Sound

Copa Verde Brazilia- Results, top scorers

Înregistrează-te
Duminicã 21.01.2018
1
x
2
Final Interporto 3 - 2 Princesa Solimões - - - -
Final Corumbaense 3 - 1 Ceilândia - - - -
Miercuri 24.01.2018
1
x
2
Final Ceilândia 1 - 0 Corumbaense (0 - 0) - - -
Joi 25.01.2018
1
x
2
Final Princesa Solimões 0 - 2 Interporto (0 - 0) - - -
Miercuri 31.01.2018
1
x
2
Final Itapemirim 2 - 1 Brasiliense (1 - 0) - - -
Joi 01.02.2018
1
x
2
00:00 Real Ariquemes -:- SD Sparta - - - -
00:00 Cuiabá -:- Operário FC MS - - - -
00:00 SD Sparta -:- Real Ariquemes - - - -
00:00 Operário FC MS -:- Cuiabá - - - -
02:30 Rio Branco -:- São Raimundo RR - - - -
Final São Raimundo RR 1 - 2 Rio Branco (0 - 2) - - -
Final Corumbaense 0 - 2 Luverdense (0 - 0) 3.55 3.35 1.95
Final Manaus 2 - 0 Remo (1 - 0) 3.50 3.15 1.95
Final Atlético Acreano 3 - 2 Santos AP (1 - 0) - - -
Joi 08.02.2018
1
x
2
Final Operário FC MS 1 - 0 Cuiabá (0 - 0) - - -
Amanat SD Sparta - Real Ariquemes - - - -
Final SD Sparta 1 - 1 Real Ariquemes (1 - 1) - - -
Sâmbãtã 10.02.2018
1
x
2
Final Interporto 0 - 0 Paysandu (0 - 0) - - -
Joi 15.02.2018
1
x
2
00:00 Rio Branco -:- São Raimundo RR - - - -
Final Remo 1 - 1 Manaus (0 - 0) 1.40 4.00 7.00
Vineri 16.02.2018
1
x
2
Final Brasiliense 2 - 3 Itapemirim (1 - 1) - - -
Final Cuiabá 3 - 0 Operário FC MS (1 - 0) - - -
Miercuri 21.02.2018
1
x
2
Final Paysandu 4 - 0 Interporto (2 - 0) 1.35 5.30 11.00
Joi 22.02.2018
1
x
2
02:30 Luverdense -:- Corumbaense - - - -
Pen. Real Ariquemes 1 - 2 (1 - 1) SD Sparta (1 - 0) - - -
Final Santos AP 2 - 1 Atlético Acreano (1 - 0) - - -
Final Luverdense 3 - 2 Corumbaense - 1.33 5.00 8.00
Final Rio Branco 2 - 2 São Raimundo RR - - - -
Joi 08.03.2018
1
x
2
Final Cuiabá 2 - 3 Itapemirim - - - -
Final SD Sparta 1 - 0 Luverdense - - - -
Final Manaus 1 - 1 Rio Branco - 1.85 3.30 3.80
Vineri 09.03.2018
1
x
2
Final Santos AP 2 - 3 Paysandu (1 - 2) 2.80 3.30 2.20
Vineri 16.03.2018
1
x
2
Final Paysandu 4 - 2 Santos AP (1 - 1) 1.57 4.20 5.90
Sâmbãtã 17.03.2018
1
x
2
Final Itapemirim 3 - 1 Cuiabá (1 - 0) - - -
Duminicã 18.03.2018
1
x
2
21:30 Itapemirim -:- Cuiabá - - - -
Final Luverdense 7 - 0 SD Sparta (3 - 0) - - -
Luni 19.03.2018
1
x
2
Pen. Rio Branco 1 - 2 (1 - 1) Manaus (1 - 0) - - -
Miercuri 28.03.2018
1
x
2
Final Paysandu 2 - 1 Manaus (1 - 1) 1.35 4.10 6.50
23:00 Luverdense -:- Itapemirim - - - -
23:00 Paysandu -:- Manaus - - - -
Joi 29.03.2018
1
x
2
Final Luverdense 0 - 1 Itapemirim (0 - 1) 1.60 3.60 4.30
Joi 12.04.2018
1
x
2
Final Manaus 0 - 0 Paysandu - 2.90 3.25 2.15
Vineri 13.04.2018
1
x
2
Final Itapemirim 1 - 1 Luverdense (1 - 0) 2.45 3.15 2.65
Joi 26.04.2018
1
x
2
Final Itapemirim 0 - 2 Paysandu (0 - 0) 2.40 3.20 2.65
Joi 17.05.2018
1
x
2
02:00 Paysandu -:- Itapemirim - - - -
Final Paysandu 1 - 1 Itapemirim (0 - 1) 1.30 4.85 8.25
Miercuri 24.07.2019
1
x
2
Final RB Bragantino 2 - 1 São Raimundo RR (0 - 1) - - -
Joi 25.07.2019
1
x
2
Final Real Noroeste 1 - 0 Iporá (1 - 0) - - -
Final Ypiranga AP 3 - 0 Fast Clube (0 - 0) - - -
03:00 Humaitá -:- Nacional - - - -
Final Humaitá 1 - 1 Nacional AM (0 - 1) - - -
Final Sobradinho 4 - 1 Manaus (3 - 1) - - -
Final Uniao FC 1 - 0 Galvez (0 - 0) - - -
Vineri 26.07.2019
1
x
2
Final Costa Rica 2 - 0 Gênus (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 27.07.2019
1
x
2
Final Vitória ES 0 - 0 Brasiliense (0 - 0) - - -
Miercuri 31.07.2019
1
x
2
Pen. Brasiliense 1 - 0 (0 - 0) Vitória ES (0 - 0) - - -
Final Iporá 2 - 0 Real Noroeste (0 - 0) - - -
Joi 01.08.2019
1
x
2
02:30 São Raimundo RR -:- RB Bragantino - - - -
Final Manaus 2 - 1 Sobradinho (0 - 1) - - -
Final Galvez 1 - 3 Uniao FC (0 - 1) - - -
23:00 Gênus -:- Costa Rica - - - -
Vineri 02.08.2019
1
x
2
Final São Raimundo RR 1 - 2 RB Bragantino (0 - 0) - - -
Final Fast Clube 2 - 1 Ypiranga AP (2 - 0) - - -
Final Gênus 2 - 2 Costa Rica (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 03.08.2019
1
x
2
Final Nacional AM 2 - 0 Humaitá (0 - 0) - - -
Miercuri 07.08.2019
1
x
2
Final Iporá 1 - 2 Cuiabá (1 - 1) - - -
Final RB Bragantino 1 - 0 Santos AP (0 - 0) - - -
23:00 Brasiliense -:- Goiás - - - -
23:00 Sobradinho -:- Remo - - - -
23:00 Uniao FC -:- Luverdense - - - -
23:00 Costa Rica -:- Sinop - - - -
23:00 Ypiranga AP -:- Atlético Acreano - - - -
23:00 Nacional AM -:- Paysandu - - - -
Joi 08.08.2019
1
x
2
Final Nacional AM 0 - 1 Paysandu (0 - 0) 3.75 3.35 1.80
Final Uniao FC 2 - 3 Luverdense (2 - 1) - - -
Vineri 09.08.2019
1
x
2
Final Costa Rica 2 - 1 Sinop (1 - 1) - - -
Marþi 13.08.2019
1
x
2
Final Sobradinho 1 - 0 Remo (0 - 0) - - -
Miercuri 14.08.2019
1
x
2
Final Ypiranga AP 0 - 2 Atlético Acreano (0 - 0) - - -
Final Brasiliense 0 - 0 Goiás (0 - 0) - - -
Joi 15.08.2019
1
x
2
Final Santos AP 1 - 1 RB Bragantino (0 - 0) - - -
Pen. Cuiabá 1 - 1 (0 - 1) Iporá (0 - 0) - - -
Final Sinop 0 - 3 Costa Rica (0 - 3) - - -
Miercuri 21.08.2019
1
x
2
Final Paysandu 0 - 0 Nacional AM (0 - 0) 1.41 4.00 6.40
Final Luverdense 6 - 2 Uniao FC (2 - 0) - - -
Final Goiás 4 - 1 Brasiliense (2 - 0) 1.70 3.20 4.70
Joi 22.08.2019
1
x
2
Final Remo 3 - 0 Sobradinho (1 - 0) 1.38 3.85 7.00
Final Atlético Acreano 2 - 1 Ypiranga AP (1 - 1) - - -
Partide jucate 66
Victorii gazde 43.9%
Victorii oaspeți 31.8%
Egaluri 24.3%
Total goluri 179
Goluri / meci 2.71
Goluri / meci echipa gazdă 1.42
Goluri / meci echipa oaspete 1.06
Cartonase galbene 4
Cartonase galbene / partidă 0.1
Cartonase roșii 11
Cartonase roșii / partidă 0.2
Peste 0.5 goluri 90.9%
Peste 1.5 goluri 75.8%
Peste 2.5 goluri 50%
Peste 3.5 goluri 27.3%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 53%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 25.8%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 7.6%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 1.5%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 74.2%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 43.9%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 16.7%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 6.1%
Goluri în repriza 1 58
Goluri în repriza 2 95
Goluri în repriza 1 (gazde) 37
Goluri în repriza 2 (gazde) 65
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 22
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 43
Echipa gazdă învinge la 0 15 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 14 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 5 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 3 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 14 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 15 meciuri
Echipa gazdă a înscris 45 meciuri
Echipa oaspete a înscris 44 meciuri
Nu s-au marcat goluri 7 meciuri
Penalty-uri înscrise 9
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Luverdense 2.38 8 4 4 4 3 1 4 1 3
2 Itapemirim 1.75 8 4 4 4 2 2 4 2 2
3 Paysandu 1.7 10 4 6 5 3 2 5 1 4
4 Santos AP 1.5 6 4 2 3 2 1 3 2 1
5 São Raimundo RR 1.25 4 4 0 2 2 0 2 2 0
6 Cuiabá 1 6 4 2 3 2 1 3 2 1
7 Costa Rica 2.25 4 3 1 2 1 1 2 2 0
8 Atlético Acreano 2 4 3 1 2 2 0 2 1 1
9 Uniao FC 2 4 3 1 2 1 1 2 2 0
10 Sobradinho 1.5 4 3 1 2 1 1 2 2 0
11 Ypiranga AP 1.25 4 3 1 2 1 1 2 2 0
12 Manaus 1 8 3 5 4 1 3 4 2 2
13 Brasiliense 0.67 6 3 3 3 1 2 3 2 1
14 RB Bragantino 1.5 4 2 2 2 1 1 2 1 1
15 Fast Clube 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
16 Rio Branco 1 4 2 2 2 1 1 2 1 1
17 Corumbaense 0.5 4 2 2 2 1 1 2 1 1
18 Interporto 0.5 4 2 2 2 1 1 2 1 1
19 Sinop 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
20 Goiás 2 2 1 1 1 1 0 1 0 1
21 Ceilândia 1 2 1 1 1 0 1 1 1 0
22 Gênus 1 2 1 1 1 1 0 1 0 1
23 Princesa Solimões 1 2 1 1 1 0 1 1 1 0
24 Remo 1 4 1 3 2 1 1 2 0 2
25 Iporá 1 4 1 3 2 1 1 2 0 2
26 Operário FC MS 0.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
27 Galvez 0.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
28 SD Sparta 0.5 4 1 3 2 0 2 2 1 1
29 Real Ariquemes 1 2 0 2 1 0 1 1 0 1
30 Nacional AM 0.75 4 0 4 2 0 2 2 0 2
31 Real Noroeste 0.5 2 0 2 1 0 1 1 0 1
32 Humaitá 0.5 2 0 2 1 0 1 1 0 1
33 Vitória ES 0 2 0 2 1 0 1 1 0 1
34 Nacional 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Luverdense 1 - 0 4 - 2 2 - 2 2 - 2 7 - 3 4 - 0 19 - 8
2 Paysandu 3 - 1 2 - 0 2 - 3 3 - 0 4 - 1 2 - 1 17 - 6
3 Itapemirim 0 - 0 2 - 0 2 - 1 1 - 0 1 - 1 2 - 3 14 - 8
4 Costa Rica 1 - 0 1 - 0 2 - 2 1 - 0 1 - 1 3 - 0 9 - 3
5 Santos AP 2 - 2 0 - 1 1 - 1 2 - 2 3 - 4 1 - 3 9 - 13
6 Atlético Acreano 1 - 1 0 - 1 1 - 0 1 - 2 2 - 1 3 - 0 8 - 5
7 Uniao FC 0 - 1 1 - 1 2 - 1 1 - 1 2 - 4 2 - 2 8 - 10
8 Manaus 1 - 2 0 - 0 3 - 5 2 - 0 3 - 0 0 - 4 8 - 10
9 RB Bragantino 0 - 0 0 - 1 0 - 0 2 - 0 2 - 2 2 - 0 6 - 3
10 Sobradinho 1 - 1 0 - 0 3 - 1 0 - 1 0 - 1 2 - 2 6 - 6
11 Cuiabá 0 - 0 0 - 0 1 - 2 1 - 1 1 - 0 1 - 2 6 - 9
12 São Raimundo RR 0 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 2 1 - 1 2 - 2 5 - 6
13 Ypiranga AP 0 - 2 1 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 2 1 - 0 5 - 6
14 Goiás 0 - 0 0 - 0 2 - 0 1 - 0 0 - 1 1 - 0 4 - 1
15 Iporá 0 - 0 0 - 0 1 - 1 1 - 1 0 - 0 2 - 0 4 - 3
16 Remo 0 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 1 0 - 1 3 - 1 4 - 4
17 Rio Branco 0 - 0 1 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 2 4 - 4
18 Brasiliense 0 - 0 0 - 1 1 - 2 0 - 1 1 - 1 1 - 2 4 - 9
19 Nacional AM 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 0 1 - 0 3 - 2
20 Ceilândia 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 2 - 0
21 Princesa Solimões 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 2
22 Real Ariquemes 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 2
23 Corumbaense 0 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 1 1 - 1 0 - 1 2 - 4
24 Fast Clube 1 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 2 - 4
25 Gênus 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 3 2 - 4
26 Interporto 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 0 2 - 6
27 SD Sparta 0 - 0 0 - 2 0 - 1 0 - 0 1 - 3 0 - 1 2 - 9
28 Real Noroeste 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1 1 - 2
29 Operário FC MS 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 3
30 Humaitá 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1 1 - 3
31 Galvez 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 1 0 - 2 1 - 4
32 Sinop 0 - 1 0 - 1 1 - 2 0 - 1 0 - 0 0 - 0 1 - 5
33 Vitória ES 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
34 Nacional 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0