Sound

3. Division Cipru- Results, tables, and fixtures

Înregistrează-te
15 Sep
21 Apr
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Omonia Psevda 21 14 2 5 36 22 +14 44
? Î V Î V E
2 Digenis Morphou 21 13 2 6 37 17 +20 41
? Î V Î E Î
3 Xylotympou 21 10 8 3 29 14 +15 38
? E E E V V
4 ENAD 21 11 2 8 31 22 +9 35
? Î V Î Î Î
5 Digenis Ypsonas 21 8 9 4 35 20 +15 33
? Î V V V E
6 Ormideia 21 9 5 7 34 26 +8 32
? V V E V Î
7 Halkanoras 21 9 4 8 41 40 +1 31
? V V Î E E
8 Olympiada Lympion 21 8 5 8 31 32 -1 29
? V E Î E Î
9 Elpida Astromeritis 21 9 1 11 21 35 -14 28
? E V Î Î V
10 Ethnikos Assias 21 8 4 9 27 32 -5 28
? E Î E V Î
11 Ahironas 21 6 9 6 32 33 -1 27
? V E E E E
12 Kouris Erimi 21 7 6 8 27 27 +0 27
? E Î V V V
13 Amathous 21 7 3 11 23 31 -8 24
? V Î Î V E
14 APEA 21 6 6 9 29 39 -10 24
? Î E Î V Î
15 Ethnikos Latsion 21 5 3 13 19 36 -17 18
? V V E Î V
16 Peyia 21 1 5 15 18 44 -26 8
? Î Î E Î Î
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Omonia Psevda 21 14 2 5 36 22 11 9 1 1 22 10 10 5 1 4 14 12 +14 44
2 Digenis Morphou 21 13 2 6 37 17 10 8 1 1 25 8 11 5 1 5 12 9 +20 41
3 Xylotympou 21 10 8 3 29 14 10 6 3 1 16 6 11 4 5 2 13 8 +15 38
4 ENAD 21 11 2 8 31 22 11 9 0 2 23 8 10 2 2 6 8 14 +9 35
5 Digenis Ypsonas 21 8 9 4 35 20 11 4 6 1 16 9 10 4 3 3 19 11 +15 33
6 Ormideia 21 9 5 7 34 26 10 6 3 1 20 10 11 3 2 6 14 16 +8 32
7 Halkanoras 21 9 4 8 41 40 10 6 2 2 25 18 11 3 2 6 16 22 +1 31
8 Olympiada Lympion 21 8 5 8 31 32 11 4 1 6 15 19 10 4 4 2 16 13 -1 29
9 Elpida Astromeritis 21 9 1 11 21 35 11 5 1 5 13 18 10 4 0 6 8 17 -14 28
10 Ethnikos Assias 21 8 4 9 27 32 10 5 1 4 15 16 11 3 3 5 12 16 -5 28
11 Ahironas 21 6 9 6 32 33 11 4 5 2 15 12 10 2 4 4 17 21 -1 27
12 Kouris Erimi 21 7 6 8 27 27 11 4 4 3 15 13 10 3 2 5 12 14 +0 27
13 Amathous 21 7 3 11 23 31 10 6 1 3 16 12 11 1 2 8 7 19 -8 24
14 APEA 21 6 6 9 29 39 10 4 4 2 14 9 11 2 2 7 15 30 -10 24
15 Ethnikos Latsion 21 5 3 13 19 36 10 4 1 5 10 15 11 1 2 8 9 21 -17 18
16 Peyia 21 1 5 15 18 44 11 1 3 7 7 20 10 0 2 8 11 24 -26 8
Comparați doua echipe
Promovează
Retrogradează
Partide jucate 168
Victorii gazde 0%
Victorii oaspeți 70.2%
Egaluri 29.8%
Total goluri 470
Goluri / meci 2.8
Goluri / meci echipa gazdă -
Goluri / meci echipa oaspete 1.2
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii -
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 94%
Peste 1.5 goluri 76.8%
Peste 2.5 goluri 57.1%
Peste 3.5 goluri 31%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 -
Peste 1.5 goluri în repriza 1 -
Peste 2.5 goluri în repriza 1 -
Peste 3.5 goluri în repriza 1 -
Peste 0.5 goluri în repriza 2 -
Peste 1.5 goluri în repriza 2 -
Peste 2.5 goluri în repriza 2 -
Peste 3.5 goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 -
Goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 (gazde) -
Goluri în repriza 2 (gazde) -
Goluri în repriza 1 (oaspeți) -
Goluri în repriza 2 (oaspeți) -
Echipa gazdă învinge la 0 -
Echipa oaspete învinge la 0 118 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 118 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 -
Echipa gazdă a înscris -
Echipa oaspete a înscris 118 meciuri
Nu s-au marcat goluri 50 meciuri
Penalty-uri înscrise -
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Loc Echipă GPM GI
1 Digenis Ypsonas 0.9 19
2 Ahironas 0.81 17
3 Halkanoras 0.76 16
4 Olympiada Lympion 0.76 16
5 APEA 0.71 15
6 Ormideia 0.67 14
7 Omonia Psevda 0.67 14
8 Xylotympou 0.62 13
9 Digenis Morphou 0.57 12
10 Ethnikos Assias 0.57 12
11 Kouris Erimi 0.57 12
12 Peyia 0.52 11
13 Ethnikos Latsion 0.43 9
14 Elpida Astromeritis 0.38 8
15 ENAD 0.33 7
16 Amathous 0.33 7
Loc Echipă GPM GP
1 Xylotympou 0.29 6
2 Digenis Morphou 0.38 8
3 ENAD 0.38 8
4 Digenis Ypsonas 0.43 9
5 APEA 0.43 9
6 Ormideia 0.48 10
7 Omonia Psevda 0.48 10
8 Ahironas 0.52 11
9 Amathous 0.57 12
10 Kouris Erimi 0.62 13
11 Ethnikos Latsion 0.71 15
12 Ethnikos Assias 0.76 16
13 Halkanoras 0.86 18
14 Elpida Astromeritis 0.86 18
15 Olympiada Lympion 0.9 19
16 Peyia 0.95 20
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Halkanoras 0.76 21 17 4 10 9 1 11 8 3
2 Ahironas 0.81 21 13 8 11 5 6 10 8 2
3 Olympiada Lympion 0.76 21 13 8 11 7 4 10 6 4
4 APEA 0.71 21 13 8 10 3 7 11 10 1
5 Ethnikos Assias 0.57 21 13 8 10 7 3 11 6 5
6 Kouris Erimi 0.57 21 13 8 11 7 4 10 6 4
7 Ethnikos Latsion 0.43 21 13 8 10 5 5 11 8 3
8 Elpida Astromeritis 0.38 21 13 8 11 8 3 10 5 5
9 Amathous 0.33 21 13 8 10 7 3 11 6 5
10 Omonia Psevda 0.67 21 12 9 11 8 3 10 4 6
11 Peyia 0.52 21 12 9 11 5 6 10 7 3
12 Digenis Ypsonas 0.9 21 11 10 11 5 6 10 6 4
13 Digenis Morphou 0.57 21 11 10 10 7 3 11 4 7
14 Ormideia 0.67 21 10 11 10 5 5 11 5 6
15 ENAD 0.33 21 8 13 11 5 6 10 3 7
16 Xylotympou 0.62 21 7 14 10 3 7 11 4 7
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Digenis Ypsonas 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 19 - 9
2 Ahironas 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 17 - 11
3 Halkanoras 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 16 - 18
4 Olympiada Lympion 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 16 - 19
5 APEA 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 15 - 9
6 Ormideia 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 14 - 10
7 Omonia Psevda 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 14 - 10
8 Xylotympou 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 13 - 6
9 Digenis Morphou 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 12 - 8
10 Kouris Erimi 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 12 - 13
11 Ethnikos Assias 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 12 - 16
12 Peyia 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 11 - 20
13 Ethnikos Latsion 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 15
14 Elpida Astromeritis 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 18
15 ENAD 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 8
16 Amathous 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 12
Jucător

An:

Echipa: