Sound

Vtora Liga Bulgaria - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
27 Iul
24 Mai
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Tsarsko selo 11 9 1 1 26 9 +17 28
? V E V Î V
2 Montana 11 6 5 0 15 4 +11 23
? V V E Î V
3 Arda 11 6 2 3 14 6 +8 20
? V Î Î E Î
4 CSKA 1948 Sofia 11 5 5 1 14 9 +5 20
? V E V Î E
5 Pomorie 11 5 2 4 18 17 +1 17
? Î V E Î Î
6 Chernomorets Balchik 11 4 3 4 11 11 +0 15
? V E V V Î
7 Lovech 11 4 3 4 13 11 +2 15
? E Î E Î V
8 Lokomotiv G. Oryahovitsa 11 4 2 5 13 16 -3 14
? Î V V V E
9 Botev Galabovo 11 4 2 5 11 11 +0 14
? Î Î Î E E
10 Nesebar 11 3 3 5 15 18 -3 12
? Î V E Î E
11 Strumska slava 11 3 3 5 12 16 -4 12
? Î E Î V E
12 Lokomotiv Sofia 1929 11 2 6 3 6 10 -4 12
? E V E Î E
13 OFK Pirin 11 4 0 7 12 18 -6 12
? V Î Î Î Î
14 Ludogorets II 11 3 3 5 11 18 -7 12
? V V E Î E
15 Dobrudzha 1919 11 1 5 5 4 12 -8 8
? Î Î Î Î E
16 Kariana Erden 11 1 3 7 7 16 -9 6
? Î E Î Î Î
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Arda 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î Î E Î
2 Botev Galabovo 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î Î E E
3 CSKA 1948 Sofia 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V E V Î E
4 Chernomorets Balchik 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V E V V Î
5 Dobrudzha 1919 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î Î Î E
6 Kariana Erden 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î E Î Î Î
7 Lokomotiv G. Oryahovitsa 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V V V E
8 Lokomotiv Sofia 1929 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V E Î E
9 Lovech 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E Î E Î V
10 Ludogorets II 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V E Î E
11 Montana 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V E Î V
12 Nesebar 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V E Î E
13 OFK Pirin 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î Î Î Î
14 Pomorie 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V E Î Î
15 Strumska slava 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î E Î V E
16 Tsarsko selo 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V E V Î V
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Tsarsko selo 11 9 1 1 26 9 5 5 0 0 17 4 6 4 1 1 9 5 +17 28
2 Montana 11 6 5 0 15 4 5 4 1 0 9 1 6 2 4 0 6 3 +11 23
3 Arda 11 6 2 3 14 6 5 3 1 1 7 2 6 3 1 2 7 4 +8 20
4 CSKA 1948 Sofia 11 5 5 1 14 9 5 1 4 0 4 3 6 4 1 1 10 6 +5 20
5 Pomorie 11 5 2 4 18 17 5 3 1 1 8 7 6 2 1 3 10 10 +1 17
6 Chernomorets Balchik 11 4 3 4 11 11 5 3 1 1 6 4 6 1 2 3 5 7 +0 15
7 Lovech 11 4 3 4 13 11 6 3 1 2 9 6 5 1 2 2 4 5 +2 15
8 Lokomotiv G. Oryahovitsa 11 4 2 5 13 16 6 2 2 2 7 8 5 2 0 3 6 8 -3 14
9 Botev Galabovo 11 4 2 5 11 11 6 3 2 1 8 4 5 1 0 4 3 7 +0 14
10 Nesebar 11 3 3 5 15 18 6 2 2 2 7 8 5 1 1 3 8 10 -3 12
11 Strumska slava 11 3 3 5 12 16 6 2 2 2 8 8 5 1 1 3 4 8 -4 12
12 Lokomotiv Sofia 1929 11 2 6 3 6 10 6 2 2 2 4 5 5 0 4 1 2 5 -4 12
13 OFK Pirin 11 4 0 7 12 18 6 3 0 3 8 8 5 1 0 4 4 10 -6 12
14 Ludogorets II 11 3 3 5 11 18 5 2 2 1 8 7 6 1 1 4 3 11 -7 12
15 Dobrudzha 1919 11 1 5 5 4 12 5 1 2 2 2 5 6 0 3 3 2 7 -8 8
16 Kariana Erden 11 1 3 7 7 16 6 1 1 4 3 7 5 0 2 3 4 9 -9 6
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Arda 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Botev Galabovo 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 CSKA 1948 Sofia 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Chernomorets Balchik 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Dobrudzha 1919 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Kariana Erden 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Lokomotiv G. Oryahovitsa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Lokomotiv Sofia 1929 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Lovech 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Ludogorets II 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Montana 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Nesebar 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 OFK Pirin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Pomorie 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Strumska slava 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Tsarsko selo 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
Comparați doua echipe
Promovează
PlayOff Promovare
Retrogradează
Statistici Second League: East ( 88 meciuri jucate din 439 )
Partide jucate 88
Victorii gazde 37.5%
Victorii oaspeți 34.1%
Egaluri 28.4%
Total goluri 202
Goluri / meci 2.3
Goluri / meci echipa gazdă 1.01
Goluri / meci echipa oaspete 0.99
Cartonase galbene 25
Cartonase galbene / partidă 0.3
Cartonase roșii 12
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 88.6%
Peste 1.5 goluri 69.3%
Peste 2.5 goluri 38.6%
Peste 3.5 goluri 17%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 46.6%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 17%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 4.5%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 3.4%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 52.3%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 25%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 9.1%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 4.5%
Goluri în repriza 1 64
Goluri în repriza 2 81
Goluri în repriza 1 (gazde) 43
Goluri în repriza 2 (gazde) 74
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 21
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 36
Echipa gazdă învinge la 0 17 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 27 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 7 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 5 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 27 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 17 meciuri
Echipa gazdă a înscris 45 meciuri
Echipa oaspete a înscris 55 meciuri
Nu s-au marcat goluri 16 meciuri
Penalty-uri înscrise 7
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Top echipe Second League: East
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Pomorie 1.55 11 7 4 5 3 2 6 4 2
2 OFK Pirin 0.64 11 7 4 6 4 2 5 3 2
3 Tsarsko selo 2 11 6 5 5 5 0 6 1 5
4 Nesebar 1.27 11 5 6 6 2 4 5 3 2
5 Lokomotiv G. Oryahovitsa 1 11 5 6 6 2 4 5 3 2
6 Chernomorets Balchik 0.91 11 5 6 5 3 2 6 2 4
7 Strumska slava 0.82 11 5 6 6 2 4 5 3 2
8 Botev Galabovo 1 11 4 7 6 2 4 5 2 3
9 Lovech 0.91 11 4 7 6 2 4 5 2 3
10 Ludogorets II 0.73 11 4 7 5 2 3 6 2 4
11 Kariana Erden 0.64 11 4 7 6 2 4 5 2 3
12 Montana 1.36 11 3 8 5 2 3 6 1 5
13 CSKA 1948 Sofia 1.27 11 3 8 5 1 4 6 2 4
14 Arda 1.18 11 3 8 5 1 4 6 2 4
15 Lokomotiv Sofia 1929 0.3 10 2 8 5 1 4 5 1 4
16 Dobrudzha 1919 0.36 11 1 10 5 0 5 6 1 5
17 Lokomotiv Sofia 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Tsarsko selo 3 - 1 3 - 2 5 - 2 5 - 1 5 - 2 5 - 1 22 - 9
2 Pomorie 2 - 1 1 - 2 2 - 2 5 - 5 2 - 2 6 - 5 17 - 15
3 Montana 0 - 0 3 - 0 4 - 1 3 - 1 1 - 1 4 - 1 15 - 3
4 CSKA 1948 Sofia 2 - 1 3 - 1 2 - 0 2 - 3 2 - 1 3 - 3 14 - 8
5 Nesebar 4 - 3 3 - 0 1 - 3 1 - 5 3 - 2 3 - 5 14 - 15
6 Arda 0 - 1 1 - 1 4 - 2 1 - 0 7 - 1 1 - 1 13 - 6
7 Botev Galabovo 1 - 4 1 - 0 3 - 2 1 - 1 2 - 2 2 - 1 11 - 9
8 Lokomotiv G. Oryahovitsa 2 - 0 0 - 2 5 - 1 1 - 3 4 - 5 1 - 5 11 - 16
9 Chernomorets Balchik 4 - 2 0 - 2 2 - 4 1 - 0 2 - 1 2 - 2 10 - 10
10 Lovech 2 - 1 1 - 0 0 - 2 2 - 2 4 - 3 4 - 3 10 - 11
11 Strumska slava 1 - 2 2 - 3 1 - 1 2 - 4 3 - 3 3 - 3 9 - 12
12 Ludogorets II 1 - 8 0 - 2 1 - 4 4 - 1 2 - 2 3 - 1 8 - 14
13 Kariana Erden 1 - 1 1 - 2 0 - 3 2 - 2 1 - 2 1 - 5 7 - 13
14 OFK Pirin 2 - 1 1 - 2 1 - 1 3 - 4 3 - 7 2 - 3 7 - 15
15 Dobrudzha 1919 3 - 2 0 - 1 0 - 2 0 - 1 0 - 3 1 - 3 4 - 11
16 Lokomotiv Sofia 1929 1 - 1 0 - 0 1 - 2 1 - 1 1 - 5 1 - 0 3 - 8
17 Lokomotiv Sofia 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 0 1 - 1
Transferuri Vtora Liga
Jucător

An:

Echipa: