Sound

Premier League Botswana- Results, top scorers

Înregistrează-te
Sâmbãtã 23.09.2017
1
x
2
Final TAFIC 1 - 2 Township Rollers - - - -
Final Orapa United 3 - 2 UF Santos - - - -
Final Police XI 1 - 0 Gilport Lions - - - -
Final Security Systems 0 - 3 BDF XI - - - -
Final Sharps Shooting Stars 0 - 0 Extension Gunners (0 - 0) - - -
Duminicã 24.09.2017
1
x
2
Final Gaborone United 1 - 1 Centre Chiefs - - - -
Final Black Forest 1 - 0 Miscellaneous - - - -
Marþi 26.09.2017
1
x
2
Final Extension Gunners 1 - 2 UF Santos - - - -
Final Sharps Shooting Stars 1 - 1 BDF XI - - - -
Final TAFIC 2 - 1 Security Systems - - - -
Miercuri 27.09.2017
1
x
2
Final Gilport Lions 1 - 3 Orapa United - - - -
Final Centre Chiefs 2 - 2 Sankoyo Bush Bucks - - - -
Final Galaxy 2 - 2 Gaborone United - - - -
Final Miscellaneous 4 - 1 Police XI - - - -
Final Township Rollers 2 - 0 Black Forest - - - -
Sâmbãtã 14.10.2017
1
x
2
Final Extension Gunners 0 - 1 Centre Chiefs - - - -
Final BDF XI 0 - 0 TAFIC (0 - 0) - - -
Final Miscellaneous 0 - 0 Security Systems (0 - 0) - - -
Final Police XI 0 - 2 Township Rollers - - - -
Final Sankoyo Bush Bucks 1 - 0 Sharps Shooting Stars - - - -
Duminicã 15.10.2017
1
x
2
Final Gaborone United 0 - 1 Orapa United - - - -
Final Black Forest 1 - 2 Galaxy (0 - 0) - - -
Final UF Santos 0 - 1 Gilport Lions - - - -
Marþi 17.10.2017
1
x
2
Final Centre Chiefs 1 - 3 Miscellaneous - - - -
Final TAFIC 1 - 1 Police XI - - - -
Final Township Rollers 3 - 2 BDF XI - - - -
Miercuri 18.10.2017
1
x
2
Final Galaxy 0 - 1 Extension Gunners - - - -
Final Sharps Shooting Stars 1 - 1 Gaborone United - - - -
Final Security Systems 2 - 0 Gilport Lions - - - -
Sâmbãtã 21.10.2017
1
x
2
Final BDF XI 2 - 0 Sankoyo Bush Bucks (0 - 0) - - -
Final Gilport Lions 1 - 2 TAFIC - - - -
Final Galaxy 1 - 0 UF Santos - - - -
Final Orapa United 0 - 1 Miscellaneous - - - -
Final Police XI 1 - 1 Extension Gunners - - - -
Final Centre Chiefs 1 - 3 Black Forest - - - -
Duminicã 22.10.2017
1
x
2
Final Sharps Shooting Stars 0 - 2 Township Rollers (0 - 0) - - -
Final Security Systems 0 - 1 Gaborone United (0 - 1) - - -
Vineri 27.10.2017
1
x
2
Final TAFIC 0 - 2 Sharps Shooting Stars (0 - 2) - - -
Final Gaborone United 0 - 0 Black Forest (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 28.10.2017
1
x
2
Final Township Rollers 2 - 0 Centre Chiefs (1 - 0) - - -
Final Extension Gunners 2 - 2 Orapa United - - - -
17:00 Gaborone United -:- Black Forest - - - -
Final Gilport Lions 0 - 1 BDF XI - - - -
Final Sankoyo Bush Bucks 0 - 1 Security Systems - - - -
Duminicã 29.10.2017
1
x
2
Final UF Santos 0 - 1 Police XI - - - -
Vineri 03.11.2017
1
x
2
Final Orapa United 1 - 1 Black Forest (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 04.11.2017
1
x
2
Final Gilport Lions 1 - 2 Miscellaneous - - - -
Final Sankoyo Bush Bucks 0 - 0 UF Santos (0 - 0) - - -
Final Sharps Shooting Stars 0 - 1 Galaxy - - - -
20:00 Security Systems -:- Township Rollers - - - -
Duminicã 05.11.2017
1
x
2
Final Gaborone United 1 - 0 Extension Gunners (1 - 0) - - -
Joi 09.11.2017
1
x
2
Final Miscellaneous 2 - 2 Galaxy - - - -
Vineri 17.11.2017
1
x
2
Final Miscellaneous 3 - 3 Sharps Shooting Stars (1 - 2) - - -
20:00 UF Santos -:- BDF XI - - - -
Sâmbãtã 18.11.2017
1
x
2
Final TAFIC 1 - 0 Galaxy - - - -
Final Police XI 2 - 4 Security Systems (0 - 3) - - -
Duminicã 19.11.2017
1
x
2
Final Gilport Lions 0 - 0 Centre Chiefs (0 - 0) - - -
Luni 20.11.2017
1
x
2
Final Sankoyo Bush Bucks 3 - 2 Gaborone United - - - -
Final Township Rollers 2 - 2 Orapa United - - - -
Marþi 21.11.2017
1
x
2
Final UF Santos 0 - 0 BDF XI (0 - 0) - - -
Marþi 28.11.2017
1
x
2
Final BDF XI 3 - 1 Miscellaneous - - - -
Final Galaxy 0 - 0 Township Rollers (0 - 0) - - -
Miercuri 29.11.2017
1
x
2
Amanat Sharps Shooting Stars - Gilport Lions - - - -
Final Centre Chiefs 4 - 2 Police XI (2 - 2) - - -
Final Orapa United 3 - 0 TAFIC (0 - 0) - - -
Joi 30.11.2017
1
x
2
Final Gaborone United 3 - 1 UF Santos - - - -
Final Security Systems 1 - 1 Extension Gunners - - - -
Sâmbãtã 02.12.2017
1
x
2
Amanat UF Santos - TAFIC - - - -
Final Black Forest 2 - 0 Sharps Shooting Stars - - - -
Aban. Galaxy - Gilport Lions - - - -
Duminicã 03.12.2017
1
x
2
Final Centre Chiefs 0 - 2 Security Systems - - - -
Final Extension Gunners 2 - 1 BDF XI - - - -
Final Orapa United 0 - 0 Police XI (0 - 0) - - -
Final Sankoyo Bush Bucks 1 - 1 Miscellaneous - - - -
Miercuri 06.12.2017
1
x
2
Final Black Forest 1 - 1 Sankoyo Bush Bucks (0 - 1) - - -
Joi 07.12.2017
1
x
2
Final UF Santos 1 - 1 TAFIC (1 - 0) - - -
Marþi 12.12.2017
1
x
2
Final Security Systems 0 - 2 Sharps Shooting Stars (0 - 2) - - -
Final TAFIC 1 - 3 Gaborone United (0 - 2) - - -
Miercuri 13.12.2017
1
x
2
Final Police XI 1 - 1 Galaxy - - - -
Final UF Santos 0 - 1 Centre Chiefs - - - -
Final Miscellaneous 1 - 1 Extension Gunners - - - -
Joi 14.12.2017
1
x
2
Final BDF XI 1 - 0 Orapa United - - - -
Final Township Rollers 1 - 0 Sankoyo Bush Bucks - - - -
Sâmbãtã 16.12.2017
1
x
2
Final Sharps Shooting Stars 2 - 2 Centre Chiefs - - - -
Final Black Forest 0 - 0 Police XI (0 - 0) - - -
Final Miscellaneous 4 - 0 UF Santos - - - -
Duminicã 17.12.2017
1
x
2
Amanat Gaborone United - Gilport Lions - - - -
Final Extension Gunners 0 - 1 Township Rollers - - - -
Final Galaxy 1 - 0 BDF XI - - - -
Final Orapa United 1 - 0 Security Systems - - - -
Final Sankoyo Bush Bucks 1 - 0 TAFIC - - - -
Vineri 05.01.2018
1
x
2
20:00 TAFIC -:- Extension Gunners - - - -
Sâmbãtã 06.01.2018
1
x
2
16:00 Centre Chiefs -:- Orapa United - - - -
16:00 Gilport Lions -:- Sankoyo Bush Bucks - - - -
16:00 Police XI -:- Gaborone United - - - -
16:00 Security Systems -:- Galaxy - - - -
16:00 UF Santos -:- Sharps Shooting Stars - - - -
Duminicã 07.01.2018
1
x
2
16:00 BDF XI -:- Black Forest - - - -
16:00 Township Rollers -:- Miscellaneous - - - -
Vineri 12.01.2018
1
x
2
Final UF Santos 0 - 1 Sharps Shooting Stars - - - -
Sâmbãtã 13.01.2018
1
x
2
Final Centre Chiefs 0 - 1 Orapa United - - - -
Final Gilport Lions 1 - 2 Sankoyo Bush Bucks - - - -
Final Police XI 4 - 4 Gaborone United - - - -
Final Security Systems 0 - 2 Galaxy - - - -
Final TAFIC 1 - 0 Extension Gunners - - - -
Duminicã 14.01.2018
1
x
2
Final BDF XI 1 - 1 Black Forest - - - -
Final Township Rollers 1 - 3 Miscellaneous - - - -
Marþi 16.01.2018
1
x
2
Final Gaborone United 2 - 2 BDF XI - - - -
Final Orapa United 4 - 4 Sharps Shooting Stars - - - -
20:00 Black Forest -:- Security Systems - - - -
20:00 Miscellaneous -:- TAFIC - - - -
Final Extension Gunners 4 - 0 Gilport Lions - - - -
Miercuri 17.01.2018
1
x
2
Final Black Forest 3 - 0 Security Systems - - - -
Final Galaxy 3 - 1 Centre Chiefs - - - -
Final Sankoyo Bush Bucks 0 - 1 Police XI - - - -
Final Miscellaneous 2 - 1 TAFIC - - - -
Final UF Santos 0 - 2 Township Rollers - - - -
Sâmbãtã 20.01.2018
1
x
2
Final Centre Chiefs 2 - 6 Gaborone United - - - -
Final Security Systems 1 - 2 Sankoyo Bush Bucks - - - -
Final Orapa United 0 - 2 Galaxy - - - -
Final Gilport Lions 1 - 2 Township Rollers - - - -
Final TAFIC 1 - 0 UF Santos - - - -
Duminicã 21.01.2018
1
x
2
Final BDF XI 1 - 1 Extension Gunners (0 - 1) - - -
Final Police XI 1 - 2 Miscellaneous (0 - 2) - - -
Final Sharps Shooting Stars 1 - 1 Black Forest (0 - 1) - - -
Marþi 23.01.2018
1
x
2
Final Township Rollers 1 - 1 TAFIC (0 - 1) - - -
Miercuri 24.01.2018
1
x
2
Final Black Forest 0 - 0 Gilport Lions (0 - 0) - - -
Final Galaxy 2 - 1 Sharps Shooting Stars - - - -
Sâmbãtã 27.01.2018
1
x
2
Final Sharps Shooting Stars 0 - 0 Gilport Lions - - - -
Vineri 02.02.2018
1
x
2
20:00 Black Forest -:- Centre Chiefs - - - -
Sâmbãtã 03.02.2018
1
x
2
Amanat UF Santos - Orapa United - - - -
Final Sankoyo Bush Bucks 0 - 0 BDF XI (0 - 0) - - -
Duminicã 04.02.2018
1
x
2
Amanat Gaborone United - Security Systems - - - -
Final Extension Gunners 2 - 3 Police XI - - - -
Final Black Forest 1 - 1 Centre Chiefs - - - -
Final Miscellaneous 3 - 2 Gilport Lions - - - -
18:00 Sankoyo Bush Bucks -:- BDF XI - - - -
Marþi 06.02.2018
1
x
2
Final UF Santos 1 - 3 Orapa United (0 - 2) - - -
Miercuri 07.02.2018
1
x
2
Final Gaborone United 1 - 1 Security Systems - - - -
Amanat BDF XI - Township Rollers - - - -
Amanat Galaxy - Black Forest - - - -
Vineri 09.02.2018
1
x
2
Final Gilport Lions 1 - 1 UF Santos - - - -
Duminicã 11.02.2018
1
x
2
Final Centre Chiefs 1 - 3 Extension Gunners - - - -
Final Police XI 1 - 0 TAFIC - - - -
Final Security Systems 1 - 1 Miscellaneous - - - -
Final Orapa United 1 - 0 Gaborone United - - - -
Final Sharps Shooting Stars 1 - 0 Sankoyo Bush Bucks - - - -
Vineri 16.02.2018
1
x
2
Final Township Rollers 4 - 2 Police XI (3 - 0) - - -
Sâmbãtã 17.02.2018
1
x
2
Final Black Forest 1 - 2 Orapa United - - - -
Final Security Systems 0 - 1 Centre Chiefs - - - -
Final Miscellaneous 1 - 1 Sankoyo Bush Bucks - - - -
Final TAFIC 1 - 1 Gilport Lions - - - -
Duminicã 18.02.2018
1
x
2
Final Gaborone United 2 - 3 Sharps Shooting Stars - - - -
Final UF Santos 1 - 1 Extension Gunners - - - -
Vineri 23.02.2018
1
x
2
Final Miscellaneous 0 - 1 Centre Chiefs - - - -
Sâmbãtã 24.02.2018
1
x
2
Final UF Santos 1 - 3 Galaxy - - - -
Final Extension Gunners 0 - 0 Security Systems (0 - 0) - - -
Final Police XI 0 - 0 Orapa United (0 - 0) - - -
Duminicã 25.02.2018
1
x
2
17:30 Sankoyo Bush Bucks -:- Black Forest - - - -
Final Gaborone United 3 - 1 Gilport Lions - - - -
Luni 26.02.2018
1
x
2
Final BDF XI 3 - 1 Township Rollers (3 - 1) - - -
Miercuri 28.02.2018
1
x
2
Final Galaxy 2 - 0 Black Forest - - - -
Sâmbãtã 03.03.2018
1
x
2
Amanat Township Rollers - Gaborone United - - - -
Duminicã 04.03.2018
1
x
2
17:00 TAFIC -:- BDF XI - - - -
17:30 Sankoyo Bush Bucks -:- Black Forest - - - -
18:00 Galaxy -:- Gilport Lions - - - -
Marþi 06.03.2018
1
x
2
Amanat Black Forest - Township Rollers - - - -
20:00 Galaxy -:- Police XI - - - -
Vineri 09.03.2018
1
x
2
Final Orapa United 4 - 0 Gilport Lions - - - -
Sâmbãtã 10.03.2018
1
x
2
Final Gaborone United 0 - 1 TAFIC - - - -
Final Sharps Shooting Stars 0 - 3 Miscellaneous - - - -
Final Galaxy 3 - 0 Police XI - - - -
Final Sankoyo Bush Bucks 1 - 2 Extension Gunners - - - -
Final Security Systems 1 - 1 UF Santos - - - -
Duminicã 11.03.2018
1
x
2
Final Black Forest 0 - 2 Township Rollers - - - -
Final Centre Chiefs 0 - 0 BDF XI - - - -
Miercuri 14.03.2018
1
x
2
20:00 Gilport Lions -:- Galaxy - - - -
20:00 Township Rollers -:- Security Systems - - - -
Vineri 16.03.2018
1
x
2
Final Extension Gunners 2 - 1 Sharps Shooting Stars - - - -
Duminicã 18.03.2018
1
x
2
Final UF Santos 0 - 1 Sankoyo Bush Bucks - - - -
Final Miscellaneous 1 - 1 Black Forest - - - -
Final Police XI 0 - 1 Centre Chiefs - - - -
Joi 29.03.2018
1
x
2
Final Gaborone United 2 - 2 Sankoyo Bush Bucks - - - -
Vineri 30.03.2018
1
x
2
Final Black Forest 1 - 0 Gilport Lions - - - -
Final Extension Gunners 0 - 1 Miscellaneous - - - -
Final Police XI 3 - 3 UF Santos - - - -
Final Sharps Shooting Stars 3 - 0 Security Systems - - - -
Marþi 03.04.2018
1
x
2
20:00 Galaxy -:- Miscellaneous - - - -
20:00 Sankoyo Bush Bucks -:- Township Rollers - - - -
Miercuri 04.04.2018
1
x
2
Final Galaxy 3 - 0 TAFIC (1 - 0) - - -
Final Gaborone United 3 - 1 Miscellaneous (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 07.04.2018
1
x
2
Final Sankoyo Bush Bucks 1 - 2 Township Rollers - - - -
Final Galaxy 0 - 2 Miscellaneous - - - -
Final BDF XI 0 - 1 UF Santos - - - -
Final Orapa United 3 - 0 Extension Gunners - - - -
Final Security Systems 1 - 0 TAFIC - - - -
Duminicã 08.04.2018
1
x
2
Final Black Forest 0 - 2 Gaborone United - - - -
Final Sharps Shooting Stars 1 - 1 Police XI - - - -
Final Centre Chiefs 3 - 2 Gilport Lions - - - -
Joi 12.04.2018
1
x
2
Final Extension Gunners 1 - 1 Galaxy - - - -
Final Township Rollers 3 - 3 Sharps Shooting Stars - - - -
Vineri 13.04.2018
1
x
2
Final UF Santos 2 - 1 Gaborone United (2 - 0) - - -
Sâmbãtã 14.04.2018
1
x
2
Final TAFIC 2 - 1 Centre Chiefs - - - -
Final Police XI 4 - 5 Black Forest - - - -
Final Sankoyo Bush Bucks 0 - 0 Orapa United (0 - 0) - - -
Duminicã 15.04.2018
1
x
2
Final Miscellaneous 1 - 1 BDF XI - - - -
Luni 16.04.2018
1
x
2
Final Township Rollers 0 - 0 Galaxy (0 - 0) - - -
Marþi 17.04.2018
1
x
2
17:30 Centre Chiefs -:- UF Santos - - - -
Miercuri 18.04.2018
1
x
2
Final Gilport Lions 1 - 2 Sharps Shooting Stars - - - -
Final Centre Chiefs 2 - 1 UF Santos (2 - 0) - - -
Vineri 20.04.2018
1
x
2
Final BDF XI 3 - 0 Gilport Lions - - - -
Sâmbãtã 21.04.2018
1
x
2
Final Security Systems 1 - 1 Police XI - - - -
Final Galaxy 2 - 0 Sankoyo Bush Bucks - - - -
Final Township Rollers 3 - 1 Gaborone United - - - -
Duminicã 22.04.2018
1
x
2
Final Black Forest 1 - 0 Extension Gunners - - - -
Miercuri 25.04.2018
1
x
2
Final Gilport Lions 1 - 7 Galaxy (1 - 2) - - -
Final Township Rollers 0 - 1 Security Systems (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 28.04.2018
1
x
2
Final Sankoyo Bush Bucks 0 - 3 Centre Chiefs - - - -
Final Security Systems 0 - 0 Black Forest - - - -
Final Sharps Shooting Stars 1 - 2 Orapa United - - - -
Final TAFIC 0 - 1 Miscellaneous - - - -
Duminicã 29.04.2018
1
x
2
Final Gilport Lions 3 - 2 Extension Gunners - - - -
Final Township Rollers 4 - 3 UF Santos - - - -
Sâmbãtã 05.05.2018
1
x
2
Final BDF XI 2 - 0 Security Systems - - - -
Final Extension Gunners 0 - 0 Gaborone United (0 - 0) - - -
Final Gilport Lions 1 - 3 Police XI - - - -
Final Miscellaneous 1 - 3 Orapa United - - - -
Final TAFIC 2 - 0 Sankoyo Bush Bucks - - - -
Duminicã 06.05.2018
1
x
2
Final Centre Chiefs 2 - 2 Sharps Shooting Stars - - - -
Final UF Santos 0 - 0 Black Forest (0 - 0) - - -
Joi 10.05.2018
1
x
2
Final Galaxy 4 - 2 Security Systems - - - -
Final Miscellaneous 1 - 3 Township Rollers - - - -
Sâmbãtã 12.05.2018
1
x
2
Final Extension Gunners 2 - 1 TAFIC - - - -
Aban. Gaborone United - Police XI - - - -
Final Sankoyo Bush Bucks 6 - 1 Gilport Lions - - - -
Duminicã 13.05.2018
1
x
2
Final Black Forest 1 - 0 BDF XI - - - -
Final Sharps Shooting Stars 2 - 1 UF Santos - - - -
Sâmbãtã 19.05.2018
1
x
2
16:30 Gaborone United -:- Police XI - - - -
Luni 21.05.2018
1
x
2
Final BDF XI 1 - 1 Sharps Shooting Stars - - - -
Marþi 22.05.2018
1
x
2
Final Gilport Lions 1 - 2 Gaborone United - - - -
Final UF Santos 2 - 0 Miscellaneous - - - -
Miercuri 23.05.2018
1
x
2
Final Police XI 0 - 2 Sankoyo Bush Bucks - - - -
Final Security Systems 1 - 0 Orapa United - - - -
Final TAFIC 2 - 1 Black Forest - - - -
Final Centre Chiefs 0 - 0 Galaxy - - - -
Final Township Rollers 2 - 0 Extension Gunners - - - -
Sâmbãtã 18.08.2018
1
x
2
Final BR Highlanders 0 - 1 Police XI - - - -
Final Prisons XI 0 - 5 Galaxy - - - -
Final Orapa United 1 - 1 BDF XI - - - -
Final Sankoyo Bush Bucks 1 - 1 Miscellaneous - - - -
Final Security Systems 1 - 2 Notwane - - - -
Duminicã 19.08.2018
1
x
2
Final Sharps Shooting Stars 3 - 1 Gaborone United - - - -
Miercuri 22.08.2018
1
x
2
Final Black Forest 1 - 4 Township Rollers - - - -
Vineri 24.08.2018
1
x
2
Final Orapa United 2 - 1 Sankoyo Bush Bucks (1 - 1) - - -
Sâmbãtã 25.08.2018
1
x
2
Final Gaborone United 1 - 1 Police XI - - - -
Final Centre Chiefs 0 - 3 Sharps Shooting Stars - - - -
Final Galaxy 5 - 0 Security Systems - - - -
Final Miscellaneous 2 - 1 Black Forest - - - -
Amanat Township Rollers - Notwane - - - -
Final Extension Gunners 2 - 1 BR Highlanders - - - -
Duminicã 26.08.2018
1
x
2
Final BDF XI 2 - 1 Prisons XI - - - -
Vineri 31.08.2018
1
x
2
Final Security Systems 0 - 3 BDF XI - - - -
Final Gaborone United 1 - 2 Extension Gunners - - - -
Sâmbãtã 01.09.2018
1
x
2
Final Sharps Shooting Stars 1 - 0 Orapa United - - - -
Final Police XI 4 - 1 Black Forest - - - -
Final Sankoyo Bush Bucks 1 - 2 Prisons XI - - - -
Duminicã 02.09.2018
1
x
2
Final Notwane 2 - 2 Miscellaneous - - - -
Final BR Highlanders 0 - 0 Centre Chiefs - - - -
Sâmbãtã 15.09.2018
1
x
2
16:30 Centre Chiefs -:- Gaborone United - - - -
Final Miscellaneous 0 - 0 Galaxy (0 - 0) - - -
20:00 Township Rollers -:- Sharps Shooting Stars - - - -
Duminicã 16.09.2018
1
x
2
Final BDF XI 1 - 0 BR Highlanders - - - -
Sâmbãtã 22.09.2018
1
x
2
Final Gaborone United 1 - 1 BR Highlanders - - - -
Final Extension Gunners 1 - 0 Prisons XI - - - -
Final Galaxy 3 - 1 Black Forest - - - -
Final Notwane 2 - 2 Sharps Shooting Stars - - - -
Final Orapa United 2 - 0 Centre Chiefs - - - -
Final Miscellaneous 0 - 0 BDF XI (0 - 0) - - -
Final Township Rollers 4 - 1 Sankoyo Bush Bucks - - - -
Duminicã 23.09.2018
1
x
2
Final Security Systems 0 - 1 Police XI - - - -
Marþi 25.09.2018
1
x
2
Final Notwane 0 - 1 Galaxy (0 - 1) - - -
Miercuri 26.09.2018
1
x
2
Final Sankoyo Bush Bucks 1 - 1 Gaborone United - - - -
Final Black Forest 0 - 2 BDF XI - - - -
Final BR Highlanders 0 - 1 Orapa United - - - -
Final Security Systems 2 - 1 Extension Gunners - - - -
Final Sharps Shooting Stars 3 - 2 Miscellaneous - - - -
Joi 27.09.2018
1
x
2
Final Police XI 0 - 3 Township Rollers (0 - 1) - - -
Miercuri 03.10.2018
1
x
2
Final Orapa United 2 - 0 Miscellaneous - - - -
Final Township Rollers 2 - 0 Prisons XI - - - -
Sâmbãtã 06.10.2018
1
x
2
Final Township Rollers 1 - 0 Extension Gunners - - - -
Final Prisons XI 0 - 1 BR Highlanders - - - -
Final Galaxy 1 - 1 Sharps Shooting Stars - - - -
Final Orapa United 3 - 1 Gaborone United - - - -
Duminicã 07.10.2018
1
x
2
Final Centre Chiefs 2 - 1 Security Systems - - - -
Final BDF XI 2 - 0 Notwane - - - -
Final Miscellaneous 1 - 0 Police XI - - - -
Sâmbãtã 20.10.2018
1
x
2
Final Sharps Shooting Stars 2 - 1 Black Forest - - - -
Final BR Highlanders 3 - 2 Security Systems - - - -
Final Sankoyo Bush Bucks 0 - 2 Notwane - - - -
Final Centre Chiefs 1 - 1 Township Rollers - - - -
Duminicã 21.10.2018
1
x
2
Final BDF XI 0 - 0 Galaxy (0 - 0) - - -
Marþi 23.10.2018
1
x
2
Final Orapa United 1 - 1 Black Forest (0 - 0) - - -
Final Security Systems 0 - 1 Township Rollers (0 - 0) - - -
Vineri 26.10.2018
1
x
2
20:00 Miscellaneous -:- Centre Chiefs - - - -
Final Notwane 0 - 0 Police XI - - - -
Sâmbãtã 27.10.2018
1
x
2
Final Security Systems 1 - 0 Gaborone United (0 - 0) - - -
Final Prisons XI 0 - 1 Orapa United (0 - 1) - - -
Final Sharps Shooting Stars 3 - 0 BDF XI - - - -
Duminicã 28.10.2018
1
x
2
Final Township Rollers 1 - 0 BR Highlanders (0 - 0) - - -
Vineri 02.11.2018
1
x
2
Final Orapa United 2 - 0 Security Systems (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 03.11.2018
1
x
2
16:45 Gaborone United -:- Township Rollers - - - -
Final Prisons XI 1 - 1 Notwane - - - -
Final Extension Gunners 0 - 2 Sharps Shooting Stars - - - -
Duminicã 04.11.2018
1
x
2
Final Centre Chiefs 0 - 0 Black Forest (0 - 0) - - -
Final Police XI 2 - 1 Galaxy - - - -
Miercuri 07.11.2018
1
x
2
Final Orapa United 1 - 0 Galaxy - - - -
Final Miscellaneous 0 - 1 Township Rollers - - - -
Vineri 09.11.2018
1
x
2
Final Police XI 1 - 2 BDF XI (0 - 2) - - -
Final Notwane 1 - 0 Centre Chiefs (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 10.11.2018
1
x
2
Final Sankoyo Bush Bucks 1 - 0 Sharps Shooting Stars - - - -
Final Black Forest 1 - 1 BR Highlanders - - - -
Final Galaxy 1 - 1 Extension Gunners - - - -
Final Miscellaneous 2 - 3 Gaborone United - - - -
Duminicã 11.11.2018
1
x
2
Final Security Systems 0 - 1 Prisons XI - - - -
Marþi 27.11.2018
1
x
2
Final Sankoyo Bush Bucks 1 - 1 Police XI - - - -
Final Gaborone United 2 - 0 Black Forest (2 - 0) - - -
Miercuri 28.11.2018
1
x
2
Final BR Highlanders 1 - 0 Notwane - - - -
Final BDF XI 1 - 1 Extension Gunners - - - -
Joi 29.11.2018
1
x
2
Final Sharps Shooting Stars 1 - 1 Security Systems - - - -
Sâmbãtã 01.12.2018
1
x
2
Final Prisons XI 1 - 3 Miscellaneous (1 - 2) - - -
Final BR Highlanders 0 - 3 Jwaneng Galaxy - - - -
Final Centre Chiefs 0 - 1 BDF XI (0 - 1) - - -
Duminicã 02.12.2018
1
x
2
Final Gaborone United 1 - 0 Notwane - - - -
Final Extension Gunners 1 - 1 Sankoyo Bush Bucks - - - -
Final Police XI 2 - 1 Sharps Shooting Stars - - - -
Marþi 11.12.2018
1
x
2
Final Sankoyo Bush Bucks 2 - 1 Centre Chiefs - - - -
Final Sharps Shooting Stars 1 - 1 BR Highlanders (0 - 0) - - -
Miercuri 12.12.2018
1
x
2
Final Police XI 1 - 0 Extension Gunners - - - -
Final BDF XI 1 - 4 Township Rollers - - - -
Final Notwane 1 - 0 Orapa United - - - -
Joi 13.12.2018
1
x
2
Final Miscellaneous 0 - 0 Security Systems - - - -
Final Jwaneng Galaxy 1 - 0 Gaborone United - - - -
Sâmbãtã 15.12.2018
1
x
2
Final Extension Gunners 0 - 0 Notwane (0 - 0) - - -
Duminicã 16.12.2018
1
x
2
Final BR Highlanders 1 - 0 Sankoyo Bush Bucks - - - -
Final Gaborone United 2 - 0 BDF XI - - - -
Final Prisons XI 0 - 1 Sharps Shooting Stars - - - -
Final Security Systems 4 - 0 Black Forest - - - -
Miercuri 19.12.2018
1
x
2
Final Notwane 0 - 0 Township Rollers (0 - 0) - - -
Vineri 11.01.2019
1
x
2
Final Notwane 0 - 1 Security Systems (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 12.01.2019
1
x
2
Final Centre Chiefs 2 - 2 Extension Gunners - - - -
Final Miscellaneous 0 - 0 Sharps Shooting Stars (0 - 0) - - -
Final Police XI 2 - 1 BR Highlanders - - - -
Final Gaborone United 1 - 1 Sankoyo Bush Bucks - - - -
Duminicã 13.01.2019
1
x
2
Final Township Rollers 1 - 3 Galaxy - - - -
Miercuri 16.01.2019
1
x
2
Final Centre Chiefs 1 - 0 Police XI - - - -
Vineri 18.01.2019
1
x
2
Final Township Rollers 1 - 1 Notwane - - - -
Sâmbãtã 19.01.2019
1
x
2
Final Black Forest 1 - 2 Miscellaneous - - - -
Final Police XI 3 - 2 Gaborone United - - - -
Final Sankoyo Bush Bucks 0 - 1 Orapa United - - - -
Final Sharps Shooting Stars 2 - 2 Galaxy - - - -
Final Security Systems 1 - 1 Centre Chiefs - - - -
Duminicã 20.01.2019
1
x
2
Final Prisons XI 1 - 0 BDF XI - - - -
Final BR Highlanders 1 - 2 Extension Gunners - - - -
Marþi 29.01.2019
1
x
2
Final BDF XI 1 - 1 Police XI (1 - 0) - - -
Final Black Forest 1 - 0 Sharps Shooting Stars (1 - 0) - - -
Final Miscellaneous 2 - 0 Sankoyo Bush Bucks (1 - 0) - - -
Miercuri 30.01.2019
1
x
2
Final Galaxy 2 - 1 Prisons XI - - - -
Final Orapa United 1 - 0 BR Highlanders (1 - 0) - - -
Final Centre Chiefs 2 - 2 Notwane (1 - 0) - - -
Final Extension Gunners 1 - 1 Gaborone United (1 - 0) - - -
Joi 31.01.2019
1
x
2
Final Township Rollers 1 - 1 Security Systems (1 - 1) - - -
Sâmbãtã 02.02.2019
1
x
2
Final Gaborone United 3 - 1 Orapa United - - - -
Final Police XI 2 - 1 Miscellaneous - - - -
Final Extension Gunners 2 - 0 Black Forest - - - -
Final Centre Chiefs 3 - 2 Prisons XI - - - -
Duminicã 03.02.2019
1
x
2
Final Security Systems 0 - 2 Galaxy (0 - 1) - - -
Final BR Highlanders 0 - 6 Township Rollers (0 - 3) - - -
Final Sankoyo Bush Bucks 2 - 3 BDF XI (0 - 3) - - -
Final Sharps Shooting Stars 0 - 2 Notwane (0 - 0) - - -
Miercuri 13.02.2019
1
x
2
Final Notwane 0 - 0 BDF XI - - - -
Final Prisons XI 1 - 3 Gaborone United - - - -
Vineri 15.02.2019
1
x
2
Final Black Forest 1 - 0 Centre Chiefs - - - -
Sâmbãtã 16.02.2019
1
x
2
Final Sharps Shooting Stars 0 - 0 Sankoyo Bush Bucks - - - -
Final Orapa United 0 - 2 Township Rollers - - - -
Final Galaxy 2 - 2 Police XI - - - -
Final Miscellaneous 0 - 0 Extension Gunners - - - -
Duminicã 17.02.2019
1
x
2
Final Security Systems 3 - 3 BR Highlanders - - - -
Luni 18.02.2019
1
x
2
Amanat BR Highlanders - Prisons XI - - - -
Amanat Police XI - Notwane - - - -
Amanat Township Rollers - Black Forest - - - -
Miercuri 20.02.2019
1
x
2
Final BR Highlanders 3 - 1 Prisons XI (1 - 1) - - -
Joi 21.02.2019
1
x
2
Final Township Rollers 4 - 0 Black Forest - - - -
Vineri 22.02.2019
1
x
2
Amanat Police XI - Notwane - - - -
Final Centre Chiefs 1 - 2 Miscellaneous (0 - 2) - - -
Final Extension Gunners 0 - 1 Security Systems (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 23.02.2019
1
x
2
Final Police XI 2 - 1 Notwane (2 - 0) - - -
Final Sankoyo Bush Bucks 0 - 5 Galaxy (0 - 1) - - -
Final Gaborone United 0 - 0 Sharps Shooting Stars (0 - 0) - - -
Duminicã 24.02.2019
1
x
2
Final BDF XI 1 - 0 Orapa United - - - -
Vineri 01.03.2019
1
x
2
Final Gaborone United 4 - 0 Miscellaneous - - - -
Sâmbãtã 02.03.2019
1
x
2
Final BDF XI 0 - 1 Centre Chiefs - - - -
Final Extension Gunners 1 - 2 Galaxy (0 - 0) - - -
Final Orapa United 1 - 0 Police XI - - - -
Final Prisons XI 1 - 2 Security Systems - - - -
Final Notwane 1 - 0 Sankoyo Bush Bucks (0 - 0) - - -
Duminicã 03.03.2019
1
x
2
Final Sharps Shooting Stars 2 - 4 Township Rollers - - - -
Luni 11.03.2019
1
x
2
Final Black Forest 0 - 2 Police XI - - - -
Final Sharps Shooting Stars 1 - 3 Extension Gunners - - - -
Marþi 12.03.2019
1
x
2
Final Prisons XI 1 - 2 Sankoyo Bush Bucks (0 - 0) - - -
Final Security Systems 1 - 0 Orapa United (0 - 0) - - -
Amanat Township Rollers - Miscellaneous - - - -
Miercuri 13.03.2019
1
x
2
Final Galaxy 2 - 1 BDF XI (2 - 1) - - -
Final Centre Chiefs 0 - 1 BR Highlanders (0 - 0) - - -
Joi 14.03.2019
1
x
2
Final Notwane 2 - 3 Gaborone United - - - -
Sâmbãtã 16.03.2019
1
x
2
Final Township Rollers 4 - 1 Extension Gunners - - - -
Final Centre Chiefs 2 - 2 Orapa United - - - -
Final Police XI 1 - 1 Prisons XI - - - -
Final Sankoyo Bush Bucks 2 - 1 Black Forest - - - -
Duminicã 17.03.2019
1
x
2
Final BDF XI 1 - 0 Sharps Shooting Stars (0 - 0) - - -
Final Gaborone United 1 - 1 Security Systems - - - -
Final Galaxy 1 - 1 Notwane - - - -
Final Miscellaneous 2 - 1 BR Highlanders - - - -
Vineri 05.04.2019
1
x
2
Final Sharps Shooting Stars 3 - 1 Centre Chiefs (2 - 1) - - -
Sâmbãtã 06.04.2019
1
x
2
Final Black Forest 0 - 1 Galaxy (0 - 0) - - -
Final Sankoyo Bush Bucks 1 - 1 Township Rollers (0 - 0) - - -
Final Police XI 1 - 1 Security Systems - - - -
Duminicã 07.04.2019
1
x
2
Final Notwane 0 - 2 Prisons XI - - - -
Final BR Highlanders 1 - 2 Gaborone United - - - -
Marþi 09.04.2019
1
x
2
Final Police XI 2 - 2 Centre Chiefs (1 - 1) - - -
Final Orapa United 1 - 1 Sharps Shooting Stars - - - -
Final Galaxy 4 - 0 Miscellaneous - - - -
Final Security Systems 2 - 1 Sankoyo Bush Bucks - - - -
Miercuri 10.04.2019
1
x
2
Final Prisons XI 0 - 4 Extension Gunners (0 - 2) - - -
Final BR Highlanders 3 - 2 BDF XI (3 - 2) - - -
Final Notwane 0 - 0 Black Forest (0 - 0) - - -
Final Township Rollers 0 - 0 Gaborone United (0 - 0) - - -
Marþi 23.04.2019
1
x
2
Final Miscellaneous 0 - 6 Orapa United (0 - 1) - - -
Final Notwane 2 - 1 BR Highlanders (0 - 0) - - -
Final Extension Gunners 1 - 3 BDF XI (1 - 1) - - -
Final Prisons XI 0 - 4 Township Rollers (0 - 2) - - -
Miercuri 24.04.2019
1
x
2
Final Black Forest 1 - 1 Gaborone United (0 - 0) - - -
Final Security Systems 2 - 1 Sharps Shooting Stars (1 - 1) - - -
Joi 25.04.2019
1
x
2
Final Centre Chiefs 0 - 3 Galaxy (0 - 1) - - -
Marþi 30.04.2019
1
x
2
Final Sankoyo Bush Bucks 1 - 1 BR Highlanders (0 - 0) - - -
Final Notwane 1 - 1 Extension Gunners (1 - 1) - - -
Miercuri 01.05.2019
1
x
2
Final Sharps Shooting Stars 1 - 1 Police XI (1 - 0) - - -
Final BDF XI 1 - 1 Gaborone United (0 - 1) - - -
Final Township Rollers 4 - 0 Centre Chiefs (1 - 0) - - -
Final Black Forest 0 - 5 Security Systems (0 - 4) - - -
Sâmbãtã 04.05.2019
1
x
2
Final BR Highlanders 4 - 1 Sharps Shooting Stars (4 - 0) - - -
Final Centre Chiefs 1 - 3 Sankoyo Bush Bucks (1 - 1) - - -
Final Extension Gunners 1 - 3 Police XI (1 - 2) - - -
Final Orapa United 3 - 2 Notwane (1 - 0) - - -
Final Prisons XI 3 - 0 Black Forest (0 - 0) - - -
Final Gaborone United 1 - 2 Galaxy (0 - 0) - - -
Final Security Systems 0 - 0 Miscellaneous (0 - 0) - - -
Final Township Rollers 3 - 0 BDF XI (2 - 0) - - -
Marþi 07.05.2019
1
x
2
Final Township Rollers 1 - 0 Miscellaneous (0 - 0) - - -
Vineri 24.05.2019
1
x
2
Final BDF XI 1 - 1 Security Systems (0 - 0) - - -
Final Gaborone United 1 - 0 Centre Chiefs (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 25.05.2019
1
x
2
Final Black Forest 0 - 4 Orapa United (0 - 2) - - -
Final Galaxy 3 - 0 BR Highlanders (2 - 0) - - -
Final Miscellaneous 3 - 2 Notwane (0 - 0) - - -
Final Sankoyo Bush Bucks 2 - 0 Extension Gunners (0 - 0) - - -
Final Sharps Shooting Stars 0 - 1 Prisons XI (0 - 0) - - -
Final Township Rollers 0 - 0 Police XI (0 - 0) - - -
Partide jucate 419
Victorii gazde 9.5%
Victorii oaspeți 59.9%
Egaluri 30.6%
Total goluri 1034
Goluri / meci 2.47
Goluri / meci echipa gazdă 0.32
Goluri / meci echipa oaspete 1.21
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii 1
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 90.5%
Peste 1.5 goluri 68.7%
Peste 2.5 goluri 43.7%
Peste 3.5 goluri 25.3%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 16.7%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 9.3%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 3.6%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 1.2%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 20%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 10.5%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 4.5%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 1.4%
Goluri în repriza 1 130
Goluri în repriza 2 156
Goluri în repriza 1 (gazde) 59
Goluri în repriza 2 (gazde) 241
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 71
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 204
Echipa gazdă învinge la 0 23 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 235 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 1 meci
Oaspeții câștiga din urmă 3 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 235 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 23 meciuri
Echipa gazdă a înscris 77 meciuri
Echipa oaspete a înscris 289 meciuri
Nu s-au marcat goluri 107 meciuri
Penalty-uri înscrise 3
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Loc Echipă GPM GI
1 1.5 3
1 Township Rollers 1.31 67
2 Galaxy 1.14 56
3 Gaborone United 1 52
4 Orapa United 1 48
5 BR Highlanders 0.82 23
6 Miscellaneous 0.8 43
7 BDF XI 0.78 39
8 Sharps Shooting Stars 0.77 44
9 Notwane 0.72 21
10 UF Santos 0.71 20
11 Prisons XI 0.71 17
12 Police XI 0.7 37
13 Extension Gunners 0.66 35
14 Security Systems 0.59 33
15 Centre Chiefs 0.59 30
16 Sankoyo Bush Bucks 0.57 29
17 Black Forest 0.46 23
18 Gilport Lions 0.33 9
19 TAFIC 0.32 8
Loc Echipă GPM GP
1 0 0
1 Galaxy 0.43 21
2 Orapa United 0.44 21
3 BDF XI 0.56 28
4 Township Rollers 0.57 29
5 Gaborone United 0.58 30
6 Extension Gunners 0.62 33
7 UF Santos 0.64 18
8 Security Systems 0.68 38
9 Miscellaneous 0.76 41
10 Notwane 0.79 23
11 Black Forest 0.8 40
12 Sharps Shooting Stars 0.81 46
13 TAFIC 0.84 21
14 Sankoyo Bush Bucks 0.84 43
15 Police XI 1 53
16 Gilport Lions 1.07 29
17 BR Highlanders 1.07 30
18 Centre Chiefs 1.24 63
19 Prisons XI 1.25 30
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Miscellaneous 0.8 54 28 26 27 13 14 27 15 12
2 Sharps Shooting Stars 0.77 57 26 31 29 13 16 28 13 15
3 Centre Chiefs 0.59 51 26 25 27 18 9 24 8 16
4 Galaxy 1.14 49 25 24 23 13 10 26 12 14
5 Gaborone United 1 52 25 27 25 10 15 27 15 12
6 Township Rollers 1.31 51 24 27 28 13 15 23 11 12
7 Police XI 0.7 53 23 30 26 15 11 27 8 19
8 Extension Gunners 0.66 53 22 31 24 11 13 29 11 18
9 Orapa United 1 48 19 29 24 8 16 24 11 13
10 Security Systems 0.59 56 19 37 29 9 20 27 10 17
11 Sankoyo Bush Bucks 0.57 51 19 32 27 10 17 24 9 15
12 Black Forest 0.46 50 18 32 25 7 18 25 11 14
13 BDF XI 0.78 50 17 33 23 5 18 27 12 15
14 Gilport Lions 0.33 27 17 10 13 10 3 14 7 7
15 BR Highlanders 0.82 28 14 14 13 8 5 15 6 9
16 Prisons XI 0.71 24 13 11 13 8 5 11 5 6
17 UF Santos 0.71 28 11 17 14 3 11 14 8 6
18 TAFIC 0.32 25 10 15 13 5 8 12 5 7
19 Notwane 0.72 29 9 20 15 4 11 14 5 9
1 1.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Township Rollers 0 - 0 3 - 0 2 - 0 2 - 0 2 - 0 3 - 0 67 - 29
2 Galaxy 0 - 0 1 - 0 2 - 0 1 - 1 2 - 0 2 - 0 56 - 21
3 Gaborone United 1 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 1 0 - 1 1 - 2 52 - 30
4 Orapa United 1 - 0 1 - 0 2 - 0 0 - 0 6 - 1 3 - 1 48 - 21
5 Sharps Shooting Stars 0 - 2 0 - 1 2 - 2 0 - 0 0 - 0 1 - 3 44 - 46
6 Miscellaneous 0 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 0 1 - 4 1 - 4 43 - 41
7 BDF XI 1 - 1 1 - 1 1 - 5 1 - 1 1 - 1 2 - 0 39 - 28
8 Police XI 0 - 0 1 - 0 1 - 2 1 - 0 0 - 0 1 - 0 37 - 53
9 Extension Gunners 2 - 0 2 - 3 1 - 1 0 - 1 1 - 1 1 - 3 35 - 33
10 Security Systems 3 - 0 1 - 0 1 - 1 1 - 1 0 - 0 2 - 0 33 - 38
11 Centre Chiefs 0 - 1 1 - 2 0 - 1 0 - 1 0 - 2 0 - 4 30 - 63
12 Sankoyo Bush Bucks 0 - 0 0 - 1 1 - 0 0 - 0 1 - 0 3 - 0 29 - 43
13 BR Highlanders 2 - 1 1 - 0 4 - 3 0 - 2 1 - 1 0 - 1 23 - 30
14 Black Forest 0 - 3 0 - 2 0 - 1 1 - 1 0 - 4 0 - 2 23 - 40
15 Notwane 0 - 1 1 - 0 0 - 1 1 - 1 3 - 3 2 - 2 21 - 23
16 UF Santos 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 20 - 18
17 Prisons XI 0 - 1 0 - 3 0 - 0 1 - 1 2 - 2 1 - 1 17 - 30
18 Gilport Lions 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 29
19 TAFIC 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 21
1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 0
Jucător

An:

Echipa: