Sound

Cupa Belarus- Results, top scorers

Înregistrează-te
Miercuri 05.07.2017
1
x
2
Final SDJuShOR-8 0 - 7 Neman Grodno (0 - 2) - - -
Final Volna 0 - 1 Minsk (0 - 1) - - -
Joi 06.07.2017
1
x
2
Pen. Orsha 2 - 1 (1 - 1) Slavia (0 - 0) - - -
Vineri 07.07.2017
1
x
2
Final Smorgon 1 - 4 Dinamo Brest (0 - 3) - - -
Final Neman-Agro 1 - 5 BATE (1 - 2) - - -
Sâmbãtã 08.07.2017
1
x
2
Final Baranovichi 0 - 1 Naftan (0 - 1) - - -
Final Smolevichy-STI 0 - 2 Torpedo BelAZ (0 - 1) - - -
Final Gomelzheldortrans 0 - 1 Vitebsk (0 - 0) - - -
Pen. Tarpeda 0 - 1 (0 - 0) Gomel (0 - 0) - - -
Prelungiri UAS Zhitkovichi 0 - 3 Slutsk (0 - 0) - - -
Final Molodechno-DYuSSh 4 0 - 3 NFK Minsk (0 - 2) - - -
Final Mikashevichi 0 - 2 Gorodeya (0 - 2) - - -
Duminicã 09.07.2017
1
x
2
Pen. Slonim 1 - 2 (1 - 1) Dnepr Mogilev (0 - 0) - - -
Final Zabudova-2007 0 - 4 Dinamo Minsk (0 - 2) - - -
Final Belshina 1 - 4 Isloch (1 - 1) - - -
Final Luch Minsk 1 - 5 Shakhtyor (0 - 3) - - -
Sâmbãtã 22.07.2017
1
x
2
17:00 Vitebsk -:- Slutsk - - - -
Final Naftan 1 - 2 NFK Minsk (0 - 0) 2.74 2.62 1.80
Prelungiri Isloch 2 - 1 Gorodeya (0 - 0) 3.25 3.30 2.10
Final Neman Grodno 1 - 0 Minsk (1 - 0) 1.45 3.15 1.21
Amanat BATE - Torpedo BelAZ - - - -
Duminicã 23.07.2017
1
x
2
Final Dinamo Minsk 0 - 1 Dnepr Mogilev (0 - 1) 1.60 3.75 5.00
17:00 Naftan -:- NFK Minsk - - - -
Pen. Vitebsk 0 - 1 (0 - 0) Slutsk (0 - 0) 1.80 3.30 4.00
Final Dinamo Brest 2 - 1 Gomel (1 - 1) - - -
Final Shakhtyor 6 - 0 Orsha (2 - 0) 1.05 10.00 21.00
Duminicã 12.11.2017
1
x
2
Prelungiri BATE 2 - 1 Torpedo BelAZ (0 - 0) - - -
Duminicã 11.03.2018
1
x
2
Masa verde NFK Minsk 0 - 3 Neman Grodno - 2.50 3.20 2.50
Final Shakhtyor 3 - 1 Dnepr Mogilev (0 - 1) 1.17 6.00 13.00
Miercuri 14.03.2018
1
x
2
Final Dinamo Brest 2 - 0 Slutsk (0 - 0) 1.30 4.50 9.00
Final Isloch 1 - 2 BATE (0 - 2) 9.50 4.75 1.28
Sâmbãtã 17.03.2018
1
x
2
Masa verde Neman Grodno 3 - 0 NFK Minsk - - - -
Final Dnepr Mogilev 2 - 0 Shakhtyor (0 - 0) 5.20 4.00 1.50
Duminicã 18.03.2018
1
x
2
Final Slutsk 1 - 2 Dinamo Brest (0 - 1) 3.25 3.30 2.00
Final BATE 2 - 1 Isloch (0 - 1) 1.23 6.10 11.50
Miercuri 18.04.2018
1
x
2
Final BATE 2 - 0 Neman Grodno (2 - 0) 1.28 5.00 8.50
Final Dinamo Brest 2 - 0 Dnepr Mogilev (1 - 0) 1.28 5.00 8.50
Miercuri 02.05.2018
1
x
2
Final Dnepr Mogilev 1 - 4 Dinamo Brest (0 - 1) 3.60 3.30 1.90
Final Neman Grodno 0 - 0 BATE (0 - 0) 4.00 3.30 1.80
Sâmbãtã 19.05.2018
1
x
2
Final BATE 2 - 3 Dinamo Brest (1 - 1) 1.80 3.60 3.75
Luni 11.06.2018
1
x
2
17:30 Montazhnik Mozyr -:- Naftan - - - -
Pen. Montazhnik 0 - 1 (0 - 0) Naftan (0 - 0) - - -
Miercuri 13.06.2018
1
x
2
Final Sdiusor 0 - 3 Uzda (0 - 1) - - -
15:00 Ynergetyk-BDU -:- Khimik Svetlogorsk - - - -
15:00 Montazhnik Mozyr -:- Naftan - - - -
15:00 Oshmyany -:- BGATU Minsk - - - -
Final Pripyat 0 - 8 Belshina (0 - 3) - - -
Final Viktoria Maryina Gorka 0 - 6 Lida (0 - 1) - - -
Pen. Energetyk-BDU 1 - 0 (0 - 0) Khimik Svetlogorsk (0 - 0) - - -
Pen. Oshmyany 0 - 1 (0 - 0) Ynergetyk-BDU (0 - 0) - - -
Pen. SMI Autotrans 2 - 1 (1 - 1) Baranovichi - - - -
Final Osipovici 2 - 3 Slavia (0 - 1) - - -
Final Polotsk 2 - 3 Orsha (1 - 0) 3.50 4.35 1.65
Pen. Sputnik 0 - 1 (0 - 0) Smorgon (0 - 0) - - -
Final NFK Minsk 0 - 1 UAS Zhitkovichi (0 - 1) - - -
Final Gorki 0 - 2 Slonim (0 - 1) - - -
Prelungiri Kletsk 1 - 0 Mikashevichi (0 - 0) - - -
Final Molodechno-DYuSSh 4 1 - 3 Zabudova-2007 (0 - 2) - - -
Final Neman-Agro 1 - 3 Gomelzheldortrans (1 - 1) - - -
Final Tsementnik 0 - 5 Volna (0 - 2) - - -
19:00 FK Cementnik -:- Volna - - - -
Miercuri 11.07.2018
1
x
2
Prelungiri Ynergetyk-BDU 1 - 2 BATE (0 - 1) - - -
Marþi 24.07.2018
1
x
2
17:30 Orsha -:- Vitebsk - - - -
Final Orsha 0 - 4 Vitebsk (0 - 1) 22.00 9.60 1.14
Vineri 27.07.2018
1
x
2
Final Lida 0 - 3 Minsk (0 - 2) - - -
Prelungiri Volna 0 - 2 Torpedo BelAZ (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 28.07.2018
1
x
2
Final Gomelzheldortrans 3 - 2 Dnepr Mogilev (2 - 1) - - -
Final Belshina 3 - 1 Neman Grodno (1 - 0) - - -
Final Uzda 2 - 3 Smolevichy-STI (0 - 2) - - -
Final Slonim 1 - 2 Gorodeya - - - -
Final Naftan 0 - 1 Slutsk (0 - 1) - - -
Final SMI Autotrans 1 - 6 Gomel (1 - 2) - - -
Duminicã 29.07.2018
1
x
2
Final Smorgon 0 - 4 Tarpeda (0 - 2) - - -
Final UAS Zhitkovichi 0 - 5 Isloch (0 - 1) - - -
Final Slavia 3 - 2 Luch Minsk (2 - 0) - - -
Pen. Kletsk 2 - 3 (1 - 1) Dinamo Brest (0 - 1) - - -
Final Zabudova-2007 0 - 11 Shakhtyor (0 - 9) - - -
Final Energetyk-BDU 0 - 7 Dinamo Minsk (0 - 3) - - -
Sâmbãtã 11.08.2018
1
x
2
16:00 BATE -:- Gorodeya - - - -
16:00 Dinamo Minsk -:- Minsk - - - -
16:00 Gomel -:- Isloch - - - -
16:00 Gomelzheldortrans -:- Smolevichy-STI - - - -
16:00 Shakhtyor -:- Dinamo Brest - - - -
16:00 Slavia -:- Belshina - - - -
16:00 Tarpeda -:- Slutsk - - - -
16:00 Vitebsk -:- Torpedo BelAZ - - - -
16:00 Slavia -:- Belshina - - - -
Final Gomelzheldortrans 3 - 0 Smolevichy-STI (1 - 0) - - -
Pen. Vitebsk 1 - 0 (0 - 0) Torpedo BelAZ (0 - 0) 2.30 3.00 3.85
Duminicã 12.08.2018
1
x
2
Final Tarpeda 0 - 2 Slutsk (0 - 1) - - -
17:00 Tarpeda -:- Slutsk - - - -
Final Gomel 0 - 2 Isloch (0 - 2) 2.76 3.15 3.00
18:00 Gomel -:- Isloch - - - -
19:00 Dinamo Minsk -:- Minsk - - - -
Final Dinamo Minsk 2 - 0 Minsk (1 - 0) 1.55 3.30 6.50
20:00 Shakhtyor -:- Dinamo Brest - - - -
Miercuri 26.09.2018
1
x
2
Pen. Shakhtyor 1 - 0 (0 - 0) Dinamo Brest (0 - 0) - - -
19:00 Shakhtyor -:- Dinamo Brest - - - -
Miercuri 03.10.2018
1
x
2
Pen. Slavia 0 - 1 (0 - 0) Belshina (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 17.11.2018
1
x
2
Pen. BATE 1 - 0 (0 - 0) Gorodeya (0 - 0) 2.35 3.10 2.90
Sâmbãtã 09.03.2019
1
x
2
Final BATE 1 - 1 Isloch (1 - 1) 1.28 4.80 9.00
Final Vitebsk 1 - 0 Gomelzheldortrans (0 - 0) - - -
Duminicã 10.03.2019
1
x
2
Final Shakhtyor 5 - 0 Belshina (2 - 0) 1.17 5.75 14.00
Final Dinamo Minsk 2 - 0 Slutsk (0 - 0) 1.55 3.60 5.50
Joi 14.03.2019
1
x
2
Final Isloch 1 - 0 BATE (1 - 0) 5.50 3.20 1.62
Vineri 15.03.2019
1
x
2
Final Slutsk 1 - 0 Dinamo Minsk (1 - 0) 5.20 3.15 1.70
Final Belshina 0 - 1 Shakhtyor (0 - 0) 10.00 4.60 1.28
Sâmbãtã 16.03.2019
1
x
2
Final Gomelzheldortrans 1 - 2 Vitebsk (1 - 0) - - -
Miercuri 10.04.2019
1
x
2
Final Isloch 2 - 2 Shakhtyor (2 - 0) 5.25 3.40 1.62
Final Vitebsk 1 - 0 Dinamo Minsk (1 - 0) 3.00 2.80 2.40
Marþi 30.04.2019
1
x
2
17:45 Dinamo Minsk -:- Vitebsk - - - -
Final Dinamo Minsk 0 - 0 Vitebsk (0 - 0) 1.90 3.00 4.00
Miercuri 01.05.2019
1
x
2
Prelungiri Shakhtyor 4 - 2 Isloch (2 - 1) 1.33 4.35 8.00
Duminicã 26.05.2019
1
x
2
Final Vitebsk 0 - 2 Shakhtyor (0 - 1) 4.50 3.50 1.70
Miercuri 12.06.2019
1
x
2
Final Viktoria Maryina Gorka 2 - 3 Sputnik (0 - 1) - - -
Final Montazhnik 0 - 1 Naftan (0 - 1) - - -
18:00 SMI Autotrans -:- Smorgon - - - -
18:00 Gorki -:- Volna - - - -
18:00 Ivatsevichi -:- Ruh Brest - - - -
Masa verde UAS Zhitkovichi 0 - 3 NFK Minsk - - - -
18:00 Montazhnik -:- Naftan - - - -
18:00 Neman-Agro -:- Baranovichi - - - -
18:00 Oshmyany -:- Khimik Svetlogorsk - - - -
Final Osipovici 0 - 1 Smolevichy-STI (0 - 0) - - -
18:00 Uzda -:- Belshina - - - -
Prelungiri Ivatsevichi 2 - 3 Ruh Brest (1 - 1) 10.50 5.50 1.18
18:00 UAS Zhitkovichi -:- NFK Minsk - - - -
Final Oshmyany 2 - 1 Khimik Svetlogorsk (2 - 0) - - -
Final Underdogs 1 - 3 Lida (0 - 1) 7.00 4.80 1.30
18:30 Molodechno-DYuSSh 4 -:- Arsenal Dzyarzhynsk - - - -
Final SMI Autotrans 0 - 6 Smorgon (0 - 3) 3.95 3.75 1.67
Final Molodechno-DYuSSh 4 0 - 5 Arsenal Dzyarzhynsk (0 - 2) 2.95 3.95 1.87
19:00 Imya Kremko -:- Slonim - - - -
Pen. Kletsk 3 - 2 (2 - 2) Orsha - - - -
Final Gorki 0 - 3 Volna (0 - 2) 3.60 3.60 1.82
Pen. Kletsk 3 - 2 (2 - 2) Orsha - - - -
Final Neman-Agro 1 - 2 Baranovichi (1 - 0) - - -
Final Uzda 1 - 2 Belshina - 7.75 5.50 1.23
Final PK imya Kremko 0 - 2 Slonim (0 - 2) - - -
Miercuri 26.06.2019
1
x
2
18:00 Slonim -:- Vitebsk - - - -
18:00 Mikashevichi -:- Dinamo Minsk - - - -
18:00 Smolevichy-STI -:- Shakhtyor - - - -
18:00 Sputnik -:- BATE - - - -
Partide jucate 102
Victorii gazde 20.6%
Victorii oaspeți 54.9%
Egaluri 24.5%
Total goluri 293
Goluri / meci 2.87
Goluri / meci echipa gazdă 0.84
Goluri / meci echipa oaspete 1.96
Cartonase galbene 24
Cartonase galbene / partidă 0.2
Cartonase roșii 8
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 85.3%
Peste 1.5 goluri 71.6%
Peste 2.5 goluri 51%
Peste 3.5 goluri 36.3%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 68.6%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 35.3%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 9.8%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 1%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 65.7%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 47.1%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 25.5%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 10.8%
Goluri în repriza 1 122
Goluri în repriza 2 155
Goluri în repriza 1 (gazde) 35
Goluri în repriza 2 (gazde) 51
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 87
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 107
Echipa gazdă învinge la 0 14 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 37 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 4 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 8 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 37 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 14 meciuri
Echipa gazdă a înscris 50 meciuri
Echipa oaspete a înscris 73 meciuri
Nu s-au marcat goluri 15 meciuri
Penalty-uri înscrise 14
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Loc Echipă GPM GI
1 Arsenal Dzyarzhynsk 5 5
2 Shakhtyor 3.36 37
3 Lida 3 9
4 Dinamo Brest 2.22 20
5 Isloch 2 20
6 Belshina 2 14
7 Volna 2 8
8 Polotsk 2 2
9 Ivatsevichi 2 2
10 Ruh Brest 2 2
11 Dinamo Minsk 1.88 15
12 Neman Grodno 1.8 9
13 Gomel 1.75 7
14 Smorgon 1.75 7
15 Slavia 1.75 7
16 Gomelzheldortrans 1.67 10
17 Uzda 1.67 5
18 NFK Minsk 1.67 5
19 Luch Minsk 1.5 3
20 Sputnik 1.5 3
21 BATE 1.45 16
22 Orsha 1.33 8
23 Tarpeda 1.33 4
24 Gorodeya 1.25 5
25 Slonim 1.25 5
26 Dnepr Mogilev 1.14 8
27 Vitebsk 1 9
28 Minsk 1 4
29 Smolevichy-STI 1 4
30 Baranovichi 1 3
Loc Echipă GPM GP
1 Arsenal Dzyarzhynsk 0 0
2 Gorodeya 0.25 1
3 Torpedo BelAZ 0.25 1
4 Volna 0.25 1
5 Vitebsk 0.33 3
6 Dinamo Minsk 0.38 3
7 Oshmyany 0.5 1
8 Montazhnik 0.5 1
9 Ynergetyk-BDU 0.5 1
10 Naftan 0.6 3
11 Baranovichi 0.67 2
12 Tarpeda 0.67 2
13 NFK Minsk 0.67 2
14 Shakhtyor 0.73 8
15 Minsk 0.75 3
16 Slonim 0.75 3
17 Slutsk 0.75 6
18 Dinamo Brest 0.78 7
19 BATE 0.91 10
20 1 2
21 Khimik Svetlogorsk 1 2
22 Sputnik 1 2
23 Neman Grodno 1 5
24 Isloch 1.1 11
25 Gomelzheldortrans 1.17 7
26 Gomel 1.25 5
27 Kletsk 1.25 5
28 Slavia 1.25 5
29 Lida 1.33 4
30 Belshina 1.57 11
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Shakhtyor 3.36 11 7 4 5 4 1 6 3 3
2 Isloch 2 10 6 4 4 2 2 6 4 2
3 Dinamo Brest 2.22 9 5 4 3 1 2 6 4 2
4 Belshina 2 7 5 2 3 2 1 4 3 1
5 Orsha 1.33 6 5 1 2 1 1 4 4 0
6 Gomelzheldortrans 1.67 6 4 2 4 3 1 2 1 1
7 BATE 1.45 11 4 7 6 2 4 5 2 3
8 Lida 3 3 3 0 1 1 0 2 2 0
9 Smorgon 1.75 4 3 1 2 2 0 2 1 1
10 Uzda 1.67 3 3 0 2 2 0 1 1 0
11 Dnepr Mogilev 1.14 7 3 4 2 1 1 5 2 3
12 Zabudova-2007 1 3 3 0 2 2 0 1 1 0
13 Neman-Agro 1 3 3 0 3 3 0 0 0
14 Molodechno-DYuSSh 4 0.33 3 3 0 3 3 0 0 0
15 Volna 2 4 2 2 2 0 2 2 2 0
16 Dinamo Minsk 1.88 8 2 6 4 0 4 4 2 2
17 Neman Grodno 1.8 5 2 3 2 0 2 3 2 1
18 Gomel 1.75 4 2 2 1 0 1 3 2 1
19 Slavia 1.75 4 2 2 2 1 1 2 1 1
20 NFK Minsk 1.67 3 2 1 1 0 1 2 2 0
21 Luch Minsk 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
22 Viktoria Maryina Gorka 1 2 2 0 2 2 0 0 0
23 Vitebsk 1 9 2 7 5 0 5 4 2 2
24 Smolevichy-STI 1 4 2 2 1 0 1 3 2 1
25 SMI Autotrans 0.33 3 2 1 3 2 1 0 0
26 Kletsk 0.25 4 2 2 4 2 2 0 0
27 Arsenal Dzyarzhynsk 5 1 1 0 0 0 1 1 0
28 Polotsk 2 1 1 0 1 1 0 0 0
29 Ivatsevichi 2 1 1 0 1 1 0 0 0
30 Ruh Brest 2 1 1 0 0 0 1 1 0
31 Sputnik 1.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
32 Tarpeda 1.33 3 1 2 2 0 2 1 1 0
33 Gorodeya 1.25 4 1 3 0 0 4 1 3
34 Slonim 1.25 4 1 3 2 1 1 2 0 2
35 Underdogs 1 1 1 0 1 1 0 0 0
36 Baranovichi 1 3 1 2 1 0 1 2 1 1
37 Minsk 1 4 1 3 0 0 4 1 3
38 1 2 1 1 2 1 1 0 0
39 Oshmyany 1 2 1 1 2 1 1 0 0
40 Slutsk 0.63 8 1 7 2 1 1 6 0 6
41 Naftan 0.6 5 1 4 2 1 1 3 0 3
42 Khimik Svetlogorsk 0.5 2 1 1 0 0 2 1 1
43 UAS Zhitkovichi 0.33 3 1 2 2 1 1 1 0 1
44 Sdiusor 0 1 1 0 1 1 0 0 0
45 Pripyat 0 1 1 0 1 1 0 0 0
46 SDJuShOR-8 0 1 1 0 1 1 0 0 0
47 Tsementnik 0 1 1 0 1 1 0 0 0
48 Energetyk-BDU 0 2 1 1 2 1 1 0 0
49 Gorki 0 2 1 1 2 1 1 0 0
50 Torpedo BelAZ 0.75 4 0 4 0 0 4 0 4
51 Ynergetyk-BDU 0.5 2 0 2 1 0 1 1 0 1
52 PK imya Kremko 0 1 0 1 1 0 1 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
53 0 2 0 2 1 0 1 1 0 1
54 Montazhnik 0 2 0 2 2 0 2 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Shakhtyor 4 - 2 1 - 1 14 - 1 4 - 1 6 - 2 8 - 1 37 - 8
2 Dinamo Brest 2 - 1 5 - 1 2 - 0 3 - 4 3 - 0 5 - 1 20 - 7
3 Isloch 3 - 1 2 - 0 5 - 5 0 - 1 6 - 3 4 - 1 20 - 11
4 BATE 2 - 0 4 - 1 3 - 4 1 - 0 5 - 3 1 - 2 16 - 10
5 Dinamo Minsk 1 - 0 4 - 0 1 - 3 2 - 0 3 - 0 4 - 0 15 - 3
6 Belshina 0 - 0 2 - 0 1 - 3 2 - 1 0 - 5 1 - 3 14 - 11
7 Gomelzheldortrans 0 - 2 2 - 0 3 - 0 1 - 2 1 - 0 3 - 3 10 - 7
8 Vitebsk 0 - 0 0 - 0 2 - 2 2 - 0 0 - 0 5 - 1 9 - 3
9 Lida 1 - 1 0 - 1 1 - 0 1 - 0 4 - 0 2 - 2 9 - 4
10 Neman Grodno 1 - 0 0 - 3 2 - 0 1 - 1 3 - 0 2 - 1 9 - 5
11 Volna 0 - 0 1 - 0 3 - 1 1 - 0 2 - 0 1 - 0 8 - 1
12 Dnepr Mogilev 1 - 0 1 - 2 1 - 2 2 - 4 1 - 2 2 - 3 8 - 13
13 Orsha 0 - 0 0 - 1 1 - 3 1 - 3 3 - 1 1 - 7 8 - 13
14 Gomel 0 - 1 2 - 2 1 - 2 3 - 0 0 - 1 1 - 0 7 - 5
15 Slavia 0 - 0 1 - 0 2 - 0 0 - 1 1 - 2 3 - 2 7 - 5
16 Smorgon 0 - 1 1 - 3 2 - 1 2 - 1 1 - 1 1 - 1 7 - 8
17 Arsenal Dzyarzhynsk 1 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 0 1 - 0 5 - 0
18 Gorodeya 1 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 0 5 - 1
19 NFK Minsk 0 - 1 2 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1 2 - 0 5 - 2
20 Slonim 0 - 0 2 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 1 5 - 3
21 Uzda 1 - 1 0 - 1 0 - 1 1 - 1 0 - 1 4 - 0 5 - 5
22 Slutsk 1 - 1 1 - 0 1 - 0 1 - 2 0 - 1 1 - 2 5 - 6
23 Tarpeda 1 - 1 0 - 0 2 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 1 4 - 2
24 Minsk 1 - 1 1 - 1 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1 4 - 3
25 Smolevichy-STI 1 - 0 0 - 1 1 - 1 0 - 2 1 - 1 1 - 2 4 - 7
26 Torpedo BelAZ 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 1 3 - 1
27 Baranovichi 0 - 1 0 - 0 0 - 1 2 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 2
28 Sputnik 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 2 1 - 0 1 - 0 3 - 2
29 Naftan 0 - 0 0 - 1 2 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 1 3 - 3
30 Luch Minsk 0 - 0 0 - 0 0 - 5 0 - 0 1 - 2 2 - 1 3 - 8
31 Neman-Agro 2 - 0 0 - 3 1 - 0 0 - 2 0 - 3 0 - 2 3 - 10
32 Zabudova-2007 0 - 3 1 - 2 1 - 6 0 - 2 0 - 2 1 - 1 3 - 16
33 Oshmyany 2 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 2 - 1
34 Ivatsevichi 0 - 0 0 - 0 1 - 1 1 - 0 0 - 0 0 - 1 2 - 2
35 Ruh Brest 0 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 1 0 - 0 1 - 0 2 - 2
36 Polotsk 0 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 2 0 - 1 2 - 3
37 0 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 3 2 - 4
38 Viktoria Maryina Gorka 0 - 0 0 - 0 0 - 2 2 - 0 0 - 4 0 - 3 2 - 9
39 Ynergetyk-BDU 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 1
40 Khimik Svetlogorsk 0 - 2 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
41 Underdogs 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 1 - 0 1 - 3
42 Kletsk 0 - 1 0 - 0 0 - 1 1 - 1 1 - 0 1 - 0 1 - 5
43 UAS Zhitkovichi 1 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 3 1 - 5
44 Molodechno-DYuSSh 4 0 - 1 0 - 4 0 - 1 1 - 1 0 - 1 0 - 3 1 - 11
45 SMI Autotrans 1 - 0 0 - 2 0 - 3 0 - 4 0 - 1 0 - 2 1 - 13
1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
46 Montazhnik 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
47 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
48 PK imya Kremko 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
49 Sdiusor 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 3
50 Gorki 0 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 5
51 Tsementnik 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 2 0 - 1 0 - 5
52 Energetyk-BDU 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 2 0 - 7
53 SDJuShOR-8 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 1 0 - 2 0 - 2 0 - 7
54 Pripyat 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 8