Sound

Ofb Cup Austria - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
20 Iul
22 Iul
Vineri 20.07.2018
1
x
2
Final Leobendorf 2 - 0 Neuberg (0 - 0) 1.04 11.00 19.50
Final Austria Klagenfurt 1 - 0 Völkermarkt (0 - 0) 4.80 2.40 2.10
Final SVG Reichenau 3 - 5 Kapfenberger SV (1 - 3) 7.00 3.30 1.53
Final Maria Saal 0 - 6 St. Pölten (0 - 1) 19.25 11.50 1.04
Prelungiri Grödig 1 - 3 Hartberg (0 - 1) 5.65 5.05 1.39
Final WSC 0 - 3 LASK (0 - 2) 24.24 7.49 1.08
Final Deutschlandsberger SC 4 - 2 Amstetten (3 - 0) 3.45 3.70 1.80
Final Neusiedl 1 - 0 Admira (0 - 0) 8.00 6.50 1.18
Final Schwaz 2 - 0 Dornbirn (2 - 0) 1.80 3.45 4.00
Final Ebreichsdorf 1 - 2 Vorwärts Steyr (0 - 1) 2.15 3.60 2.80
Final Allerheiligen 1 - 3 Mattersburg (1 - 2) 9.00 6.50 1.16
Final Usv Mettersdorf 0 - 1 Horn (0 - 0) 11.50 8.25 1.12
Final Karabakh Vienna 0 - 2 Wiener Neustadt (0 - 1) - - -
Final Kufstein 0 - 5 Rapid Wien (0 - 3) 18.75 9.50 1.06
Sâmbãtã 21.07.2018
1
x
2
Final Dornbirn 0 - 6 Ried (0 - 2) - - -
Final Union Vöcklamarkt 4 - 0 Alberschwende (3 - 0) 1.06 10.25 16.50
Final Anif 0 - 3 Wattens (0 - 2) 2.90 3.80 2.05
Final Siegendorf 0 - 2 Sturm Graz (0 - 1) 33.25 16.50 1.01
Prelungiri Kitzbühel 2 - 4 Lafnitz (0 - 1) 3.00 3.90 1.95
Final Hohenems 2 - 5 Floridsdorfer AC (1 - 4) 3.40 4.55 1.71
Final Team Wiener Linien 2 - 3 Wacker Innsbruck (2 - 2) - - -
Final Warth 0 - 4 Austria Lustenau (0 - 1) 10.53 6.41 1.21
Pen. Stadl-Paura 2 - 1 (1 - 1) Blau-Weiß Linz (0 - 0) 3.95 4.40 1.61
Amanat Stadlau - Gleisdorf 09 - 3.25 3.55 1.89
Final Gurten 1 - 2 Wolfsberger AC (0 - 1) 13.50 7.75 1.12
Final Traiskirchen 0 - 2 KAC (0 - 0) 3.35 3.80 1.87
Final Grazer AK 6 - 0 SC M. (3 - 0) - - -
Final Lendorf 0 - 2 Bruck/Leitha (0 - 2) 3.60 3.95 1.77
Final Pinzgau Saalfelden 4 - 0 Strasswalchen (2 - 0) - - -
Duminicã 22.07.2018
1
x
2
Final Austria XIII 0 - 4 Austria Wien (0 - 1) - - -
Final Parndorf 0 - 3 Rheindorf Altach (0 - 2) 6.75 5.60 1.25
Final Oedt 0 - 6 Salzburg (0 - 2) 61.55 15.72 1.01
Statistici Ofb Cup - 1st Round ( 31 meciuri jucate din 31 )
Partide jucate 31
Victorii gazde 25.8%
Victorii oaspeți 64.5%
Egaluri 9.7%
Total goluri 113
Goluri / meci 3.65
Goluri / meci echipa gazdă 1.23
Goluri / meci echipa oaspete 2.42
Cartonase galbene 94
Cartonase galbene / partidă 3
Cartonase roșii 4
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 90.3%
Peste 2.5 goluri 64.5%
Peste 3.5 goluri 48.4%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 80.6%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 51.6%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 25.8%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 9.7%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 93.5%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 54.8%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 29%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 12.9%
Goluri în repriza 1 53
Goluri în repriza 2 60
Goluri în repriza 1 (gazde) 18
Goluri în repriza 2 (gazde) 20
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 35
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 40
Echipa gazdă învinge la 0 7 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 14 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 14 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 7 meciuri
Echipa gazdă a înscris 17 meciuri
Echipa oaspete a înscris 24 meciuri
Nu s-au marcat goluri -
Penalty-uri înscrise 7
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.2
Top echipe Ofb Cup - 1st Round
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Grazer AK 6 1 1 0 1 1 0 0 0
2 Ried 6 1 1 0 0 0 1 1 0
3 Salzburg 6 1 1 0 0 0 1 1 0
4 St. Pölten 6 1 1 0 0 0 1 1 0
5 Floridsdorfer AC 5 1 1 0 0 0 1 1 0
6 Kapfenberger SV 5 1 1 0 0 0 1 1 0
7 Rapid Wien 5 1 1 0 0 0 1 1 0
8 Austria Lustenau 4 1 1 0 0 0 1 1 0
9 Austria Wien 4 1 1 0 0 0 1 1 0
10 Deutschlandsberger SC 4 1 1 0 1 1 0 0 0
11 Pinzgau Saalfelden 4 1 1 0 1 1 0 0 0
12 Union Vöcklamarkt 4 1 1 0 1 1 0 0 0
13 LASK 3 1 1 0 0 0 1 1 0
14 Mattersburg 3 1 1 0 0 0 1 1 0
15 SVG Reichenau 3 1 1 0 1 1 0 0 0
16 Rheindorf Altach 3 1 1 0 0 0 1 1 0
17 Wacker Innsbruck 3 1 1 0 0 0 1 1 0
18 Wattens 3 1 1 0 0 0 1 1 0
19 Amstetten 2 1 1 0 0 0 1 1 0
20 Hohenems 2 1 1 0 1 1 0 0 0
21 Kitzbühel 2 1 1 0 1 1 0 0 0
22 Vorwärts Steyr 2 1 1 0 0 0 1 1 0
23 Team Wiener Linien 2 1 1 0 1 1 0 0 0
24 Lafnitz 2 1 1 0 0 0 1 1 0
25 Wolfsberger AC 2 1 1 0 0 0 1 1 0
26 Allerheiligen 1 1 1 0 1 1 0 0 0
27 Gurten 1 1 1 0 1 1 0 0 0
28 Ebreichsdorf 1 1 1 0 1 1 0 0 0
29 Anif 0 1 1 0 1 1 0 0 0
30 Kufstein 0 1 1 0 1 1 0 0 0
31 Maria Saal 0 1 1 0 1 1 0 0 0
32 Parndorf 0 1 1 0 1 1 0 0 0
33 WSC 0 1 1 0 1 1 0 0 0
34 Austria XIII 0 1 1 0 1 1 0 0 0
35 Alberschwende 0 1 1 0 0 0 1 1 0
36 Warth 0 1 1 0 1 1 0 0 0
37 Strasswalchen 0 1 1 0 0 0 1 1 0
38 Oedt 0 1 1 0 1 1 0 0 0
39 SC M. 0 1 1 0 0 0 1 1 0
40 Dornbirn 0 2 1 1 1 1 0 1 0 1
41 KAC 2 1 0 1 0 0 1 0 1
42 Leobendorf 2 1 0 1 1 0 1 0 0
43 Schwaz 2 1 0 1 1 0 1 0 0
44 Sturm Graz 2 1 0 1 0 0 1 0 1
45 Wiener Neustadt 2 1 0 1 0 0 1 0 1
46 Bruck/Leitha 2 1 0 1 0 0 1 0 1
47 Blau-Weiß Linz 1 1 0 1 0 0 1 0 1
48 Grödig 1 1 0 1 1 0 1 0 0
49 Hartberg 1 1 0 1 0 0 1 0 1
50 Horn 1 1 0 1 0 0 1 0 1
51 Neusiedl 1 1 0 1 1 0 1 0 0
52 Austria Klagenfurt 1 1 0 1 1 0 1 0 0
53 Stadl-Paura 1 1 0 1 1 0 1 0 0
54 Admira 0 1 0 1 0 0 1 0 1
55 Lendorf 0 1 0 1 1 0 1 0 0
56 Neuberg 0 1 0 1 0 0 1 0 1
57 Völkermarkt 0 1 0 1 0 0 1 0 1
58 Traiskirchen 0 1 0 1 1 0 1 0 0
59 Usv Mettersdorf 0 1 0 1 1 0 1 0 0
60 Karabakh Vienna 0 1 0 1 1 0 1 0 0
61 Siegendorf 0 1 0 1 1 0 1 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Grazer AK 1 - 0 2 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 0 1 - 0 6 - 0
2 Ried 0 - 0 2 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 3 - 0 6 - 0
3 Salzburg 1 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 3 - 0 1 - 0 6 - 0
4 St. Pölten 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 2 - 0 3 - 0 6 - 0
5 Rapid Wien 1 - 0 1 - 0 1 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 0 5 - 0
6 Floridsdorfer AC 1 - 0 1 - 1 2 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 0 5 - 2
7 Kapfenberger SV 1 - 0 2 - 0 0 - 1 0 - 1 1 - 0 1 - 1 5 - 3
8 Austria Lustenau 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 2 - 0 1 - 0 4 - 0
9 Austria Wien 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 2 - 0 4 - 0
10 Pinzgau Saalfelden 1 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 0 4 - 0
11 Union Vöcklamarkt 1 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 4 - 0
12 Deutschlandsberger SC 1 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 1 4 - 2
13 LASK 1 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 3 - 0
14 Rheindorf Altach 1 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 3 - 0
15 Wattens 0 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 3 - 0
16 Mattersburg 1 - 0 0 - 1 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 3 - 1
17 Wacker Innsbruck 0 - 0 1 - 1 1 - 1 1 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 2
18 SVG Reichenau 0 - 1 0 - 2 1 - 0 1 - 0 0 - 1 1 - 1 3 - 5
19 KAC 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 0 2 - 0
20 Leobendorf 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 0 2 - 0
21 Schwaz 2 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 0
22 Sturm Graz 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 0
23 Wiener Neustadt 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 2 - 0
24 Bruck/Leitha 0 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 0
25 Vorwärts Steyr 0 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 0 2 - 1
26 Wolfsberger AC 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 0 2 - 1
27 Kitzbühel 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 1 2 - 2
28 Lafnitz 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2 2 - 2
29 Team Wiener Linien 0 - 0 1 - 1 1 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 0 2 - 3
30 Amstetten 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 0 1 - 0 1 - 1 2 - 4
31 Hohenems 0 - 1 1 - 1 0 - 2 1 - 1 0 - 0 0 - 0 2 - 5
32 Horn 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
33 Neusiedl 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 0
34 Austria Klagenfurt 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 0
35 Blau-Weiß Linz 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 1 1 - 1
36 Grödig 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 1
37 Hartberg 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 1
38 Stadl-Paura 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 0 1 - 1
39 Gurten 0 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 0 1 - 2
40 Ebreichsdorf 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 1 - 0 0 - 0 1 - 2
41 Allerheiligen 0 - 1 1 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 3
42 Admira 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1
43 Völkermarkt 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1
44 Usv Mettersdorf 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 1
45 Lendorf 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
46 Neuberg 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 2
47 Traiskirchen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 2
48 Karabakh Vienna 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 2
49 Siegendorf 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 2
50 Anif 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 3
51 Parndorf 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 3
52 WSC 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 3
53 Austria XIII 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 4
54 Alberschwende 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 4
55 Warth 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 2 0 - 1 0 - 4
56 Strasswalchen 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 4
57 Kufstein 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 5
58 Maria Saal 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 2 0 - 3 0 - 6
59 Oedt 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 3 0 - 1 0 - 6
60 SC M. 0 - 1 0 - 2 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 6
61 Dornbirn 0 - 2 0 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 3 0 - 8