Sound

Fotbolti.Net Cup - 5th-8th Places Islanda - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
Vineri 28.07.2017
1
x
2
Final Bentleigh Greens 2 - 4 Heidelberg United (0 - 2) - - -
Final Kingston 0 - 1 Avondale Heights (0 - 1) - - -
Final Melbourne Knights 1 - 2 Green Gully (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 29.07.2017
1
x
2
Final Pascoe Vale 2 - 0 South Melbourne (1 - 0) - - -
Duminicã 30.07.2017
1
x
2
Final St. Albans Saints 1 - 1 North Geelong Warriors (0 - 1) 1.90 3.50 3.50
Final St. Albans Saints 1 - 1 North Geelong Warriors (0 - 1) - - -
Luni 31.07.2017
1
x
2
Final Bulleen 3 - 1 Port Melbourne (3 - 0) - - -
Miercuri 02.08.2017
1
x
2
Final South Melbourne 0 - 2 Avondale Heights (0 - 1) - - -
Vineri 04.08.2017
1
x
2
Final Oakleigh Cannons 5 - 1 Heidelberg United (3 - 0) - - -
Sâmbãtã 05.08.2017
1
x
2
Final Avondale Heights 1 - 0 Kingston (1 - 0) - - -
Vineri 11.08.2017
1
x
2
Final Oakleigh Cannons 1 - 0 Pascoe Vale (0 - 0) 3.80 3.95 1.60
Sâmbãtã 12.08.2017
1
x
2
Final Avondale Heights 0 - 0 Bulleen (0 - 0) - - -
Final North Geelong Warriors 1 - 4 Melbourne Knights (0 - 3) 3.55 3.35 1.84
Final Green Gully 1 - 0 Hume City (1 - 0) 2.70 3.80 2.00
Duminicã 13.08.2017
1
x
2
Final Heidelberg United 4 - 0 Kingston (4 - 0) - - -
Final St. Albans Saints 1 - 0 Port Melbourne (1 - 0) 4.40 4.40 1.44
Final South Melbourne 2 - 0 Bentleigh Greens (1 - 0) 1.17 5.80 8.50
Duminicã 20.08.2017
1
x
2
Final Bentleigh Greens 0 - 0 Oakleigh Cannons (0 - 0) 2.90 4.00 1.85
Final Bulleen 3 - 5 Heidelberg United (2 - 1) - - -
Final Green Gully 1 - 2 Pascoe Vale (1 - 2) 1.70 3.55 3.95
Final Hume City 2 - 1 North Geelong Warriors (0 - 1) 3.60 3.80 1.67
Final Melbourne Knights 3 - 1 St. Albans Saints (1 - 1) 1.16 6.00 8.50
Final Port Melbourne 0 - 1 Avondale Heights (0 - 0) - - -
Final South Melbourne 2 - 3 Kingston (1 - 1) 1.42 4.20 5.50
Vineri 25.08.2017
1
x
2
Final Bentleigh Greens 4 - 0 Green Gully (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 26.08.2017
1
x
2
Prelungiri Avondale Heights 1 - 2 Oakleigh Cannons (0 - 1) - - -
Vineri 01.09.2017
1
x
2
Final Heidelberg United 2 - 0 Oakleigh Cannons (1 - 0) - - -
Pen. South Melbourne 2 - 3 (2 - 2) Bentleigh Greens (0 - 1) - - -
Duminicã 10.09.2017
1
x
2
Final Melbourne Knights 3 - 2 Dandenong City (1 - 0) - - -
Prelungiri Heidelberg United 1 - 2 Bentleigh Greens (0 - 0) - - -
Joi 22.02.2018
1
x
2
Final Bentleigh Greens 3 - 1 Dandenong Thunder (2 - 1) - - -
Vineri 23.02.2018
1
x
2
Final Melbourne Knights 3 - 2 Oakleigh Cannons (0 - 1) - - -
Final Green Gully 3 - 4 Avondale Heights (1 - 2) - - -
Sâmbãtã 24.02.2018
1
x
2
Final Port Melbourne 0 - 1 Heidelberg United (0 - 1) - - -
Final Pascoe Vale 4 - 1 Northcote City (0 - 0) 1.32 4.60 6.25
Luni 26.02.2018
1
x
2
Final Bulleen 1 - 1 South Melbourne (1 - 0) 4.10 3.70 1.50
Final Kingston 4 - 2 Hume City (2 - 1) 2.10 4.20 2.38
Vineri 02.03.2018
1
x
2
Final Melbourne Knights 1 - 3 Pascoe Vale (0 - 1) 2.63 3.80 2.08
Final Green Gully 2 - 2 Port Melbourne (1 - 2) 1.52 4.20 3.95
Final Oakleigh Cannons 0 - 1 Bentleigh Greens (0 - 0) 1.89 3.95 2.80
Sâmbãtã 03.03.2018
1
x
2
Final Avondale Heights 3 - 0 Kingston (2 - 0) - - -
Final Dandenong Thunder 0 - 9 South Melbourne (0 - 4) 4.90 4.30 1.45
Amanat Heidelberg United - Bulleen - - - -
Final Hume City 1 - 0 Northcote City (0 - 0) 2.00 4.10 2.55
Vineri 09.03.2018
1
x
2
Final Bentleigh Greens 2 - 0 Pascoe Vale (2 - 0) 2.45 3.75 2.17
Final Green Gully 2 - 0 Bulleen (1 - 0) 2.75 3.45 3.80
Final Oakleigh Cannons 4 - 1 South Melbourne (0 - 0) 4.60 4.60 1.40
Sâmbãtã 10.03.2018
1
x
2
11:00 Heidelberg United -:- Dandenong Thunder - - - -
Final Dandenong Thunder 0 - 1 Heidelberg United (0 - 0) - - -
Final Hume City 2 - 5 Avondale Heights (0 - 2) - - -
Luni 12.03.2018
1
x
2
Final Northcote City 1 - 1 Melbourne Knights (0 - 0) 2.40 3.50 2.35
Aban. Kingston - Port Melbourne - 1.33 5.00 5.00
Miercuri 14.03.2018
1
x
2
Final Kingston 0 - 1 Port Melbourne (0 - 1) - - -
Vineri 16.03.2018
1
x
2
Final Bentleigh Greens 3 - 1 Northcote City (0 - 0) 1.50 4.40 4.00
Final Pascoe Vale 2 - 2 South Melbourne (0 - 2) 2.90 3.20 2.14
Final Oakleigh Cannons 1 - 3 Heidelberg United (0 - 3) - - -
Sâmbãtã 17.03.2018
1
x
2
Final Port Melbourne 1 - 3 Avondale Heights (0 - 1) - - -
Final Dandenong Thunder 1 - 2 Green Gully (1 - 1) 4.60 4.00 1.50
Final Hume City 3 - 3 Melbourne Knights (1 - 2) - - -
Duminicã 18.03.2018
1
x
2
Final Bulleen 1 - 2 Kingston (1 - 2) 2.28 3.35 2.60
Vineri 23.03.2018
1
x
2
Final Avondale Heights 2 - 0 Bulleen (2 - 0) - - -
Final Bentleigh Greens 2 - 1 Melbourne Knights (0 - 0) 1.80 3.80 3.15
Final Pascoe Vale 2 - 3 Heidelberg United (2 - 0) - - -
Final Green Gully 2 - 1 Oakleigh Cannons (1 - 0) 3.10 4.20 1.72
Final Port Melbourne 1 - 1 Hume City (1 - 0) 3.95 5.80 1.40
Sâmbãtã 24.03.2018
1
x
2
Final Northcote City 3 - 2 South Melbourne (1 - 2) 6.10 4.00 1.40
Luni 26.03.2018
1
x
2
Final Kingston 0 - 1 Dandenong Thunder (0 - 1) 5.75 3.30 1.65
Vineri 06.04.2018
1
x
2
Final Melbourne Knights 3 - 2 South Melbourne (2 - 1) 4.95 4.15 1.59
Final Pascoe Vale 2 - 2 Green Gully (0 - 1) 2.70 3.60 2.30
Sâmbãtã 07.04.2018
1
x
2
Final Northcote City 0 - 1 Heidelberg United (0 - 1) - - -
Final Dandenong Thunder 0 - 1 Avondale Heights (0 - 1) - - -
Final Hume City 0 - 3 Bentleigh Greens (0 - 2) - - -
Luni 09.04.2018
1
x
2
Final Bulleen 1 - 5 Port Melbourne (1 - 0) 2.07 3.75 2.60
Final Kingston 1 - 2 Oakleigh Cannons (1 - 0) 1.65 3.80 3.70
Vineri 13.04.2018
1
x
2
Final Avondale Heights 2 - 0 Oakleigh Cannons (1 - 0) - - -
Final Port Melbourne 1 - 3 Dandenong Thunder (0 - 1) 2.60 4.10 1.98
Sâmbãtã 14.04.2018
1
x
2
Final Northcote City 2 - 4 Green Gully (0 - 4) 4.25 3.80 1.60
Final Heidelberg United 1 - 0 Melbourne Knights (1 - 0) - - -
Duminicã 15.04.2018
1
x
2
Final South Melbourne 1 - 1 Bentleigh Greens (1 - 0) 1.65 3.80 3.60
Luni 16.04.2018
1
x
2
Final Bulleen 2 - 0 Hume City (0 - 0) 3.15 4.00 1.75
Final Kingston 0 - 1 Pascoe Vale (0 - 0) 3.80 2.10 2.90
Vineri 20.04.2018
1
x
2
Final Avondale Heights 1 - 1 Pascoe Vale (1 - 1) - - -
Final Bentleigh Greens 1 - 0 Heidelberg United (0 - 0) - - -
Final Melbourne Knights 1 - 5 Green Gully (0 - 4) 2.65 3.55 2.15
Final Port Melbourne 2 - 0 Oakleigh Cannons (0 - 0) 2.23 3.80 2.35
Sâmbãtã 21.04.2018
1
x
2
Final Northcote City 3 - 1 Kingston (1 - 0) 2.28 3.80 2.38
Final Dandenong Thunder 2 - 1 Bulleen (1 - 0) 1.90 3.60 3.00
Final Hume City 0 - 1 South Melbourne (0 - 0) 3.00 3.95 1.80
Vineri 27.04.2018
1
x
2
13:15 Avondale Heights -:- Northcote City - - - -
13:15 Pascoe Vale -:- Port Melbourne - - - -
13:30 Green Gully -:- Bentleigh Greens - - - -
Sâmbãtã 28.04.2018
1
x
2
12:00 Dandenong Thunder -:- Hume City - - - -
12:00 Heidelberg United -:- South Melbourne - - - -
12:30 Kingston -:- Melbourne Knights - 2.38 3.88 2.80
Luni 30.04.2018
1
x
2
13:30 Bulleen -:- Oakleigh Cannons - - - -
Statistici Fotbolti.Net Cup - 5th-8th Places ( 85 meciuri jucate din 93 )
Partide jucate 85
Victorii gazde 42.4%
Victorii oaspeți 38.8%
Egaluri 18.8%
Total goluri 267
Goluri / meci 3.14
Goluri / meci echipa gazdă 1.6
Goluri / meci echipa oaspete 1.54
Cartonase galbene 5
Cartonase galbene / partidă 0.1
Cartonase roșii 31
Cartonase roșii / partidă 0.4
Peste 0.5 goluri 97.6%
Peste 1.5 goluri 76.5%
Peste 2.5 goluri 54.1%
Peste 3.5 goluri 41.2%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 77.6%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 35.3%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 21.2%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 4.7%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 78.8%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 47.1%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 28.2%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 14.1%
Goluri în repriza 1 118
Goluri în repriza 2 149
Goluri în repriza 1 (gazde) 54
Goluri în repriza 2 (gazde) 82
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 64
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 67
Echipa gazdă învinge la 0 19 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 14 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 7 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 8 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 14 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 19 meciuri
Echipa gazdă a înscris 69 meciuri
Echipa oaspete a înscris 64 meciuri
Nu s-au marcat goluri 2 meciuri
Penalty-uri înscrise 19
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.2
Top echipe Fotbolti.Net Cup - 5th-8th Places
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Green Gully 2.17 12 10 2 6 4 2 6 6 0
2 Melbourne Knights 2 12 10 2 7 7 0 5 3 2
3 South Melbourne 1.92 13 7 6 5 2 3 8 5 3
4 Bentleigh Greens 1.79 14 7 7 8 5 3 6 2 4
5 Kingston 0.92 12 7 5 6 2 4 6 5 1
6 Heidelberg United 2.08 13 6 7 4 1 3 9 5 4
7 Pascoe Vale 1.73 11 6 5 5 4 1 6 2 4
8 Oakleigh Cannons 1.31 13 6 7 5 3 2 8 3 5
9 Northcote City 1.38 8 5 3 5 3 2 3 2 1
10 Port Melbourne 1.27 11 5 6 6 2 4 5 3 2
11 Bulleen 1.2 10 5 5 6 4 2 4 1 3
12 Hume City 1.1 10 5 5 6 4 2 4 1 3
13 Dandenong Thunder 1 8 5 3 5 3 2 3 2 1
14 Avondale Heights 1.93 14 4 10 7 1 6 7 3 4
15 North Geelong Warriors 1 4 2 2 1 1 0 3 1 2
16 Dandenong City 2 1 1 0 0 0 1 1 0
17 St. Albans Saints 1 4 1 3 3 0 3 1 1 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Avondale Heights 4 - 2 5 - 0 6 - 1 4 - 1 4 - 1 4 - 3 27 - 8
2 Heidelberg United 2 - 1 5 - 4 7 - 2 1 - 4 5 - 3 7 - 1 27 - 15
3 Green Gully 6 - 0 4 - 3 7 - 4 2 - 4 0 - 3 7 - 6 26 - 20
4 Bentleigh Greens 0 - 1 2 - 3 5 - 1 5 - 3 5 - 2 8 - 3 25 - 13
5 South Melbourne 3 - 0 5 - 3 4 - 5 6 - 6 3 - 5 4 - 4 25 - 23
6 Melbourne Knights 2 - 2 2 - 4 5 - 5 6 - 2 4 - 4 5 - 8 24 - 25
7 Pascoe Vale 0 - 1 3 - 1 4 - 5 3 - 3 5 - 1 4 - 3 19 - 14
8 Oakleigh Cannons 2 - 1 2 - 4 1 - 2 3 - 3 3 - 4 6 - 5 17 - 19
9 Port Melbourne 2 - 6 1 - 2 1 - 1 3 - 3 3 - 1 4 - 3 14 - 16
10 Bulleen 4 - 4 3 - 0 1 - 3 1 - 5 0 - 3 3 - 5 12 - 20
11 Northcote City 0 - 2 2 - 3 0 - 2 2 - 2 2 - 3 5 - 5 11 - 17
12 Hume City 1 - 5 0 - 1 1 - 5 3 - 3 2 - 2 4 - 5 11 - 21
13 Kingston 3 - 5 1 - 4 2 - 5 1 - 1 1 - 3 3 - 4 11 - 22
14 Dandenong Thunder 3 - 2 1 - 3 1 - 3 3 - 2 0 - 2 0 - 6 8 - 18
15 St. Albans Saints 1 - 2 0 - 1 1 - 0 0 - 0 2 - 0 0 - 2 4 - 5
16 North Geelong Warriors 2 - 1 1 - 1 0 - 1 0 - 0 1 - 2 0 - 3 4 - 8
17 Dandenong City 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 1 2 - 0 2 - 3