Sound

Vtora Liga Bulgaria- Results, tables, and fixtures

Înregistrează-te
27 Iul
24 Mai
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Tsarsko selo 24 22 1 1 56 18 +38 67
? V V V V V
2 Montana 24 14 7 3 38 17 +21 49
? Î V Î Î V
3 Arda 24 14 5 5 35 14 +21 47
? V V V Î V
4 CSKA 1948 Sofia 24 12 10 2 28 15 +13 46
? V E V V V
5 Lovech 24 11 5 8 36 19 +17 38
? V V Î V E
6 Pomorie 24 10 5 9 30 34 -4 35
? V Î V E Î
7 Lokomotiv G. Oryahovitsa 24 10 4 10 26 30 -4 34
? V V E V V
8 Lokomotiv Sofia 1929 24 8 8 8 20 18 +2 32
? V Î E Î V
9 Chernomorets Balchik 24 8 5 11 20 28 -8 29
10 Strumska slava 24 7 6 11 27 35 -8 27
? Î E Î V Î
11 Botev Galabovo 25 6 8 11 23 28 -5 26
? Î V Î E E
12 Nesebar 24 5 8 11 25 41 -16 23
? Î E Î E Î
13 Kariana Erden 24 6 4 14 24 33 -9 22
? Î Î V V E
14 Ludogorets II 24 6 4 14 23 39 -16 22
? Î Î V Î Î
15 OFK Pirin 24 5 3 16 21 44 -23 18
16 Dobrudzha 1919 25 3 9 13 12 31 -19 18
? V Î E Î V
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Arda 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V V Î V
2 Botev Galabovo 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V Î E E
3 CSKA 1948 Sofia 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V E V V V
4 Chernomorets Balchik 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Dobrudzha 1919 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î E Î V
6 Kariana Erden 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î V V E
7 Lokomotiv G. Oryahovitsa 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V E V V
8 Lokomotiv Sofia 1929 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î E Î V
9 Lovech 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V Î V E
10 Ludogorets II 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î V Î Î
11 Montana 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V Î Î V
12 Nesebar 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î E Î E Î
13 OFK Pirin 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Pomorie 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î V E Î
15 Strumska slava 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î E Î V Î
16 Tsarsko selo 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V V V V
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Tsarsko selo 24 22 1 1 56 18 12 12 0 0 35 10 12 10 1 1 21 8 +38 67
2 Montana 24 14 7 3 38 17 12 9 2 1 23 8 12 5 5 2 15 9 +21 49
3 Arda 24 14 5 5 35 14 12 9 1 2 21 5 12 5 4 3 14 9 +21 47
4 CSKA 1948 Sofia 24 12 10 2 28 15 12 5 6 1 13 7 12 7 4 1 15 8 +13 46
5 Lovech 24 11 5 8 36 19 12 9 1 2 24 6 12 2 4 6 12 13 +17 38
6 Pomorie 24 10 5 9 30 34 12 7 2 3 15 13 12 3 3 6 15 21 -4 35
7 Lokomotiv G. Oryahovitsa 24 10 4 10 26 30 12 5 2 5 13 14 12 5 2 5 13 16 -4 34
8 Lokomotiv Sofia 1929 24 8 8 8 20 18 12 4 4 4 8 8 12 4 4 4 12 10 +2 32
9 Chernomorets Balchik 24 8 5 11 20 28 12 6 2 4 13 13 12 2 3 7 7 15 -8 29
10 Strumska slava 24 7 6 11 27 35 12 5 3 4 19 16 12 2 3 7 8 19 -8 27
11 Botev Galabovo 25 6 8 11 23 28 12 5 6 1 18 9 13 1 2 10 5 19 -5 26
12 Nesebar 24 5 8 11 25 41 12 4 6 2 13 11 12 1 2 9 12 30 -16 23
13 Kariana Erden 24 6 4 14 24 33 12 4 2 6 13 12 12 2 2 8 11 21 -9 22
14 Ludogorets II 24 6 4 14 23 39 12 4 3 5 16 18 12 2 1 9 7 21 -16 22
15 OFK Pirin 24 5 3 16 21 44 12 3 1 8 10 23 12 2 2 8 11 21 -23 18
16 Dobrudzha 1919 25 3 9 13 12 31 13 2 5 6 5 12 12 1 4 7 7 19 -19 18
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Arda 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Botev Galabovo 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 CSKA 1948 Sofia 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Chernomorets Balchik 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Dobrudzha 1919 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Kariana Erden 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Lokomotiv G. Oryahovitsa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Lokomotiv Sofia 1929 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Lovech 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Ludogorets II 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Montana 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Nesebar 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 OFK Pirin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Pomorie 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Strumska slava 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Tsarsko selo 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
Comparați doua echipe
Promovează
PlayOff Promovare
Retrogradează
Partide jucate 193
Victorii gazde 38.3%
Victorii oaspeți 36.3%
Egaluri 25.4%
Total goluri 444
Goluri / meci 2.3
Goluri / meci echipa gazdă 1.05
Goluri / meci echipa oaspete 0.96
Cartonase galbene 77
Cartonase galbene / partidă 0.4
Cartonase roșii 32
Cartonase roșii / partidă 0.2
Peste 0.5 goluri 87%
Peste 1.5 goluri 66.8%
Peste 2.5 goluri 43%
Peste 3.5 goluri 21.2%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 45.1%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 19.7%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 5.7%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 2.1%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 52.8%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 26.4%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 14%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 4.7%
Goluri în repriza 1 141
Goluri în repriza 2 190
Goluri în repriza 1 (gazde) 90
Goluri în repriza 2 (gazde) 154
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 51
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 98
Echipa gazdă învinge la 0 42 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 56 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 10 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 21 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 56 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 42 meciuri
Echipa gazdă a înscris 102 meciuri
Echipa oaspete a înscris 116 meciuri
Nu s-au marcat goluri 35 meciuri
Penalty-uri înscrise 23
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Loc Echipă GPM GI
1 Lokomotiv Sofia 2 2
2 Tsarsko selo 1.75 42
3 Montana 1.5 36
4 Arda 1.29 31
5 Lovech 1.25 30
6 Pomorie 1.13 27
7 CSKA 1948 Sofia 1.04 25
8 Lokomotiv G. Oryahovitsa 1 24
9 Kariana Erden 1 24
10 Botev Galabovo 0.92 23
11 Strumska slava 0.92 22
12 Nesebar 0.92 22
13 Ludogorets II 0.83 20
14 Chernomorets Balchik 0.67 16
15 OFK Pirin 0.67 16
16 Lokomotiv Sofia 1929 0.65 15
17 Dobrudzha 1919 0.48 12
Loc Echipă GPM GP
1 Lokomotiv Sofia 0 0
2 Arda 0.58 14
3 Montana 0.58 14
4 CSKA 1948 Sofia 0.58 14
5 Lovech 0.71 17
6 Lokomotiv Sofia 1929 0.74 17
7 Tsarsko selo 0.75 18
8 Botev Galabovo 0.96 24
9 Chernomorets Balchik 1 24
10 Kariana Erden 1.04 25
11 Strumska slava 1.08 26
12 Lokomotiv G. Oryahovitsa 1.13 27
13 Pomorie 1.13 27
14 Dobrudzha 1919 1.2 30
15 Nesebar 1.46 35
16 Ludogorets II 1.46 35
17 OFK Pirin 1.67 40
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Tsarsko selo 1.75 24 15 9 12 11 1 12 4 8
2 OFK Pirin 0.67 24 15 9 12 8 4 12 7 5
3 Pomorie 1.13 24 12 12 12 5 7 12 7 5
4 Strumska slava 0.92 24 12 12 12 6 6 12 6 6
5 Nesebar 0.92 24 12 12 12 4 8 12 8 4
6 Montana 1.5 24 11 13 12 7 5 12 4 8
7 Kariana Erden 1 24 11 13 12 5 7 12 6 6
8 Ludogorets II 0.83 24 11 13 12 6 6 12 5 7
9 Chernomorets Balchik 0.67 24 11 13 12 7 5 12 4 8
10 Lovech 1.25 24 10 14 12 5 7 12 5 7
11 Lokomotiv G. Oryahovitsa 1 24 10 14 12 3 9 12 7 5
12 Botev Galabovo 0.92 25 10 15 12 5 7 13 5 8
13 CSKA 1948 Sofia 1.04 24 8 16 12 5 7 12 3 9
14 Arda 1.29 24 7 17 12 3 9 12 4 8
15 Dobrudzha 1919 0.48 25 7 18 13 2 11 12 5 7
16 Lokomotiv Sofia 1929 0.65 23 4 19 12 1 11 11 3 8
17 Lokomotiv Sofia 2 1 0 1 0 0 0 1 0 1
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Tsarsko selo 7 - 3 7 - 4 15 - 3 10 - 2 8 - 4 9 - 2 42 - 18
2 Montana 2 - 2 4 - 1 10 - 3 7 - 6 8 - 2 7 - 3 36 - 14
3 Arda 2 - 2 3 - 1 6 - 5 7 - 1 12 - 1 5 - 4 31 - 14
4 Lovech 3 - 2 6 - 0 3 - 2 7 - 3 8 - 6 9 - 6 30 - 17
5 Pomorie 4 - 2 4 - 4 4 - 3 7 - 6 3 - 9 8 - 10 27 - 27
6 CSKA 1948 Sofia 4 - 1 7 - 1 5 - 1 3 - 5 3 - 3 7 - 4 25 - 14
7 Kariana Erden 1 - 4 5 - 6 1 - 5 6 - 4 3 - 6 7 - 7 24 - 25
8 Lokomotiv G. Oryahovitsa 4 - 2 2 - 3 10 - 2 1 - 7 6 - 8 3 - 8 24 - 27
9 Botev Galabovo 2 - 5 3 - 3 5 - 4 2 - 7 6 - 3 4 - 6 23 - 24
10 Strumska slava 3 - 4 3 - 6 2 - 4 4 - 6 8 - 8 7 - 7 22 - 26
11 Nesebar 4 - 4 3 - 4 2 - 9 3 - 9 7 - 6 6 - 9 22 - 35
12 Ludogorets II 1 - 9 1 - 8 2 - 9 5 - 6 5 - 3 9 - 4 20 - 35
13 Chernomorets Balchik 4 - 2 1 - 4 2 - 7 5 - 2 3 - 4 5 - 9 16 - 24
14 OFK Pirin 3 - 4 3 - 6 1 - 9 6 - 8 5 - 11 3 - 6 16 - 40
15 Lokomotiv Sofia 1929 3 - 2 1 - 1 4 - 3 2 - 3 4 - 7 4 - 2 15 - 17
16 Dobrudzha 1919 3 - 3 0 - 1 1 - 4 5 - 5 0 - 9 3 - 9 12 - 30
17 Lokomotiv Sofia 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 2 - 0
Jucător

An:

Echipa: