Sound

Regionalliga Austria- Results, tables, and fixtures

Înregistrează-te
03 Aug
07 Iun
Joi 18.04.2019
1
x
2
Final Neusiedl 3 - 0 Rapid Wien II (1 - 0) - - -
Vineri 19.04.2019
1
x
2
20:00 Mattersburg II -:- St. Pölten II - 1.80 3.55 3.35
20:00 Bruck/Leitha -:- Team Wiener Linien - - - -
20:30 Wiener SK -:- Ebreichsdorf - - - -
20:30 Mauerwerk Sport Admira -:- Parndorf - - - -
20:30 Traiskirchen -:- Schwechat - 1.32 4.40 6.10
Sâmbãtã 20.04.2019
1
x
2
15:00 Stadlau -:- Admira II - - - -
17:30 Leobendorf -:- Mannsdorf-Großenzersdorf - - - -
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Ebreichsdorf 22 17 2 3 65 16 +49 53
? V V V E V
2 Mauerwerk 22 14 3 5 40 21 +19 45
? Î V E E E
3 Leobendorf 22 12 7 3 37 16 +21 43
? E V E E V
4 Mannsdorf-Großenzersdorf 22 13 3 6 40 27 +13 42
? V Î V V V
5 Rapid Wien II 23 13 2 8 47 28 +19 41
? Î V V V Î
6 Wiener SC 22 12 4 6 42 37 +5 40
? V Î E E V
7 Bruck/Leitha 22 11 2 9 36 39 -3 35
? Î V Î V V
8 Neusiedl 23 9 5 9 41 42 -1 32
? V V V V Î
9 Traiskirchen 22 8 4 10 34 38 -4 28
? Î Î E Î E
10 Mattersburg II 22 7 6 9 34 40 -6 27
? E Î V E E
11 Admira II 22 7 4 11 31 44 -13 25
? V V E V E
12 Parndorf 22 6 6 10 33 40 -7 24
? E Î E V Î
13 St. Pölten II 22 6 6 10 28 39 -11 24
? E V Î Î E
14 Team Wiener Linien 22 5 6 11 32 40 -8 21
? Î Î Î Î E
15 Stadlau 22 1 6 15 23 56 -33 9
? Î Î Î E Î
16 Schwechat 22 2 2 18 15 55 -40 8
? Î Î Î V Î
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Ebreichsdorf 1 1 0 0 3 0 +3 3
? V V V E V
2 Mauerwerk 1 1 0 0 2 1 +1 3
? Î V E E E
3 Wiener SC 1 1 0 0 2 1 +1 3
? V Î E E V
4 Neusiedl 1 0 1 0 2 2 +0 1
? V V V V Î
5 Stadlau 1 0 1 0 2 2 +0 1
? Î Î Î E Î
6 Leobendorf 1 0 1 0 1 1 +0 1
? E V E E V
7 Mattersburg II 1 0 1 0 1 1 +0 1
? E Î V E E
8 Schwechat 1 0 1 0 0 0 +0 1
? Î Î Î V Î
9 St. Pölten II 1 0 1 0 0 0 +0 1
? E V Î Î E
10 Admira II 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V E V E
11 Parndorf 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E Î E V Î
12 Rapid Wien II 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V V V Î
13 Team Wiener Linien 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î Î Î E
14 Bruck/Leitha 1 0 0 1 1 2 -1 0
? Î V Î V V
15 Traiskirchen 1 0 0 1 1 2 -1 0
? Î Î E Î E
16 Mannsdorf-Großenzersdorf 1 0 0 1 0 3 -3 0
? V Î V V V
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Ebreichsdorf 22 17 2 3 65 16 11 9 1 1 39 9 11 8 1 2 26 7 +49 53
2 Mauerwerk 22 14 3 5 40 21 10 7 2 1 18 7 12 7 1 4 22 14 +19 45
3 Leobendorf 22 12 7 3 37 16 11 7 4 0 24 9 11 5 3 3 13 7 +21 43
4 Mannsdorf-GroYenzersdorf 22 13 3 6 40 27 11 7 2 2 22 11 11 6 1 4 18 16 +13 42
5 Rapid Wien II 23 13 2 8 47 28 11 8 1 2 25 10 12 5 1 6 22 18 +19 41
6 Wiener SC 22 12 4 6 42 37 11 6 2 3 21 15 11 6 2 3 21 22 +5 40
7 Bruck/Leitha 22 11 2 9 36 39 11 5 1 5 16 17 11 6 1 4 20 22 -3 35
8 Neusiedl 23 9 5 9 41 42 12 5 3 4 27 20 11 4 2 5 14 22 -1 32
9 Traiskirchen 22 8 4 10 34 38 11 4 1 6 13 17 11 4 3 4 21 21 -4 28
10 Mattersburg II 22 7 6 9 34 40 11 5 0 6 19 18 11 2 6 3 15 22 -6 27
11 Admira II 22 7 4 11 31 44 11 3 3 5 16 23 11 4 1 6 15 21 -13 25
12 Parndorf 22 6 6 10 33 40 11 4 3 4 16 16 11 2 3 6 17 24 -7 24
13 St. Polten II 22 6 6 10 28 39 11 5 2 4 17 18 11 1 4 6 11 21 -11 24
14 Team Wiener Linien 22 5 6 11 32 40 11 4 3 4 20 19 11 1 3 7 12 21 -8 21
15 Stadlau 22 1 6 15 23 56 11 1 4 6 15 25 11 0 2 9 8 31 -33 9
16 Schwechat 22 2 2 18 15 55 12 1 2 9 9 27 10 1 0 9 6 28 -40 8
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Ebreichsdorf 1 1 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 +3 3
2 Mauerwerk 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 +1 3
3 Wiener SC 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 +1 3
4 Neusiedl 1 0 1 0 2 2 1 0 1 0 2 2 0 0 0 0 0 0 +0 1
5 Stadlau 1 0 1 0 2 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 +0 1
6 Leobendorf 1 0 1 0 1 1 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 +0 1
7 Mattersburg II 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 +0 1
8 Schwechat 1 0 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 1
9 St. Polten II 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 +0 1
10 Admira II 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Parndorf 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Rapid Wien II 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Team Wiener Linien 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Bruck/Leitha 1 0 0 1 1 2 1 0 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 -1 0
15 Traiskirchen 1 0 0 1 1 2 1 0 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 -1 0
16 Mannsdorf-GroYenzersdorf 1 0 0 1 0 3 1 0 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0 -3 0
Comparați doua echipe
Promovează
Posibilă Retrogradare
Retrogradează
Partide jucate 177
Victorii gazde 24.9%
Victorii oaspeți 49.2%
Egaluri 25.9%
Total goluri 581
Goluri / meci 3.28
Goluri / meci echipa gazdă 1.07
Goluri / meci echipa oaspete 1.51
Cartonase galbene 37
Cartonase galbene / partidă 0.2
Cartonase roșii 39
Cartonase roșii / partidă 0.2
Peste 0.5 goluri 94.9%
Peste 1.5 goluri 85.9%
Peste 2.5 goluri 67.2%
Peste 3.5 goluri 41.2%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 44.1%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 23.7%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 8.5%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 2.3%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 50.3%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 37.9%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 19.2%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 5.6%
Goluri în repriza 1 141
Goluri în repriza 2 203
Goluri în repriza 1 (gazde) 79
Goluri în repriza 2 (gazde) 208
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 62
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 146
Echipa gazdă învinge la 0 20 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 61 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 4 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 33 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 61 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 20 meciuri
Echipa gazdă a înscris 87 meciuri
Echipa oaspete a înscris 128 meciuri
Nu s-au marcat goluri 29 meciuri
Penalty-uri înscrise 24
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Loc Echipă GPM GI
1 Wiener SK 4 4
2 Ebreichsdorf 2.05 45
3 Rapid Wien II 1.65 38
4 Mauerwerk 1.62 34
5 Neusiedl 1.52 35
6 Parndorf 1.41 31
7 Mannsdorf-Großenzersdorf 1.41 31
8 Bruck/Leitha 1.41 31
9 Mattersburg II 1.32 29
10 Wiener SC 1.29 27
11 Traiskirchen 1.27 28
12 Leobendorf 1.23 27
13 Team Wiener Linien 1.18 26
14 Admira II 1 22
15 Mauerwerk Sport Admira 1 1
16 St. Pölten II 0.95 21
17 Stadlau 0.82 18
18 Schwechat 0.36 8
Loc Echipă GPM GP
1 Leobendorf 0.45 10
2 Mauerwerk 0.67 14
3 Ebreichsdorf 0.68 15
4 Mannsdorf-Großenzersdorf 0.82 18
5 Rapid Wien II 0.96 22
6 Wiener SK 1 1
7 Wiener SC 1.05 22
8 Parndorf 1.32 29
9 Team Wiener Linien 1.32 29
10 Bruck/Leitha 1.36 30
11 Traiskirchen 1.41 31
12 St. Pölten II 1.5 33
13 Mattersburg II 1.55 34
14 Admira II 1.59 35
15 Neusiedl 1.65 38
16 Stadlau 1.86 41
17 Mauerwerk Sport Admira 2 2
18 Schwechat 2.36 52
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Ebreichsdorf 2.05 22 19 3 11 10 1 11 9 2
2 Rapid Wien II 1.65 23 17 6 11 7 4 12 10 2
3 Neusiedl 1.52 23 17 6 12 11 1 11 6 5
4 Admira II 1 22 17 5 11 8 3 11 9 2
5 Mattersburg II 1.32 22 16 6 11 8 3 11 8 3
6 Stadlau 0.82 22 16 6 11 8 3 11 8 3
7 Parndorf 1.41 22 15 7 11 7 4 11 8 3
8 Wiener SC 1.29 21 15 6 10 6 4 11 9 2
9 Traiskirchen 1.27 22 15 7 11 8 3 11 7 4
10 Schwechat 0.36 22 15 7 12 8 4 10 7 3
11 Team Wiener Linien 1.18 22 14 8 11 7 4 11 7 4
12 St. Pölten II 0.95 22 14 8 11 8 3 11 6 5
13 Mauerwerk 1.62 21 13 8 10 5 5 11 8 3
14 Bruck/Leitha 1.41 22 13 9 11 6 5 11 7 4
15 Mannsdorf-Großenzersdorf 1.41 22 12 10 11 6 5 11 6 5
16 Leobendorf 1.23 22 8 14 11 5 6 11 3 8
17 Wiener SK 4 1 1 0 1 1 0 0 0
18 Mauerwerk Sport Admira 1 1 1 0 0 0 0 1 1 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Ebreichsdorf 8 - 1 10 - 2 15 - 1 9 - 1 15 - 4 9 - 6 45 - 15
2 Rapid Wien II 3 - 2 14 - 3 6 - 9 6 - 6 11 - 5 7 - 3 38 - 22
3 Neusiedl 4 - 1 6 - 2 8 - 8 8 - 8 4 - 12 11 - 11 35 - 38
4 Mauerwerk 5 - 3 7 - 1 7 - 0 7 - 6 5 - 3 7 - 4 34 - 14
5 Mannsdorf-Großenzersdorf 6 - 5 3 - 5 8 - 1 8 - 4 5 - 5 9 - 5 31 - 18
6 Parndorf 3 - 7 2 - 11 7 - 5 4 - 2 9 - 9 7 - 8 31 - 29
7 Bruck/Leitha 5 - 7 5 - 7 9 - 4 8 - 7 5 - 5 4 - 9 31 - 30
8 Mattersburg II 7 - 5 7 - 4 3 - 8 9 - 4 6 - 7 8 - 9 29 - 34
9 Traiskirchen 7 - 6 4 - 7 4 - 7 2 - 6 8 - 3 9 - 9 28 - 31
10 Leobendorf 5 - 3 7 - 1 5 - 4 5 - 1 4 - 2 9 - 5 27 - 10
11 Wiener SC 5 - 4 2 - 4 8 - 6 3 - 8 7 - 3 11 - 10 27 - 22
12 Team Wiener Linien 3 - 4 7 - 3 2 - 10 5 - 9 7 - 5 8 - 8 26 - 29
13 Admira II 4 - 5 4 - 10 3 - 5 6 - 7 3 - 8 11 - 9 22 - 35
14 St. Pölten II 6 - 7 1 - 8 2 - 9 3 - 5 5 - 10 8 - 6 21 - 33
15 Stadlau 1 - 4 4 - 8 3 - 11 6 - 10 3 - 11 7 - 12 18 - 41
16 Schwechat 0 - 7 4 - 10 5 - 7 4 - 11 0 - 7 2 - 13 8 - 52
17 Wiener SK 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 2 - 0 1 - 1 4 - 1
18 Mauerwerk Sport Admira 0 - 1 0 - 1 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
Jucător

An:

Echipa: