Sound

1.Liga Promotion Elvetia - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
Miercuri 02.08.2017
1
x
2
20:30 Breitenrain -:- Sion II - - - -
20:30 Brühl -:- Zürich II - - - -
20:30 Köniz -:- Yverdon Sport - - - -
20:30 Stade Nyonnais -:- Stade Lausanne-Ouchy - - - -
Final Breitenrain 1 - 0 Sion II (1 - 0) - - -
Final Brühl 2 - 2 Zürich II (1 - 0) - - -
Final Köniz 2 - 3 Yverdon Sport (0 - 1) - - -
Final Stade Nyonnais 3 - 0 Stade Lausanne-Ouchy - - - -
21:00 Basel II -:- YF Juventus - - - -
21:00 Bavois -:- Cham - - - -
21:00 Kriens -:- Old Boys - - - -
21:00 United Zürich -:- La Chaux-de-Fonds - - - -
Final Basel II 0 - 1 YF Juventus (0 - 1) - - -
Final Bavois 1 - 1 Cham (0 - 1) - - -
Final Kriens 2 - 0 Old Boys (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 05.08.2017
1
x
2
Final Cham 2 - 0 YF Juventus (1 - 0) - - -
Final Sion II 2 - 4 Basel II - - - -
Final Zürich II 1 - 3 Köniz - - - -
Final Bavois 0 - 1 Brühl - - - -
Final Stade Lausanne-Ouchy 5 - 0 United Zürich - - - -
Final La Chaux-de-Fonds 3 - 0 Breitenrain (2 - 0) - - -
Final Yverdon Sport 0 - 3 Kriens (0 - 2) - - -
Duminicã 06.08.2017
1
x
2
15:00 Old Boys -:- Stade Nyonnais - - - -
Final Old Boys 0 - 1 Stade Nyonnais - - - -
Miercuri 09.08.2017
1
x
2
Final United Zürich 2 - 1 La Chaux-de-Fonds - - - -
Sâmbãtã 12.08.2017
1
x
2
Final Basel II 1 - 1 La Chaux-de-Fonds (0 - 0) - - -
Miercuri 16.08.2017
1
x
2
17:00 Stade Nyonnais -:- Yverdon Sport - - - -
20:30 Brühl -:- Cham - - - -
Final Köniz 0 - 2 Bavois - 1.69 3.95 4.00
20:30 Breitenrain -:- Stade Lausanne-Ouchy - - - -
Final Stade Nyonnais 0 - 2 Yverdon Sport - - - -
Final Breitenrain 4 - 4 Stade Lausanne-Ouchy - - - -
Final Brühl 4 - 0 Cham - 1.77 3.40 1.02
Final Kriens 2 - 2 Zürich II (1 - 1) - - -
Final YF Juventus 2 - 0 Sion II (1 - 0) - - -
Final United Zürich 3 - 2 Old Boys - - - -
Sâmbãtã 19.08.2017
1
x
2
Final Cham 3 - 3 Sion II (2 - 0) - - -
Final Zürich II 3 - 1 Stade Nyonnais (0 - 1) - - -
Final Brühl 2 - 1 Köniz (1 - 0) - - -
Final Bavois 0 - 1 Kriens (0 - 0) - - -
Final Stade Lausanne-Ouchy 0 - 4 Basel II (0 - 2) - - -
Final La Chaux-de-Fonds 2 - 1 YF Juventus - - - -
Final Yverdon Sport 6 - 1 United Zürich (4 - 0) - - -
Duminicã 20.08.2017
1
x
2
Final Old Boys 1 - 1 Breitenrain (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 26.08.2017
1
x
2
Final Sion II 2 - 0 La Chaux-de-Fonds (1 - 0) - - -
Final Basel II 3 - 3 Old Boys (2 - 1) - - -
Final Breitenrain 3 - 1 Yverdon Sport (1 - 0) - - -
Final Köniz 2 - 0 Cham (1 - 0) - - -
Final Stade Nyonnais 3 - 1 Bavois - - - -
Final United Zürich 2 - 3 Zürich II - - - -
Final YF Juventus 1 - 2 Stade Lausanne-Ouchy (1 - 1) - - -
Final Kriens 4 - 1 Brühl (2 - 0) - - -
Sâmbãtã 02.09.2017
1
x
2
Final Cham 1 - 1 La Chaux-de-Fonds (0 - 0) - - -
Final Köniz 1 - 3 Kriens (1 - 1) - - -
Final Zürich II 2 - 1 Breitenrain (2 - 1) - - -
Final Brühl 1 - 2 Stade Nyonnais (0 - 1) - - -
Final Bavois 2 - 1 United Zürich (2 - 0) - - -
Final Stade Lausanne-Ouchy 2 - 2 Sion II (0 - 0) - - -
Final Yverdon Sport 2 - 1 Basel II (0 - 1) - - -
Duminicã 03.09.2017
1
x
2
Final Old Boys 4 - 0 YF Juventus (3 - 0) - - -
Sâmbãtã 09.09.2017
1
x
2
Final Basel II 1 - 1 Zürich II (0 - 1) - - -
Final Sion II 1 - 1 Old Boys (1 - 1) - - -
Final Stade Nyonnais 7 - 0 Köniz - - - -
Final United Zürich 1 - 2 Brühl - - - -
Final YF Juventus 1 - 2 Yverdon Sport - - - -
Final Breitenrain 3 - 1 Bavois (2 - 1) - - -
Final La Chaux-de-Fonds 2 - 0 Stade Lausanne-Ouchy (1 - 0) - - -
Final Kriens 5 - 2 Cham (2 - 0) - - -
Sâmbãtã 16.09.2017
1
x
2
Final Brühl 5 - 0 Breitenrain (1 - 0) - - -
Final Bavois 0 - 0 Basel II (0 - 0) - - -
Final Yverdon Sport 2 - 3 Sion II (1 - 3) - - -
Miercuri 20.09.2017
1
x
2
Final Cham 4 - 3 Stade Lausanne-Ouchy (2 - 1) - - -
Final Köniz 6 - 0 United Zürich (2 - 0) - - -
Final Kriens 0 - 2 Stade Nyonnais (0 - 1) - - -
Final Old Boys 1 - 1 La Chaux-de-Fonds (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 23.09.2017
1
x
2
Final Basel II 1 - 0 Brühl (0 - 0) - - -
Final Sion II 1 - 1 Zürich II (1 - 0) - - -
Final Breitenrain 2 - 1 Köniz (0 - 1) - - -
Final Stade Nyonnais 3 - 1 Cham - - - -
Final United Zürich 1 - 3 Kriens (0 - 1) - - -
Final YF Juventus 0 - 2 Bavois (0 - 0) - - -
Final Stade Lausanne-Ouchy 3 - 1 Old Boys (1 - 0) - - -
Final La Chaux-de-Fonds 1 - 3 Yverdon Sport (1 - 1) - - -
Miercuri 27.09.2017
1
x
2
Final Zürich II 0 - 0 YF Juventus (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 30.09.2017
1
x
2
Final Cham 2 - 2 Old Boys (0 - 1) - - -
Final Köniz 2 - 0 Basel II (0 - 0) - - -
Final Stade Nyonnais 1 - 0 United Zürich (1 - 0) - - -
Final Zürich II 2 - 1 La Chaux-de-Fonds (1 - 1) - - -
Final Brühl 5 - 1 YF Juventus (3 - 0) - - -
Final Bavois 1 - 1 Sion II (0 - 1) - - -
Final Yverdon Sport 2 - 1 Stade Lausanne-Ouchy (0 - 1) - - -
Final Kriens 2 - 0 Breitenrain (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 07.10.2017
1
x
2
Final Basel II 2 - 4 Kriens (1 - 0) - - -
Final Sion II 1 - 1 Brühl (1 - 0) - - -
Final Breitenrain 1 - 0 Stade Nyonnais - - - -
Final United Zürich 1 - 4 Cham - - - -
Final YF Juventus 2 - 2 Köniz - - - -
Final La Chaux-de-Fonds 3 - 2 Bavois - - - -
Duminicã 08.10.2017
1
x
2
Final Old Boys 0 - 5 Yverdon Sport (0 - 3) - - -
Marþi 10.10.2017
1
x
2
Final Stade Lausanne-Ouchy 2 - 1 Zürich II (2 - 0) - - -
Sâmbãtã 14.10.2017
1
x
2
Final Cham 2 - 1 Yverdon Sport (1 - 1) - - -
Final Köniz 1 - 3 Sion II (1 - 2) - - -
Final United Zürich 2 - 5 Breitenrain (1 - 0) - - -
Final Zürich II 5 - 2 Old Boys (2 - 2) - - -
Final Brühl 3 - 1 La Chaux-de-Fonds (0 - 0) - - -
Final Bavois 3 - 2 Stade Lausanne-Ouchy (2 - 1) - - -
Final Stade Nyonnais 2 - 1 Basel II (0 - 0) - - -
Final Kriens 0 - 0 YF Juventus (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 21.10.2017
1
x
2
Final Basel II 4 - 0 United Zürich (0 - 0) - - -
Final Sion II 2 - 1 Kriens (1 - 0) - - -
Final Breitenrain 2 - 2 Cham (0 - 1) - - -
Final Old Boys 2 - 1 Bavois (2 - 0) - - -
Final YF Juventus 0 - 1 Stade Nyonnais (0 - 0) - - -
Final Stade Lausanne-Ouchy 2 - 0 Brühl (1 - 0) - - -
Final La Chaux-de-Fonds 0 - 1 Köniz (0 - 1) - - -
Final Yverdon Sport 3 - 1 Zürich II (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 28.10.2017
1
x
2
17:00 Breitenrain -:- Basel II - - - -
17:00 Cham -:- Zürich II - - - -
17:00 Köniz -:- Stade Lausanne-Ouchy - - - -
17:00 United Zürich -:- YF Juventus - - - -
17:30 Brühl -:- Old Boys - - - -
18:00 Bavois -:- Yverdon Sport - - - -
19:00 Kriens -:- La Chaux-de-Fonds - - - -
Duminicã 29.10.2017
1
x
2
17:00 Stade Nyonnais -:- Sion II - - - -
Statistici 1.Liga Promotion ( 104 meciuri jucate din 124 )
Partide jucate 104
Victorii gazde 40.4%
Victorii oaspeți 35.6%
Egaluri 24%
Total goluri 352
Goluri / meci 3.38
Goluri / meci echipa gazdă 1.51
Goluri / meci echipa oaspete 1.39
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii -
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 97.1%
Peste 1.5 goluri 87.5%
Peste 2.5 goluri 65.4%
Peste 3.5 goluri 45.2%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 62.5%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 27.9%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 11.5%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 2.9%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 69.2%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 40.4%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 24%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 11.5%
Goluri în repriza 1 109
Goluri în repriza 2 155
Goluri în repriza 1 (gazde) 67
Goluri în repriza 2 (gazde) 111
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 42
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 79
Echipa gazdă învinge la 0 17 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 27 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 27 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 17 meciuri
Echipa gazdă a înscris 69 meciuri
Echipa oaspete a înscris 79 meciuri
Nu s-au marcat goluri 8 meciuri
Penalty-uri înscrise -
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Top echipe 1.Liga Promotion
Loc Echipă GPM GI
1 Yverdon Sport 2.46 32
2 Kriens 2.31 30
3 Cham 1.85 24
4 Brühl 1.77 23
5 Zürich II 1.77 23
6 Basel II 1.69 22
7 Köniz 1.69 22
8 Stade Lausanne-Ouchy 1.62 21
9 Old Boys 1.46 19
10 Sion II 1.46 19
11 Breitenrain 1.38 18
12 Bavois 1.23 16
13 La Chaux-de-Fonds 0.92 12
14 Stade Nyonnais 0.77 10
15 YF Juventus 0.46 6
16 United Zürich 0.38 5
Loc Echipă GPM GP
1 Stade Nyonnais 0.69 9
2 Bavois 0.92 12
3 Kriens 1 13
4 Köniz 1.15 15
5 Brühl 1.15 15
6 Basel II 1.23 16
7 La Chaux-de-Fonds 1.31 17
8 Yverdon Sport 1.38 18
9 Zürich II 1.46 19
10 Cham 1.54 20
11 Stade Lausanne-Ouchy 1.54 20
12 Sion II 1.54 20
13 YF Juventus 1.54 20
14 Breitenrain 1.85 24
15 Old Boys 1.92 25
16 United Zürich 3 39
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Yverdon Sport 2.46 13 12 1 6 6 0 7 6 1
2 United Zürich 0.38 13 12 1 7 7 0 6 5 1
3 Stade Lausanne-Ouchy 1.62 13 11 2 6 5 1 7 6 1
4 Zürich II 1.77 13 10 3 6 5 1 7 5 2
5 Cham 1.85 13 9 4 6 4 2 7 5 2
6 Brühl 1.77 13 9 4 7 7 0 6 2 4
7 Köniz 1.69 13 9 4 7 4 3 6 5 1
8 Breitenrain 1.38 13 9 4 7 5 2 6 4 2
9 Kriens 2.31 13 8 5 7 3 4 6 5 1
10 Old Boys 1.46 13 8 5 6 3 3 7 5 2
11 Basel II 1.69 13 7 6 7 3 4 6 4 2
12 La Chaux-de-Fonds 0.92 13 7 6 6 4 2 7 3 4
13 Stade Nyonnais 0.77 13 7 6 7 5 2 6 2 4
14 Sion II 1.46 13 6 7 6 2 4 7 4 3
15 Bavois 1.23 13 6 7 7 2 5 6 4 2
16 YF Juventus 0.46 13 6 7 6 3 3 7 3 4
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Yverdon Sport 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 32 - 18
2 Kriens 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 30 - 13
3 Cham 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 24 - 20
4 Brühl 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 23 - 15
5 Zürich II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 23 - 19
6 Köniz 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 22 - 15
7 Basel II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 22 - 16
8 Stade Lausanne-Ouchy 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 21 - 20
9 Sion II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 19 - 20
10 Old Boys 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 19 - 25
11 Breitenrain 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 18 - 24
12 Bavois 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 16 - 12
13 La Chaux-de-Fonds 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 12 - 17
14 Stade Nyonnais 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 9
15 YF Juventus 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 20
16 United Zürich 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 39
Transferuri 1.Liga Promotion
Jucător

An:

Echipa: