Sound

Division A Cehia- Results, tables, and fixtures

Înregistrează-te
09 Aug
17 Nov
Vineri 16.08.2019
1
x
2
Final Otava Katovice 1 - 3 Marianske Lazne (1 - 2) - - -
Sâmbãtã 17.08.2019
1
x
2
Final Jindrichuv Hradec 1 - 5 Spartak Sobeslav (0 - 3) - - -
Final Sokol Čížová 7 - 1 Český lev - Union Beroun (3 - 0) - - -
Final České Budějovice II 6 - 3 Hvězda Cheb (2 - 3) - - -
Final Doubravka 2 - 1 ZCE Plzen (1 - 0) - - -
Final Klatovy 0 - 2 Slavoj Myto (0 - 1) - - -
Final Prestice 3 - 0 Rokycany (1 - 0) - - -
Duminicã 18.08.2019
1
x
2
Final Tatran Sedlcany 3 - 1 Hořovicko (2 - 1) - - -
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Spartak Sobeslav 2 2 0 0 9 1 +8 6
? V Î V V V
2 Prestice 2 2 0 0 8 0 +8 6
? V V Î Î V
3 Doubravka 2 2 0 0 4 3 +1 6
? V E Î Î V
4 Marianske Lazne 2 1 0 1 3 6 -3 3
? V V Î V Î
5 Slavoj Myto 2 1 0 1 3 2 +1 3
? V Î
6 Rokycany 2 1 0 1 1 3 -2 3
? Î V Î E V
7 Klatovy 2 1 0 1 3 3 +0 3
? Î V Î Î Î
8 Sokol Čížová 2 1 0 1 7 2 +5 3
? V Î Î V Î
9 Otava Katovice 2 1 0 1 3 4 -1 3
? Î V
10 České Budějovice II 2 1 0 1 7 6 +1 3
? V Î Î V Î
11 Hvězda Cheb 2 1 0 1 5 6 -1 3
? Î V Î V Î
12 Tatran Sedlcany 2 1 0 1 3 5 -2 3
? V Î Î V V
13 Český lev - Union Beroun 2 1 0 1 5 8 -3 3
? Î Î V V Î
14 Hořovicko 2 0 0 2 3 5 -2 0
? Î E Î Î Î
15 Petrin Plzen 2 0 0 2 1 4 -3 0
16 Jindrichuv Hradec 2 0 0 2 2 9 -7 0
? Î Î Î V V
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Rokycany 1 1 0 0 1 0 +1 3
? Î V Î E V
2 Doubravka 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V E Î Î V
3 Hořovicko 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î E Î Î Î
4 Hvězda Cheb 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V Î V Î
5 Jindrichuv Hradec 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î Î V V
6 Klatovy 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V Î Î Î
7 Marianske Lazne 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V Î V Î
8 Otava Katovice 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V
9 Petrin Plzen 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Prestice 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V Î Î V
11 Slavoj Myto 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î
12 Spartak Sobeslav 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î V V V
13 Tatran Sedlcany 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î Î V V
14 České Budějovice II 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î Î V Î
15 Český lev - Union Beroun 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î V V Î
16 Sokol Čížová 1 0 0 1 0 1 -1 0
? V Î Î V Î
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Spartak Sobeslav 2 2 0 0 9 1 1 1 0 0 4 0 1 1 0 0 5 1 +8 6
2 Prestice 2 2 0 0 8 0 1 1 0 0 3 0 1 1 0 0 5 0 +8 6
3 Doubravka 2 2 0 0 4 3 1 1 0 0 2 1 1 1 0 0 2 2 +1 6
4 Marianske Lazne 2 1 0 1 3 6 1 0 0 1 0 5 1 1 0 0 3 1 -3 3
5 Slavoj Myto 2 1 0 1 3 2 1 0 0 1 1 2 1 1 0 0 2 0 +1 3
6 Rokycany 2 1 0 1 1 3 1 1 0 0 1 0 1 0 0 1 0 3 -2 3
7 Klatovy 2 1 0 1 3 3 2 1 0 1 3 3 0 0 0 0 0 0 +0 3
8 Sokol Cizova 2 1 0 1 7 2 1 1 0 0 7 1 1 0 0 1 0 1 +5 3
9 Otava Katovice 2 1 0 1 3 4 1 0 0 1 1 3 1 1 0 0 2 1 -1 3
10 Ceske Budejovice II 2 1 0 1 7 6 1 1 0 0 6 3 1 0 0 1 1 3 +1 3
11 Hvezda Cheb 2 1 0 1 5 6 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 5 6 -1 3
12 Tatran Sedlcany 2 1 0 1 3 5 1 1 0 0 3 1 1 0 0 1 0 4 -2 3
13 Cesky lev - Union Beroun 2 1 0 1 5 8 1 1 0 0 4 1 1 0 0 1 1 7 -3 3
14 Horovicko 2 0 0 2 3 5 1 0 0 1 2 2 1 0 0 1 1 3 -2 0
15 Petrin Plzen 2 0 0 2 1 4 1 0 0 1 0 2 1 0 0 1 1 2 -3 0
16 Jindrichuv Hradec 2 0 0 2 2 9 1 0 0 1 1 5 1 0 0 1 1 4 -7 0
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Rokycany 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 +1 3
2 Doubravka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Horovicko 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Hvezda Cheb 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Jindrichuv Hradec 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Klatovy 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Marianske Lazne 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Otava Katovice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Petrin Plzen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Prestice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Slavoj Myto 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Spartak Sobeslav 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Tatran Sedlcany 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Ceske Budejovice II 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Cesky lev - Union Beroun 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Sokol Cizova 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
Comparați doua echipe
Promovează
Retrogradează
Partide jucate 16
Victorii gazde 31.3%
Victorii oaspeți 56.3%
Egaluri 12.4%
Total goluri 67
Goluri / meci 4.19
Goluri / meci echipa gazdă 1.44
Goluri / meci echipa oaspete 1.81
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii -
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 93.8%
Peste 2.5 goluri 81.3%
Peste 3.5 goluri 62.5%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 50%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 31.3%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 31.3%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 6.3%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 50%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 31.3%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 18.8%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 12.5%
Goluri în repriza 1 20
Goluri în repriza 2 19
Goluri în repriza 1 (gazde) 10
Goluri în repriza 2 (gazde) 13
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 10
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 14
Echipa gazdă învinge la 0 1 meci
Echipa oaspete învinge la 0 7 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 7 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 1 meci
Echipa gazdă a înscris 7 meciuri
Echipa oaspete a înscris 13 meciuri
Nu s-au marcat goluri 2 meciuri
Penalty-uri înscrise -
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Prestice 4 2 2 0 1 1 0 1 1 0
2 České Budějovice II 3.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
3 Spartak Sobeslav 2.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
4 Doubravka 2 2 2 0 1 1 0 1 1 0
5 Marianske Lazne 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
6 Tatran Sedlcany 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
7 Otava Katovice 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
8 Jindrichuv Hradec 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
9 Hořovicko 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
10 Český lev - Union Beroun 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
11 Sokol Čížová 3.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
12 Hvězda Cheb 2.5 2 1 1 0 0 0 2 1 1
13 ZCE Plzen 1 1 1 0 0 0 0 1 1 0
14 Slavoj Myto 1 2 1 1 1 1 0 1 0 1
15 Klatovy 0 2 1 1 2 1 1 0 0 0
16 Rokycany 0 2 1 1 1 0 1 1 1 0
17 Petrin Plzen 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Prestice 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 0
2 Sokol Čížová 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 1
3 České Budějovice II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 3
4 Spartak Sobeslav 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 1
5 Hvězda Cheb 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 6
6 Doubravka 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 1
7 Tatran Sedlcany 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 1
8 Otava Katovice 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 3
9 Marianske Lazne 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 6
10 Slavoj Myto 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 2
11 Jindrichuv Hradec 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 5
12 ZCE Plzen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
13 Hořovicko 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 5
14 Český lev - Union Beroun 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 8
15 Petrin Plzen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
16 Klatovy 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
17 Rokycany 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
Jucător

An:

Echipa: