Sound

Vysshaya Belarus- Results, tables, and fixtures

Înregistrează-te
29 Mar
29 Nov
Joi 12.09.2019
1
x
2
Anulat Dnyapro - Tarpeda - - - -
Sâmbãtã 14.09.2019
1
x
2
Final Torpedo BelAZ 1 - 0 Neman Grodno (1 - 0) 1.73 3.35 4.25
Final Dinamo Brest 3 - 0 Minsk (0 - 0) 1.28 5.10 7.00
Final BATE 2 - 1 Gorodeya (0 - 0) 1.25 4.90 9.50
Duminicã 15.09.2019
1
x
2
15:00 Slavia -:- Energetyk-BDU - 1.67 3.60 4.25
17:00 Isloch -:- Shakhtyor - 4.00 3.55 1.72
19:00 Dinamo Minsk -:- Slutsk - 1.40 4.10 6.00
Luni 16.09.2019
1
x
2
19:30 Vitebsk -:- Gomel - - - -
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Dinamo Brest 20 16 3 1 51 14 +37 51
? V V V V V
2 BATE 19 15 1 3 40 11 +29 46
? V Î V V Î
3 Shakhtyor 18 14 1 3 38 13 +25 43
? E V V V E
4 Dinamo Minsk 19 12 1 6 30 20 +10 37
? V V Î V E
5 Torpedo BelAZ 21 10 5 6 29 23 +6 35
? V V E Î E
6 Isloch 20 10 4 6 29 23 +6 34
? E Î E V V
7 Gorodeya 20 8 6 6 21 20 +1 30
? Î E V E V
8 Slutsk 20 7 5 8 20 32 -12 26
? V V Î V Î
9 Neman Grodno 21 6 5 10 20 31 -11 23
? Î E Î E E
10 Slavia 18 6 4 8 21 26 -5 22
? E Î Î V E
11 Vitebsk 19 5 6 8 17 24 -7 21
? Î E V Î Î
12 Minsk 21 4 8 9 26 34 -8 20
? Î V Î V Î
13 Gomel 20 3 6 11 31 38 -7 15
? E Î E Î E
14 Energetyk-BDU 20 3 6 11 27 52 -25 15
? Î Î E Î Î
15 Dnyapro 19 3 4 12 17 30 -13 13
? Î V Î Î V
16 Tarpeda 19 1 3 15 4 30 -26 6
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 BATE 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î V V Î
2 Dinamo Brest 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V V V V
3 Dinamo Minsk 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V Î V E
4 Energetyk-BDU 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î E Î Î
5 Gomel 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E Î E Î E
6 Gorodeya 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î E V E V
7 Isloch 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E Î E V V
8 Luch Minsk 0 0 0 0 0 0 +0 0
V E Î E E
9 Minsk 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V Î V Î
10 Neman Grodno 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î E Î E E
11 Shakhtyor 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V V V E
12 Slavia 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E Î Î V E
13 Slutsk 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V Î V Î
14 Tarpeda 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Torpedo BelAZ 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V E Î E
16 Vitebsk 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î E V Î Î
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Dinamo Brest 20 16 3 1 51 14 10 8 1 1 35 8 10 8 2 0 16 6 +37 51
2 BATE 19 15 1 3 40 11 11 10 0 1 27 5 8 5 1 2 13 6 +29 46
3 Shakhtyor 18 14 1 3 38 13 10 8 1 1 24 8 8 6 0 2 14 5 +25 43
4 Dinamo Minsk 19 12 1 6 30 20 10 7 0 3 19 10 9 5 1 3 11 10 +10 37
5 Torpedo BelAZ 21 10 5 6 29 23 11 5 4 2 13 9 10 5 1 4 16 14 +6 35
6 Isloch 20 10 4 6 29 23 10 8 1 1 17 4 10 2 3 5 12 19 +6 34
7 Gorodeya 20 8 6 6 21 20 9 5 2 2 11 9 11 3 4 4 10 11 +1 30
8 Slutsk 20 7 5 8 20 32 10 4 2 4 11 20 10 3 3 4 9 12 -12 26
9 Neman Grodno 21 6 5 10 20 31 10 1 4 5 4 11 11 5 1 5 16 20 -11 23
10 Slavia 18 6 4 8 21 26 8 3 1 4 12 13 10 3 3 4 9 13 -5 22
11 Vitebsk 19 5 6 8 17 24 10 3 4 3 11 11 9 2 2 5 6 13 -7 21
12 Minsk 21 4 8 9 26 34 10 4 4 2 14 13 11 0 4 7 12 21 -8 20
13 Gomel 20 3 6 11 31 38 10 1 3 6 15 19 10 2 3 5 16 19 -7 15
14 Energetyk-BDU 20 3 6 11 27 52 10 1 4 5 11 19 10 2 2 6 16 33 -25 15
15 Dnyapro 19 3 4 12 17 30 9 2 2 5 9 13 10 1 2 7 8 17 -13 13
16 Tarpeda 19 1 3 15 4 30 9 1 1 7 2 14 10 0 2 8 2 16 -26 6
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 BATE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Dinamo Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Dinamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Energetyk-BDU 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Gorodeya 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Isloch 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Luch Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Neman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Shakhtyor 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Slavia 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Slutsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Tarpeda 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Torpedo BelAZ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
Comparați doua echipe
Liga Campionilor - Calificări
UEFA Europa League
Retrogradează
Partide jucate 157
Victorii gazde 43.9%
Victorii oaspeți 33.1%
Egaluri 23%
Total goluri 421
Goluri / meci 2.68
Goluri / meci echipa gazdă 1.44
Goluri / meci echipa oaspete 1.18
Cartonase galbene 554
Cartonase galbene / partidă 3.5
Cartonase roșii 26
Cartonase roșii / partidă 0.2
Peste 0.5 goluri 90.4%
Peste 1.5 goluri 65.6%
Peste 2.5 goluri 52.9%
Peste 3.5 goluri 28%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 61.8%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 29.3%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 12.7%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 5.7%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 70.7%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 44.6%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 21.7%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 4.5%
Goluri în repriza 1 176
Goluri în repriza 2 226
Goluri în repriza 1 (gazde) 101
Goluri în repriza 2 (gazde) 131
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 75
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 104
Echipa gazdă învinge la 0 42 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 30 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 8 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 8 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 30 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 42 meciuri
Echipa gazdă a înscris 110 meciuri
Echipa oaspete a înscris 98 meciuri
Nu s-au marcat goluri 17 meciuri
Penalty-uri înscrise 34
Penalty-uri ratate 1
Penalty-uri / partidă 0.2
Loc Echipă GPM GI
1 Dinamo Brest 2.55 51
2 BATE 2.11 40
3 Shakhtyor 1.94 35
4 Gomel 1.55 31
5 Dinamo Minsk 1.42 27
6 Torpedo BelAZ 1.38 29
7 Energetyk-BDU 1.35 27
8 Isloch 1.3 26
9 Minsk 1.24 26
10 Slavia 1.17 21
11 Gorodeya 1.05 21
12 Slutsk 1 20
13 Neman Grodno 0.95 20
14 Vitebsk 0.89 17
15 Dnyapro 0.89 17
16 Tarpeda 0.21 4
Loc Echipă GPM GP
1 BATE 0.58 11
2 Dinamo Brest 0.7 14
3 Shakhtyor 0.72 13
4 Gorodeya 1 20
5 Dinamo Minsk 1.05 20
6 Torpedo BelAZ 1.1 23
7 Isloch 1.15 23
8 Vitebsk 1.26 24
9 Tarpeda 1.26 24
10 Slavia 1.44 26
11 Neman Grodno 1.48 31
12 Dnyapro 1.58 30
13 Slutsk 1.6 32
14 Minsk 1.62 34
15 Gomel 1.9 38
16 Energetyk-BDU 2.45 49
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Energetyk-BDU 1.35 20 15 5 10 6 4 10 9 1
2 Gomel 1.55 20 14 6 10 7 3 10 7 3
3 Dinamo Brest 2.55 20 13 7 10 9 1 10 4 6
4 BATE 2.11 19 11 8 11 7 4 8 4 4
5 Dinamo Minsk 1.42 19 11 8 10 6 4 9 5 4
6 Isloch 1.3 20 11 9 10 5 5 10 6 4
7 Minsk 1.24 21 11 10 10 6 4 11 5 6
8 Shakhtyor 1.94 18 10 8 10 6 4 8 4 4
9 Slutsk 1 20 10 10 10 7 3 10 3 7
10 Torpedo BelAZ 1.38 21 9 12 11 2 9 10 7 3
11 Slavia 1.17 18 9 9 8 4 4 10 5 5
12 Neman Grodno 0.95 21 9 12 10 2 8 11 7 4
13 Vitebsk 0.89 19 9 10 10 4 6 9 5 4
14 Dnyapro 0.89 19 9 10 9 4 5 10 5 5
15 Gorodeya 1.05 20 8 12 9 4 5 11 4 7
16 Tarpeda 0.21 19 7 12 9 4 5 10 3 7
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Dinamo Brest 6 - 5 4 - 0 8 - 0 6 - 2 11 - 3 16 - 4 51 - 14
2 BATE 4 - 3 7 - 1 7 - 1 7 - 4 8 - 1 7 - 1 40 - 11
3 Shakhtyor 7 - 3 6 - 2 5 - 1 4 - 2 6 - 3 10 - 2 35 - 13
4 Gomel 2 - 9 2 - 4 10 - 6 5 - 1 9 - 5 3 - 13 31 - 38
5 Torpedo BelAZ 6 - 3 4 - 2 3 - 4 2 - 2 3 - 5 8 - 7 29 - 23
6 Dinamo Minsk 1 - 4 3 - 1 4 - 3 3 - 4 5 - 2 11 - 6 27 - 20
7 Energetyk-BDU 4 - 9 3 - 15 6 - 8 4 - 5 7 - 5 3 - 11 27 - 49
8 Isloch 3 - 1 2 - 4 4 - 5 5 - 3 5 - 4 7 - 6 26 - 23
9 Minsk 6 - 5 4 - 3 1 - 4 4 - 6 5 - 8 6 - 8 26 - 34
10 Gorodeya 0 - 1 2 - 3 5 - 3 7 - 3 4 - 5 4 - 5 21 - 20
11 Slavia 3 - 3 4 - 2 2 - 4 3 - 6 3 - 5 6 - 6 21 - 26
12 Neman Grodno 3 - 3 3 - 2 5 - 7 1 - 8 4 - 7 4 - 4 20 - 31
13 Slutsk 5 - 0 2 - 3 6 - 6 0 - 2 3 - 10 4 - 11 20 - 32
14 Vitebsk 2 - 1 2 - 3 3 - 7 2 - 1 2 - 8 3 - 4 17 - 24
15 Dnyapro 3 - 3 4 - 4 2 - 6 3 - 6 4 - 7 1 - 4 17 - 30
16 Tarpeda 0 - 2 0 - 3 0 - 6 0 - 1 1 - 2 3 - 4 4 - 24
Jucător

An:

Echipa:

Necunoscut
14.08.2019
Necunoscut
01.08.2019
Gratis
21.07.2019
Necunoscut
15.07.2019
Necunoscut
15.07.2019
Necunoscut
01.05.2019
Necunoscut
01.04.2019
Necunoscut
01.04.2019
Necunoscut
08.02.2019
Necunoscut
06.02.2019
Necunoscut
01.02.2019
Necunoscut
01.02.2019
Necunoscut
01.02.2019
Gratis
23.01.2019