Sound

3. Division Cipru- Results, tables, and fixtures

Înregistrează-te
15 Sep
21 Apr
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Digenis Morphou 30 19 5 6 62 26 +36 62
? E V V V V
2 Omonia Psevda 30 18 4 8 50 35 +15 58
? V Î Î V V
3 Digenis Ypsonas 30 14 11 5 52 27 +25 53
? V V V V V
4 Xylotympou 30 14 10 6 39 25 +14 52
? E Î Î V E
5 ENAD 30 14 5 11 45 35 +10 47
? E V Î E Î
6 Halkanoras 30 12 7 11 52 50 +2 43
? V E Î Î E
7 Ethnikos Assias 29 12 6 11 41 41 +0 42
? Î V V E V
8 Ormideia 30 11 8 11 44 39 +5 41
? Î Î E Î E
9 Kouris Erimi 29 11 8 10 36 36 +0 41
? V Î V E E
10 Ahironas 30 9 13 8 42 42 +0 40
? Î V E E E
11 Elpida Astromeritis 30 11 6 13 38 49 -11 39
? E V E Î V
12 Amathous 30 11 5 14 37 42 -5 38
? V E E V Î
13 APEA 30 10 8 12 43 50 -7 38
? V V Î V Î
14 Olympiada Lympion 30 9 6 15 43 53 -10 33
? Î Î E Î Î
15 Ethnikos Latsion 30 7 4 19 30 52 -22 25
? Î Î V Î Î
16 Peyia 30 1 6 23 25 77 -52 9
? Î Î E Î Î
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Digenis Morphou 30 19 5 6 62 26 15 11 3 1 36 15 15 8 2 5 26 11 +36 62
2 Omonia Psevda 30 18 4 8 50 35 15 11 2 2 30 16 15 7 2 6 20 19 +15 58
3 Digenis Ypsonas 30 14 11 5 52 27 15 7 7 1 23 9 15 7 4 4 29 18 +25 53
4 Xylotympou 30 14 10 6 39 25 15 9 4 2 22 11 15 5 6 4 17 14 +14 52
5 ENAD 30 14 5 11 45 35 15 11 1 3 32 13 15 3 4 8 13 22 +10 47
6 Halkanoras 30 12 7 11 52 50 15 7 4 4 30 25 15 5 3 7 22 25 +2 43
7 Ethnikos Assias 29 12 6 11 41 41 14 6 3 5 19 20 15 6 3 6 22 21 +0 42
8 Ormideia 30 11 8 11 44 39 15 8 3 4 28 18 15 3 5 7 16 21 +5 41
9 Kouris Erimi 29 11 8 10 36 36 15 6 5 4 18 18 14 5 3 6 18 18 +0 41
10 Ahironas 30 9 13 8 42 42 15 6 7 2 24 17 15 3 6 6 18 25 +0 40
11 Elpida Astromeritis 30 11 6 13 38 49 15 6 4 5 22 23 15 5 2 8 16 26 -11 39
12 Amathous 30 11 5 14 37 42 15 8 2 5 24 17 15 3 3 9 13 25 -5 38
13 APEA 30 10 8 12 43 50 15 8 4 3 25 12 15 2 4 9 18 38 -7 38
14 Olympiada Lympion 30 9 6 15 43 53 15 4 2 9 20 29 15 5 4 6 23 24 -10 33
15 Ethnikos Latsion 30 7 4 19 30 52 15 6 1 8 17 22 15 1 3 11 13 30 -22 25
16 Peyia 30 1 6 23 25 77 15 1 4 10 12 32 15 0 2 13 13 45 -52 9
Comparați doua echipe
Promovează
Retrogradează
Partide jucate 239
Victorii gazde 0%
Victorii oaspeți 68.6%
Egaluri 31.4%
Total goluri 679
Goluri / meci 2.84
Goluri / meci echipa gazdă -
Goluri / meci echipa oaspete 1.24
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii -
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 92.9%
Peste 1.5 goluri 77%
Peste 2.5 goluri 56.1%
Peste 3.5 goluri 32.6%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 -
Peste 1.5 goluri în repriza 1 -
Peste 2.5 goluri în repriza 1 -
Peste 3.5 goluri în repriza 1 -
Peste 0.5 goluri în repriza 2 -
Peste 1.5 goluri în repriza 2 -
Peste 2.5 goluri în repriza 2 -
Peste 3.5 goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 -
Goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 (gazde) -
Goluri în repriza 2 (gazde) -
Goluri în repriza 1 (oaspeți) -
Goluri în repriza 2 (oaspeți) -
Echipa gazdă învinge la 0 -
Echipa oaspete învinge la 0 164 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 164 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 -
Echipa gazdă a înscris -
Echipa oaspete a înscris 164 meciuri
Nu s-au marcat goluri 75 meciuri
Penalty-uri înscrise -
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Loc Echipă GPM GI
1 Digenis Ypsonas 0.97 29
2 Digenis Morphou 0.87 26
3 Olympiada Lympion 0.77 23
4 Ethnikos Assias 0.76 22
5 Halkanoras 0.73 22
6 Omonia Psevda 0.67 20
7 Kouris Erimi 0.62 18
8 Ahironas 0.6 18
9 APEA 0.6 18
10 Xylotympou 0.57 17
11 Ormideia 0.53 16
12 Elpida Astromeritis 0.53 16
13 Ethnikos Latsion 0.43 13
14 Amathous 0.43 13
15 Peyia 0.43 13
16 ENAD 0.4 12
Loc Echipă GPM GP
1 Digenis Ypsonas 0.3 9
2 Xylotympou 0.37 11
3 APEA 0.4 12
4 ENAD 0.43 13
5 Digenis Morphou 0.5 15
6 Ahironas 0.53 16
7 Omonia Psevda 0.53 16
8 Amathous 0.57 17
9 Ormideia 0.6 18
10 Kouris Erimi 0.62 18
11 Ethnikos Assias 0.69 20
12 Ethnikos Latsion 0.73 22
13 Elpida Astromeritis 0.77 23
14 Halkanoras 0.83 25
15 Olympiada Lympion 0.97 29
16 Peyia 1.07 32
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Olympiada Lympion 0.77 30 20 10 15 10 5 15 10 5
2 Halkanoras 0.73 30 20 10 15 11 4 15 9 6
3 Elpida Astromeritis 0.53 30 19 11 15 11 4 15 8 7
4 Peyia 0.43 30 19 11 15 8 7 15 11 4
5 Ethnikos Assias 0.76 29 18 11 14 9 5 15 9 6
6 APEA 0.6 30 18 12 15 6 9 15 12 3
7 Digenis Morphou 0.87 30 17 13 15 10 5 15 7 8
8 Omonia Psevda 0.67 30 17 13 15 11 4 15 6 9
9 Ethnikos Latsion 0.43 30 17 13 15 7 8 15 10 5
10 Amathous 0.43 30 17 13 15 9 6 15 8 7
11 Digenis Ypsonas 0.97 30 16 14 15 6 9 15 10 5
12 Kouris Erimi 0.62 29 16 13 15 8 7 14 8 6
13 Ahironas 0.6 30 15 15 15 7 8 15 8 7
14 Ormideia 0.53 30 14 16 15 8 7 15 6 9
15 ENAD 0.4 30 13 17 15 7 8 15 6 9
16 Xylotympou 0.57 30 12 18 15 6 9 15 6 9
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Digenis Ypsonas 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 29 - 9
2 Digenis Morphou 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 26 - 15
3 Olympiada Lympion 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 23 - 29
4 Ethnikos Assias 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 22 - 20
5 Halkanoras 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 22 - 25
6 Omonia Psevda 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 20 - 16
7 APEA 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 18 - 12
8 Ahironas 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 18 - 16
9 Kouris Erimi 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 18 - 18
10 Xylotympou 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 17 - 11
11 Ormideia 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 16 - 18
12 Elpida Astromeritis 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 16 - 23
13 Amathous 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 13 - 17
14 Ethnikos Latsion 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 13 - 22
15 Peyia 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 13 - 32
16 ENAD 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 12 - 13
Jucător

An:

Echipa: