Sound

Super Ligue Congo DR- Results, top scorers

Înregistrează-te
Joi 28.02.2019
1
x
2
Final Vita Club 3 - 0 Maniema Union - - - -
Sâmbãtã 02.03.2019
1
x
2
Final Western 0 - 0 Maniema Union (0 - 0) - - -
Duminicã 03.03.2019
1
x
2
15:30 Groupe Bazano -:- Don Bosco - - - -
17:30 Vita Club -:- TP Mazembe - - - -
17:30 Lubumbashi Sport -:- Sanga Balende - - - -
Masa verde Muungano - Motema Pembe - - - -
Miercuri 06.03.2019
1
x
2
Masa verde Maniema Union 3 - 0 Dauphins Noirs - - - -
Final Groupe Bazano 1 - 0 Sanga Balende (1 - 0) - - -
Duminicã 10.03.2019
1
x
2
Final Motema Pembe 4 - 0 Lubumbashi Sport - - - -
17:30 Don Bosco -:- Sanga Balende - - - -
Joi 14.03.2019
1
x
2
Final Western 0 - 3 Don Bosco - - - -
Sâmbãtã 16.03.2019
1
x
2
Final AC Rangers 1 - 1 Lubumbashi Sport - - - -
Amanat Nyuki - Motema Pembe - - - -
Duminicã 17.03.2019
1
x
2
Final Renaissance 2 - 1 Don Bosco - - - -
Miercuri 20.03.2019
1
x
2
17:30 Dauphins Noirs -:- Vita Club - - - -
Masa verde Western - Muungano - - - -
Duminicã 24.03.2019
1
x
2
17:30 AC Rangers -:- Groupe Bazano - - - -
Masa verde Sanga Balende - Muungano - - - -
Miercuri 27.03.2019
1
x
2
15:30 AC Rangers -:- Saint Eloi Lupopo - - - -
Final Groupe Bazano 0 - 1 Maniema Union - - - -
Final Motema Pembe 2 - 0 Western - - - -
Masa verde Muungano 0 - 3 Vita Club - - - -
Sâmbãtã 30.03.2019
1
x
2
Final Don Bosco 1 - 2 Maniema Union - - - -
Final TP Mazembe 0 - 1 Saint Eloi Lupopo - - - -
Duminicã 31.03.2019
1
x
2
Final Nyuki 2 - 1 Vita Club - - - -
Final Mont Bleu 0 - 0 Groupe Bazano - - - -
Final AC Rangers 0 - 1 Motema Pembe - - - -
Miercuri 03.04.2019
1
x
2
Final Western 1 - 0 Sanga Balende - - - -
Final Mont Bleu 0 - 1 Vita Club (0 - 1) - - -
Final Saint Eloi Lupopo 1 - 1 Motema Pembe (1 - 0) - - -
Vineri 05.04.2019
1
x
2
17:30 Nyuki -:- Lubumbashi Sport - - - -
Sâmbãtã 06.04.2019
1
x
2
Masa verde Lubumbashi Sport 3 - 0 Muungano - - - -
Amanat Sanga Balende - Renaissance - - - -
Marþi 09.04.2019
1
x
2
Final Sanga Balende 2 - 1 Nyuki - - - -
Joi 11.04.2019
1
x
2
Final Mont Bleu 1 - 1 Lubumbashi Sport - - - -
Vineri 12.04.2019
1
x
2
Masa verde Don Bosco 3 - 0 Muungano - - - -
Duminicã 14.04.2019
1
x
2
Masa verde Muungano 0 - 3 Nyuki - - - -
Final Vita Club 0 - 0 Renaissance (0 - 0) - - -
Final Don Bosco 1 - 1 Nyuki - - - -
Final Sanga Balende 1 - 0 AC Rangers - - - -
Miercuri 17.04.2019
1
x
2
Final TP Mazembe 4 - 0 Nyuki - - - -
Final Vita Club 0 - 0 Lubumbashi Sport (0 - 0) - - -
Joi 18.04.2019
1
x
2
17:30 Saint Eloi Lupopo -:- Don Bosco - - - -
Sâmbãtã 20.04.2019
1
x
2
Final Groupe Bazano 0 - 1 Nyuki (0 - 1) - - -
Masa verde Renaissance 3 - 0 Muungano - - - -
Duminicã 21.04.2019
1
x
2
Amanat Motema Pembe - Vita Club - - - -
Masa verde Muungano 0 - 3 Nyuki - - - -
Final Vita Club 0 - 0 TP Mazembe (0 - 0) - - -
Marþi 23.04.2019
1
x
2
Final Saint Eloi Lupopo 0 - 3 Lubumbashi Sport - - - -
Sâmbãtã 27.04.2019
1
x
2
Final Sanga Balende 2 - 1 Dauphins Noirs - - - -
Miercuri 01.05.2019
1
x
2
Final Maniema Union 3 - 0 AC Rangers - - - -
Vineri 03.05.2019
1
x
2
Final Groupe Bazano 3 - 0 Dauphins Noirs - - - -
Duminicã 05.05.2019
1
x
2
Final Saint Eloi Lupopo 2 - 1 Western - - - -
Final Don Bosco 0 - 1 Dauphins Noirs - - - -
Marþi 07.05.2019
1
x
2
Final Western 0 - 3 TP Mazembe - - - -
Joi 09.05.2019
1
x
2
17:30 Dauphins Noirs -:- Western - - - -
Duminicã 12.05.2019
1
x
2
17:30 Mont Bleu -:- Western - - - -
Final TP Mazembe 3 - 0 Dauphins Noirs - - - -
Sâmbãtã 18.05.2019
1
x
2
Final TP Mazembe 3 - 0 Renaissance - - - -
Duminicã 19.05.2019
1
x
2
Final Sanga Balende 3 - 0 Mont Bleu - - - -
Miercuri 22.05.2019
1
x
2
Final Mont Bleu 0 - 1 Motema Pembe - - - -
17:30 Maniema Union -:- Renaissance - - - -
Marþi 28.05.2019
1
x
2
15:30 Mont Bleu -:- Renaissance - - - -
Miercuri 14.08.2019
1
x
2
17:30 Motema Pembe -:- Lubumbashi Sport - - - -
Sâmbãtã 17.08.2019
1
x
2
15:30 Vita Club -:- Simba - - - -
17:30 Maniema Union -:- Groupe Bazano - - - -
17:30 Saint Eloi Lupopo -:- AC Rangers - - - -
Duminicã 18.08.2019
1
x
2
Final Sanga Balende 2 - 2 Don Bosco - - - -
Final Renaissance 3 - 1 RCK (2 - 1) - - -
Amanat Dauphins Noirs - Nyuki - - - -
17:30 TP Mazembe -:- Ndombe - - - -
Miercuri 21.08.2019
1
x
2
Amanat Groupe Bazano - Simba - - - -
Final Vita Club 0 - 0 RCK (0 - 0) - - -
Amanat Dauphins Noirs - Maniema Union - - - -
Sâmbãtã 24.08.2019
1
x
2
Final Don Bosco 1 - 1 AC Rangers - - - -
Final Lubumbashi Sport 1 - 0 Ndombe - - - -
17:30 Nyuki -:- Maniema Union - - - -
Duminicã 25.08.2019
1
x
2
Amanat Ndombe - Vita Club - - - -
Luni 26.08.2019
1
x
2
Amanat AC Rangers - Dauphins Noirs - - - -
Marþi 27.08.2019
1
x
2
Final Don Bosco 2 - 0 Ndombe (2 - 0) - - -
Final Nyuki 0 - 1 Groupe Bazano (0 - 1) - - -
Miercuri 28.08.2019
1
x
2
17:30 RCK -:- Motema Pembe - - - -
Joi 29.08.2019
1
x
2
17:30 Don Bosco -:- Saint Eloi Lupopo - - - -
Sâmbãtã 31.08.2019
1
x
2
15:30 Lubumbashi Sport -:- Simba - - - -
17:30 Vita Club -:- AC Rangers - - - -
17:30 Ndombe -:- Groupe Bazano - - - -
Duminicã 01.09.2019
1
x
2
Final Vita Club 0 - 0 TP Mazembe (0 - 0) - - -
Final Don Bosco 2 - 2 Maniema Union - - - -
Luni 02.09.2019
1
x
2
Final Renaissance 1 - 1 Sanga Balende - - - -
Miercuri 04.09.2019
1
x
2
Final RCK 0 - 1 TP Mazembe - - - -
Final Simba 3 - 1 Maniema Union - - - -
Joi 05.09.2019
1
x
2
Final Dauphins Noirs 0 - 3 Saint Eloi Lupopo (0 - 0) - - -
Duminicã 08.09.2019
1
x
2
Final Groupe Bazano 1 - 1 AC Rangers (0 - 1) - - -
Final Lubumbashi Sport 2 - 2 Maniema Union (1 - 0) - - -
Amanat Nyuki - Saint Eloi Lupopo - - - -
Luni 09.09.2019
1
x
2
Final Dauphins Noirs 1 - 3 Don Bosco (1 - 2) - - -
Joi 12.09.2019
1
x
2
Final Nyuki 1 - 1 Don Bosco (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 14.09.2019
1
x
2
16:30 Ndombe -:- Saint Eloi Lupopo - - - -
Partide jucate 54
Victorii gazde 5.6%
Victorii oaspeți 51.9%
Egaluri 42.5%
Total goluri 113
Goluri / meci 2.09
Goluri / meci echipa gazdă 0.22
Goluri / meci echipa oaspete 0.87
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii -
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 87%
Peste 1.5 goluri 63%
Peste 2.5 goluri 44.4%
Peste 3.5 goluri 14.8%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 20.4%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 5.6%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 3.7%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 -
Peste 0.5 goluri în repriza 2 13%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 3.7%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 3.7%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 16
Goluri în repriza 2 11
Goluri în repriza 1 (gazde) 9
Goluri în repriza 2 (gazde) 15
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 7
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 28
Echipa gazdă învinge la 0 2 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 27 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 27 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 2 meciuri
Echipa gazdă a înscris 8 meciuri
Echipa oaspete a înscris 33 meciuri
Nu s-au marcat goluri 19 meciuri
Penalty-uri înscrise -
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Loc Echipă GPM GI
1 Don Bosco 1.09 12
2 Maniema Union 1 8
3 Lubumbashi Sport 1 7
4 Saint Eloi Lupopo 1 5
5 Renaissance 0.6 3
6 Motema Pembe 0.6 3
7 Nyuki 0.57 4
8 TP Mazembe 0.5 4
9 Dauphins Noirs 0.5 3
10 Groupe Bazano 0.43 3
11 AC Rangers 0.33 2
12 RCK 0.33 1
13 Vita Club 0.25 2
14 Western 0.17 1
15 Sanga Balende 0.13 1
16 Simba 0 0
17 Ndombe 0 0
18 Mont Bleu 0 0
Loc Echipă GPM GP
1 Vita Club 0 0
2 TP Mazembe 0.13 1
3 Motema Pembe 0.2 1
4 Maniema Union 0.25 2
5 Lubumbashi Sport 0.29 2
6 Nyuki 0.43 3
7 Groupe Bazano 0.43 3
8 AC Rangers 0.5 3
9 Renaissance 0.6 3
10 Mont Bleu 0.6 3
11 Sanga Balende 0.63 5
12 Don Bosco 0.82 9
13 Simba 1 1
14 Ndombe 1 2
15 Saint Eloi Lupopo 1 5
16 Dauphins Noirs 1 6
17 Western 1 6
18 RCK 1.33 4
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Don Bosco 1.09 11 6 5 6 2 4 5 4 1
2 Maniema Union 1 8 6 2 1 1 0 7 5 2
3 Dauphins Noirs 0.5 6 5 1 2 2 0 4 3 1
4 TP Mazembe 0.5 8 4 4 4 3 1 4 1 3
5 Sanga Balende 0.13 8 4 4 5 4 1 3 0 3
6 Saint Eloi Lupopo 1 5 3 2 3 2 1 2 1 1
7 Lubumbashi Sport 1 7 3 4 2 1 1 5 2 3
8 Renaissance 0.6 5 3 2 3 2 1 2 1 1
9 Nyuki 0.57 7 3 4 3 1 2 4 2 2
10 Western 0.17 6 3 3 4 2 2 2 1 1
11 Vita Club 0.25 8 2 6 6 1 5 2 1 1
12 Motema Pembe 0.6 5 1 4 2 1 1 3 0 3
13 Groupe Bazano 0.43 7 1 6 5 1 4 2 0 2
14 RCK 0.33 3 1 2 1 0 1 2 1 1
15 AC Rangers 0.33 6 1 5 2 0 2 4 1 3
16 Simba 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0
17 Mont Bleu 0 5 1 4 4 0 4 1 1 0
18 Ndombe 0 2 0 2 0 0 0 2 0 2
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Don Bosco 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 12 - 9
2 Maniema Union 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 2
3 Lubumbashi Sport 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 2
4 Saint Eloi Lupopo 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 5
5 TP Mazembe 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 1
6 Nyuki 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 3
7 Motema Pembe 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 1
8 Renaissance 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 3
9 Groupe Bazano 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 3
10 Dauphins Noirs 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 6
11 Vita Club 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 0
12 AC Rangers 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 3
13 RCK 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 4
14 Sanga Balende 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 5
15 Western 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 6
16 Simba 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
17 Ndombe 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
18 Mont Bleu 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
Jucător

An:

Echipa: