Sound

Regionalliga Austria - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
03 Aug
09 Iun
Vineri 19.10.2018
1
x
2
Final Neusiedl 2 - 0 Traiskirchen (2 - 0) - - -
Final Bruck/Leitha 0 - 2 Leobendorf (0 - 0) - - -
Final St. Pölten II 2 - 1 Admira II (1 - 0) - - -
Final Ebreichsdorf 2 - 2 Parndorf (0 - 1) - - -
Final Schwechat 0 - 0 Stadlau (0 - 0) - - -
Final Mannsdorf-Großenzersdorf 1 - 1 Wiener SK (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 20.10.2018
1
x
2
19:00 Team Wiener Linien -:- Mattersburg II - - - -
Duminicã 21.10.2018
1
x
2
17:00 Rapid Wien II -:- Mauerwerk Sport Admira - - - -
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Ebreichsdorf 12 9 1 2 37 10 +27 28
? E V V V V
2 Leobendorf 12 7 3 2 26 11 +15 24
? V E E V V
3 Mauerwerk 11 8 0 3 22 9 +13 24
? V Î V Î V
4 Bruck/Leitha 12 6 2 4 16 16 +0 20
? Î V E Î Î
5 Wiener SC 12 6 2 4 20 23 -3 20
? E Î V Î V
6 Rapid Wien II 10 6 1 3 19 8 +11 19
? E Î V V Î
7 St. Pölten II 12 5 4 3 19 16 +3 19
? V E V Î Î
8 Mattersburg II 10 5 2 3 18 16 +2 17
? V V V V E
9 Traiskirchen 12 5 2 5 21 20 +1 17
? Î Î V V V
10 Mannsdorf-Großenzersdorf 11 5 2 4 16 17 -1 17
? E V V Î Î
11 Neusiedl 12 4 4 4 23 22 +1 16
? V Î E Î Î
12 Team Wiener Linien 10 3 4 3 15 17 -2 13
? E Î V E Î
13 Parndorf 12 3 3 6 13 19 -6 12
? E V V E V
14 Admira II 12 1 2 9 12 27 -15 5
? Î Î Î Î V
15 Stadlau 12 0 4 8 12 33 -21 4
? E Î Î E Î
16 Schwechat 12 0 2 10 7 32 -25 2
? E Î Î Î Î
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Ebreichsdorf 1 1 0 0 3 0 +3 3
? E V V V V
2 Mauerwerk 1 1 0 0 2 1 +1 3
? V Î V Î V
3 Wiener SC 1 1 0 0 2 1 +1 3
? E Î V Î V
4 Neusiedl 1 0 1 0 2 2 +0 1
? V Î E Î Î
5 Stadlau 1 0 1 0 2 2 +0 1
? E Î Î E Î
6 Leobendorf 1 0 1 0 1 1 +0 1
? V E E V V
7 Mattersburg II 1 0 1 0 1 1 +0 1
? V V V V E
8 Schwechat 1 0 1 0 0 0 +0 1
? E Î Î Î Î
9 St. Pölten II 1 0 1 0 0 0 +0 1
? V E V Î Î
10 Admira II 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î Î Î V
11 Parndorf 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V V E V
12 Rapid Wien II 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E Î V V Î
13 Team Wiener Linien 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E Î V E Î
14 Bruck/Leitha 1 0 0 1 1 2 -1 0
? Î V E Î Î
15 Traiskirchen 1 0 0 1 1 2 -1 0
? Î Î V V V
16 Mannsdorf-Großenzersdorf 1 0 0 1 0 3 -3 0
? E V V Î Î
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Ebreichsdorf 12 9 1 2 37 10 6 4 1 1 20 6 6 5 0 1 17 4 +27 28
2 Leobendorf 12 7 3 2 26 11 6 4 2 0 16 6 6 3 1 2 10 5 +15 24
3 Mauerwerk 11 8 0 3 22 9 4 4 0 0 9 1 7 4 0 3 13 8 +13 24
4 Bruck/Leitha 12 6 2 4 16 16 7 3 1 3 9 11 5 3 1 1 7 5 +0 20
5 Wiener SC 12 6 2 4 20 23 5 2 1 2 7 9 7 4 1 2 13 14 -3 20
6 Rapid Wien II 10 6 1 3 19 8 6 4 1 1 11 5 4 2 0 2 8 3 +11 19
7 St. Polten II 12 5 4 3 19 16 6 5 0 1 12 7 6 0 4 2 7 9 +3 19
8 Mattersburg II 10 5 2 3 18 16 5 4 0 1 12 4 5 1 2 2 6 12 +2 17
9 Traiskirchen 12 5 2 5 21 20 6 2 1 3 8 8 6 3 1 2 13 12 +1 17
10 Mannsdorf-GroYenzersdorf 11 5 2 4 16 17 6 3 1 2 8 8 5 2 1 2 8 9 -1 17
11 Neusiedl 12 4 4 4 23 22 7 2 3 2 16 12 5 2 1 2 7 10 +1 16
12 Team Wiener Linien 10 3 4 3 15 17 6 2 2 2 12 12 4 1 2 1 3 5 -2 13
13 Parndorf 12 3 3 6 13 19 5 2 1 2 4 5 7 1 2 4 9 14 -6 12
14 Admira II 12 1 2 9 12 27 5 1 1 3 8 11 7 0 1 6 4 16 -15 5
15 Stadlau 12 0 4 8 12 33 4 0 2 2 5 9 8 0 2 6 7 24 -21 4
16 Schwechat 12 0 2 10 7 32 8 0 2 6 5 20 4 0 0 4 2 12 -25 2
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Ebreichsdorf 1 1 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 +3 3
2 Mauerwerk 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 +1 3
3 Wiener SC 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 +1 3
4 Neusiedl 1 0 1 0 2 2 1 0 1 0 2 2 0 0 0 0 0 0 +0 1
5 Stadlau 1 0 1 0 2 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 +0 1
6 Leobendorf 1 0 1 0 1 1 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 +0 1
7 Mattersburg II 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 +0 1
8 Schwechat 1 0 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 1
9 St. Polten II 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 +0 1
10 Admira II 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Parndorf 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Rapid Wien II 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Team Wiener Linien 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Bruck/Leitha 1 0 0 1 1 2 1 0 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 -1 0
15 Traiskirchen 1 0 0 1 1 2 1 0 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 -1 0
16 Mannsdorf-GroYenzersdorf 1 0 0 1 0 3 1 0 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0 -3 0
Comparați doua echipe
Promovează
Posibilă Retrogradare
Retrogradează
Statistici Regionalliga: Ost ( 92 meciuri jucate din 241 )
Partide jucate 92
Victorii gazde 25%
Victorii oaspeți 47.8%
Egaluri 27.2%
Total goluri 299
Goluri / meci 3.25
Goluri / meci echipa gazdă 1.03
Goluri / meci echipa oaspete 1.52
Cartonase galbene 22
Cartonase galbene / partidă 0.2
Cartonase roșii 19
Cartonase roșii / partidă 0.2
Peste 0.5 goluri 94.6%
Peste 1.5 goluri 87%
Peste 2.5 goluri 65.2%
Peste 3.5 goluri 39.1%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 44.6%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 23.9%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 6.5%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 1.1%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 48.9%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 41.3%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 17.4%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 5.4%
Goluri în repriza 1 70
Goluri în repriza 2 105
Goluri în repriza 1 (gazde) 41
Goluri în repriza 2 (gazde) 93
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 29
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 79
Echipa gazdă învinge la 0 13 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 31 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă 16 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 31 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 13 meciuri
Echipa gazdă a înscris 46 meciuri
Echipa oaspete a înscris 64 meciuri
Nu s-au marcat goluri 15 meciuri
Penalty-uri înscrise 9
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Top echipe Regionalliga: Ost
Loc Echipă GPM GI
1 Ebreichsdorf 2.42 29
2 Mauerwerk 1.91 21
3 Neusiedl 1.75 21
4 Leobendorf 1.58 19
5 Traiskirchen 1.5 18
6 Mattersburg II 1.5 15
7 Wiener SC 1.36 15
8 Rapid Wien II 1.3 13
9 Mannsdorf-Großenzersdorf 1.27 14
10 St. Pölten II 1.17 14
11 Team Wiener Linien 1.1 11
12 Wiener SK 1 1
13 Parndorf 0.92 11
14 Bruck/Leitha 0.92 11
15 Stadlau 0.83 10
16 Admira II 0.67 8
17 Schwechat 0.33 4
Loc Echipă GPM GP
1 Mauerwerk 0.45 5
2 Leobendorf 0.58 7
3 Rapid Wien II 0.6 6
4 Ebreichsdorf 0.75 9
5 Wiener SK 1 1
6 Wiener SC 1 11
7 Parndorf 1.08 13
8 Mannsdorf-Großenzersdorf 1.18 13
9 Mattersburg II 1.3 13
10 Traiskirchen 1.33 16
11 Bruck/Leitha 1.33 16
12 Team Wiener Linien 1.4 14
13 St. Pölten II 1.42 17
14 Stadlau 1.58 19
15 Neusiedl 1.75 21
16 Admira II 1.83 22
17 Schwechat 2.67 32
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Ebreichsdorf 2.42 12 11 1 6 5 1 6 6 0
2 Neusiedl 1.75 12 9 3 7 6 1 5 3 2
3 Wiener SC 1.36 11 9 2 5 3 2 6 6 0
4 Stadlau 0.83 12 9 3 4 2 2 8 7 1
5 Admira II 0.67 12 9 3 5 4 1 7 5 2
6 Schwechat 0.33 12 9 3 8 6 2 4 3 1
7 Mattersburg II 1.5 10 8 2 5 4 1 5 4 1
8 Traiskirchen 1.5 12 8 4 6 4 2 6 4 2
9 Mauerwerk 1.91 11 7 4 4 2 2 7 5 2
10 St. Pölten II 1.17 12 7 5 6 5 1 6 2 4
11 Team Wiener Linien 1.1 10 7 3 6 5 1 4 2 2
12 Rapid Wien II 1.3 10 6 4 6 3 3 4 3 1
13 Parndorf 0.92 12 6 6 5 2 3 7 4 3
14 Leobendorf 1.58 12 5 7 6 3 3 6 2 4
15 Mannsdorf-Großenzersdorf 1.27 11 5 6 6 3 3 5 2 3
16 Bruck/Leitha 0.92 12 5 7 7 3 4 5 2 3
17 Wiener SK 1 1 0 1 0 0 0 1 0 1
18 Mauerwerk Sport Admira 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Ebreichsdorf 4 - 1 6 - 2 7 - 2 6 - 1 8 - 2 6 - 2 29 - 9
2 Mauerwerk 4 - 1 4 - 1 3 - 0 4 - 2 4 - 2 3 - 3 21 - 5
3 Neusiedl 3 - 0 4 - 2 5 - 6 4 - 6 0 - 5 7 - 3 21 - 21
4 Leobendorf 5 - 2 5 - 1 3 - 3 3 - 1 4 - 1 4 - 3 19 - 7
5 Traiskirchen 1 - 2 4 - 5 2 - 5 2 - 2 6 - 3 6 - 3 18 - 16
6 Wiener SC 2 - 3 2 - 2 7 - 3 1 - 5 2 - 2 5 - 7 15 - 11
7 Mattersburg II 5 - 1 5 - 3 1 - 1 4 - 1 5 - 4 4 - 3 15 - 13
8 Mannsdorf-Großenzersdorf 3 - 4 1 - 4 3 - 0 2 - 3 2 - 2 5 - 2 14 - 13
9 St. Pölten II 2 - 4 0 - 4 2 - 4 2 - 2 3 - 4 7 - 4 14 - 17
10 Rapid Wien II 1 - 1 5 - 1 3 - 2 3 - 1 5 - 1 2 - 2 13 - 6
11 Parndorf 1 - 6 1 - 5 3 - 1 3 - 0 3 - 5 2 - 3 11 - 13
12 Team Wiener Linien 0 - 1 5 - 1 0 - 3 3 - 4 5 - 1 2 - 7 11 - 14
13 Bruck/Leitha 5 - 1 2 - 2 3 - 2 3 - 4 3 - 3 0 - 4 11 - 16
14 Stadlau 0 - 3 4 - 4 1 - 8 3 - 4 2 - 7 3 - 7 10 - 19
15 Admira II 0 - 3 2 - 6 1 - 2 2 - 3 1 - 8 6 - 5 8 - 22
16 Schwechat 0 - 3 1 - 8 3 - 5 2 - 8 0 - 2 1 - 6 4 - 32
17 Wiener SK 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 0 1 - 1
18 Mauerwerk Sport Admira 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
Transferuri Regionalliga
Jucător

An:

Echipa: