Sound

Irish Cup Irlanda de Nord- Results, top scorers

Înregistrează-te
Sâmbãtã 19.08.2017
1
x
2
Final 18th Newtownabbey Old Boys 3 - 2 Comber Rec - - - -
Final Abbey Villa FC Millisle 0 - 3 Immaculata - - - -
Final Ardstraw 10 - 2 Richhill - - - -
Pen. Ballymacash 3 - 4 (3 - 3) Shankill - - - -
14:30 Ballynahinch United -:- Rosario Youth - - - -
Final Suffolk 2 - 3 Dungiven - - - -
Final Bangor Old Boys 2 - 3 Tullyvallen - - - -
Final Barn 3 - 8 Rathfriland Rangers - - - -
Final Bloomfield 1 - 3 Craigavon City - - - -
Final Bryansburn 3 - 1 St. Marys - - - -
Final Coagh United 6 - 1 Ballymoney United - - - -
Final Crewe Alexandra 2 - 3 Drumaness - - - -
Final Crumlin Star 9 - 1 Shorts - - - -
Final Derriaghy 3 - 1 Bourneview - - - -
Final Dunloy 3 - 1 Banbridge Rangers - - - -
Final Fivemiletown 1 - 4 Islandmagee - - - -
Final Glebe 2 - 0 Bangor - - - -
Final Hanover 8 - 2 Chimney Corner - - - -
Final Killyleagh Youth FC 5 - 1 Newbuildings - - - -
Final Lower Maze 1 - 2 St. Patricks Young - - - -
Pen. Malachians 2 - 3 Downshire Y.M. - - - -
Final Markethill 2 - 1 Grove - - - -
Final Moneyslane 1 - 4 Sirocco - - - -
Final Oxford United Stars 4 - 3 Trojans - - - -
Final Portaferry R. 3 - 1 Ballynahinch - - - -
Final Rathfern Rangers 4 - 5 Lisburn Rangers - - - -
Final Saintfield 2 - 4 Tandragee - - - -
Final Seagoe 1 - 12 Larne Technical Old Boys - - - -
Final Seapatrick 1 - 4 Ballynure Old Boys - - - -
Final Valley Rangers 5 - 0 Oxford Sunnyside FC - - - -
Final Crumlin United 3 - 2 Silverwood - - - -
Final Bangor Amateurs 0 - 3 Newtowne - - - -
Final Dunmurry Recreation FC 4 - 0 Dromore Amateurs - - - -
Final Laurelvale 6 - 1 Broomhedge - - - -
Final Lurgan Town Boys 3 - 1 Groomsport - - - -
14:30 Magherafelt -:- Colin Valley - - - -
Final Maiden City 3 - 1 Dollingstown - - - -
Final Orangefield 3 - 0 Dunmurry Y.M. - - - -
Final Rosemount Rec 3 - 1 St Luke's - - - -
Final Royal British Legion 1 - 2 Dromara - - - -
Final Windmill 2 - 1 St. James' Swifts - - - -
Sâmbãtã 23.09.2017
1
x
2
Final Ards 9 - 0 Iveagh Utd - - - -
Sâmbãtã 30.09.2017
1
x
2
Final 18th Newtownabbey Old Boys 1 - 2 U. U. Jordanstown - - - -
Final Ardstraw 2 - 6 Dundela - - - -
Final Ballywalter 6 - 3 Ballynure Old Boys - - - -
Final Bryansburn 3 - 4 Foundry - - - -
Final Colin Valley 1 - 4 Valley Rangers - - - -
Final Crumlin Star 5 - 0 Oxford United Stars - - - -
Final Derriaghy 1 - 2 Shankill - - - -
Final Downshire Y.M. 1 - 10 Moyola Park - - - -
Final Dromara 0 - 1 Banbridge Town - - - -
Final Drumaness 0 - 2 Hanover - - - -
Prelungiri Dunloy 1 - 2 Portstewart (1 - 0) - - -
Final Dunmurry Recreation FC 0 - 7 Tobermore United (0 - 5) - - -
Final Glebe 3 - 0 Rosemount Rec - - - -
Final Immaculata 2 - 1 Larne Technical Old Boys - - - -
Final Laurelvale 5 - 2 Tullyvallen - - - -
Final Maiden City 7 - 1 Lurgan Town Boys - - - -
Final Newtowne 4 - 2 Desertmartin - - - -
Final Portaferry R. 2 - 0 Mossley - - - -
Final Queen's University 7 - 2 Dungiven - - - -
Final Rathfriland Rangers 4 - 1 Orangefield - - - -
Final Rosario Youth 4 - 0 Brantwood - - - -
Final Sport & Leisure Swifts 2 - 0 Windmill - - - -
Final St. Patricks Young 3 - 2 Wellington Rec - - - -
14:30 Strabane Athletic -:- Newcastle - - - -
Final Newcastle 3 - 1 Strabane Athletic - - - -
Final Crumlin United 2 - 0 Donegal Celtic - - - -
Final Cookstown Youth 6 - 7 Craigavon City - - - -
Final Islandmagee 1 - 2 Ards Rangers - - - -
Final Killyleagh Youth FC 2 - 0 Sirocco - - - -
Final Annagh United 4 - 2 Markethill - - - -
Final Armagh City 2 - 0 Coagh United - - - -
Final Newington Rangers 0 - 3 Lisburn Rangers - - - -
Sâmbãtã 04.11.2017
1
x
2
Final Armagh City 1 - 2 Crumlin Star - - - -
Final Ballywalter 3 - 2 Ards Rangers - - - -
Final Banbridge Town 1 - 2 Queen's University - - - -
Final Craigavon City 1 - 4 Foundry - - - -
Final Crumlin United 2 - 0 Valley Rangers - - - -
Final Hanover 2 - 3 Shankill - - - -
Final Immaculata 3 - 1 Brantwood - - - -
Final Killyleagh Youth FC 3 - 1 Tobermore United - - - -
Final Laurelvale 0 - 5 Moyola Park - - - -
Final Newcastle 3 - 0 Rathfriland Rangers - - - -
Final Newtowne 0 - 2 Lisburn Distillery - - - -
Final Portstewart 2 - 1 Portaferry R. - - - -
Final Sport & Leisure Swifts 0 - 2 Dundela - - - -
Final St. Patricks Young 2 - 5 Annagh United - - - -
Prelungiri Tandragee 1 - 2 Maiden City - - - -
Final U. U. Jordanstown 0 - 11 Glebe - - - -
Sâmbãtã 02.12.2017
1
x
2
Final Crumlin Star 2 - 4 Immaculata - - - -
Final Dundela 5 - 0 Newcastle United - - - -
Final Glebe 2 - 1 Annagh United - - - -
Final Lisburn Distillery 3 - 1 Foundry - - - -
Final Moyola Park 2 - 0 Ballywalter - - - -
Pen. Portstewart 1 - 2 (1 - 1) Maiden City - - - -
Final Queen's University 3 - 1 Killyleagh Youth FC - - - -
Final Shankill 0 - 4 Crumlin Star - - - -
Sâmbãtã 06.01.2018
1
x
2
Final Knockbreda 0 - 2 Institute (0 - 2) - - -
Final Lurgan Celtic 1 - 2 Glentoran (0 - 2) - - -
Final Queen's University 0 - 1 Dundela (0 - 1) - - -
Final Ards 4 - 1 Crumlin Star (2 - 1) - - -
Final Ballinamallard United 4 - 2 Immaculata (1 - 0) - - -
Final Ballymena United 4 - 0 Moyola Park (2 - 0) - - -
Prelungiri Cliftonville 4 - 3 Warrenpoint Town (1 - 1) - - -
Final Coleraine 7 - 0 Lisburn Distillery (3 - 0) - - -
Prelungiri Carrick Rangers 1 - 3 Glenavon (0 - 1) - - -
Final Crusaders 2 - 0 Maiden City (1 - 0) - - -
Final Dungannon Swifts 4 - 0 Limavady United (2 - 0) - - -
Final Larne 3 - 0 Dergview (0 - 0) - - -
Final Linfield 5 - 0 Glebe (1 - 0) - - -
Final Loughgall 4 - 1 PSNI (2 - 1) - - -
Final Newry City 2 - 0 H&W Welders (0 - 0) - - -
Prelungiri Portadown 1 - 2 Ballyclare Comrades (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 03.02.2018
1
x
2
Final Ballyclare Comrades 0 - 4 Glentoran (0 - 3) - - -
Pen. Ballymena United 3 - 2 (2 - 2) Ballinamallard United (1 - 2) - - -
Final Cliftonville 4 - 1 Crusaders (2 - 0) - - -
Final Glenavon 3 - 0 Dungannon Swifts (1 - 0) - - -
17:00 Institute -:- Coleraine - - - -
Final Larne 6 - 1 Dundela (5 - 0) - - -
Final Linfield 1 - 0 Newry City (1 - 0) - - -
Final Loughgall 2 - 1 Ards (1 - 1) - - -
Final Coleraine 4 - 0 Institute (3 - 0) - - -
Sâmbãtã 03.03.2018
1
x
2
Amanat Ballymena United - Larne - - - -
Amanat Coleraine - Glentoran - - - -
Final Glenavon 1 - 2 Loughgall (0 - 1) - - -
Amanat Linfield - Cliftonville - - - -
Marþi 13.03.2018
1
x
2
Final Ballymena United 1 - 2 Larne (1 - 0) - - -
Final Coleraine 1 - 0 Glentoran (1 - 0) - - -
Final Linfield 0 - 1 Cliftonville (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 31.03.2018
1
x
2
Final Cliftonville 4 - 1 Loughgall (4 - 1) - - -
Final Coleraine 3 - 1 Larne (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 05.05.2018
1
x
2
Final Cliftonville 1 - 3 Coleraine (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 11.08.2018
1
x
2
Final Valley Rangers 3 - 2 Tandragee - - - -
Sâmbãtã 18.08.2018
1
x
2
Final Ardstraw 7 - 0 Dromore Amateurs - - - -
Final Ballymacash 1 - 3 Kilmore Rec - - - -
Final Ballynahinch United 3 - 2 Groomsport - - - -
Final Banbridge Rangers 2 - 0 Sirocco - - - -
Final Bangor Amateurs 3 - 2 Newcastle United - - - -
Final Broomhedge 1 - 12 Ballynahinch - - - -
Final Comber Rec 1 - 0 Immaculata - - - -
Final Cookstown Youth 1 - 6 Islandmagee - - - -
Final Crumlin Star 2 - 1 Bangor Swifts - - - -
Pen. Desertmartin 3 - 2 (2 - 2) Ballynure Old Boys - - - -
Final Dunloy 2 - 0 Hanover - - - -
Final Dunmurry Y.M. 4 - 5 Rathfriland Rangers - - - -
Final Fivemiletown 7 - 0 Bloomfield (3 - 0) - - -
Final Foundry 4 - 3 Aquinas - - - -
Final Glebe 1 - 2 Bangor - - - -
Final Grove 5 - 2 Chimney Corner - - - -
Final Holywood 1 - 2 Newbuildings - - - -
Final Iveagh Utd 2 - 5 Dungiven - - - -
Final Killyleagh Youth FC 5 - 3 Markethill - - - -
Final Lisburn Rangers 2 - 1 Dromara - - - -
Final Lower Maze 2 - 3 Trojans - - - -
Final Malachians 2 - 9 Maiden City - - - -
Final Mossley 3 - 4 Dunmurry Recreation FC - - - -
Final Newtowne 6 - 3 18th Newtownabbey Old Boys - - - -
Prelungiri Orangefield 2 - 4 Brantwood - - - -
Final Oxford United Stars 0 - 1 Wakehurst - - - -
Final Oxford Sunnyside FC 6 - 3 Bryansburn - - - -
Final Rosario Youth 1 - 2 Ballymoney United - - - -
Final Saintfield 1 - 3 Laurelvale - - - -
Final Seapatrick 1 - 6 Coagh United - - - -
Final Silverwood 1 - 8 Shorts - - - -
Final St. James' Swifts 2 - 1 Sofia Farmer - - - -
Final St Luke's 0 - 2 Larne Technical Old Boys - - - -
Final Strabane Athletic 2 - 1 Derriaghy - - - -
Pen. Suffolk 1 - 2 (1 - 1) Colin Valley - - - -
Final Woodvale 2 - 3 St. Patricks Young - - - -
Final Tullycarnet 4 - 3 Tullyvallen - - - -
Final Dungiven 5 - 2 Iveagh Utd - - - -
Vineri 28.09.2018
1
x
2
Prelungiri Newington Rangers 3 - 1 Valley Rangers - - - -
Sâmbãtã 29.09.2018
1
x
2
Final Ballymoney United 1 - 5 Strabane Athletic - - - -
Final Banbridge Town 3 - 1 Rathfriland Rangers (0 - 0) - - -
Final Bangor Amateurs 0 - 1 Tullycarnet - - - -
Final Bangor 2 - 0 Banbridge Rangers (1 - 0) - - -
Final Brantwood 2 - 1 Laurelvale - - - -
Final Colin Valley 3 - 4 Shorts - - - -
Final Comber Rec 4 - 1 Lisburn Rangers - - - -
Final Crewe Alexandra 2 - 1 Moyola Park - - - -
Final Crumlin Star 5 - 1 Moneyslane - - - -
Final Downshire Y.M. 0 - 4 Drumaness (0 - 2) - - -
Final Dundonald 0 - 3 Larne Technical Old Boys - - - -
Final Dunloy 2 - 0 Armagh City (2 - 0) - - -
Final Dunmurry Recreation FC 1 - 4 Dungiven (1 - 2) - - -
Prelungiri Grove 3 - 4 Abbey Villa FC Millisle - - - -
Final Islandmagee 2 - 1 Foundry - - - -
Final Killyleagh Youth FC 2 - 3 Crumlin Star - - - -
Final Kilmore Rec 1 - 2 Sport & Leisure Swifts - - - -
Final Lisburn Distillery 2 - 0 Wellington Rec - - - -
WO Lurgan Celtic - St. Patricks Young - - - -
Final Lurgan Town Boys 4 - 1 Desertmartin - - - -
Final Maiden City 3 - 1 Trojans - - - -
Final Newbuildings 2 - 0 Ards Rangers - - - -
Pen. Newtowne 1 - 0 (0 - 0) Ballynahinch (0 - 0) - - -
14:30 Oxford Sunnyside FC -:- Portstewart - - - -
Final Queen's University 4 - 3 Dollingstown - - - -
Final Rosemount Rec 2 - 1 Annagh United - - - -
Final Seagoe 4 - 3 Ballynahinch United - - - -
Final Shankill 2 - 1 Bangor Old Boys - - - -
Final St. James' Swifts 4 - 2 Coagh United - - - -
Final Tobermore United 5 - 3 Ardstraw (3 - 2) - - -
Final Wakehurst 2 - 3 Fivemiletown - - - -
Sâmbãtã 03.11.2018
1
x
2
Final Crewe Alexandra 1 - 0 Sport & Leisure Swifts - - - -
Final Crumlin Star 5 - 3 Bangor - - - -
Final Drumaness 1 - 2 Comber Rec - - - -
Final Fivemiletown 1 - 2 Tullycarnet - - - -
Final Larne Technical Old Boys 2 - 1 Dungiven - - - -
Final Lurgan Celtic 2 - 3 Portstewart - - - -
Final Lurgan Town Boys 1 - 2 Dunloy - - - -
15:30 Newington Rangers -:- Brantwood - - - -
Pen. Newtowne 1 - 2 (1 - 1) Rosemount Rec - - - -
Final Queen's University 6 - 3 Tobermore United - - - -
Final Seagoe 1 - 4 Maiden City - - - -
Final Shorts 1 - 2 Abbey Villa FC Millisle - - - -
Final St. James' Swifts 2 - 0 Newbuildings - - - -
Final Strabane Athletic 2 - 0 Banbridge Town - - - -
Final Brantwood 2 - 3 Newington Rangers - - - -
Final Crumlin Star 1 - 3 Islandmagee - - - -
Final Shankill 2 - 4 Lisburn Distillery - - - -
Sâmbãtã 01.12.2018
1
x
2
Final Crewe Alexandra 1 - 2 Crumlin Star - - - -
Final Dunloy 0 - 2 Larne Technical Old Boys - - - -
Final Lisburn Distillery 4 - 3 Comber Rec - - - -
Final Maiden City 1 - 0 Portstewart - - - -
Final Queen's University 4 - 1 Newington Youth - - - -
Final Rosemount Rec 3 - 1 Islandmagee - - - -
Final Strabane Athletic 2 - 0 St. James' Swifts - - - -
Final Tullycarnet 3 - 4 Abbey Villa FC Millisle - - - -
Partide jucate 219
Victorii gazde 11%
Victorii oaspeți 73.5%
Egaluri 15.5%
Total goluri 1006
Goluri / meci 4.59
Goluri / meci echipa gazdă 0.45
Goluri / meci echipa oaspete 2.09
Cartonase galbene 1
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii 10
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 99.5%
Peste 1.5 goluri 95%
Peste 2.5 goluri 79.9%
Peste 3.5 goluri 59.8%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 15.5%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 9.6%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 5.5%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 1.8%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 15.5%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 10.5%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 4.6%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 3.2%
Goluri în repriza 1 75
Goluri în repriza 2 75
Goluri în repriza 1 (gazde) 52
Goluri în repriza 2 (gazde) 191
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 28
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 169
Echipa gazdă învinge la 0 14 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 156 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 2 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 1 meci
Echipa gazdă pierde la 0 156 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 14 meciuri
Echipa gazdă a înscris 34 meciuri
Echipa oaspete a înscris 176 meciuri
Nu s-au marcat goluri 29 meciuri
Penalty-uri înscrise 7
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Crumlin Star 1 12 12 0 7 7 0 5 5 0
2 Dungiven 2.5 6 6 0 1 1 0 5 5 0
3 Islandmagee 2.33 6 6 0 2 2 0 4 4 0
4 Shankill 1.33 6 6 0 3 3 0 3 3 0
5 Queen's University 0.29 7 6 1 6 5 1 1 1 0
6 Rathfriland Rangers 2.8 5 5 0 1 1 0 4 4 0
7 Foundry 2 5 5 0 1 1 0 4 4 0
8 Glebe 1.83 6 5 1 4 3 1 2 2 0
9 Maiden City 1.67 9 5 4 4 3 1 5 2 3
10 Immaculata 1.5 6 5 1 2 2 0 4 3 1
11 Laurelvale 0.8 5 5 0 3 3 0 2 2 0
12 Brantwood 0.6 5 5 0 2 2 0 3 3 0
13 Killyleagh Youth FC 0.17 6 5 1 5 4 1 1 1 0
14 Tobermore United 4 4 4 0 1 1 0 3 3 0
15 Coleraine 3.6 5 4 1 4 3 1 1 1 0
16 Larne Technical Old Boys 3.33 6 4 2 1 1 0 5 3 2
17 Shorts 3.25 4 4 0 1 1 0 3 3 0
18 Moyola Park 3.2 5 4 1 1 0 1 4 4 0
19 Larne 3 4 4 0 2 2 0 2 2 0
20 Fivemiletown 2.5 4 4 0 3 3 0 1 1 0
21 Cliftonville 2.4 5 4 1 4 4 0 1 0 1
22 Abbey Villa FC Millisle 2.25 4 4 0 1 1 0 3 3 0
23 2.25 4 4 0 1 1 0 3 3 0
24 Loughgall 2.25 4 4 0 2 2 0 2 2 0
25 Annagh United 1.75 4 4 0 1 1 0 3 3 0
26 Comber Rec 1.4 5 4 1 2 1 1 3 3 0
27 Dunmurry Recreation FC 1.25 4 4 0 3 3 0 1 1 0
28 St. Patricks Young 1.25 4 4 0 2 2 0 2 2 0
29 Lisburn Distillery 1 6 4 2 3 2 1 3 2 1
30 Ardstraw 0.75 4 4 0 3 3 0 1 1 0
31 Lurgan Town Boys 0.25 4 4 0 3 3 0 1 1 0
32 Rosemount Rec 0.2 5 4 1 3 3 0 2 1 1
33 Craigavon City 3.33 3 3 0 1 1 0 2 2 0
34 Ballynure Old Boys 3 3 3 0 0 0 3 3 0
35 Tullyvallen 2.67 3 3 0 0 0 3 3 0
36 Ballymena United 2.33 3 3 0 3 3 0 0 0
37 Trojans 2.33 3 3 0 0 0 3 3 0
38 Coagh United 2 4 3 1 1 1 0 3 2 1
39 Dundela 2 5 3 2 1 1 0 4 2 2
40 Drumaness 1.75 4 3 1 2 1 1 2 2 0
41 Ards 1.67 3 3 0 2 2 0 1 1 0
42 Markethill 1.67 3 3 0 1 1 0 2 2 0
43 Strabane Athletic 1.2 5 3 2 3 1 2 2 2 0
44 Ballymoney United 1 3 3 0 1 1 0 2 2 0
45 Bryansburn 1 3 3 0 2 2 0 1 1 0
46 18th Newtownabbey Old Boys 1 3 3 0 2 2 0 1 1 0
47 Downshire Y.M. 1 3 3 0 2 2 0 1 1 0
48 Desertmartin 1 3 3 0 1 1 0 2 2 0
49 Valley Rangers 1 5 3 2 2 2 0 3 1 2
50 Tullycarnet 0.75 4 3 1 2 2 0 2 1 1
51 Iveagh Utd 0.67 3 3 0 1 1 0 2 2 0
52 Newtowne 0.5 6 3 3 5 2 3 1 1 0
53 Derriaghy 0.33 3 3 0 2 2 0 1 1 0
54 Grove 0.33 3 3 0 2 2 0 1 1 0
55 Orangefield 0.33 3 3 0 2 2 0 1 1 0
56 St. James' Swifts 0.2 5 3 2 3 2 1 2 1 1
57 Seagoe 0 3 3 0 3 3 0 0 0
58 Crewe Alexandra 0 4 3 1 4 3 1 0 0
59 Ballynahinch 4.33 3 2 1 0 0 3 2 1
60 Ballinamallard United 3 2 2 0 1 1 0 1 1 0
61 Chimney Corner 2 2 2 0 0 0 2 2 0
62 Dungannon Swifts 2 2 2 0 1 1 0 1 1 0
63 Dollingstown 2 2 2 0 0 0 2 2 0
64 Glentoran 2 3 2 1 0 0 3 2 1
65 Tandragee 2 3 2 1 1 0 1 2 2 0
66 Bangor 1.75 4 2 2 1 0 1 3 2 1
67 Glenavon 1.67 3 2 1 2 2 0 1 0 1
68 Kilmore Rec 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
69 Groomsport 1.5 2 2 0 0 0 2 2 0
70 Ballynahinch United 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
71 Ards Rangers 1.33 3 2 1 0 0 3 2 1
72 Newcastle United 1 2 2 0 0 0 2 2 0
73 Silverwood 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
74 U. U. Jordanstown 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
75 Banbridge Town 1 4 2 2 2 2 0 2 0 2
76 Dromara 1 3 2 1 1 0 1 2 2 0
77 Newington Rangers 1 3 2 1 2 1 1 1 1 0
78 Dunloy 0.83 6 2 4 5 1 4 1 1 0
79 Portstewart 0.8 5 2 3 2 1 1 3 1 2
80 Newbuildings 0.75 4 2 2 1 0 1 3 2 1
81 Lurgan Celtic 0.5 2 2 0 2 2 0 0 0
82 Bangor Old Boys 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
83 Moneyslane 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
84 Broomhedge 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
85 Hanover 0.5 4 2 2 2 2 0 2 0 2
86 Portaferry R. 0.33 3 2 1 2 1 1 1 1 0
87 Colin Valley 0.33 3 2 1 2 2 0 1 0 1
88 Malachians 0 2 2 0 2 2 0 0 0
89 Lower Maze 0 2 2 0 2 2 0 0 0
90 Bloomfield 0 2 2 0 1 1 0 1 1 0
91 Seapatrick 0 2 2 0 2 2 0 0 0
92 Saintfield 0 2 2 0 2 2 0 0 0
93 Ballymacash 0 2 2 0 2 2 0 0 0
94 Dromore Amateurs 0 2 2 0 0 0 2 2 0
95 Dunmurry Y.M. 0 2 2 0 1 1 0 1 1 0
96 Cookstown Youth 0 2 2 0 2 2 0 0 0
97 Oxford United Stars 0 3 2 1 2 1 1 1 1 0
98 Ballywalter 0 3 2 1 2 2 0 1 0 1
99 Bangor Amateurs 0 3 2 1 3 2 1 0 0
100 Rosario Youth 0 2 2 0 2 2 0 0 0 0
101 Newcastle 0 2 2 0 2 2 0 0 0 0
102 Oxford Sunnyside FC 0 2 2 0 1 1 0 1 1 0
103 Aquinas 3 1 1 0 0 0 1 1 0
104 Warrenpoint Town 2 1 1 0 0 0 1 1 0
105 Richhill 2 1 1 0 0 0 1 1 0
106 Linfield 2 3 1 2 3 1 2 0 0
107 Crusaders 1.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
108 Sirocco 1.33 3 1 2 0 0 3 1 2
109 Newington Youth 1 1 1 0 0 0 1 1 0
110 PSNI 1 1 1 0 0 0 1 1 0
111 Bangor Swifts 1 1 1 0 0 0 1 1 0
112 St. Marys 1 1 1 0 0 0 1 1 0
113 Sofia Farmer 1 1 1 0 0 0 1 1 0
114 Bourneview 1 1 1 0 0 0 1 1 0
115 Institute 1 2 1 1 0 0 0 2 1 1
116 Wellington Rec 1 2 1 1 0 0 2 1 1
117 Ballyclare Comrades 0.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
118 Sport & Leisure Swifts 0.5 4 1 3 2 0 2 2 1 1
119 Wakehurst 0.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
120 St Luke's 0.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
121 Banbridge Rangers 0.33 3 1 2 1 0 1 2 1 1
122 Dergview 0 1 1 0 0 0 1 1 0
123 Limavady United 0 1 1 0 0 0 1 1 0
124 Rathfern Rangers 0 1 1 0 1 1 0 0 0
125 Dundonald 0 1 1 0 1 1 0 0 0
126 Holywood 0 1 1 0 1 1 0 0 0
127 Barn 0 1 1 0 1 1 0 0 0
128 Royal British Legion 0 1 1 0 1 1 0 0 0
129 Woodvale 0 1 1 0 1 1 0 0 0
130 Mossley 0 2 1 1 1 1 0 1 0 1
131 Crumlin United 0 3 1 2 3 1 2 0 0
132 Armagh City 0 3 1 2 2 1 1 1 0 1
133 Windmill 0 2 1 1 1 1 0 1 0 1
134 Suffolk 0 2 1 1 2 1 1 0 0
135 Carrick Rangers 1 1 0 1 1 0 1 0 0
136 Newry City 1 2 0 2 1 0 1 1 0 1
137 Portadown 1 1 0 1 1 0 1 0 0
138 Donegal Celtic 0 1 0 1 0 0 1 0 1
139 H&W Welders 0 1 0 1 0 0 1 0 1
140 Knockbreda 0 1 0 1 1 0 1 0 0
141 Magherafelt 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Larne Technical Old Boys 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 20 - 1
2 Coleraine 3 - 0 3 - 0 1 - 0 5 - 1 1 - 0 5 - 1 18 - 2
3 Tobermore United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 16 - 3
4 Moyola Park 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 16 - 4
5 Dungiven 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 15 - 3
6 Maiden City 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 15 - 5
7 Islandmagee 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 14 - 3
8 Rathfriland Rangers 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 14 - 4
9 Ballynahinch 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 13 - 0
10 Shorts 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 13 - 2
11 Larne 1 - 0 1 - 0 3 - 1 2 - 1 3 - 1 2 - 2 12 - 5
12 Cliftonville 2 - 1 1 - 0 4 - 1 3 - 1 1 - 1 1 - 3 12 - 7
13 Crumlin Star 0 - 1 1 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1 12 - 17
14 Glebe 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 1 0 - 1 11 - 8
15 Foundry 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 3
16 Craigavon City 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 4
17 Dundela 0 - 1 1 - 1 0 - 3 0 - 1 1 - 0 0 - 0 10 - 6
18 Fivemiletown 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 6
19 Ballynure Old Boys 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 0
20 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 1
21 Abbey Villa FC Millisle 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 3
22 Immaculata 0 - 1 0 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 2 1 - 0 9 - 6
23 Loughgall 0 - 3 1 - 2 4 - 1 0 - 0 1 - 0 3 - 1 9 - 7
24 Tullyvallen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 0
25 Coagh United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 1
26 Shankill 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 9
27 Bangor 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 0
28 Trojans 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 0
29 Comber Rec 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 1
30 Annagh United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 2
31 Ballymena United 1 - 1 1 - 1 2 - 0 1 - 1 1 - 1 1 - 0 7 - 4
32 Drumaness 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 4
33 Linfield 0 - 0 1 - 0 1 - 0 2 - 0 1 - 0 1 - 1 6 - 1
34 Tandragee 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 1
35 Strabane Athletic 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 1
36 Glentoran 3 - 1 0 - 0 2 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 1 6 - 2
37 Ballinamallard United 2 - 0 1 - 0 0 - 1 1 - 1 2 - 0 0 - 2 6 - 4
38 Lisburn Distillery 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 2 0 - 1 0 - 1 6 - 11
39 Markethill 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 1
40 Valley Rangers 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 2
41 Ards 2 - 0 1 - 2 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 1 5 - 3
42 Glenavon 0 - 0 0 - 0 2 - 1 0 - 1 1 - 0 2 - 1 5 - 3
43 Dunloy 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 4
44 St. Patricks Young 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 7
45 Dunmurry Recreation FC 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 11
46 Chimney Corner 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 0
47 Ards Rangers 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 0
48 Sirocco 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 0
49 Dollingstown 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 0
50 Banbridge Town 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 3
51 Dungannon Swifts 1 - 0 0 - 0 1 - 1 1 - 0 0 - 1 1 - 1 4 - 3
52 Portstewart 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 3
53 Laurelvale 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 8
54 Newbuildings 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 0
55 Groomsport 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 0
56 Aquinas 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 0
57 Dromara 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 1
58 Kilmore Rec 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 2
59 Desertmartin 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 2
60 Ballynahinch United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 2
61 Brantwood 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 4
62 Crusaders 1 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 1 1 - 1 1 - 0 3 - 4
63 18th Newtownabbey Old Boys 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 4
64 Newington Rangers 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 4
65 Ballymoney United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 5
66 Bryansburn 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 5
67 Tullycarnet 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 7
68 Newtowne 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 8
69 Ardstraw 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 13
70 Downshire Y.M. 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 14
71 Newcastle United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 0
72 Wellington Rec 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 0
73 Richhill 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 0
74 Newry City 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 2 - 0 0 - 0 2 - 1
75 Sport & Leisure Swifts 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 2
76 Warrenpoint Town 1 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 1 - 0 2 - 2
77 Institute 1 - 1 0 - 2 1 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 2 - 4
78 Iveagh Utd 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 5
79 Hanover 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 5
80 Silverwood 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 8
81 Queen's University 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 11
82 U. U. Jordanstown 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 11
83 Newington Youth 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
84 Bangor Swifts 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
85 St. Marys 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
86 Sofia Farmer 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
87 Bourneview 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
88 Carrick Rangers 0 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
89 Portadown 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 1
90 Portaferry R. 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
91 Banbridge Rangers 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
92 St Luke's 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
93 Orangefield 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
94 Wakehurst 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 3
95 Derriaghy 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 3
96 Bangor Old Boys 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 3
97 Rosemount Rec 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 3
98 St. James' Swifts 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 3
99 PSNI 0 - 0 1 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 1 0 - 1 1 - 4
100 Lurgan Town Boys 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 4
101 Moneyslane 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 4
102 Ballyclare Comrades 0 - 2 0 - 0 0 - 2 0 - 1 1 - 0 0 - 0 1 - 5
103 Lurgan Celtic 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 5
104 Grove 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 5
105 Killyleagh Youth FC 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 8
106 Colin Valley 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 8
107 Broomhedge 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 12
108 Donegal Celtic 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
109 Magherafelt 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
110 Dromore Amateurs 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
111 Windmill 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
112 Newcastle 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
113 Crumlin United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
114 H&W Welders 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 2
115 Knockbreda 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
116 Rosario Youth 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
117 Holywood 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
118 Royal British Legion 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
119 Dergview 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 1 0 - 3
120 Dundonald 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
121 Oxford Sunnyside FC 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
122 Woodvale 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
123 Mossley 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
124 Armagh City 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
125 Limavady United 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 4
126 Oxford United Stars 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
127 Suffolk 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
128 Rathfern Rangers 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
129 Lower Maze 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
130 Ballywalter 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
131 Dunmurry Y.M. 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
132 Crewe Alexandra 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 6
133 Ballymacash 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 6
134 Bangor Amateurs 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 6
135 Saintfield 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 7
136 Barn 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 8
137 Bloomfield 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 10
138 Seapatrick 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 10
139 Malachians 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 12
140 Cookstown Youth 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 13
141 Seagoe 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 19