Sound

U Sports Canada - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
Duminicã 27.08.2017
1
x
2
Final Windsor 0 - 2 York City (0 - 0) - - -
Final UOIT 1 - 0 Queens (0 - 0) - - -
Final Ngozi City 4 - 0 Karvina U21 (3 - 0) - - -
Final McMaster 1 - 0 Laurier - - - -
Final Saskatchewan 2 - 1 Lethbridge - - - -
Final Ryerson 1 - 0 Waterloo - - - -
Final Carleton 11 - 0 Trent - - - -
Final Guelph 2 - 2 Laurentian - - - -
Final UNBC 2 - 1 Thompson Rivers - - - -
Final Calgary 0 - 5 Alberta - - - -
Joi 31.08.2017
1
x
2
Final York City 1 - 2 Guelph (1 - 0) - - -
Final UQTR 1 - 1 McGill - - - -
Vineri 01.09.2017
1
x
2
Final Concordia Chiajna 0 - 1 UQAM - - - -
Final Sherbrooke 0 - 3 Montreal - - - -
Final Carleton 1 - 1 Toronto (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 02.09.2017
1
x
2
Final Trent 0 - 5 Ryerson (0 - 1) - - -
03:45 UQTR -:- McGill - - - -
Final Trinity Western 0 - 0 UNBC (0 - 0) - - -
Final MacEwan 1 - 2 Saskatchewan (0 - 1) - - -
Final Queens 1 - 0 Aigle Noir FC (1 - 0) - - -
Final RMC 1 - 2 Karvina U21 (0 - 1) - - -
Final Algoma 0 - 2 Waterloo (0 - 2) - - -
Final Brock 2 - 2 Windsor - - - -
Final Carleton 3 - 3 Ngozi City - - - -
Final Laurier 3 - 2 Laurentian - - - -
Final UOIT 2 - 0 Trent (1 - 0) - - -
Final Guelph 2 - 1 McMaster (2 - 0) - - -
Final Alberta 1 - 1 Lethbridge (1 - 0) - - -
Final Thompson Rivers 3 - 0 Victoria United (2 - 0) - - -
Duminicã 03.09.2017
1
x
2
Final UBC Okanagan 1 - 2 UBC (1 - 2) - - -
Final Trinity Western 2 - 2 UNBC (1 - 1) - - -
Final UOIT 1 - 2 Toronto (1 - 0) - - -
Final Algoma 0 - 0 Waterloo (0 - 0) - - -
Final MacEwan 1 - 2 Lethbridge - - - -
Final Queens 3 - 1 Nipissing - - - -
Final RMC 0 - 2 Laurentian - - - -
Final McMaster 4 - 1 Windsor - - - -
Final York City 4 - 0 Laurier - - - -
Final Alberta 4 - 1 Saskatchewan - - - -
Luni 04.09.2017
1
x
2
Final Thompson Rivers 2 - 2 UBC (2 - 0) - - -
Final UBC Okanagan 1 - 0 Victoria United (0 - 0) - - -
Miercuri 06.09.2017
1
x
2
23:30 Ryerson -:- UOIT - - - -
Joi 07.09.2017
1
x
2
Final Trent 0 - 0 RMC (0 - 0) - - -
Final Saskatchewan 0 - 1 Mount Royal (0 - 0) - - -
Vineri 08.09.2017
1
x
2
Final York City 5 - 2 McMaster (4 - 1) - - -
Final Lethbridge 1 - 3 Calgary (1 - 2) - - -
Sâmbãtã 09.09.2017
1
x
2
Final Acadia 1 - 1 UNB (0 - 1) - - -
Final Guelph 1 - 0 Brock (1 - 0) - - -
Final Laurier 1 - 3 York City (1 - 3) - - -
Final Laval 1 - 0 UQTR (0 - 0) - - -
Final McGill 2 - 0 Sherbrooke (0 - 0) - - -
Final UQAM 0 - 2 Montreal - - - -
Final Laurentian 1 - 0 Ryerson (1 - 0) - - -
Final Victoria United 0 - 2 UNBC (0 - 1) - - -
Final Trinity Western 0 - 0 Thompson Rivers - - - -
Final UFV 2 - 0 UBC Okanagan - - - -
Final Memorial 4 - 1 Mount Allison - - - -
Final Cape Breton 2 - 0 Saint Marys AFC Cork - - - -
Final Aigle Noir FC 0 - 1 Karvina U21 (0 - 0) - - -
Final Saskatchewan 2 - 1 Calgary (0 - 1) - - -
Final Queens 0 - 3 Carleton - - - -
Final Toronto 6 - 0 Trent - - - -
Final Windsor 2 - 1 Algoma (2 - 0) - - -
Final Dalhousie 2 - 0 UNB (0 - 0) - - -
Final Lethbridge 1 - 1 Mount Royal (1 - 1) - - -
Final UPEI 0 - 2 StFX (0 - 1) - - -
Final Ryerson 3 - 2 UOIT (1 - 0) - - -
Duminicã 10.09.2017
1
x
2
Final Trinity Western 2 - 1 UBC Okanagan (0 - 0) - - -
Final Victoria United 2 - 1 UNBC (1 - 0) - - -
Final UFV 2 - 4 Thompson Rivers - - - -
Final Memorial 8 - 0 Mount Allison (1 - 0) - - -
Final Acadia 1 - 3 Dalhousie (1 - 2) - - -
Final Moncton 0 - 4 UPEI (0 - 1) - - -
Final StFX 4 - 0 Saint Marys AFC Cork (2 - 0) - - -
Final McMaster 4 - 2 Laurentian - - - -
Final RMC 0 - 0 Carleton (0 - 0) - - -
Final Toronto 2 - 1 UOIT (1 - 1) - - -
Final Waterloo 2 - 2 Laurier - - - -
22:15 Western -:- Brock - - - -
Final Windsor 4 - 0 Algoma (2 - 0) - - -
Final Guelph 1 - 0 Ryerson (0 - 0) - - -
Luni 11.09.2017
1
x
2
Final Ryerson 4 - 0 Trent (3 - 0) - - -
Marþi 12.09.2017
1
x
2
02:30 Ryerson -:- Trent - - - -
Joi 14.09.2017
1
x
2
Final Windsor 1 - 3 Western - - - -
Vineri 15.09.2017
1
x
2
Final Mount Allison 0 - 3 UPEI (0 - 1) - - -
Final Saint Marys AFC Cork 0 - 0 Dalhousie (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 16.09.2017
1
x
2
Final Concordia Chiajna 0 - 1 Laval (0 - 1) - - -
Final McGill 0 - 2 Montreal (0 - 0) - - -
Final UQTR 2 - 0 Sherbrooke - - - -
Final Trinity Western 5 - 1 Lethbridge (3 - 1) - - -
Final UBC Okanagan 5 - 1 Saskatchewan (2 - 1) - - -
Final UFV 0 - 1 Alberta (0 - 1) - - -
Final Victoria United 1 - 0 MacEwan (0 - 0) - - -
Final UBC 1 - 0 Calgary (0 - 0) - - -
Final UNBC 0 - 1 Mount Royal (0 - 1) - - -
18:00 Brock -:- McMaster - - - -
Final Aigle Noir FC 3 - 1 RMC (1 - 0) - - -
Final Moncton 1 - 4 StFX (0 - 4) - - -
Final Karvina U21 0 - 3 Queens (0 - 0) - - -
Final Saint Marys AFC Cork 0 - 1 Memorial (0 - 0) - - -
Final UNB 1 - 1 Cape Breton (1 - 1) - - -
Final Algoma 1 - 4 Laurentian - - - -
Final Laurier 3 - 1 Windsor (3 - 1) - - -
Final Trent 0 - 4 Toronto (0 - 2) - - -
Final Guelph 0 - 0 Waterloo (0 - 0) - - -
Final Ngozi City 1 - 0 Carleton (0 - 0) - - -
Final UPEI 0 - 3 Acadia (0 - 1) - - -
Duminicã 17.09.2017
1
x
2
Final Trinity Western 0 - 1 Saskatchewan (0 - 1) - - -
Final UFV 0 - 2 Calgary (0 - 1) - - -
Final UBC 5 - 0 MacEwan (0 - 0) - - -
Final Laval 3 - 2 McGill (2 - 0) - - -
Final Montreal 7 - 3 Concordia Chiajna - - - -
Final Sherbrooke 1 - 4 UQAM - - - -
Final Algoma 0 - 7 Guelph - - - -
Final UNBC 1 - 3 Alberta (1 - 1) - - -
Final Dalhousie 2 - 1 Memorial (0 - 1) - - -
Final Laurentian 2 - 1 Queens (0 - 0) - - -
Final Moncton 0 - 1 Cape Breton (0 - 1) - - -
Final Mount Allison 2 - 8 Acadia (1 - 3) - - -
Final Nipissing 0 - 0 RMC (0 - 0) - - -
Final UNB 0 - 1 StFX (0 - 0) - - -
Final Laurier 0 - 3 Western - - - -
Final Toronto 1 - 1 Carleton (0 - 1) - - -
Final UOIT 1 - 3 Ryerson - - - -
Final Waterloo 2 - 3 Windsor - - - -
Final York City 3 - 0 Brock (2 - 0) - - -
Luni 18.09.2017
1
x
2
Final Thompson Rivers 3 - 1 Lethbridge (1 - 0) - - -
Final Victoria United 4 - 1 Mount Royal (1 - 1) - - -
Miercuri 20.09.2017
1
x
2
Final Guelph 0 - 1 York City (0 - 1) - - -
Vineri 22.09.2017
1
x
2
Final McGill 1 - 3 UQAM (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 23.09.2017
1
x
2
Final Cape Breton 1 - 0 Acadia (0 - 0) - - -
Final Dalhousie 1 - 1 StFX (0 - 1) - - -
Final Concordia Chiajna 1 - 3 UQTR (0 - 2) - - -
Final Waterloo 0 - 4 York City - - - -
Final Sherbrooke 0 - 3 Laval - - - -
Final MacEwan 0 - 3 UNBC (0 - 2) - - -
Final Calgary 0 - 2 UBC Okanagan (0 - 1) - - -
Final Cape Breton 3 - 2 Memorial (3 - 2) - - -
Final Carleton 6 - 0 Laurentian (0 - 0) - - -
Final Dalhousie 2 - 3 Moncton (1 - 2) - - -
Final UPEI 3 - 2 Saint Marys AFC Cork (2 - 0) - - -
Final Brock 0 - 0 Western (0 - 0) - - -
Final Laurier 2 - 0 Algoma (2 - 0) - - -
Final Queens 1 - 1 UOIT (1 - 0) - - -
Final RMC 1 - 1 Trent (1 - 1) - - -
Final Toronto 1 - 1 Ryerson (1 - 0) - - -
Final Windsor 2 - 3 McMaster (0 - 1) - - -
Final Saskatchewan 6 - 0 Victoria United (2 - 0) - - -
Final Ryerson 0 - 0 Guelph (0 - 0) - - -
Final Mount Royal 2 - 2 Thompson Rivers (0 - 1) - - -
Final Alberta 0 - 2 Trinity Western (0 - 1) - - -
Final Lethbridge 1 - 2 UFV (0 - 1) - - -
Duminicã 24.09.2017
1
x
2
Final Concordia Chiajna 0 - 3 McGill (0 - 2) - - -
Final Montreal 3 - 0 Laval (2 - 0) - - -
Final UQTR 1 - 1 UQAM - - - -
Final Acadia 3 - 1 Moncton (1 - 0) - - -
Final Carleton 0 - 0 Nipissing (0 - 0) - - -
Final Mount Allison 1 - 2 Saint Marys AFC Cork (0 - 1) - - -
Final StFX 1 - 0 Memorial (0 - 0) - - -
Final UNB 1 - 0 UPEI (1 - 0) - - -
Final McMaster 3 - 0 Western - - - -
Final Guelph 2 - 0 Waterloo (2 - 0) - - -
Final Laurier 3 - 0 Algoma (3 - 0) - - -
Final Queens 2 - 2 Trent - - - -
Final RMC 0 - 4 UOIT (0 - 3) - - -
Final Windsor 4 - 1 Brock (3 - 0) - - -
Final Saskatchewan 1 - 2 Thompson Rivers (1 - 1) - - -
Final Mount Royal 0 - 0 UBC Okanagan (0 - 0) - - -
Final Alberta 1 - 0 UBC (1 - 0) - - -
Final Calgary 0 - 1 Trinity Western (0 - 0) - - -
Final Lethbridge 1 - 0 UNBC (0 - 0) - - -
Final MacEwan 2 - 2 UFV (1 - 0) - - -
Joi 28.09.2017
1
x
2
02:15 Nipissing -:- Laurentian - - - -
Final Nipissing 1 - 2 Laurentian (1 - 2) - - -
Final Karvina U21 1 - 2 Aigle Noir FC (1 - 2) - - -
Final Saskatchewan 4 - 0 MacEwan (1 - 0) - - -
Vineri 29.09.2017
1
x
2
Final Montreal 8 - 1 UQTR - - - -
Final Laurier 2 - 2 McMaster (2 - 2) - - -
Final Lethbridge 0 - 7 Alberta (0 - 3) - - -
Sâmbãtã 30.09.2017
1
x
2
Final UNBC 1 - 0 UBC (1 - 0) - - -
Final Saint Marys AFC Cork 2 - 0 UPEI (0 - 0) - - -
Final StFX 1 - 3 Cape Breton (1 - 1) - - -
Final Laval 0 - 2 UQAM - - - -
Final Sherbrooke 0 - 1 Concordia Chiajna - - - -
Final Memorial 0 - 5 UNB (0 - 5) - - -
Final Mount Allison 1 - 6 Dalhousie (1 - 4) - - -
Final Karvina U21 0 - 4 Carleton (0 - 3) - - -
22:00 Algoma -:- Brock - - - -
Final Thompson Rivers 1 - 2 UFV (1 - 0) - - -
Final Queens 0 - 5 Ngozi City (0 - 2) - - -
Final RMC 0 - 4 Toronto (0 - 2) - - -
Final Trent 0 - 0 UOIT (0 - 0) - - -
Final Guelph 2 - 0 Windsor (0 - 0) - - -
Final York City 4 - 3 Waterloo (4 - 0) - - -
Final UNBC 1 - 4 UBC (0 - 2) - - -
Duminicã 01.10.2017
1
x
2
Final UBC Okanagan 1 - 0 Trinity Western (0 - 0) - - -
05:00 UNBC -:- UBC - - - -
Final Memorial 1 - 0 UNB (0 - 0) - - -
Final Montreal 1 - 0 UQAM (1 - 0) - - -
Final Sherbrooke 2 - 3 McGill - - - -
Final UQTR 0 - 0 Laval (0 - 0) - - -
21:00 Algoma -:- Brock - - - -
Final Aigle Noir FC 1 - 3 Carleton (0 - 2) - - -
Final Moncton 8 - 0 Mount Allison (5 - 0) - - -
Final Saint Marys AFC Cork 1 - 3 Acadia (0 - 3) - - -
Final UPEI 1 - 2 Cape Breton (1 - 0) - - -
Final Thompson Rivers 3 - 3 Trinity Western (0 - 2) - - -
Final Saskatchewan 0 - 0 Alberta (0 - 0) - - -
Final Laurentian 3 - 1 Laurier (1 - 0) - - -
Final Queens 1 - 1 Toronto (0 - 0) - - -
Final RMC 0 - 4 Ngozi City (0 - 3) - - -
Final Waterloo 0 - 1 McMaster (0 - 1) - - -
Final York City 1 - 1 Guelph (0 - 0) - - -
Final Lethbridge 1 - 3 MacEwan (0 - 1) - - -
Luni 02.10.2017
1
x
2
Final UBC Okanagan 3 - 0 UFV (2 - 0) - - -
Final UQTR 0 - 0 Laval (0 - 0) - - -
Joi 05.10.2017
1
x
2
Final RMC 0 - 5 Queens (0 - 3) - - -
03:30 Victoria United -:- UBC - - - -
Vineri 06.10.2017
1
x
2
Final Victoria United 0 - 5 UBC (0 - 3) - - -
Final Laurier 0 - 0 Waterloo (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 07.10.2017
1
x
2
Final McMaster 0 - 3 York City - - - -
Final Brock 0 - 0 Guelph (0 - 0) - - -
Final Trinity Western 4 - 0 UFV (2 - 0) - - -
Final Trent 5 - 0 Karvina U21 - - - -
Final UOIT 1 - 1 Aigle Noir FC (1 - 0) - - -
Final Algoma 0 - 4 Guelph (0 - 2) - - -
Final Ngozi City 4 - 3 Toronto (3 - 1) - - -
Final Carleton 0 - 0 Queens (0 - 0) - - -
Final Calgary 1 - 2 Mount Royal (0 - 0) - - -
Duminicã 08.10.2017
1
x
2
Final UBC 1 - 2 Victoria United (1 - 2) - - -
Final UBC Okanagan 0 - 0 UNBC (0 - 0) - - -
Final Algoma 2 - 1 Guelph (1 - 1) - - -
Final Trent 0 - 2 Aigle Noir FC (0 - 2) - - -
Final UOIT 2 - 1 Karvina U21 (2 - 1) - - -
Final Ryerson 0 - 3 York City - - - -
Final Carleton 5 - 0 RMC (3 - 0) - - -
Final Mount Royal 0 - 3 Calgary (0 - 2) - - -
Luni 09.10.2017
1
x
2
Final UBC Okanagan 0 - 0 UNBC (0 - 0) - - -
Final UFV 2 - 1 Trinity Western (1 - 0) - - -
Joi 12.10.2017
1
x
2
Final UOIT 2 - 0 RMC (1 - 0) - - -
Final Guelph 1 - 2 McMaster (1 - 2) - - -
Sâmbãtã 14.10.2017
1
x
2
Final Mount Allison 0 - 4 Moncton (0 - 1) - - -
Final McGill 3 - 5 UQTR (2 - 4) - - -
Final Montreal 5 - 0 Sherbrooke (2 - 0) - - -
Final UQAM 1 - 1 Concordia Chiajna - - - -
Final UBC 3 - 1 Thompson Rivers (0 - 1) - - -
Final UNBC 2 - 2 UFV (1 - 1) - - -
Final Victoria United 1 - 0 UBC Okanagan (0 - 0) - - -
Final MacEwan 1 - 5 Alberta (0 - 3) - - -
21:15 Laurentian -:- Ryerson - - - -
Final Karvina U21 0 - 6 Toronto (0 - 4) - - -
Final Aigle Noir FC 1 - 3 Ngozi City (0 - 1) - - -
Final Trent 1 - 3 Queens (0 - 1) - - -
Final UOIT 0 - 1 Carleton (0 - 0) - - -
Final Guelph 0 - 1 Laurier (0 - 0) - - -
Final York City 6 - 0 Algoma (4 - 0) - - -
Final Mount Royal 3 - 1 Lethbridge (0 - 0) - - -
Final Calgary 3 - 0 Saskatchewan (1 - 0) - - -
Final Moncton 1 - 3 UNB (0 - 0) - - -
Final StFX 1 - 1 Acadia (0 - 0) - - -
Duminicã 15.10.2017
1
x
2
03:00 UNBC -:- UFV - - - -
Final UBC 1 - 0 UBC Okanagan (0 - 0) - - -
Final Victoria United 1 - 2 Thompson Rivers (0 - 0) - - -
Final Concordia Chiajna 1 - 5 Montreal (0 - 3) - - -
Final McGill 2 - 2 Laval (2 - 0) - - -
Final UQAM 2 - 3 Sherbrooke - - - -
Final Cape Breton 4 - 0 Acadia (3 - 0) - - -
Final Aigle Noir FC 2 - 1 Toronto (1 - 1) - - -
21:15 Nipissing -:- Ryerson - - - -
Final Saint Marys AFC Cork 0 - 1 StFX (0 - 0) - - -
Final UNB 4 - 0 Mount Allison (2 - 0) - - -
Final UPEI 1 - 0 Dalhousie (1 - 0) - - -
Final Karvina U21 0 - 2 Ngozi City (0 - 1) - - -
Final McMaster 1 - 0 Ryerson - - - -
Final Windsor 0 - 0 Laurier (0 - 0) - - -
Final Queens 2 - 0 RMC (1 - 0) - - -
Final Trent 1 - 8 Carleton (0 - 4) - - -
Final York City 8 - 0 Algoma (4 - 0) - - -
Final Mount Royal 1 - 1 Saskatchewan (0 - 0) - - -
Final Alberta 5 - 0 MacEwan (4 - 0) - - -
Final Calgary 4 - 3 Lethbridge (2 - 1) - - -
Luni 16.10.2017
1
x
2
Final Waterloo 3 - 3 Western (1 - 1) - - -
Marþi 17.10.2017
1
x
2
00:00 UNBC -:- UFV - - - -
Final UFV 0 - 1 UNBC (0 - 0) - - -
Joi 19.10.2017
1
x
2
Final Waterloo 1 - 2 Guelph - - - -
Vineri 20.10.2017
1
x
2
Final UBC Okanagan 0 - 1 Thompson Rivers (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 21.10.2017
1
x
2
Final UNB 4 - 0 Moncton (1 - 0) - - -
Final Ryerson 2 - 1 Queens (1 - 0) - - -
Final Laval 1 - 0 Concordia Chiajna (0 - 0) - - -
Final Montreal 0 - 0 McGill (0 - 0) - - -
Final Sherbrooke 1 - 3 UQTR (0 - 1) - - -
Final Toronto 4 - 0 RMC (2 - 0) - - -
Final Cape Breton 4 - 1 Dalhousie (2 - 0) - - -
Final Karvina U21 4 - 2 Trent (1 - 0) - - -
Final StFX 4 - 0 Mount Allison (2 - 0) - - -
Final UPEI 0 - 0 Memorial (0 - 0) - - -
Final McMaster 0 - 0 Algoma (0 - 0) - - -
Final Laurentian 1 - 0 Guelph (0 - 0) - - -
22:15 Guelph -:- Western - - - -
Final Waterloo 0 - 2 Ryerson - - - -
Final York City 2 - 1 Windsor (2 - 0) - - -
Final UNB 1 - 0 Saint Marys AFC Cork (1 - 0) - - -
Duminicã 22.10.2017
1
x
2
Final UFV 1 - 3 UBC (0 - 1) - - -
Final Alberta 2 - 2 Calgary (1 - 0) - - -
Final MacEwan 0 - 0 Mount Royal (0 - 0) - - -
Final Thompson Rivers 1 - 1 UBC Okanagan (0 - 0) - - -
Final Ryerson 4 - 0 RMC (4 - 0) - - -
Final Toronto 2 - 1 Queens (2 - 0) - - -
Final Concordia Chiajna 3 - 0 Sherbrooke (1 - 0) - - -
Final UQTR 1 - 6 Montreal (1 - 3) - - -
Final Acadia 2 - 1 Memorial (1 - 1) - - -
Final Cape Breton 7 - 0 Mount Allison (3 - 0) - - -
Final Aigle Noir FC 1 - 0 Trent (1 - 0) - - -
Final Moncton 1 - 0 Saint Marys AFC Cork (0 - 0) - - -
Final Karvina U21 0 - 0 UOIT (0 - 0) - - -
Final StFX 1 - 0 Dalhousie (0 - 0) - - -
Final McMaster 3 - 1 Algoma (2 - 1) - - -
Final Laurentian 0 - 0 Windsor (0 - 0) - - -
Final Laurier 0 - 0 Ryerson - - - -
Luni 23.10.2017
1
x
2
Final Alberta 1 - 1 Mount Royal (0 - 0) - - -
Final MacEwan 0 - 4 Calgary (0 - 3) - - -
Marþi 24.10.2017
1
x
2
Final UQAM 0 - 1 Laval - - - -
Sâmbãtã 28.10.2017
1
x
2
Final Memorial 2 - 1 Moncton (0 - 1) - - -
Final Acadia 1 - 2 StFX (0 - 1) - - -
Final Laval 2 - 0 Montreal (1 - 0) - - -
Final McGill 3 - 1 Concordia Chiajna (1 - 1) - - -
Final UQAM 2 - 0 UQTR (1 - 0) - - -
Final Memorial 0 - 1 Moncton (0 - 1) - - -
Final Dalhousie 0 - 2 Cape Breton (0 - 2) - - -
Final Mount Allison 0 - 5 UNB (0 - 2) - - -
Final Acadia 1 - 1 UPEI (1 - 1) - - -
Duminicã 29.10.2017
1
x
2
Final Laval 6 - 0 Sherbrooke (3 - 0) - - -
Final UQTR 1 - 2 Concordia Chiajna - - - -
Final Dalhousie 0 - 1 UPEI - - - -
Final Saint Marys AFC Cork 0 - 2 Cape Breton (0 - 1) - - -
Final UQAM 1 - 0 McGill - - - -
Joi 09.11.2017
1
x
2
Prelungiri UNB 1 - 2 UBC (0 - 0) - - -
Vineri 10.11.2017
1
x
2
Final Carleton 1 - 3 Montreal - - - -
Final Thompson Rivers 1 - 0 York City (0 - 0) - - -
Final UQAM 0 - 3 Cape Breton (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 11.11.2017
1
x
2
Final UBC 0 - 2 Montreal (0 - 1) - - -
Prelungiri Thompson Rivers 2 - 4 Cape Breton (2 - 1) - - -
Duminicã 12.11.2017
1
x
2
Final UBC 0 - 1 Thompson Rivers (0 - 1) - - -
Luni 13.11.2017
1
x
2
Prelungiri Montreal 2 - 3 Cape Breton (0 - 1) - - -
Vineri 31.08.2018
1
x
2
Final Concordia Chiajna 1 - 1 UQTR - - - -
Final Laurier 0 - 4 York City - - - -
Final McGill 0 - 2 Montreal - - - -
Final Sherbrooke 1 - 2 UQAM - - - -
Final Thompson Rivers 4 - 0 UBC Okanagan - - - -
Final UFV 1 - 1 UBC - - - -
Final Western 1 - 2 McMaster - - - -
Final Windsor 3 - 0 Brock - - - -
Sâmbãtã 01.09.2018
1
x
2
Final Lethbridge 1 - 2 MacEwan - - - -
Final Queens 0 - 1 Nipissing - - - -
Final RMC 1 - 1 Laurentian - - - -
Final Saskatchewan 1 - 2 Alberta - - - -
Final UOIT 1 - 3 Carleton - - - -
Final Waterloo 2 - 0 Algoma - - - -
Final Western 3 - 1 Brock - - - -
Final Windsor 1 - 1 McMaster - - - -
Duminicã 02.09.2018
1
x
2
Final Guelph 4 - 0 Laurier - - - -
Final Lethbridge 1 - 2 Alberta - - - -
Final Queens 2 - 0 Laurentian - - - -
Final RMC 0 - 3 Nipissing - - - -
Final Saskatchewan 2 - 1 MacEwan - - - -
Final Toronto 1 - 3 Ryerson - - - -
Final Trent 0 - 7 Carleton - - - -
Final UBC 3 - 0 Trinity Western - - - -
Final UBC Okanagan 0 - 0 Thompson Rivers (0 - 0) - - -
Final UFV 4 - 0 Victoria United - - - -
Final Waterloo 4 - 0 Algoma - - - -
Miercuri 05.09.2018
1
x
2
Final UNBC 1 - 1 Victoria United (1 - 1) - - -
Vineri 07.09.2018
1
x
2
Final York City 3 - 0 Laurier (3 - 0) - - -
Sâmbãtã 08.09.2018
1
x
2
Final Acadia 8 - 1 Mount Allison (4 - 0) - - -
Final Dalhousie 0 - 0 Saint Marys AFC Cork (0 - 0) - - -
Final Nipissing 0 - 2 Laurentian (0 - 1) - - -
Final UOIT 0 - 1 Queens (0 - 0) - - -
Final Karvina U21 0 - 2 Aigle Noir FC (0 - 1) - - -
Final McMaster 1 - 1 York City (1 - 1) - - -
Final Laval 1 - 0 UQTR - - - -
Final Sherbrooke 1 - 2 Concordia Chiajna - - - -
Final UQAM 1 - 1 McGill - - - -
Final UNBC 3 - 3 Trinity Western (0 - 2) - - -
Final UBC 2 - 0 Thompson Rivers (1 - 0) - - -
Final Victoria United 4 - 3 UBC Okanagan (1 - 1) - - -
Final Memorial 0 - 0 UPEI - - - -
Final MacEwan 2 - 1 Mount Royal (1 - 1) - - -
Final Cape Breton 1 - 1 UNB (0 - 0) - - -
Final StFX 2 - 0 Moncton (2 - 0) - - -
Final Algoma 0 - 0 Windsor - - - -
22:15 Brock -:- Guelph - - - -
Final Laurier 1 - 3 Waterloo (1 - 2) - - -
Final Toronto 0 - 3 Carleton (0 - 2) - - -
Final Trent 1 - 2 RMC (1 - 1) - - -
Final Ryerson 2 - 5 Laurentian (1 - 2) - - -
Final Alberta 1 - 0 Calgary (0 - 0) - - -
Duminicã 09.09.2018
1
x
2
Final UNBC 1 - 2 Trinity Western (1 - 0) - - -
Final UBC 3 - 1 UBC Okanagan (2 - 0) - - -
Final Victoria United 3 - 3 Thompson Rivers (2 - 1) - - -
Final Memorial 0 - 0 UPEI (0 - 0) - - -
Final Cape Breton 4 - 2 Moncton - - - -
21:15 Laurentian -:- Nipissing - - - -
Final Mount Allison 0 - 4 Dalhousie - - - -
Final Saint Marys AFC Cork 1 - 3 Acadia - - - -
Final StFX 2 - 0 UNB - - - -
Final Aigle Noir FC 0 - 2 Karvina U21 - - - -
Final Algoma 2 - 4 Windsor - - - -
Final Laurentian 2 - 0 McMaster - - - -
Final Trent 0 - 0 Queens (0 - 0) - - -
Final UOIT 1 - 2 RMC - - - -
Final Guelph 2 - 0 Waterloo - - - -
Final Alberta 3 - 1 Mount Royal - - - -
Final Ngozi City 0 - 0 Carleton (0 - 0) - - -
Luni 10.09.2018
1
x
2
Final MacEwan 1 - 0 Calgary - - - -
Joi 13.09.2018
1
x
2
Final Queens 5 - 0 RMC - - - -
Final McGill 3 - 1 UQTR (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 15.09.2018
1
x
2
Final Acadia 2 - 1 Moncton (0 - 0) - - -
Final StFX 1 - 2 Cape Breton (0 - 0) - - -
Final UPEI 4 - 0 Mount Allison (3 - 0) - - -
Final Concordia Chiajna 1 - 2 Montreal (1 - 1) - - -
03:00 McMaster -:- Brock - - - -
Final UQAM 0 - 1 Laval - - - -
Final Windsor 0 - 0 Laurier - - - -
Final Saskatchewan 0 - 3 UBC (0 - 0) - - -
Final MacEwan 1 - 1 Trinity Western (1 - 0) - - -
Final Mount Allison 0 - 4 Memorial (0 - 3) - - -
Final Saint Marys AFC Cork 2 - 2 StFX (2 - 1) - - -
Final UNB 0 - 0 Dalhousie - - - -
Final Waterloo 3 - 0 Western (1 - 0) - - -
Final Guelph 4 - 0 Algoma (3 - 0) - - -
Final Queens 2 - 1 Toronto (0 - 0) - - -
Final RMC 0 - 3 Ryerson (0 - 1) - - -
Final Mount Royal 0 - 3 UFV (0 - 2) - - -
Final Calgary 1 - 0 Thompson Rivers (1 - 0) - - -
Final Alberta 0 - 0 Victoria United (0 - 0) - - -
Final Lethbridge 1 - 1 UBC Okanagan (0 - 0) - - -
Duminicã 16.09.2018
1
x
2
Final Carleton 4 - 0 Karvina U21 (4 - 0) - - -
Final Laval 4 - 1 McGill - - - -
Final Saskatchewan 0 - 3 UNBC (0 - 2) - - -
Final Sherbrooke 1 - 3 Montreal - - - -
Final UQTR 0 - 5 UQAM (0 - 5) - - -
Final Guelph 5 - 1 Algoma (1 - 1) - - -
Final Acadia 5 - 0 Memorial (3 - 0) - - -
Final Moncton 0 - 1 Saint Marys AFC Cork (0 - 1) - - -
Final UNB 0 - 1 Dalhousie (0 - 0) - - -
Final UPEI 0 - 3 Cape Breton (0 - 1) - - -
Final Brock 2 - 3 York City (2 - 1) - - -
Final Queens 1 - 2 Ryerson (1 - 2) - - -
Final RMC 1 - 3 Toronto (0 - 1) - - -
Final Western 2 - 1 Laurier (9 - 1) - - -
Final Windsor 0 - 1 Waterloo (0 - 0) - - -
Final Mount Royal 2 - 0 UBC Okanagan (1 - 0) - - -
Final Calgary 1 - 4 UBC (0 - 1) - - -
Final Alberta 3 - 2 UFV (2 - 2) - - -
Final Lethbridge 0 - 3 Trinity Western (0 - 2) - - -
Final MacEwan 1 - 3 Victoria United (0 - 1) - - -
Joi 20.09.2018
1
x
2
Final Trent 0 - 1 UOIT (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 22.09.2018
1
x
2
Final UBC Okanagan 3 - 2 MacEwan (2 - 1) - - -
Final Mount Allison 0 - 11 StFX (0 - 8) - - -
Final Waterloo 1 - 3 York City (0 - 2) - - -
01:30 Concordia Chiajna -:- Laval - - - -
Final Thompson Rivers 0 - 1 Alberta (0 - 0) - - -
Final McMaster 3 - 0 Guelph (1 - 0) - - -
03:15 Montreal -:- UQAM - - - -
Final UQTR 1 - 0 Sherbrooke - - - -
Final UNBC 1 - 0 Lethbridge (1 - 0) - - -
Final Victoria United 1 - 2 Calgary (1 - 0) - - -
Final UFV 1 - 0 Saskatchewan (0 - 0) - - -
21:15 Dalhousie -:- Moncton - - - -
21:15 Aigle Noir FC -:- Toronto - - - -
21:15 Nipissing -:- Ryerson - - - -
21:15 Saint Marys AFC Cork -:- Memorial - - - -
21:15 UNB -:- Acadia - - - -
21:15 Karvina U21 -:- Ngozi City - - - -
22:00 Algoma -:- Laurier - - - -
22:15 Ryerson -:- Windsor - - - -
22:15 Queens -:- Trent - - - -
22:15 RMC -:- Carleton - - - -
23:15 Cape Breton -:- UPEI - - - -
Duminicã 23.09.2018
1
x
2
00:00 Thompson Rivers -:- Mount Royal - - - -
05:15 Trinity Western -:- Alberta - - - -
05:30 UBC -:- MacEwan - - - -
20:00 Concordia Chiajna -:- McGill - - - -
20:00 Sherbrooke -:- Laval - - - -
20:00 UQTR -:- Montreal - - - -
21:15 Dalhousie -:- Memorial - - - -
21:15 Laurentian -:- Ryerson - - - -
21:15 Moncton -:- UNB - - - -
21:15 Mount Allison -:- Acadia - - - -
21:15 Nipissing -:- Toronto - - - -
21:15 StFX -:- UPEI - - - -
22:00 Algoma -:- Laurier - - - -
22:00 McMaster -:- Windsor - - - -
22:00 UNBC -:- Calgary - - - -
22:15 Brock -:- Western - - - -
22:15 Queens -:- Carleton - - - -
22:15 RMC -:- UOIT - - - -
22:15 Waterloo -:- Guelph - - - -
23:00 UBC Okanagan -:- Saskatchewan - - - -
23:00 Victoria United -:- Lethbridge - - - -
Vineri 28.09.2018
1
x
2
03:15 Montreal -:- McGill - - - -
03:45 UQTR -:- Concordia Chiajna - - - -
Sâmbãtã 29.09.2018
1
x
2
01:15 Dalhousie -:- Mount Allison - - - -
01:15 UPEI -:- Moncton - - - -
03:15 UQAM -:- Sherbrooke - - - -
03:15 York City -:- McMaster - - - -
23:00 UFV -:- Thompson Rivers - - - -
23:00 UBC -:- UNBC - - - -
Statistici U Sports ( 448 meciuri jucate din 508 )
Partide jucate 448
Victorii gazde 30.4%
Victorii oaspeți 46.2%
Egaluri 23.4%
Total goluri 1355
Goluri / meci 3.02
Goluri / meci echipa gazdă 1.13
Goluri / meci echipa oaspete 1.49
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii -
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 91.3%
Peste 1.5 goluri 75.4%
Peste 2.5 goluri 58.5%
Peste 3.5 goluri 38.2%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 53.8%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 31%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 15.6%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 6%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 56.3%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 33%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 16.1%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 5.4%
Goluri în repriza 1 495
Goluri în repriza 2 501
Goluri în repriza 1 (gazde) 262
Goluri în repriza 2 (gazde) 311
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 239
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 318
Echipa gazdă învinge la 0 85 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 151 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 151 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 85 meciuri
Echipa gazdă a înscris 231 meciuri
Echipa oaspete a înscris 297 meciuri
Nu s-au marcat goluri 66 meciuri
Penalty-uri înscrise -
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Top echipe U Sports
Loc Echipă GPM GI
1 Ngozi City 2.89 26
2 York City 2.86 60
3 Acadia 2.63 42
4 Carleton 2.33 49
5 StFX 2.29 39
6 Montreal 2.22 40
7 Cape Breton 2.21 42
8 Alberta 2 40
9 Toronto 2 36
10 UBC 1.95 41
11 Ryerson 1.79 34
12 Trinity Western 1.71 29
13 Laurentian 1.71 29
14 UNB 1.59 27
15 McGill 1.56 25
16 Calgary 1.5 27
17 Moncton 1.5 24
18 Guelph 1.46 35
19 Thompson Rivers 1.43 33
20 Dalhousie 1.38 22
21 Laval 1.31 21
22 Victoria United 1.28 23
23 Memorial 1.25 20
24 Aigle Noir FC 1.25 15
25 Western 1.22 11
26 Windsor 1.2 24
27 UQAM 1.18 20
28 UNBC 1.15 23
29 UPEI 1.13 18
30 McMaster 1.11 21
Loc Echipă GPM GP
1 Ngozi City 0.44 4
2 Carleton 0.52 11
3 Montreal 0.56 10
4 Nipissing 0.57 4
5 UNB 0.59 10
6 Alberta 0.6 12
7 Laval 0.63 10
8 StFX 0.65 11
9 Laurentian 0.65 11
10 Guelph 0.67 16
11 Cape Breton 0.68 13
12 York City 0.71 15
13 UBC 0.76 16
14 Ryerson 0.79 15
15 UQAM 0.82 14
16 Trinity Western 0.94 16
17 Windsor 0.95 19
18 UBC Okanagan 0.95 21
19 Dalhousie 1 16
20 UPEI 1 16
21 McMaster 1.05 20
22 Queens 1.09 25
23 Thompson Rivers 1.09 25
24 UNBC 1.1 22
25 Western 1.11 10
26 UOIT 1.11 20
27 Aigle Noir FC 1.17 14
28 Mount Royal 1.19 19
29 McGill 1.19 19
30 Toronto 1.22 22
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Mount Allison 0.35 17 17 0 9 9 0 8 8 0
2 York City 2.86 21 16 5 10 9 1 11 7 4
3 MacEwan 0.84 19 15 4 11 8 3 8 7 1
4 RMC 0.35 23 15 8 12 8 4 11 7 4
5 Toronto 2 18 14 4 8 6 2 10 8 2
6 Thompson Rivers 1.43 23 14 9 10 7 3 13 7 6
7 Laurier 0.81 21 14 7 11 8 3 10 6 4
8 Algoma 0.25 20 14 6 8 5 3 12 9 3
9 Carleton 2.33 21 13 8 9 6 3 12 7 5
10 Saskatchewan 1.06 18 13 5 11 9 2 7 4 3
11 Queens 1 23 13 10 13 7 6 10 6 4
12 Lethbridge 0.89 18 13 5 10 7 3 8 6 2
13 Acadia 2.63 16 12 4 9 7 2 7 5 2
14 UBC 1.95 21 12 9 10 5 5 11 7 4
15 Guelph 1.46 24 12 12 14 6 8 10 6 4
16 Victoria United 1.28 18 12 6 10 7 3 8 5 3
17 Windsor 1.2 20 12 8 11 6 5 9 6 3
18 McMaster 1.11 19 12 7 10 6 4 9 6 3
19 UFV 0.94 18 12 6 10 4 6 8 8 0
20 Trent 0.4 20 12 8 12 7 5 8 5 3
21 Sherbrooke 0.25 16 12 4 9 8 1 7 4 3
22 Cape Breton 2.21 19 11 8 8 5 3 11 6 5
23 Alberta 2 20 11 9 11 5 6 9 6 3
24 Ryerson 1.79 19 11 8 8 6 2 11 5 6
25 Calgary 1.5 18 11 7 8 5 3 10 6 4
26 Moncton 1.5 16 11 5 7 4 3 9 7 2
27 Montreal 2.22 18 10 8 7 4 3 11 6 5
28 Trinity Western 1.71 17 10 7 7 4 3 10 6 4
29 UNBC 1.15 20 10 10 10 6 4 10 4 6
30 Waterloo 0.76 21 10 11 11 8 3 10 2 8
31 Karvina U21 0.73 15 10 5 8 5 3 7 5 2
32 Laurentian 1.71 17 9 8 6 2 4 11 7 4
33 McGill 1.56 16 9 7 8 5 3 8 4 4
34 Memorial 1.25 16 9 7 8 4 4 8 5 3
35 Concordia Chiajna 1.07 15 9 6 8 5 3 7 4 3
36 StFX 2.29 17 8 9 9 4 5 8 4 4
37 Western 1.22 9 8 1 3 3 0 6 5 1
38 Mount Royal 1.06 16 8 8 7 4 3 9 4 5
39 UBC Okanagan 1.05 22 8 14 10 4 6 12 4 8
40 UOIT 1 18 8 10 11 5 6 7 3 4
41 UQTR 0.83 18 8 10 9 3 6 9 5 4
42 UPEI 1.13 16 7 9 8 5 3 8 2 6
43 Ngozi City 2.89 9 6 3 4 2 2 5 4 1
44 Dalhousie 1.38 16 6 10 7 2 5 9 4 5
45 Laval 1.31 16 6 10 8 3 5 8 3 5
46 UQAM 1.18 17 6 11 9 2 7 8 4 4
47 Saint Marys AFC Cork 0.63 16 6 10 8 3 5 8 3 5
48 Brock 0.44 9 6 3 4 2 2 5 4 1
49 UNB 1.59 17 5 12 9 2 7 8 3 5
50 Aigle Noir FC 1.25 12 5 7 7 4 3 5 1 4
51 Nipissing 0.86 7 3 4 3 1 2 4 2 2
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 York City 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 60 - 15
2 Carleton 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 49 - 11
3 Cape Breton 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 42 - 13
4 Acadia 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 42 - 20
5 UBC 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 41 - 16
6 Montreal 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 40 - 10
7 Alberta 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 40 - 12
8 StFX 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 39 - 11
9 Toronto 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 36 - 22
10 Guelph 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 35 - 16
11 Ryerson 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 34 - 15
12 Thompson Rivers 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 33 - 25
13 Laurentian 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 29 - 11
14 Trinity Western 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 29 - 16
15 UNB 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 27 - 10
16 Calgary 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 27 - 25
17 Ngozi City 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 26 - 4
18 McGill 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 25 - 19
19 Windsor 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 24 - 19
20 Moncton 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 24 - 28
21 UBC Okanagan 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 23 - 21
22 UNBC 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 23 - 22
23 Queens 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 23 - 25
24 Victoria United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 23 - 32
25 Dalhousie 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 22 - 16
26 Laval 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 21 - 10
27 McMaster 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 21 - 20
28 UQAM 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 20 - 14
29 Memorial 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 20 - 21
30 Saskatchewan 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 19 - 25
31 UPEI 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 18 - 16
32 UOIT 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 18 - 20
33 Mount Royal 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 17 - 19
34 Laurier 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 17 - 26
35 UFV 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 17 - 29
36 Concordia Chiajna 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 16 - 20
37 Waterloo 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 16 - 27
38 Lethbridge 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 16 - 41
39 MacEwan 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 16 - 42
40 Aigle Noir FC 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 15 - 14
41 UQTR 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 15 - 26
42 Western 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 11 - 10
43 Karvina U21 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 11 - 32
44 Saint Marys AFC Cork 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 22
45 Trent 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 44
46 RMC 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 53
47 Nipissing 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 4
48 Mount Allison 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 90
49 Algoma 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 59
50 Brock 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 13
51 Sherbrooke 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 40
Transferuri U Sports
Jucător

An:

Echipa: