Sound

Irish League Cup Irlanda de Nord- Results, top scorers

Înregistrează-te
Sâmbãtã 05.08.2017
1
x
2
Final Dergview 4 - 0 Annagh United (1 - 0) - - -
Final H&W Welders 3 - 0 Armagh City (1 - 0) - - -
Final Portstewart 2 - 3 Limavady United (0 - 0) - - -
Final Sport & Leisure Swifts 0 - 1 Lurgan Celtic - - - -
Marþi 29.08.2017
1
x
2
Final Ards 5 - 0 Queen's University (2 - 0) - - -
Final Ballymena United 3 - 0 Knockbreda (1 - 0) - - -
Final Cliftonville 4 - 0 Banbridge Town (2 - 0) - - -
Final Carrick Rangers 3 - 0 Dergview (0 - 0) - - -
Final Crusaders 2 - 1 Dundela (1 - 1) - - -
Final Glenavon 5 - 1 Donegal Celtic (4 - 1) - - -
21:45 Institute -:- Moyola Park - - - -
21:45 Larne -:- Coleraine - - - -
Final Limavady United 0 - 1 PSNI - - - -
Final Linfield 6 - 0 Lisburn Distillery (2 - 0) - - -
Prelungiri Loughgall 0 - 1 Glentoran (0 - 0) - - -
21:45 Newington Youth -:- Ballyclare Comrades - - - -
Final Newry City 0 - 4 Dungannon Swifts (0 - 1) - - -
Final Portadown 3 - 2 H&W Welders (3 - 2) - - -
Final Warrenpoint Town 4 - 1 Lurgan Celtic (3 - 0) - - -
Pen. Moyola Park 1 - 2 (1 - 1) Institute (0 - 0) - - -
Final Ballyclare Comrades 2 - 0 Newington Youth (0 - 0) - - -
Final Coleraine 4 - 1 Larne (3 - 0) - - -
Pen. Ballinamallard United 1 - 0 (0 - 0) Tobermore United (0 - 0) - - -
Marþi 03.10.2017
1
x
2
Final Ballinamallard United 0 - 3 Linfield (0 - 0) - - -
Final Ballyclare Comrades 1 - 0 Institute (0 - 0) - - -
Final Cliftonville 7 - 0 PSNI (5 - 0) - - -
Marþi 10.10.2017
1
x
2
Final Ballymena United 2 - 0 Portadown (0 - 0) - - -
Final Glentoran 0 - 1 Carrick Rangers (0 - 0) - - -
Final Warrenpoint Town 0 - 1 Dungannon Swifts (0 - 0) - - -
Marþi 17.10.2017
1
x
2
Final Ards 4 - 0 Glenavon (2 - 0) - - -
Final Crusaders 3 - 2 Coleraine (0 - 1) - - -
Miercuri 15.11.2017
1
x
2
Prelungiri Ballymena United 3 - 2 Ards (1 - 0) - - -
Final Carrick Rangers 0 - 1 Cliftonville (0 - 1) - - -
Final Crusaders 2 - 0 Linfield (1 - 0) - - -
Final Dungannon Swifts 2 - 1 Ballyclare Comrades (0 - 0) - - -
Marþi 16.01.2018
1
x
2
22:45 Ballymena United -:- Cliftonville - - - -
Amanat Dungannon Swifts - Crusaders - - - -
Marþi 30.01.2018
1
x
2
Prelungiri Dungannon Swifts 2 - 1 Crusaders (0 - 0) - - -
Prelungiri Dungannon Swifts 2 - 1 Crusaders (0 - 0) - - -
Marþi 06.02.2018
1
x
2
Amanat Ballymena United - Cliftonville - - - -
Sâmbãtã 10.02.2018
1
x
2
Final Ballymena United 3 - 1 Cliftonville (0 - 0) - - -
Final Ballymena United 3 - 1 Cliftonville (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 17.02.2018
1
x
2
Final Ballymena United 1 - 3 Dungannon Swifts (1 - 2) - - -
Sâmbãtã 04.08.2018
1
x
2
Final Dundela 1 - 3 Knockbreda (0 - 0) - - -
Final Lurgan Celtic 4 - 0 Armagh City (1 - 0) - - -
Final PSNI 1 - 0 Banbridge Town (1 - 0) - - -
Final Queen's University 3 - 4 Lisburn Distillery (0 - 3) - - -
Marþi 28.08.2018
1
x
2
Aban. H&W Welders - Portstewart - - - -
Final Newry City 1 - 0 Knockbreda (1 - 0) 4.35 4.05 1.55
Final Annagh United 1 - 3 Warrenpoint Town (1 - 2) - - -
Final Ards 3 - 2 Newington Youth (3 - 1) - - -
Final Ballinamallard United 4 - 1 Lurgan Celtic (2 - 1) - - -
Final Ballymena United 5 - 1 Dollingstown (2 - 1) - - -
Final Cliftonville 5 - 1 Lisburn Distillery (3 - 0) - - -
Final Coleraine 2 - 1 Ballyclare Comrades (1 - 1) - - -
Final Carrick Rangers 6 - 0 Sport & Leisure Swifts (1 - 0) - - -
Prelungiri Dungannon Swifts 2 - 1 Limavady United (0 - 0) - - -
Final Glenavon 0 - 1 Dergview (0 - 1) - - -
Final Institute 5 - 1 Loughgall (3 - 0) - - -
Prelungiri Glentoran 3 - 2 Larne (1 - 1) - - -
Final Linfield 8 - 0 Moyola Park (1 - 0) - - -
Final Crusaders 4 - 1 PSNI (1 - 1) - - -
21:45 Larne -:- Glentoran - - - -
21:45 PSNI -:- Crusaders - - - -
21:45 Tobermore United -:- Portadown - - - -
Prelungiri Portadown 3 - 0 Tobermore United (0 - 0) - - -
Miercuri 12.09.2018
1
x
2
Pen. H&W Welders 2 - 1 (1 - 1) Portstewart (1 - 0) - - -
Marþi 09.10.2018
1
x
2
Final Cliftonville 3 - 2 Carrick Rangers (2 - 0) - - -
Final Crusaders 2 - 1 Ballinamallard United (0 - 0) - - -
Final Dergview 1 - 4 Ards (1 - 1) - - -
21:45 H&W Welders -:- Ballymena United - - - -
21:45 Newry City -:- Portadown - - - -
Prelungiri Warrenpoint Town 2 - 3 Dungannon Swifts (1 - 1) - - -
Final Ballymena United 1 - 0 H&W Welders (0 - 0) - - -
Marþi 30.10.2018
1
x
2
Pen. Glentoran 4 - 3 (2 - 2) Coleraine (1 - 1) - - -
Final Linfield 5 - 0 Institute (3 - 0) - - -
Pen. Newry City 1 - 2 (1 - 1) Portadown (1 - 0) - - -
Marþi 13.11.2018
1
x
2
Final Ards 0 - 1 Ballymena United (0 - 0) - - -
Final Glentoran 2 - 4 Crusaders (2 - 1) - - -
Marþi 20.11.2018
1
x
2
Pen. Cliftonville 1 - 2 (0 - 0) Dungannon Swifts (0 - 0) - - -
Marþi 04.12.2018
1
x
2
Final Portadown 1 - 2 Linfield (0 - 1) - - -
Marþi 11.12.2018
1
x
2
Final Crusaders 0 - 1 Ballymena United (0 - 0) - - -
Prelungiri Dungannon Swifts 0 - 1 Linfield (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 16.02.2019
1
x
2
Final Ballymena United 0 - 1 Linfield (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 10.08.2019
1
x
2
Final PSNI 3 - 1 Queen's University (0 - 0) - - -
Final Armagh City 0 - 6 H&W Welders (0 - 1) - - -
Final Ballyclare Comrades 7 - 1 Knockbreda (4 - 0) - - -
Final Loughgall 2 - 1 Banbridge Town (2 - 1) - - -
Final Armagh City 0 - 6 H&W Welders (0 - 1) - - -
Final Ballyclare Comrades 7 - 1 Knockbreda (4 - 0) - - -
Marþi 27.08.2019
1
x
2
Amanat Ballinamallard United - Linfield - - - -
21:45 Ballymena United -:- Newington Youth - - - -
21:45 Bangor -:- Carrick Rangers - - - -
21:45 Coleraine -:- Annagh United - - - -
WO Crusaders - Lurgan Celtic - - - -
21:45 Dundela -:- Tobermore United - - - -
21:45 Dungannon Swifts -:- Dergview - - - -
21:45 Glenavon -:- Portstewart - - - -
21:45 Glentoran -:- Ballyclare Comrades - - - -
21:45 H&W Welders -:- Warrenpoint Town - - - -
21:45 Larne -:- Lisburn Distillery - - - -
21:45 Limavady United -:- Ards - - - -
21:45 Loughgall -:- Newry City - - - -
21:45 Moyola Park -:- Cliftonville - - - -
21:45 Portadown -:- Dollingstown - - - -
Amanat Ballinamallard United - Linfield - - - -
Miercuri 28.08.2019
1
x
2
21:45 Institute -:- PSNI - - - -
Partide jucate 78
Victorii gazde 53.8%
Victorii oaspeți 26.9%
Egaluri 19.3%
Total goluri 273
Goluri / meci 3.5
Goluri / meci echipa gazdă 2.29
Goluri / meci echipa oaspete 1.21
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii 8
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 93.6%
Peste 1.5 goluri 76.9%
Peste 2.5 goluri 65.4%
Peste 3.5 goluri 52.6%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 64.1%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 38.5%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 23.1%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 7.7%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 82.1%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 62.8%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 38.5%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 17.9%
Goluri în repriza 1 107
Goluri în repriza 2 164
Goluri în repriza 1 (gazde) 77
Goluri în repriza 2 (gazde) 105
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 30
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 65
Echipa gazdă învinge la 0 20 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 13 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 10 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 1 meci
Echipa gazdă pierde la 0 13 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 20 meciuri
Echipa gazdă a înscris 60 meciuri
Echipa oaspete a înscris 53 meciuri
Nu s-au marcat goluri 5 meciuri
Penalty-uri înscrise 10
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Cliftonville 2.75 8 6 2 5 4 1 3 2 1
2 Ballymena United 2 11 6 5 9 6 3 2 0 2
3 Linfield 3.13 8 5 3 3 3 0 5 2 3
4 Ards 3 6 5 1 4 3 1 2 2 0
5 Crusaders 2.11 9 5 4 6 4 2 3 1 2
6 Ballyclare Comrades 3.17 6 4 2 4 2 2 2 2 0
7 H&W Welders 3 6 4 2 2 1 1 4 3 1
8 Coleraine 2.5 4 4 0 2 2 0 2 2 0
9 Dungannon Swifts 1.5 10 4 6 5 1 4 5 3 2
10 Knockbreda 1 5 4 1 0 0 5 4 1
11 Armagh City 0 4 4 0 2 2 0 2 2 0
12 Carrick Rangers 2.4 5 3 2 3 2 1 2 1 1
13 Warrenpoint Town 2.25 4 3 1 3 2 1 1 1 0
14 Lurgan Celtic 1.75 4 3 1 1 1 0 3 2 1
15 Lisburn Distillery 1.67 3 3 0 0 0 3 3 0
16 Dergview 1.5 4 3 1 2 2 0 2 1 1
17 Queen's University 1.33 3 3 0 1 1 0 2 2 0
18 Ballinamallard United 1.25 4 3 1 3 2 1 1 1 0
19 Glentoran 1.2 5 3 2 4 3 1 1 0 1
20 PSNI 1.2 5 3 2 2 1 1 3 2 1
21 Glenavon 1.67 3 2 1 2 1 1 1 1 0
22 Institute 1.5 4 2 2 1 1 0 3 1 2
23 Larne 1.5 2 2 0 0 0 0 2 2 0
24 Dundela 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
25 Loughgall 1 3 2 1 2 1 1 1 1 0
26 Portadown 1 5 2 3 3 2 1 2 0 2
27 Annagh United 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
28 Banbridge Town 0.33 3 2 1 0 0 3 2 1
29 Portstewart 1.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
30 Limavady United 1.33 3 1 2 1 0 1 2 1 1
31 Donegal Celtic 1 1 1 0 0 0 1 1 0
32 Newington Youth 1 2 1 1 0 0 0 2 1 1
33 Dollingstown 1 1 1 0 0 0 1 1 0
34 Newry City 0.67 3 1 2 3 1 2 0 0 0
35 Moyola Park 0.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
36 Sport & Leisure Swifts 0 2 1 1 1 0 1 1 1 0
37 Bangor 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Tobermore United 0 2 0 2 0 0 0 2 0 2
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Linfield 2 - 0 4 - 0 2 - 1 6 - 0 2 - 1 9 - 1 25 - 3
2 Ballymena United 2 - 2 2 - 1 1 - 1 2 - 2 9 - 1 6 - 2 22 - 9
3 Cliftonville 4 - 0 5 - 0 4 - 0 3 - 0 2 - 4 4 - 5 22 - 9
4 Ballyclare Comrades 0 - 0 5 - 1 4 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 5 19 - 6
5 Crusaders 0 - 3 1 - 2 3 - 0 7 - 0 2 - 3 6 - 2 19 - 10
6 H&W Welders 2 - 1 2 - 1 2 - 1 2 - 1 7 - 0 3 - 1 18 - 5
7 Ards 1 - 0 6 - 1 1 - 2 2 - 1 5 - 1 3 - 1 18 - 6
8 Dungannon Swifts 2 - 0 0 - 1 2 - 1 3 - 2 0 - 0 8 - 3 15 - 7
9 Carrick Rangers 1 - 1 0 - 0 0 - 2 2 - 0 3 - 0 6 - 1 12 - 4
10 Coleraine 1 - 0 2 - 2 3 - 0 0 - 2 2 - 3 2 - 0 10 - 7
11 Warrenpoint Town 2 - 1 2 - 0 2 - 1 1 - 0 1 - 0 1 - 3 9 - 5
12 Lurgan Celtic 1 - 1 1 - 2 0 - 2 1 - 1 2 - 1 2 - 1 7 - 8
13 Dergview 1 - 0 0 - 1 2 - 0 0 - 1 1 - 3 2 - 2 6 - 7
14 Institute 0 - 0 2 - 2 1 - 1 2 - 1 1 - 1 0 - 3 6 - 8
15 Glentoran 1 - 0 2 - 2 1 - 1 1 - 1 1 - 3 0 - 2 6 - 9
16 PSNI 1 - 2 0 - 3 0 - 1 0 - 2 1 - 2 3 - 2 6 - 12
17 Ballinamallard United 0 - 0 1 - 1 2 - 0 0 - 1 2 - 1 1 - 3 5 - 6
18 Glenavon 1 - 1 2 - 1 1 - 2 0 - 0 0 - 1 1 - 1 5 - 6
19 Portadown 1 - 1 1 - 1 1 - 2 0 - 0 1 - 1 1 - 2 5 - 7
20 Lisburn Distillery 2 - 0 1 - 2 0 - 3 1 - 2 0 - 3 1 - 4 5 - 14
21 Knockbreda 0 - 1 0 - 4 0 - 5 0 - 0 2 - 1 3 - 8 5 - 19
22 Limavady United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2 1 - 1 2 - 1 4 - 4
23 Queen's University 0 - 2 0 - 3 0 - 0 0 - 2 4 - 1 0 - 4 4 - 12
24 Portstewart 0 - 0 0 - 0 0 - 1 2 - 1 0 - 1 1 - 1 3 - 4
25 Larne 0 - 0 0 - 0 1 - 4 0 - 1 2 - 1 0 - 0 3 - 6
26 Loughgall 1 - 1 1 - 2 0 - 1 0 - 1 0 - 1 1 - 0 3 - 6
27 Dundela 0 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 2 1 - 1 2 - 5
28 Newington Youth 0 - 1 0 - 2 1 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 2 2 - 5
29 Newry City 0 - 1 0 - 0 2 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 3 2 - 5
30 Donegal Celtic 1 - 1 0 - 2 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 5
31 Dollingstown 0 - 1 1 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 2 0 - 0 1 - 5
32 Annagh United 1 - 2 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 2 1 - 7
33 Banbridge Town 1 - 2 0 - 2 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 1 - 7
34 Moyola Park 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 4 1 - 1 0 - 3 1 - 9
35 Bangor 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
36 Tobermore United 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
37 Sport & Leisure Swifts 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 3 0 - 7
38 Armagh City 0 - 3 0 - 1 0 - 0 0 - 3 0 - 8 0 - 4 0 - 19