Sound

Division 2 Cehia- Results, tables, and fixtures

Înregistrează-te
19 Iul
23 Mai
Vineri 23.08.2019
1
x
2
19:00 Hradec Králové -:- Chrudim - 1.50 3.60 5.50
19:00 Vysočina Jihlava -:- Lisen - - - -
20:00 Zbrojovka Brno -:- Vítkovice - 1.16 5.40 12.50
Sâmbãtã 24.08.2019
1
x
2
11:15 FK Pardubice -:- Baník Sokolov - 1.50 3.80 5.80
11:15 Slavoj Vyšehrad -:- Dukla Praha - 3.95 3.50 1.81
18:00 Prostějov -:- Třinec - 2.40 3.00 2.90
Duminicã 25.08.2019
1
x
2
11:15 Viktoria Žižkov -:- Varnsdorf - 1.72 3.45 4.60
18:00 Vlašim -:- Ústí nad Labem - 2.42 3.00 2.90
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Pardubice 5 3 2 0 5 2 +3 11
? E V E V Î
2 Vysočina Jihlava 5 3 1 1 6 2 +4 10
? Î V V V V
3 Lisen 5 2 3 0 10 7 +3 9
? E V V E V
4 Dukla Praha 5 3 0 2 8 5 +3 9
? V V Î V V
5 Viktoria Žižkov 5 3 0 2 8 5 +3 9
? V V V Î V
6 Slavoj Vyšehrad 5 2 1 2 8 7 +1 7
? E V V Î V
7 Chrudim 5 2 1 2 6 9 -3 7
? Î V V E Î
8 Hradec Králové 5 1 3 1 12 6 +6 6
? E V V E Î
9 Zbrojovka Brno 5 1 3 1 8 7 +1 6
? Î V E V E
10 Varnsdorf 5 1 3 1 9 16 -7 6
? V V Î E E
11 Třinec 5 1 2 2 6 7 -1 5
? E V Î Î E
12 Ústí nad Labem 5 1 2 2 6 8 -2 5
? Î V E V Î
13 Prostějov 5 1 2 2 4 6 -2 5
? E V E Î Î
14 Vlašim 5 1 1 3 5 7 -2 4
? Î V Î Î V
15 Baník Sokolov 5 1 1 3 4 7 -3 4
? V V Î Î Î
16 Vítkovice 5 1 1 3 6 10 -4 4
? E E Î V Î
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Baník Sokolov 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V Î Î Î
2 Chrudim 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V V E Î
3 Dukla Praha 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V Î V V
4 Hradec Králové 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V V E Î
5 Lisen 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V V E V
6 Pardubice 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V E V Î
7 Prostějov 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V E Î Î
8 Slavoj Vyšehrad 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V V Î V
9 Třinec 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V Î Î E
10 Varnsdorf 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V Î E E
11 Viktoria Žižkov 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V V Î V
12 Vlašim 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V Î Î V
13 Vysočina Jihlava 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V V V V
14 Vítkovice 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E E Î V Î
15 Zbrojovka Brno 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V E V E
16 Ústí nad Labem 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V E V Î
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Pardubice 5 3 2 0 5 2 2 2 0 0 3 1 3 1 2 0 2 1 +3 11
2 Vysocina Jihlava 5 3 1 1 6 2 2 2 0 0 4 0 3 1 1 1 2 2 +4 10
3 Lisen 5 2 3 0 10 7 3 0 3 0 5 5 2 2 0 0 5 2 +3 9
4 Dukla Praha 5 3 0 2 8 5 3 2 0 1 6 4 2 1 0 1 2 1 +3 9
5 Viktoria Zizkov 5 3 0 2 8 5 2 2 0 0 4 1 3 1 0 2 4 4 +3 9
6 Slavoj Vysehrad 5 2 1 2 8 7 2 2 0 0 6 2 3 0 1 2 2 5 +1 7
7 Chrudim 5 2 1 2 6 9 3 1 0 2 2 6 2 1 1 0 4 3 -3 7
8 Hradec Kralove 5 1 3 1 12 6 2 1 0 1 8 2 3 0 3 0 4 4 +6 6
9 Zbrojovka Brno 5 1 3 1 8 7 2 0 2 0 3 3 3 1 1 1 5 4 +1 6
10 Varnsdorf 5 1 3 1 9 16 3 1 2 0 7 6 2 0 1 1 2 10 -7 6
11 Trinec 5 1 2 2 6 7 2 0 1 1 1 2 3 1 1 1 5 5 -1 5
12 Usti nad Labem 5 1 2 2 6 8 3 1 1 1 3 2 2 0 1 1 3 6 -2 5
13 Prostejov 5 1 2 2 4 6 3 1 1 1 1 1 2 0 1 1 3 5 -2 5
14 Vlasim 5 1 1 3 5 7 2 0 1 1 3 4 3 1 0 2 2 3 -2 4
15 Banik Sokolov 5 1 1 3 4 7 3 1 1 1 2 3 2 0 0 2 2 4 -3 4
16 Vitkovice 5 1 1 3 6 10 3 1 1 1 6 5 2 0 0 2 0 5 -4 4
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Banik Sokolov 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Chrudim 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Dukla Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Hradec Kralove 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Lisen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Pardubice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Prostejov 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Slavoj Vysehrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Trinec 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Varnsdorf 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Viktoria Zizkov 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Vlasim 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Vysocina Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Vitkovice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Zbrojovka Brno 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Usti nad Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
Comparați doua echipe
Promovează
PlayOff Promovare
Retrogradează
Partide jucate 40
Victorii gazde 42.5%
Victorii oaspeți 25%
Egaluri 32.5%
Total goluri 111
Goluri / meci 2.78
Goluri / meci echipa gazdă 1.6
Goluri / meci echipa oaspete 1.18
Cartonase galbene 191
Cartonase galbene / partidă 4.8
Cartonase roșii 7
Cartonase roșii / partidă 0.2
Peste 0.5 goluri 90%
Peste 1.5 goluri 70%
Peste 2.5 goluri 55%
Peste 3.5 goluri 32.5%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 55%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 27.5%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 12.5%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 2.5%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 80%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 55%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 35%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 10%
Goluri în repriza 1 39
Goluri în repriza 2 72
Goluri în repriza 1 (gazde) 23
Goluri în repriza 2 (gazde) 41
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 16
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 31
Echipa gazdă învinge la 0 8 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 7 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 1 meci
Oaspeții câștiga din urmă 1 meci
Echipa gazdă pierde la 0 7 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 8 meciuri
Echipa gazdă a înscris 29 meciuri
Echipa oaspete a înscris 28 meciuri
Nu s-au marcat goluri 4 meciuri
Penalty-uri înscrise 8
Penalty-uri ratate 5
Penalty-uri / partidă 0.3
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Varnsdorf 1.8 5 5 0 3 3 0 2 2 0
2 Lisen 2 5 4 1 3 2 1 2 2 0
3 Zbrojovka Brno 1.6 5 3 2 2 1 1 3 2 1
4 Slavoj Vyšehrad 1.6 5 3 2 2 2 0 3 1 2
5 Viktoria Žižkov 1.6 5 3 2 2 1 1 3 2 1
6 Chrudim 1.2 5 3 2 3 2 1 2 1 1
7 Ústí nad Labem 1.2 5 3 2 3 1 2 2 2 0
8 Vítkovice 1.2 5 3 2 3 2 1 2 1 1
9 Vlašim 1 5 3 2 2 2 0 3 1 2
10 Baník Sokolov 0.8 5 3 2 3 1 2 2 2 0
11 Hradec Králové 2.4 5 2 3 2 1 1 3 1 2
12 Dukla Praha 1.6 5 2 3 3 2 1 2 0 2
13 Třinec 1.2 5 2 3 2 0 2 3 2 1
14 Vysočina Jihlava 1.2 5 2 3 2 1 1 3 1 2
15 Prostějov 0.8 5 2 3 3 0 3 2 2 0
16 Pardubice 1 4 1 3 2 1 1 2 0 2
17 FK Pardubice 1 1 0 1 0 0 0 1 0 1
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Hradec Králové 2 - 1 2 - 0 2 - 0 3 - 1 2 - 0 1 - 4 12 - 6
2 Lisen 2 - 2 0 - 2 2 - 1 3 - 1 0 - 1 3 - 0 10 - 7
3 Varnsdorf 0 - 2 2 - 1 1 - 4 3 - 4 2 - 2 1 - 3 9 - 16
4 Dukla Praha 0 - 1 2 - 1 0 - 0 2 - 0 2 - 1 2 - 2 8 - 5
5 Viktoria Žižkov 1 - 0 1 - 2 1 - 1 1 - 1 1 - 1 3 - 0 8 - 5
6 Zbrojovka Brno 2 - 1 1 - 1 0 - 0 0 - 2 2 - 1 3 - 2 8 - 7
7 Slavoj Vyšehrad 1 - 1 1 - 1 1 - 0 1 - 0 2 - 3 2 - 2 8 - 7
8 Vysočina Jihlava 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1 2 - 1 3 - 0 6 - 2
9 Třinec 1 - 0 1 - 1 0 - 1 1 - 2 1 - 1 2 - 2 6 - 7
10 Ústí nad Labem 1 - 1 0 - 1 0 - 0 1 - 1 0 - 1 4 - 4 6 - 8
11 Chrudim 1 - 0 0 - 2 2 - 1 1 - 4 0 - 1 2 - 1 6 - 9
12 Vítkovice 1 - 1 0 - 1 0 - 2 0 - 1 4 - 3 1 - 2 6 - 10
13 Vlašim 0 - 1 0 - 1 1 - 2 2 - 0 1 - 1 1 - 2 5 - 7
14 Pardubice 0 - 1 2 - 0 2 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 4 - 2
15 Prostějov 0 - 0 2 - 0 0 - 0 0 - 2 1 - 2 1 - 2 4 - 6
16 Baník Sokolov 1 - 1 0 - 0 0 - 0 1 - 1 2 - 3 0 - 2 4 - 7
17 FK Pardubice 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
Jucător

An:

Echipa: