Sound

Msfl Cehia- Results, tables, and fixtures

Înregistrează-te
02 Aug
14 Iun
Vineri 23.08.2019
1
x
2
17:30 Viktoria Otrokovice -:- Baník Ostrava II - - - -
18:00 Velké Meziříčí -:- Vrchovina - - - -
18:30 Hanácká -:- Uničov - 2.20 3.45 2.55
Sâmbãtã 24.08.2019
1
x
2
11:15 Odra Petrkovice -:- Frýdek-Místek - - - -
17:30 Slovan Rosice -:- Znojmo - - - -
17:30 Hlučín -:- Slovácko II - - - -
17:30 Dolní Benešov -:- Blansko - - - -
Duminicã 25.08.2019
1
x
2
11:15 Sigma Olomouc II -:- Uherský Brod - - - -
11:30 Zlín II -:- Vyskov - - - -
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Odra Petrkovice 3 2 1 0 6 1 +5 7
? E V V V V
2 Frýdek-Místek 3 2 1 0 5 1 +4 7
? V V E V V
3 Uničov 3 2 1 0 7 4 +3 7
? E V V V V
4 Blansko 3 2 1 0 5 2 +3 7
? V E V E V
5 Vrchovina 3 2 1 0 5 2 +3 7
? V V E V V
6 Velké Meziříčí 3 2 1 0 5 3 +2 7
? E Î V V V
7 Sigma Olomouc II 3 2 0 1 11 3 +8 6
? V V Î V E
8 Uherský Brod 3 2 0 1 7 4 +3 6
? V Î V Î E
9 Slovácko II 3 2 0 1 7 12 -5 6
? V Î V V E
10 Viktoria Otrokovice 3 1 2 0 3 1 +2 5
? E Î E V V
11 Hanácká 3 1 0 2 7 5 +2 3
? Î E V Î V
12 Baník Ostrava II 3 0 3 0 3 3 +0 3
? E E E E Î
13 Vyškov 3 0 2 1 2 4 -2 2
? E Î Î V Î
14 Slovan Rosice 3 0 1 2 1 4 -3 1
? Î V E Î V
15 Zlín II 3 0 0 3 2 6 -4 0
16 Dolní Benešov 3 0 0 3 3 9 -6 0
? Î V Î Î V
17 Znojmo 3 0 0 3 0 7 -7 0
? Î E Î Î V
18 Hlučín 3 0 0 3 0 8 -8 0
? Î V Î Î V
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Baník Ostrava II 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E E E E Î
2 Blansko 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V E V E V
3 Dolní Benešov 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V Î Î V
4 Frýdek-Místek 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V E V V
5 Hanácká 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î E V Î V
6 Hlučín 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V Î Î V
7 Odra Petrkovice 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V V V V
8 Sigma Olomouc II 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V Î V E
9 Slovan Rosice 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V E Î V
10 Slovácko II 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î V V E
11 Uherský Brod 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î V Î E
12 Uničov 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V V V V
13 Velké Meziříčí 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E Î V V V
14 Viktoria Otrokovice 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E Î E V V
15 Vrchovina 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V E V V
16 Vyškov 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E Î Î V Î
17 Zlín II 0 0 0 0 0 0 +0 0
18 Znojmo 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î E Î Î V
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Odra Petrkovice 3 2 1 0 6 1 2 1 1 0 2 1 1 1 0 0 4 0 +5 7
2 Frydek-Mistek 3 2 1 0 5 1 2 2 0 0 5 1 1 0 1 0 0 0 +4 7
3 Unicov 3 2 1 0 7 4 2 1 1 0 5 3 1 1 0 0 2 1 +3 7
4 Blansko 3 2 1 0 5 2 2 2 0 0 4 1 1 0 1 0 1 1 +3 7
5 Vrchovina 3 2 1 0 5 2 2 1 1 0 4 2 1 1 0 0 1 0 +3 7
6 Velke Mezirici 3 2 1 0 5 3 1 1 0 0 3 2 2 1 1 0 2 1 +2 7
7 Sigma Olomouc II 3 2 0 1 11 3 1 1 0 0 8 0 2 1 0 1 3 3 +8 6
8 Uhersky Brod 3 2 0 1 7 4 2 2 0 0 5 1 1 0 0 1 2 3 +3 6
9 Slovacko II 3 2 0 1 7 12 2 2 0 0 7 4 1 0 0 1 0 8 -5 6
10 Viktoria Otrokovice 3 1 2 0 3 1 1 0 1 0 0 0 2 1 1 0 3 1 +2 5
11 Hanacka 3 1 0 2 7 5 1 1 0 0 4 0 2 0 0 2 3 5 +2 3
12 Banik Ostrava II 3 0 3 0 3 3 1 0 1 0 1 1 2 0 2 0 2 2 +0 3
13 Vyskov 3 0 2 1 2 4 1 0 1 0 1 1 2 0 1 1 1 3 -2 2
14 Slovan Rosice 3 0 1 2 1 4 1 0 1 0 0 0 2 0 0 2 1 4 -3 1
15 Zlin II 3 0 0 3 2 6 1 0 0 1 0 1 2 0 0 2 2 5 -4 0
16 Dolni Benesov 3 0 0 3 3 9 1 0 0 1 1 2 2 0 0 2 2 7 -6 0
17 Znojmo 3 0 0 3 0 7 2 0 0 2 0 3 1 0 0 1 0 4 -7 0
18 Hlucin 3 0 0 3 0 8 2 0 0 2 0 6 1 0 0 1 0 2 -8 0
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Banik Ostrava II 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Blansko 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Dolni Benesov 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Frydek-Mistek 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Hanacka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Hlucin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Odra Petrkovice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Sigma Olomouc II 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Slovan Rosice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Slovacko II 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Uhersky Brod 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Unicov 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Velke Mezirici 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Viktoria Otrokovice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Vrchovina 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Vyskov 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
17 Zlin II 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
18 Znojmo 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
Comparați doua echipe
Promovează
Posibilă Retrogradare
Retrogradează
Partide jucate 27
Victorii gazde 11.1%
Victorii oaspeți 59.3%
Egaluri 29.6%
Total goluri 79
Goluri / meci 2.93
Goluri / meci echipa gazdă 0.3
Goluri / meci echipa oaspete 1.07
Cartonase galbene 116
Cartonase galbene / partidă 4.3
Cartonase roșii 4
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 92.6%
Peste 1.5 goluri 74.1%
Peste 2.5 goluri 44.4%
Peste 3.5 goluri 40.7%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 14.8%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 3.7%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 -
Peste 3.5 goluri în repriza 1 -
Peste 0.5 goluri în repriza 2 11.1%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 7.4%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 3.7%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 5
Goluri în repriza 2 6
Goluri în repriza 1 (gazde) 4
Goluri în repriza 2 (gazde) 40
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 1
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 7
Echipa gazdă învinge la 0 1 meci
Echipa oaspete învinge la 0 16 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă 7 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 16 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 1 meci
Echipa gazdă a înscris 4 meciuri
Echipa oaspete a înscris 19 meciuri
Nu s-au marcat goluri 7 meciuri
Penalty-uri înscrise 6
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.2
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Slovácko II 1 3 3 0 2 2 0 1 1 0
2 Dolní Benešov 0.67 3 3 0 1 1 0 2 2 0
3 Hanácká 1 3 2 1 1 1 0 2 1 1
4 Sigma Olomouc II 1 3 2 1 1 1 0 2 1 1
5 Uničov 1 3 2 1 2 1 1 1 1 0
6 Uherský Brod 0.67 3 2 1 2 1 1 1 1 0
7 Vrchovina 1.33 3 1 2 2 1 1 1 0 1
8 Odra Petrkovice 1.33 3 1 2 2 0 2 1 1 0
9 Blansko 0.67 3 1 2 2 1 1 1 0 1
10 Velké Meziříčí 0.67 3 1 2 1 1 0 2 0 2
11 Zlín II 0.67 3 1 2 1 0 1 2 1 1
12 Slovan Rosice 0.33 3 1 2 1 0 1 2 1 1
13 Vyškov 0.33 3 1 2 1 0 1 2 1 1
14 Frýdek-Místek 0 3 1 2 2 1 1 1 0 1
15 Hlučín 0 3 1 2 2 1 1 1 0 1
16 Znojmo 0 3 1 2 2 0 2 1 1 0
17 Viktoria Otrokovice 1 3 0 3 1 0 1 2 0 2
18 Baník Ostrava II 0.67 3 0 3 1 0 1 2 0 2
19 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Odra Petrkovice 1 - 0 1 - 0 1 - 0 2 - 0 0 - 1 1 - 0 4 - 1
2 Vrchovina 2 - 0 0 - 2 0 - 0 3 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 2
3 Hanácká 3 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 2 1 - 0 3 - 1 3 - 0
4 Sigma Olomouc II 2 - 0 0 - 1 4 - 0 1 - 1 1 - 0 3 - 1 3 - 0
5 Viktoria Otrokovice 1 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 0 3 - 0
6 Uničov 0 - 0 2 - 1 1 - 0 1 - 1 0 - 2 3 - 0 3 - 3
7 Slovácko II 0 - 2 0 - 0 3 - 4 4 - 0 0 - 2 0 - 4 3 - 4
8 Baník Ostrava II 0 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 1 1 - 1 2 - 1
9 Blansko 0 - 0 0 - 0 3 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 2 2 - 1
10 Uherský Brod 0 - 0 2 - 1 0 - 0 1 - 3 2 - 0 2 - 0 2 - 1
11 Zlín II 0 - 1 0 - 0 0 - 2 0 - 0 2 - 0 0 - 3 2 - 2
12 Velké Meziříčí 0 - 0 1 - 2 0 - 0 4 - 0 0 - 1 0 - 0 2 - 3
13 Dolní Benešov 0 - 1 2 - 2 0 - 0 1 - 4 0 - 1 0 - 1 2 - 5
14 Vyškov 0 - 0 0 - 0 0 - 3 0 - 0 0 - 0 2 - 1 1 - 1
15 Slovan Rosice 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 3 1 - 0 0 - 0 1 - 3
16 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
17 Frýdek-Místek 1 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 1 2 - 0 0 - 1
18 Znojmo 0 - 3 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 2 0 - 3
19 Hlučín 0 - 2 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 3 0 - 6