Sound

Irish Cup Irlanda de Nord- Results, top scorers

Înregistrează-te
Sâmbãtã 19.08.2017
1
x
2
Final 18th Newtownabbey Old Boys 3 - 2 Comber Rec - - - -
Final Abbey Villa FC Millisle 0 - 3 Immaculata - - - -
Final Ardstraw 10 - 2 Richhill - - - -
Pen. Ballymacash 3 - 4 (3 - 3) Shankill - - - -
15:30 Ballynahinch United -:- Rosario Youth - - - -
Final Suffolk 2 - 3 Dungiven - - - -
Final Bangor Old Boys 2 - 3 Tullyvallen - - - -
Final Barn 3 - 8 Rathfriland Rangers - - - -
Final Bloomfield 1 - 3 Craigavon City - - - -
Final Bryansburn 3 - 1 St. Marys - - - -
Final Coagh United 6 - 1 Ballymoney United - - - -
Final Crewe Alexandra 2 - 3 Drumaness - - - -
Final Crumlin Star 9 - 1 Shorts - - - -
Final Derriaghy 3 - 1 Bourneview - - - -
Final Dunloy 3 - 1 Banbridge Rangers - - - -
Final Fivemiletown 1 - 4 Islandmagee - - - -
Final Glebe 2 - 0 Bangor - - - -
Final Hanover 8 - 2 Chimney Corner - - - -
Final Killyleagh Youth FC 5 - 1 Newbuildings - - - -
Final Lower Maze 1 - 2 St. Patricks Young - - - -
Pen. Malachians 2 - 3 Downshire Y.M. - - - -
Final Markethill 2 - 1 Grove - - - -
Final Moneyslane 1 - 4 Sirocco - - - -
Final Oxford United Stars 4 - 3 Trojans - - - -
Final Portaferry R. 3 - 1 Ballynahinch - - - -
Final Rathfern Rangers 4 - 5 Lisburn Rangers - - - -
Final Saintfield 2 - 4 Tandragee - - - -
Final Seagoe 1 - 12 Larne Technical Old Boys - - - -
Final Seapatrick 1 - 4 Ballynure Old Boys - - - -
Final Valley Rangers 5 - 0 Oxford Sunnyside FC - - - -
Final Crumlin United 3 - 2 Silverwood - - - -
Final Bangor Amateurs 0 - 3 Newtowne - - - -
Final Dunmurry Recreation FC 4 - 0 Dromore Amateurs - - - -
Final Laurelvale 6 - 1 Broomhedge - - - -
Final Lurgan Town Boys 3 - 1 Groomsport - - - -
15:30 Magherafelt -:- Colin Valley - - - -
Final Maiden City 3 - 1 Dollingstown - - - -
Final Orangefield 3 - 0 Dunmurry Y.M. - - - -
Final Rosemount Rec 3 - 1 St Luke's - - - -
Final Royal British Legion 1 - 2 Dromara - - - -
Final Windmill 2 - 1 St. James' Swifts - - - -
Sâmbãtã 23.09.2017
1
x
2
Final Ards 9 - 0 Iveagh Utd - - - -
Sâmbãtã 30.09.2017
1
x
2
Final 18th Newtownabbey Old Boys 1 - 2 U. U. Jordanstown - - - -
Final Ardstraw 2 - 6 Dundela - - - -
Final Ballywalter 6 - 3 Ballynure Old Boys - - - -
Final Bryansburn 3 - 4 Foundry - - - -
Final Colin Valley 1 - 4 Valley Rangers - - - -
Final Crumlin Star 5 - 0 Oxford United Stars - - - -
Final Derriaghy 1 - 2 Shankill - - - -
Final Downshire Y.M. 1 - 10 Moyola Park - - - -
Final Dromara 0 - 1 Banbridge Town - - - -
Final Drumaness 0 - 2 Hanover - - - -
Prelungiri Dunloy 1 - 2 Portstewart (1 - 0) - - -
Final Dunmurry Recreation FC 0 - 7 Tobermore United (0 - 5) - - -
Final Glebe 3 - 0 Rosemount Rec - - - -
Final Immaculata 2 - 1 Larne Technical Old Boys - - - -
Final Laurelvale 5 - 2 Tullyvallen - - - -
Final Maiden City 7 - 1 Lurgan Town Boys - - - -
Final Newtowne 4 - 2 Desertmartin - - - -
Final Portaferry R. 2 - 0 Mossley - - - -
Final Queen's University 7 - 2 Dungiven - - - -
Final Rathfriland Rangers 4 - 1 Orangefield - - - -
Final Rosario Youth 4 - 0 Brantwood - - - -
Final Sport & Leisure Swifts 2 - 0 Windmill - - - -
Final St. Patricks Young 3 - 2 Wellington Rec - - - -
15:30 Strabane Athletic -:- Newcastle - - - -
Final Newcastle 3 - 1 Strabane Athletic - - - -
Final Crumlin United 2 - 0 Donegal Celtic - - - -
Final Cookstown Youth 6 - 7 Craigavon City - - - -
Final Islandmagee 1 - 2 Ards Rangers - - - -
Final Killyleagh Youth FC 2 - 0 Sirocco - - - -
Final Annagh United 4 - 2 Markethill - - - -
Final Armagh City 2 - 0 Coagh United - - - -
Final Newington Rangers 0 - 3 Lisburn Rangers - - - -
Sâmbãtã 04.11.2017
1
x
2
Final Armagh City 1 - 2 Crumlin Star - - - -
Final Ballywalter 3 - 2 Ards Rangers - - - -
Final Banbridge Town 1 - 2 Queen's University - - - -
Final Craigavon City 1 - 4 Foundry - - - -
Final Crumlin United 2 - 0 Valley Rangers - - - -
Final Hanover 2 - 3 Shankill - - - -
Final Immaculata 3 - 1 Brantwood - - - -
Final Killyleagh Youth FC 3 - 1 Tobermore United - - - -
Final Laurelvale 0 - 5 Moyola Park - - - -
Final Newcastle 3 - 0 Rathfriland Rangers - - - -
Final Newtowne 0 - 2 Lisburn Distillery - - - -
Final Portstewart 2 - 1 Portaferry R. - - - -
Final Sport & Leisure Swifts 0 - 2 Dundela - - - -
Final St. Patricks Young 2 - 5 Annagh United - - - -
Prelungiri Tandragee 1 - 2 Maiden City - - - -
Final U. U. Jordanstown 0 - 11 Glebe - - - -
Sâmbãtã 02.12.2017
1
x
2
Final Crumlin Star 2 - 4 Immaculata - - - -
Final Dundela 5 - 0 Newcastle United - - - -
Final Glebe 2 - 1 Annagh United - - - -
Final Lisburn Distillery 3 - 1 Foundry - - - -
Final Moyola Park 2 - 0 Ballywalter - - - -
Pen. Portstewart 1 - 2 (1 - 1) Maiden City - - - -
Final Queen's University 3 - 1 Killyleagh Youth FC - - - -
Final Shankill 0 - 4 Crumlin Star - - - -
Sâmbãtã 06.01.2018
1
x
2
Final Knockbreda 0 - 2 Institute (0 - 2) - - -
Final Lurgan Celtic 1 - 2 Glentoran (0 - 2) - - -
Final Queen's University 0 - 1 Dundela (0 - 1) - - -
Final Ards 4 - 1 Crumlin Star (2 - 1) - - -
Final Ballinamallard United 4 - 2 Immaculata (1 - 0) - - -
Final Ballymena United 4 - 0 Moyola Park (2 - 0) - - -
Prelungiri Cliftonville 4 - 3 Warrenpoint Town (1 - 1) - - -
Final Coleraine 7 - 0 Lisburn Distillery (3 - 0) - - -
Prelungiri Carrick Rangers 1 - 3 Glenavon (0 - 1) - - -
Final Crusaders 2 - 0 Maiden City (1 - 0) - - -
Final Dungannon Swifts 4 - 0 Limavady United (2 - 0) - - -
Final Larne 3 - 0 Dergview (0 - 0) - - -
Final Linfield 5 - 0 Glebe (1 - 0) - - -
Final Loughgall 4 - 1 PSNI (2 - 1) - - -
Final Newry City 2 - 0 H&W Welders (0 - 0) - - -
Prelungiri Portadown 1 - 2 Ballyclare Comrades (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 03.02.2018
1
x
2
Final Ballyclare Comrades 0 - 4 Glentoran (0 - 3) - - -
Pen. Ballymena United 3 - 2 (2 - 2) Ballinamallard United (1 - 2) - - -
Final Cliftonville 4 - 1 Crusaders (2 - 0) - - -
Final Glenavon 3 - 0 Dungannon Swifts (1 - 0) - - -
18:00 Institute -:- Coleraine - - - -
Final Larne 6 - 1 Dundela (5 - 0) - - -
Final Linfield 1 - 0 Newry City (1 - 0) - - -
Final Loughgall 2 - 1 Ards (1 - 1) - - -
Final Coleraine 4 - 0 Institute (3 - 0) - - -
Sâmbãtã 03.03.2018
1
x
2
Amanat Ballymena United - Larne - - - -
Amanat Coleraine - Glentoran - - - -
Final Glenavon 1 - 2 Loughgall (0 - 1) - - -
Amanat Linfield - Cliftonville - - - -
Marþi 13.03.2018
1
x
2
Final Ballymena United 1 - 2 Larne (1 - 0) - - -
Final Coleraine 1 - 0 Glentoran (1 - 0) - - -
Final Linfield 0 - 1 Cliftonville (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 31.03.2018
1
x
2
Final Cliftonville 4 - 1 Loughgall (4 - 1) - - -
Final Coleraine 3 - 1 Larne (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 05.05.2018
1
x
2
Final Cliftonville 1 - 3 Coleraine (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 11.08.2018
1
x
2
Final Valley Rangers 3 - 2 Tandragee - - - -
Sâmbãtã 18.08.2018
1
x
2
Final Ardstraw 7 - 0 Dromore Amateurs - - - -
Final Ballymacash 1 - 3 Kilmore Rec - - - -
Final Ballynahinch United 3 - 2 Groomsport - - - -
Final Banbridge Rangers 2 - 0 Sirocco - - - -
Final Bangor Amateurs 3 - 2 Newcastle United - - - -
Final Broomhedge 1 - 12 Ballynahinch - - - -
Final Comber Rec 1 - 0 Immaculata - - - -
Final Cookstown Youth 1 - 6 Islandmagee - - - -
Final Crumlin Star 2 - 1 Bangor Swifts - - - -
Pen. Desertmartin 3 - 2 (2 - 2) Ballynure Old Boys - - - -
Final Dunloy 2 - 0 Hanover - - - -
Final Dunmurry Y.M. 4 - 5 Rathfriland Rangers - - - -
Final Fivemiletown 7 - 0 Bloomfield (3 - 0) - - -
Final Foundry 4 - 3 Aquinas - - - -
Final Glebe 1 - 2 Bangor - - - -
Final Grove 5 - 2 Chimney Corner - - - -
Final Holywood 1 - 2 Newbuildings - - - -
Final Iveagh Utd 2 - 5 Dungiven - - - -
Final Killyleagh Youth FC 5 - 3 Markethill - - - -
Final Lisburn Rangers 2 - 1 Dromara - - - -
Final Lower Maze 2 - 3 Trojans - - - -
Final Malachians 2 - 9 Maiden City - - - -
Final Mossley 3 - 4 Dunmurry Recreation FC - - - -
Final Newtowne 6 - 3 18th Newtownabbey Old Boys - - - -
Prelungiri Orangefield 2 - 4 Brantwood - - - -
Final Oxford United Stars 0 - 1 Wakehurst - - - -
Final Oxford Sunnyside FC 6 - 3 Bryansburn - - - -
Final Rosario Youth 1 - 2 Ballymoney United - - - -
Final Saintfield 1 - 3 Laurelvale - - - -
Final Seapatrick 1 - 6 Coagh United - - - -
Final Silverwood 1 - 8 Shorts - - - -
Final St. James' Swifts 2 - 1 Sofia Farmer - - - -
Final St Luke's 0 - 2 Larne Technical Old Boys - - - -
Final Strabane Athletic 2 - 1 Derriaghy - - - -
Pen. Suffolk 1 - 2 (1 - 1) Colin Valley - - - -
Final Woodvale 2 - 3 St. Patricks Young - - - -
Final Dungiven 5 - 2 Iveagh Utd - - - -
Final Tullycarnet 4 - 3 Tullyvallen - - - -
Vineri 28.09.2018
1
x
2
Prelungiri Newington Rangers 3 - 1 Valley Rangers - - - -
Sâmbãtã 29.09.2018
1
x
2
Final Ballymoney United 1 - 5 Strabane Athletic - - - -
Final Banbridge Town 3 - 1 Rathfriland Rangers (0 - 0) - - -
Final Bangor Amateurs 0 - 1 Tullycarnet - - - -
Final Bangor 2 - 0 Banbridge Rangers (1 - 0) - - -
Final Brantwood 2 - 1 Laurelvale - - - -
Final Colin Valley 3 - 4 Shorts - - - -
Final Comber Rec 4 - 1 Lisburn Rangers - - - -
Final Crewe Alexandra 2 - 1 Moyola Park - - - -
Final Crumlin Star 5 - 1 Moneyslane - - - -
Final Downshire Y.M. 0 - 4 Drumaness (0 - 2) - - -
Final Dundonald 0 - 3 Larne Technical Old Boys - - - -
Final Dunloy 2 - 0 Armagh City (2 - 0) - - -
Final Dunmurry Recreation FC 1 - 4 Dungiven (1 - 2) - - -
Prelungiri Grove 3 - 4 Abbey Villa FC Millisle - - - -
Final Islandmagee 2 - 1 Foundry - - - -
Final Killyleagh Youth FC 2 - 3 Crumlin Star - - - -
Final Kilmore Rec 1 - 2 Sport & Leisure Swifts - - - -
Final Lisburn Distillery 2 - 0 Wellington Rec - - - -
WO Lurgan Celtic - St. Patricks Young - - - -
Final Lurgan Town Boys 4 - 1 Desertmartin - - - -
Final Maiden City 3 - 1 Trojans - - - -
Final Newbuildings 2 - 0 Ards Rangers - - - -
Pen. Newtowne 1 - 0 (0 - 0) Ballynahinch (0 - 0) - - -
15:30 Oxford Sunnyside FC -:- Portstewart - - - -
Final Queen's University 4 - 3 Dollingstown - - - -
Final Rosemount Rec 2 - 1 Annagh United - - - -
Final Seagoe 4 - 3 Ballynahinch United - - - -
Final Shankill 2 - 1 Bangor Old Boys - - - -
Final St. James' Swifts 4 - 2 Coagh United - - - -
Final Tobermore United 5 - 3 Ardstraw (3 - 2) - - -
Final Wakehurst 2 - 3 Fivemiletown - - - -
Sâmbãtã 03.11.2018
1
x
2
Final Crewe Alexandra 1 - 0 Sport & Leisure Swifts - - - -
Final Crumlin Star 5 - 3 Bangor - - - -
Final Drumaness 1 - 2 Comber Rec - - - -
Final Fivemiletown 1 - 2 Tullycarnet - - - -
Final Larne Technical Old Boys 2 - 1 Dungiven - - - -
Final Lurgan Celtic 2 - 3 Portstewart - - - -
Final Lurgan Town Boys 1 - 2 Dunloy - - - -
16:30 Newington Rangers -:- Brantwood - - - -
Pen. Newtowne 1 - 2 (1 - 1) Rosemount Rec - - - -
Final Queen's University 6 - 3 Tobermore United - - - -
Final Seagoe 1 - 4 Maiden City - - - -
Final Shorts 1 - 2 Abbey Villa FC Millisle - - - -
Final St. James' Swifts 2 - 0 Newbuildings - - - -
Final Strabane Athletic 2 - 0 Banbridge Town - - - -
Final Brantwood 2 - 3 Newington Rangers - - - -
Final Crumlin Star 1 - 3 Islandmagee - - - -
Final Shankill 2 - 4 Lisburn Distillery - - - -
Sâmbãtã 01.12.2018
1
x
2
Final Crewe Alexandra 1 - 2 Crumlin Star - - - -
Final Dunloy 0 - 2 Larne Technical Old Boys - - - -
Final Lisburn Distillery 4 - 3 Comber Rec - - - -
Final Maiden City 1 - 0 Portstewart - - - -
Final Queen's University 4 - 1 Newington Youth - - - -
Final Rosemount Rec 3 - 1 Islandmagee - - - -
Final Strabane Athletic 2 - 0 St. James' Swifts - - - -
Final Tullycarnet 3 - 4 Abbey Villa FC Millisle - - - -
Sâmbãtã 05.01.2019
1
x
2
Final Knockbreda 1 - 2 Strabane Athletic (1 - 1) - - -
Final Queen's University 6 - 0 Lisburn Distillery (4 - 0) - - -
Final Ards 0 - 1 Carrick Rangers (0 - 1) - - -
Final Ballinamallard United 5 - 1 PSNI (0 - 1) - - -
Final Cliftonville 0 - 1 Dungannon Swifts (0 - 1) - - -
Final Coleraine 2 - 0 H&W Welders (1 - 0) - - -
Final Crusaders 4 - 1 Glentoran (0 - 0) - - -
Final Dergview 3 - 2 Maiden City (1 - 1) - - -
Final Dundela 1 - 3 Ballymena United (0 - 2) - - -
Final Glenavon 5 - 0 Rosemount Rec (2 - 0) - - -
Final Institute 0 - 2 Warrenpoint Town (0 - 1) - - -
Final Larne 2 - 1 Newry City (1 - 0) - - -
Final Limavady United 0 - 2 Larne Technical Old Boys (0 - 2) - - -
Final Linfield 1 - 0 Ballyclare Comrades (0 - 0) - - -
Final Loughgall 1 - 4 Crumlin Star (1 - 3) - - -
Final Portadown 5 - 1 Abbey Villa FC Millisle (2 - 0) - - -
Sâmbãtã 02.02.2019
1
x
2
Final Larne Technical Old Boys 3 - 1 Strabane Athletic (1 - 0) - - -
Amanat Ballinamallard United - Carrick Rangers - - - -
Amanat Ballymena United - Portadown - - - -
Final Coleraine 3 - 0 Dergview (2 - 0) - - -
Amanat Glenavon - Dungannon Swifts - - - -
Final Larne 3 - 1 Crumlin Star (1 - 1) - - -
Prelungiri Linfield 1 - 2 Crusaders (0 - 0) - - -
Amanat Warrenpoint Town - Queen's University - - - -
Luni 11.02.2019
1
x
2
Final Ballinamallard United 1 - 0 Carrick Rangers (1 - 0) - - -
Final Ballymena United 4 - 1 Portadown (2 - 1) - - -
Final Glenavon 0 - 1 Dungannon Swifts (0 - 1) - - -
Final Warrenpoint Town 2 - 0 Queen's University (1 - 0) - - -
Vineri 01.03.2019
1
x
2
Prelungiri Larne 3 - 5 Coleraine (2 - 0) - - -
Sâmbãtã 02.03.2019
1
x
2
Final Crusaders 3 - 0 Ballymena United (3 - 0) - - -
Pen. Dungannon Swifts 2 - 3 (1 - 1) Ballinamallard United (1 - 0) - - -
Final Warrenpoint Town 3 - 1 Larne Technical Old Boys (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 30.03.2019
1
x
2
Pen. Ballinamallard United 1 - 0 (0 - 0) Warrenpoint Town (0 - 0) - - -
Final Coleraine 0 - 2 Crusaders (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 04.05.2019
1
x
2
Final Ballinamallard United 0 - 3 Crusaders (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 17.08.2019
1
x
2
Final Annagh United 4 - 1 Derriaghy - - - -
Final Armagh City 7 - 0 Bangor Old Boys - - - -
Final Ballynahinch 2 - 3 Bangor (1 - 1) - - -
Final Banbridge Town 2 - 1 Dungiven - - - -
Final Barn 0 - 3 Oxford Sunnyside FC - - - -
Final East Belfast 9 - 1 Dromore Amateurs - - - -
Final Bryansburn 1 - 3 Crumlin Star - - - -
Final Chimney Corner 5 - 1 Laurelvale - - - -
Final Comber Rec 2 - 0 Bangor Amateurs (1 - 0) - - -
Final Craigavon City 5 - 0 Seapatrick - - - -
WO Crewe Alexandra - Donegal Celtic - - - -
Final Crumlin Star 8 - 0 Kilmore Rec (4 - 0) - - -
Final Downshire Y.M. 2 - 0 Rectory Rangers - - - -
Final Dromara 3 - 6 Coagh United - - - -
Final Fivemiletown 2 - 3 Ardstraw - - - -
Final Foundry 3 - 1 Bloomfield - - - -
Final Grove 2 - 4 Newcastle United - - - -
WO Hanover - Lurgan Celtic - - - -
Final Holywood 1 - 4 Newbuildings - - - -
Final Iveagh Utd 1 - 3 Lurgan Town Boys (1 - 2) - - -
Final Limavady United 3 - 0 Ballynure Old Boys (1 - 0) - - -
Prelungiri Maiden City 3 - 2 Bourneview - - - -
Final Malachians 1 - 2 Moneyslane - - - -
Final Markethill 0 - 2 Mossley - - - -
Final Moyola Park 11 - 0 Colin Valley - - - -
Final Newington Youth 5 - 0 Cookstown Youth - - - -
WO Newtowne - Drumaness - - - -
WO Richhill - Ballywalter - - - -
Final Rosario Youth 0 - 1 Killyleagh Youth FC - - - -
Final Rosemount Rec 2 - 3 Dunmurry Recreation FC - - - -
Final Royal British Legion 2 - 3 Glebe (1 - 1) - - -
Final Saintfield 0 - 2 Banbridge Rangers - - - -
Pen. Sirocco 2 - 3 (2 - 2) Seagoe - - - -
Final St. James' Swifts 4 - 1 Abbey Villa FC Millisle (2 - 1) - - -
Final St. Marys 1 - 3 East Belfast (0 - 1) - - -
WO Strabane Athletic - Ballynahinch United - - - -
Final Suffolk 3 - 0 St Luke's - - - -
Final Trojans 3 - 1 Desertmartin - - - -
Pen. Tullyvallen 2 - 3 (2 - 2) Dunloy - - - -
Final Wakehurst 3 - 1 Ards Rangers (1 - 1) - - -
Final Woodvale 5 - 1 Windmill - - - -
Pen. St Oliver Plunkett 2 - 3 (2 - 2) Ballymacash (0 - 0) - - -
Final Mossley 4 - 1 Markethill - - - -
Partide jucate 288
Victorii gazde 16%
Victorii oaspeți 68.4%
Egaluri 15.6%
Total goluri 1280
Goluri / meci 4.44
Goluri / meci echipa gazdă 0.65
Goluri / meci echipa oaspete 1.93
Cartonase galbene 1
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii 16
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 99%
Peste 1.5 goluri 93.4%
Peste 2.5 goluri 78.5%
Peste 3.5 goluri 59.7%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 24%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 13.9%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 6.6%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 2.4%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 23.3%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 16%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 8%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 4.5%
Goluri în repriza 1 139
Goluri în repriza 2 152
Goluri în repriza 1 (gazde) 92
Goluri în repriza 2 (gazde) 344
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 52
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 218
Echipa gazdă învinge la 0 25 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 185 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 5 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 1 meci
Echipa gazdă pierde la 0 185 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 25 meciuri
Echipa gazdă a înscris 66 meciuri
Echipa oaspete a înscris 226 meciuri
Nu s-au marcat goluri 37 meciuri
Penalty-uri înscrise 17
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Crumlin Star 1.75 16 16 0 8 8 0 8 8 0
2 Larne 2.86 7 7 0 5 5 0 2 2 0
3 Dungiven 2.29 7 7 0 1 1 0 6 6 0
4 Maiden City 1.55 11 7 4 5 4 1 6 3 3
5 Queen's University 0.89 9 7 2 7 6 1 2 1 1
6 Coleraine 2.89 9 6 3 7 4 3 2 2 0
7 Larne Technical Old Boys 2.89 9 6 3 2 2 0 7 4 3
8 Ballymena United 2.33 6 6 0 4 4 0 2 2 0
9 Islandmagee 2.33 6 6 0 2 2 0 4 4 0
10 Glebe 2 7 6 1 4 3 1 3 3 0
11 Abbey Villa FC Millisle 1.83 6 6 0 1 1 0 5 5 0
12 Foundry 1.67 6 6 0 2 2 0 4 4 0
13 Shankill 1.33 6 6 0 3 3 0 3 3 0
14 Laurelvale 0.83 6 6 0 3 3 0 3 3 0
15 Rosemount Rec 0.14 7 6 1 4 4 0 3 2 1
16 Rathfriland Rangers 2.8 5 5 0 1 1 0 4 4 0
17 Moyola Park 2.67 6 5 1 2 1 1 4 4 0
18 Loughgall 2 5 5 0 3 3 0 2 2 0
19 Fivemiletown 2 5 5 0 4 4 0 1 1 0
20 Dunmurry Recreation FC 1.6 5 5 0 3 3 0 2 2 0
21 Immaculata 1.5 6 5 1 2 2 0 4 3 1
22 Annagh United 1.4 5 5 0 2 2 0 3 3 0
23 Strabane Athletic 1.29 7 5 2 3 1 2 4 4 0
24 Ardstraw 1.2 5 5 0 3 3 0 2 2 0
25 Lisburn Distillery 0.86 7 5 2 3 2 1 4 3 1
26 Lurgan Town Boys 0.8 5 5 0 3 3 0 2 2 0
27 Brantwood 0.6 5 5 0 2 2 0 3 3 0
28 Killyleagh Youth FC 0.29 7 5 2 5 4 1 2 1 1
29 Tobermore United 4 4 4 0 1 1 0 3 3 0
30 Shorts 3.25 4 4 0 1 1 0 3 3 0
31 Coagh United 2.8 5 4 1 1 1 0 4 3 1
32 Craigavon City 2.5 4 4 0 2 2 0 2 2 0
33 Ballynure Old Boys 2.25 4 4 0 0 0 4 4 0
34 2.25 4 4 0 1 1 0 3 3 0
35 Crusaders 2.14 7 4 3 3 2 1 4 2 2
36 Tullyvallen 2 4 4 0 1 1 0 3 3 0
37 Cliftonville 2 6 4 2 5 4 1 1 0 1
38 Ballinamallard United 1.86 7 4 3 5 3 2 2 1 1
39 Dundela 1.83 6 4 2 2 2 0 4 2 2
40 Trojans 1.75 4 4 0 1 1 0 3 3 0
41 Comber Rec 1.5 6 4 2 3 1 2 3 3 0
42 St. Patricks Young 1.25 4 4 0 2 2 0 2 2 0
43 Markethill 1.2 5 4 1 2 1 1 3 3 0
44 Desertmartin 1 4 4 0 1 1 0 3 3 0
45 St. James' Swifts 0.83 6 4 2 4 3 1 2 1 1
46 Bryansburn 0.75 4 4 0 3 3 0 1 1 0
47 Iveagh Utd 0.75 4 4 0 2 2 0 2 2 0
48 Derriaghy 0.5 4 4 0 2 2 0 2 2 0
49 Seagoe 0.5 4 4 0 3 3 0 1 1 0
50 Grove 0.25 4 4 0 3 3 0 1 1 0
51 Ballynahinch 3.75 4 3 1 1 1 0 3 2 1
52 Newcastle United 2 3 3 0 0 0 3 3 0
53 Bangor 2 5 3 2 1 0 1 4 3 1
54 Glenavon 2 5 3 2 4 3 1 1 0 1
55 Glentoran 1.75 4 3 1 0 0 4 3 1
56 Drumaness 1.75 4 3 1 2 1 1 2 2 0
57 Newbuildings 1.4 5 3 2 1 0 1 4 3 1
58 Chimney Corner 1.33 3 3 0 1 1 0 2 2 0
59 Ards 1.25 4 3 1 3 2 1 1 1 0
60 Ards Rangers 1.25 4 3 1 0 0 4 3 1
61 Ballymoney United 1 3 3 0 1 1 0 2 2 0
62 Dergview 1 3 3 0 1 1 0 2 2 0
63 Kilmore Rec 1 3 3 0 1 1 0 2 2 0
64 18th Newtownabbey Old Boys 1 3 3 0 2 2 0 1 1 0
65 Moneyslane 1 3 3 0 1 1 0 2 2 0
66 Valley Rangers 1 5 3 2 2 2 0 3 1 2
67 Dunloy 1 7 3 4 5 1 4 2 2 0
68 Oxford Sunnyside FC 1 3 3 0 1 1 0 2 2 0
69 Banbridge Town 0.8 5 3 2 3 3 0 2 0 2
70 Dromara 0.75 4 3 1 2 1 1 2 2 0
71 Downshire Y.M. 0.75 4 3 1 3 2 1 1 1 0
72 Tullycarnet 0.75 4 3 1 2 2 0 2 1 1
73 Ballymacash 0.67 3 3 0 2 2 0 1 1 0
74 Newtowne 0.5 6 3 3 5 2 3 1 1 0
75 Bangor Old Boys 0.33 3 3 0 1 1 0 2 2 0
76 Bloomfield 0.33 3 3 0 1 1 0 2 2 0
77 Dromore Amateurs 0.33 3 3 0 0 0 3 3 0
78 Orangefield 0.33 3 3 0 2 2 0 1 1 0
79 Colin Valley 0.25 4 3 1 2 2 0 2 1 1
80 Malachians 0 3 3 0 3 3 0 0 0
81 Seapatrick 0 3 3 0 2 2 0 1 1 0
82 Cookstown Youth 0 3 3 0 2 2 0 1 1 0
83 Crewe Alexandra 0 4 3 1 4 3 1 0 0
84 Portadown 2.33 3 2 1 2 1 1 1 1 0
85 Dollingstown 2 2 2 0 0 0 2 2 0
86 Tandragee 2 3 2 1 1 0 1 2 2 0
87 Warrenpoint Town 1.8 5 2 3 2 1 1 3 1 2
88 East Belfast 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
89 Bourneview 1.5 2 2 0 0 0 2 2 0
90 Groomsport 1.5 2 2 0 0 0 2 2 0
91 Ballynahinch United 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
92 Dungannon Swifts 1.4 5 2 3 2 1 1 3 1 2
93 Wakehurst 1.33 3 2 1 2 2 0 1 0 1
94 PSNI 1 2 2 0 0 0 2 2 0
95 St. Marys 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
96 Silverwood 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
97 U. U. Jordanstown 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
98 Royal British Legion 1 2 2 0 2 2 0 0 0
99 Limavady United 1 3 2 1 2 1 1 1 1 0
100 Sirocco 1 4 2 2 1 1 0 3 1 2
101 Newington Rangers 1 3 2 1 2 1 1 1 1 0
102 Portstewart 0.8 5 2 3 2 1 1 3 1 2
103 Lurgan Celtic 0.5 2 2 0 2 2 0 0 0
104 Newington Youth 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
105 Broomhedge 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
106 Mossley 0.5 4 2 2 2 2 0 2 0 2
107 Hanover 0.5 4 2 2 2 2 0 2 0 2
108 Windmill 0.33 3 2 1 1 1 0 2 1 1
109 Portaferry R. 0.33 3 2 1 2 1 1 1 1 0
110 St Luke's 0.33 3 2 1 1 0 1 2 2 0
111 Lower Maze 0 2 2 0 2 2 0 0 0
112 Holywood 0 2 2 0 2 2 0 0 0
113 Barn 0 2 2 0 2 2 0 0 0
114 Dunmurry Y.M. 0 2 2 0 1 1 0 1 1 0
115 Woodvale 0 2 2 0 2 2 0 0 0
116 Armagh City 0 4 2 2 3 2 1 1 0 1
117 Oxford United Stars 0 3 2 1 2 1 1 1 1 0
118 Ballywalter 0 3 2 1 2 2 0 1 0 1
119 Saintfield 0 3 2 1 3 2 1 0 0
120 Bangor Amateurs 0 4 2 2 3 2 1 1 0 1
121 Suffolk 0 3 2 1 3 2 1 0 0
122 Rosario Youth 0 3 2 1 3 2 1 0 0 0
123 Newcastle 0 2 2 0 2 2 0 0 0 0
124 Aquinas 3 1 1 0 0 0 1 1 0
125 Richhill 2 1 1 0 0 0 1 1 0
126 St Oliver Plunkett 2 1 1 0 1 1 0 0 0
127 Linfield 1.4 5 1 4 5 1 4 0 0
128 Bangor Swifts 1 1 1 0 0 0 1 1 0
129 Sofia Farmer 1 1 1 0 0 0 1 1 0
130 Newry City 1 3 1 2 1 0 1 2 1 1
131 Wellington Rec 1 2 1 1 0 0 2 1 1
132 Banbridge Rangers 0.75 4 1 3 1 0 1 3 1 2
133 Institute 0.67 3 1 2 1 0 1 2 1 1
134 Knockbreda 0.5 2 1 1 2 1 1 0 0
135 Sport & Leisure Swifts 0.5 4 1 3 2 0 2 2 1 1
136 Ballyclare Comrades 0.33 3 1 2 1 1 0 2 0 2
137 Rathfern Rangers 0 1 1 0 1 1 0 0 0
138 Dundonald 0 1 1 0 1 1 0 0 0
139 Crumlin United 0 3 1 2 3 1 2 0 0
140 Carrick Rangers 0.67 3 0 3 1 0 1 2 0 2
141 Donegal Celtic 0 1 0 1 0 0 1 0 1
142 H&W Welders 0 2 0 2 0 0 2 0 2
143 Rectory Rangers 0 1 0 1 0 0 1 0 1
144 Magherafelt 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Crumlin Star 2 - 1 3 - 3 0 - 0 0 - 1 0 - 1 1 - 2 28 - 21
2 Larne Technical Old Boys 2 - 1 0 - 0 1 - 0 1 - 1 2 - 1 0 - 1 26 - 5
3 Coleraine 4 - 0 4 - 1 2 - 1 5 - 2 4 - 0 7 - 3 26 - 7
4 Larne 2 - 1 3 - 0 4 - 1 2 - 1 4 - 2 5 - 5 20 - 10
5 Maiden City 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 17 - 10
6 Tobermore United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 16 - 3
7 Dungiven 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 16 - 3
8 Moyola Park 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 16 - 4
9 Ballynahinch 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 15 - 3
10 Crusaders 2 - 0 3 - 0 0 - 2 4 - 2 3 - 1 3 - 0 15 - 5
11 Coagh United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 14 - 1
12 Islandmagee 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 14 - 3
13 Rathfriland Rangers 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 14 - 4
14 Ballymena United 3 - 2 3 - 4 2 - 0 1 - 1 2 - 2 3 - 0 14 - 9
15 Glebe 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 1 0 - 1 14 - 10
16 Shorts 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 13 - 2
17 Ballinamallard United 2 - 1 2 - 0 0 - 3 3 - 3 5 - 0 1 - 2 13 - 9
18 Cliftonville 2 - 1 1 - 1 4 - 1 3 - 1 1 - 1 1 - 3 12 - 8
19 Dundela 0 - 3 1 - 1 0 - 3 0 - 1 2 - 0 0 - 1 11 - 9
20 Abbey Villa FC Millisle 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 1 1 - 2 0 - 0 11 - 12
21 Bangor 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 2
22 Glenavon 0 - 0 2 - 1 2 - 1 0 - 1 3 - 0 3 - 1 10 - 4
23 Foundry 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 4
24 Craigavon City 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 4
25 Fivemiletown 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 9
26 Loughgall 0 - 4 2 - 4 4 - 1 0 - 0 1 - 0 3 - 2 10 - 11
27 Comber Rec 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 1
28 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 1
29 Ballynure Old Boys 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 3
30 Warrenpoint Town 2 - 0 0 - 0 2 - 1 2 - 1 0 - 1 3 - 0 9 - 3
31 Strabane Athletic 1 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 1 2 - 1 0 - 0 9 - 5
32 Immaculata 0 - 1 0 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 2 1 - 0 9 - 6
33 Tullyvallen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 2
34 Shankill 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 9
35 Dunmurry Recreation FC 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 11
36 Queen's University 2 - 0 2 - 1 0 - 1 1 - 1 1 - 0 0 - 0 8 - 13
37 Newbuildings 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 0
38 Linfield 0 - 0 1 - 0 1 - 0 2 - 0 2 - 0 1 - 1 7 - 1
39 Trojans 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 1
40 Annagh United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 3
41 Dungannon Swifts 1 - 0 2 - 0 2 - 1 1 - 1 0 - 1 1 - 1 7 - 4
42 Drumaness 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 4
43 Dunloy 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 4
44 Glentoran 3 - 1 0 - 0 2 - 0 2 - 1 0 - 2 0 - 2 7 - 6
45 Portadown 1 - 0 1 - 2 2 - 0 1 - 0 2 - 3 0 - 1 7 - 6
46 Newcastle United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 0
47 Tandragee 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 1
48 Markethill 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 3
49 Ardstraw 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 13
50 Lisburn Distillery 0 - 3 0 - 3 0 - 1 0 - 3 0 - 2 0 - 1 6 - 17
51 Valley Rangers 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 2
52 Ards Rangers 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 3
53 Ards 2 - 0 1 - 3 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 1 5 - 4
54 St. James' Swifts 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 4
55 St. Patricks Young 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 7
56 Laurelvale 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 8
57 Dollingstown 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 0
58 Chimney Corner 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 1
59 Sirocco 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 2
60 Desertmartin 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 2
61 Portstewart 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 3
62 Banbridge Town 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 4
63 Wakehurst 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 4
64 Lurgan Town Boys 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 5
65 Bourneview 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 0
66 Groomsport 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 0
67 Aquinas 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 0
68 East Belfast 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 2
69 Banbridge Rangers 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 2
70 Ballynahinch United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 2
71 Newry City 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 0 2 - 0 1 - 1 3 - 3
72 Oxford Sunnyside FC 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 3
73 Brantwood 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 4
74 18th Newtownabbey Old Boys 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 4
75 Moneyslane 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 4
76 Newington Rangers 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 4
77 Ballymoney United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 5
78 Limavady United 0 - 2 0 - 0 0 - 2 0 - 1 0 - 0 0 - 1 3 - 6
79 Dromara 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 7
80 Tullycarnet 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 7
81 Dergview 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 3 0 - 1 3 - 8
82 Bryansburn 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 8
83 Newtowne 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 8
84 Iveagh Utd 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 8
85 Kilmore Rec 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 10
86 Downshire Y.M. 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 14
87 Wellington Rec 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 0
88 Richhill 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 0
89 Carrick Rangers 0 - 0 1 - 1 0 - 1 1 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 2
90 Sport & Leisure Swifts 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 2
91 St Oliver Plunkett 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 2
92 Derriaghy 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 3
93 St. Marys 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 3
94 Mossley 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 5
95 Hanover 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 5
96 Royal British Legion 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 5
97 Institute 1 - 1 0 - 2 1 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 2 - 6
98 Killyleagh Youth FC 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 8
99 Ballymacash 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 8
100 Silverwood 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 8
101 PSNI 0 - 0 1 - 0 1 - 2 0 - 1 0 - 4 0 - 2 2 - 9
102 U. U. Jordanstown 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 11
103 Seagoe 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 19
104 Newington Youth 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
105 Bangor Swifts 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
106 Dromore Amateurs 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
107 Sofia Farmer 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
108 Windmill 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
109 Portaferry R. 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
110 St Luke's 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
111 Orangefield 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
112 Bangor Old Boys 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 3
113 Knockbreda 1 - 2 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 4
114 Lurgan Celtic 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 5
115 Ballyclare Comrades 0 - 2 0 - 0 0 - 2 0 - 1 1 - 1 0 - 0 1 - 6
116 Colin Valley 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 8
117 Grove 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 9
118 Bloomfield 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 10
119 Rosemount Rec 0 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 1 1 - 11
120 Broomhedge 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 12
121 Donegal Celtic 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
122 Magherafelt 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
123 Rectory Rangers 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
124 Newcastle 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
125 Crumlin United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
126 Rosario Youth 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
127 Dundonald 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
128 Armagh City 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
129 H&W Welders 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 3 0 - 0 0 - 4
130 Oxford United Stars 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
131 Suffolk 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
132 Woodvale 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
133 Rathfern Rangers 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
134 Lower Maze 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
135 Ballywalter 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
136 Dunmurry Y.M. 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
137 Crewe Alexandra 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 6
138 Holywood 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 6
139 Bangor Amateurs 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 8
140 Saintfield 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 9
141 Seapatrick 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 10
142 Barn 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 11
143 Cookstown Youth 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 13
144 Malachians 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 14