Sound

Premier League Bermuda- Results, top scorers

Înregistrează-te
Duminicã 24.09.2017
1
x
2
Final Robin Hood 2 - 0 Dandy Town Hornets - - - -
Final Flanagan's Onions 0 - 9 Pembroke Hamilton Club - - - -
Final North Village Rams 2 - 1 Boulevard Blazers - - - -
Final X-Roads Warriors 0 - 2 Devonshire Cougars - - - -
Final YMSC 0 - 0 Somerset (0 - 0) - - -
Duminicã 01.10.2017
1
x
2
Final Flanagan's Onions 0 - 2 North Village Rams - - - -
Final Pembroke Hamilton Club 1 - 0 Dandy Town Hornets - - - -
Final Somerset 0 - 2 Boulevard Blazers - - - -
Final X-Roads Warriors 0 - 5 Robin Hood - - - -
Final YMSC 0 - 5 Devonshire Cougars - - - -
Sâmbãtã 07.10.2017
1
x
2
Final Somerset 0 - 2 Dandy Town Hornets - - - -
Duminicã 08.10.2017
1
x
2
Final Devonshire Cougars 0 - 0 Robin Hood (0 - 0) - - -
Final North Village Rams 0 - 4 Pembroke Hamilton Club - - - -
Final X-Roads Warriors 0 - 4 Boulevard Blazers - - - -
Final YMSC 1 - 4 Flanagan's Onions - - - -
Duminicã 15.10.2017
1
x
2
Final Somerset 3 - 3 Flanagan's Onions - - - -
Final Dandy Town Hornets 1 - 1 North Village Rams - - - -
Final Devonshire Cougars 3 - 0 Boulevard Blazers - - - -
Final Pembroke Hamilton Club 2 - 2 Robin Hood - - - -
Final X-Roads Warriors 1 - 0 YMSC - - - -
Sâmbãtã 21.10.2017
1
x
2
Final Somerset 0 - 4 Pembroke Hamilton Club - - - -
Duminicã 22.10.2017
1
x
2
Final Boulevard Blazers 2 - 2 YMSC - - - -
Final Dandy Town Hornets 3 - 0 Devonshire Cougars - - - -
Final North Village Rams 1 - 2 X-Roads Warriors - - - -
Final Robin Hood 3 - 1 Flanagan's Onions - - - -
Sâmbãtã 04.11.2017
1
x
2
Final North Village Rams 3 - 1 YMSC - - - -
Duminicã 05.11.2017
1
x
2
Final Boulevard Blazers 0 - 0 Dandy Town Hornets (0 - 0) - - -
Final Devonshire Cougars 0 - 0 Flanagan's Onions (0 - 0) - - -
Final Pembroke Hamilton Club 4 - 2 X-Roads Warriors - - - -
Final Robin Hood 0 - 0 Somerset (0 - 0) - - -
Duminicã 19.11.2017
1
x
2
Final Robin Hood 2 - 5 North Village Rams - - - -
Final Dandy Town Hornets 3 - 1 YMSC - - - -
Final Flanagan's Onions 4 - 4 X-Roads Warriors - - - -
Final Pembroke Hamilton Club 7 - 0 Boulevard Blazers - - - -
Final Somerset 3 - 2 Devonshire Cougars - - - -
Duminicã 26.11.2017
1
x
2
Final Flanagan's Onions 1 - 2 Boulevard Blazers - - - -
Final Dandy Town Hornets 1 - 0 X-Roads Warriors - - - -
Final Devonshire Cougars 1 - 1 Pembroke Hamilton Club - - - -
Final North Village Rams 3 - 1 Somerset - - - -
Final YMSC 1 - 2 Robin Hood - - - -
Duminicã 10.12.2017
1
x
2
Final Flanagan's Onions 0 - 6 Dandy Town Hornets - - - -
Final Boulevard Blazers 1 - 10 Robin Hood - - - -
Final Devonshire Cougars 2 - 0 North Village Rams - - - -
Final Pembroke Hamilton Club 7 - 1 YMSC - - - -
Final X-Roads Warriors 1 - 3 Somerset - - - -
Duminicã 07.01.2018
1
x
2
Final Somerset 2 - 1 YMSC - - - -
Final Boulevard Blazers 1 - 1 North Village Rams - - - -
Final Dandy Town Hornets 3 - 1 Robin Hood - - - -
Final Devonshire Cougars 1 - 1 X-Roads Warriors - - - -
Final Pembroke Hamilton Club 6 - 0 Flanagan's Onions - - - -
Duminicã 21.01.2018
1
x
2
Final Robin Hood 1 - 5 X-Roads Warriors - - - -
Final Boulevard Blazers 2 - 2 Somerset - - - -
Final Dandy Town Hornets 3 - 0 Pembroke Hamilton Club - - - -
Final Devonshire Cougars 3 - 1 YMSC - - - -
Final North Village Rams 2 - 0 Flanagan's Onions - - - -
Sâmbãtã 03.02.2018
1
x
2
Final Pembroke Hamilton Club 2 - 3 North Village Rams - - - -
Duminicã 04.02.2018
1
x
2
Final Flanagan's Onions 3 - 2 YMSC - - - -
Final Boulevard Blazers 3 - 7 X-Roads Warriors - - - -
Final Dandy Town Hornets 6 - 2 Somerset - - - -
Final Robin Hood 2 - 1 Devonshire Cougars - - - -
Sâmbãtã 10.02.2018
1
x
2
Final Devonshire Cougars 2 - 1 Boulevard Blazers (1 - 0) - - -
Duminicã 11.02.2018
1
x
2
Final Robin Hood 1 - 1 Pembroke Hamilton Club - - - -
Final Flanagan's Onions 2 - 3 Somerset - - - -
Final North Village Rams 3 - 3 Dandy Town Hornets - - - -
Final YMSC 1 - 4 X-Roads Warriors - - - -
Duminicã 25.02.2018
1
x
2
Final Flanagan's Onions 1 - 5 Robin Hood (1 - 2) - - -
Final Devonshire Cougars 4 - 2 Dandy Town Hornets - - - -
Final Pembroke Hamilton Club 4 - 0 Somerset - - - -
Final X-Roads Warriors 4 - 2 North Village Rams - - - -
Final YMSC 2 - 3 Boulevard Blazers - - - -
Sâmbãtã 03.03.2018
1
x
2
Final X-Roads Warriors 0 - 2 Pembroke Hamilton Club - - - -
Duminicã 04.03.2018
1
x
2
Final Flanagan's Onions 1 - 1 Devonshire Cougars - - - -
Final Dandy Town Hornets 2 - 2 Boulevard Blazers - - - -
Final Somerset 0 - 3 Robin Hood - - - -
Final YMSC 0 - 3 North Village Rams - - - -
Sâmbãtã 10.03.2018
1
x
2
Final Devonshire Cougars 3 - 6 Somerset - - - -
Duminicã 11.03.2018
1
x
2
Final Boulevard Blazers 0 - 4 Pembroke Hamilton Club - - - -
Final North Village Rams 0 - 3 Robin Hood - - - -
Final X-Roads Warriors 1 - 3 Flanagan's Onions - - - -
Final YMSC 3 - 7 Dandy Town Hornets - - - -
Sâmbãtã 17.03.2018
1
x
2
Final Somerset 3 - 3 North Village Rams (0 - 1) - - -
Duminicã 18.03.2018
1
x
2
Final Robin Hood 15 - 0 YMSC - - - -
Final Boulevard Blazers 4 - 0 Flanagan's Onions (3 - 0) - - -
Final Pembroke Hamilton Club 6 - 1 Devonshire Cougars - - - -
Final X-Roads Warriors 0 - 3 Dandy Town Hornets (0 - 0) - - -
Duminicã 01.04.2018
1
x
2
20:00 Dandy Town Hornets -:- Flanagan's Onions - - - -
Final North Village Rams 1 - 1 Devonshire Cougars - - - -
Final Robin Hood 7 - 2 Boulevard Blazers - - - -
Final Somerset 0 - 0 X-Roads Warriors (0 - 0) - - -
Final YMSC 0 - 7 Pembroke Hamilton Club (0 - 2) - - -
Vineri 06.04.2018
1
x
2
Final Dandy Town Hornets 5 - 2 Flanagan's Onions - - - -
Duminicã 16.09.2018
1
x
2
Final Robin Hood 1 - 1 Devonshire Cougars - - - -
Final BAA Wanderers 1 - 4 Dandy Town Hornets - - - -
Final North Village Rams 3 - 0 Paget Lions - - - -
Final Pembroke Hamilton Club 3 - 1 Boulevard Blazers (1 - 1) - - -
Final X-Roads Warriors 5 - 3 Somerset - - - -
Sâmbãtã 22.09.2018
1
x
2
Final Paget Lions 1 - 4 Dandy Town Hornets - - - -
Duminicã 23.09.2018
1
x
2
Final BAA Wanderers 6 - 1 Boulevard Blazers (2 - 1) - - -
Amanat Devonshire Cougars - Pembroke Hamilton Club - - - -
Final North Village Rams 2 - 3 X-Roads Warriors - - - -
Amanat Robin Hood - Somerset - - - -
Joi 27.09.2018
1
x
2
Final Robin Hood 2 - 1 Somerset (0 - 0) - - -
Duminicã 30.09.2018
1
x
2
Final Robin Hood 4 - 2 Dandy Town Hornets - - - -
Final BAA Wanderers 0 - 4 X-Roads Warriors - - - -
Final Boulevard Blazers 1 - 4 Paget Lions - - - -
Final Devonshire Cougars 3 - 1 Somerset - - - -
Final Pembroke Hamilton Club 1 - 0 North Village Rams - - - -
Duminicã 07.10.2018
1
x
2
Final BAA Wanderers 1 - 7 Pembroke Hamilton Club - - - -
Final Dandy Town Hornets 2 - 2 Devonshire Cougars - - - -
Final North Village Rams 2 - 1 Somerset - - - -
Final Paget Lions 2 - 2 Robin Hood - - - -
Final X-Roads Warriors 4 - 3 Boulevard Blazers - - - -
Duminicã 21.10.2018
1
x
2
Final Somerset 3 - 3 BAA Wanderers - - - -
Final Boulevard Blazers 0 - 3 Robin Hood - - - -
Final Dandy Town Hornets 0 - 1 North Village Rams (0 - 0) - - -
Final Devonshire Cougars 0 - 0 Paget Lions - - - -
Final Pembroke Hamilton Club 2 - 1 X-Roads Warriors (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 27.10.2018
1
x
2
Final Pembroke Hamilton Club 0 - 0 Robin Hood (0 - 0) - - -
Duminicã 28.10.2018
1
x
2
Final Dandy Town Hornets 2 - 3 Boulevard Blazers - - - -
Final Devonshire Cougars 1 - 4 X-Roads Warriors - - - -
Final North Village Rams 0 - 1 BAA Wanderers - - - -
Final Somerset 0 - 3 Paget Lions - - - -
Sâmbãtã 03.11.2018
1
x
2
Final Boulevard Blazers 3 - 1 Devonshire Cougars (2 - 0) - - -
Duminicã 04.11.2018
1
x
2
Final Robin Hood 3 - 2 North Village Rams - - - -
Final Paget Lions 2 - 5 BAA Wanderers - - - -
Final Pembroke Hamilton Club 3 - 1 Somerset (1 - 0) - - -
Final X-Roads Warriors 6 - 0 Dandy Town Hornets - - - -
Sâmbãtã 10.11.2018
1
x
2
Final Devonshire Cougars 0 - 2 Pembroke Hamilton Club - - - -
Sâmbãtã 24.11.2018
1
x
2
Final Somerset 1 - 3 Boulevard Blazers - - - -
Duminicã 25.11.2018
1
x
2
Amanat Dandy Town Hornets - Pembroke Hamilton Club - - - -
Final Devonshire Cougars 4 - 0 North Village Rams - - - -
Final Robin Hood 6 - 0 BAA Wanderers - - - -
Final X-Roads Warriors 3 - 3 Paget Lions - - - -
Joi 06.12.2018
1
x
2
Final Dandy Town Hornets 2 - 0 Pembroke Hamilton Club (0 - 0) - - -
Vineri 07.12.2018
1
x
2
Final BAA Wanderers 6 - 3 Devonshire Cougars (2 - 2) - - -
Duminicã 09.12.2018
1
x
2
21:00 Boulevard Blazers -:- North Village Rams - - - -
Final Paget Lions 0 - 1 Pembroke Hamilton Club - - - -
21:00 Somerset -:- Dandy Town Hornets - - - -
21:00 X-Roads Warriors -:- Robin Hood - - - -
Partide jucate 132
Victorii gazde 7.6%
Victorii oaspeți 72%
Egaluri 20.4%
Total goluri 559
Goluri / meci 4.23
Goluri / meci echipa gazdă 0.28
Goluri / meci echipa oaspete 2.15
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii -
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 93.9%
Peste 1.5 goluri 88.6%
Peste 2.5 goluri 75%
Peste 3.5 goluri 59.8%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 7.6%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 5.3%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 3%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 0.8%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 11.4%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 9.8%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 6.8%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 3%
Goluri în repriza 1 22
Goluri în repriza 2 44
Goluri în repriza 1 (gazde) 19
Goluri în repriza 2 (gazde) 163
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 9
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 112
Echipa gazdă învinge la 0 2 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 94 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 94 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 2 meciuri
Echipa gazdă a înscris 12 meciuri
Echipa oaspete a înscris 104 meciuri
Nu s-au marcat goluri 26 meciuri
Penalty-uri înscrise -
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Loc Echipă GPM GI
1 BAA Wanderers 2.33 21
2 Pembroke Hamilton Club 1.85 50
3 1.46 38
4 X-Roads Warriors 1.42 37
5 Boulevard Blazers 1.35 35
6 Dandy Town Hornets 1.35 35
7 Flanagan's Onions 1.33 4
8 Paget Lions 1.11 10
9 Somerset 1.04 27
10 North Village Rams 0.88 23
11 Devonshire Cougars 0.81 22
1 0.67 10
12 YMSC 0.5 9
Loc Echipă GPM GP
1 Pembroke Hamilton Club 0.52 14
2 Dandy Town Hornets 0.58 15
3 0.85 22
4 North Village Rams 0.92 24
5 Devonshire Cougars 1.04 28
6 Somerset 1.31 34
7 Paget Lions 1.33 12
8 X-Roads Warriors 1.35 35
9 Boulevard Blazers 1.73 45
10 YMSC 1.94 35
1 2.07 31
11 BAA Wanderers 2.11 19
12 Flanagan's Onions 2.33 7
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Boulevard Blazers 1.35 26 23 3 11 9 2 15 14 1
2 Somerset 1.04 26 21 5 12 9 3 14 12 2
3 1.46 26 20 6 14 10 4 12 10 2
4 X-Roads Warriors 1.42 26 20 6 13 10 3 13 10 3
5 Pembroke Hamilton Club 1.85 27 18 9 14 11 3 13 7 6
6 Dandy Town Hornets 1.35 26 18 8 13 9 4 13 9 4
7 North Village Rams 0.88 26 17 9 13 10 3 13 7 6
8 Devonshire Cougars 0.81 27 16 11 15 8 7 12 8 4
9 YMSC 0.5 18 16 2 9 8 1 9 8 1
1 0.67 15 11 4 7 5 2 8 6 2
10 BAA Wanderers 2.33 9 8 1 5 5 0 4 3 1
11 Paget Lions 1.11 9 7 2 4 3 1 5 4 1
12 Flanagan's Onions 1.33 3 3 0 2 2 0 1 1 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Pembroke Hamilton Club 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 50 - 14
2 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 38 - 22
3 X-Roads Warriors 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 37 - 35
4 Dandy Town Hornets 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 35 - 15
5 Boulevard Blazers 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 35 - 45
6 Somerset 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 27 - 34
7 North Village Rams 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 23 - 24
8 Devonshire Cougars 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 22 - 28
9 BAA Wanderers 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 21 - 19
10 Paget Lions 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 12
1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 31
11 YMSC 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 35
12 Flanagan's Onions 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 7