Sound

Cupa Belarus- Results, top scorers

Înregistrează-te
Miercuri 05.07.2017
1
x
2
Final SDJuShOR-8 0 - 7 Neman Grodno (0 - 2) - - -
Final Volna 0 - 1 Minsk (0 - 1) - - -
Joi 06.07.2017
1
x
2
Pen. Orsha 2 - 1 (1 - 1) Slavia (0 - 0) - - -
Vineri 07.07.2017
1
x
2
Final Smorgon 1 - 4 Dinamo Brest (0 - 3) - - -
Final Neman-Agro 1 - 5 BATE (1 - 2) - - -
Sâmbãtã 08.07.2017
1
x
2
Final Baranovichi 0 - 1 Naftan (0 - 1) - - -
Final Smolevichy-STI 0 - 2 Torpedo BelAZ (0 - 1) - - -
Final Gomelzheldortrans 0 - 1 Vitebsk (0 - 0) - - -
Pen. Tarpeda 0 - 1 (0 - 0) Gomel (0 - 0) - - -
Prelungiri UAS Zhitkovichi 0 - 3 Slutsk (0 - 0) - - -
Final Molodechno-DYuSSh 4 0 - 3 NFK Minsk (0 - 2) - - -
Final Mikashevichi 0 - 2 Gorodeya (0 - 2) - - -
Duminicã 09.07.2017
1
x
2
Pen. Slonim 1 - 2 (1 - 1) Dnepr Mogilev (0 - 0) - - -
Final Zabudova-2007 0 - 4 Dinamo Minsk (0 - 2) - - -
Final Belshina 1 - 4 Isloch (1 - 1) - - -
Final Luch Minsk 1 - 5 Shakhtyor (0 - 3) - - -
Sâmbãtã 22.07.2017
1
x
2
17:00 Vitebsk -:- Slutsk - - - -
Final Naftan 1 - 2 NFK Minsk (0 - 0) 2.74 2.62 1.80
Prelungiri Isloch 2 - 1 Gorodeya (0 - 0) 3.25 3.30 2.10
Final Neman Grodno 1 - 0 Minsk (1 - 0) 1.45 3.15 1.21
Amanat BATE - Torpedo BelAZ - - - -
Duminicã 23.07.2017
1
x
2
Final Dinamo Minsk 0 - 1 Dnepr Mogilev (0 - 1) 1.60 3.75 5.00
17:00 Naftan -:- NFK Minsk - - - -
Pen. Vitebsk 0 - 1 (0 - 0) Slutsk (0 - 0) 1.80 3.30 4.00
Final Dinamo Brest 2 - 1 Gomel (1 - 1) - - -
Final Shakhtyor 6 - 0 Orsha (2 - 0) 1.05 10.00 21.00
Duminicã 12.11.2017
1
x
2
Prelungiri BATE 2 - 1 Torpedo BelAZ (0 - 0) - - -
Duminicã 11.03.2018
1
x
2
Masa verde NFK Minsk 0 - 3 Neman Grodno - 2.50 3.20 2.50
Final Shakhtyor 3 - 1 Dnepr Mogilev (0 - 1) 1.17 6.00 13.00
Miercuri 14.03.2018
1
x
2
Final Dinamo Brest 2 - 0 Slutsk (0 - 0) 1.30 4.50 9.00
Final Isloch 1 - 2 BATE (0 - 2) 9.50 4.75 1.28
Sâmbãtã 17.03.2018
1
x
2
Masa verde Neman Grodno 3 - 0 NFK Minsk - - - -
Final Dnepr Mogilev 2 - 0 Shakhtyor (0 - 0) 5.20 4.00 1.50
Duminicã 18.03.2018
1
x
2
Final Slutsk 1 - 2 Dinamo Brest (0 - 1) 3.25 3.30 2.00
Final BATE 2 - 1 Isloch (0 - 1) 1.23 6.10 11.50
Miercuri 18.04.2018
1
x
2
Final BATE 2 - 0 Neman Grodno (2 - 0) 1.28 5.00 8.50
Final Dinamo Brest 2 - 0 Dnepr Mogilev (1 - 0) 1.28 5.00 8.50
Miercuri 02.05.2018
1
x
2
Final Dnepr Mogilev 1 - 4 Dinamo Brest (0 - 1) 3.60 3.30 1.90
Final Neman Grodno 0 - 0 BATE (0 - 0) 4.00 3.30 1.80
Sâmbãtã 19.05.2018
1
x
2
Final BATE 2 - 3 Dinamo Brest (1 - 1) 1.80 3.60 3.75
Luni 11.06.2018
1
x
2
17:30 Montazhnik Mozyr -:- Naftan - - - -
Pen. Montazhnik 0 - 1 (0 - 0) Naftan (0 - 0) - - -
Miercuri 13.06.2018
1
x
2
Final Sdiusor 0 - 3 Uzda (0 - 1) - - -
15:00 Ynergetyk-BDU -:- Khimik Svetlogorsk - - - -
15:00 Montazhnik Mozyr -:- Naftan - - - -
15:00 Oshmyany -:- BGATU Minsk - - - -
Final Pripyat 0 - 8 Belshina (0 - 3) - - -
Final Viktoria Maryina Gorka 0 - 6 Lida (0 - 1) - - -
Pen. Energetyk-BDU 1 - 0 (0 - 0) Khimik Svetlogorsk (0 - 0) - - -
Pen. Oshmyany 0 - 1 (0 - 0) Ynergetyk-BDU (0 - 0) - - -
Pen. SMI Autotrans 2 - 1 (1 - 1) Baranovichi - - - -
Final Osipovici 2 - 3 Slavia (0 - 1) - - -
Final Polotsk 2 - 3 Orsha (1 - 0) 3.50 4.35 1.65
Pen. Sputnik 0 - 1 (0 - 0) Smorgon (0 - 0) - - -
Final NFK Minsk 0 - 1 UAS Zhitkovichi (0 - 1) - - -
Final Gorki 0 - 2 Slonim (0 - 1) - - -
Prelungiri Kletsk 1 - 0 Mikashevichi (0 - 0) - - -
Final Molodechno-DYuSSh 4 1 - 3 Zabudova-2007 (0 - 2) - - -
Final Neman-Agro 1 - 3 Gomelzheldortrans (1 - 1) - - -
Final Tsementnik 0 - 5 Volna (0 - 2) - - -
19:00 FK Cementnik -:- Volna - - - -
Miercuri 11.07.2018
1
x
2
Prelungiri Ynergetyk-BDU 1 - 2 BATE (0 - 1) - - -
Marþi 24.07.2018
1
x
2
17:30 Orsha -:- Vitebsk - - - -
Final Orsha 0 - 4 Vitebsk (0 - 1) 22.00 9.60 1.14
Vineri 27.07.2018
1
x
2
Final Lida 0 - 3 Minsk (0 - 2) - - -
Prelungiri Volna 0 - 2 Torpedo BelAZ (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 28.07.2018
1
x
2
Final Gomelzheldortrans 3 - 2 Dnepr Mogilev (2 - 1) - - -
Final Belshina 3 - 1 Neman Grodno (1 - 0) - - -
Final Uzda 2 - 3 Smolevichy-STI (0 - 2) - - -
Final Slonim 1 - 2 Gorodeya - - - -
Final Naftan 0 - 1 Slutsk (0 - 1) - - -
Final SMI Autotrans 1 - 6 Gomel (1 - 2) - - -
Duminicã 29.07.2018
1
x
2
Final Smorgon 0 - 4 Tarpeda (0 - 2) - - -
Final UAS Zhitkovichi 0 - 5 Isloch (0 - 1) - - -
Final Slavia 3 - 2 Luch Minsk (2 - 0) - - -
Pen. Kletsk 2 - 3 (1 - 1) Dinamo Brest (0 - 1) - - -
Final Zabudova-2007 0 - 11 Shakhtyor (0 - 9) - - -
Final Energetyk-BDU 0 - 7 Dinamo Minsk (0 - 3) - - -
Sâmbãtã 11.08.2018
1
x
2
16:00 BATE -:- Gorodeya - - - -
16:00 Dinamo Minsk -:- Minsk - - - -
16:00 Gomel -:- Isloch - - - -
16:00 Gomelzheldortrans -:- Smolevichy-STI - - - -
16:00 Shakhtyor -:- Dinamo Brest - - - -
16:00 Slavia -:- Belshina - - - -
16:00 Tarpeda -:- Slutsk - - - -
16:00 Vitebsk -:- Torpedo BelAZ - - - -
16:00 Slavia -:- Belshina - - - -
Final Gomelzheldortrans 3 - 0 Smolevichy-STI (1 - 0) - - -
Pen. Vitebsk 1 - 0 (0 - 0) Torpedo BelAZ (0 - 0) 2.30 3.00 3.85
Duminicã 12.08.2018
1
x
2
Final Tarpeda 0 - 2 Slutsk (0 - 1) - - -
17:00 Tarpeda -:- Slutsk - - - -
Final Gomel 0 - 2 Isloch (0 - 2) 2.76 3.15 3.00
18:00 Gomel -:- Isloch - - - -
19:00 Dinamo Minsk -:- Minsk - - - -
Final Dinamo Minsk 2 - 0 Minsk (1 - 0) 1.55 3.30 6.50
20:00 Shakhtyor -:- Dinamo Brest - - - -
Miercuri 26.09.2018
1
x
2
Pen. Shakhtyor 1 - 0 (0 - 0) Dinamo Brest (0 - 0) - - -
19:00 Shakhtyor -:- Dinamo Brest - - - -
Miercuri 03.10.2018
1
x
2
Pen. Slavia 0 - 1 (0 - 0) Belshina (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 17.11.2018
1
x
2
Pen. BATE 1 - 0 (0 - 0) Gorodeya (0 - 0) 2.35 3.10 2.90
Sâmbãtã 09.03.2019
1
x
2
Final BATE 1 - 1 Isloch (1 - 1) 1.28 4.80 9.00
Final Vitebsk 1 - 0 Gomelzheldortrans (0 - 0) - - -
Duminicã 10.03.2019
1
x
2
Final Shakhtyor 5 - 0 Belshina (2 - 0) 1.17 5.75 14.00
Final Dinamo Minsk 2 - 0 Slutsk (0 - 0) 1.55 3.60 5.50
Joi 14.03.2019
1
x
2
Final Isloch 1 - 0 BATE (1 - 0) 5.50 3.20 1.62
Vineri 15.03.2019
1
x
2
Final Slutsk 1 - 0 Dinamo Minsk (1 - 0) 5.20 3.15 1.70
Final Belshina 0 - 1 Shakhtyor (0 - 0) 10.00 4.60 1.28
Sâmbãtã 16.03.2019
1
x
2
Final Gomelzheldortrans 1 - 2 Vitebsk (1 - 0) - - -
Miercuri 10.04.2019
1
x
2
Final Isloch 2 - 2 Shakhtyor (2 - 0) 5.25 3.40 1.62
Final Vitebsk 1 - 0 Dinamo Minsk (1 - 0) 3.00 2.80 2.40
Marþi 30.04.2019
1
x
2
17:45 Dinamo Minsk -:- Vitebsk - - - -
Final Dinamo Minsk 0 - 0 Vitebsk (0 - 0) 1.90 3.00 4.00
Miercuri 01.05.2019
1
x
2
Prelungiri Shakhtyor 4 - 2 Isloch (2 - 1) 1.33 4.35 8.00
Duminicã 26.05.2019
1
x
2
Final Vitebsk 0 - 2 Shakhtyor (0 - 1) 4.50 3.50 1.70
Miercuri 12.06.2019
1
x
2
Final Viktoria Maryina Gorka 2 - 3 Sputnik (0 - 1) - - -
Final Montazhnik 0 - 1 Naftan (0 - 1) - - -
18:00 SMI Autotrans -:- Smorgon - - - -
18:00 Gorki -:- Volna - - - -
18:00 Ivatsevichi -:- Ruh Brest - - - -
Masa verde UAS Zhitkovichi 0 - 3 NFK Minsk - - - -
18:00 Montazhnik -:- Naftan - - - -
18:00 Neman-Agro -:- Baranovichi - - - -
18:00 Oshmyany -:- Khimik Svetlogorsk - - - -
Final Osipovici 0 - 1 Smolevichy-STI (0 - 0) - - -
18:00 Uzda -:- Belshina - - - -
Prelungiri Ivatsevichi 2 - 3 Ruh Brest (1 - 1) 10.50 5.50 1.18
18:00 UAS Zhitkovichi -:- NFK Minsk - - - -
Final Oshmyany 2 - 1 Khimik Svetlogorsk (2 - 0) - - -
Final Underdogs 1 - 3 Lida (0 - 1) 7.00 4.80 1.30
18:30 Molodechno-DYuSSh 4 -:- Arsenal Dzyarzhynsk - - - -
Final SMI Autotrans 0 - 6 Smorgon (0 - 3) 3.95 3.75 1.67
Final Molodechno-DYuSSh 4 0 - 5 Arsenal Dzyarzhynsk (0 - 2) 2.95 3.95 1.87
19:00 Imya Kremko -:- Slonim - - - -
Pen. Kletsk 3 - 2 (2 - 2) Orsha - - - -
Final Gorki 0 - 3 Volna (0 - 2) 3.60 3.60 1.82
Pen. Kletsk 3 - 2 (2 - 2) Orsha - - - -
Final Neman-Agro 1 - 2 Baranovichi (1 - 0) - - -
Final Uzda 1 - 2 Belshina - 7.75 5.50 1.23
Final PK imya Kremko 0 - 2 Slonim (0 - 2) - - -
Miercuri 26.06.2019
1
x
2
Final Slonim 1 - 3 Vitebsk (0 - 2) - - -
Final Smolevichy-STI 0 - 2 Shakhtyor (0 - 1) - - -
Final Sputnik 2 - 5 BATE (0 - 4) 3.65 5.60 1.22
Final Mikashevichi 0 - 2 Dinamo Minsk (0 - 0) 9.20 7.00 1.16
Miercuri 24.07.2019
1
x
2
Final Baranovichi 1 - 7 Torpedo BelAZ (1 - 3) - - -
18:00 Baranovichi -:- Torpedo BelAZ - - - -
Prelungiri Naftan 2 - 1 Neman Grodno (0 - 1) 5.60 5.50 1.35
Sâmbãtã 27.07.2019
1
x
2
Final Smorgon 1 - 4 Gomel (0 - 3) 9.25 6.25 1.20
Final Gomelzheldortrans 3 - 0 Gorodeya (2 - 0) - - -
Prelungiri NFK Minsk 1 - 3 Slavia (0 - 0) 4.50 4.10 1.55
Final Volna 1 - 3 Dnyapro - - - -
Final Ruh Brest 0 - 1 Dinamo Brest (0 - 1) 10.75 6.30 1.15
Duminicã 28.07.2019
1
x
2
Final Arsenal Dzyarzhynsk 0 - 6 Energetyk-BDU (0 - 2) - - -
Final Oshmyany 1 - 3 Isloch (1 - 0) 10.00 6.50 1.16
Final Belshina 1 - 3 Minsk (0 - 2) 3.10 3.20 2.10
Pen. Lida 3 - 4 (3 - 3) Slutsk (1 - 1) 3.40 3.40 1.90
Final Kletsk 2 - 7 Tarpeda (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 03.08.2019
1
x
2
Final Energetyk-BDU 2 - 3 Isloch (0 - 2) - - -
Prelungiri Dinamo Minsk 3 - 1 Gomel (1 - 0) 1.78 3.65 4.70
Final BATE 8 - 1 Tarpeda (4 - 1) - - -
Final Dinamo Brest 3 - 1 Minsk (0 - 1) 1.35 4.60 7.00
Duminicã 04.08.2019
1
x
2
Final Naftan 1 - 4 Torpedo BelAZ (1 - 2) 5.85 4.40 1.37
15:00 Naftan -:- Torpedo BelAZ - - - -
Final Dnyapro 2 - 1 Slutsk (1 - 0) - - -
Final Slavia 3 - 1 Vitebsk (2 - 1) 2.60 3.30 2.35
Final Gomelzheldortrans 1 - 2 Shakhtyor (0 - 2) - - -
Partide jucate 126
Victorii gazde 20.6%
Victorii oaspeți 56.3%
Egaluri 23.1%
Total goluri 397
Goluri / meci 3.15
Goluri / meci echipa gazdă 0.98
Goluri / meci echipa oaspete 2.1
Cartonase galbene 25
Cartonase galbene / partidă 0.2
Cartonase roșii 10
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 88.1%
Peste 1.5 goluri 76.2%
Peste 2.5 goluri 55.6%
Peste 3.5 goluri 41.3%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 72.2%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 38.9%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 12.7%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 3.2%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 70.6%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 50.8%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 27.8%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 12.7%
Goluri în repriza 1 166
Goluri în repriza 2 211
Goluri în repriza 1 (gazde) 49
Goluri în repriza 2 (gazde) 76
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 117
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 140
Echipa gazdă învinge la 0 15 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 42 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 6 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 10 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 42 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 15 meciuri
Echipa gazdă a înscris 69 meciuri
Echipa oaspete a înscris 96 meciuri
Nu s-au marcat goluri 15 meciuri
Penalty-uri înscrise 22
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.2
Loc Echipă GPM GI
1 Shakhtyor 3.15 41
2 Lida 3 12
3 Dnyapro 2.5 5
4 Arsenal Dzyarzhynsk 2.5 5
5 Tarpeda 2.4 12
6 Torpedo BelAZ 2.33 14
7 BATE 2.23 29
8 Dinamo Brest 2.18 24
9 Isloch 2.17 26
10 Gomel 2 12
11 Energetyk-BDU 2 8
12 Polotsk 2 2
13 Ivatsevichi 2 2
14 Belshina 1.88 15
15 Slavia 1.83 11
16 Dinamo Minsk 1.8 18
17 Gomelzheldortrans 1.75 14
18 Neman Grodno 1.67 10
19 Uzda 1.67 5
20 Sputnik 1.67 5
21 Smorgon 1.6 8
22 Volna 1.6 8
23 NFK Minsk 1.5 6
24 Luch Minsk 1.5 3
25 Minsk 1.33 8
26 Orsha 1.33 8
27 Slonim 1.2 6
28 Vitebsk 1.18 13
29 Dnepr Mogilev 1.14 8
30 Gorodeya 1 5
Loc Echipă GPM GP
1 Dinamo Minsk 0.4 4
2 Montazhnik 0.5 1
3 Ynergetyk-BDU 0.5 1
4 Dnyapro 0.5 1
5 Torpedo BelAZ 0.5 3
6 Vitebsk 0.64 7
7 Shakhtyor 0.69 9
8 Dinamo Brest 0.73 8
9 NFK Minsk 0.75 3
10 Gorodeya 0.8 4
11 Volna 0.8 4
12 Khimik Svetlogorsk 1 2
13 Neman Grodno 1 6
14 BATE 1 13
15 Slutsk 1.1 11
16 Gomelzheldortrans 1.13 9
17 Naftan 1.14 8
18 Gomel 1.17 7
19 Minsk 1.17 7
20 Slavia 1.17 7
21 Isloch 1.17 14
22 Slonim 1.2 6
23 1.33 4
24 Oshmyany 1.33 4
25 Ruh Brest 1.5 3
26 Uzda 1.67 5
27 UAS Zhitkovichi 1.67 5
28 Lida 1.75 7
29 Belshina 1.75 14
30 Smolevichy-STI 1.8 9
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Shakhtyor 3.15 13 8 5 5 4 1 8 4 4
2 Isloch 2.17 12 8 4 4 2 2 8 6 2
3 BATE 2.23 13 6 7 7 3 4 6 3 3
4 Dinamo Brest 2.18 11 6 5 4 2 2 7 4 3
5 Belshina 1.88 8 6 2 4 3 1 4 3 1
6 Gomelzheldortrans 1.75 8 6 2 6 5 1 2 1 1
7 Orsha 1.33 6 5 1 2 1 1 4 4 0
8 Lida 3 4 4 0 2 2 0 2 2 0
9 Smorgon 1.6 5 4 1 3 3 0 2 1 1
10 Vitebsk 1.18 11 4 7 5 0 5 6 4 2
11 Tarpeda 2.4 5 3 2 2 0 2 3 3 0
12 Gomel 2 6 3 3 1 0 1 5 3 2
13 Energetyk-BDU 2 4 3 1 3 2 1 1 1 0
14 Slavia 1.83 6 3 3 3 2 1 3 1 2
15 Uzda 1.67 3 3 0 2 2 0 1 1 0
16 Volna 1.6 5 3 2 3 1 2 2 2 0
17 Minsk 1.33 6 3 3 0 0 6 3 3
18 Dnepr Mogilev 1.14 7 3 4 2 1 1 5 2 3
19 Zabudova-2007 1 3 3 0 2 2 0 1 1 0
20 Neman-Agro 1 3 3 0 3 3 0 0 0
21 Slutsk 0.9 10 3 7 2 1 1 8 2 6
22 Kletsk 0.6 5 3 2 5 3 2 0 0
23 Molodechno-DYuSSh 4 0.33 3 3 0 3 3 0 0 0
24 Dnyapro 2.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
25 Arsenal Dzyarzhynsk 2.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
26 Torpedo BelAZ 2.33 6 2 4 0 0 6 2 4
27 Dinamo Minsk 1.8 10 2 8 5 0 5 5 2 3
28 Neman Grodno 1.67 6 2 4 2 0 2 4 2 2
29 Sputnik 1.67 3 2 1 2 1 1 1 1 0
30 Luch Minsk 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
31 NFK Minsk 1.5 4 2 2 2 0 2 2 2 0
32 Slonim 1.2 5 2 3 3 2 1 2 0 2
33 Viktoria Maryina Gorka 1 2 2 0 2 2 0 0 0
34 Baranovichi 1 4 2 2 2 1 1 2 1 1
35 Gorodeya 1 5 2 3 0 0 5 2 3
36 Oshmyany 1 3 2 1 3 2 1 0 0
37 Smolevichy-STI 0.8 5 2 3 2 0 2 3 2 1
38 Naftan 0.71 7 2 5 4 2 2 3 0 3
39 SMI Autotrans 0.33 3 2 1 3 2 1 0 0
40 Polotsk 2 1 1 0 1 1 0 0 0
41 Ivatsevichi 2 1 1 0 1 1 0 0 0
42 Underdogs 1 1 1 0 1 1 0 0 0
43 1 2 1 1 2 1 1 0 0
44 Ruh Brest 1 2 1 1 1 0 1 1 1 0
45 Khimik Svetlogorsk 0.5 2 1 1 0 0 2 1 1
46 UAS Zhitkovichi 0.33 3 1 2 2 1 1 1 0 1
47 Sdiusor 0 1 1 0 1 1 0 0 0
48 Pripyat 0 1 1 0 1 1 0 0 0
49 SDJuShOR-8 0 1 1 0 1 1 0 0 0
50 Tsementnik 0 1 1 0 1 1 0 0 0
51 Gorki 0 2 1 1 2 1 1 0 0
52 Ynergetyk-BDU 0.5 2 0 2 1 0 1 1 0 1
53 0 3 0 3 2 0 2 1 0 1
54 PK imya Kremko 0 1 0 1 1 0 1 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Montazhnik 0 2 0 2 2 0 2 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Shakhtyor 5 - 2 2 - 1 15 - 1 5 - 1 6 - 2 8 - 2 41 - 9
2 BATE 5 - 0 5 - 2 7 - 4 1 - 0 7 - 3 4 - 4 29 - 13
3 Isloch 5 - 1 2 - 1 5 - 5 0 - 1 9 - 4 5 - 2 26 - 14
4 Dinamo Brest 2 - 2 6 - 1 2 - 0 4 - 4 4 - 0 6 - 1 24 - 8
5 Dinamo Minsk 1 - 0 4 - 0 2 - 3 3 - 0 3 - 0 5 - 1 18 - 4
6 Belshina 0 - 0 2 - 0 1 - 5 2 - 2 0 - 5 2 - 3 15 - 14
7 Torpedo BelAZ 1 - 2 4 - 0 1 - 0 3 - 0 2 - 0 3 - 1 14 - 3
8 Gomelzheldortrans 0 - 3 2 - 0 3 - 1 1 - 2 1 - 0 4 - 3 14 - 9
9 Vitebsk 1 - 0 1 - 0 3 - 4 3 - 1 0 - 0 5 - 2 13 - 7
10 Gomel 1 - 1 3 - 2 2 - 3 3 - 0 1 - 1 2 - 1 12 - 7
11 Lida 1 - 2 1 - 1 1 - 0 1 - 2 5 - 0 3 - 2 12 - 7
12 Tarpeda 2 - 3 1 - 0 2 - 2 5 - 0 1 - 2 2 - 5 12 - 12
13 Slavia 0 - 0 1 - 1 4 - 0 2 - 1 1 - 2 3 - 3 11 - 7
14 Neman Grodno 2 - 0 0 - 3 2 - 0 1 - 1 3 - 0 2 - 2 10 - 6
15 Slutsk 2 - 1 1 - 1 1 - 1 3 - 2 1 - 2 1 - 4 9 - 11
16 Volna 0 - 0 1 - 0 3 - 1 1 - 0 2 - 0 1 - 0 8 - 4
17 Minsk 2 - 1 1 - 1 3 - 0 1 - 1 0 - 1 1 - 3 8 - 7
18 Energetyk-BDU 1 - 3 1 - 1 0 - 1 1 - 1 2 - 2 3 - 2 8 - 10
19 Smorgon 0 - 2 1 - 4 2 - 2 2 - 1 1 - 2 2 - 1 8 - 12
20 Dnepr Mogilev 1 - 0 1 - 2 1 - 2 2 - 4 1 - 2 2 - 3 8 - 13
21 Orsha 0 - 0 0 - 1 1 - 3 1 - 3 3 - 1 1 - 7 8 - 13
22 NFK Minsk 0 - 1 2 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 1 3 - 0 6 - 3
23 Slonim 0 - 1 2 - 0 1 - 1 1 - 1 0 - 0 2 - 1 6 - 6
24 Dnyapro 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 0 5 - 1
25 Gorodeya 1 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 0 5 - 4
26 Uzda 1 - 1 0 - 1 0 - 1 1 - 1 0 - 1 4 - 0 5 - 5
27 Arsenal Dzyarzhynsk 1 - 1 1 - 1 0 - 0 1 - 1 1 - 1 1 - 2 5 - 6
28 Sputnik 0 - 1 0 - 1 1 - 2 0 - 2 1 - 0 3 - 1 5 - 7
29 Naftan 1 - 1 0 - 3 2 - 0 0 - 1 1 - 1 1 - 2 5 - 8
30 Baranovichi 1 - 2 0 - 1 0 - 2 2 - 2 0 - 1 0 - 1 4 - 9
31 Smolevichy-STI 1 - 0 0 - 2 1 - 1 0 - 3 1 - 1 1 - 2 4 - 9
32 Oshmyany 2 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 1 3 - 4
33 Luch Minsk 0 - 0 0 - 0 0 - 5 0 - 0 1 - 2 2 - 1 3 - 8
34 Neman-Agro 2 - 0 0 - 3 1 - 0 0 - 2 0 - 3 0 - 2 3 - 10
35 Kletsk 0 - 2 0 - 0 0 - 1 1 - 5 1 - 1 3 - 1 3 - 12
36 Zabudova-2007 0 - 3 1 - 2 1 - 6 0 - 2 0 - 2 1 - 1 3 - 16
37 Ivatsevichi 0 - 0 0 - 0 1 - 1 1 - 0 0 - 0 0 - 1 2 - 2
38 Polotsk 0 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 2 0 - 1 2 - 3
39 Ruh Brest 0 - 0 0 - 1 1 - 1 0 - 1 0 - 0 1 - 0 2 - 3
40 0 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 3 2 - 4
41 Viktoria Maryina Gorka 0 - 0 0 - 0 0 - 2 2 - 0 0 - 4 0 - 3 2 - 9
42 Ynergetyk-BDU 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 1
43 Khimik Svetlogorsk 0 - 2 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
44 Underdogs 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 1 - 0 1 - 3
45 UAS Zhitkovichi 1 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 3 1 - 5
46 Molodechno-DYuSSh 4 0 - 1 0 - 4 0 - 1 1 - 1 0 - 1 0 - 3 1 - 11
47 SMI Autotrans 1 - 0 0 - 2 0 - 3 0 - 4 0 - 1 0 - 2 1 - 13
1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
48 Montazhnik 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
49 PK imya Kremko 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
50 Sdiusor 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 3
51 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 4
52 Gorki 0 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 5
53 Tsementnik 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 2 0 - 1 0 - 5
54 SDJuShOR-8 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 1 0 - 2 0 - 2 0 - 7
55 Pripyat 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 8