Sound

Erste Liga Austria- Results, tables, and fixtures

Înregistrează-te
27 Iul
01 Iun
Joi 18.04.2019
1
x
2
03:00 Wattens -:- Vorwärts Steyr - - - -
03:00 Blau-Weiß Linz -:- Kapfenberger SV - - - -
03:00 Wiener Neustadt -:- Austria Klagenfurt - - - -
03:00 Liefering -:- Juniors OÖ - - - -
03:00 Lafnitz -:- Austria Lustenau - - - -
03:00 Austria Wien II -:- Ried - - - -
03:00 Horn -:- Amstetten - - - -
03:00 Floridsdorfer AC -:- Wacker Innsbruck II - - - -
Vineri 19.04.2019
1
x
2
Final Blau-Weiß Linz 0 - 2 Kapfenberger SV (0 - 0) 2.00 3.40 3.15
Final Liefering 5 - 1 Juniors OÖ (2 - 1) - - -
Final Lafnitz 2 - 3 Austria Lustenau (1 - 0) 2.88 3.05 2.30
Final Horn 2 - 0 Amstetten (1 - 0) 3.15 3.15 2.10
Final Floridsdorfer AC 2 - 2 Wacker Innsbruck II (1 - 1) - - -
Final Austria Wien II 3 - 3 Ried (1 - 1) 7.00 4.90 1.30
Sâmbãtã 20.04.2019
1
x
2
15:30 Wiener Neustadt -:- Austria Klagenfurt - 2.05 3.20 3.20
Duminicã 21.04.2019
1
x
2
11:30 Wattens -:- Vorwärts Steyr - 1.22 5.10 9.50
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Ried 23 13 7 3 43 16 +27 46
? E V V V V
2 Wattens 22 12 8 2 42 18 +24 44
? E V E V E
3 Austria Lustenau 23 10 7 6 38 26 +12 37
? V V V E Î
4 Wacker Innsbruck II 23 9 9 5 29 23 +6 36
? E V V V E
5 Blau-Weiß Linz 23 11 2 10 36 32 +4 35
? Î Î V E Î
6 Kapfenberger SV 23 10 5 8 34 34 +0 35
? V V Î E Î
7 Wiener Neustadt 22 9 6 7 25 25 +0 33
? E Î Î Î Î
8 Juniors OÖ 23 10 2 11 36 42 -6 32
? Î V V Î V
9 Liefering 23 9 3 11 40 36 +4 30
? V E V Î V
10 Floridsdorfer AC 23 7 7 9 24 34 -10 28
? E Î Î E Î
11 Austria Klagenfurt 22 5 11 6 31 27 +4 26
? V E V E Î
12 Amstetten 23 7 5 11 30 33 -3 26
? Î V V Î V
13 Lafnitz 23 6 8 9 27 30 -3 26
? Î Î Î V Î
14 Austria Wien II 23 6 6 11 31 49 -18 24
? E Î E Î V
15 Horn 23 5 6 12 27 44 -17 21
? V E Î E E
16 Vorwärts Steyr 22 4 6 12 23 47 -24 18
? Î Î E E Î
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Amstetten 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V V Î V
2 Austria Klagenfurt 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V E V E Î
3 Austria Lustenau 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V V E Î
4 Austria Wien II 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E Î E Î V
5 Blau-Weiß Linz 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î V E Î
6 Floridsdorfer AC 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E Î Î E Î
7 Horn 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V E Î E E
8 Juniors OÖ 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V V Î V
9 Kapfenberger SV 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V Î E Î
10 Lafnitz 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î Î V Î
11 Liefering 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V E V Î V
12 Ried 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V V V V
13 Vorwärts Steyr 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î E E Î
14 Wacker Innsbruck II 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V V V E
15 Wattens 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V E V E
16 Wiener Neustadt 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E Î Î Î Î
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Ried 23 13 7 3 43 16 11 7 2 2 18 7 12 6 5 1 25 9 +27 46
2 Wattens 22 12 8 2 42 18 11 8 2 1 27 9 11 4 6 1 15 9 +24 44
3 Austria Lustenau 23 10 7 6 38 26 12 6 4 2 21 13 11 4 3 4 17 13 +12 37
4 Wacker Innsbruck II 23 9 9 5 29 23 11 4 4 3 12 10 12 5 5 2 17 13 +6 36
5 Blau-WeiY Linz 23 11 2 10 36 32 12 5 2 5 16 14 11 6 0 5 20 18 +4 35
6 Kapfenberger SV 23 10 5 8 34 34 11 6 1 4 19 14 12 4 4 4 15 20 +0 35
7 Wiener Neustadt 22 9 6 7 25 25 11 5 3 3 10 10 11 4 3 4 15 15 +0 33
8 Juniors OO 23 10 2 11 36 42 11 7 1 3 23 16 12 3 1 8 13 26 -6 32
9 Liefering 23 9 3 11 40 36 11 6 1 4 26 15 12 3 2 7 14 21 +4 30
10 Floridsdorfer AC 23 7 7 9 24 34 12 2 4 6 8 14 11 5 3 3 16 20 -10 28
11 Austria Klagenfurt 22 5 11 6 31 27 11 3 6 2 18 10 11 2 5 4 13 17 +4 26
12 Amstetten 23 7 5 11 30 33 11 3 3 5 18 17 12 4 2 6 12 16 -3 26
13 Lafnitz 23 6 8 9 27 30 12 2 6 4 13 12 11 4 2 5 14 18 -3 26
14 Austria Wien II 23 6 6 11 31 49 12 4 3 5 24 28 11 2 3 6 7 21 -18 24
15 Horn 23 5 6 12 27 44 12 3 3 6 14 22 11 2 3 6 13 22 -17 21
16 Vorwarts Steyr 22 4 6 12 23 47 11 2 4 5 14 24 11 2 2 7 9 23 -24 18
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Amstetten 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Austria Klagenfurt 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Austria Lustenau 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Austria Wien II 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Blau-WeiY Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Floridsdorfer AC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Horn 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Juniors OO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Kapfenberger SV 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Lafnitz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Liefering 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Ried 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Vorwarts Steyr 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Wacker Innsbruck II 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Wattens 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Wiener Neustadt 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
Comparați doua echipe
Promovează
Retrogradează
Partide jucate 182
Victorii gazde 40.1%
Victorii oaspeți 33%
Egaluri 26.9%
Total goluri 516
Goluri / meci 2.84
Goluri / meci echipa gazdă 1.54
Goluri / meci echipa oaspete 1.29
Cartonase galbene 764
Cartonase galbene / partidă 4.2
Cartonase roșii 29
Cartonase roșii / partidă 0.2
Peste 0.5 goluri 91.2%
Peste 1.5 goluri 80.2%
Peste 2.5 goluri 53.3%
Peste 3.5 goluri 30.8%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 69.8%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 36.3%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 13.2%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 3.8%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 78.6%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 52.7%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 21.4%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 4.9%
Goluri în repriza 1 225
Goluri în repriza 2 291
Goluri în repriza 1 (gazde) 128
Goluri în repriza 2 (gazde) 153
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 97
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 138
Echipa gazdă învinge la 0 39 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 28 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 7 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 13 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 28 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 39 meciuri
Echipa gazdă a înscris 138 meciuri
Echipa oaspete a înscris 127 meciuri
Nu s-au marcat goluri 16 meciuri
Penalty-uri înscrise 44
Penalty-uri ratate 15
Penalty-uri / partidă 0.3
Loc Echipă GPM GI
1 Wattens 1.91 42
2 Ried 1.87 43
3 Liefering 1.74 40
4 Austria Lustenau 1.65 38
5 Blau-Weiß Linz 1.57 36
6 Juniors OÖ 1.57 36
7 Kapfenberger SV 1.48 34
8 Austria Klagenfurt 1.41 31
9 Austria Wien II 1.35 31
10 Amstetten 1.3 30
11 Wacker Innsbruck II 1.26 29
12 Horn 1.17 27
13 Lafnitz 1.17 27
14 Wiener Neustadt 1.14 25
15 Vorwärts Steyr 1.05 23
16 Floridsdorfer AC 1.04 24
Loc Echipă GPM GP
1 Ried 0.7 16
2 Wattens 0.82 18
3 Wacker Innsbruck II 1 23
4 Austria Lustenau 1.13 26
5 Wiener Neustadt 1.14 25
6 Austria Klagenfurt 1.23 27
7 Lafnitz 1.3 30
8 Blau-Weiß Linz 1.39 32
9 Amstetten 1.43 33
10 Floridsdorfer AC 1.48 34
11 Kapfenberger SV 1.48 34
12 Liefering 1.57 36
13 Juniors OÖ 1.83 42
14 Horn 1.91 44
15 Austria Wien II 2.13 49
16 Vorwärts Steyr 2.14 47
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Liefering 1.74 23 19 4 11 9 2 12 10 2
2 Juniors OÖ 1.57 23 18 5 11 10 1 12 8 4
3 Austria Wien II 1.35 23 16 7 12 9 3 11 7 4
4 Horn 1.17 23 15 8 12 8 4 11 7 4
5 Kapfenberger SV 1.48 23 14 9 11 7 4 12 7 5
6 Vorwärts Steyr 1.05 22 13 9 11 6 5 11 7 4
7 Ried 1.87 23 12 11 11 6 5 12 6 6
8 Austria Klagenfurt 1.41 22 11 11 11 5 6 11 6 5
9 Austria Lustenau 1.65 23 10 13 12 5 7 11 5 6
10 Amstetten 1.3 23 10 13 11 6 5 12 4 8
11 Wacker Innsbruck II 1.26 23 10 13 11 5 6 12 5 7
12 Floridsdorfer AC 1.04 23 10 13 12 3 9 11 7 4
13 Wattens 1.91 22 9 13 11 6 5 11 3 8
14 Blau-Weiß Linz 1.57 23 9 14 12 4 8 11 5 6
15 Lafnitz 1.17 23 9 14 12 3 9 11 6 5
16 Wiener Neustadt 1.14 22 9 13 11 5 6 11 4 7
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Ried 6 - 1 6 - 3 5 - 2 7 - 4 10 - 4 9 - 2 43 - 16
2 Wattens 1 - 2 7 - 3 12 - 7 6 - 2 6 - 3 10 - 1 42 - 18
3 Liefering 3 - 5 5 - 6 7 - 5 8 - 6 10 - 5 7 - 9 40 - 36
4 Austria Lustenau 4 - 6 3 - 0 8 - 6 7 - 5 8 - 4 8 - 5 38 - 26
5 Blau-Weiß Linz 5 - 2 7 - 6 6 - 3 2 - 12 10 - 7 5 - 2 36 - 32
6 Juniors OÖ 2 - 4 8 - 7 7 - 7 9 - 6 6 - 8 4 - 10 36 - 42
7 Kapfenberger SV 4 - 3 3 - 5 5 - 4 4 - 5 4 - 8 14 - 9 34 - 34
8 Austria Klagenfurt 4 - 1 5 - 4 7 - 6 4 - 5 5 - 5 6 - 6 31 - 27
9 Austria Wien II 6 - 3 4 - 8 3 - 10 9 - 6 5 - 12 4 - 10 31 - 49
10 Amstetten 5 - 4 5 - 4 8 - 5 5 - 5 4 - 6 3 - 8 30 - 33
11 Wacker Innsbruck II 4 - 4 6 - 3 3 - 4 6 - 3 5 - 5 5 - 4 29 - 23
12 Lafnitz 3 - 2 2 - 3 6 - 6 5 - 5 4 - 7 7 - 7 27 - 30
13 Horn 5 - 8 2 - 3 4 - 9 1 - 6 5 - 6 10 - 12 27 - 44
14 Wiener Neustadt 3 - 2 1 - 1 7 - 6 3 - 4 3 - 5 8 - 7 25 - 25
15 Floridsdorfer AC 1 - 3 3 - 7 4 - 7 3 - 4 7 - 5 6 - 8 24 - 34
16 Vorwärts Steyr 1 - 7 2 - 6 7 - 12 6 - 7 2 - 4 5 - 11 23 - 47
Jucător

An:

Echipa: