Sound

Vysshaya Belarus- Results, tables, and fixtures

Înregistrează-te
30 Mar
02 Dec
Sâmbãtã 01.12.2018
1
x
2
02:00 Torpedo BelAZ -:- BATE - - - -
02:00 Luch Minsk -:- Smolevichy-STI - - - -
02:00 Shakhtyor -:- Minsk - - - -
02:00 Neman Grodno -:- Dinamo Brest - - - -
02:00 Gomel -:- Vitebsk - - - -
02:00 Gorodeya -:- Slutsk - - - -
02:00 Isloch -:- Dnepr Mogilev - - - -
Duminicã 02.12.2018
1
x
2
Final Tarpeda 0 - 3 Dinamo Minsk (0 - 1) 8.00 3.65 1.38
Final Torpedo BelAZ 2 - 2 BATE (2 - 2) 2.85 3.40 2.15
Final Luch Minsk 1 - 1 Smolevichy-STI (0 - 1) - - -
Final Shakhtyor 4 - 0 Minsk (1 - 0) 1.10 7.00 15.00
Final Neman Grodno 0 - 3 Dinamo Brest (0 - 1) 3.65 3.05 1.95
Final Gomel 1 - 3 Vitebsk (1 - 1) 4.70 3.30 1.65
Final Gorodeya 2 - 0 Slutsk (0 - 0) 1.85 3.10 4.00
Final Isloch 3 - 2 Dnepr Mogilev (1 - 2) 1.35 4.10 8.00
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 BATE 30 23 4 3 55 24 +31 73
? E V V Î E
2 Shakhtyor 30 19 7 4 45 14 +31 64
V V V E V
3 Dinamo Minsk 30 18 9 3 41 17 +24 63
V V V V E
4 Vitebsk 30 19 5 6 47 20 +27 62
V V V Î Î
5 Torpedo BelAZ 30 16 7 7 36 18 +18 55
E V E V E
6 Dinamo Brest 30 14 10 6 52 30 +22 52
V E Î V Î
7 Neman Grodno 30 12 7 11 31 32 -1 43
Î V E Î E
8 Slutsk 30 11 3 16 26 36 -10 36
9 Gorodeya 30 9 7 14 31 33 -2 34
V Î E V V
10 Isloch 30 8 9 13 20 37 -17 33
V V V Î Î
11 Minsk 30 7 9 14 34 42 -8 30
Î Î Î V Î
12 Gomel 30 7 7 16 16 36 -20 28
Î E Î E Î
13 Luch Minsk 30 4 12 14 24 44 -20 24
E Î E E E
14 Tarpeda 30 6 6 18 20 41 -21 24
Î Î V V Î
15 Smolevichy-STI 30 5 9 16 21 39 -18 24
E Î E E Î
16 Dnepr Mogilev 30 3 7 20 17 53 -36 16
Î Î Î Î V
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 BATE 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V V Î E
2 Dinamo Brest 0 0 0 0 0 0 +0 0
V E Î V Î
3 Dinamo Minsk 0 0 0 0 0 0 +0 0
V V V V E
4 Dnepr Mogilev 0 0 0 0 0 0 +0 0
Î Î Î Î V
5 Gomel 0 0 0 0 0 0 +0 0
Î E Î E Î
6 Gorodeya 0 0 0 0 0 0 +0 0
V Î E V V
7 Isloch 0 0 0 0 0 0 +0 0
V V V Î Î
8 Krumkachy 0 0 0 0 0 0 +0 0
V Î Î Î Î
9 Luch Minsk 0 0 0 0 0 0 +0 0
E Î E E E
10 Minsk 0 0 0 0 0 0 +0 0
Î Î Î V Î
11 Neman Grodno 0 0 0 0 0 0 +0 0
Î V E Î E
12 Shakhtyor 0 0 0 0 0 0 +0 0
V V V E V
13 Slutsk 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Smolevichy-STI 0 0 0 0 0 0 +0 0
E Î E E Î
15 Torpedo BelAZ 0 0 0 0 0 0 +0 0
E V E V E
16 Vitebsk 0 0 0 0 0 0 +0 0
V V V Î Î
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 BATE 30 23 4 3 55 24 15 12 3 0 30 9 15 11 1 3 25 15 +31 73
2 Shakhtyor 30 19 7 4 45 14 15 12 2 1 26 4 15 7 5 3 19 10 +31 64
3 Dinamo Minsk 30 18 9 3 41 17 15 9 4 2 18 10 15 9 5 1 23 7 +24 63
4 Vitebsk 30 19 5 6 47 20 15 12 0 3 27 6 15 7 5 3 20 14 +27 62
5 Torpedo BelAZ 30 16 7 7 36 18 15 11 3 1 20 5 15 5 4 6 16 13 +18 55
6 Dinamo Brest 30 14 10 6 52 30 15 9 4 2 30 16 15 5 6 4 22 14 +22 52
7 Neman Grodno 30 12 7 11 31 32 15 5 5 5 17 16 15 7 2 6 14 16 -1 43
8 Slutsk 30 11 3 16 26 36 15 4 2 9 12 18 15 7 1 7 14 18 -10 36
9 Gorodeya 30 9 7 14 31 33 15 5 5 5 16 14 15 4 2 9 15 19 -2 34
10 Isloch 30 8 9 13 20 37 15 4 4 7 10 15 15 4 5 6 10 22 -17 33
11 Minsk 30 7 9 14 34 42 15 3 5 7 21 25 15 4 4 7 13 17 -8 30
12 Gomel 30 7 7 16 16 36 15 3 4 8 7 21 15 4 3 8 9 15 -20 28
13 Luch Minsk 30 4 12 14 24 44 15 3 6 6 15 21 15 1 6 8 9 23 -20 24
14 Tarpeda 30 6 6 18 20 41 15 3 3 9 10 19 15 3 3 9 10 22 -21 24
15 Smolevichy-STI 30 5 9 16 21 39 15 3 4 8 13 20 15 2 5 8 8 19 -18 24
16 Dnepr Mogilev 30 3 7 20 17 53 15 2 5 8 7 18 15 1 2 12 10 35 -36 16
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 BATE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Dinamo Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Dinamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Dnepr Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Gorodeya 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Isloch 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Krumkachy 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Luch Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Neman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Shakhtyor 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Slutsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Smolevichy-STI 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Torpedo BelAZ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
Comparați doua echipe
Liga Campionilor - Calificări
UEFA Europa League
Retrogradează
Partide jucate 240
Victorii gazde 41.7%
Victorii oaspeți 33.8%
Egaluri 24.5%
Total goluri 516
Goluri / meci 2.15
Goluri / meci echipa gazdă 1.16
Goluri / meci echipa oaspete 0.99
Cartonase galbene 785
Cartonase galbene / partidă 3.3
Cartonase roșii 21
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 88.8%
Peste 1.5 goluri 62.5%
Peste 2.5 goluri 35%
Peste 3.5 goluri 17.5%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 62.1%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 24.6%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 8.8%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 2.1%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 69.6%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 34.2%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 10.4%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 2.1%
Goluri în repriza 1 235
Goluri în repriza 2 281
Goluri în repriza 1 (gazde) 125
Goluri în repriza 2 (gazde) 154
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 110
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 127
Echipa gazdă învinge la 0 69 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 57 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 10 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 5 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 57 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 69 meciuri
Echipa gazdă a înscris 156 meciuri
Echipa oaspete a înscris 144 meciuri
Nu s-au marcat goluri 27 meciuri
Penalty-uri înscrise 29
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Loc Echipă GPM GI
1 BATE 1.83 55
2 Dinamo Brest 1.73 52
3 Vitebsk 1.57 47
4 Shakhtyor 1.5 45
5 Dinamo Minsk 1.37 41
6 Torpedo BelAZ 1.2 36
7 Minsk 1.13 34
8 Gorodeya 1.03 31
9 Neman Grodno 1.03 31
10 Slutsk 0.87 26
11 Luch Minsk 0.8 24
12 Smolevichy-STI 0.7 21
13 Tarpeda 0.67 20
14 Isloch 0.67 20
15 Dnepr Mogilev 0.57 17
16 Gomel 0.53 16
Loc Echipă GPM GP
1 Shakhtyor 0.47 14
2 Dinamo Minsk 0.57 17
3 Torpedo BelAZ 0.6 18
4 Vitebsk 0.67 20
5 BATE 0.8 24
6 Dinamo Brest 1 30
7 Neman Grodno 1.07 32
8 Gorodeya 1.1 33
9 Gomel 1.2 36
10 Slutsk 1.2 36
11 Isloch 1.23 37
12 Smolevichy-STI 1.3 39
13 Tarpeda 1.37 41
14 Minsk 1.4 42
15 Luch Minsk 1.47 44
16 Dnepr Mogilev 1.77 53
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 BATE 1.83 30 16 14 15 7 8 15 9 6
2 Dnepr Mogilev 0.57 30 15 15 15 5 10 15 10 5
3 Minsk 1.13 30 14 16 15 8 7 15 6 9
4 Dinamo Brest 1.73 30 13 17 15 9 6 15 4 11
5 Shakhtyor 1.5 30 12 18 15 7 8 15 5 10
6 Luch Minsk 0.8 30 11 19 15 6 9 15 5 10
7 Torpedo BelAZ 1.2 30 10 20 15 4 11 15 6 9
8 Neman Grodno 1.03 30 10 20 15 5 10 15 5 10
9 Dinamo Minsk 1.37 30 9 21 15 4 11 15 5 10
10 Slutsk 0.87 30 9 21 15 4 11 15 5 10
11 Tarpeda 0.67 30 9 21 15 5 10 15 4 11
12 Isloch 0.67 30 9 21 15 4 11 15 5 10
13 Vitebsk 1.57 30 8 22 15 4 11 15 4 11
14 Gorodeya 1.03 30 8 22 15 4 11 15 4 11
15 Gomel 0.53 30 8 22 15 4 11 15 4 11
16 Smolevichy-STI 0.7 30 7 23 15 4 11 15 3 12
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 BATE 4 - 5 11 - 4 8 - 3 8 - 5 5 - 3 20 - 4 55 - 24
2 Dinamo Brest 7 - 1 14 - 6 7 - 5 10 - 8 8 - 3 6 - 7 52 - 30
3 Vitebsk 3 - 2 8 - 6 6 - 3 8 - 2 12 - 3 10 - 4 47 - 20
4 Shakhtyor 10 - 2 6 - 2 5 - 3 7 - 1 8 - 3 9 - 4 45 - 14
5 Dinamo Minsk 4 - 2 7 - 1 6 - 1 4 - 3 9 - 5 11 - 5 41 - 17
6 Torpedo BelAZ 6 - 1 10 - 4 4 - 4 8 - 3 5 - 4 3 - 2 36 - 18
7 Minsk 6 - 6 2 - 11 5 - 2 5 - 6 7 - 10 9 - 7 34 - 42
8 Neman Grodno 2 - 0 4 - 8 6 - 5 5 - 6 4 - 5 10 - 8 31 - 32
9 Gorodeya 3 - 2 4 - 6 6 - 4 6 - 4 6 - 6 7 - 11 31 - 33
10 Slutsk 7 - 8 2 - 6 4 - 7 2 - 1 7 - 8 4 - 6 26 - 36
11 Luch Minsk 2 - 7 3 - 9 4 - 6 3 - 5 1 - 6 11 - 11 24 - 44
12 Smolevichy-STI 1 - 4 5 - 6 5 - 3 2 - 6 5 - 8 3 - 12 21 - 39
13 Isloch 5 - 3 1 - 9 2 - 7 5 - 6 6 - 4 1 - 9 20 - 37
14 Tarpeda 2 - 9 4 - 5 3 - 8 1 - 4 4 - 7 6 - 8 20 - 41
15 Dnepr Mogilev 1 - 7 4 - 6 4 - 14 0 - 8 4 - 13 4 - 5 17 - 53
16 Gomel 1 - 5 8 - 4 4 - 4 1 - 7 1 - 4 1 - 12 16 - 36
Jucător

An:

Echipa: