Sound

Second Amateur Division Belgia - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
01 Sep
05 Mai
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Olympia Wijgmaal 7 5 0 2 11 7 +4 15
? Î Î V V V
2 Mandel United 7 4 2 1 12 5 +7 14
? V Î V V E
3 Sint-Eloois-Winkel 7 4 1 2 16 11 +5 13
? V V V Î E
4 Westhoek 7 4 0 3 16 18 -2 12
? Î V V Î Î
5 Sparta Petegem 7 3 3 1 15 7 +8 12
? Î E V V E
6 Ronse 7 3 2 2 10 5 +5 11
? V V Î E Î
7 Toekomst Menen 7 3 2 2 13 11 +2 11
? Î Î V E V
8 Tempo Overijse 7 3 1 3 11 9 +2 10
? V V Î E Î
9 Eppegem 7 3 1 3 10 19 -9 10
? Î Î Î V V
10 Harelbeke 7 3 0 4 13 11 +2 9
? V V Î V Î
11 KRC Gent 7 2 3 2 13 9 +4 9
? E V Î E V
12 Gullegem 7 2 1 4 8 10 -2 7
? Î V Î E Î
13 Dikkelvenne 7 2 1 4 4 11 -7 7
? V Î Î E V
14 Diegem Sport 7 2 0 5 7 16 -9 6
? V Î V Î Î
15 Olsa Brakel 7 1 3 3 12 15 -3 6
? E E Î E V
16 Londerzeel 7 1 2 4 7 14 -7 5
? V Î Î Î Î
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Olympia Wijgmaal 7 5 0 2 11 7 4 3 0 1 6 5 3 2 0 1 5 2 +4 15
2 Mandel United 7 4 2 1 12 5 4 3 1 0 7 1 3 1 1 1 5 4 +7 14
3 Sint-Eloois-Winkel 7 4 1 2 16 11 3 2 0 1 9 5 4 2 1 1 7 6 +5 13
4 Westhoek 7 4 0 3 16 18 4 2 0 2 7 11 3 2 0 1 9 7 -2 12
5 Sparta Petegem 7 3 3 1 15 7 4 2 1 1 10 4 3 1 2 0 5 3 +8 12
6 Ronse 7 3 2 2 10 5 3 1 0 2 2 3 4 2 2 0 8 2 +5 11
7 Toekomst Menen 7 3 2 2 13 11 4 2 1 1 10 6 3 1 1 1 3 5 +2 11
8 Tempo Overijse 7 3 1 3 11 9 3 2 1 0 7 3 4 1 0 3 4 6 +2 10
9 Eppegem 7 3 1 3 10 19 3 1 1 1 5 7 4 2 0 2 5 12 -9 10
10 Harelbeke 7 3 0 4 13 11 3 2 0 1 9 5 4 1 0 3 4 6 +2 9
11 KRC Gent 7 2 3 2 13 9 3 1 1 1 2 2 4 1 2 1 11 7 +4 9
12 Gullegem 7 2 1 4 8 10 4 0 0 4 2 8 3 2 1 0 6 2 -2 7
13 Dikkelvenne 7 2 1 4 4 11 3 0 1 2 1 5 4 2 0 2 3 6 -7 7
14 Diegem Sport 7 2 0 5 7 16 4 2 0 2 6 6 3 0 0 3 1 10 -9 6
15 Olsa Brakel 7 1 3 3 12 15 4 0 3 1 7 9 3 1 0 2 5 6 -3 6
16 Londerzeel 7 1 2 4 7 14 3 0 1 2 1 7 4 1 1 2 6 7 -7 5
Comparați doua echipe
Promovează
PlayOff Promovare
Play Off Posibilă Promovare
Play Off Retrogradare
Retrogradează
Statistici Second Amateur Division: Group A ( 56 meciuri jucate din 240 )
Partide jucate 56
Victorii gazde 0%
Victorii oaspeți 73.2%
Egaluri 26.8%
Total goluri 178
Goluri / meci 3.18
Goluri / meci echipa gazdă -
Goluri / meci echipa oaspete 1.55
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii -
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 94.6%
Peste 1.5 goluri 82.1%
Peste 2.5 goluri 64.3%
Peste 3.5 goluri 41.1%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 -
Peste 1.5 goluri în repriza 1 -
Peste 2.5 goluri în repriza 1 -
Peste 3.5 goluri în repriza 1 -
Peste 0.5 goluri în repriza 2 -
Peste 1.5 goluri în repriza 2 -
Peste 2.5 goluri în repriza 2 -
Peste 3.5 goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 -
Goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 (gazde) -
Goluri în repriza 2 (gazde) -
Goluri în repriza 1 (oaspeți) -
Goluri în repriza 2 (oaspeți) -
Echipa gazdă învinge la 0 -
Echipa oaspete învinge la 0 41 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 41 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 -
Echipa gazdă a înscris -
Echipa oaspete a înscris 41 meciuri
Nu s-au marcat goluri 15 meciuri
Penalty-uri înscrise -
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Top echipe Second Amateur Division: Group A
Loc Echipă GPM GI
1 KRC Gent 1.57 11
2 Westhoek 1.29 9
3 Ronse 1.14 8
4 Sint-Eloois-Winkel 1 7
5 Gullegem 0.86 6
6 Londerzeel 0.86 6
7 Sparta Petegem 0.71 5
8 Olsa Brakel 0.71 5
9 Olympia Wijgmaal 0.71 5
10 Eppegem 0.71 5
11 Mandel United 0.71 5
12 Harelbeke 0.57 4
13 Tempo Overijse 0.57 4
14 Toekomst Menen 0.43 3
15 Dikkelvenne 0.43 3
16 Diegem Sport 0.14 1
Loc Echipă GPM GP
1 Mandel United 0.14 1
2 KRC Gent 0.29 2
3 Ronse 0.43 3
4 Tempo Overijse 0.43 3
5 Sparta Petegem 0.57 4
6 Harelbeke 0.71 5
7 Olympia Wijgmaal 0.71 5
8 Sint-Eloois-Winkel 0.71 5
9 Dikkelvenne 0.71 5
10 Diegem Sport 0.86 6
11 Toekomst Menen 0.86 6
12 Londerzeel 1 7
13 Eppegem 1 7
14 Gullegem 1.14 8
15 Olsa Brakel 1.29 9
16 Westhoek 1.57 11
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Westhoek 1.29 7 7 0 4 4 0 3 3 0
2 Sint-Eloois-Winkel 1 7 6 1 3 3 0 4 3 1
3 Eppegem 0.71 7 6 1 3 3 0 4 3 1
4 Harelbeke 0.57 7 6 1 3 3 0 4 3 1
5 Londerzeel 0.86 7 5 2 3 2 1 4 3 1
6 Olsa Brakel 0.71 7 5 2 4 3 1 3 2 1
7 Tempo Overijse 0.57 7 5 2 3 2 1 4 3 1
8 Toekomst Menen 0.43 7 5 2 4 3 1 3 2 1
9 Diegem Sport 0.14 7 5 2 4 3 1 3 2 1
10 Gullegem 0.86 7 4 3 4 2 2 3 2 1
11 Sparta Petegem 0.71 7 4 3 4 3 1 3 1 2
12 KRC Gent 1.57 7 3 4 3 0 3 4 3 1
13 Ronse 1.14 7 3 4 3 1 2 4 2 2
14 Olympia Wijgmaal 0.71 7 3 4 4 2 2 3 1 2
15 Mandel United 0.71 7 3 4 4 1 3 3 2 1
16 Dikkelvenne 0.43 7 2 5 3 1 2 4 1 3
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 SW Harelbeke 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 KRC Gent 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 11 - 2
2 Westhoek 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 11
3 Ronse 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 3
4 Sint-Eloois-Winkel 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 5
5 Londerzeel 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 7
6 Gullegem 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 8
7 Mandel United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 1
8 Sparta Petegem 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 4
9 Olympia Wijgmaal 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 5
10 Eppegem 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 7
11 Olsa Brakel 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 9
12 Tempo Overijse 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 3
13 Harelbeke 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 5
14 Dikkelvenne 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 5
15 Toekomst Menen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 6
16 Diegem Sport 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 6
1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
17 SW Harelbeke 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
Transferuri Second Amateur Division
Jucător

An:

Echipa: