Sound

Ligue 1 Congo- Results, top scorers

Înregistrează-te
Marþi 27.06.2017
1
x
2
Final Otôho d'Oyo 3 - 0 Kimbonguila Kinkala - - - -
Duminicã 02.07.2017
1
x
2
16:00 Diables Noirs -:- Nico-Nicoyé - - - -
Duminicã 09.07.2017
1
x
2
Final Chéminots 1 - 2 Kondzo - - - -
Final Kimbonguila Kinkala 0 - 2 Patronage Sainte-Anne - - - -
Final Otôho d'Oyo 1 - 0 Nathalys - - - -
Final St-Michel Ouenzé 0 - 1 La Mancha - - - -
Miercuri 12.07.2017
1
x
2
Final Patronage Sainte-Anne 0 - 0 Nathalys (0 - 0) - - -
Final Kondzo 1 - 2 Inter Club - - - -
Joi 13.07.2017
1
x
2
Final CARA Brazzaville 2 - 1 Otôho d'Oyo - - - -
Final Jeunes Fauves 2 - 0 Nico-Nicoyé - - - -
Final Étoile du Congo 0 - 0 Diables Noirs (0 - 0) - - -
Final La Mancha 2 - 0 Chéminots - - - -
Final Leopards de Dolisie 4 - 1 Kimbonguila Kinkala - - - -
Sâmbãtã 15.07.2017
1
x
2
16:00 Kondzo -:- Nathalys - - - -
Miercuri 19.07.2017
1
x
2
Final Otôho d'Oyo 2 - 1 Étoile du Congo - - - -
Final Poto-Poto 1 - 0 Kimbonguila Kinkala - - - -
Joi 20.07.2017
1
x
2
Final Inter Club 2 - 3 Chéminots - - - -
Final Diables Noirs 0 - 1 La Mancha - - - -
Sâmbãtã 22.07.2017
1
x
2
Final Jeunes Fauves 0 - 2 Leopards de Dolisie - - - -
Final JS Talangaï 1 - 0 Patronage Sainte-Anne - - - -
Final Tongo FC Jambon 0 - 1 St-Michel Ouenzé - - - -
Duminicã 23.07.2017
1
x
2
Final Étoile du Congo 0 - 2 Chéminots - - - -
Final Inter Club 0 - 1 La Mancha - - - -
Marþi 25.07.2017
1
x
2
16:00 JS Talangaï -:- Kimbonguila Kinkala - - - -
16:00 Kondzo -:- Patronage Sainte-Anne - - - -
Miercuri 26.07.2017
1
x
2
Final Jeunes Fauves 3 - 0 Diables Noirs - - - -
Final Nathalys 1 - 0 Poto-Poto - - - -
Final St-Michel Ouenzé 1 - 3 CARA Brazzaville - - - -
Amanat Leopards de Dolisie - Otôho d'Oyo - - - -
Final Nico-Nicoyé 1 - 2 Tongo FC Jambon - - - -
Sâmbãtã 29.07.2017
1
x
2
Final Poto-Poto 1 - 0 Jeunes Fauves - - - -
Final St-Michel Ouenzé 0 - 1 Otôho d'Oyo - - - -
Luni 31.07.2017
1
x
2
Amanat Étoile du Congo - Nathalys - - - -
Final La Mancha 1 - 0 Tongo FC Jambon - - - -
Final Diables Noirs 0 - 1 Kimbonguila Kinkala - - - -
Marþi 01.08.2017
1
x
2
Final Nico-Nicoyé 1 - 0 Inter Club - - - -
16:00 Kondzo -:- Leopards de Dolisie - - - -
16:00 Patronage Sainte-Anne -:- CARA Brazzaville - - - -
Final Chéminots 0 - 2 JS Talangaï - - - -
Miercuri 02.08.2017
1
x
2
16:00 Kondzo -:- Leopards de Dolisie - - - -
16:00 Nico-Nicoyé -:- Inter Club - - - -
18:00 Chéminots -:- JS Talangaï - - - -
18:00 Patronage Sainte-Anne -:- CARA Brazzaville - - - -
Luni 28.08.2017
1
x
2
Final JS Talangaï 0 - 2 Leopards de Dolisie - - - -
Final Patronage Sainte-Anne 1 - 1 Inter Club - - - -
Miercuri 30.08.2017
1
x
2
Final Nico-Nicoyé 1 - 0 Kondzo - - - -
Final Nathalys 0 - 2 Diables Noirs - - - -
Joi 31.08.2017
1
x
2
Final Jeunes Fauves 0 - 1 Inter Club - - - -
Amanat Kondzo - Poto-Poto - - - -
Final Otôho d'Oyo 2 - 1 Patronage Sainte-Anne - - - -
Final CARA Brazzaville 2 - 0 La Mancha - - - -
Final Leopards de Dolisie 1 - 0 Étoile du Congo - - - -
Sâmbãtã 02.09.2017
1
x
2
Final Nathalys 1 - 1 JS Talangaï - - - -
16:00 Tongo FC Jambon -:- Kimbonguila Kinkala - - - -
Final Chéminots 1 - 1 Diables Noirs - - - -
Final St-Michel Ouenzé 2 - 1 Nico-Nicoyé - - - -
Duminicã 03.09.2017
1
x
2
16:00 Poto-Poto -:- La Mancha - - - -
Final Étoile du Congo 0 - 1 Patronage Sainte-Anne - - - -
Miercuri 06.09.2017
1
x
2
Final Inter Club 1 - 0 Kimbonguila Kinkala - - - -
Final Jeunes Fauves 1 - 1 Tongo FC Jambon - - - -
Final Nico-Nicoyé 3 - 1 Nathalys - - - -
Final Kondzo 1 - 1 Diables Noirs - - - -
Final Leopards de Dolisie 3 - 1 St-Michel Ouenzé - - - -
Joi 07.09.2017
1
x
2
Final CARA Brazzaville 3 - 1 Chéminots - - - -
16:00 Poto-Poto -:- La Mancha - - - -
Final JS Talangaï 2 - 2 Otôho d'Oyo - - - -
Duminicã 10.09.2017
1
x
2
Final Leopards de Dolisie 3 - 2 CARA Brazzaville (2 - 1) - - -
Final Otôho d'Oyo 1 - 3 Poto-Poto - - - -
Joi 14.09.2017
1
x
2
Final Leopards de Dolisie 3 - 0 Otôho d'Oyo - - - -
Sâmbãtã 16.09.2017
1
x
2
Final Étoile du Congo 3 - 0 St-Michel Ouenzé - - - -
Final Patronage Sainte-Anne 0 - 1 Leopards de Dolisie - - - -
Duminicã 17.09.2017
1
x
2
Masa verde Kimbonguila Kinkala 0 - 3 Chéminots - - - -
Final Jeunes Fauves 2 - 2 Nathalys - - - -
Final Nico-Nicoyé 2 - 1 La Mancha - - - -
Final Tongo FC Jambon 3 - 0 Otôho d'Oyo - - - -
Luni 18.09.2017
1
x
2
Final Inter Club 0 - 0 Poto-Poto - - - -
Final Kondzo 1 - 1 CARA Brazzaville - - - -
Marþi 19.09.2017
1
x
2
Final JS Talangaï 0 - 2 Diables Noirs - - - -
Miercuri 20.09.2017
1
x
2
Final Kimbonguila Kinkala 2 - 2 Jeunes Fauves - - - -
Final Patronage Sainte-Anne 5 - 2 Chéminots - - - -
Joi 21.09.2017
1
x
2
Final Inter Club 0 - 3 Otôho d'Oyo - - - -
16:00 Kondzo -:- St-Michel Ouenzé - - - -
Vineri 22.09.2017
1
x
2
Final Kondzo 1 - 4 St-Michel Ouenzé - - - -
Sâmbãtã 23.09.2017
1
x
2
Final Étoile du Congo 2 - 3 Poto-Poto - - - -
Duminicã 24.09.2017
1
x
2
Final La Mancha 2 - 2 Nathalys - - - -
Final Nico-Nicoyé 0 - 0 Leopards de Dolisie (0 - 0) - - -
Final Tongo FC Jambon 1 - 2 Diables Noirs - - - -
Final JS Talangaï 0 - 0 CARA Brazzaville (0 - 0) - - -
Marþi 24.10.2017
1
x
2
Final Kondzo 1 - 2 CES la Djiri - - - -
Final Nathalys 0 - 0 V.Club Mokanda (0 - 0) - - -
Duminicã 29.10.2017
1
x
2
Masa verde CES la Djiri 0 - 3 Kondzo - - - -
Final V.Club Mokanda 2 - 1 Nathalys - - - -
Sâmbãtã 27.01.2018
1
x
2
Final St-Michel Ouenzé 1 - 3 Étoile du Congo - - - -
Final Diables Noirs 2 - 0 Patronage Sainte-Anne - - - -
Duminicã 28.01.2018
1
x
2
Final Nico-Nicoyé 0 - 1 Kondzo - - - -
Final Poto-Poto 1 - 1 JS Talangaï - - - -
Final Leopards de Dolisie 2 - 1 Chéminots - - - -
Final Tongo FC Jambon 1 - 3 Otôho d'Oyo - - - -
Final CARA Brazzaville 2 - 0 Inter Club - - - -
Final V.Club Mokanda 0 - 1 La Mancha - - - -
Miercuri 31.01.2018
1
x
2
Final V.Club Mokanda 2 - 0 Kondzo - - - -
Final JS Talangaï 2 - 1 Diables Noirs - - - -
Final Leopards de Dolisie 2 - 0 Poto-Poto - - - -
Final Otôho d'Oyo 3 - 1 Inter Club - - - -
Final Chéminots 0 - 1 La Mancha - - - -
Joi 01.02.2018
1
x
2
Final Patronage Sainte-Anne 1 - 0 St-Michel Ouenzé - - - -
Final Nico-Nicoyé 1 - 2 Étoile du Congo - - - -
Final CARA Brazzaville 1 - 0 Tongo FC Jambon - - - -
Sâmbãtã 03.02.2018
1
x
2
Final JS Talangaï 0 - 0 Inter Club (0 - 0) - - -
Final Kondzo 0 - 0 La Mancha (0 - 0) - - -
Duminicã 04.02.2018
1
x
2
Final Leopards de Dolisie 0 - 1 CARA Brazzaville - - - -
Final Nico-Nicoyé 4 - 1 Poto-Poto - - - -
Final Otôho d'Oyo 4 - 0 Patronage Sainte-Anne - - - -
Final St-Michel Ouenzé 0 - 2 Diables Noirs - - - -
Final Tongo FC Jambon 0 - 3 Chéminots - - - -
Final V.Club Mokanda 0 - 0 Étoile du Congo (0 - 0) - - -
Joi 08.02.2018
1
x
2
Final Poto-Poto 1 - 1 St-Michel Ouenzé - - - -
Vineri 09.02.2018
1
x
2
Amanat Chéminots - Patronage Sainte-Anne - - - -
Amanat JS Talangaï - V.Club Mokanda - - - -
Amanat Tongo FC Jambon - Kondzo - - - -
Sâmbãtã 10.02.2018
1
x
2
16:00 Chéminots -:- Patronage Sainte-Anne - - - -
16:00 JS Talangaï -:- V.Club Mokanda - - - -
Amanat La Mancha - Inter Club - - - -
18:00 Tongo FC Jambon -:- Kondzo - - - -
Duminicã 11.02.2018
1
x
2
Amanat CARA Brazzaville - Otôho d'Oyo - - - -
Amanat Nico-Nicoyé - Leopards de Dolisie - - - -
Amanat Diables Noirs - Étoile du Congo - - - -
Marþi 13.02.2018
1
x
2
Final Inter Club 1 - 1 Tongo FC Jambon - - - -
Final St-Michel Ouenzé 0 - 2 Chéminots - - - -
Miercuri 14.02.2018
1
x
2
Final Poto-Poto 2 - 2 Otôho d'Oyo - - - -
Final Diables Noirs 5 - 0 Kondzo - - - -
Final Nico-Nicoyé 0 - 1 V.Club Mokanda - - - -
Joi 15.02.2018
1
x
2
Final JS Talangaï 0 - 4 Leopards de Dolisie - - - -
Final Patronage Sainte-Anne 2 - 2 Étoile du Congo - - - -
Final La Mancha 1 - 0 CARA Brazzaville - - - -
Vineri 23.02.2018
1
x
2
Final Chéminots 1 - 1 Poto-Poto - - - -
Final V.Club Mokanda 1 - 2 Diables Noirs - - - -
Duminicã 25.02.2018
1
x
2
Final CARA Brazzaville 4 - 0 Nico-Nicoyé - - - -
Amanat Leopards de Dolisie - Inter Club - - - -
Amanat Otôho d'Oyo - Kondzo - - - -
Final St-Michel Ouenzé 1 - 3 La Mancha - - - -
Joi 01.03.2018
1
x
2
Final Kondzo 1 - 2 Leopards de Dolisie - - - -
Final Étoile du Congo 2 - 1 La Mancha - - - -
Duminicã 18.03.2018
1
x
2
Final Diables Noirs 1 - 1 Étoile du Congo - - - -
Sâmbãtã 24.03.2018
1
x
2
Final JS Talangaï 0 - 0 CARA Brazzaville (0 - 0) - - -
Marþi 27.03.2018
1
x
2
Final Poto-Poto 3 - 2 CARA Brazzaville - - - -
Final V.Club Mokanda 1 - 1 St-Michel Ouenzé - - - -
Final Nico-Nicoyé 0 - 3 Diables Noirs - - - -
Amanat Patronage Sainte-Anne - Inter Club - - - -
Marþi 03.04.2018
1
x
2
Final Étoile du Congo 1 - 2 Inter Club - - - -
Final Tongo FC Jambon 1 - 0 Nico-Nicoyé - - - -
Sâmbãtã 07.04.2018
1
x
2
Final Poto-Poto 0 - 3 Inter Club - - - -
Final Chéminots 2 - 0 Nico-Nicoyé - - - -
Final Kondzo 1 - 2 St-Michel Ouenzé - - - -
Duminicã 08.04.2018
1
x
2
Final JS Talangaï 1 - 2 Patronage Sainte-Anne - - - -
Amanat La Mancha - Tongo FC Jambon - - - -
Final Leopards de Dolisie 0 - 1 Diables Noirs - - - -
Amanat CARA Brazzaville - Étoile du Congo - - - -
Final V.Club Mokanda 0 - 1 Otôho d'Oyo - - - -
Miercuri 11.04.2018
1
x
2
Final Patronage Sainte-Anne 0 - 2 La Mancha - - - -
Final Otôho d'Oyo 3 - 0 Nico-Nicoyé - - - -
Final V.Club Mokanda 0 - 2 Leopards de Dolisie - - - -
Final Poto-Poto 0 - 3 Étoile du Congo - - - -
Joi 12.04.2018
1
x
2
Final CARA Brazzaville 1 - 1 Kondzo - - - -
Final Diables Noirs 1 - 0 Chéminots - - - -
Vineri 13.04.2018
1
x
2
Final Inter Club 0 - 0 St-Michel Ouenzé (0 - 0) - - -
Final Tongo FC Jambon 3 - 2 JS Talangaï - - - -
Duminicã 15.04.2018
1
x
2
Amanat Nico-Nicoyé - La Mancha - - - -
Final Poto-Poto 1 - 1 Diables Noirs - - - -
17:00 Otôho d'Oyo -:- JS Talangaï - - - -
Final Chéminots 2 - 0 V.Club Mokanda - - - -
Final Étoile du Congo 1 - 1 Leopards de Dolisie - - - -
Luni 16.04.2018
1
x
2
Amanat Patronage Sainte-Anne - CARA Brazzaville - - - -
18:00 Inter Club -:- Kondzo - - - -
Marþi 17.04.2018
1
x
2
16:00 Tongo FC Jambon -:- St-Michel Ouenzé - - - -
18:00 Inter Club -:- Kondzo - - - -
Joi 19.04.2018
1
x
2
Final Tongo FC Jambon 1 - 0 St-Michel Ouenzé - - - -
Final Inter Club 2 - 0 Kondzo - - - -
Sâmbãtã 21.04.2018
1
x
2
Final La Mancha 1 - 1 Nico-Nicoyé - - - -
Final Patronage Sainte-Anne 1 - 2 CARA Brazzaville - - - -
Marþi 24.04.2018
1
x
2
Final Chéminots 3 - 0 CARA Brazzaville - - - -
Final La Mancha 2 - 0 Poto-Poto - - - -
Vineri 27.04.2018
1
x
2
Final La Mancha 0 - 1 Tongo FC Jambon - - - -
Final Leopards de Dolisie 3 - 0 Inter Club - - - -
Sâmbãtã 28.04.2018
1
x
2
Final CARA Brazzaville 0 - 1 Diables Noirs - - - -
Luni 30.04.2018
1
x
2
Final La Mancha 0 - 2 Inter Club - - - -
Miercuri 02.05.2018
1
x
2
15:00 CARA Brazzaville -:- Otôho d'Oyo - - - -
Duminicã 06.05.2018
1
x
2
Final Otôho d'Oyo 4 - 0 La Mancha - - - -
18:00 CARA Brazzaville -:- Étoile du Congo - - - -
Sâmbãtã 12.05.2018
1
x
2
18:00 CARA Brazzaville -:- Étoile du Congo - - - -
Sâmbãtã 19.05.2018
1
x
2
Final CARA Brazzaville 1 - 2 Étoile du Congo - - - -
Vineri 15.06.2018
1
x
2
Final Kondzo 2 - 2 Inter Club - - - -
Sâmbãtã 16.06.2018
1
x
2
Final St-Michel Ouenzé 0 - 1 Tongo FC Jambon - - - -
Final JS Talangaï 2 - 1 Otôho d'Oyo - - - -
Duminicã 17.06.2018
1
x
2
Final Diables Noirs 3 - 0 Poto-Poto - - - -
Final La Mancha 1 - 0 Nico-Nicoyé - - - -
Final Leopards de Dolisie 1 - 0 Étoile du Congo - - - -
Final CARA Brazzaville 1 - 0 Patronage Sainte-Anne - - - -
Final V.Club Mokanda 0 - 1 Chéminots - - - -
Marþi 19.06.2018
1
x
2
Final St-Michel Ouenzé 1 - 1 Inter Club - - - -
Final Nico-Nicoyé 0 - 1 Otôho d'Oyo - - - -
Final JS Talangaï 1 - 1 Tongo FC Jambon - - - -
Miercuri 20.06.2018
1
x
2
Final Kondzo 0 - 1 CARA Brazzaville - - - -
Final La Mancha 1 - 0 Patronage Sainte-Anne - - - -
Final Leopards de Dolisie 3 - 0 V.Club Mokanda - - - -
Final Chéminots 0 - 2 Diables Noirs - - - -
Final Étoile du Congo 0 - 3 Poto-Poto - - - -
Vineri 29.06.2018
1
x
2
Final Inter Club 1 - 0 Poto-Poto - - - -
Final St-Michel Ouenzé 0 - 3 Kondzo - - - -
Sâmbãtã 30.06.2018
1
x
2
Final Patronage Sainte-Anne 1 - 0 JS Talangaï - - - -
Final Nico-Nicoyé 1 - 0 Chéminots - - - -
Final Étoile du Congo 1 - 1 CARA Brazzaville - - - -
Duminicã 01.07.2018
1
x
2
Final Tongo FC Jambon 0 - 5 La Mancha - - - -
Final Otôho d'Oyo 1 - 0 V.Club Mokanda - - - -
Final Diables Noirs 6 - 0 Leopards de Dolisie - - - -
Marþi 03.07.2018
1
x
2
Final Kondzo 2 - 0 Poto-Poto - - - -
17:00 Nico-Nicoyé -:- Tongo FC Jambon - - - -
Final Inter Club 0 - 2 Étoile du Congo - - - -
Miercuri 04.07.2018
1
x
2
Final Chéminots 2 - 1 JS Talangaï - - - -
Final St-Michel Ouenzé 1 - 1 Otôho d'Oyo - - - -
Final Leopards de Dolisie 1 - 0 Patronage Sainte-Anne - - - -
Final CARA Brazzaville 3 - 0 V.Club Mokanda - - - -
Final La Mancha 2 - 1 Diables Noirs - - - -
Joi 05.07.2018
1
x
2
Final Nico-Nicoyé 2 - 0 Tongo FC Jambon - - - -
Marþi 10.07.2018
1
x
2
Amanat Inter Club - Patronage Sainte-Anne - - - -
Amanat CARA Brazzaville - Poto-Poto - - - -
Miercuri 11.07.2018
1
x
2
Amanat Diables Noirs - Nico-Nicoyé - - - -
Amanat JS Talangaï - La Mancha - - - -
Joi 12.07.2018
1
x
2
Amanat St-Michel Ouenzé - V.Club Mokanda - - - -
Amanat Chéminots - Kondzo - - - -
Amanat Otôho d'Oyo - Leopards de Dolisie - - - -
Amanat Étoile du Congo - Tongo FC Jambon - - - -
Joi 19.07.2018
1
x
2
Final Inter Club 2 - 0 Chéminots - - - -
Sâmbãtã 21.07.2018
1
x
2
Final Patronage Sainte-Anne 0 - 0 Kondzo (0 - 0) - - -
Final Diables Noirs 0 - 0 Tongo FC Jambon (0 - 0) - - -
Duminicã 22.07.2018
1
x
2
Final CARA Brazzaville 3 - 0 JS Talangaï - - - -
Final Nico-Nicoyé 1 - 0 St-Michel Ouenzé - - - -
Final Leopards de Dolisie 1 - 2 La Mancha - - - -
Final Étoile du Congo 2 - 3 Otôho d'Oyo - - - -
Final V.Club Mokanda 1 - 1 Poto-Poto - - - -
Luni 30.07.2018
1
x
2
Final Kondzo 1 - 2 JS Talangaï - - - -
Final Étoile du Congo 4 - 1 Chéminots - - - -
Marþi 31.07.2018
1
x
2
Final Nico-Nicoyé 0 - 1 Inter Club - - - -
Final Tongo FC Jambon 1 - 0 V.Club Mokanda - - - -
Final Leopards de Dolisie 2 - 1 St-Michel Ouenzé - - - -
Final La Mancha 0 - 1 Otôho d'Oyo - - - -
Final Patronage Sainte-Anne 1 - 2 Poto-Poto - - - -
Miercuri 01.08.2018
1
x
2
17:00 CARA Brazzaville -:- Diables Noirs - - - -
Marþi 07.08.2018
1
x
2
Final Patronage Sainte-Anne 1 - 0 Nico-Nicoyé - - - -
Final St-Michel Ouenzé 0 - 1 JS Talangaï - - - -
Miercuri 08.08.2018
1
x
2
Final Poto-Poto 1 - 2 La Mancha - - - -
Final Tongo FC Jambon 0 - 1 Leopards de Dolisie - - - -
Joi 09.08.2018
1
x
2
Final Étoile du Congo 0 - 2 Kondzo - - - -
17:00 Otôho d'Oyo -:- Diables Noirs - - - -
Final V.Club Mokanda 1 - 0 Inter Club - - - -
Amanat Otôho d'Oyo - Diables Noirs - - - -
Final CARA Brazzaville 1 - 0 Chéminots - - - -
Marþi 21.08.2018
1
x
2
Final JS Talangaï 1 - 0 Nico-Nicoyé - - - -
Final Tongo FC Jambon 5 - 0 Poto-Poto - - - -
Miercuri 22.08.2018
1
x
2
Final St-Michel Ouenzé 1 - 2 CARA Brazzaville - - - -
Final V.Club Mokanda 0 - 1 Patronage Sainte-Anne - - - -
Final Leopards de Dolisie 2 - 2 Kondzo - - - -
Final Otôho d'Oyo 1 - 0 Chéminots - - - -
Final Diables Noirs 2 - 0 Inter Club - - - -
Final La Mancha 3 - 0 Étoile du Congo - - - -
Sâmbãtã 25.08.2018
1
x
2
Amanat Nico-Nicoyé - CARA Brazzaville - - - -
Final Poto-Poto 1 - 1 Chéminots - - - -
Final Kondzo 1 - 3 Otôho d'Oyo - - - -
18:00 La Mancha -:- St-Michel Ouenzé - - - -
Duminicã 26.08.2018
1
x
2
Final Inter Club 1 - 1 Leopards de Dolisie - - - -
Final Diables Noirs 3 - 1 V.Club Mokanda - - - -
Luni 27.08.2018
1
x
2
Final Étoile du Congo 0 - 1 JS Talangaï - - - -
Final Patronage Sainte-Anne 1 - 0 Tongo FC Jambon - - - -
Joi 30.08.2018
1
x
2
Final La Mancha 1 - 0 St-Michel Ouenzé - - - -
Sâmbãtã 01.09.2018
1
x
2
Final Tongo FC Jambon 1 - 2 Inter Club - - - -
Final Étoile du Congo 2 - 0 Patronage Sainte-Anne - - - -
Duminicã 02.09.2018
1
x
2
Final Chéminots 1 - 0 St-Michel Ouenzé - - - -
Final Kondzo 1 - 1 Diables Noirs - - - -
Final Leopards de Dolisie 1 - 0 JS Talangaï - - - -
Final Otôho d'Oyo 3 - 0 Poto-Poto - - - -
Final CARA Brazzaville 0 - 1 La Mancha - - - -
Final V.Club Mokanda 0 - 1 Nico-Nicoyé - - - -
Miercuri 05.09.2018
1
x
2
17:00 Inter Club -:- La Mancha - - - -
Sâmbãtã 08.09.2018
1
x
2
Final St-Michel Ouenzé 1 - 3 Poto-Poto - - - -
Final Inter Club 1 - 3 La Mancha - - - -
Final Kondzo 5 - 2 Tongo FC Jambon - - - -
Duminicã 09.09.2018
1
x
2
Final Patronage Sainte-Anne 2 - 3 Chéminots - - - -
Final Leopards de Dolisie 8 - 0 Nico-Nicoyé - - - -
Final Otôho d'Oyo 2 - 0 CARA Brazzaville - - - -
17:00 V.Club Mokanda -:- JS Talangaï - - - -
18:00 Étoile du Congo -:- Diables Noirs - - - -
Joi 13.09.2018
1
x
2
Final Patronage Sainte-Anne 0 - 2 Otôho d'Oyo - - - -
Final Inter Club 1 - 3 JS Talangaï - - - -
Sâmbãtã 15.09.2018
1
x
2
Final Poto-Poto 1 - 2 Nico-Nicoyé - - - -
Final Étoile du Congo 0 - 1 V.Club Mokanda - - - -
Duminicã 16.09.2018
1
x
2
Final Chéminots 3 - 1 Tongo FC Jambon - - - -
Final Diables Noirs 1 - 0 St-Michel Ouenzé - - - -
Amanat CARA Brazzaville - Leopards de Dolisie - - - -
Final La Mancha 1 - 0 Kondzo - - - -
Miercuri 19.09.2018
1
x
2
Final Inter Club 0 - 2 Otôho d'Oyo - - - -
Amanat Poto-Poto - Leopards de Dolisie - - - -
Joi 20.09.2018
1
x
2
Amanat Étoile du Congo - Nico-Nicoyé - - - -
Amanat Kondzo - V.Club Mokanda - - - -
Sâmbãtã 22.09.2018
1
x
2
Final St-Michel Ouenzé 2 - 0 Patronage Sainte-Anne - - - -
Duminicã 23.09.2018
1
x
2
Amanat Tongo FC Jambon - CARA Brazzaville - - - -
Final La Mancha 3 - 1 Chéminots - - - -
18:00 Diables Noirs -:- JS Talangaï - - - -
Marþi 25.09.2018
1
x
2
16:00 Étoile du Congo -:- St-Michel Ouenzé - - - -
Final Tongo FC Jambon 2 - 6 Otôho d'Oyo - - - -
Miercuri 26.09.2018
1
x
2
Amanat JS Talangaï - Poto-Poto - - - -
Final La Mancha 3 - 0 V.Club Mokanda - - - -
Final Étoile du Congo 1 - 1 St-Michel Ouenzé - - - -
Amanat Chéminots - Leopards de Dolisie - - - -
Final Patronage Sainte-Anne 0 - 4 Diables Noirs - - - -
Joi 27.09.2018
1
x
2
16:00 Kondzo -:- Nico-Nicoyé - - - -
18:00 Inter Club -:- CARA Brazzaville - - - -
Luni 01.10.2018
1
x
2
Final Diables Noirs 4 - 1 Nico-Nicoyé - - - -
Final Tongo FC Jambon 1 - 1 CARA Brazzaville - - - -
Final Chéminots 2 - 0 Leopards de Dolisie - - - -
Marþi 02.10.2018
1
x
2
Amanat Inter Club - Patronage Sainte-Anne - - - -
Final St-Michel Ouenzé 0 - 0 V.Club Mokanda (0 - 0) - - -
Joi 04.10.2018
1
x
2
Final CARA Brazzaville 3 - 0 Poto-Poto - - - -
Final JS Talangaï 0 - 1 La Mancha - - - -
Vineri 05.10.2018
1
x
2
Final Étoile du Congo 1 - 0 Nico-Nicoyé - - - -
Final Kondzo 1 - 0 V.Club Mokanda - - - -
Duminicã 07.10.2018
1
x
2
Final JS Talangaï 1 - 1 Poto-Poto - - - -
Final Diables Noirs 1 - 0 CARA Brazzaville - - - -
Luni 08.10.2018
1
x
2
Final Tongo FC Jambon 0 - 1 Étoile du Congo - - - -
Marþi 09.10.2018
1
x
2
Final Chéminots 3 - 1 Kondzo - - - -
Miercuri 10.10.2018
1
x
2
Final Nico-Nicoyé 2 - 1 CARA Brazzaville - - - -
Final V.Club Mokanda 2 - 1 JS Talangaï - - - -
Duminicã 21.10.2018
1
x
2
Final Otôho d'Oyo 0 - 0 Diables Noirs - - - -
Duminicã 23.12.2018
1
x
2
Final CARA Brazzaville 3 - 0 Nico-Nicoyé - - - -
Final Étoile du Congo 1 - 0 Kondzo - - - -
Final La Mancha 2 - 1 JS Talangaï - - - -
Final Leopards de Dolisie 0 - 3 Tongo FC Jambon - - - -
Final V. Club Mokanda 0 - 1 Chéminots - - - -
Joi 27.12.2018
1
x
2
Final JS Talangaï 2 - 0 Chéminots - - - -
Duminicã 30.12.2018
1
x
2
Final Diables Noirs 2 - 1 Leopards de Dolisie - - - -
Final Étoile du Congo 0 - 0 Otôho d'Oyo (0 - 0) - - -
Final Kondzo 1 - 0 La Mancha - - - -
Final Nico-Nicoyé 1 - 1 Patronage Sainte-Anne - - - -
Final Tongo FC Jambon 0 - 1 Inter Club - - - -
Final V.Club Mokanda 1 - 0 CARA Brazzaville - - - -
Sâmbãtã 05.01.2019
1
x
2
Final Nico-Nicoyé 1 - 0 Inter Club - - - -
Final Kondzo 1 - 4 Otôho d'Oyo - - - -
Final V.Club Mokanda 2 - 0 Leopards de Dolisie - - - -
Duminicã 06.01.2019
1
x
2
Final La Mancha 0 - 3 CARA Brazzaville - - - -
Final Patronage Sainte-Anne 0 - 2 Étoile du Congo - - - -
Final Chéminots 0 - 1 Diables Noirs - - - -
Final JS Talangaï 1 - 0 Tongo FC Jambon - - - -
Vineri 11.01.2019
1
x
2
Final Inter Club 1 - 1 JS Talangaï - - - -
Sâmbãtã 12.01.2019
1
x
2
Final Leopards de Dolisie 4 - 1 Kondzo - - - -
Final Patronage Sainte-Anne 1 - 2 Chéminots - - - -
Amanat Otôho d'Oyo - Tongo FC Jambon - - - -
Final V.Club Mokanda 2 - 0 Étoile du Congo - - - -
Sâmbãtã 19.01.2019
1
x
2
Final Kondzo 1 - 0 Chéminots - - - -
Final Tongo FC Jambon 0 - 2 Étoile du Congo - - - -
Duminicã 20.01.2019
1
x
2
Final Inter Club 3 - 2 Leopards de Dolisie - - - -
Final JS Talangaï 2 - 0 CARA Brazzaville - - - -
Final Nico-Nicoyé 0 - 1 Diables Noirs - - - -
Amanat Otôho d'Oyo - La Mancha - - - -
Final V.Club Mokanda 2 - 1 Patronage Sainte-Anne - - - -
Sâmbãtã 26.01.2019
1
x
2
Final Nico-Nicoyé 0 - 2 Otôho d'Oyo - - - -
Final Tongo FC Jambon 1 - 1 Patronage Sainte-Anne - - - -
Masa verde V.Club Mokanda 3 - 0 Kondzo - - - -
Luni 04.02.2019
1
x
2
Amanat Tongo FC Jambon - Nico-Nicoyé - - - -
Marþi 05.02.2019
1
x
2
Amanat Otôho d'Oyo - V.Club Mokanda - - - -
Joi 07.02.2019
1
x
2
Final Otôho d'Oyo 4 - 0 Tongo FC Jambon - - - -
Sâmbãtã 09.02.2019
1
x
2
Final Inter Club 1 - 0 V.Club Mokanda - - - -
Duminicã 10.02.2019
1
x
2
Final CARA Brazzaville 4 - 0 Chéminots - - - -
Final JS Talangaï 2 - 0 Leopards de Dolisie - - - -
Final La Mancha 0 - 3 Patronage Sainte-Anne - - - -
Final Nico-Nicoyé 0 - 0 Étoile du Congo - - - -
Miercuri 13.02.2019
1
x
2
Amanat Kondzo - Tongo FC Jambon - - - -
Amanat Otôho d'Oyo - Diables Noirs - - - -
Duminicã 17.02.2019
1
x
2
Amanat Otôho d'Oyo - Diables Noirs - - - -
Final Chéminots 1 - 2 Leopards de Dolisie - - - -
Final Diables Noirs 2 - 2 Étoile du Congo - - - -
Final Inter Club 1 - 2 La Mancha - - - -
Final V.Club Mokanda 2 - 1 JS Talangaï - - - -
Duminicã 24.02.2019
1
x
2
Amanat CARA Brazzaville - Otôho d'Oyo - - - -
Miercuri 27.02.2019
1
x
2
Final La Mancha 1 - 1 Tongo FC Jambon - - - -
Final Patronage Sainte-Anne 0 - 0 JS Talangaï - - - -
Final Leopards de Dolisie 1 - 0 Étoile du Congo - - - -
Final Inter Club 0 - 1 Diables Noirs - - - -
Final Nico-Nicoyé 1 - 1 V.Club Mokanda - - - -
Joi 28.02.2019
1
x
2
Final Kondzo 0 - 4 CARA Brazzaville - - - -
Miercuri 06.03.2019
1
x
2
Amanat Otôho d'Oyo - Chéminots - - - -
Miercuri 20.03.2019
1
x
2
17:30 Otôho d'Oyo -:- Diables Noirs - - - -
Duminicã 24.03.2019
1
x
2
17:00 Otôho d'Oyo -:- Patronage Sainte-Anne - - - -
Joi 28.03.2019
1
x
2
Final Otôho d'Oyo 1 - 0 Chéminots - - - -
Duminicã 31.03.2019
1
x
2
Final Otôho d'Oyo 2 - 1 Diables Noirs - - - -
Luni 01.04.2019
1
x
2
Amanat V.Club Mokanda - Otôho d'Oyo - - - -
17:00 Otôho d'Oyo -:- V.Club Mokanda - - - -
Miercuri 03.04.2019
1
x
2
Final CARA Brazzaville 0 - 1 Otôho d'Oyo - - - -
Joi 04.04.2019
1
x
2
16:00 CARA Brazzaville -:- Otôho d'Oyo - - - -
Sâmbãtã 06.04.2019
1
x
2
Final V.Club Mokanda 1 - 4 Otôho d'Oyo (0 - 2) - - -
Duminicã 07.04.2019
1
x
2
Final JS Talangaï 3 - 0 Patronage Sainte-Anne - - - -
Final Diables Noirs 3 - 0 Inter Club - - - -
Luni 08.04.2019
1
x
2
Final Tongo FC Jambon 1 - 0 La Mancha - - - -
Miercuri 10.04.2019
1
x
2
Final CARA Brazzaville 1 - 0 Kondzo - - - -
Final Chéminots 0 - 0 Otôho d'Oyo - - - -
Final Étoile du Congo 1 - 1 Leopards de Dolisie - - - -
Final V.Club Mokanda 0 - 0 Nico-Nicoyé - - - -
Sâmbãtã 13.04.2019
1
x
2
Final Inter Club 0 - 2 Étoile du Congo - - - -
Final Patronage Sainte-Anne 1 - 0 Kondzo - - - -
Duminicã 14.04.2019
1
x
2
Final JS Talangaï 2 - 0 Nico-Nicoyé - - - -
Final La Mancha 0 - 2 Leopards de Dolisie - - - -
Final Otôho d'Oyo 2 - 0 CARA Brazzaville - - - -
Final Tongo FC Jambon 0 - 2 Chéminots - - - -
Final V.Club Mokanda 0 - 1 Diables Noirs - - - -
Sâmbãtã 20.04.2019
1
x
2
Final Tongo FC Jambon 2 - 0 CARA Brazzaville - - - -
Final JS Talangaï 4 - 1 V.Club Mokanda - - - -
Duminicã 21.04.2019
1
x
2
Final La Mancha 0 - 3 Inter Club - - - -
Final Patronage Sainte-Anne 0 - 1 Otôho d'Oyo - - - -
Final Leopards de Dolisie 2 - 1 Chéminots - - - -
Final Étoile du Congo 3 - 2 Diables Noirs - - - -
Final Nico-Nicoyé 0 - 2 Kondzo - - - -
Miercuri 24.04.2019
1
x
2
Final Patronage Sainte-Anne 0 - 1 La Mancha - - - -
Final V.Club Mokanda 1 - 0 Inter Club - - - -
Final Leopards de Dolisie 0 - 3 JS Talangaï - - - -
Final Chéminots 1 - 0 CARA Brazzaville - - - -
Final Diables Noirs 0 - 0 Otôho d'Oyo - - - -
Joi 25.04.2019
1
x
2
Final Étoile du Congo 2 - 1 Nico-Nicoyé - - - -
Final Tongo FC Jambon 1 - 0 Kondzo - - - -
Sâmbãtã 27.04.2019
1
x
2
Final Inter Club 0 - 0 CARA Brazzaville (0 - 0) - - -
Final Patronage Sainte-Anne 1 - 0 Leopards de Dolisie - - - -
Duminicã 28.04.2019
1
x
2
Final Kondzo 1 - 3 JS Talangaï - - - -
Final La Mancha 0 - 2 Diables Noirs - - - -
Final Otôho d'Oyo 6 - 0 V.Club Mokanda - - - -
Final Étoile du Congo 2 - 2 Chéminots - - - -
Final Nico-Nicoyé 4 - 2 Tongo FC Jambon - - - -
Marþi 30.04.2019
1
x
2
Final CARA Brazzaville 0 - 1 Leopards de Dolisie - - - -
Miercuri 01.05.2019
1
x
2
Final Inter Club 1 - 1 Chéminots - - - -
Final La Mancha 0 - 4 Étoile du Congo - - - -
Final Otôho d'Oyo 3 - 1 Nico-Nicoyé - - - -
Final JS Talangaï 1 - 2 Diables Noirs - - - -
Joi 02.05.2019
1
x
2
Final Kondzo 0 - 1 V.Club Mokanda - - - -
Final Patronage Sainte-Anne 0 - 1 Tongo FC Jambon - - - -
Sâmbãtã 04.05.2019
1
x
2
Final Diables Noirs 0 - 0 Nico-Nicoyé - - - -
Final Leopards de Dolisie 0 - 1 Inter Club - - - -
Final CARA Brazzaville 4 - 3 JS Talangaï - - - -
Duminicã 05.05.2019
1
x
2
Final La Mancha 1 - 1 Otôho d'Oyo - - - -
Final Patronage Sainte-Anne 2 - 1 V.Club Mokanda - - - -
Final Chéminots 3 - 1 Kondzo - - - -
Final Étoile du Congo 1 - 0 Tongo FC Jambon - - - -
Marþi 07.05.2019
1
x
2
Final JS Talangaï 1 - 1 Inter Club - - - -
Miercuri 08.05.2019
1
x
2
Final Chéminots 1 - 2 Patronage Sainte-Anne - - - -
Final Tongo FC Jambon 3 - 2 Otôho d'Oyo - - - -
Final Étoile du Congo 2 - 0 V.Club Mokanda - - - -
Final La Mancha 1 - 1 Nico-Nicoyé - - - -
Joi 09.05.2019
1
x
2
Final Kondzo 3 - 1 Leopards de Dolisie - - - -
Final Diables Noirs 1 - 1 CARA Brazzaville - - - -
Sâmbãtã 11.05.2019
1
x
2
Final Tongo FC Jambon 1 - 2 JS Talangaï - - - -
Final Étoile du Congo 2 - 0 Patronage Sainte-Anne - - - -
Duminicã 12.05.2019
1
x
2
Final Inter Club 1 - 0 Nico-Nicoyé - - - -
Final Leopards de Dolisie 1 - 0 V.Club Mokanda - - - -
Final Otôho d'Oyo 4 - 0 Kondzo - - - -
Final Diables Noirs 2 - 1 Chéminots - - - -
Luni 13.05.2019
1
x
2
Final CARA Brazzaville 0 - 0 La Mancha - - - -
17:00 CARA Brazzaville -:- La Mancha - - - -
Miercuri 15.05.2019
1
x
2
Final Inter Club 1 - 0 Tongo FC Jambon - - - -
Final Otôho d'Oyo 0 - 1 Étoile du Congo - - - -
Joi 16.05.2019
1
x
2
Final La Mancha 2 - 6 Kondzo - - - -
Final Patronage Sainte-Anne 2 - 2 Nico-Nicoyé - - - -
Final Leopards de Dolisie 0 - 1 Diables Noirs - - - -
Final CARA Brazzaville 2 - 1 V.Club Mokanda - - - -
Final Chéminots 1 - 1 JS Talangaï - - - -
Sâmbãtã 18.05.2019
1
x
2
Final Inter Club 0 - 1 Otôho d'Oyo - - - -
Duminicã 19.05.2019
1
x
2
Final JS Talangaï 1 - 2 La Mancha - - - -
Final Nico-Nicoyé 1 - 0 CARA Brazzaville - - - -
Final Chéminots 0 - 0 V.Club Mokanda - - - -
Final Kondzo 1 - 3 Étoile du Congo - - - -
Luni 20.05.2019
1
x
2
Final Tongo FC Jambon 1 - 1 Leopards de Dolisie - - - -
Final Patronage Sainte-Anne 0 - 1 Diables Noirs - - - -
18:00 Patronage Sainte-Anne -:- Diables Noirs - - - -
Miercuri 22.05.2019
1
x
2
Final JS Talangaï 0 - 1 Otôho d'Oyo - - - -
Final CARA Brazzaville 0 - 3 Étoile du Congo - - - -
Joi 23.05.2019
1
x
2
Final Chéminots 3 - 1 La Mancha - - - -
Final Diables Noirs 1 - 2 Kondzo - - - -
Final Leopards de Dolisie 2 - 2 Nico-Nicoyé - - - -
Final Patronage Sainte-Anne 1 - 2 Inter Club - - - -
Final V.Club Mokanda 2 - 1 Tongo FC Jambon - - - -
Duminicã 26.05.2019
1
x
2
Final La Mancha 0 - 0 V.Club Mokanda - - - -
Final Patronage Sainte-Anne 1 - 1 CARA Brazzaville - - - -
Final JS Talangaï 4 - 3 Étoile du Congo - - - -
17:00 Otôho d'Oyo -:- Leopards de Dolisie - - - -
Final Nico-Nicoyé 2 - 0 Chéminots - - - -
Final Tongo FC Jambon 2 - 1 Diables Noirs - - - -
Luni 27.05.2019
1
x
2
16:00 JS Talangaï -:- Étoile du Congo - - - -
Final Kondzo 0 - 1 Inter Club - - - -
Joi 30.05.2019
1
x
2
Final Otôho d'Oyo 3 - 0 Leopards de Dolisie - - - -
Partide jucate 402
Victorii gazde 0.2%
Victorii oaspeți 62.7%
Egaluri 37.1%
Total goluri 933
Goluri / meci 2.32
Goluri / meci echipa gazdă 0.01
Goluri / meci echipa oaspete 1.05
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii -
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 93.5%
Peste 1.5 goluri 65.2%
Peste 2.5 goluri 41.3%
Peste 3.5 goluri 19.2%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 0.5%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 0.5%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 0.2%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 -
Peste 0.5 goluri în repriza 2 0.5%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 0.5%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 0.2%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 5
Goluri în repriza 2 5
Goluri în repriza 1 (gazde) 2
Goluri în repriza 2 (gazde) 80
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 3
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 120
Echipa gazdă învinge la 0 -
Echipa oaspete învinge la 0 251 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 251 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 -
Echipa gazdă a înscris 2 meciuri
Echipa oaspete a înscris 253 meciuri
Nu s-au marcat goluri 149 meciuri
Penalty-uri înscrise -
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -