20 5.10
Final Floreat Athena 1 - 1 Inglewood United (0 - 1) 4.60 4.60 1.40
Final Perth Glory U21 2 - 0 Cockburn City (0 - 0) 2.47 3.90 2.18
Final Sorrento 0 - 1 Subiaco - 1.35 4.40 6.25
Sâmbãtã 02.09.2017
1
x
2
Final Bayswater City 4 - 1 Inglewood United (1 - 1) - - -
Final Perth 4 - 1 Sorrento (2 - 1) - - -
Duminicã 03.09.2017
1
x
2
07:00 Bayswater City -:- Inglewood United - - - -
07:00 Perth -:- Sorrento - - - -
Miercuri 06.09.2017
1
x
2
Final Inglewood United 0 - 3 Perth (0 - 2) - - -
Sâmbãtã 09.09.2017
1
x
2
Final Bayswater City 3 - 0 Perth (0 - 0) - - -
Miercuri 20.09.2017
1
x
2
Final Forrestfield United 3 - 0 Mandurah City (2 - 0) - - -
Sâmbãtã 23.09.2017
1
x
2
Final Mandurah City 3 - 3 Forrestfield United (3 - 1) - - -
Vineri 23.02.2018
1
x
2
Final Inglewood United 2 - 2 Stirling Lions (0 - 1) - - -
Final Forrestfield United 1 - 1 Floreat Athena (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 24.02.2018
1
x
2
Final ECU Joondalup 1 - 1 Sorrento (1 - 0) 1.98 3.70 2.85
Final Armadale 3 - 0 ECU Joondalup (0 - 0) 1.80 4.20 2.90
Final Cockburn City 2 - 1 Subiaco (1 - 0) 1.75 4.00 3.30
Duminicã 25.02.2018
1
x
2
Final Bayswater City 4 - 2 Balcatta (2 - 0) 1.18 6.75 7.50
Final Perth 0 - 1 Perth Glory U21 (0 - 1) - - -
Vineri 02.03.2018
1
x
2
Final Inglewood United 1 - 1 Subiaco (0 - 0) 1.40 4.60 4.60
Sâmbãtã 03.03.2018
1
x
2
Final Bayswater City 7 - 0 ECU Joondalup (0 - 0) - - -
Final Perth Glory U21 2 - 2 Balcatta (0 - 1) 1.74 3.95 3.85
Final Cockburn City 4 - 2 Stirling Lions (1 - 2) 2.04 3.35 3.00
Final Forrestfield United 1 - 1 Armadale (0 - 0) - - -
Final Perth 2 - 1 Sorrento (1 - 0) 1.33 5.00 5.00
Duminicã 04.03.2018
1
x
2
Final Floreat Athena 0 - 1 ECU Joondalup (0 - 1) 2.08 3.80 2.63
Vineri 09.03.2018
1
x
2
Final Armadale 1 - 5 Perth (1 - 2) - - -
Final Inglewood United 3 - 1 Cockburn City (1 - 1) - - -
Sâmbãtã 10.03.2018
1
x
2
Final ECU Joondalup 0 - 0 Subiaco (0 - 0) 1.40 4.40 5.25
Final Sorrento 4 - 3 Forrestfield United (2 - 2) - - -
Final Stirling Lions 0 - 4 Bayswater City (0 - 3) 4.20 4.05 1.67
Final Floreat Athena 2 - 0 Balcatta (1 - 0) 1.35 4.70 5.25
Duminicã 11.03.2018
1
x
2
Final Perth Glory U21 4 - 1 ECU Joondalup (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 17.03.2018
1
x
2
Final Balcatta 0 - 1 Sorrento (0 - 1) 4.20 4.00 1.57
Final Bayswater City 2 - 1 Inglewood United (0 - 1) 1.80 3.85 3.10
Final Stirling Lions 3 - 2 Armadale (0 - 2) 1.85 3.65 3.25
Final ECU Joondalup 0 - 4 Subiaco (0 - 1) 5.50 4.70 1.33
Final Forrestfield United 0 - 5 Perth Glory U21 (0 - 1) - - -
Duminicã 18.03.2018
1
x
2
Final Perth 3 - 1 Floreat Athena (2 - 1) - - -
Sâmbãtã 24.03.2018
1
x
2
Final Armadale 1 - 1 Inglewood United (1 - 1) - - -
Final Cockburn City 1 - 0 Bayswater City (1 - 0) 4.25 4.25 2.28
Final Sorrento 5 - 3 Stirling Lions (2 - 0) 2.04 3.45 2.90
Final Floreat Athena 7 - 2 ECU Joondalup (2 - 1) 1.98 3.35 3.10
Final Forrestfield United 4 - 0 Balcatta (1 - 0) - - -
Final Perth 3 - 0 Subiaco (2 - 0) - - -
Sâmbãtã 31.03.2018
1
x
2
Final Balcatta 2 - 1 Subiaco (2 - 0) 2.50 3.55 2.25
Final Bayswater City 2 - 0 Armadale (1 - 0) 1.16 5.50 4.40
Final ECU Joondalup 1 - 3 Cockburn City (0 - 2) 1.75 3.65 3.50
Final Inglewood United 2 - 1 Sorrento (1 - 1) - - -
Final Perth 3 - 0 Forrestfield United (1 - 0) - - -
Final Floreat Athena 1 - 5 Perth Glory U21 (1 - 1) 2.30 3.55 2.45
Sâmbãtã 07.04.2018
1
x
2
Final Balcatta 2 - 1 Armadale (0 - 0) 2.35 3.80 2.45
Final Cockburn City 2 - 2 Perth (1 - 2) - - -
Final Inglewood United 0 - 3 ECU Joondalup (0 - 2) - - -
Final ECU Joondalup 1 - 1 Forrestfield United (1 - 1) - - -
Final Subiaco 3 - 2 Sorrento (2 - 1) 3.15 3.80 1.95
Final Stirling Lions 2 - 1 Floreat Athena (0 - 0) 2.35 3.85 2.50
Duminicã 08.04.2018
1
x
2
Final Perth Glory U21 0 - 2 Bayswater City (0 - 1) 3.50 3.80 1.83
Sâmbãtã 14.04.2018
1
x
2
Final Balcatta 3 - 1 ECU Joondalup (2 - 1) 1.30 5.40 5.40
Final ECU Joondalup 1 - 2 Armadale (0 - 1) 1.45 4.10 5.10
Final Subiaco 0 - 1 Stirling Lions (0 - 1) 2.38 3.35 2.48
Final Perth Glory U21 6 - 1 Sorrento (2 - 1) 1.87 3.80 3.45
Final Forrestfield United 1 - 1 Cockburn City (0 - 1) - - -
Duminicã 15.04.2018
1
x
2
Final Bayswater City 1 - 2 Perth (0 - 1) 2.90 4.20 1.80
Final Floreat Athena 2 - 2 Inglewood United (0 - 2) 1.90 4.10 2.75
Sâmbãtã 21.04.2018
1
x
2
Final Armadale 2 - 2 Subiaco (0 - 0) 2.48 3.35 2.38
Final Bayswater City 0 - 2 Floreat Athena (0 - 2) 1.60 3.90 4.40
Final Cockburn City 2 - 1 Sorrento (0 - 1) 2.28 3.35 2.60
Final Inglewood United 2 - 0 Forrestfield United (0 - 0) - - -
09:00 Perth Glory U21 -:- Stirling Lions - 1.73 3.80 3.60
Final Perth 0 - 1 Balcatta (0 - 0) - - -
Final Stirling Lions 2 - 3 Perth Glory U21 (0 - 0) 2.70 4.65 2.00
Final ECU Joondalup 1 - 3 ECU Joondalup (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 28.04.2018
1
x
2
Final Balcatta 2 - 4 Cockburn City (0 - 2) 3.30 3.30 1.95
Final ECU Joondalup 1 - 6 Forrestfield United (0 - 2) - - -
Final Floreat Athena 0 - 4 Armadale (0 - 2) 1.50 4.00 4.60
Final Perth Glory U21 1 - 2 Inglewood United (0 - 0) - - -
Final Sorrento 3 - 0 ECU Joondalup (1 - 0) 1.12 6.75 9.50
Final Stirling Lions 2 - 2 Perth (1 - 0) 8.00 5.80 1.18
Final Subiaco 1 - 3 Bayswater City (0 - 0) 6.40 4.20 1.45
Miercuri 02.05.2018
1
x
2
Final ECU Joondalup 1 - 4 Balcatta (0 - 1) 1.60 3.80 4.10
Final Armadale 1 - 1 Perth Glory U21 (0 - 0) 4.30 3.95 1.55
Final Floreat Athena 0 - 4 Cockburn City (0 - 0) 2.40 3.50 2.40
Final Forrestfield United 0 - 0 Subiaco (0 - 0) - - -
Final Inglewood United 3 - 2 Perth (1 - 1) - - -
Final Sorrento 2 - 4 Bayswater City (1 - 1) 3.50 3.65 1.75
Sâmbãtã 05.05.2018
1
x
2
Final Armadale 2 - 1 Sorrento (2 - 0) 2.85 3.65 2.00
Final Cockburn City 1 - 2 Perth Glory U21 (1 - 0) 2.45 3.60 2.28
Final Stirling Lions 3 - 0 Balcatta (1 - 0) 1.90 3.60 3.15
Final Subiaco 2 - 1 Floreat Athena (1 - 1) 2.45 3.65 2.28
Final ECU Joondalup 3 - 1 Inglewood United (1 - 1) 3.70 4.10 1.60
Final Forrestfield United 0 - 4 Bayswater City (0 - 2) 6.25 4.60 1.33
Sâmbãtã 12.05.2018
1
x
2
Final Perth 3 - 0 ECU Joondalup (0 - 0) 1.50 3.80 2.55
Final Inglewood United 3 - 1 Balcatta (1 - 1) 2.75 4.10 1.90
Final Perth Glory U21 3 - 0 Subiaco (1 - 0) 1.52 4.00 4.60
Final Sorrento 2 - 2 Floreat Athena (0 - 0) 2.08 3.70 2.70
Final Stirling Lions 4 - 0 Forrestfield United (1 - 0) 1.70 4.00 3.45
Final Armadale 0 - 1 Cockburn City (0 - 1) 3.00 3.60 1.95
Sâmbãtã 26.05.2018
1
x
2
Final Balcatta 1 - 4 Bayswater City (0 - 3) 5.80 4.10 1.40
Final Floreat Athena 1 - 1 Forrestfield United (1 - 0) 1.79 3.60 3.45
Final ECU Joondalup 1 - 3 Armadale (0 - 2) - - -
Final Perth Glory U21 2 - 0 Perth (0 - 0) - - -
Final Stirling Lions 0 - 1 Inglewood United (0 - 1) - - -
Final Subiaco 0 - 2 Cockburn City (0 - 1) 3.00 3.65 1.94
Final Sorrento 1 - 2 ECU Joondalup (0 - 1) 3.00 3.55 1.98
Vineri 01.06.2018
1
x
2
Final ECU Joondalup 0 - 4 Bayswater City (0 - 2) - - -
Sâmbãtã 02.06.2018
1
x
2
Final Balcatta 2 - 3 Perth Glory U21 (2 - 1) 3.95 3.80 1.65
Final ECU Joondalup 1 - 2 Floreat Athena (0 - 1) 1.68 3.65 3.90
Final Stirling Lions 1 - 3 Cockburn City (0 - 0) 2.30 3.55 2.45
Final Subiaco 0 - 3 Inglewood United (0 - 1) - - -
Final Sorrento 2 - 5 Perth (0 - 3) - - -
Final Armadale 0 - 1 Forrestfield United (0 - 0) 1.83 3.80 3.15
Sâmbãtã 09.06.2018
1
x
2
Final Balcatta 1 - 5 Floreat Athena (1 - 1) 2.75 3.60 2.08
Final Bayswater City 3 - 0 Stirling Lions (1 - 0) 1.28 4.90 5.80
Final Cockburn City 1 - 1 Inglewood United (0 - 0) - - -
Final ECU Joondalup 0 - 5 Perth Glory U21 (0 - 3) - - -
Final Perth 4 - 0 Armadale (1 - 0) - - -
Final Subiaco 2 - 0 ECU Joondalup (0 - 0) 2.95 3.65 1.95
Final Forrestfield United 2 - 0 Sorrento (1 - 0) 2.70 3.80 2.04
Sâmbãtã 16.06.2018
1
x
2
Final Armadale 4 - 1 Stirling Lions (2 - 1) 2.40 3.55 2.35
Final Subiaco 3 - 2 ECU Joondalup (1 - 0) 2.04 3.60 2.80
Final Floreat Athena 0 - 1 Perth (0 - 1) - - -
Final Perth Glory U21 6 - 1 Forrestfield United (2 - 0) 1.30 4.90 6.25
Final Sorrento 1 - 0 Balcatta (0 - 0) 1.88 3.80 3.05
Duminicã 17.06.2018
1
x
2
Final Inglewood United 1 - 0 Bayswater City (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 23.06.2018
1
x
2
Final Balcatta 2 - 0 Forrestfield United (2 - 0) 2.33 3.45 2.48
Final Bayswater City 1 - 2 Cockburn City (0 - 1) 1.60 3.95 3.95
Final ECU Joondalup 0 - 4 Floreat Athena (0 - 1) 3.10 3.65 1.90
Final Inglewood United 3 - 2 Armadale (1 - 0) - - -
Final Stirling Lions 1 - 2 Sorrento (1 - 2) 1.82 3.70 3.30
Final Subiaco 1 - 1 Perth (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 30.06.2018
1
x
2
Final Armadale 4 - 1 Bayswater City (2 - 0) 4.40 4.25 1.50
Final Stirling Lions 0 - 3 ECU Joondalup (0 - 1) 2.65 3.45 2.18
Final Sorrento 1 - 2 Inglewood United (1 - 2) - - -
Final Subiaco 0 - 1 Balcatta (0 - 0) 2.00 3.60 2.90
Final Forrestfield United 1 - 3 Perth (1 - 1) - - -
Duminicã 01.07.2018
1
x
2
Final Perth Glory U21 2 - 2 Floreat Athena (2 - 1) 1.47 4.25 4.70
Sâmbãtã 07.07.2018
1
x
2
Final Armadale 5 - 1 Balcatta (2 - 1) 1.89 3.65 3.15
Final Bayswater City 1 - 3 Perth Glory U21 (0 - 1) 2.65 3.40 2.20
Final ECU Joondalup 3 - 0 Inglewood United (2 - 0) - - -
Final Floreat Athena 3 - 1 Stirling Lions (0 - 0) 1.70 3.60 3.90
Final Perth 2 - 1 Cockburn City (1 - 0) - - -
Final Sorrento 4 - 0 Subiaco (3 - 0) 2.08 3.45 2.80
Final Forrestfield United 4 - 4 ECU Joondalup (1 - 1) - - -
Sâmbãtã 21.07.2018
1
x
2
Final Armadale 3 - 3 ECU Joondalup (1 - 0) 2.75 3.25 2.23
Final Cockburn City 1 - 1 Forrestfield United (1 - 1) 1.33 4.80 5.80
Final Inglewood United 2 - 2 Floreat Athena (1 - 1) - - -
Final ECU Joondalup 2 - 6 Balcatta (0 - 4) - - -
Final Sorrento 0 - 0 Perth Glory U21 (0 - 0) 4.80 4.40 1.45
Final Stirling Lions 4 - 1 Subiaco (1 - 1) 2.35 3.20 2.60
Duminicã 22.07.2018
1
x
2
Final Perth 2 - 0 Bayswater City (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 28.07.2018
1
x
2
Final Balcatta 2 - 2 Perth (0 - 1) - - -
Final ECU Joondalup 5 - 0 ECU Joondalup (3 - 0) - - -
Final Floreat Athena 2 - 1 Bayswater City (1 - 0) - - -
Final Sorrento 5 - 1 Cockburn City (2 - 1) 3.16 4.10 2.10
Final Subiaco 2 - 4 Armadale (0 - 2) 3.08 4.25 2.10
Final Forrestfield United 1 - 2 Inglewood United (1 - 1) - - -
Duminicã 29.07.2018
1
x
2
Final Perth Glory U21 3 - 0 Stirling Lions (1 - 0) 1.25 5.20 7.00
Sâmbãtã 04.08.2018
1
x
2
Final Armadale 0 - 5 Floreat Athena (0 - 3) 2.55 3.65 2.18
Final Bayswater City 1 - 0 Subiaco (0 - 0) 1.35 4.25 6.25
Final Cockburn City 4 - 1 Balcatta (1 - 1) 1.50 4.00 4.60
Final Inglewood United 3 - 3 Perth Glory U21 (0 - 1) - - -
Final Perth 2 - 1 Stirling Lions (1 - 1) - - -
Final Forrestfield United 0 - 1 ECU Joondalup (0 - 0) 3.45 3.80 1.75
Final ECU Joondalup 1 - 3 Sorrento (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 11.08.2018
1
x
2
82 ' Stirling Lions 3 - 0 ECU Joondalup (2 - 0) 3.20 3.90 1.95
80 ' Bayswater City 2 - 1 Sorrento (2 - 0) 2.05 3.85 2.69
78 ' Cockburn City 0 - 3 Floreat Athena (0 - 2) 2.30 3.70 2.60
09:00 Perth Glory U21 -:- Armadale - - - -
79 ' Perth 1 - 1 Inglewood United (1 - 1) - - -
79 ' Subiaco 1 - 1 Forrestfield United (1 - 1) 2.45 3.45 2.55
77 ' Armadale 0 - 2 Perth Glory U21 (0 - 1) 4.65 4.65 1.53
09:00 Sorrento -:- Bayswater City - 2.35 4.10 2.35
Final Armadale 1 - 3 Perth Glory U21 (0 - 1) 4.65 4.65 1.53
Final Cockburn City 0 - 3 Floreat Athena (0 - 2) 2.30 3.70 2.60
Sâmbãtã 18.08.2018
1
x
2
Final Sorrento 3 - 1 Armadale (2 - 0) 1.87 3.90 3.35
09:00 Balcatta -:- Stirling Lions - - - -
09:00 Bayswater City -:- Forrestfield United - - - -
09:00 Floreat Athena -:- Subiaco - - - -
09:00 Perth -:- ECU Joondalup - - - -
09:00 Perth Glory U21 -:- Cockburn City - - - -
09:00 Sorrento -:- Armadale - - - -
Sâmbãtã 25.08.2018
1
x
2
Final Balcatta 2 - 1 Inglewood United (1 - 0) - - -
Final Cockburn City 4 - 1 Armadale (2 - 1) 1.45 4.25 4.90
Final ECU Joondalup 0 - 2 Perth (0 - 2) 2.70 3.55 2.14
Final Floreat Athena 2 - 1 Sorrento (2 - 0) 1.44 4.70 4.25
Final Forrestfield United 1 - 8 Stirling Lions (0 - 5) 2.15 3.90 2.70
Final Subiaco 1 - 0 Perth Glory U21 (0 - 0) 4.35 4.10 1.52
Sâmbãtã 01.09.2018
1
x
2
Pen. Perth 3 - 4 (2 - 2) Perth Glory U21 (1 - 1) - - -
Pen. Cockburn City 4 - 3 (3 - 3) Bayswater City (2 - 1) 2.14 3.55 2.70
Marþi 04.09.2018
1
x
2
Final Perth 2 - 1 Cockburn City (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 08.09.2018
1
x
2
Final Perth Glory U21 1 - 4 Perth (1 - 0) - - -
Partide jucate 210
Victorii gazde 46.2%
Victorii oaspeți 37.1%
Egaluri 16.7%
Total goluri 763
Goluri / meci 3.63
Goluri / meci echipa gazdă 1.92
Goluri / meci echipa oaspete 1.71
Cartonase galbene 6
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii 64
Cartonase roșii / partidă 0.3
Peste 0.5 goluri 98.1%
Peste 1.5 goluri 89.5%
Peste 2.5 goluri 73.8%
Peste 3.5 goluri 49%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 80%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 44.3%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 18.1%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 3.3%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 89%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 65.2%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 36.7%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 17.6%
Goluri în repriza 1 309
Goluri în repriza 2 453
Goluri în repriza 1 (gazde) 153
Goluri în repriza 2 (gazde) 253
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 156
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 202
Echipa gazdă învinge la 0 40 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 34 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 17 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 12 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 34 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 40 meciuri
Echipa gazdă a înscris 172 meciuri
Echipa oaspete a înscris 166 meciuri
Nu s-au marcat goluri 4 meciuri
Penalty-uri înscrise 42
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.2
Loc Echipă GPM GI
1 Perth Glory U21 2.62 76
2 Perth 2.5 85
3 Bayswater City 2.41 77
4 Cockburn City 2.07 62
5 Floreat Athena 1.97 63
6 Stirling Lions 1.9 55
7 Inglewood United 1.81 58
8 Sorrento 1.81 56
9 Armadale 1.8 54
10 Balcatta 1.4 42
11 Forrestfield United 1.38 36
12 ECU Joondalup 1.28 59
13 Subiaco 1.13 35
14 Mandurah City 0.63 5
Loc Echipă GPM GP
1 Bayswater City 1.09 35
2 Perth 1.15 39
3 Perth Glory U21 1.21 35
4 Floreat Athena 1.47 47
5 Cockburn City 1.57 47
6 Inglewood United 1.59 51
7 Subiaco 1.61 50
8 Sorrento 1.81 56
9 Mandurah City 2.13 17
10 Forrestfield United 2.23 58
11 Balcatta 2.27 68
12 Stirling Lions 2.28 66
13 Armadale 2.3 69
14 ECU Joondalup 2.72 125
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 ECU Joondalup 1.28 46 38 8 24 19 5 22 19 3
2 Perth 2.5 34 27 7 17 14 3 17 13 4
3 Stirling Lions 1.9 29 27 2 14 13 1 15 14 1
4 Inglewood United 1.81 32 24 8 17 13 4 15 11 4
5 Sorrento 1.81 31 24 7 16 12 4 15 12 3
6 Armadale 1.8 30 24 6 16 12 4 14 12 2
7 Perth Glory U21 2.62 29 22 7 15 12 3 14 10 4
8 Bayswater City 2.41 32 22 10 17 12 5 15 10 5
9 Cockburn City 2.07 30 22 8 14 11 3 16 11 5
10 Floreat Athena 1.97 32 22 10 16 9 7 16 13 3
11 Balcatta 1.4 30 22 8 14 11 3 16 11 5
12 Subiaco 1.13 31 18 13 14 8 6 17 10 7
13 Forrestfield United 1.38 26 14 12 14 8 6 12 6 6
14 Mandurah City 0.63 8 4 4 2 1 1 6 3 3
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Perth 11 - 5 10 - 5 20 - 4 15 - 5 10 - 7 19 - 13 85 - 39
2 Bayswater City 8 - 4 5 - 10 11 - 5 16 - 5 15 - 8 22 - 3 77 - 35
3 Perth Glory U21 5 - 6 6 - 3 12 - 2 12 - 10 15 - 8 26 - 6 76 - 35
4 Floreat Athena 9 - 2 10 - 6 8 - 12 9 - 9 9 - 10 15 - 8 63 - 47
5 Cockburn City 9 - 3 11 - 5 10 - 10 9 - 8 11 - 8 12 - 13 62 - 47
6 ECU Joondalup 9 - 13 8 - 14 5 - 18 15 - 25 12 - 26 10 - 29 59 - 125
7 Inglewood United 4 - 11 9 - 6 12 - 4 12 - 9 13 - 8 8 - 13 58 - 51
8 Sorrento 3 - 6 12 - 8 10 - 13 12 - 8 11 - 10 8 - 11 56 - 56
9 Stirling Lions 10 - 9 4 - 11 8 - 8 14 - 15 12 - 8 7 - 15 55 - 66
10 Armadale 8 - 9 7 - 7 7 - 9 9 - 11 10 - 12 13 - 21 54 - 69
11 Balcatta 7 - 8 7 - 5 6 - 12 9 - 12 5 - 13 8 - 15 42 - 68
12 Forrestfield United 3 - 11 5 - 8 4 - 7 6 - 12 7 - 11 8 - 10 36 - 58
13 Subiaco 5 - 4 2 - 8 2 - 10 6 - 14 4 - 2 17 - 12 35 - 50
14 Mandurah City 1 - 1 2 - 2 0 - 1 1 - 2 1 - 4 0 - 4 5 - 17
Jucător

An:

Echipa: